Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17

Wątek: HACHULA W GORZOWIE CZY W NYSIE

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec Awatar kibicgorzowski
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    HACHULA W GORZOWIE CZY W NYSIE

    widzialem jak na meczu z asz hachula podpieral drabinki zawodnik sie marnuje bo dzialacze nie moga dojsc do porozumienia nysa niema pieniedzy to wzamian za kase niech odda karte zawodnicza a nie kombinuje zeby tylko rywal w walce o utrzymanie w pls sie nie wzmocnil

    3125226gg
    Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cię w moim sercu gtps i na dobre i na złe
    Zółto Niebieskie to nasze barwy królewskie!

  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    04-11-2002
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    karol

    prosze spytać działaczy GTPS oni doprowadzili do tej sytuacji szkoda Karola ale facet ma swój rozum i dawno już powinien grać w NKS, a pisanie że NKS ma jakieś zaległości wobec Karola jeszcze raz informuję że takowych niema

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2002
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hachuła swojego czasu był bardzo dobry, np. wtedy kiedy Gorzów walczył z nami o PP chyba w 96 roku, ale teraz to mi się wydaje, że to jest już przeszłość, tak samo jak Bartuzi...

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,678
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Szkoda mi Karola na meczu z Olsztynem opierał się o ścianę i gadałz zawodnikami rezerwowymi.Ja nierozumiem tego że działacze Nysy i Gorzowa nie mogą dojść do porozumienia.Ale myślę że to niedługo powinno się wyjaśnić i Hachuła będzie mógł grać.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja rozumiem, ze dzialacze nie moga dojsc do porozumienia i mam nadzieje, ze nie dojda, bo Hachula sam sobie zgotowal taka sytuacje i kibicu z gorzowa nie wiem dlaczego Nysa mialaby oddac wam karte zawodnicza Hachuly?? Za co?? Bo ja nie wiem, chyba to wlasnie GTPS powinien zaplacic jesli chce miec Hachule w swoim skladzie. A jak chce dalej grac na zwloke to mam nadzieje, ze Hachula nie zagra w tym sezonie i w przyszlym.

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    STILONEKFAN całkowicie się z Toba niezgadzam a twoja wypowiedz nie świadczy o Tobie najlepiej bo co innego mówies mi na privie. Nysa więzi Karola i to wie kazdy. To prawda NKS ma małe zaległosci bo wypłaca tylko zaliczki.
    Karol trenuje z GTPS-em i zagra..UWAGA byc moze na przyjęciu.To tylko jeden z waraintów taktycznych.
    Z tego co ostatnio na czacie GTPS-u mówił jeden z gorzowskich przyjmujących karol grać będzie dopiero w rundzie rewnżowej.
    Pozdrawiam

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2002
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    normalnie-nienormalni!!!

    Moi drodzy,

    kolejny raz okazało się, że ani kibice, ani działacze a co gorsza sam zawodnik nie bardzo wie o co chodzi.
    Jeśli dorosły człowiek ("pan Karol") podpisuje umowę o pracę z jedną instytucją, a w tej umowie zawarta jest klauzula niemożności rozwiązania tejże przed określonym terminem lub po wypełnieniu zobowiązań dwóch stron (czytaj zawodnik - klub) to nie ma co liczyć, że w tej określonej sytuacji klub z Nysy pójdzie na ustępstwa i ten zawodnik będzie mógł szybko przeskoczyć do Gorzowa (choć tam żyje i trenuje). Nie znamy (my forumowicze) treści umowy, więc nie mamy zielonego pojęcia jak ten problem razstrzygnąć.
    Ja dziwię się tylko działaczom z Gorzowa, że po tylu ekscesach dobrego skoninąd zawodnika, chcą go u siebie w ekipie. Czyżby charakter trampa, zawadiaki, człowieka zdolnego do zmiany zdania w ciągu 5-ciu minut od podjęcia decyzji nie był wystarczającym argumentem, aby zachować dystans do tej kandydatury? Czy nie ma w Polsce zawodnika np. z młodego pokolenia, którego macierzysty klub wypożyczyłby chętnie z korzyścią dla trzech stron?
    Moim skromnym zdaniem są tacy, tylko trzeba się rozejrzeć i spróbować sprawę załatwić. Popatrzcie "jakiś rezerwowy" z Jastrzębia przejdzie do pierwszoligowego klubu na Węgrzech. Czy to dobrze, czy źle okaże się w praniu, ale trzeba próbować. Jest jeszcze czas na rózne decyzje do końca grudnia. Trzeba pomyśleć.

    Pozdrawiam,

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2002
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    powinno być "skądinąd"

    nie wiem jak się to stało,
    przepraszam,

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czarny - witamy po pwrocie z bana:)
    Dzięki naszym staraniom nie było Cię na czacie rpzez tydzień. Ale jak dalej bedzie tak pisał to hoho moze dostaniesz tsałego bana?:)
    Zycze Ci tego !
    Takich ja Ty trzeba usuwać , dyletantów. Po co Ty nam ?
    Karol nie dostaje pensji , umowa o pracę została niedotrzymana przez NKS NYSA i zawodnik odszedł.
    Zawieszony przez PLS jest do 15 grudnia a po tym terminie wzmocni GTPS.
    Pozdrawiam wszystkich poza banowiczem Czarnym

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to prawda że Hahuła ma grać na przyjęciu ???

    POZDR. PS Stilonek zapraszamy do V.I.P.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,014
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panters napisałeś pytanie na pół linijki, a koljne 14 wersów zajmują pozdrowwienia, reklamy i puste wersy, według mnie proporcje powinny być odwrotne!

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ok panters , jestem od dzis v.i.p-em :)

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj stilonek teraz to przesadzasz, z tymi banami dla czarnego. Wyrazil teraz swoja opinie a ty nie mozesz tego zrozumiec, i ty powinienes dostac bana na tydzien za obrazanie go. A co do sprawy to zgadzam sie z Czarnym, ze to Gorzow maci w tej wodzie i probuje teraz zwalac wine na Nyse. Jesli NKS nie wyplacil zawodnikowi pieniedzy to zgoda niech sobie rozwiazuje umowe i spada z Nysy, ale rzecz rozbila sie tutaj o zwolnienie lekarskie jakie Hachula wyslal do Nysy, a nie o kase - jak by mu wisieli siano to moglby skierowac sprawe do PLS i wyslac pismo do Nysy, ze jak sie nie wywiazuja z kasy to rozwiazujemy umowe. Ale tego nie zrobil i teraz cierpi za swoja glupote, i mam nadzieje, ze jak najdluzej pocierpi.

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale wy jesteście poniżej krytyki.
    Czarny : nie będę się jednak do ciebie odzywał bo z Toba gadać to jak ślepy z głuchym o kolorach.
    Odsajcie kasę za Borczyńskiego i bartuziego to wtedy pogadamy.
    Niestety poprzedni zarząd zrobił wam opinię a ten jeszcze ja utwierdza.
    M_N : rozumiem ,zę jesteś z Nysy i tak dalej ale przeczytaj wpisy i zobacz kto kogo obraża.
    Pozdrawiam

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja czytam obecne wpisy i widze, ze wy tylko o jednym, ze czarny to idiota(nie patrzac co pisze), a w tej sytuacji ma racje, bo pisanie glupot na temat wiezienia Hachuly to juz przesada, a tak dla wiadomosci to nie jestem z Nysy, ale jej kibicuje i nie lubie jak ktos na nia najezdza i to jeszcze nie uzasadniajac tego, tylko same pomowienia. Stilonek i zastanow sie co czasami piszesz, bo lepiej mniej a madrzej. A Hachula na roboty do kopalni za 600 zl.

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powiem prosto:
    Jesteście winny klubom w Polsce masę kasy i temu niemożecie zaprzeczyć.
    Czarny : Widzę ,ze czujesz się pokrzywdzony.
    Apeuluje do adminów o stałego bana.
    temu Panu juz podziekujemy!

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę, że póki co starczy "dyskusji" o Hachule z jasnych powodów. Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •