Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 257

Wątek: PePe bez kasy .. Polonia bez PePe !!! - Czyli wypowiedź prasowa Piotra

  1. Powrót do góry    #181
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety muszę użyć tego stwierdzenia. Tym gestem Polonia Bydgoszcz stracia definitywną szansę na obronę tytułu Mistrza Polski. Możecie się ze mną nie zgadzać, ale patrząc na wzmocnienia potencjalnych konkurentów Polonii do tego trofeum jestem takiego a nie innego zdania. Bez bardzo znaczącego wzmocnienia ( czyt. Cegielski ) dla ydgoszy pozostanie tylko takie stwierdzenie: Bye "DMP".

  2. Powrót do góry    #182
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Niestety, ale takie są fakty. Nie ma kasy nie ma zawodnika.

    Ja bym mimo wszystko tak nie rozpaczał na Waszym miejscu Poloniści. Zobaczcie, jeżeli zamiast Protasa przyjdą do Was Kowalik z Krzyżaniakiem to zaoszczędzicie grubą kasę, której i tak dużo nie macie. Przecież 700 tysięcy za sam kontrakt to jest PARANOJA. Kowalik z Krzyżaniakiem mogą spokojnie zastąpic Wam jednego Protasiewicza (zarówno w aspekcie sportowym jak i finansowym). Wiem dochodzi do tego kwestia, że oni są z Torunia.........To tak samo jak u nas w Zielonce mówi się o Świście. Myślę jednak, że Krzyżaniak i Kowalik to solidni ligowcy + Gollobowie i Loram. Może to nie jest skład na mistrza, ale kto wie co będzie dalej. W takiej Częstochowie już na inaugurację budżet klubu zostanie znacznie uszczuplony, jak Sullivan, Ułamek, Holta, Jonsson i Walasek pojadą na swoim normalnym poziomie, czyli odpowiednio 13,12,10,8,8 pkt. Podobnie będzie w Toruniu, jak Ricki z Protasem zabiorą połowę budżetu, a później jazda na kredyt i w efekcie końcowa padaka.


    Pozdro!!!!!!

    P.S Fajnie by było jakbyście odpuścili sobie Nickiego na rzecz np. Mikaela Karlssona.
    Wyznawca Falubazu


  3. Powrót do góry    #183
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    abdulah

    Masz racje , że Krzyżanika czy Kowalik wezmą mniej kasy ale co z tego - będziemy mieli drugiego ( poważnego ;) ) sponsora , gdy będą realne szanse na obron tytułu , a Ci w/w panowie (pojedynczo) tego nie gwarantują.

    Faktem jest ,że Pepe się nieźle ustawił - czyt. podpisywał dobre kontrakty - w tej chwili ma niezły majątek a pisze , że o odejściu zadecydowało :
    "Chcę, abyście dowiedzieli się ode mnie, że nie chęć wielkich zarobków (co pewnie sugerować będą moi adwersarze), a pragnienie dalszego uprawiania sportu żużlowego na moim normalnym poziomie, zadecydowała o podjęciu przeze mnie tej jakże trudnej decyzji."

    A kredyt z tego roku został już spłacony :) .

    Elendir
    cyt: "A ja wam powiem ze jak Protas wroci do Wrocka a to prawie pewne to bym sie nie ludzil ze bedzie jezdzil jeszcze kiedykolwiek w barwach Bydgoszczy sorry ale taka prawda "

    A ty znowu bawisz się we wróżenie - po pierwsze nie wiadomo gdzie Piotrek wyląduje.Osobiście wydaje mi się że w Toruniu - z miejsca zamieszkania na stadion Apatora droga będzie tylko niewiele dłuższa(czasowo) od tej , którą musiał pokonywać przez ostatnie 6 lat .
    Po drugie jeżeli będzie jeździł u was to nie jest powiedziane ,że zostanie tam do końca kariery.
    Po trzecie - skąd znasz tą prawdę ?


    A teraz kilka słów ode mnie.
    Jako kibic bydgoskiego klubu jestem ogromnie zawiedziony , rozczarowany i niemile zaskoczony .Piotrek jeżdżąc w Bydgoszczy zaskarbił sobie tysiące fanów i mam tylko nadzieje , że gdy pojawi się tu z nową drużyną nie spotkają go jakieś niemiłe gesty.
    Przez te wszystkie lata Pepe był mocnym punktem drużyny , wspaniałym zawodnikiem na torze i poza nim.
    Miałem okazję z nim kilkakrotnie rozmawiać , nie były to co prawda długie rozmowy ale cieszy i to ,że znalazł czas na to aby porozmawiać te kilka chwil z kibicem sobie nieznanym .
    Mam taką nadzieje ,że gdy czas będą lepsze Piotr wróci do Bydgoszczy aby dalej się ścigać z gryfem na piersiach.

    Ale z drugiej strony jak to kiedyś zauważył PeZet w końcu Pepe będzie mógł się pokazać jako lider drużyny , a co za tym idzie będzie musiał wziąść na siebie ten ciężar.
    Zobaczymy czy mu się uda -czy rozwinie skrzydła - mam nadzieję ,że tak .

    Kibice bydgoscy dziękują Ci Piotrze za te 6 lat spędzonych w BKS-ie i ogrom emocji jakich nam dostarczyłeś .


  4. Powrót do góry    #184
    Użytkownik
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oglądałem dzisiej TV Regionalną w której gadali że polonia wisi Protasowi jakieś 0,5 mln zł (czyli 500 000 zł). W "wyborce" było, że 1 milion, w "Expresie" była mowa o 150 000. To ja już cholery dostaję od tego wszystkiego, gdy widzę, że każdy mówi co innego. To komu mam wierzyć??
    Wyjaśnijcie mi po kolei. Ile w końcu Pepemu winna jest Polonia? I za co przede wszystkim? Czy chodzi tu tylko o punkty czy o inne szczegóły także?

  5. Powrót do góry    #185
    Zbanowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    1,121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    miłosz_bydgoszcz - a co to za różnica, 500 tyś mniej czy więcej, widocznie Polonia jest tak zadłużona,że rozbieżności takie nie maja istotnego znaczenia na całokształt. Dlatego nikt nawet nie stara sie tego prostować.

  6. Powrót do góry    #186
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda troche Protasa(juz widze miny wszystkich jego wielbicielek).Teraz Polonia musi sprowadzic kogos z krajowego podworka.Byle by to nie byl Kowalik ani Krzyzaniak.

  7. Powrót do góry    #187
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Z tego co mi wiadomo Pepe jest bardzo blisko podpisania umowy z Apatorem. Wcale bym mu sie nie dziwił gdyby wybrał własnie takie rozwiazanie, bo Toruń jest nie daleko Bydgoszczy i ewentualne podróże nie byłyby dla niego aż tak uciążliwe. Wydaje mi sie ze zarząd Polonii postapił jak najpardziej słusznie, przeciez czy działacze mieli zaciągać kolejne kredyty. Nie można wciaz zdobywac mistrzostwa na kreche. Trzeba przyznać ze Polonia ma jednak najbardziej wartościowegoi zawodnika ekstraligi, Tomasza Golloba co z pewnością zapewni jej utrzymanie. No cóż nie można co roku zdobywać medali. Po bardzo "tłustych" idą chyba dla Polonii lata troche "chudsze".
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  8. Powrót do góry    #188
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli Pepe podpisze kontrakt z Apatorem to toruńscy kibice będą mieli śliczny prezent pod choinkę:) A dla działaczy z Bydgoszczy ruzga!! Jak można było tak łatwo oddać zawodnika które niedojrze że punktował solidnie to jeszcze był skłonny reprezentować barwy bydgoskie do końca kariery... Jeszcze ktoś nie raz niedługo zanuci pod nosem "Pepe wróć"!

  9. Powrót do góry    #189
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ale z drugiej strony jak to kiedyś zauważył PeZet w końcu Pepe będzie mógł się pokazać jako lider drużyny , a co za tym idzie będzie musiał wziąść na siebie ten ciężar.
    Zobaczymy czy mu się uda -czy rozwinie skrzydła - mam nadzieję ,że tak .
    :)Ja mu tez tego z calego serca zycze.

    I dodam jeszcze, ze ciesze sie z faktu iz PePe odchodzi z Polonii, pomimo ze od zawsze kibicuje TYLKO! klubowi z Bydgoszczy. Z pewnoscia wyjdzie to na zdrowie Piotrowi, byc moze takze samej Polonii, na pewno zas mnie osobiscie! :P poniewaz wbrew wiekszosci zywie przekonanie, ze coroczne budowanie skladu "na miszcza" :) niekoniecznie jest tym o co w sporcie zuzlowym chodzi. Osobiscie znudzil mi sie juz model bydgoskiej druzyny: TG, PP + obcokrajowcy gwarantujacy 1 czworke chocby nie wiem co. Ciekawe co teraz, bez PePe, pokaze bydgoska druzyna. Byc moze odejscie vice-lidera zmobilizuje pozostalych. Moze odrodzi sie moj ulubieniec Jacula na G. :) moze wreszcie Robacki ruszy z kopyta :). Chetnie tez zobacze z Gryfem na plastronie Krzyzaniaka i Kowalika. :) I co z tego, ze "miszcza" pewnie nie bedzie? Mam nadzieje, ze bedzie za to interesujaco, bo do lat kilku bylo nudno. :P A ze chinolem nie jestem, lubie zyc w ciekawych czasach. :P
    Mysle tez, ze zmiana klubu przez Protasiewicza wyjdzie na zdrowie calej e-lidze, bo to, ze w jednym klubie przez kilka lat jezdzilo dwoch najlepszych na krajowym podworku polskich zuzlowcow IMHO bylo chore. :P

    I to by bylo na tyle.
    Teraz mozna bluzgac. :P

    PeZet

    PS. Podobal mi sie wpis Lamanczy o dziewczynach, plakatach i plonacych swieczkach. :):):)

  10. Powrót do góry    #190
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dzieki PeZet

    za uznanie. A swoją drogą zazdroszcze wam moi ziomkowie tych derbów Pomorza - to dopiero będą emocje. Bo co prawda derby Wrocław - Leszno też są interesujące, ale to jednak nie to samo co miłość tyfusko - krzyżacka...

  11. Powrót do góry    #191
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Szanowni Państwo,

    Wszystko było ustalone od dawien dawna, Pepin w Apatorze, któryś z Krzyżaniako-Kowalików w Bydce, może obadwa ;), nienawiść między bałwanami z Tortu i Bydgoszczy wzrasta, przekłada się to na znakomitą frekwencję na trybunach oraz wypadki śmiertelne na torze ... no, może troszku przesadził ja, ale cóś w tynm kierunku się dzieje ...Nic tak dobrze nie dziala na dany podmiot, jak skandalik, nawet taki na skalę polsko - bydgosko - toruńską ... Tyle. Zamknijmy ten temat i łzawe wypowiedzi o oratorskich zdolnościach Pepina.

  12. Powrót do góry    #192
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    386
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Lamanczy!!! Ty gościu, po co wyzywasz kibiców od tyfusów i krzyżaków? W główce Ci się pomieszało?

  13. Powrót do góry    #193
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Marc

    Primo. Użyłem tych wyrazeń w tonie żartobliwo sentymentalnym. Gdy jeszcze mieszkałem w Bydgoszczy animozje między naszymi pięknymi miastami były bardzo wyraźne. Moją intencją było raczej wyśmianie tych stereotypów. Może powinienem zastosować cudzysłów.

    Secundo. Jeśli kogoś uraziłem to przepraszam.

  14. Powrót do góry    #194
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mozna bylo to przewidziec..Nadal nie wyobrazam sobie meczu w ktorym Pepe mialby jezdzic przeciwko nam.Juz widze walke miedzyy Tomkiem G a Protasem.
    Przykro mi czytac te wpisy...Bydgoszcz bez Protasa...
    O DMP mozemy zapomniec , a Kowalika i Krzyzakak to nie chce widziec w Bydgoszczy.
    Takie jest życie..:(

    Pozdro

  15. Powrót do góry    #195
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    cos mi sie wydaja ale .............

    tytul w przyszlym roku nie trafi na pomorze !

    apator przyjmujac protasa a bydzi duet K-K spowoduje ze ... kluby straca ........ no moze ciut apator zyska ale .. zobaczymy.

    o zloto przyjdzie walczyc maedalikom albo z lesznem albo wts-em - tak cos czuje, ze bydzia i apator sie wykoncza tymi wspanialymi ruchami transferowymi.

    Obraz moze zmienic jedynie fakt przyjscia do obojetnie ktorego zespolu crumpa - wtedy to kazdy zespol z crumpem urasta do roli faworyta rozgrywek.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  16. Powrót do góry    #196
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,228
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach

    Kristo

    Jednak twoje przepowiednie się nie sprawdziły. Jeszcze tk nie dawno w rozmowie telefonicznej z moim bratem twierdziłeś, że PePe zostanie w Bydgoszcz, a teraz jak się okazuje jest to całkowitą nie prawdą.
    Nie przejmuj się Bydgoszcz razem z Lesznem będzie walczyła o pierwszą czwórkę i może znowu zanotuje wyjazd do Bydgoszczy tak jak w tym sezonie.
    Pozdrowienia od "kuzyna" z Leszna.

  17. Powrót do góry    #197
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jednak twoje przepowiednie się nie sprawdziły. Jeszcze tk nie dawno w rozmowie telefonicznej z moim bratem twierdziłeś, że PePe zostanie w Bydgoszcz, a teraz jak się okazuje jest to całkowitą nie prawdą.
    Nie przejmuj się Bydgoszcz razem z Lesznem będzie walczyła o pierwszą czwórkę i może znowu zanotuje wyjazd do Bydgoszczy tak jak w tym sezonie.
    Pozdrowienia od "kuzyna" z Leszna.
    Witam kuzyna :)

    Rzeczywiście niedawno ( po spłacie pierwszej raty ) oraz troszkę dawiniej ( po zakończeniu sezonu) myślałem , że może jednak Pepe zostanie , takie były moje odczucia ( życzenia ;) ) - ale cóż takie jest życie.

    Co do prorokowania wyników na przyszły sezon to na razie nie ma to większego sensu - za dużo jest jeszcze niewiadomych w składach .
    pozdrowieonka :)


  18. Powrót do góry    #198
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]Jak pisalem,ze Kowalik na 99% Kowalik w Bydgoszczy a Protas w Toruniu to ktos mnie ****al,ze co za kity wypisuje a tymczasem jednak mialem racje...

  19. Powrót do góry    #199
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    "Rozmowy kontraktowe z moim nowym pracodawcą są już mocno zaawansowane i na ponad 90 procent podpiszę kontrakt jeszcze przed świętami. Gdzie? Tego nie mogę powiedzieć - zobowiązałem się do zachowania tajemnicy, ale w przyszłym tygodniu najprawdopodobniej wszystko będzie jasne. Otrzymałem też (o czym pisze się w internecie - przyp. red.) konkretną ofertę startów w Lesznie, ale ze względu na zaawansowane rozmowy z innym klubem podziękowałem za nią"

    Czegos tu nie rozumiem przeciez mowilo sie o 2 klubach, wiadomo jakich, a tu Pepe chyba sie juz zdradzil, powiedzial ze w przyszlym tygodniu sie wszystko wyjasni, wiadomo 19 grudnia :D.


    Ze strony www.pepe.pentel.pl
    Pozdrawiam
    Marcin

  20. Powrót do góry    #200
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach

    dzialacze, a kibice......

    Ja tu czegos nie rozumiem. Najpierw nasi kochani dzialacze, wbrew wszystkim kibicom podziekowali Kowalikowi, a teraz w Bydzi nie ma protasa. Do czego to zmieza? To chyba kibice sa wazniejsi, w koncu to oni stanowia wielki sponsoring dla druzyny.
    BTW. Nie chcialbym, zeby zaden z dwojki panow K zladowal w Bydgoszczy. Nie chcialbym pozniej slyszec, ze jeb*** krzyzak zawalil wam mecz.

  21. Powrót do góry    #201
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Zamknijmy ten temat i łzawe wypowiedzi o oratorskich zdolnościach Pepina.
    Celna uwaga "Wolfie".
    Mnie osobiscie niedobrze sie robilo czytajac elaborat PePe. Te nieustanne zwroty do kibicow, pod publiczke co drugie zdanie. Te wylewne zale, ze chcialbym a nie moge i ze nie chca mi pozwolic abym mogl i zmuszaja mnie bym nie mogl. Ech! Jak to lecialo??? " Nie kcem, ale muszem". Ilekroc czytam cos takiego jak wyjasniajacy elaborat PePe mam wrazenie, ze ktos uwaza mnie za polglowka.
    Zamiast tej dluuuuuuuugiej epistoly wystarczylo napisa szesc konkretnych zdan podajac decyzje i jej uzasadnienie.

    PeZet

  22. Powrót do góry    #202
    Początkujący
    Dołączył
    13-12-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    NO NAME

    CIESZ SIĘ ŻE PEPE ODSZEDŁ Z BYDGOSZCZY MOŻE WRESZCIE KTOŚ INNY ZOSTANIE (WRESZCIE) MISTRZEM POLSKI....

  23. Powrót do góry    #203
    Początkujący
    Dołączył
    13-12-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    NO NAME

    CHCIAŁEM DODAĆ ŻE JESTM ZA TYM ŻEBY PEPE POSZEDŁ DO CZĘSTOCHOWY I CZĘSTOCHOWA ZOSTAŁA MISTRZM POLSKI....

  24. Powrót do góry    #204
    Zbanowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    1,121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kim jesteś ?

    Ilekroc czytam cos takiego jak wyjasniajacy elaborat PePe mam wrazenie, ze ktos uwaza mnie za polglowka

    A może nim jesteś, kiedy tego nie rozumiesz....

  25. Powrót do góry    #205
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ilekroc czytam cos takiego jak wyjasniajacy elaborat PePe mam wrazenie, ze ktos uwaza mnie za polglowka

    A może nim jesteś, kiedy tego nie rozumiesz....
    Nie rozumie czego??? gosciu inteligentny.
    Poniewaz nigdzie w tekscie, do ktorego sie odnosisz nie napisalem, ze czegos nie rozumie poprosze cie kolego sympatyczny o wyjasnienie tego "tego" :P, ktorego ponoc nie rozumie.

    A zreszta NIE! Oszczedz sobie. Odnosze bowiem nieodparte wrazenie gosciu madroscia slynacy, ze ty nie umiesz czytac!!!!! :P

    Zegnam ozieble z domieszka ironii,
    PeZet

  26. Powrót do góry    #206
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    P.Protasiewicz pozegnal sie z Polonia w bardziej cywilizowany sposob niz to uczynil zarzad Klubu w stosunku do jego osoby.Przy okazji podziekowal kibicom za doping i przedstawil powody odejscia z Bydzi.Niestety nie kazdego zawodnika stac na taki gest(np Krzyzaniak).A szkoda.
    Szkoda tez ze takie cwoki jak PeZet czy Wolff 666 nie potrafia tego docenic.

  27. Powrót do góry    #207
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prawda kingpin....

    Protas byl bardzo cierpliwyi wyrozumialy...jak zaden inny zawodnik...Zrobil dla nas bardzo duzo i tylko teraz mozna mu za to dziekowac.
    Ktory zaowdnik napisal list do kibicow??Odpowiedzial na ich maile??
    Trzeba to docenic,a co do wolfa 666:
    Zobaczysz teraz jaka polonia bedzie"mocna" bez Pepe.Dostrzezesz to wtedy, kiedy Piotrek bedzie jezdzil przeciwko nam i od czasu do czasu objezdzal Tomka Golloba, moze po tym zobaczysz jaki on jest dobry i co zrobil dla Bydgoszczy.
    Bez niego Polonia mogla by tylko marzyc o zdobyciu DMP.

    Pozdro

  28. Powrót do góry    #208
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Smutno mi że Pepe odchodzi. Ale złość mnie bierze gdy ktoś pisze :"Dobrze że Pepe odzszedł" albo "Pepe sie cofał w Bydgoszczy". Przecież wszyscy wiemy że to po Tomku najlepszy Polak i z pewnością w ostatnich 6 latach nie zdobylibyśmy tylu medali bez niego.



    Pepe - dziękujemy Ci za te 6 wspaniałych lat
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  29. Powrót do góry    #209
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    468
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Polonia Protasiewicz :-)

    POLONIA B.
    Stety czy nie stety... ale bez Protasia Bydgoszcz będzie miała problemy na pierwszą czwórkę.
    (1) Coś mi się wydaje, że Gollob zaczyna obniżać loty... (można mu wybaczyć po tylu latach unoszenia się na wysokim pułamie)
    (2) Jacek bez Tomka nie istnieje!
    (3) Juniorów wielkich nie należy się spodziewać
    ---
    więc
    ---
    Jeżeli nie będzie spektakurarnych zakupów... cieniutko

    P.PROTASIEWICZ
    Dobrze by było, gdyby Protasiewicz jeździł w Warszawie. Ożywiłoby to tamtejsze środowisko żużlowe..., a w konsekwencji zwiększyło szanse na żużel w TV publicznej.
    Myślę jednak, że będzie jeździł w Toruniu. Przynajmniej on będzie tego chciał, bo:
    (1) to w końcu E-Liga (inne pieniądze i możliwość rywalizacji na lepszym poziomie)
    (2) blisko domu (ktory zobie w Bydgoszczy postawił)
    (3) współpraca z Bajerskim mogłaby zaowocować dobrymi występami a GP.

  30. Powrót do góry    #210
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pepe Wróć!!!!

    "(...)krążę z kąta w kąt
    klasnę dłonią w dłoń
    wbijam zęby w tynk
    nie pomaga nic
    z żalu chce się wyć
    odkąd ciebie brak(...)
    na nierdzewną stal spada gorzka łza
    żre otwieracz rdza(...)
    odkąd ciebie brak
    tracę dobry smak
    błagam PePe wróć!
    Fragmenty textu B. Olewicza

    -------
    Oj wczoraj było mi smutno ;(.

    W sumie do tego co tutaj zostało napisane nie dodam nic nowego.
    Nowy sezon - nowy skład ulubionej drużyny - norma. Tak jest zawsze, nie powinno to skłaniać nikogo do popełnienia samobójstwa.
    Jednak jest mi przykro, że zawodnik odchodzi z drużyny nie dlatego, że jest słaby tylko dlatego, że klub nie ma na niego kasy.
    Żużel/Polonia, jakby nie było, to ważna częśc mojego życia.
    Spekulacje odnośnie sqadu Polonii na next sezon nie napawają mnie optymizmem.

    Nie ma kasy?
    hm sama nie zgadzam się z tym co napisałam.
    Kowalik, Krzyżaniak - zapewne są drożsi od jednego Protacha a jako jednostki mniej skuteczni.
    Myślę, że jednak nie o to chodziło.

    Kowalik był tam gdzie go kochają - w Toruniu.
    Protas - w Bydgoszczy. Dzięki jakimś, prywatnym rozgrywkom skrzywdzono kibiców i kluby:(.

    Smutne, że kluby przestają być charakterystyczne.

    Jestem pewna, że kibice są wdzięczni Piotrowi za wspólnie spędzone, jakże owocne lata.:) Wiem też, że Protasiewicz nie będzie zbierał od Bydgoszczan gwizdów gdziekolwiek nie poszedłby.


  31. Powrót do góry    #211
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A oto fragment artykułu , który ukaże się dzisiaj w gazecie pomorskiej , cyt: "(...)W sobotę w Bydgoszczy widziano przedstawicieli I-ligowego WKM Warszawa (z Markiem Kraskiewiczem na czele), w towarzystwie Jarosława Ratkowskiego, menedżera Piotra Protasiewicza. Czyżby "Pepe" przeniósł się do stolicy? "

    a cały artykuł znajduje się na stronie
    http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll...2160123&Ref=AR

    Osobiście wydaje mi się to mało prawdopodobne ( czyt. niemożliwe) - a swoją drogą to ciekawe po co byli ci przedstawiciele.

  32. Powrót do góry    #212
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pepe praktycznie byl juz we wrocku. wybral jednak torun. co to sie porobilo. krzyzak i kowalik w bydzia pepe w toruniu. dziwne beda derby pomorza 2003 :)

    a po protasie tak nie placzcie. pomyslcie ze chce 700 000 zyla za podpis. tacy jak on niszcza ten sport.
    csak eger miki. unio rongy.

  33. Powrót do góry    #213
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    386
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Payne!!

    Nie płaczcie? Wiesz Payne, z jednej strony tacy zawodnicy jak PePe dużo kasy biorą a z drugiej sprawiają , że ten sport stoi na wysokim poziomie. Mi osobiście Pepe swoimi występami przez tych 6 lat dostarczył wiele emocji. Działacze bydgoskiego klubu nie wypełnią luki po nim bez względu na to kogo zakontraktują w przyszłym sezonie.

  34. Powrót do góry    #214
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Długo się zastanawiałem, co napisać w tym wątku...
    Rozumiem w tym wszystkim wszystkie trzy strony, tzn. klubu, który już ledwo zipie ( jazda na kretyt ), Piotra Protasiewicza, który nie może odzyskać w normalny sposób swoich naprawdę ciężko zarobionych pieniędzy i kibiców, którzy tracą jednego ze swoich ulubieńców. Ale takie jest życie:( Najwięcej stracą na tym ruchu piersi i ostatni, a Protasiewicz znajdzie na pewno solidny klub na poziomie swojego profesjonalizmu. Dziwie się troche działaczom z Bydgoszczy, że zlali sobie troche tego zawodnika. Już w trakcie sezonu ściągali za niemałe pieniądze Witshira na mecz z Wybrzeżem, które zapowiadało start w juniorskim składzie:) Zamiast tego można myśle zaoszczędzić trochę grosza dla Piotra? Ale jak jest wiedzą już tylko działacze i Oni odpowiadają za stratę tak klasowego i przede wszystkim przywiązanego do klubu jeźdźca...
    Szkoda:(

  35. Powrót do góry    #215
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W dzisiejszym Expressie bydgoskim jest wywiad z Wladyslawem Gollobem na temat odejscia z poloni Pepe.
    Poraz kolejny papa Gollob udowodnil swoja"inteligencje".
    Oto mała częśc tego wywiadu:
    -Jednak juz kilka tygodni temu pisał pan w "Przeglądzie Sportowym", że Piotr zmieni otoczenie.
    -O tym, że znajdzie innego pracodawcę byłem przekonany .Protasiewicz nie pasował chyba do wizerunku drużyny tworzonej przez zarząd klubu. Sam natomiast nie mieścił sie w pewnym układzie towarzysko-personalnym. Pisząc o jego odejściu pomyliłem się tylko w liczbie kilometrów. Sugerowalem, że wróci do Wrocławia. Tymczasem słychać, ze może znaleźć się bliżej naszego miasta-w Toruniu.
    -Co pan miał na myśli , mowiac, ze Protasiewicz nie mieścil się w ukladzie towarzysko-personalnym?
    -Od chwili, gdy pojawił się w Polonii miał znacznie zawyzoną ocene swoich możliwosci.To, ze pozycje lidera zespołu piastował moj syn Tomasz, mocno komplikowało mu zycie.Przypuszczam, ze teraz poszuka sobie miejsca, w którym mógłby być pierwszplanowym żuzlowcem.
    -Przyzna pan, ze trudno przygotować sie do sezonu bez pieniędzy a tych zawodnik nie mógł się doczekac.
    -Był zapraszany do podjecia rozmów, ale nie chciał tego uczynić. Zawodnik mówił, ze musi przygotowac sie do sezonu, a brak kasy z Polonii miał przekreslic możliwosci walki w Grand Prix. W ocenie tych szans bylbym ostrożny, bo narazie w elicie nic nie pokazał. Widać jednak wyraźnie, że poczynanim Protasiewicza przyświeca aspekt finansowy. Klub nie spelnił żądań, a on podjął decyzję o zmianie barw. Gadanie o najtrudniejszych dniach w życiu, to czysta demagogia z jego strony.
    Ci, ktorzy chcieli jeździć w Bydgoszczy nadal będą tu występować. Udowodnili to działaniem, a nie pustymi deklaracjami.
    Express bydgoski

    Chyba tego wywiadu nie trzeba komentowac....nienawisc i tyle..

  36. Powrót do góry    #216
    Zwycięzca FTSL 2019 Awatar adamo
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    846
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    odnośnie wywiadu z W.Gollobem

    po pierwsze primo : zdaje się, że trzeba tu kogoś podregulować bo coś mu się w głowie ************

    po drugie primo : kto traktuje tego pana poważnie ???!!!! ja nie badrzo :)
    Ukryta zawartość Dużo bym dał, by przeżyć to znów -
    Wehikuł czasu - to byłby cud!
    ...
    Wspaniali ludzie nie powrócą,
    Nie powrócą już! Nie!

  37. Powrót do góry    #217
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,041
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Władek Gollob mówi ostro, ale ... w większości przypadków ma rację!

    W dzisiejszym Expressie bydgoskim jest wywiad z Wladyslawem Gollobem na temat odejscia z poloni Pepe.
    Poraz kolejny papa Gollob udowodnil swoja"inteligencje".
    Oto mała częśc tego wywiadu:
    -Jednak juz kilka tygodni temu pisał pan w "Przeglądzie Sportowym", że Piotr zmieni otoczenie.
    -O tym, że znajdzie innego pracodawcę byłem przekonany .Protasiewicz nie pasował chyba do wizerunku drużyny tworzonej przez zarząd klubu. Sam natomiast nie mieścił sie w pewnym układzie towarzysko-personalnym. Pisząc o jego odejściu pomyliłem się tylko w liczbie kilometrów. Sugerowalem, że wróci do Wrocławia. Tymczasem słychać, ze może znaleźć się bliżej naszego miasta-w Toruniu.
    -Co pan miał na myśli , mowiac, ze Protasiewicz nie mieścil się w ukladzie towarzysko-personalnym?
    -Od chwili, gdy pojawił się w Polonii miał znacznie zawyzoną ocene swoich możliwosci.To, ze pozycje lidera zespołu piastował moj syn Tomasz, mocno komplikowało mu zycie.Przypuszczam, ze teraz poszuka sobie miejsca, w którym mógłby być pierwszplanowym żuzlowcem.
    -Przyzna pan, ze trudno przygotować sie do sezonu bez pieniędzy a tych zawodnik nie mógł się doczekac.
    -Był zapraszany do podjecia rozmów, ale nie chciał tego uczynić. Zawodnik mówił, ze musi przygotowac sie do sezonu, a brak kasy z Polonii miał przekreslic możliwosci walki w Grand Prix. W ocenie tych szans bylbym ostrożny, bo narazie w elicie nic nie pokazał. Widać jednak wyraźnie, że poczynanim Protasiewicza przyświeca aspekt finansowy. Klub nie spelnił żądań, a on podjął decyzję o zmianie barw. Gadanie o najtrudniejszych dniach w życiu, to czysta demagogia z jego strony.
    Ci, ktorzy chcieli jeździć w Bydgoszczy nadal będą tu występować. Udowodnili to działaniem, a nie pustymi deklaracjami.
    Express bydgoski

    Chyba tego wywiadu nie trzeba komentowac....nienawisc i tyle..

    Nienawiść ??? Może po prostu kolejna okazja do wytknięcia pewnych spraw osobie, której się nie bardzo lubi.

    Moim zdnaiem Władek Gollob ma dużo racji w tym co mówi! Czasami też odnosiłem takie wrażenie, że Pepe chciał się stać liderem Polonii, a kiedy w końcu sobie uświadomił, że nie ma na to szans, to po prostu zaczął stawiac wygórowane żądania i odszedł!

    Z tym tekstem, który Olka zacytowała zgadzam się w 100% !!!
    --
    Z rodzicielskim Błogosławieństwem !!!
    -------------------------
    Andrzej MAMA Matkowski

  38. Powrót do góry    #218
    Zwycięzca FTSL 2019 Awatar adamo
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    846
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    nie zdadzam się z mamą, moim zdaniem W.Gollob plecie bzdety, no ale mamy wolność słowa, co nie :)
    Ukryta zawartość Dużo bym dał, by przeżyć to znów -
    Wehikuł czasu - to byłby cud!
    ...
    Wspaniali ludzie nie powrócą,
    Nie powrócą już! Nie!

  39. Powrót do góry    #219
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Papa Gollob zawsze potrafi znaleźć swoje miejsce w każdym układzie towarzysko-personalnym ,tak jak słoń w składzie porcelany :P :P :P.

  40. Powrót do góry    #220
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach

    hach

    Pepe i kibice - CZYSTA DEMAGOGIA

    Witam!

    Wczoraj w Expressie jest wywiad z W.G.. Bardzo madrze przypomina o sytuacjach, gdy Piotr odchodzil z Zielonej Gory i Wroclawia, wszedzie w skandalicznych warunkach i kirujac sie checia zysku. Obydwa te zespoly po odejsciu Pepe zaznaly degradacji do nizszej ligi, co bylo rowniez efektem transferu. Niech wiec Pepe nie pieprzy o przywiazaniu do zespolu, skoro nie negocjowal nawet warunkow kontraktu otrzymanego od Polonii 6 grudnia. Z pewnego zrodla wiadomo, ze Pepe podpisal kontrakt 3 grudnia z Toruniem. Poza tym nie wierze, aby kibice wiwatowali na jego czesc, w momencie gdy w derbach pomorza WYLOZY Tomka lub Jacka G. A NA PEWNO BEDZIE SIE STARAL TO ROBIC - SKORO STARAL SIE NAWET BEDAC W JEDNEJ DRUZYNIE (vide IMP 01-Protas bez szans na jakikolwiek medal - Tomek musi wygrac - jada razem - Pepe WIEZIE HAMSKO Tomka w plot - ten na szczescie sobie poradzil)
    Dla mnie dobrze, ze nie ma Piotra, czlowieka zwiazanego z bydgoskim polswiatkiem, ktory skoro jest taki biedny dlaczego kupil ostatnio MIESZKANIE W BYDGOSZCZY (bo jego zona nie moze sie dogadac z matka), ORAZ NOSI SIE Z CHECIA KUPNA NOWEGO MODELU MERCEDESA E (ostatni kupil w 99 roku).

    ---------
    To wypowiedź hach-a przeniesiona z zamkniętego wątku !

    DLA NIEWIDOMYCH :P - TO WYPOWIEDŹ HACH-A PZRENIESIONA Z ZAMKNIĘTEGO WĄTKU !

  41. Powrót do góry    #221
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Już na ten temat pisałem. W sporcie liczą się pieniądze i jest to normalne.Bez sensu jest jednak robienie z Protasiewicza ofiary lub coś podobnego. Już dawno powinien odejść z Bydgoszczy. W drużynie nie może być dwóch liderów. Lider jest jeden. A jak dotąd T.Gollob jest po prostu lepszy, a Protasiewicz nie mógł się z tym pogodzić. Z tym jego kontraktem też jakaś dziwna historia. Warunki były nie do przyjęcia ? W porządku. W takim przypadku trzeba przedstawić swoje i usiąść do negocjacji. Zarząd Polonii to kretyni, ale Protasiewiczowi było to w tym roku na ręke. Derby Pomorza w przyszłym będą jak nigdy dotąd.

  42. Powrót do góry    #222
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Z calym szacunkiem dla Moderatora. :P
    Hach! co ma piernik do wiatraka?
    Co z tego, ze ze PePe kupil mieszkanie?
    Co z tego, ze chce se kupic nowa bryke?
    Czy z tego wynika ze nie nalezy mu zaplacic za wykonana prace?
    Stac go - niech se kupi.
    Ktos chce zaplacis wiecej za jego uslugi?
    Wolna droga niech zmienia klub - wolno mu.
    Przestepstwa zadnego nie popelnia. Slubu z Polonia na "w dobrej i zlej doli az do konca zycia" nie bral! :)
    Wiec o co chodzi???
    Powiazania z polswiatkiem powiadasz???
    I co nam jeszce powiesz?
    Bije zone, gra w kasynie, wyzywa matke, wybil szyby w autku Golloba, pluje na podloge w kuluarach Teatru Polskiego, popchnal staruszka w kolejce po mleko i lezal pijany na Starym Rynku pod Pomnikiem Walki i Meczenstwa???
    Moje zdanie na temat odejscia Piotra z Bydgoszczy jest mam nadzieje powszechnie znane, wiec sie nie bede powtarzal.
    Niemniej jednak uwazam, ze komentujac sprawe trzeba zachowac jakies granice zdrowego rozsadku, ktore ty Hach w swoim wpisie IMHO przekroczyles.
    A "hamstwo" pisze sie przez "CH". :P
    Szacunek.
    A co do wypowiedzi Wladka G. we fragmencie, ktory przytoczyla Olka to zgadzam sie z Mama i opiniami Papy tam zawartymi.


    PeZet

  43. Powrót do góry    #223
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach

    PeZet

    Chyba mnie nie zrozumiałeś to nie jest moja wypowiedź :P tylko przeniesiona wypowiedź hacha z zamkniętego wątku :P.

  44. Powrót do góry    #224
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    CO MA WISIEC NIE UTONIE

    No z roznych wzgledow musze sie z toba zgodzic choc tak nie do konca ale..
    Faktem jest, ze jak Piotrek odchodzil z Zielonej Gory to tez bylo glosno o tym, ze zawodnik ma na pienku z zarzadem (chodzilo pewnie o sianko) jak bylo we Wrocku to nie wiem bo nie pamietam. Jedyne co mi zostalo w glowie to to jak jego osobisty mechanik (patrz brat Protasa) zachowywal sie jak gwiazdka mloda gwiazdka taka i naokolo sie chwalil jakie to Pepe gory siana zarabia.
    Z drugiej zas strony mamy wkoncu kapitalizm i kazdy pragnie wyciagnac jak najwiecej ale to juz inny temat, ze niektorzy ida "po trupach" aby dogonic krolika.
    Teraz zwroce sie do kibicow z Torunia.
    Ciekawi mnie jak bedziecie sie cieszyc z zakupu w/w zawodnika na koniec sezonu (nowy transfer itd)?

    Ps. Do mojego przedmowcy - z ta E klasa to juz chyba przesadziles :)

    Hej hej Falubaz!! Pozdrwiam :)

  45. Powrót do góry    #225
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Mrucky juz poprawilem.;)

    Sorrki.

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •