Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 257

Wątek: PePe bez kasy .. Polonia bez PePe !!! - Czyli wypowiedź prasowa Piotra

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    PePe bez kasy .. Polonia bez PePe !!! - Czyli wypowiedź prasowa Piotra

    .. i najprawdopodobniej uczestnik GP ucieknie do Warszawy! Co dzieje się w Polonii? Najbliższe dni pokażą!


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wolff666: nie strasz :) Czy moglbys naopisac cos wiecej?? skad masz te info???

    Pozdro

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]...A ja mysle,ze Protasiewicz zawita do...Tarnowa!!!

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Do Olki!

    Z dzisiejszej lokalnej Wyborki. Ja go osobiście nie lubię, ale leży mi na serduszku mistrz - mistrz - Po lo nka! Gdzie siedzisz na meczach?

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A na te pytanie moge Ci odp na privie.Bez protasa to bedzie bardzo ciezko...On musi zostac u nas! ;). Jeden dzien nie zajzalam do gazety a tam takie info...

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach

    Warszawa ?

    .. i najprawdopodobniej uczestnik GP ucieknie do Warszawy! Co dzieje się w Polonii? Najbliższe dni pokażą!
    A czemu akurat do Warszawy ??? Wspomniany artykuł w Wyborczej mówi na ten temat tyle:
    Złożyliśmy propozycję wielu zawodnikom, w tym Protasiewiczowi - przyznaje m.in. Marek Kraskiewicz, menedżer WKM Warszawa (beniaminka I ligi). Wolę zaangażowania Protasiewicza wyraził też prezes Atlasu Andrzej Rusko, ale we Wrocławiu starają się też o Jarosława Hampela. Prawdopodobnie jeśli pozyskają pilanina, zrezygnują z bydgoskiego asa

    Tak więc "szanse" Warszawy są conajmniej takie jak Wrocławia, żeby nie powiedzieć że większe, gdyż różnica między Ekstra- a pierwszą ligą jest chyba oczywista. Poza tym Hampel może równie dobrze "pójść" np. do Torunia więc o miejsce dla Protasa we Wrocławiu nie będzie trudno.
    A w ogóle to niepotrzebnie to pisze bo cała ta dyskusja powinna się toczyć w wątku o składzie Polonii...:P

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-10-2001
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widac ze pan Kraskiewicz montuje porzadna ekipe i niwykluczone,ze Start i Rkm znow sie nie doczekaja swojego upragnionego awansu:).
    Co do rozmow z Protasiewiczem,to slyszalem o tym 2 tygodnie temu,nie chcialo mi sie w to wierzyc ale widac ze zrodlo okazalo sie byc jak najbardziej dobre.Slyszalem rowniez,ze rozmowy w WKM sa prowadzone rowniez z Dobruckim,a w srode byl w Wawie nawet Winiarz rowniez w sprawie "pracy".
    No mysle,ze cala zuzlowa Polska moze tylko na tym skorzystac kiedy zuzel w naszej stolicy rozwninie sie!
    Tylko gdzie podzieja sie Osiek,Wisniewski itd.itp.:)

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    A na te pytanie moge Ci odp na privie.Bez protasa to bedzie bardzo ciezko...On musi zostac u nas! ;). Jeden dzien nie zajzalam do gazety a tam takie info...
    napewno wam będzie bardzo cieżko ale jak on odejdzie to przyjdzie ktoś nowy tylko czy wypełni luke po Protasiewiczu wystarczająco na tyle żeby wszyscy w Bydgoszczy byli zadowoleni.Pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no nie ladnie sie zachowuja dzialacze wobec protasa :) jak zdobywal duzoooo punktow to bylo cacy ale teraz juz nie :)) mysle ze protas dojdzie do porozumienia z bydzia :) chociaz wolalbym zeby nie i wrocil do ZG :)

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak naprawdę najbliżej Pepe jest do Gdańska, więc kto wie...
    Choć osobiście bałbym się tego znając jego postawę w GP.
    Upadki tam w wykonaniu Piotra może są efektowne natomiast grożą kontuzją, a tego przecież nie chcemy :)

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A oto cały artykuł ,który ukazał się w dzisiejszej Gazecie Wyborczej .

    "Bydgoska Polonia nadal nie wypłaciła pierwszej raty długu Piotrowi Protasiewiczowi. - To tak niepoważne, że już nie chce mi się tego komentować - mówi zniecierpliwiony zawodnik

    Przedwczoraj upłynął miesiąc od deklaracji dyrektora klubu Tadeusza Chylińskiego, który zapewniał: Za cztery tygodnie na koncie Protasiewicza będzie połowa należnej mu kwoty.

    - Pieniądze będą na koncie klubu, może nawet jutro - przyznał dyrektor wczoraj. - Do zawodnika trafią wtedy w poniedziałek, wtorek. Nie jesteśmy na jakiejś cudownej wyspie, żyjemy w określonej sytuacji finansowej i chyba dzień lub dwa zwłoki nie przekreślą naszych rozmów - dodał.

    Dalsze spłacanie żużlowca ma się zakończyć przed 31 grudnia. - Nikt z klubu się do mnie nie odzywa, pieniędzy nie ma. Jestem zawodowcem i już nie będę się oglądał na nikogo. Przygotowuję się do sezonu. A pieniądze i tak odzyskam. Są jeszcze inne sposoby - niecierpliwi się "Pepe". - Niech Piotr się tak nie martwi, pieniądze dostanie. To jest jak aksjomat. Wtedy siądziemy do rozmów o kontrakcie, bo widzimy go w drużynie. Ale na pewno nie będzie to umowa na taką kwotę, jak w minionym sezonie, więc nie wiadomo czy ją Piotr zaakceptuje - stwierdza Chyliński.

    - Chciałbym pozostać w Bydgoszczy, ale jeżeli klub dalej będzie przeciągał sprawę, to mam oferty z innych klubów i zacznę z nimi poważnie rozmawiać - nie kryje Protasiewicz. - Złożyliśmy propozycję wielu zawodnikom, w tym Protasiewiczowi - przyznaje m.in. Marek Kraskiewicz, menedżer WKM Warszawa (beniaminka I ligi). Wolę zaangażowania Protasiewicza wyraził też prezes Atlasu Andrzej Rusko, ale we Wrocławiu starają się też o Jarosława Hampela. Prawdopodobnie jeśli pozyskają pilanina, zrezygnują z bydgoskiego asa.

    Czy złożyliście ofertę Mirosławowi Kowalikowi z Apatora/Adriany - pyta "Gazeta" dyrektora Polonii. - Kwestia zawodników z Torunia zawsze była dla klubu i kibiców z Bydgoszczy drażliwa. Nie chcę powiedzieć "Nie potwierdzam, nie zaprzeczam", ale na tym etapie powiedzmy, że Kowalik jest w naszym kręgu zainteresowań tak samo, jak kilku innych krajowych jeźdźców - wyjaśnia Chyliński. A zawodnicy zagraniczni? - Loram jest zabezpieczony, a do końca tygodnia mamy otrzymać odpowiedzi od innych, w tym Nicki Pedersena, Mikaela Karlssona i Lukasa Drymla - oznajmia szef klubu.

    Prawdopodobnie jeszcze w listopadzie działacze Polonii spotkają się z przedstawicielami BSI (firmy zarządzającej cyklem Grand Prix), by wyjaśnić rozbieżności co do zapłaty za turnieje GP organizowane przez bydgoski klub w Chorzowie i na swoim torze (ponoć Polonia ma dopłacić kilkadziesiąt tysięcy funtów kary). - Dotyczą one interpretacji jednego z punktów umowy między nami - stwierdza Chyliński. Czy dotyczą frekwencji na GP Europy na Stadionie Śląskim? - pytam. - Nie mogę powiedzieć, to tajemnica handlowa, ale chcemy kwestię wyjaśnić jak najszybciej i już zaprosiliśmy Anglików na spotkanie - kończy dyrektor."

    Artykuł pochodzi ze strony
    http://www1.gazeta.pl/bydgoszcz/1,35591,1126981.html

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    12-01-2002
    Postów
    376
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi sie że Polonia wydała cała kase zeby zostac DMP i nie wyszło im to na dobre, długi jakie ma u żuzlowców są podobno duże a wątpie zeby zuzlowcy chcieli jeżdic skoro maja długi w klubie. Jesli spłacą należna kase Protasiewiczowi myśle ze zostanie on w Bydgoszczy

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ju jakiś czas rozmawialiśmy na forum o sytuacji Protasiewicza z zalegającymi mu forse klubem z Bydgoszczy. Osobiście myślałem, że po podpisaniu kontraktu z nowym sponsorem Protas dostanie wszystkie pieniądze. Jednak tak się stało. Szkoda będzie tego zawodnika, jak nie znajdzie odpowiedniego dla siebie klubu. Jestem mile zaskoczony, że Warszawa jest zainteresowana Piotrkiem. Cicha woda. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

    Pozdrawiam

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Ja po Protku płakał nie będę ...

    Osobiście wolałbym jakiegoś perspektywicznego i niedrogiego zawdonika, typu ... , a nie asiora z aspiracjami i bez możliwości, koncentrującego się na przeszkadzaniu Tomkowi w lidze i poza nią. Pamiętam ciągle wypadek, w czasie którego Tomcio frunął nad płotkiem! Dobrze, że się wtedy na niego nie nadział. Zakończy to konflikty w Polonii, coraz biedniejszej, bo komuchy przegrały wybory w Bydce i nie tylko.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i poczekajmy, a Protasiewicz zrobi dokładnie to samo z Polonią co Cegielski w zeszłym sezonie z Wybrzeżem. Jestem wtedy ciekaw czy wszyscy znów opowiedzą się po stronie biednego zawodnika który nie ma za co żyć nawiasem mówiąc - fajne bajki: suma za podpis na kontrakcie + sponsorzy + punktówka + turnieje indywidualne - rzeczywiście biedni są nasi zawodnicy nie mają za żyć. Tylko ciekawe skąd wzięła się ta kwota ponad 600 tys zł do wypłaty? Na pewno to nie są całe pieniądze zarobione przez Pepe.
    Teraz wszyscy powinni bluzgać na klub, na prezesów, że nie wiadomo gdzie się podziała kasa i inne trele...że nie ma wypłaty na zawodników (jak jak rok wcześniej było w GKS-ie)
    Moim zdaniem wina leży i po stronie zawodnika i klubu.
    Zawodnika - bo ze swoimi ogromnymi - przerastającymi możliwości klubu - żądaniami, stawia działaczy pod ścianą, a Ci się uginają pod presją kibiców (którzy chyba - nie wszyscy - nie wiedzą jaki ogromny szmal zarabiają żużlowcy), a działaczy wina w tym że na takie warunki się godzą (dotyczy to wszystkich działaczy).
    Dla mnie zaciągnąć kredyt na bieżącą działalność jest czymś normalnym, ale pod warunkiem tego, że jest pewna możliwość jego uregulowania + spłacenia wszystkich pozostałych zobowiązań w tym dla zawodników.
    A teraz chyba znów pozostanie zaciągnąć kolejny kredyt by móc spłacić kolejne bieżące zobowiązania.
    Bo jak zawodnik (Protaś) nie dostanie swych pieniążków teraz - to na listę trafi za grosze lub zero i kto znów straci na tym najwięcej? - oczywiście klub.
    Nie dostanie nic (lub prawie) za transfer, wcześniej wpakował klub w niego grube pieniądze, a w nagrodę zostaną mu jeszcze ogromne stare zobowiązania.
    Oczywiście Polonia z nim zdobyła tytuł mistrzów Polski -tylko jaka będzie za to cena?
    Dokładnie przypomina mi się sytuacja z Cegielskim rok wcześniej. Tylko że Protasia stać na rozmowy i przede wszystkim nie obraża kibiców (nie miesza ich w swoją sprawę) - mówiąc że żałuje że w danym biegu walczył i przywiózł 3 pkt a nie 0 i to jego zasługa że tytuł ma Polonia.

    Pozdrawiam.

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Osobiście wolałbym jakiegoś perspektywicznego i niedrogiego zawdonika, typu ... , a nie asiora z aspiracjami i bez możliwości, koncentrującego się na przeszkadzaniu Tomkowi w lidze i poza nią. Pamiętam ciągle wypadek, w czasie którego Tomcio frunął nad płotkiem! Dobrze, że się wtedy na niego nie nadział. Zakończy to konflikty w Polonii, coraz biedniejszej, bo komuchy przegrały wybory w Bydce i nie tylko.
    Protasiewicz koncentruje sie na przeszkadzaniu Tomkowi????
    Nie powiedzialabym, to raczej Gollob zaczyna te klotnie.
    Oni sa dorosli i mysle ze slowo konflikt jest za powaznym slowem.Jeżdża juz razem pare lat i jakos jeszcze potrafia zdobywac razem DMP.A co do tego wypadku to bylo na Złotym Kasku i to sa zawody indywidualne wiec tutaj nie bylo winy zadnego z nich.A poza tym to byl I łuk, ale nie ma co wspominac.Zapewniam Cie ze lepszego od Protasa nie znajdziesz polskiego zawodnika.Tomek wcale nei ejst taki świety jak Ty to napisales, przyklad Zloty kask 2002-ten palec....

    Pozdro

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Według mnie jeżeli Protasiewicz nie zostanie w Bydgoszczy to w przyszłym sezonie będzie zawodnikiem Atlasu, ponieważ jak wiadomo Wrocław jest w miarę wypłacalny no i on już tam kiedyś jeździł przecież.
    Pozdrawiam

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    14-11-2002
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Niemożliwe...

    Wątpie w to że Pepe ma przejść do Wa-Wy.I nie wierzę też w to że Gwardia ma tyle pieniędzy aby tacy zawodnicy przeszli do tej drużyny...

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Do Oli raz jeszcze.

    Poza świętościa naszego Papieża co do innych mam zawsze wątpliwości. Ale Protas ma kompleks niższości wobec zawsze odeń lepszego Tomasza, który kombinuje jak może z każdym, żeby tylko nadymać kasy, ale sportowo jest o wiele lepszy od biedaczyny Pepusia. Mimo, że zawiesza na kijku czapeczkę i ośmiesza się przed ludźmi za niezłą kaskę. Jego brat Jaca, znany narkoman, to w porządku gośc i nie pajac. Mimo, że mógłby przestać śpiewać w nędznych, bydgoskich kapelkach i skoncentrować się na Oskarku i jeździe na torze.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wolf666:
    Chyba odbieglismy od tematu...Czy czasem nie zasmiecamy forum???;)
    Nastepny temat do rozmow na priv...

    Pozdro

  21. Powrót do góry    #21
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Co masz do wypadku w Złotym Kasku? To była wina Protasa? Śmiechu warte. Gollob w Pepe uderzył wtedy, ale to nie jest wina żadnego z nich

    Na temat to Polonia chce Protasowi dać kasę w poniedziałek, a Pepe chciał do piątku. Kasa będzie bo jest Crulex i negocjacje z innymi sponsorami. A poza tym Pepe nie odejdzie. Niech sobie dojeżdża ileśset kilometrów do Wrocławia na trening i na mecze, troszkę by się zmęczył.

    Tu można zacytować wypowiedź Jacka Golloba: "3 lata temu zminiłem klub. Nigdy więcej tego nie zrobię". Jacek już wie że wszędzie dobrze ale w domu najlepiej.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Protas powiedział, że szanse pozostania w Poloni zmalały do 20% i że zaczął rozmawiać z dwoma innymi klubami! :(((((((((

  23. Powrót do góry    #23
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Ja bym na jego miejscu już dawno odszedł, co roku jest ta sama sytuacja, żebra o pieniądze,zapewniają że je dostanie, tylko zawsze ten termin odwlekany jest o następne dni i tak do znudzenia , mam nadzieję, że to początek końca Polonii. Niech idzie tam gdzie mu zapłacą za rzetelnie wykonaną robotę.
    Pozdrawiam
    Marcin

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Kolejny toruński szowinisto ...

    Ja bym na jego miejscu już dawno odszedł, co roku jest ta sama sytuacja, żebra o pieniądze,zapewniają że je dostanie, tylko zawsze ten termin odwlekany jest o następne dni i tak do znudzenia , mam nadzieję, że to początek końca Polonii. Niech idzie tam gdzie mu zapłacą za rzetelnie wykonaną robotę.
    Kiedy czytam takie nędzne i nieprzemyślane wypowiedzi, jak Twoja, rzygam w niedzielę rano. Może własnie o to Ci chodzi? W Torcie już od dawna nie płaci się nikomu, poza Rudzielcem, co stanowi tajemnicę poliszynela, jeżeli wiesz, o czym do Ciebie rozmawiam ... Trzymaj się ciepło, ciepły bracie ...

  25. Powrót do góry    #25
    Zwycięzca FTSL 2019 Awatar adamo
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    842
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    poczatek końca poloni, te bajerek, a coś ci na głowę nie spadło ??!!
    Ukryta zawartość Dużo bym dał, by przeżyć to znów -
    Wehikuł czasu - to byłby cud!
    ...
    Wspaniali ludzie nie powrócą,
    Nie powrócą już! Nie!

  26. Powrót do góry    #26
    Początkujący
    Dołączył
    26-02-2002
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    PROTAS WROTKI Z BYDGOSZCZY!

    Ja mysle, ze przez to cale pieprzenie Protas sobie nagrabil i nie bedzie jezdzil - kto chcialby miec w klubie "zgnilizne"...Zauwazcie, ze Piotr CICHUTKO SIEDZIAL ZA PIECYKIEM, gdy Jasiakiewicz mial wygrac wybory! A gdy jest po, to niczego juz nie bojacy sie rider pokazuje swoje pazurki, a moze sa to pazurki GRUSZKI, KAMINSKIEGO i PENTELOWCA (czyt. STACHOWICZA)- GLUPI PROTAS

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym na jego miejscu już dawno odszedł, co roku jest ta sama sytuacja, żebra o pieniądze,zapewniają że je dostanie, tylko zawsze ten termin odwlekany jest o następne dni i tak do znudzenia , mam nadzieję, że to początek końca Polonii. Niech idzie tam gdzie mu zapłacą za rzetelnie wykonaną robotę.
    To dobrze , że nie jesteś na jego miejscu , a zresztą kto by cię chciał :P
    Człowieku zastanów się co piszesz - co roku to samo ?
    Płynność finansową w żużlowej ekstralidze mają 2,3 zespoły.
    A wiesz jak wygląda nasza gospodarka?, pooglądaj sobie programy informacyjne - tam trochę mówią na ten temat.

    A tym oświadczeniem o końcu Polonii ( buahahaha ) to sam dajesz świadectwo o sobie człowieczku .

    Idąc dalej twoim tokiem myślenia - zastanów się co by było gdyby w klubie nie pojawił się p.Karwan.
    Jeżeli intersujesz się trochę tym sportem to wiesz jak było.

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Hach to mądry człowiek.

    Ja mysle, ze przez to cale pieprzenie Protas sobie nagrabil i nie bedzie jezdzil - kto chcialby miec w klubie "zgnilizne"...Zauwazcie, ze Piotr CICHUTKO SIEDZIAL ZA PIECYKIEM, gdy Jasiakiewicz mial wygrac wybory! A gdy jest po, to niczego juz nie bojacy sie rider pokazuje swoje pazurki, a moze sa to pazurki GRUSZKI, KAMINSKIEGO i PENTELOWCA (czyt. STACHOWICZA)- GLUPI PROTAS
    Już dawno kolega Protek powinien stąd odejść. Jeżeli czyta to forum, to niech raczy spakować walizki. Odać go za darmo. U mnie w związku z Pentelem Prot ma ksywkę "Kredka".

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ludzie co Wy piszecie?!

    Wlasnie miedzy innymi dzieki Protasiewiczowi macie DMP w ostatnich latach.Zawsze daje z siebie wszytsko, chce najlepiej dla druzyny a WY tak o nim piszecie???
    Inny zawodnik na jego miejscu w czasie sezonu pzrestal by wyjeżdzac na tor lub specjalnie przegrywac, a Pepe nawet chce jeździc dalej w Polonii.Bez niego Bydgoszcz nie zdobyla by zlota w lidze bo nei ma polskiego lepszego zawodnika ktory moglby lub chcialby przejsc do Polonii.Mam nadzieje ze Pepe dogada sie z Polonia i dalej bedzie jeździl w Bydgoszczy.

    Pozdro

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Pan Bóg jest dobry!!!

    Protas powiedział, że szanse pozostania w Poloni zmalały do 20% i że zaczął rozmawiać z dwoma innymi klubami! :(((((((((
    ... i wysłuchał moich próśb!!! ;)

  31. Powrót do góry    #31
    Zwycięzca FTSL 2019 Awatar adamo
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    842
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Zgadzam się z Olką, podpisuje się pod tymi słowami :)
    Ukryta zawartość Dużo bym dał, by przeżyć to znów -
    Wehikuł czasu - to byłby cud!
    ...
    Wspaniali ludzie nie powrócą,
    Nie powrócą już! Nie!

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja się również zgadzam z Olką w 100%....

    I boję się, że jak odejdzie Piotrek to Kowalik nie zapewni Polonii mistrzostwa Polski a najzwyczajniej w świecie nie stać klubu na zawodnika pokroju Protasa (jeśli w ogóle taki jest w Polsce poza tymi, którzy już sa zawodnikami Polonii)... Marnie to widzę! Stałam murem za tym, że Protas zostanie w Bydgoszczy, ale teraz powoli kapituluję...

    Znam tylko plotki, że te dwa miasta to Wrocław i Toruń... i chociaż bliżej mam do Torunia to nie wyobrażam sobie kibicowania Apatorowi, więc wolałabym juz jeździć co dwa tygodnie do Wrocka...

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Polonia niewiarygodna finansowo????

    To, że Protas chce odejść, wcale mnie nie dziwi, biorąc ogrom pieniędzy które Polonia mu zalega. Swoją drogą nie sądziłem, że jest tego aż tyle. Protasiewicz zachował się moim zdaniem bardzo fair, jeżdżąc do końca sezonu na wysokich obrotach. Przecież gdyby go nie było, to Polonia w żaden sposób nie miałaby mistrza. Ciekawe za co go nielubicie. Przecież mógł się zachowywać jak Jacek G. który po prostu i rok temu w Pile i w tym roku w Polonii jak nie płacą - przestaje jeździć.
    Protas robi Wam bardzo dobre publicity w kategorii niewiarygodności finansowej. Myślę, że niewielu zawodników zdecyduje się na kontrakt, mając świadomość wielomiesięcznych opóźnień w wypłatach. Część ich to już przerabiała (Hampel, Cegła i inni), a ci co jeździli w wiarygodnych klubach - myślicie, że pogorszą sobie warunki - bo ja wątpię. Polonia ma za miniony sezon największe zaległości ze wszystkich polskich klubów łącznie z Wybrzeżem i Gorzowem. Może wreszcie ktoś w Bydgoszczy puknie się w łepetynę i zacznie liczyć - ale nie jak Kołodko (dopiero to wszyscy odczujemy) ale realnie.
    Pozdr.

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Komu Ty kibicujesz?

    Ja się również zgadzam z Olką w 100%....

    I boję się, że jak odejdzie Piotrek to Kowalik nie zapewni Polonii mistrzostwa Polski a najzwyczajniej w świecie nie stać klubu na zawodnika pokroju Protasa (jeśli w ogóle taki jest w Polsce poza tymi, którzy już sa zawodnikami Polonii)... Marnie to widzę! Stałam murem za tym, że Protas zostanie w Bydgoszczy, ale teraz powoli kapituluję...

    Znam tylko plotki, że te dwa miasta to Wrocław i Toruń... i chociaż bliżej mam do Torunia to nie wyobrażam sobie kibicowania Apatorowi, więc wolałabym juz jeździć co dwa tygodnie do Wrocka...
    Jeżeli Polonii, chodź na Polonię, jeżeli Protkowi, jeźdź za nim po Polsce. Ja kibicuję Polonii, ale od czasu do czasu jeżdżę do Torunia, gdzie mam mnóstwo znajomych. Pozdrowienia dla Paczki, Zygi i Donasia oraz Kadafiego z Tortu.

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli Polonii, chodź na Polonię, jeżeli Protkowi, jeźdź za nim po Polsce. Ja kibicuję Polonii, ale od czasu do czasu jeżdżę do Torunia, gdzie mam mnóstwo znajomych. Pozdrowienia dla Paczki, Zygi i Donasia oraz Kadafiego z Tortu.
    Na początku kibicowałam Piotrowi, bo jeździł w Polonii, ale w ostatnich latach Polonii bo jeździł w niej Piotr... I każda jego drużyna będzie dla mnie nr 1, ale przez ostatnie 10 lat byłam związana z Polonią więc zrozum, że tak po prostu zacząć kibicować Apatorowi nie jest tak łatwo...

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Za co tak go cenisz?!

    Ale krótko i na temat. Pozdrowienia.

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wielka szkoda ,że Piotrka tak się traktuje w naszym klubie... myśli się o kolejnych obcokrajowcach ,a zadłużenie wobec Pepe jak było tak jest ...

    Cały artykuł o szansach pozostania Protasiewicza zamieściłem http://www.sportsboard.pl/Forum/view...5&pagenumber=2

    Szkoda gadać .........

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za co go tak cenisz? Ale krótko i na temat. Pozdrowienia.
    Długa historia, więc nie da się krótko... głownie sprawy sportowe, ale nie tylko!

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Przygladam sie tej dyskusji troche z boku, bowiem moj "kat"
    spojrzenia na zuzel jest w pewien sposob inny niz wiekszosci
    tych, ktorzy wypowiedzieli sie powyzej.
    Interesuje mnie bowiem zuzel, sam w sobie, zuzel jako taki,
    nieskazony wszechobecna w Polsce, ze tak powiem,
    "klubowoscia".
    Dla mnie kolosalnie wieksze znaczenie od tego KTO zdobyl mistrzowski tytul,
    ma to w JAKI sposob toczyla sie on rywalizacja, a ta bylaby
    prawie dokladnie taka sama gdyby w ogolnym rozrachunku zloto zgarnela Unia Leszno.
    Ale to tylko dla wyjasnienia, bo nie o tym chcialem.
    Chcialem bowiem niejako odwrocic pytanie i zapytac:


    Czy z punktu widzenia Piotra Protasiewicza korzystne jest dalsze reprezentowanie druzyny z Bydgoszczy?

    IMHO odpowiedz brzmi: NIE!!!!!!!!!!
    I co wiecej moim zdaniem pozostawanie w skladzie bydgoskiej
    druzyny od przynajmniej kilku lat bylo bledem,
    ktory w znaczacym stopniu spowodowal co najmniej spowolnienie rozwoju talentu Piotra.
    (spowodowane to zostalo wielu przyczynami ktorych poki co nie chce tu wyliczac)

    Protasiewicz bowiem, niezaleznie od tego czy ktos go lubi
    czy nie, jest zawodnikiem, ktory z latwoscia bylby krajowym liderem kazdej polskiej druzyny klubowej.
    Z niewiadomych przyczyn Piotr wybral pozostawanie w Bydgoszczy i role bycia "wiecznie drugim" za Gollobem.
    Dla mnie osobiscie jest to co najmniej dziwne.
    Zas wielokrotne wypowiedzi Piotra o "milosci" do kibicow, Bydgoszczy i wiciu w niej sobie rodzinnego gniazdka sa dla mnie tylez
    niezrozumiale co po prostu smieszne.
    Tyle w skrocie.

    W przypadku zwiazku Protasiewicza z Bydgoszcza mamy do czynienia z sytuacja, w ktorej na dobra sprawe nie wiadomo o co chodzi, a gdy nie wiadomo o co chodzi - zawsze chodzi o pieniadze.

    Moim zdaniem wszelkie "bydgoskie upokorzenia" PePe znosil
    dzielnie, ze wzglegu na sumke widniejaca w kontrakcie.
    Cale zas posezonowe zamieszanie wokol Protasiewicza i takie
    a nie inne postepowanie wladz klubu zdaje sie byc (choc nie tylko) proba wymuszenia obnizenia zadan "wiecznie drugiego"

    i zeby nie bylo, ze nie wiem:
    jeden w dodatku baaaaaardzo dyskusyjny tytul niczego nie zmienia.

    i dla porzadku: tak sobie napisalem zeby sprowokowac jakas
    nowa dyskusje w starym watku. Z tego co czytacie powyzej
    upierac sie bede chyba tylko przy tym, ze najzdrowiej dla Protasiewicza byloby nigdy nie jezdzic w bydgoskiej Polonii.
    Bylby dzis IMHO znacznie lepszym zuzlowcem,
    Polonia Golloba podciela mu mlodziencze skrzydla! :)

    PeZet




  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sam jesteś...

    Ja mysle, ze przez to cale pieprzenie Protas sobie nagrabil i nie bedzie jezdzil - kto chcialby miec w klubie "zgnilizne"...Zauwazcie, ze Piotr CICHUTKO SIEDZIAL ZA PIECYKIEM, gdy Jasiakiewicz mial wygrac wybory! A gdy jest po, to niczego juz nie bojacy sie rider pokazuje swoje pazurki, a moze sa to pazurki GRUSZKI, KAMINSKIEGO i PENTELOWCA (czyt. STACHOWICZA)- GLUPI PROTAS
    Hach chłopie piszesz takie bzdury, że aż muszę Ci odpisać.
    Piszesz o Protasie jako o zgniliźnie, a ja się pytam czym jest klub, który tak traktuje swojego pracownika? Tak pracownika bo Pepe jest przecież pracownikiem Polonii.
    W cywilizowanych narodach nie wypłacanie wynagrodzenia jest oznaką braku szacunku do pracownika.
    Ciekaw jestem jakie Ty podniósłbyś larum, gdybyś miał pracować za uścisk dłoni prezesa, albo
    symboliczne "ku chwale ojczyzny".
    Sport żużlowy to koszty, i żeby ten sport uprawiać trzeba być albo bardzo bogatym, albo swoją jazdą na siebie zarabiać.
    Nie może być tak, że jesli zawodnik chce startować w polskiej lidze to na starty w niej musi zarabiać np. w Szwecji.


  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam się z PeZet.
    Talent Protasiewicza został przydeptany przez Golloba....
    Zawsze był traktowany jako ten drugi....nawet w kolejce do kasy stał za Gollobem...jestem przekonany.
    Niektórzy zarzucaja mu że jest słaby w GP....może Gollob zabierał wiekszość pieniędzy i dla Protasia zawsze zostawał ochłap....moze chłop nie miał za co przygotować motorów na GP....
    Pepe powinien odejść z Poloni!

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    945
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    Colombo - nie rozumiem dlaczego masz takiego nicka - w przeciwienstwie do Ciebie filmowy bohater potrafil myslec.
    Powiedz mi w ktorym miejscu PeZet, napisal czy ze talent Protasiewicza:
    Zgadzam się z PeZet.
    Talent Protasiewicza został przydeptany przez Golloba....
    Zawsze był traktowany jako ten drugi....nawet w kolejce do kasy stał za Gollobem...jestem przekonany.
    Niektórzy zarzucaja mu że jest słaby w GP....może Gollob zabierał wiekszość pieniędzy i dla Protasia zawsze zostawał ochłap....moze chłop nie miał za co przygotować motorów na GP....
    Pepe powinien odejść z Poloni!
    .
    Mozesz mi to wskazać? Chyba za daleko poszedles z interpretacja jego slow - na dodatek bledna interpretacja.
    Co Gollob ma wspolnego z wielkoscia wynagrodzenia dla Protasa, a ze dostaje wiecej to tylko dlatego poniewaz jest lepszy. Protas ma swoich sponsorow, Gollob swoich, a stawki w klubie maja takie jak wynegocjuja, pozdr.
    TOMEK GOLLOB wystąpił w 28 Wielkich finalach: 10-I, 2-II, 6-III, 10-IV, czy to wymaga komentarza? Jest wielki!
    Ukryta zawartość
    THE ONLY EASY DAY, WAS YESTERDAY

  43. Powrót do góry    #43
    Początkujący
    Dołączył
    26-02-2002
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kasa

    Hmm...przeciez protas nie pracuje za uscisk... pieniadze ma zapisane w kontrakcie i je dostanie. On nie zarabia 700/mc a jakies 1500/punkt +amortyzacje, ok. 10000 za mecz, w ktorym zdobyl z 10 punktow.On juz w tym roku od Polonii dostal z 200.000 a jeszcze polonia jest mu winna drugie 200.000 za stary od maja do konca...Tych pieniedzy nie mozna sobie strzepac - RATKOWSKI jakos nie szuka dla klubu pieniedzy, zeby splacic Pepe - po co nam taki obwies, ktory nie potrafi wplynac na zawodnka, gdy jest jego managerem.
    Protas cichutko siedzial przed wyborami - gdyby wygral Jasiak - w tej chwili nawet by nie pisnal!

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tomczello

    Albo Ty czytać nie umiesz...albo nie wiem...

    I co wiecej moim zdaniem pozostawanie w skladzie bydgoskiej
    druzyny od przynajmniej kilku lat bylo bledem,
    ktory w znaczacym stopniu spowodowal co najmniej spowolnienie rozwoju talentu Piotra.
    (spowodowane to zostalo wielu przyczynami ktorych poki co nie chce tu wyliczac)

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hach w tym całym bałaganie nie chodzi o stawki tylko o fakt wywiązania się klubu z zobowiązań wobec zawodnika.
    Tak na marginesie to przecież umowy nie podpisał tylko Pepe, a widnieją chyba na niej jeszcze podpisy działaczy?.
    Jeśli zawodnik upomniał się o swoje to jest od razu "be", a jak zdobywa punkty dla swojej drużyny to jest "cacy"?
    Ciekaw jestem co by było gdyby na miejscu Protasa był Loram też "wrotki"?
    To jest zastanawiające, że zawodnicy krajowi muszą czekać na kasę, a stranieri dostają cash od razu po meczu.
    Aha i jeszcze jedno jeśli Protas jeździ na takim poziomie za takie stawki jak podałeś to co mamy powiedzieć my kibice z Rybnika na stawki niejakiego Węgrzyka, który miał kasę większą niż Wasz Pepe, a wyniki mozesz sobie pooglądać na stronach netowych.

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •