Pokaż wyniki od 1 do 33 z 33

Wątek: Divis nowa gwiazda PLS. Czy swiecic moze jeszcze bardziej????

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Divis nowa gwiazda PLS. Czy swiecic moze jeszcze bardziej????

    nowy nabytek ivetu divs jak narzie nie rozegral slabego meczu jest w swietnej formie czy pokazal jusz wszystko na co go stac???????



  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    715
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wedlug mnie bedzie to jeden z najlepszych atakujacych PLS razem z Papkinem

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobrze że narazie błyszczy , ale pamietam jak wasz nabytek z rosyjskiej czy ukraińskiej druźyny/ nazwisko wyleciało / z którą grliście w pucharach europejskich przez pierwsz 3 mecze byl najlepszyw pls w zagrywce i ataku a potem albo nie gral albo kaszanił/ byl ojcem porażki z AZS w pucharze Polski/. Życze aby Divis utrzymal forme przez całą lige.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2002
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Siatek,pewnie masz na mysli Ustinowa

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    31-10-2002
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fakt, rozegrał kilka bardzo bobrych meczy. Podziwiam gościa. Ale uważałbym ze stwierdzeniami o największej gwieździe PLS.

    Pozdrawiam

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak jurz poodejrzalkem w jednym z wpisow panters ktory zna divica osobiscie divic stwierdzil ze nie gra jeszcze na swoim poziomie nie wiem czy zartowal ale mam nadzieje ze nie i pokaze na co go stac

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    narazie graliscie u siebie z AZSem Olsztyn a pozostale dwa mecze graliscie z laikami...
    Ja znam osobiscie Javiera Saviole... i tez twierdzi... ze Barca chce uspic rywala swoja slaba gra :)

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    galaxian ty najwyżej osobiście znasz sprzedawce biletów w hali Polonia :) pozdr.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    741
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe Panters wyobrazam sobie co by sie dzialo gdybys zostal adminem tego dzialu :))

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    715
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sorry ale zostal usuniety moj wpis w ktorym nie bylo nic zlego a pozatym to Galaxian prowokuje i czemu jego wpisof nie usuniecie(sorry nie usuniesz bo domyslam sie kto to usunal )

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2002
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale tak naprawdę wiecie co?? Znać sprzedawace biletów jest bardzo fajnie, można dostawać bilety za darmo na mecz :))

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    320
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Peter Diviš już jest gwiazdą PLS, mimo że nie gra jeszcze na swoim maksymalnym poziomie. W przedmeczowych sparingach miał przede wszystkim jeszcze mocniejszą zagrywkę i potrafił zdobywać z niej seryjnie punkty. Jak zacznie grać na podobnym poziomie w lidze, to drżyjcie najlepsi!

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziś będzie wielki pojedynek Papke kontra Petr , zobaczymy kto wyjdzie zwycięsko , ja mam nadzieję że Divis !
    POZDR.

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2002
    Postów
    1,282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja za to mam świeżą i ożywczą myśl, nawiązującą bezpośrednio do pytania Pinola , czy Divis może świecić w lidze jeszcze bardziej.
    Otóż, oczywiście że może: jak wyłysieje.
    W czasach swojej zawodniczej kariery najładniej świecili Sokrek, Karbarz i Gościniak, z późniejszych Gerymski. A i mnie nic nie brakowało.

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mam pytanie drogi weteranie !!! ponieważ chyba wiem kim jesteś, a nie chce twojego nazwiska otwarcie puszczać na forum , czy mógółbys podać tylko pozycje na której grałeś ???

    PS , Petrowi do łysiny jeszcze daleko :):):):):):):):):):):)

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2002
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Divis napewno narazie gra bardzo dobrze. Z niecierpliwoscia czekam juz na dzisiejszy mecz i wtedy sie przekonam co ten wychwalany przez wszystkich gracz potrafi.

    Uwazam takze, ze nie mozna kogos nazywac gwazda po 3 kolejkach, jednak Divis ma sanse zostac gwiazda polskiej ligi.

    Do zobaczenia na meczu!

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2002
    Postów
    1,282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Już nieraz mówiłem, ale mogę Ci powiedzieć. Grałem w klubach których już nie ma:
    - Lechia Mysłowice
    - AKS Niwka
    - AZS Katowice, gdzie byłem działaczem, zawodnikiem, trenerem juniorów i trenerem seniorów. Były to kluby ówczesnej ligi międzywojewódzkiej (obecnej II), przy czym AKS Niwka grał w II lidze (obecna seria B). AZS Katowice zlikiwdowano w tym roku z braku środków.
    Z początku grałem jako tzw. wtedy zawodnik uniwersalny, a potem przez ładnych parę lat jako rozgrywający.
    A wyszlifowałem wiele parkietów w tym kraju, od tych w wielkich i pięknych salach do salek szkolnych, ledwo, ledwo dopuszczonych do rozgrywek. Bo tak sie jakoś złożyło, że z każdym klube zaczynałem od początku, tj. od najniższej klasy rozgrywkowej. I pamietam jak w A- klasie graliśmy przeciw twemu, Panters, ukochanemu Jastrzebiu. A i w II lidze się trafiło. Ale to było przeszło 20 lat temu.

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dzięki weteranie za odpowiedź i powodzenia w pracy trenerskiej pozdr. :):):):):)

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję, że Divis dzisiaj zaświeci jeszcze bardziej, bo co jest dzisiaj to chyba wszyscy tu wiedzą. :)

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    259
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panters, wątpię żeby dzisiejszy pojedynek Papke kontra Divis, był wielkim. Tydzień temu w Bełchatowie Paweł był jednym z najsłabszych, o ile nie najsłabszym, zawodnikiem Mosto. Ale być może dzisiaj będzie inaczej. Ja jednak stawiam na Divisa.

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    16-11-2002
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wydaje mi się że Divis był w o wiele lepszej formie przed rozpoczęciem ligi,co oczywiście nie znaczy że teraz zupełnie ją stracił.Mam nadzieję że to chwilowe osłabienie jesienne i prędko wróci stuprocentowo do siebie!

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    715
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panters, wątpię żeby dzisiejszy pojedynek Papke kontra Divis, był wielkim. Tydzień temu w Bełchatowie Paweł był jednym z najsłabszych, o ile nie najsłabszym, zawodnikiem Mosto. Ale być może dzisiaj będzie inaczej. Ja jednak stawiam na Divisa.


    Iskierka powrocila forma Pawla Papkego byl to pjedynek wlasnie tych dwoch graczy bo byli oni najlepszymi na parkiecie grali poprostu wysmienice:) Papke wraca do formy

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    powiem tak Papke grał lepiej w zagrywce , w ataku mniejwięcej to samo :)

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    419
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powiem krótko: Petr Divis jest bardzo dobrym zawodnikiem i jeśli nic się nie stanie, to Ivett będzie miał z niego dużo pożytku (z medalem MP włącznie). O jego sile przekonał się wczoraj Mostostal, a w najbliższym tygodniu przekona się, niepokonana jak na razie, Galaxia.

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    szkoda ze ivet przegral ale sam divis wypadl swietnie kiedy przy pilce meczowej w chodzil na zagrywke myslalem ze jeszcze uda mu sie odwrócic losy pojedynku ale niestety tak sie nie stalo czego osobiscie zaluje ale nie bede nad tym ubolewal bo teraz beda 3 mecze z gala i mam nadzieje z wikekszosci z nich jastzrebie wyjd zie zwyciesko
    pozdrowienia

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Petr jest najlepszym atakującym według statystyk PLS :) wiec wszystko jasne :)

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe po 4 kolejkach petr prowadzi i juz jest najlepszy!!! ... brawo!! nie ma to jak ocenianie zawodnka po 4 kolejkach...
    Panters powiedz mi ile w tym ocenianiu jest tego, ze on jest zawodnikiem ivettu?? (80% czy wiecej?)

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2002
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Monotonia - nie!

    Niech Divis gra lepiej, a Jastrzębie bije mocniejszych teoretycznie AZS Cz-wa i Mosto KK. Spytacie dlaczego?
    Odpowiadam: Ponieważ w rozgrywkach będzie ciekawiej.
    Cóz to za emocje, w których z góry wiadomo, że o tytuł walczyć będą X i Y.
    tak więc Divis, Michalczyk, Chudik, Wójcik do boju!!!
    Może będzie ciekawiej.

    Pozdrowienia.

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mądre słowa beti jest w nich duzo racji ale nie do konca juz w ubieglym sezonie nie bylo latwo mosto i galaxi o zdobycie mistrzostwa i pucharu w tym sezonie ta różnica jest jeszcze mniejsza jastrzebie i jeszcze kilka drużyn gra naprawde swietnie i jest ciezko wskazac tego kto te trofea zdobedzie mam nadzieje ze choc jedno pojedzie do jastzrebia ale jak bedzie tego naprawde nie wiem
    pozdrowienia

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Divis pokazał wczoraj w meczu z Galą swoją wartość !!!!!!!!!!!

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    93
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Młody zawodnik ale już ma ikrę starego wyjadacza. Jeszcze trochę poprawi technikę i będzie lepszy od Papkego czy Murka których uważam za najlepszych w polsce pod warunkiem że mu nie odbije palma gwiazdorstwa tak jak odbiła Bąkiewiczowi i chłopak opuścił loty.

    Pozdrowienia dla VIP


    .............W Kędzierzynie, Jastrzębiu jest wiara która łączy kibiców obu miast...........

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Muszę się przyznać, że nie widziałem jeszcze tego zawodnika w akcji, ale s±dz±c po relacjach z meczów i statystykach, s±dzę, że długo w Polsce nie pogra. Je¶li wiele nie odpu¶ci z tych 86% w ataku, to szybko zgłosz± się kluby włoskie. Szkoda, że to Słowak, a nie Polak, mieliby¶my przynajmniej ten problem w kadrze z głowy. A może by tak Senor Kwa¶niewski zastanowił się nad szybkim nadaniem obywatelstwa za zasługi... (;D)

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    szatan znam Petra osobiście i napewno do Włoch nie wyjedzie !! być może nie zostanie w Polsce , ale jak gdzies wyjedzie to napewno nie do Włoch tak mi powiedział !! ale może zostanie w Jastrzębiu a jest na to duża szansa!!

    PS niestety w naszej kadrze nie zagra bo ma już występy w kadrze Słowacji :(

    POZDR. dla Szatana :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •