Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 257

Wątek: PePe bez kasy .. Polonia bez PePe !!! - Czyli wypowiedź prasowa Piotra

  1. Powrót do góry    #91
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    386
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Jarson

    "Murzyn zrobił swoje" Najpierw chłopcze przypomnij wszystkim co wasz klub zrobił z Cegielskim zanim zaczniesz krytykować sytuację w Polonii z Protasiewiczem.

  2. Powrót do góry    #92
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Rozwiązanie jest proste

    Wystarczy jeden maleńki zapis w regulaminie, że przed zakontraktowaniem nowego zawodnika, muszą być uregulowane wszelkie długi wobec aktualnych lub byłych zawodników i kończy się możliwość zawierania "nowych sensacyjnych kontraktów."
    Wiem, że taki przepis nigdy nie znajdzie się w regulaminach, ale w sytuacji kiedy Piotr hipotetycznie zakłada sprawę w sądzie,wygrywa ją (a sprawy o wynagrodzenia wbrew pozorom toczą się w miarę sprawnie)a Polonia mu natychmiast nie zapłaci, to automatycznie blokowane są wszelkie konta bankowe klubu.
    I sytuacja staje się nie wesoła dla klubu. Jeśli Zarząd chce do tego doprowadzić no cóż ich sprawa.

  3. Powrót do góry    #93
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wystarczy jeden maleńki zapis w regulaminie, że przed zakontraktowaniem nowego zawodnika, muszą być uregulowane wszelkie długi wobec aktualnych lub byłych zawodników i kończy się możliwość zawierania "nowych sensacyjnych kontraktów."
    Wiem, że taki przepis nigdy nie znajdzie się w regulaminach, ale w sytuacji kiedy Piotr hipotetycznie zakłada sprawę w sądzie,wygrywa ją (a sprawy o wynagrodzenia wbrew pozorom toczą się w miarę sprawnie)a Polonia mu natychmiast nie zapłaci, to automatycznie blokowane są wszelkie konta bankowe klubu.
    I sytuacja staje się nie wesoła dla klubu. Jeśli Zarząd chce do tego doprowadzić no cóż ich sprawa.
    Myślę, że to proste i bardzo dobre rozwiązanie, gdyby tak było, nie byłoby sytuacji bydgoskiej, pilskiej, opolskiej itd. i kluby płaciłyby zawodnikom na bieżąco, a nie traktowałyby długów jak normalny sposób działania.
    Tylko, czy na dzień dzisiejszy jest choć jeden klub, który nie ma długów?
    Myślę, że potrzebna jest też większa odpowiedzialność i rozwaga ze strony zawodników. Jestem ciekawy, jaki zawodnik zdecyduje się na podpisanie kontraktu z zadłużonym klubem, który niepłacenie traktuje jako normalną sprawę, przecież za rok sytuacja może się powtórzyć z nim samym.

  4. Powrót do góry    #94
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Ja ciebie też ...

    Wolff666

    Jezeli upominanie sie P.Protasiewicza o swoje pieniadze nazywasz terrorem placowym to chyba jest z toba cos nie tak i proponuje wizyte u psychiatry ( podobno zaden wstyd).
    Przy okazji popros go zeby pomogl ci wyleczyc sie z kompleksu Torunia ktory niewatpliwie posiadasz.Swiadcza o tym chociazby ostatnie twoje wpisy typu "miasto powiatowe"
    czy "miasto dwoch supermarketow i UMK".Pozostane tez przy swoim zdaniu ,ktore ty nazywasz bzdetami,ze jezeli odejdzie Protas a Polonia nie zakontraktuje zadnego zawodnika o zblizonych umiejetnosciach to niestety do pierwszej czworki sie nie zalapie.
    Ktory z nas ma racje okaze sie oczywiscie dopiero we wrzesniu 2003.

    ps: Ja ciebie serdecznie ........
    Ale z toruńczykami się nie dyskutuje, oni zawsze mają ratio.

  5. Powrót do góry    #95
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    525
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Wolf czy ty wogóle znasz sie na żużlu. Po pierwsze primo nie wierze w to żeby protasiewicz, dobrucki poszli lige niżej jak warszawa. Po drugie primo protas powinnien zostać w polonii, i po trzecie pokaż mi chociaż 1 pespektywicznego zawodnika - taniego bo cegielski odpada

  6. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Masz rację, utek.

    Wolf czy ty wogóle znasz sie na żużlu. Po pierwsze primo nie wierze w to żeby protasiewicz, dobrucki poszli lige niżej jak warszawa. Po drugie primo protas powinnien zostać w polonii, i po trzecie pokaż mi chociaż 1 pespektywicznego zawodnika - taniego bo cegielski odpada
    Nie znam się na żużlu, nie podejmuję dyskusji z fachowcami Twojego autoramentu. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę zdrowia. Ale ... kuuuuuuuup sobie Kinder Bueno i poczytaj gazety, wtedy dowiesz się więcej. Nie chciałem Cię obrazić, padam na kolana.

  7. Powrót do góry    #97
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    26.11.2002


    Cały czas trwa stagnacja w rozmowach Piotra z BKS Polonia. Niestety pragnienia obu stron są krańcowo rozbieżne: klub chętnie podjąłby rozmowy o przyszłorocznym kontrakcie przed spłatą zadłużenia, a zawodnik nie chce słyszeć o jakichkolwiek ustaleniach przed spłatą obiecanej części zadłużenia. Pat?

    „Każdy dzień zwłoki jest dniem odliczanym na niekorzyść klubu - określa sytuację Piotr - na pewno jeśli do końca miesiąca nie ruszą spłaty zakończy się etap rozmów z klubem bydgoskim”

    Przypominamy, że termin pojawienia się wynagrodzenia za zdobyte punkty w tym sezonie był przesuwany już wielokrotnie, a w konsekwencji należy się spodziewać, że ujrzymy Piotra na liście transferowej z kwotą 100.000 PLN i ... rozważyć wypada oferty klubów chętnych do zatrudnienia „PePe” w przyszłym roku. Jak na razie działacze klubowi - po zakontraktowaniu braci Gollobów - podpisują kontrakty z młodszym pokoleniem i prowadzą rozmowy ze stranieri i polskimi zawodnikami nie gwarantującymi średnich zdobyczy punktowych w okolicach 10 pkt. Kasa klubowa świeci pustkami.

    „Na początku grudnia będę dopinał sprawy z klubami zainteresowanymi moją osobą. Nie chcę teraz mówić - zastrzega PePe - jakie to kluby i jak daleko zaawansowane są rozmowy, bo nie o to w tym momencie chodzi, ale jak najszybciej muszą się wyjaśnić sprawy pracodawcy, bo przecież trzeba się przygotowywać do nadchodzącego sezonu. Chodzi tu o sprzęt, ale także sprawy sponsorskie - w końcu w tej sprawie szalenie ważne jest gdzie jeżdżę, prawda?”

    „Nie chcę już tego nagłaśniać na łamach prasy - sądzę, że lepiej będzie jeśli będzie trochę spokoju wokół tej sprawy. Kibice wiedzą gdzie szukać informacji”

    Z pewnością tak jest. Informacje na www.pepe.pentel.pl pochodzą z miarodajnego źródła i nie mają cech dziennikarskich dywagacji, a dodatkowo są dostępne dla kibiców w całym kraju, a nie tylko w wybranym mieście. Swoją drogą, ciekawe - kibice z jakiego miasta oklaskiwać będą Piotra w przyszłym roku?



    www.pepe.pentel.pl

  8. Powrót do góry    #98
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    za http://www.info.bydgoszcz.pl/wydarz.asp?i=22553

    Rozmowa z Lechem Różyckim prezesem BKS Polonia Bydgoszcz

    - Kiedy klub spłaci Piotrowi Protasiewiczowi część zaległych pieniędzy?

    - Nie wiem. Nie ukrywam, że klub nie ma obecnie pieniędzy, by spłacić żużlowcowi zaległości. Sprawa Piotra nie daje mi spokoju, lecz przyznam, że nie mam pomysłu, jak ją rozwiązać. Robię wszystko, by zawodnik otrzymał należne pieniądze. Żaden bank nie chce udzielić nam jednak kredytu. Namawiam Piotra, by usiadł do rozmów, lecz odmawia. Wierzę jednak, że zrozumie naszą trudną sytuację i cierpliwie poczeka. Jesień to najgorszy okres dla każdego klubu.

    - Pozyskaliście już przecież jednak poważnego sponsora, firmę Crulex, która według naszych informacji wyłożyła na żużel 500 tys. zł!

    - Umowa została rzeczywiście podpisana, lecz pierwsza z czterech rat wpłynie na nasze konto dopiero w marcu, kiedy rozpocznie się sezon.

    - Dlaczego zatem nie kontaktuje się pan z Piotrem, by mu wszystko spokojnie wytłumaczyć. Żużlowiec żali się, że od kilku tygodni nie rozmawiał pan z nim?

    - Byłem w szpitalu i trudno, by w takim miejscu prowadzić konkretne negocjacje. Rozmawiałem jednak z Jarosławem Ratkowskim, menedżerem zawodnika. Ustaliliśmy pewne kwestie związane z kontraktem. Mamy mały żal do Piotra, że na łamach prasy tak ostro wypowiada się o klubie. Tomkowi Gollobowi jesteśmy winni jeszcze więcej pieniędzy. Mimo to, on zrozumiał naszą trudną sytuację i podpisał umowę na kolejny rok. Nie powtórzę błędu z minionego sezonu i kontrakty muszą pokrywać się z finansowymi możliwościami Polonii. Mam więc nadzieję, że Piotr obniży swoje dotychczasowe żądania. Mogę mu zaproponować kontrakt nie gorszy od umowy Tomka Golloba.

    - Skoro mowa o Tomku Gollobie. Pojawiają się głosy, że nie chce on jeździć z Protasiewiczem w jednej drużynie. Czy to prawda?

    - To kompletna bzdura. Często rozmawiam z Tomaszem o klubie. Powiedział jasno: chce startować w dobrym zespole, który będzie walczył o medale. Nazwiska nie interesują go.

    - Klub zapowiada, że niebawem pozyska kolejnego sponsora, który ma dać znacznie więcej pieniędzy niż Crulex. Jak przebiegają rozmowy?

    - Negocjacje są bardzo trudne. Potencjalni sponsorzy chcą wcześniej znać skład Polonii, gdyż interesuje ich tylko wspieranie zespołu, który walczyć będzie o obronę tytułu. By ekipa była silna, powinien w niej pozostać Protasiewicz. I koło się zamyka...

    Jarosław Ratkowski menedżer Protasiewicza

    - Wysłuchałem propozycji prezesa Różyckiego. Ustaliliśmy, że o kontrakcie porozmawiamy, gdy klub spłaci Piotrowi część zaległości. Do dziś zawodnik nie doczekał się pieniędzy. Nie ma więc podstaw, by rozpocząć negocjacje. Mało tego, nikt z klubu nie powiedział, kiedy żużlowiec otrzyma pieniądze. Dlatego więc podtrzymujemy naszą deklarację, że do końca listopada "Pepe" musi mieć podpisaną umowę. Piotr jest w stanie obniżyć swoje warunki w porównaniu z minionym sezonem. Zależy mu bowiem, przede wszystkim, na wiarygodności, a nie wysokości kontraktu."

    No i rzeczywiście koło się zamyka.
    Nie ma pieniędzy , nie ma kontraktu , nie ma kredytu , nie ma silnego składu , nie ma drugiego sponsora i ... :(


  9. Powrót do góry    #99
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Hmmmm ja napiszę tak

    Czytam to i czytam...i powiem, że niech on sobie robi co chce :) Jeśli czuje się "zbratany" z Bydzią - niech zostanie, jeśli nie - niech odejdzie. Fakt Bayerek troszkę przesadził, ale Wolf66 nie wyzywaj go od szowinistów, bo Ty sam nim jesteś, chcesz być obiektywny?? To bądz a nie gadasz, że ktoś nie jest obiektywny, a sam farmaony piszesz. Twoje wywody są nie lepsze od jego (nie które)..ale mam nadzieję że Kristo Ci to kiedyś wytłumaczy, bo to porządny facet ;)

  10. Powrót do góry    #100
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    No i wyszlo szydlo z wora.Jeszcze nie taki dawno prezes obiecywal ze dlug zostanie splacony z zyskow po GP w Chorzowie.Nic z tego nie wyszlo bo zyskow prawie nie bylo.To jeszcze moge zrozumiec - nizsza frekwencja niz sie spodziewano a wiec i nizsze wplywy do kasy.Ok moze sie zdazyc.
    Nastepnie trabiono na lewo i prawo ze dlug splaca zaraz po podpisaniu umowy ze sponsorem.I tego juz zrozumiec nie moge.
    Umowa podpisana i co?.Okazuje sie ze w umowie stoi jak byk ze pierwsza rata od sponsora wplynie dopiero w marcu.Wiec nie bardzo rozumiem tych wszystkich obietnic.Oczywiste jest ze Polonia musiala wiedziec o tym zapisie w umowie duzo wczesniej wiec nie wiem po co to mydlenie oczu.
    W zasadzie nie zgadzam sie z wypowiedziami "Wilczka666" ale napisal on ze w Poloni Protas juz nie jest mile widziany i chyba wypada tutaj sie z nim zgodzic.Gdyby bylo inaczej to chyba wyladowalby on w ratuszu razem z Gollobami.Przeciez jest lepszym zuzlowcem od J. Golloba.

  11. Powrót do góry    #101
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdyby bylo inaczej to chyba wyladowalby on w ratuszu razem z Gollobami.Przeciez jest lepszym zuzlowcem od J. Golloba.
    Ale nie jest bratem Tomka!

  12. Powrót do góry    #102
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    "Na 90 procent porozumieliśmy się z firmą, która zostanie głównym sponsorem naszej drużyny - zdradza "Gazecie" prezes mistrza Polski Lech Różycki. Na 100 procent natomiast do końca tygodnia zaległej części pieniędzy nie otrzyma Piotr Protasiewicz i trafi na listę transferową.

    Wczoraj w klubie Różycki i dyrektor Tadeusz Chyliński spotkali się z prezesem ogólnopolskiej firmy farmaceutycznej, która zamierza wyłożyć pieniądze na bydgoski żużel w nadchodzącym sezonie. - Szczegółów nie mogę na razie ujawnić. Wszystko jest na dobrej drodze do podpisania umowy - odpiera enigmatycznie prezes Polonii. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, sponsor gotowy jest zainwestować więcej niż "tytularny" darczyńca z minionego sezonu Point S (400 tys. zł) i Crulex (600 tys.), który podpisał z klubem umowę przed miesiącem.

    Poza negocjacjami z ewentualnym sponsorem, działacze toczą też ciągle rozmowy z zawodnikami, którzy mogliby tworzyć zespół w sezonie'2003. Dotąd zawarto umowy z braćmi Tomaszem i Jackiem Gollobami, w poniedziałek z Michałem Robackim. Z grona dotychczasowych seniorów brakuje tylko Protasiewicza, który podtrzymuje stanowisko, że nie usiądzie do stołu z działaczami Polonii, dopóki na koncie nie znajdzie się pierwsza rata (ponoć 150 tys. zł) z zaległości za miniony sezon. - Mamy wolę, by nadal był naszym zawodnikiem. Walczymy o pieniądze, by spłacić Piotra - wyjaśnia prezes "Gazecie". - Na pewno jednak do końca tygodnia ich mu nie zapewnimy - dodaje. Zgodnie z zasadami zawodnik, który 30 listopada (czyli w sobotę o północy) będzie bez kontraktu, zostanie wystawiony na listę transferową. Trzeci najskuteczniejszy polski żużlowiec ekstraligi (po T. Gollobie i Sebastianie Ułamku) będzie teoretycznie do kupienia za 100 tys. zł. - Założyłem sobie, że do końca listopada zawrę umowę, bo muszę myśleć o przygotowaniach do sezonu, w którym będę przecież startował w cyklu Grand Prix - powtarza "Pepe". Najpoważniejszą ofertę złożył mu dotąd Atlas Wrocław. - Na dziś właśnie tylko prezes Rusko jest w stanie spełnić jego wymagania - przyznaje Różycki.

    Poloniści zabezpieczają się jednak na wypadek odejścia Protasiewicza. - Nie można stać w miejscu. Chcemy znowu mieć zespół na miarę walki o medale - zapewnia szef drużynowego mistrza Polski. Bydgoscy działacze rozmawiali już z niechcianym w Apatorze/Adrianie Mirosławem Kowalikiem. Z krajowych zawodników zainteresowani są jeszcze gorzowianinem Piotrem Świstem i wrocławianinem Piotrem Świstem. Pozycję żużlowców zagranicznych obsadzić mają: dotychczasowy "straniero" nr 1 Mark Loram, Nicki Pedersen, Mikael Karlsson lub ktoś z duetu Atlasu Scott Nicholls-Greg Hancock.

    Nie rozstrzygnięta została jeszcze kwestia 30 tys. dolarów kary dla Benfield Sports International za zbyt mała liczbę publiczności (mniej niż 30 tysięcy) podczas wrześniowego turnieju GP Europy w Chorzowie, który organizowała Polonia. Dziś do Londynu na spotkanie z szefem BSI Johnem Postlethwaite'em lecą dyrektor Chyliński i Tomasz Gaszyński (menedżer T. Golloba) jako tłumacz. - Być może uda się tak renegocjować umowę na przyszłoroczne turnieje w Chorzowie i Bydgoszczy, by obniżyć nasze koszty ich organizacji - kończy prezes Różycki, który jeszcze nie zdecydował, na jaki stadion elita GP zjedzie na otwarcie cyklu 17 maja, a dokąd 20 września. "

    GW

  13. Powrót do góry    #103
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Klub prosi o jeszcze jeden tydzież zwłoki...

    "Długi wobec mnie są dużo, dużo większe niż podaje to prasa. Zostałem dziwnie potraktowany przez klub, kiedy podpisano kontrakty z braćmi Gollobami. Dowiedziałem się o tym także z prasy. Nie dam się oszukać i nie zamierzam, tak jak po poprzednim sezonie, czekać na moje pieniądze aż do kwietnia. Nie widzę szansy na rozstrzygnięcie moich przyszłych powiązań z Polonią, jeśli nie otrzymam należnej mi kwoty. Sponsorzy, którzy zechcieliby finansować moje starty w przyszłym cyklu Grand Prix, też chcą dużo wcześniej wiedzieć, jakie barwy klubowe będę reprezentował. Powiem tak: interesuje się mną kilka klubów, z trzema poważnie rozmawiam, ale zapewniam, że nie podpisywałem dotąd jakichkolwiek umów. Jeśli będę musiał się zdecydować na taki krok, pierwsza dowie się o tym Polonia"

    GW

  14. Powrót do góry    #104
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W miniony piątek - o czym informowaliśmy - żużlowiec spotkał się z Lechem Różyckim, prezesem Polonii. Szef mistrzów Polski ponownie poprosił zawodnika, by przez kolejny tydzień poczekał na kasę. Z kolei "Pomorskiej" powiedział, że przez ten czas powinien znaleźć pieniądze, by spłacić "Pepe" część zaległości.
    Protasiewicz postanowił dać klubowi ostatnią szansę. - Poczekamy do piątku, do kolejnej rozmowy z prezesem. Osobiście jestem pełen nadziei, że pomysłowość działaczy okaże się tak samo skuteczna, jak w przypadku zawodników, z którymi podpisano już umowy. Jeśli nie, zmuszeni będziemy wybrać inną, wiarygodną ofertę. Będzie to bodaj najtrudniejsza decyzja w naszym życiu - powiedział nam wczoraj Jarosław Ratkowski, menedżer Protasiewicza.
    W sobotę Tomasz Bajerski podpisał kontrakt z Apatorem/Adrianą Toruń.



    gazetapomorska.pl

  15. Powrót do góry    #105
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i nadziej znowu wrocila...Oby w koncu pieniadze sie znalazy bo nie wyobrazam sobie Poloni bez Protasa...

    Pozdro

  16. Powrót do góry    #106
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jacek ważniejszy od Piotra ??

    Jak podaje GAZETA WYBORCZA, Piotr Protasiewicz w tym tygodniu nie dostanie należnych mu pieniędzy za starty w barwach POLONII w sezonie 2002.

    Jak wszystkim wiadomo szefostwo klubu obiecało, że pierwszą rate wypłaci Piotrowi do piątku. Niestety jest to kolejny niedopełniony termin.

    Boje się, że kolejnego terminu Piotr może nie przyjąć i tym oto sposobem pozbędziemy się z bydgoskiego klubu jednego z najlepszych żużlowców Polski.

    Ile jeszcze popularny "PePe" da się zwodzić, zależy to tylko od jego cierpliwości i ... miłości do klubu, kibiców i atmosfery panującej przy ul. Sportowej.

    Prawda jest taka, że gdyby Protasiewiczowi zależało tylko i wyłącznie na pieniądzach dziś byłby już zawodnikiem wrocławskiego WTSU.

    Patrząc na tą całą sytuację zastanawiam się co tak naprawdę w klubie się liczy. Zastanawiam się dlaczego najpierw nie podpisano umowy z Protasiewiczem, a dopiero w następnej kolejności z Jackiem Gollobem.

    Rozumiem, że zaległości finansowe wobec jednego jak i drugiego były zupełnie inne, lecz kasa która poszła na Jacka, mogła w dużej części uregulować należności wobec Piotra.

    Z tego można wywnioskować, że to Jacek w większej mierze przyczynił się do zdobycia tytułu DMP 2002 niż Piotr. Tą jednak kwestie trzeba dać pod osąd kibicom.

    Wszystko to może być jednak dużo prostsze jeżeli okaże się, że w PLANIE KAMPANII WYBORCZEJ Romana Jasiakiewicza nie znalazło się nazwisko Protasiewicz.

    poTFoor


    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  17. Powrót do góry    #107
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Ile jeszcze popularny "PePe" da się zwodzić, zależy to tylko od jego cierpliwości i ... miłości do klubu, kibiców i atmosfery panującej przy ul. Sportowej.
    Być może jest to miłość do klubu i kibiców. Ale fakty te schodzą wg. mnie na dalszy plan, a podstawowym zostaje odkasa. Piotrek nie jest głupi on wie ż e jeśli tych pieniędzy nie odzyska teraz może ich nie odzyskać już nigdy. Co mu z tego że komornik na poczet jego długów "zarekwiruje" np. bande (vide. Robert Sawina i Gniezno), czy traktor. I wg. mnie tylko to go trzyma nadal w pacie. Zobaczymy jak będzie ale wg. mnie nawet jak Polonia spłaci jego długi w terminie (w co osobiście wątpie) i tak Piotrek może w klubie który tak go traktuje nie zostać.

  18. Powrót do góry    #108
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    525
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Sorki wolf może troche przesadziłem mówiąz że sie nie znasz na żużlu ale nie które twoje odpowiedzi - wnioski są wzięte z kosmosu. Jest wiele osów którzy dodają sobie pewne fakty do zdarzen które sie zdarzyły. Nie wiedząc co się naprawde działo. Kibice wierzą plotką puszczanym przez innych kibiców. Wiele osób myśląc kto wystartuje w danym zespole mówi ten zawodnik x na 100% bedzie w zespole y . Jest wiele przypadków np dzisiaj czy tam na forum Drabik w rkm - 100%,
    walasek 100% odchodzi od częstochowy. Tak naprawde to walasek ma prawie wszystko uzgodnione z klubem .
    Wolf pozdrawiam cię .
    p.S wierzmi mnie to bardzo wkurza
    Nie mniej do mnie urazy

  19. Powrót do góry    #109
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Być może jest to miłość do klubu i kibiców. Ale fakty te schodzą wg. mnie na dalszy plan, a podstawowym zostaje od kasa.
    Mrucky daj nam wierzyć :)
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  20. Powrót do góry    #110
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wyglada na to,ze Bydgoszcz bedzie miala Kowalika a Torun Protasiewicza...![b]

  21. Powrót do góry    #111
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    525
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    A skąd to wiesz masz dowody?

  22. Powrót do góry    #112
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W tym momencie wieksze szanase na Protasa ma Torun,a co do Mirka no to chyba wiadomo...[b]

  23. Powrót do góry    #113
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    525
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Wiadomo tyle że kowalik rozmawia z polonia bydgoszcz jeszcze nie podpisał, a protasiewicz jak mi dobrze wiadomo to najbliżej jest wrocławia.

  24. Powrót do góry    #114
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piotrek nie jest głupi on wie ż e jeśli tych pieniędzy nie odzyska teraz może ich nie odzyskać już nigdy. Co mu z tego że komornik na poczet jego długów "zarekwiruje" np. bande (vide. Robert Sawina i Gniezno), czy traktor. I wg. mnie tylko to go trzyma nadal w pacie.

    Zgadzam się z tym w 100%.

    Protasiewiczowi może w tej sytuacji pomoc tylko Rusko,który skupuje długi zawodników.....
    Działacze Poloni postępują nie fair....probuja zatrzymać Piotra tym,że nie dają mu naleznych pieniędzy.
    Doskonale zdaja sobie sprawe,że jak mu wypłacą to on i tak odejdzie z Bydgoszczy.
    Mam nadzieje,że ktoś kiedys zrobi porządek z takimi działaczami....bo to jest już przesada.
    Czy klub posiada również zaległości w wypłatach dla prezesów i zarządu?!....sądze,że nie.


  25. Powrót do góry    #115
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    (...)Działacze Poloni postępują nie fair....probuja zatrzymać Piotra tym,że nie dają mu naleznych pieniędzy.
    Doskonale zdaja sobie sprawe,że jak mu wypłacą to on i tak odejdzie z Bydgoszczy.(...)

    Mam nadzieje,że ktoś kiedys zrobi porządek z takimi działaczami....bo to jest już przesada.
    Czy klub posiada również zaległości w wypłatach dla prezesów i zarządu?!....sądze,że nie.(...)
    Powiedział Colombo i ja się pod tym podpisuje. Wszystkie próby zrobienia pożądku z pseudodziałaczami spełzają na niczym, a każde słowo krytyki pod adresem szefów tego klubu jest traktowane jako atak.

    Działacze zainteresowanej klubu postępują nie FAIR nie tylko w stosunku do zawodników, lecz także do kibiców o czym kilkaktornie była już mowa na forum.

    W takiej sytuacji wydaje mi się, że jedyną szansą na pozostanie Piotra w Polonii Bydgoszcz jest wymiana zarządu.
    To jednak nie wchodzi w grę, bo expresidento Romano zabezpieczył panom ciepłe posady ( czytaj. ****idołki, koryta ).

    Podpisanie umów z Crulexem ( swoją drogą jestem ciekawy czy firma ta nie żałuje teraz podpisania umowy sponsorskiej ) i Gollobami przypiszą sobie jako zasługi i będą się tym zasłaniać jeśli tylko ktoś przypuści atak na fortece przy ulicy Sportowej.

    Nie od dziś wiadomo, że w ostatnim czasie poczynania zainteresowanych Panów działają na szkodę bydgoskiej Polonii.

    Mam nadzieję, że wszystko w najbliższym czasie się ułoży i problemy personalne w grodzie nad Brdą przestaną istnieć.
    Bez Protasiewicza nie będziemy się liczyć w walce o DMP.

    Jeszcze jedna sprawa, zarząd twierdzi, że stanowiska prezesa i dyrektora są stanowiskami nieopłacanymi. Tak mi kiedyś napisano ;)

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  26. Powrót do góry    #116
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    [b]Sprawa odejścia Protasiewicza z Polonii jest w zasadzie przesądzona. Ciekawe jak zachowają się bydgoscy kibice kiedy pojawi się on w Bydgoszczy wraz z nową drużyną. Coś mi się wydaję, że gwizdów będzie sporo. Więc czy warto tyle rozwodzić się nad Protasiewiczem.Szuka dobrej pracy i tyle.Zaczyna mnie ta sprawa denerwować. Niech w końcu podpisze kontrakt, ogłosi to i sprawa będzie zakończona. Jego postawa i brak zdecydowania to dolewanie oliwy do ognia. Jak pracodawca nnie płaci to trzeba go podać do sądu i szukać nowej pracy. Na dyskusje i rozmowy jest za późno!!

  27. Powrót do góry    #117
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Komu jak komu, ale Protasiewiczowi gwizdy się nienależą.
    Wiadomo kogo tu trzeba wygwizdać ...
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  28. Powrót do góry    #118
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    386
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Początków błędów w zarządzaniu finansami klubu doszukiwałbym się pod koniec ubiegłego roku, kiedy to kontrakty zawarte z zawodnikami opiewały na wielkie sumy.

    - Zdobyliśmy przecież mistrzostwo - mogą zarządzający klubem użyć takiego argumentu. Tak Panowie, ale jakim kosztem? Denerwuje się zawodnik, denerwują się tysiące kibiców, denerwujecie się pewnie Wy zaistniałą sytuacją. Jest to dla mnie nie pojęte, że tak klasowego zawodnika można traktować jak amatora.

    Jak można nie płacić od maja facetowi bez którego drużyna nic by nie osiągnęła.

    Trzeba było przeliczyć zamiary na możliwości finansowe i na tej podstawie budować drużynę na 2002 rok.

    Przez 3 krótkie dni cieszyłem się z tytułu i byłem dumny: z klubu, zawodników, działaczy i kibiców.

    O ile zawodnicy (wyniki), kibice (frekwencja), spisali się na medal, to do działaczy można mieć duże zastrzeżenia.

    CZASAMI WYDAJE MI SIĘ, ŻE PANOWIE NA STOŁKACH ZAPOMINAJĄ KIM SĄ GŁÓWNI AKTORZY WIDOWISKA PT SPEEDWAY. DLATEGO PRZYPOMINAM: SĄ NIMI PRZEDE WSZYSTKIM ŻUŻLOWCY I KIBICE!!!

  29. Powrót do góry    #119
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    525
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Colombo nie zgadzam się z tobą pewnym faktem. Wiem że są duże szanse że protasiewicz odejdzie od polonii prawdopodobnie może to być wts. Tak ale jeśli polonia nie spłaci go to wtedy. Protasiewicz cały czas przedłuża i czeka na forse, jeśli spłacom go usiądzie do rozmów. Nie wiem co bedzie czas pokaża co. Wiem to jest chore co robi chyliński i różycki z bydgoszczy, Najlepiej bym ih wykopał.

  30. Powrót do góry    #120
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo bym chciala aby Protas zostal ale ju zaczynam mu sie dziwic.

    Dzialacze taktuja go jako amatora ktory nie jest najwazniejszy dla druzyny,(jak tak mozna traktowac 3 zawodnika w Polsce?!), nie dostaje kasy ,a on nadal stara sie o pozostanie w Poloni i jest wyjatkowo wyrozumialy i cierpliwy!!

    Ale dlaczego Jacek dostal pieniadze, a nie Protas?!!Bo ten pierwszy nazywa sie Gollob a drugi Protasiewicz?! Przeciez Jacek w ogole sie nie umywa do Pepe!

    PS.Gwizdow to on nie dostanie bo zrobil dla nas bardzo wiele i do konca staral sie zostac w Poloni.


  31. Powrót do góry    #121
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja już nie dyskutuje o tym czy Protas zostanie czy nie, bo to chyba nie ma sensu!

    Ale chciałabym tylko powiedzieć, że jeśli ktoś go wygwiżdże, bo przyjedzie z innym klubem tzn. że ten ktoś ma nierówno pod sufitem! :) Można go nie lubic, ale wynik mówią same za siebie!

  32. Powrót do góry    #122
    Zwycięzca FTSL 2019 Awatar adamo
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    842
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    dziś pepe ma otrzymać pierwszą część zaległej kasiorki, no ale zobaczymy co z tego wyjdzie.Wiadomo, że po otrzymaniu raty ma usiąść do negocjacji z polonią, oby tak sie stało.
    Ukryta zawartość Dużo bym dał, by przeżyć to znów -
    Wehikuł czasu - to byłby cud!
    ...
    Wspaniali ludzie nie powrócą,
    Nie powrócą już! Nie!

  33. Powrót do góry    #123
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Nie łudzcie sie

    Prostas tylko dlatego nie podpisal jeszcze kontraktu z iinym klubem bo wie ze w tym momencie wygzekwowania zaleglosci byloby niemozliwe a tak mowi:

    "czekam, czekam, czekam, chcialbym ale........."

    Protas wezmie kase i spywa do innego klubu. Drugi raz nie da sie nabrac na takie numery ! ten sezon jezdzil jak narazie za darmo i watpie aby zaufal komukolwiek w bydzi.

    Ale nie obwiniam tutaj protasia rozumiem go, winni sa dzialacze ktorzy podpisuja kontrakty nie majac najmnijszego pokrycia a w dodotku zadluzaja klub biorac kredyty ! szczyt glupoty !
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  34. Powrót do góry    #124
    Użytkownik Awatar oki
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    367
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 8 w 5 postach
    Dzialacze taktuja go jako amatora ktory nie jest najwazniejszy dla druzyny,(jak tak mozna traktowac 3 zawodnika w Polsce?!), nie dostaje kasy ,a on nadal stara sie o pozostanie w Poloni i jest wyjatkowo wyrozumialy i cierpliwy!!
    Niedostaje kasy bo klub jej nie ma!! Kasa klubu jest pusta! Pieniądze od Crulex`u Polonia otrzyma w marcu, kredytu żaden bank nie chce Polonii przyznać bo nie ma go kto poręczyć!!(jak był Jasiakiewicz to z tym nie było problemów :( ),a kolejny sponsor o którym już od jakiegoś czasu się mówi nie chce sie angażować w ciemno, działacze mają najpierw przedstawić sqład zespołu na sezon 2003!! Więc jak widać pieniędzy nie ma w klubie więc PePejowi nie ma z czego zapłacić!

    Ale dlaczego Jacek dostal pieniadze, a nie Protas?!!Bo ten pierwszy nazywa sie Gollob a drugi Protasiewicz?! Przeciez Jacek w ogole sie nie umywa do Pepe!
    Z tego co wiem i z tego co opublikowała prasa to bracia Gollobowie nie dostali zaległych pieniędzy!!! Podpisali kontrakty bo nie obchodzą ich inne kluby, a pozatym już swoje zarobili jeżdżąc na żużlu! Nie można też zapomnieć że duży wkład w podpisanie przez Gollobów kontraktów miał Jasiakiewicz, może gdyby wygrał wybory to wspomógł by Polonię w negocjacjach z PePejem, ale teraz nie ma już takiej możliwości! :(
    Reasumując moim zdaniem kwestia dogadania się klubu z Protasiewiczem nie jest sabotowana niechęcią działaczy do PePeja tylko sytuacja polityczno-finansową w jakiej obecnie znajduje się klub!!

  35. Powrót do góry    #125
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Reasumując moim zdaniem kwestia dogadania się klubu z Protasiewiczem nie jest sabotowana niechęcią działaczy do PePeja tylko sytuacja polityczno-finansową w jakiej obecnie znajduje się klub!! "
    Chciałbym się Ciebie oki zapytać co rozumiesz poprzez stwierdzenie SYTUACJA POLITYCZNO - FINANSOWA, czy nie uważasz może, że ta sytuacja jest poprostu wynikiem złej polityki ... KADROWEJ ???
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  36. Powrót do góry    #126
    Użytkownik Awatar oki
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    367
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 8 w 5 postach
    Chciałbym się Ciebie oki zapytać co rozumiesz poprzez stwierdzenie SYTUACJA POLITYCZNO - FINANSOWA
    Moja poprzednia wypowiedź była oparta na informacjach które posiadam z różnych źródeł(prasa lokalna, forum, serwisy internetowe). Stwierdzenie SYTUACJA POLITYCZNO-FINANSOWA w moim mniemaniu ma następujące znaczenie:
    Polityczna dlatego iż klub po zakończeniu sezonu otrzymał od miasta(de facto od prezydenta Jasiakiewicza) zapewnienia o wsparciu zarówno finansowym jak i organizacyjnym. Część tego wsparcia została Polonii udzielona m.in. w przygotowaniu kontraktu z braćmi Gollobami na sezon 2003. Prezydent Jasiakiewicz obiecywał że po wyborach miasto udzieli klubowi gwarancji niezbędnych do otrzymania kredytu(można było oczekiwać spełnienia tych obietnic ponieważ w poprzednich latach miasto również pomagało Polonii). Po przegranych wyborach Jasiakiewicz stracił władze więc również jego obietnice są już nieaktualne i z tego powodu klub ma teraz problemy z uzyskaniem kredytu
    Finansowa dlatego że klub "przejechał się" na tegorocznych sponsorach. Z tego co mi wiadomo to ten sławetny Point/S nie wpłacił znacznej sumy na jaką opiewał kontrakt sponsorski!(to było m.in. powodem rozstania się klubu z tym "darczyńcą"). W założeniach przedsezonowych nowoutworzona Rada Sponsorów miała przynieść klubowi około 350tys zl de facto kwota którą klub otrzymał była znacznie niższa(kilka firm wpłaciło część kwoty, niektóre tak jak OKTAN nic)
    czy nie uważasz może, że ta sytuacja jest poprostu wynikiem złej polityki ... KADROWEJ ???
    Nie uważam że obecna sytuacja jest wynikiem złej polityki kadrowej działaczy. Według mnie obecnie mamy taką a nie inną sytuacje z wyżej wymienionych powodów jak również z np. praktycznie zerowych zysków z organizacj dwóch rund GP,które to zyski również były uwzględnione w budżecie sekcji na sezon 2002.
    To by było na tyle wyjaśnień :). Podkreślam że to co napisałem napisałem w oparciu o informacje jakie ja posiadam! Jeżeli ktoś wie coś co mogłoby skorygować moje postrzeganie tego zagadnienia to proszę o zabranie głosu.
    Sorki za przydłuuuugi wpis ale miałem chwilowe natchnienie! :P

  37. Powrót do góry    #127
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    06.12.2002


    Dziś mija termin tygodniowej zwłoki o jaką prosili Piotra włodarze bydgoskiej Polonii. Mimo dodatkowego czasu sytuacja nadal nie wygląda różowo, a oczekiwanie na zaległe pieniądze zaczyna przyjmować kuriozalne formy. Coraz bliżej jest rozwiązanie, które z pewnością zmartwi bydgoskich fanów speedway-a czyli zmiana barw klubowych jednego z liderów drużynowego mistrza Polski. Po oczekiwaniu na rozwiązanie spraw finansowych, komentuje Piotr przyjdzie czas na konkretniejsze negocjacje z innymi klubami. Całe szczęście, że mam oferty klubów zainteresowanych moimi usługami i nie zostanę na lodzie. Kontrakt jest mi coraz bardziej potrzebny, bo przygotowania do przyszłego sezonu w lidze i Grand Prix nie chcą czekać.
    Pierwsze miesiące zimowej przerwy często są jedynymi, które żużlowcy mogą wykorzystać na wakacje i odpoczynek. Nie udało mi się zrobić ferii, śmieje się PePe, bo miałem spore zaległości na uczelni i temu poświęciłem sporo czasu. Podjąłem także zajęcia ogólnorozwojowe i ostro pracuję na siłowni Akademii Bydgoskiej. Powiem nawet, że czekając na swojego trenera chodziłem na siłownię - z własnej woli! Prowadzę także przygotowania motocykli i w tej chwili rozważam możliwość spróbowania silników robionych przez innych mechaników. Nie oznacza to zupełnie, że chcę zrezygnować z mechanika, z którym współpracowałem w tym roku, bo w mojej opinii nie ma ku temu żadnych podstaw. Sprzęt chodził ekstra. Tyle, że może znajdziemy jakąś alternatywę, nowe - może lepsze - rozwiązania.
    To zupełnie naturalne, że kibice w Polsce najbardziej zainteresowani są przynależnością klubową Piotra w naszej lidze, ale dla zawodnika, który musi zaplanować przeloty, ilość motocykli i budżet ważne również są umowy z zagranicznymi promotorami. Na pewno wszyscy wiedzą, że jeśli chodzi o ligę szwedzką zostaję w Indianernie. Kontrakt w Kumli podpisałem jeszcze w czasie sezonu. Jeśli chodzi o Anglię to rozmawiam z promotorami Peterborough i na 70 - 80 procent będę znów jeździł w barwach Panter. Powiem nawet, że jeżeli chodzi o starty w Elite League w grę wchodzi tylko Peterborough. Albo tam, albo nigdzie.
    Czekamy na rozwiązanie spraw kontraktowych w Polsce i dziękujemy za korespondencję nadchodzącą na stronę www.pepe.pentel.pl .



    http://www.pepe.pentel.pl

  38. Powrót do góry    #128
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Inne źródła podają coś innego...

    "Dziś Piotr Protasiewicz otrzyma część zaległych pieniędzy i siądzie do transferowych rozmów z działaczami Polonii. Trenerem mistrzów Polski pozostanie prawdopodobnie Andrzej Koselski.

    - Mam nadzieję, że negocjacje z Piotrem będą konkretne. Dziś żużlowiec otrzyma pierwszą część zaległych pieniędzy i przedstawimy mu nasze kontraktowe propozycje, które będą mniej atrakcyjne niż przed rokiem. Czy "Pepe" zgodzi się na warunki klubu trudno więc przewidzieć - powiedział wczoraj "Pomorskiej" Tadeusz Chyliński, dyrektor Polonii."

    www.gazetapomorska.pl

  39. Powrót do góry    #129
    Początkujący
    Dołączył
    05-12-2002
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bydgoszcz stracila kase na grandprix.I watpie aby protasiewicz zostal w bydgoszczy w innym zespole bylby gwiazda jak w zeszlym roku cegielski w gnieznie.

  40. Powrót do góry    #130
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Dziś PePe ma dostać część kasy - tak mówi Chylinski. Oprócz tego już jest prawie podpisany kontrakt z Loramem
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  41. Powrót do góry    #131
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    CHyliński mówił, że dziś ma dostać, ale można przeczytać dzisiejszą informację na stronie Piotra, że do tego nie doszło...

  42. Powrót do góry    #132
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ile wynosi dług?

    Cytuję fragment z dzisiejszej wyborki, dodatek sportowy:
    "(...) Protasiewiczowi Polonia jest winna około miliona złotych (...)."

    Czegoś tu nie rozumię. Przecież dotychczas było wiadomo o kwocie 150 tyś. Więc skąd tera wziął się milion? Jak to możliwe, że tera wyskakuje kwota prawie siedmiokrotnie większa od dotychczas wiadomej. Ja już nic nie rozumię. Po tym wszystkim to już cholery można dostać. Jak ktoś wie, to niech mi wytłumaczy please o co z tym chodzi. Z góry thanks. Zapewniam, że to nie żadne jaja, ten post piszę serio.

  43. Powrót do góry    #133
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Też czytalam ten artykul...
    Ale nie mozna wierzyc we wszystko co pisze, bo to chyba niemozliwe zeby Polonia miala taki dlug!!!
    Ja w to nie wierze moim zdaniem to totalna bzdura, ale jak sie myle to poprawcie mnie.

    Pozdro

  44. Powrót do góry    #134
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Możliwe, że prawda jest gdzieś po środku... jak zwykle! :)
    Pozdrawiam

  45. Powrót do góry    #135
    Zbanowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    1,121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    dlaczego nie wprost ?

    Niusia napisała: Czy "Pepe" zgodzi się na warunki klubu trudno więc przewidzieć - powiedział wczoraj "Pomorskiej" Tadeusz Chyliński, dyrektor Polonii." .......Wygląda na to,że wspomniany dyro wiedział dokladnie co przedstawia i jaka będzie reakcja zawodnika. Tylko sie zastanawiam, dlaczego tak wprost ten dyro nie powie, że Protasa nie chce widzieć w Polonii na oczy...


Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •