Pokaż wyniki od 1 do 21 z 21

Wątek: Może jest w twoim mieście jakiś talent żużlowy???

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    Może jest w twoim mieście jakiś talent żużlowy???

    Pisząc ten temat miałem na myśli abyś napisał drogi koego czy jest w twoim ukochanym klubie jakiś utalentowany adpet, a jęsli hjest to napisz coś o nim:)

    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zdolnym adeptem Grudziądzkiego Klubu Motorowego w tym sezonie był Krzysztof Buczkowski, który jednak zdał już licencję. O obecnych adeptach zbyt wiele nie mogę napisać, ponieważ nie wiem dokładnie jak oni jeżdżą. Ale być może jest tam jakiś ukryty talent, o którym wkrótce będzie głośno:P

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    01-11-2002
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Adrian Stus : w tym roku zdal licencje :D
    Moze za pare lat bedzie pomykal z najlepszymi!!
    Ma chlopak talenta. :P

    Pozdrawiam

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jest Talent w zielonej Gorze jest nim Alan Marcinkowski musicie go kiedys zobaczyc naprawde chlopak ma talent w marcu bedzie zdawal licencje zyczemu zeby zdal !!

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tak potwierdzam zdanie bullet, alan jest fenomenalny , w marcu ma zdac licencje i on obok rafala kurmanskiego bedzie najlepszym juniorem zkz :)

    aha mam pytanie do kibicow czy alan jest jakas rodzina jezdzacaego kiedys w zkz marcinkowskiego ???

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2002
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Karol Ząbik
    To jest dopiero fenomen. Licencje juz zdał w pazdierniku. Wprzyszlym roku poznacie jego wartosc. Ponoc talent nawet wiekszy od Bajerskeigo, a chyba troche starsi kibice wiedza jakim talentem byl Tomek....

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    tak potwierdzam zdanie bullet, alan jest fenomenalny , w marcu ma zdac licencje i on obok rafala kurmanskiego bedzie najlepszym juniorem zkz :)


    To ze Alan jest talentem nie ulega dyskusji, ale nie porywajmy sie od razu na tak gleboka wode twierdzac, ze od razu bedzie najlpeszym juniorem obok Kurmana, on jest jeszcze mlody wiec wszystko sie okaze na przstrzeni kilku lat!

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    No oczywiscie ja jestem zananym bydgoskim talentem ;):P

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    No oczywiscie ja jestem zananym bydgoskim talentem ;):P
    Wiesz kazdy ma jakis ukryty talent;) ja na przyklad podnoszenie pukala z piwem;0:P:P:P:P

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    1,020
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Karol Ząbik
    To jest dopiero fenomen. Licencje juz zdał w pazdierniku.
    Młodego Ząbika miałem już okazję widzieć w akcji, i faktycznie wymiatał :) Na gdańskim torze o ile się nie mylę jeździł pierwszy raz, a wykręcał nieraz czasy lepsze od czasów biegów PLM. Myślę, że już dziś można go porównywać z Miedzińskim czy młodym Jagusiem.

    A Buczkowski... no może i ma spory talent, ale sprzętu nie ma. Parę punktów potrafi zrobić, ale bez lepszych maszyn nie będzie odnosił sukcesów - taka niestety jest prawda.

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    u nas we Wrocławiu jest dwóch bardzo zdolnych chłopców - Adrian Płuska i Ronnie Jamroży. Uważam, że jeżeli tylko zostaną odpowiednio pokierowani, to mogą w przyszłości mieć wiele osiągnięć.
    Pozdrowka :)

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    2,331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A Buczkowski... no może i ma spory talent, ale sprzętu nie ma. Parę punktów potrafi zrobić, ale bez lepszych maszyn nie będzie odnosił sukcesów - taka niestety jest prawda.
    Buczkowski z pewnością jest dużym talentem. Jeszcze przed ubiegłym sezonem, kiedy to można było podziwiać go na treningach, myślałem, że to jakiś Rosjanin, którego testuje GKM :P
    Wystarczy dać mu sprzęt i warunki rozwoju, a on już pokaże co umie.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tak potwierdzam zdanie bullet, alan jest fenomenalny , w marcu ma zdac licencje i on obok rafala kurmanskiego bedzie najlepszym juniorem zkz :)

    aha mam pytanie do kibicow czy alan jest jakas rodzina jezdzacaego kiedys w zkz marcinkowskiego ???
    Tak jego dziadek Zbigniew Marcinkowski reprezentowal nasz klub i to z jakimi wynikami dwukrotnie zdobyl srebny kask (1970, 1971) a czy Alan tez bedzie tak wymiatal przekonamy sie z biegiem czasu ...

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    638
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak jego dziadek Zbigniew Marcinkowski reprezentowal nasz klub i to z jakimi wynikami dwukrotnie zdobyl srebny kask (1970, 1971) a czy Alan tez bedzie tak wymiatal przekonamy sie z biegiem czasu ...
    Będzie jeszcze lepszy:):D

    ps. Przynajmniej mam taką nadzieję:):P:)

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja mam talent do wqrwiania mojego starego, nie moge czasem wytrzymać ze smiechu jak on sie śmmiesznie wqrwia :P:P:P
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    272
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Rybniku jest taki młody chłopak,ktory zwie sie Maciończyk.W tym roku zdał licencje ale nie jezdził bo klub nie wykupił jakies karty czy cos takiego.Chlopak ma smykałke do zuzla.Na licencji był najlepszy jego czas był gorszy od rekordu toru o 2 sekundy,jesli sie nie myle.Z tego chłopaka bedzie dobry zawodnik jesli bedzie dobrze prowadzony.Jest to kolejny wychowanek Jana Grabowskiego wiec wszystko mowi za siebie :)

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Ja mysle ze klucz do talentów lerzy w minispeedwayu

    Na pewno łatwiej jest zawodnikom którzy zaczynali od minispeedwaya, ja czekam aż do dorosłego speedwaya wejdzie Adrian Szewczykowski bodajże z Wawrowa(nie jestem pewien), koleś wymiata, w Polskim i nie tylko, minispeedwayu i jesli nic nie przeszkodzi to powinien byc zawodnik klasowy.

    Jeśli chodzi o Gdańsk to anty talentem jest Bartosz Miaśkiewicz, może inaczej chłopak ma sprzęt poprostu cud(chłodnice do motorów, pokrowce i takie gadżety). Zaden zawodnik w tym sezonie jeżdżący w Gdańsku takiego sprzętu nie miał, żaden. Ale chłopak ma naprawde jeszcze wiele do nauki, bardzo wiele, bo jak narazie łuku nie potrafi przejechać. Gsyby Marek Cieślewicz mial jego sprzęt to byłby w PIERWSZEJ DZIESIĄTCE biegopunktóweg ekstraligi wśród polaków, na bank.

    Dlatego Bartek bierz przykład z Marka póki jeszcze w Gdańsku jeździ, ucz się od niego, bo narazie nie można Cie wystawić w II lidze na rezerwie. Mam nadzieje że jednak wkońcu jakiś gdański junior coś osiągnie(nie przyszywany jak Marek).

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Drogi Gigancie! Masz racje jest ktos taki jak Adrian Szewczykowski. Wygrywa z duzo bardziej doswiadczonymi zawodnikami z minitorow. Ale ma on tez swietny sprzet i moze to i dobrze, niech sie uczy od malego jezdzic na silnych maszynach. Co do adeptow ktorzy beda zdawac licencje to mamy trzech zabijakow: Dabrowski Slawek, Kamil Brzozowski i Andrzej Gluchy. Jak patrze jak oni jezdza to sie zastanawiam co robi Flis w skladzie Stali Gorzow.

    PS. Znam jeszcze jeden talent ale z Norwegii!! Chlopak nazywa sie Rune Sola i jeszcze o nim uslyszycie! HOHO, to sie nazywa talent...

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    hm... w Krosnie jest Krzysiu Beben jak na 16-latka wydaje mi sie ze jezdzi dobrze i moze cos z niego byc. Jest jeszcze Daniel Nowotyński który zdał niedawno w Toruniu licencje i podobno zaprezontował się bardzo dobrze, tyle że on ma już 19 lat....

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2002
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Będzie jeszcze lepszy
    Też mam taka nadzieje, ale puki co to ciazy na nim za duza presja. Jeszcze nie zdal licencji a juz oczekuje sie od niego jazdy na miar Kurmanskiego. Ni nalezy odniego oczekiwac za duzo na poczatku bo chlopak bedzie mial problemy tak jak Hilib.

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    w Gdansku jest talenów dużo!!!!

    W gdansku jest dużo talentów są to:
    -Maciej Pawłowski(16 lat)
    -Piotr Maslarz(15lat)
    -Adam Stopinski(15lat)
    -Tomasz Olechfieowicz(16 lat)
    -Tomasz Krupiczojć(15lat)
    -Łukasz Kłyszewski(16lat)
    -,,Góral"(16 lat)
    -a erszty nazwisk nie pameitam, mam chyba amnezje!!!:), ale reszta tez jest switna!!!

    GKS!!!GKS!!!GKS!!!GKS!!!GKS!!!GKS!!!GKS!!!GKS!!!GK S!!!GKS!!!GKS!!!GKS!!!GKS!!!GKS!!!GKS!!!GKS!!!GKS! !!GKS!!!GKS!!!GKS!!!GKS!!!GKS!!!GKS!!!GKS!!!GKS!!! GKS!!!GKS!!!GKS!!!GKS!!!GKS!!!GKS!!!GKS!!!GKS!!!GK S!!!GKS!!!GKS!!!GKS!!!GKS!!!GKS!!!GKS!!!GKS!!!GKS! !!GKS!!!GKS!!!GKS!!!GKS!!!GKS!!!GKS!!!GKS!!!GKS!!!
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •