Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 226 do 257 z 257

Wątek: PePe bez kasy .. Polonia bez PePe !!! - Czyli wypowiedź prasowa Piotra

  1. Powrót do góry    #226
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Bardzo nie ladnie !

    Co zawinil Protas ?

    ze nie chcial juz rozmawiac po raz setny ... i byc po raz setny zrobiony w balona ?

    ze odbil sie (kasowo) - to fakt ale gosc nalezy od 6 lat do scislej czolowki w koncu najbogatszej ligi swiata - swietnie zapelcze sponsorow - wiec nie dziwi mnie to ze inwestuje a co ma przejadac ? i rozdawac ? pieniadze dla ktorych ryzykuje co tydzien zycie ?

    ze chce byc pierwszy przy klubowej kasie a nie drugi badz trzeci ?

    ze napisal przy pomocy specjalisty od PR wspanialy list do kibicow BKS i jego kibicow w calej Polsce ?

    moglbym tu argumentowac jeszcze dlugo ale rozumiem rozgoryczenie i nadzieje jaka zyli kibice BKS ze Pepe zostanie ale trzeba jednak troche zrozumienia i potrafic powiedziec dziekuje, byc moze za rok wielki tomasz skonczy kariere po czym jego brat bedzie musial sobie szukac klubu w II lidze a wtedy Pepe wrcci ? wiec po co palicie mosty ? Piotr ich nie spalil a nawet chyba zostawil otwarta furtke.

    pozdrawiam
    ps.
    dla jasnosci nie przepadam za preotasem ale szanuje go za klase i wyniki, to tyle.

    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  2. Powrót do góry    #227
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    mrucky - moderatorze - takie glupoty ? zapewne chwilowa nie moc - rozumiem.
    abdulah - kadrowiczu - ślepota :P ? rozumiem nie założyłeś okularów. Po raz kolejny powtrzam to nie moja wypowedź tylko hach-a którego temat zlikwidowałem :).

    P.S niemoc piszemy razem :P.


  3. Powrót do góry    #228
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    do Mrucky'ego

    nie przesadzaj człowieku;
    co powiesz na to ze jaca dostał wczesniej pieniadze od pepe - jak sie czul wtedy protas;
    zreszta pepe mial juz dosc tego klimatu bydgoskiego: ciagle konflikty z jakala (dostal taki sam kontrakt jak rok temu, podczas gdy prasa i wladze klubu krzyczaly ze tomasz potrafi sie dostosowac do tego, a on nie)
    co roku wyczekiwanie na zarobione pieniadze
    zenujace traktowanie protasia w tym roku

    prawda jest taka ze nie stac polonie na dwoch takich liderow, to musialo wczesniej lub pozniej nadejsc

    do twojej wiadomosci budzet polonii wynosil ponad 6 mln, podczas gdy apatora ponad 4 (moze 4,5)

    pzdr

  4. Powrót do góry    #229
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Ludzie na Boga !!! Czytajcie wcześniejsze wpisy. Na płacz mi się zbiera ;).

  5. Powrót do góry    #230
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mrucky ty niedobry moderatorze takie rzeczy wypisujesz :P
    Ludzie czytajcie wpisy , a nie atakujecie nie tą osobę co trzeba.

    A wracając do Piotrka postąpił tak a nie inaczej .
    Osobiście rozumiem decyzję Pepe oraz poniekąd klubu (może mniej jeżeli chodzi o traktowanie zawodnika )
    Piotr jest świetnym zawodnikiem i profesjonalistą w każdym calu co udowadniał nie raz
    , czy się go lubi czy nie należy uszanować jego decyzję.

  6. Powrót do góry    #231
    Początkujący
    Dołączył
    26-02-2002
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Pezeta...

    ... z tymi szybami to cos tam bylo ... really... pogadaj z Tomkiem Gollobem :)
    P.S.
    W Bydgoszczy wszyscy wiedza na czyim slubie Pepe byl swiadkiem Lewaty... Pana mlodego, ktorego 30 minut po slubie starano sie zastrzelic przed jego domem i skad ow czlowiek mial wejsciowki na stadion Polonii i wjezdzal samochodem do parkingu, dzieki komu, no dzieki komu???

  7. Powrót do góry    #232
    Użytkownik
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    93
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widać, że przerwa w sezonie co niektórym mocno nie służy.
    Zamiast skupić się na sportowym aspekcie odejścia Pepe zaczynam czytać o jego prywatnym życiu co mnie osobiście wcale nie obchodzi. Niektóre z tych wypowiedzi można potraktować jako pomówienie i skierować na drogę sądową ale o tym powinni wiedzieć admini i coś z tym zrobić.
    Z drugiej strony nie rozumiem po co rozdmuchiwać ten temat do takich rozmiarów. Odszedł i basta! Robienie z niego czarnego charakteru jest jakimś idiotyzmem, który niczemu i nikomu nie służy. Zastanów się jeden z drugim co powiesz kiedy Protasiewicz wróci do Bydgoszczy a zaryzykuję stwierdzenie, że nastapi to szybciej niż się wielu wydaje.
    Kibice, przynajmniej bydgoscy powinni pozostawić po sobie dobre wrażnie tak aby zawodnik wiedział, że jest lubiany a nie traktowany jak przestępca.

  8. Powrót do góry    #233
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wyglada na to,ze Bydgoszcz bedzie miala Kowalika a Torun Protasiewicza...![b]
    [b]
    ...no coz jak narazie mialem racje z protasem a jak bedzie z Kowalikiem???
    ...a nikt mi nie wierzyl.
    Utek 20 nawet po moim wpisie zalozyl temat o wiadomosciach z kosmosu...


























  9. Powrót do góry    #234
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    I spadło bydlę na cztery łapy!

    Jest zawodnikiem Apatora od 3 grudnia, kłamał w żywe oczy, niech sp..., czekamy na Polonii. Tylko dlaczego niektóre fanki tak się nad tym wyjątkowo do barw klubowych pastuchem tak użalały, nie pojmuję ... tera bedzieta kochać Mirusia Kowalika i Jacusia Krzyżaniaka (to do fajnych chłopaków):):):)

  10. Powrót do góry    #235
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cytuję :"I spadło bydlę na cztery łapy!

    Jest zawodnikiem Apatora od 3 grudnia, kłamał w żywe oczy, niech sp..., czekamy na Polonii. Tylko dlaczego niektóre fanki tak się nad tym wyjątkowo do barw klubowych pastuchem tak użalały, nie pojmuję ... tera bedzieta kochać Mirusia Kowalika i Jacusia Krzyżaniaka (to do fajnych chłopaków)"

    O co ci wogóle chodzi człowieku ? Psioczysz na tego Protasiewicza i psioczysz .
    Mam takie pytanko - co zrobisz jak Piotrek przyjedzie? Będziesz gwizdał? A może go butelką trafisz co?

    I jeszcze ci powiem jedno - ja też czekam na Protasiewicza i wiesz co zgotuję mu owację na stojąco . A wiesz czemu?
    BO NA TO ZASŁUGUJE - jako zawodnik i człowiek!

  11. Powrót do góry    #236
    Zwycięzca FTSL 2019 Awatar adamo
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    842
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Kristo, nic dodać, nic ująć
    Ukryta zawartość Dużo bym dał, by przeżyć to znów -
    Wehikuł czasu - to byłby cud!
    ...
    Wspaniali ludzie nie powrócą,
    Nie powrócą już! Nie!

  12. Powrót do góry    #237
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wolf666 masz jakiś kompleks czy co?! Wyobraź sobie, że nie będę kibicować ani Kowalikowi ani Krzyżaniakowi tylko nadal Piotrowi. I jeśli ktoś go wygwiżdże na derbach to znaczy, że ma trochę nierówno od sufitem...

  13. Powrót do góry    #238
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Wolf666 masz jakiś kompleks czy co?! Wyobraź sobie, że nie będę kibicować ani Kowalikowi ani Krzyżaniakowi tylko nadal Piotrowi. I jeśli ktoś go wygwiżdże na derbach to znaczy, że ma trochę nierówno od sufitem...
    No a ja zaloze sie o beczke Samuela Adamsa, ze tych majacych nierowno pod sufitem bedzie znaczaca WIEKSZOSC
    :P
    Co oczywiscie o niczym nie swiadczy.

    PeZet

  14. Powrót do góry    #239
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Ale jaja!!!!!!!!!!!!!!!!

    (...) Lewaty... (...)skad ow czlowiek mial wejsciowki na stadion Polonii i wjezdzal samochodem do parkingu, dzieki komu, no dzieki komu???
    Wiesz co? Hach :P,
    nie chce cie wkurzac :P .... za bardzo, ale:
    czysbys sugerowal, ze PePe oprocz prowadzenia drugiej pary bydgoskiej druzyny byl tez zatrudniony w klubie na stanowisku biletera i odzwiernego bramy parkingu??? :P
    No to by jakos tlumaczylo wysokosc dlugu jaki ma wobec niego bydgoska Polonia. :P

    PeZet

    PS. Hach: "pogadaj z Tomkiem Gollobem"
    Jasne. Nie ma sprawy! Hach a zorganizujesz runde GP w las Vegas? :P
    Wiesz, bede mial blizej. ;)

  15. Powrót do góry    #240
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Protasiewicz odchodząc do Apatora pokazał, że kibice bydgoscy kompletnie nie mają dla niego znaczenia. Jego ostatnie wywiady pokazują, że dla kasy to by Karwanowi do d... wlazł. Więc liczę na to, że na derby w Bydgoszczy będzie odopowiednio potraktowany przez kibiców.

  16. Powrót do góry    #241
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Proponuje zmienić temat „pepe ma kasę i to jak lodu”
    a wracając do tematu to jeste ciekawy jak go Bydgoszczanie przywitają

  17. Powrót do góry    #242
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Protasiewicz odchodząc do Apatora pokazał, że kibice bydgoscy kompletnie nie mają dla niego znaczenia. Jego ostatnie wywiady pokazują, że dla kasy to by Karwanowi do d... wlazł. Więc liczę na to, że na derby w Bydgoszczy będzie odopowiednio potraktowany przez kibiców.
    Protasiewicz nic nie pokazal poza tym co powinien
    pokazac profesjonalnie zachowujacy sie zawodnik
    przy przejsciu do drugiego klubu. Podziekowal za
    starty, widac bylo, ze naprawde wolalby zostac
    w Bydgoszczy. A to, ze ma dobre uklady z nowym
    pracodawca i swoimi nowymi kolegami z druzyny
    tez dobrze o nim swiadczy - nie struga gwiazdy.
    Polonia jest mu winna ok. 480.000 zl. - to bardzo
    duzo.

    Co to znaczy "odpowiednio potraktowany przez
    kibicow"?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  18. Powrót do góry    #243
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Come on !!!!!!!!

    :)
    Co to znaczy "odpowiednio potraktowany przez
    kibicow"?
    Naprawde nie wiesz czy udajesz???
    To znaczy, ze wygram beczke Samuela Adamsa :P,
    o ile ktos sie zalozy. ;)

    PeZet

  19. Powrót do góry    #244
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Tak sobie czytam powyższe posty i widzę że albo kochamy albo mordujemy. To tylko sport a kibice i tak przyjdą na stadion czy to w Toruniu czy w Bydgoszczy. Kochały go Bydgoszcznki teraz będą wzdychać Torunianki. Dla niego bez różnicy. Miałem okazje pogadać z jego menago. Gruby powiedział jasno Pepe pójdzie tam gdzie dadzą więcej. Ma w tym roku GP i to jest najważniejsze. Nie klub czy kibole ale GP. Miała być Warszawa. Kontrakt już prawie podpisany ale w Toruniu nie wyszło z Cegiełką i z braku laku kupili Protasa. To nie jest tak prosto jak się większości wydaje. Teraz Pepe ma GP. Jak z niego wypadnie to za rok będzie szukał nowego pracodawcy. To jest typowy ligowiec i to dobry co do tego nie ma wątpliwości. A Polonia jak to Polonia pokula się dalej.

  20. Powrót do góry    #245
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wyglada na to,ze Bydgoszcz bedzie miala Kowalika a Torun Protasiewicza...![b]
    [b]...No i mialem racje!!!

  21. Powrót do góry    #246
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach

    zippo

    Protasiewicz!!!

    Jestem użytkownikiem tego forum od jakiegoś roku , ale bardzo żadko tu coś wpisuje a jush zakladanie tematoow to jest praktycznie incydentalne wydarzenie.Ale musze napisać jedną rzecz na temat byłego zawodnika Polonii Bydgoszcz Piotra Protasiewicza ten gość wykazał kompletny brak szacunku dla Bydgoskich kibicoow mógł odejść gdziekolwiek , a wybrał Toruń najbardziej znienawidzone miasto świata.Niewiem czy zrobił to na przekur działczom bydgoskim czy dla kasy ,wiem jedno tak sie komuś ( kibicom ) co daży kogoś szacunkiem nierobi.Tomek Gollob jaki jest ale w Toruniu nigdy by nie jezdził.A tak w nawiasie proponuje Bydgoskim kibicom zrobić tak jak robia teraz w Barcelonie przy najbliższej okazji ( kryterium asoow )pomachać działaczom białymi chusteczkami na pożegnanie.

    --------------------------------

    Wypowiedź zippo przeniesiona z zamkniętego wątku !

  22. Powrót do góry    #247
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    [quote]wybrał Toruń najbardziej znienawidzone miasto świata. [quote]

    Hurra! Milo sie czegos dowiedziec o swoim miescie
    z okazji swiat :-) Do dzis myslalem, ze Torun
    to najbardziej NAWIEDZONE miasto na swiecie :-)
    a tu okazuje sie, ze niektorzy sadza, ze znienawidzone :-)
    Czyzby nienawisc zaslepiala im oczy?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  23. Powrót do góry    #248
    Użytkownik
    Dołączył
    19-04-2002
    Postów
    280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Rombi

    Tak naprawdę najbliżej Pepe jest do Gdańska, więc kto wie...
    Choć osobiście bałbym się tego znając jego postawę w GP.
    Upadki tam w wykonaniu Piotra może są efektowne natomiast grożą kontuzją, a tego przecież nie chcemy :)
    Ech Rombi byles blisko.... Podales to info w dniu cytuje: Wysłane: 16-11-2002 00:04 i gdybys tylko znal dokladnie geografie Polski podalbys jak mniemam ze Pepe ma najblizej do Torunia :) I dzisiaj wszyscy by zgodnie wolali ze jestes jakis czarodziej czy co :):):)

    pozdrawiam

  24. Powrót do góry    #249
    Użytkownik
    Dołączył
    19-04-2002
    Postów
    280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    oj oj Wolf666

    ... Bzdety znawców typu kingpin, prorokujące miesca Polonii w ekstraklasie zamiennie z tegorocznym "wyczynem" Apatora, są tu kolejną paranoją miasta dwóch supermarketów i UMK. nigdy nie twierdziłem, że Protek jest głupi. Jest raczej cwany, ale nie kuty na cztery nogi, bo nie przewidział odlotu z Bydgoszczy. Założę się o każde pieniądze, że albo zostanie nad Brdą (oby nie!), albo wyląduje w Warszawie, lub innym pierwszoligowcu. Jego terror płacowy musi zostać ukarany.
    Wolf dawaj kase, bo ani w Bydzi ani w pierwszej lidze Protasa nie bedzie :)

    Przyjalem zaklad tylko mnie nie bylo na necie.... (hehe oczywiscie zarcik).

    Mysle Wolfie ze pojechales z tym zakladem i "kazda kasa" jak typowy zuzlowy pseudo dzialacz... najpierw obiecanki , a teraz co?

    pozdrawiam

    P.S.

    Zamiast kaski moze byc piwko ;)

    Go Leafs Go

  25. Powrót do góry    #250
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Mrucky! dawaj wiecej tych wypowiedzi z zamknietych watkow

    :):):):):)
    jest smiesznie jak w kabarecie!
    To lubie! :P

    ten gość (PePe) wykazał kompletny brak szacunku dla Bydgoskich kibicoow mógł odejść gdziekolwiek , a wybrał Toruń najbardziej znienawidzone miasto świata. !
    Urodzilem sie w Bydgoszczy, studiowalem w Krakowie, mieszkam w Chicago.
    Kocham Torun!
    Poza Polonia Bydgoszcz od zawsze kibicowalem tez "po sasiedzku" Apatorowi.
    Lubie: Jagusia, Bajerskiego, Kowalika, Krzyzaniaka.
    Dawniej "przepadalem" za Zabialowiczem w jego najlepszych latach.
    Jestem nienormalny. :P
    hi, hi, hi, hi, hi.........

    PeZet

  26. Powrót do góry    #251
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Będę gwizdał, oczywiście!

    Zawsze na niego gwizdałem, kompleksów, w przeciwieństwie do niektórych tutaj szanownych, nie mam, nierówno pod sufitem - jak najbardziej. Kolega, który prosił o piwko, proszony jest o namiary na najbliższym meczu Polonii - zakład przyjął i wygrał, należy mu się!!!!!!!! Będzie piekiełko na Polonce ... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ....... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ................ ;););)

  27. Powrót do góry    #252
    Użytkownik
    Dołączył
    19-04-2002
    Postów
    280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jestem zaproszony na mecz Polonii? :)

    Zawsze na niego gwizdałem, kompleksów, w przeciwieństwie do niektórych tutaj szanownych, nie mam, nierówno pod sufitem - jak najbardziej. Kolega, który prosił o piwko, proszony jest o namiary na najbliższym meczu Polonii - zakład przyjął i wygrał, należy mu się!!!!!!!! Będzie piekiełko na Polonce ... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ....... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ................ ;););)
    Wolfik jak juz tak daleko doszlismy to ciesze sie ze bede mogl zobaczyc NOWY sklad POLONII.

    Jesli mozna to 2 kolejka 6 kwietnia Bydgoszcz - Częstochowa ale bedzie zabawa jak Polonia dolozy Wlokniarzowi (tak sobie mysle) a kibice i Ty takze Wolf beda klaskac Krzyzaniakowi za 12pkt :) lalalala

    pozdrawiam

  28. Powrót do góry    #253
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do satana

    wolf satanie
    Będzie piekiełko na Polonce ... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ....... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ................

    Hahahahahahahha.Masz jednak swój świat,oj masz,masz,masz,masz...,Piekiełko hihihihihhihihhihiihihihihihihi




  29. Powrót do góry    #254
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zawsze na niego gwizdałem, kompleksów, w przeciwieństwie do niektórych tutaj szanownych, nie mam, nierówno pod sufitem - jak najbardziej. Kolega, który prosił o piwko, proszony jest o namiary na najbliższym meczu Polonii - zakład przyjął i wygrał, należy mu się!!!!!!!! Będzie piekiełko na Polonce ... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ....... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ................ ;););)
    To że masz nierówno pod sufitem to wie każdy kto choć trochę poczytał twoje wpisy.
    Mam dwa pytanka - wiem ,że nie masz zwyczju odpowiadać na pytania ale co tam spróbuje :
    1.Czemu gwizdałeś na Piotrka ?
    2.Co to znaczy ,że będzie piekiełko?

    Jeżeli już zechcesz odpowiadać to może rzeczowo i konkretnie .

  30. Powrót do góry    #255
    Zbanowany
    Dołączył
    26-12-2002
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    chama sie batoży

    Kristo – onegdaj Bartłomiej Czekański pisał - cytuję :” z chamem się nie dyskutuje, chama się batoży” – koniec cytatu.

  31. Powrót do góry    #256
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Kristo – onegdaj Bartłomiej Czekański pisał - cytuję :” z chamem się nie dyskutuje, chama się batoży” – koniec cytatu.
    To raczej autorstwa Onufrego Zagloby herbu Wczele :-)
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  32. Powrót do góry    #257
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    MAK - nie pozwalaj sobie.

    mój dziadek takich jak ty batożył, i to z konia, szpicrutą. Ale potem tacy jak ty mu wszystko zabrali, niedługo jednak znowu się odwróci. Tyle wykładu dla Ciebie o batożeniu, wsioku.

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •