Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 139

Wątek: Polonia Piła - sezon rozpoczęty !

  1. Powrót do góry    #91
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2002
    Postów
    142
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolejnym zawodnikiem Polonii Piła AD2003 będzie A.Smith :D

    Kasa za Hampela jeszcze nie wpłynęła Pan Rusko znowu wyczynia kombinacje.(zamiast kasy za transfer Hampela chce wykupić długi wobec Drabika) "numer a la sprawa Dadosa"

    Michał Szczepaniak prawdopodobnie znowu wypożyczony z Ostrowa.

    pozdr.

  2. Powrót do góry    #92
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Własnie chcialbym sie dowiedziec jaka jest sytuacja Smitha? Z tego co pamietam byl on wystawiony na liste przez polonie wiec jest jej zawodnikiem a jezeli niepodpisal z nia kontraktu to wedle ogolnie przyjetych regul powinien jako polak odbyc karencje? Czy ktos mi moze wytlumaczyc jaka jest sytuacja?

  3. Powrót do góry    #93
    Użytkownik Awatar rataj
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    187
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    sklad

    moze to nie ladnie z mojej strony ale ciesze sie z tej sytuacji polonii,i nie dlatego ze ma takie problemy ale z tego z nauczy kibicow troche pokory! bo jak to nie dawno bylo to pilscy kibice byli na topie i wysmiewali sie i przypisywali sobie niektorych wychowankow szydzili chociazby z unii a teraz nagle chca powrotu wychowankow!!! a jeszcze nie tak dawno za czasow prosperiti to oni mowili ze to nie te czasy!!! po co wychowankowie skoro mozna kupic!
    nie mniej zycze aby wasze problemy sie skonczyly bardzo szybko bo zdazylem sie przyzwyczaic jako kibic unii do wyjazdow do pily na mecze ktore zawsze byly emocjonujace.
    pozdrawiam kibicow i zycze dobrego skladu.

  4. Powrót do góry    #94
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wlasnie co slychac w Poloni Pila przed sezonem?Pojawil sie jakis sponsor,czy zawodnicy podobnie jak w poprzednim sezonie dostana pieniadze za trzy mecza a potem beda jezdzic za darmo?szkoda mi Krzysia Pecyny bo w Gdansku by mial lepiej i dostawal by wyplaty na czas.Mysle ze teraz zaluje swojej decyzjii o zmianie barw.

  5. Powrót do góry    #95
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a wiec nadzieja jest...bardzo cieszy mnie caly obrot sprawy..zobaczymy jak dlugo potrwa oby caly sezon.znow zapowiada sie ze zespol pilskiej Polonii bedzie mial najmlodszy skald w ekstralidze...ten fakt strasznie cieszy...bedzie przynajmniej pozytek z poczynan mlodziezy i wychowankow...tak tak panie Rusko...

    Ciekawi mnie jeszcze sprawa Jarka Hampela...nie zycze mu zle...ale zeby nie zalowal...

  6. Powrót do góry    #96
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A JA JESTEM CIEKAW GDZIE SA PIENIADZE ZA PECYNE?

  7. Powrót do góry    #97
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A JA JESTEM CIEKAW GDZIE SA PIENIADZE ZA PECYNE?
    Pieniądze za Pecynka podobno jush wpłynęły do GKSu jest to kwota 150 tys pomniejszona o dług GKSu w stosunku do Krzysia.

    Pecyna wraca do Gdańska na mały kontrakt ?? coraz o tym głośniej, w poniedziałek ma przyjechać nad morze na rozmowy z Chrzanowskim.

    W sprawie powrotu Krzysia Pecyny widzę 4 słownie cztery bardzo duuuże PLUSY a mianowicie :

    1) GKS otrzymał za niego pieniądze a dokładniej 150 tys pomniejszone o dług WYBRZEŻA w stosunku do Pecyny
    2) Krzysiu otrzymał zaległe pieniądze
    3) Osłabienie Piły głównego kandydata do walki o miano występów w barażach
    4) WZMOCNIENIE GKSu WYBRZEŻA GDAŃSK

    Jeszcze nic pewnego, ale jak tak się stanie to będzie SUUUUPER

    GKS!!! GKS!!! GKS!!! GKS!!! GKS!!!

    Pilanie bardzo mi przykro, ale najprawdopodobniej Krzysiu Pecyna ponownie przywdzieje plastron GKSu WYBRZEŻE


  8. Powrót do góry    #98
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co sie dzieje w PILE?czyzby zabraklo pieniedzy juz przed sezonem?
    Gapinski podpisuje wstepny kontrakt w czestochowie,a Pecyna wraca na maly kontrakt do Gdanska.



    Powrót Pecyny? "GLOS WYBRZEZA"

    Piątek, 7 lutego 2003r.

    Krzysztof Pecyna prawdopodobnie będzie w tym sezonie reprezentował żużlowy zespół Wybrzeża Gdańsk. Mimo że przed końcem okresu transferowego zawarł umowę z Polonią Piła. Niektórzy już teraz mówią, że powraca syn marnotrawny.

    - Pilscy działacze raczej na pewno nie spełnią warunków umowy. Nie widząc przyszłości w Pile, zadzwoniłem do kuratora Wybrzeża, Stefana Chrzanowskiego, czy zgodziłbym się ze mną porozmawiać. Kontrakt z Polonią skonstruowałem właściwie. Nie ma żadnej przeszkody, aby został wypożyczony na tzw. mały kontrakt bezpłatnie. W najbliższy poniedziałek przyjeżdżam do Gdańska - stwierdził Pecyna.

    W sezonie 2002 Pecyna był najlepszym zawodnikiem krajowym Wybrzeża. Kilka tygodni temu powrót do macierzystego zespołu z Piły wytłumaczył męczącymi podróżami do Gdańska. - Możemy się pokusić o rozmowę. Niewiele to nas kosztuje. Za podpisanie umowy nie będziemy musieli płacić, skoro Krzysiek podpisał umowę z Polonią. Pozostanie tylko wynagrodzenie za zdobyte punkty - powiedział Chrzanowski.

    Wybrzeże skorzystałoby na Pecynie podwójnie. Wcześniej wpłynęły na konto gdańskiego klubu pieniądze za jego transfer do Piły (mniej niż 150 tys. zł, bowiem uwzględniono zaległości Wybrzeża wobec Pecyny). Teraz byłby jeszcze do dyspozycji trenera, Grzegorza Dzikowskiego.

    Co o tym myslicie drodzy kibice z PILY?

  9. Powrót do góry    #99
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Biardyk

    Czyżbyś kolego zapomniał, że GKS ma 7 mln długu, a ktoś musi go spłacić, nie kop leżących, przed chwilą sami uciekliście przed śmiercią,a już fikasz - oj nieładnie.
    Pozdr.

  10. Powrót do góry    #100
    Początkujący
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co sie dzieje w Pile - stan na dzis:

    Pecyna - pieniadze zostaly przelane (za zgoda Gdanska) na konto apatora - jako zaplata za wypozyczenie Kosciechy i Chrzanowskiego.
    Proba ucieczki Krzysia z Pily ma zwiazek ze sprawa Hampela - brak kasy za ten tranfer = brak kasy na sprzet (150 tys) zagwarantowane dla Pecyny. Pecyna nie moze odejsc na maly kontrakt bez zgody klubu - co dalej ???

    WTS - Polonia - na 99 % spor wygra WTS

    Gapinski - nie wiem nic - moge prosic o rozszerzenienie tematu !!!

  11. Powrót do góry    #101
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jurek 1008

    No wlasnie dlug mamy i tak jak mowisz okolo 7mln z tym ze Wybrzeze ma sponsorow i to sa najwieksze i najbogatsze firmy w Gdansku.I jak wiesz zalozyly one stowarzyszenie ktore ma na celu uratowac zuzel i inne dyscypliny sportu w Gdansku.Plan jak to zrobic juz jest,pierwsze kroki juz zostaly zrobione i niebawem maja byc kolejne.Takze my w Gdansku mozemy spac spokojnie i nie musimy sie juz martwic tym czy GKS wystartuje w lidze.
    Pozdrawiam.

  12. Powrót do góry    #102
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziś na godz. 18.00 w Pile zaplanowano spotkanie zarządu z zawodnikami więc może się coś wyjaśni.
    Trener Czernicki,który cały czas był dość dużym optymistą w tym tygodniu miał "dołek" ,dał działaczom dwa tygodnie sam poważnie zastanawia się nad odejściem z Piły.

  13. Powrót do góry    #103
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    I po spotkaniu

    Witam.

    Temat rozmów zdominowała sprawa transferu Jarka do Wrocławia jak zapowiedzieli działacze nadal są oni w posiadaniu czwartego odcinka karty i nie mają zamiaru go wydać.Dziś ma się odbyć konferencja prasowa ,na której media poznają aktualne stanowisko Polonii w tej sprawie.

    Trenera interesowało kiedy zawodnicy otrzymają zaległe pieniążki potrzebne na przygotowanie sprzętu a działacze zapewniają ,że sprawe komplikuje głównie brak kasy za Jarka

    Dealer TOYOTY pan T.Ukleja będzie sponsorem juniorów Gapińskiego i Miśkowiaka

    Na spotkaniu był obecny także K.Pecyna

    Jeśli jeszcze można działaczom z Piły wierzyć żużel w grodzie Staszica będzie.

    pozrawiam
    musiel

  14. Powrót do góry    #104
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co sie dzieje z POLONIA PILA?Czy ten klub wogole wystartuje w E-lidze?

  15. Powrót do góry    #105
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj w siedzibie TS Polonia Pila odbyla sie konferencja prasowa, na ktorej zarzad klubu przedstawil oficjalne stanowisko w sprawie Jarka Hampela i przedstawil obecna sytuacje klubu.
    Na dzien dzisiejszy Polonia wystartuje w rogrywkach E-Ligi w nadchodzacym sezonie w niezmienionym skladzie, tj. z Krzysiem Pecyna, Tomkiek Gapinskim i Robertem Miskowiakiem. Trenerem pilan pozostanie nadal Czeslaw Czernicki. Z koncem miesiaca Polonisci wyjezdzaja na oboz treningowy. Przed sezonem rozegraja 4 mecze sparingowe - 2 z gorzowska Stala (pozdrowionka) oraz 2 z zielonogorskim ZKZ-etem. Przed inaugurqacja rozgrywek ligowych, pilanie maja zamiar pojechac trening punktowany (z druzyna Apatora lub Staleczki). Na razie to tyle. Pozdrawiam serdecznie.
    P.S.
    Specjalne pozdrowienia dla "francuskiego lacznika" - Musiela:)

  16. Powrót do góry    #106
    Początkujący
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rzeczywiście... Polonia Piła ma ... niemałe problemy... właściwie powinna już je załatwić.. nie wiem jak wygląda obecnie sprawa w klubie... czy są pieniądzę i wogóle...

  17. Powrót do góry    #107
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pecyna dostał już pieniadze z Piły i napewno bedzie jeździł w tym klubie. Problem z tym zawodnikiem jest niestety taki że jak będą opóźnienia w płatnościach zaczną sie u niego różne choroby uniemożliwiajace jego jazdę w danym momencie.

  18. Powrót do góry    #108
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Mam pytanie do kibicow z Pily. Waszym zdaniem, ile prawdy jest w plotce, jakoby Tomek Gapinski mial zasilic Wlokniarz na zasadzie bezplatnego wypozyczenia?

  19. Powrót do góry    #109
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  20. Powrót do góry    #110
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję, że już nikt nie opuści Pilskiego klubu. Mam tu na myśli przede wszystkim Miśkowiaka, Pecynę oraz Gapińskiego. Bo obok obcokrajowców to zapewne oni będą tworzyć siłę napędową Poloni Piła.
    Pilanom życzę utrzymania się w lidze.
    Pozdrawiam

  21. Powrót do góry    #111
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Biardyk

    Co sie dzieje z POLONIA PILA?Czy ten klub wogole wystartuje w E-lidze?
    Pecyna dostał już pieniadze z Piły i napewno bedzie jeździł w tym klubie. Problem z tym zawodnikiem jest niestety taki że jak będą opóźnienia w płatnościach zaczną sie u niego różne choroby uniemożliwiajace jego jazdę w danym momencie.
    Na dzien dzisiejszy Polonia wystartuje w rogrywkach E-Ligi w nadchodzacym sezonie w niezmienionym skladzie, tj. z Krzysiem Pecyna, Tomkiek Gapinskim i Robertem Miskowiakiem.
    A mówiłem nie kop leżącego - lekkie zdziwko co? Okazuje się, że Piła nie dość, że wystartuje, to ma skład powiedziałbym dość konkurencyjny wobec GKS. I bardzo dobrze, przynajmniej będzie ciekawiej.
    Pozdr.

  22. Powrót do góry    #112
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Heh to już drugi z rzędu sezon walki teoretycznie jedynie o zajęcie 7 miejsca dla Wybrzeża. Oczywiście, mam nadzieje, że wzorem ubiegłego sezonu GKS wykona plan minimum i w najgorszym razie wystartuje w zwycięskich :) barażach

    Pozdrawiam

  23. Powrót do góry    #113
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Polonia na obozie

    Witam.

    Od wczoraj zawodnicy Polonii w składzie Gapiński,Pecyna,Franków,Miśkowiak,Klecha,Kowale wski,Szczepaniak,Nowak i Kowalski przebywają na obozie w Kołobrzegu.

    Mieszkają w nowoczesnym ośrodku "brunatny węgiel"
    warunki mają bardzo dobre.
    Największym powodzeniem cieszy się basen ze słona wodą i masażami.

    Dzień treningowy pod okiem trenerów Czernickiego i Zachorskiego zaczynają godzinnymi biegami o godz.7.45
    Obóz potrwa do końca tygodnia.

    pozdrawiam
    musiel

  24. Powrót do góry    #114
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    wie ktoś może co ze Smithem ? mam nadzieje że mnie nie zje**** tu jak w wątku o Bydgoszczy jak zapytałem o kredyt.

    DZIĘKI

  25. Powrót do góry    #115
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2003
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Piła jednak wystartuje i to jest najważniejsze!

    [b]Skład Polonii Piła krystalizuje się .

    Gary Havelock
    Jason Layons
    Tomasz Gapiński
    Robert Miśkowiak
    Krzysztof Pecyna
    Mariusz Franków
    Rafał Kowalski
    Michał Szczepaniak
    Krystian Klecha
    Łukasz Nowak

    Zdaje się , że rozsądek bierze górę nad emocjami. Teraz trzeba drużynie stworzyć dobre warunki. Początek został zrobiony . Myślę , że prawdziwi kibice nie odwrócą się od drużyny. Nazwiska nie jeżdżą , ale zawodnicy muszą mieć przede wszystkim na czym jeździć.

  26. Powrót do góry    #116
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z boku wszystko już ponoć wygląda lepiej ale np K.Klecha
    nadal tylko marzy o choćby jednym sprawnym motocyklu.

    Jedyny swój motor Krystian oddał do klubu,który to zobowiązał się go wyremontować.

    Drugi motor /nowy/ Polonia obiecała najpózniej do końca lutego.

    A teraz jest tak,że stary motor jak stał w klubie tak stoi
    o nowym nadal nic nie słychać.

    W Lesznie oddalonym od domu Klechy ok.20 km już trenują
    i Krystian też chętnie zrobiłby parę kółek ale najzwyczajniej niema na czym.

    Zawodnik jest tym całym obiecywaniem mocno podłamany.

    Bachoomoże kibice Polonii znalezliby choć jedną fimę chcącą wesprzeć Klechę w zamian za reklame.Miejsca jest b.b.dużo .Jak by co to możecie skontaktować się zemną

  27. Powrót do góry    #117
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czat...

    Najprawdopodobniej w najbliższą środe 12.III o godz.17-ej
    na www.leszczynskie.net odbędzie się czat z
    ROBERTEM MIŚKOWIAKIEM zawodnikiem Polonii Piła mieszkającym w Rawiczu

  28. Powrót do góry    #118
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam serdecznie musiel
    Mam prosbe, moge prosic o dokladniejsze info na gg 4642457 lub maile: bachoo1@wp.pl lub sjankun_spotowefakty.pl
    Dziekuje i pozdrawiam

  29. Powrót do góry    #119
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam.
    Zaczyna naprawdę się coś dziać.
    Wczoraj klub zakupił pierwszą partie sprzętu.
    R.Kowalski i R.Miśkowiak otrzymali zgodnie z kontraktem po kompletnie nowiutkiej JAWIE.
    Przyszły też dla pozostałych zawodników narazie dwa kompletne podwozia.
    W najbliższych dniach klub chce wywiązać się z umów i zaopatrzyć w motocykle kolejnych zawodników.

  30. Powrót do góry    #120
    Początkujący
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dokladnie, musiel a w "najblizszych" dniach to niestety dopiero po 25 marca :-(, malo czasu na spasowanie itp.

  31. Powrót do góry    #121
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    wegus,bachoo .......

    Zastanawiam się dlaczego kibice Polonii tak rzadko zabierają głos na sportsboardzie.

    Wiem,że macie swoje forum ale może gdyby dyskusja toczyła się też w tym wątku to bardziej nagłośnilibyście swoją akcje "kibice dla Polonii"

    Czy Wy aby się troszke nie izolujecie?

    ROY-jeśli marioo twierdzi ,że jeszcze nie wrócili z Rybnika ze sprzętem to powiedz mu,że widziałem fatamorgane;)

  32. Powrót do góry    #122
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2003
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Doping

    Niewiem czy wszyscy czytali wywiad ze spotkania Romualda Łosia i kibiców Wybrzeza , ale jedna rzecz jest warta przytoczenia. Oto byly trener powiedzial , ze druzyna utrzymala sie w lidze takze dlatego bo mieli wspanialy doping publicznosci w Gdansku. Przypomnijcie sobie jak bylo w Pile w zeszlym roku , tylko gwizdy i wzajemne pretensje . Teraz kiedy wyjedzie mloda ekipa związana z miastem to szczegulnie bedzie czuła na reakcje widzuw i dlatego tylko stworzenie przyjaznej atmosfery na trybunach moze im pomóc.

  33. Powrót do góry    #123
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    320
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do pilskich kibiców

    Możecie napisać czy wasz klub (Polonia Piła) :P przyjedzie do winnego grodu aby rozegrać pierwszy mecz sparingowy. Bo są plotki że przyjazd waszych (ulubieńców) stoi pod dużym znakiem zapytania? i może się nie odbyć. Nam kibicom zielonogórskim zależy, aby ten mecz się odbył więc czekam na informacje od was.
    [b][i][u]Z GÓRY DZIĘKUJĘ i pozdrawiam :) :) :) :) :) :) :)

  34. Powrót do góry    #124
    Początkujący
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja rozmawialem z trenerem Czernickiem i twierdzil, ze to Zielonogorzanie mieli sie zdecydowac na 20 lub 25 marca ......

  35. Powrót do góry    #125
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2002
    Postów
    142
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Doping będzie...

    sobie jak bylo w Pile w zeszlym roku , tylko gwizdy i wzajemne pretensje . Teraz kiedy wyjedzie mloda ekipa związana z miastem to szczegulnie bedzie czuła na reakcje widzuw i dlatego tylko stworzenie przyjaznej atmosfery na trybunach moze im pomóc.
    Na inauguracyjne spotkanie z WTS-em przygotowujemy się jak nigdy dotąd. Wśród kibiców którzy przyjdą na stadion rozdanych zostanie ponad 100 serpentyn, kilogramy konfetti przygotowywane są już od tygodnia. Tydzień przed inauguracją odbędzie się spotkanie organizacyjne kibiców, na którym uzgodnimy szczegóły dot.tego i kolejnych spotkań.

    pozdr.

  36. Powrót do góry    #126
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2003
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Promyk nadzei...

    Cieszy mnie bardzo mobilizacja pilskich kibicuw , to naprawde moze pomuc . Zawodnicy tez z pewnoscio to docenio . Lepiej ogladać ambitnego juniora , ktury przegrywa po pieknej walce niz Jacusia Golloba ,ktury pajacowal z defektami po przegranym starcie .

  37. Powrót do góry    #127
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomi_69 zapomniales jeszcze dodac ze trener Łos powiedzial iz w Gdansku sa najwspanialsi kibice w calej polsce,i ze nigdzie indziej nie ma takich kibicow:).Zreszta sam mozesz to sprawdzic przyjezdzajac do Gdanska.Pozdrawiam.

  38. Powrót do góry    #128
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2002
    Postów
    142
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomi_69 zapomniales jeszcze dodac ze trener Łos powiedzial iz w Gdansku sa najwspanialsi kibice w calej polsce,i ze nigdzie indziej nie ma takich kibicow:).Zreszta sam mozesz to sprawdzic przyjezdzajac do Gdanska.Pozdrawiam.
    Czy to wogóle było na temat?
    Tomi69 nawiązał do przedsezonowych nastrojów w Pile
    Co nas pilan obchodzi trener Łoś? Będzie przychodził na mecze Polonii?

    pozdr.

  39. Powrót do góry    #129
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomi_69 zapomniales jeszcze dodac ze trener Łos powiedzial iz w Gdansku sa najwspanialsi kibice w calej polsce,i ze nigdzie indziej nie ma takich kibicow:).Zreszta sam mozesz to sprawdzic przyjezdzajac do Gdanska.Pozdrawiam.
    Czy to wogóle było na temat?
    Tomi69 nawiązał do przedsezonowych nastrojów w Pile
    Co nas pilan obchodzi trener Łoś? Będzie przychodził na mecze Polonii?

    pozdr.
    Jancio ten post odnosi się do wpisu z 16-03-2003 01:51 a nie jak podejżewam że myslałeś z postu z datą 17-03-2003 18:48
    No comment

    Chyba, że naprawde chciałeś sie przypieprzyć o byle gówno ( w co wątpię ;) )

  40. Powrót do góry    #130
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pilanie trenują

    Dziś Polonia trenowała na torze.

    Warunki były nadzwyczaj dobre.
    Jutro kolejny trening ,w czwartek przerwa przed weekendowymi sparingami.

    P.S.Może ktoś z kibiców Polonii zrelacjonuje przebieg treningu.Moja relacja jest na "tel." ;)

    Co ciekawe na tor nie wyjeżdża jeden z seniorów .......
    Skąd my znamy te zwolnienia lekarskie ?

    Może mi ktoś odpowie komu tak naprawdę robi na złość zawodnik który nie trenuje ?

  41. Powrót do góry    #131
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2002
    Postów
    142
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jancio ten post odnosi się do wpisu z 16-03-2003 01:51 a nie jak podejżewam że myslałeś z postu z datą 17-03-2003 18:48
    No comment

    Chyba, że naprawde chciałeś sie przypieprzyć o byle gówno ( w co wątpię ;) )
    Nie, broń Boże nie chcę się czepiać.
    Chodzi tylko o to że wspomniana dyskusja coraz bardziej odchodziła od zasadniczego wątku czyli "Co słychać w Pile przed sezonem?"
    Dzisiaj odbył się drugi w tym sezonie trening na torze pilskich żużlowców. Widać wyraźnie że Krystian Klecha o którym swego czasu wspominał musiel ma kłopoty sprzętowe. Startował na wyjątkowo kiepskiej maszynie.Chyba ze szkółki.

    przy okazji pozdrowienia dla gdańskich kibiców ( bez urazy ;) )


  42. Powrót do góry    #132
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziś Polonia trenowała na torze.

    Warunki były nadzwyczaj dobre.
    Jutro kolejny trening ,w czwartek przerwa przed weekendowymi sparingami.

    P.S.Może ktoś z kibiców Polonii zrelacjonuje przebieg treningu.Moja relacja jest na "tel." ;)

    Co ciekawe na tor nie wyjeżdża jeden z seniorów .......
    Skąd my znamy te zwolnienia lekarskie ?

    Może mi ktoś odpowie komu tak naprawdę robi na złość zawodnik który nie trenuje ?
    Na treningach naprawde dobrze prezentowal sie Robert Miskowiak. Dobre wrazenie pozostawil po sobie Rafal Kowalski. W treningach brali udzial bracia Szczepaniakowie. Szczegolna uwage nalezy poswiecic jeszcze adeptowi zuzla, Mateuszowi. Ten chlopak (zreszta podobnie jak brat) ma "papiery na dobra jazde".
    Masz racje Macku, na treningach nie jezdzil Krzys Pecyna. Rozmawialem z nim w poniedzialek - w czasie pierwszego treningu. Stwierdzil, ze dysponuje dwoma motocyklami, ktore jednak nie sa jeszcze zlozone. Poczekajmy spokojnie na rozwoj sytuacji.
    Co do Krystiana, to fakt, ze dysponuje slabym sprzetem. Jednak dowiedzialem sie, ze ma to byc tylko sprzet treningowy. Krystian nie ma jeszcze nowych butow - na treningu jezdzil w obuwiu Andrzeja Rzepki.

  43. Powrót do góry    #133
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,135
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Wyglada na to ze Polonia dostanie cala kase za Hampela.
    Wszystko wskazuje tez na to ze Rusko jest zwyklym cwaniakiem a nie tak jak niektorzy mysla jedynym sprawiedliwym polskiego zuzla.Jeszcze nic nie jest przesadzone ale dzisiejsza wyborcza zamieszcze ciekawy artyku pokazujacy prawdziwa twarz prezesa WTS-u.


    http:/www1.gazeta.pl/sport/1,35367,1385044.html


    pozdrawiam
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Powrót do góry    #134
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2003
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak w pile odradza sie przyjazna atmosfera , na treningach widac prawdziwych kibicuw , kturym zalezy na tym aby zuzel w pile nadal istnial ;przypomina to ten entuajazm ,ktury towarzyszyl przy reaktywowaniu sekcji - czyli nic na siłe , ale po sportowemu i bez kombinacji. Za wczesnie krakać , ze jeden z senioruw nie trenowal - ci zawodnicy wiedzo jak sie przygotowac i zdajo sobie sprawe , ze nie so faworytami w lidze ; poza tym nad caloscio czuwa znakomity trener ,ktury potrafi pracowac z mlodzieżą.

  45. Powrót do góry    #135
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    Jutro sparing macie z ZKŻ
    Szkoda tylko ze nie w najsilniejszym skladzie jedziecie bylby bardziej ciekawy pojedynek
    mam nadzieje ze wygraja falubazersi

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •