Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 91

Wątek: HM zrezygnował!!! pan Formela nowym prezesem GKS?

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    HM zrezygnował!!! pan Formela nowym prezesem GKS?

    H. Majewski ZREZYGNOWAŁ (za Radiem Gdańsk) a nowym prezesem ma być pan Formela (chyba z SLD). Jako że nic o nim nie wiem (jak pewnie welu kibiców), zapraszam do wymiany doświadczeń na temat naszego nowego prezesa!

    ===> KTO TO JEST?
    ===> JAKA JEST PRZYSZŁOŚĆ NASZEGO UKOCHANEGO KLUBU?


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Formela ?? Ten od Głosu Wybrzeża ??? Czyli może być jeszcze gorzej... Zapytajcie fanów hokeja... Zobaczymy

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    KONKRETY!

    Czy ktoś zna jakieś konkrety na temat tego człowieka?

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Słuchałem radia i nic nie podawali. Wiec nie chce mi sie za bardzo wierzyc zeby tak z dnia na dzien odrazu znalazł sie chetny i t do tego z SLD :(:(:(:( Precz z komuną :P:P:P
    Formela w niedzieli przystępuje do 2 tury wyborów na prezydenta wiec moze chce sobie szybko zaskarbic głosy kibców. ??:)Mam nadzieje ze te informacje nie śa prawdziwe !!!!
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak mało poważnie, to Formela nazywali się też bracia bliźniacy (Józef i Kazimierz). Oni są własnie z trójmiasta, a zajmują się różnymi sztuczkami cyrkowymi, chyba swojego czasu bili rekordy guinessa. Byli nawet kiedyś w mojej szkole w Bydzi, widziałem ich kiedyś też w tvn. Może to nie chodzi o posła SLD, tylko własnie o któregoś z tych braci?:)

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja niewiem o kogo chodzi a wiadomo cos o sponsorze ???

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    159
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli mam cos powiedziec o tym czlowieku to podczas sezonu slyszalem opinie iz jesli on zostanie prezydentem Gdanska to w klubie mozna liczyc na wieksze pieniadze na GKS. Slyszalem to od paru osob. nie wiem jaka jest prawada ale jesli tak to moze byc ciekawie.
    CWALI: moglbys przyblizyc informacje na temat zwiazku Formeli z hokejem? niestety na stoczniowca nie chodze a z checia dowiedzialbym sie o co chodzi. z gory thx
    pozdrowienia wszystkim

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    WIE KTOS MOZE COS WIECEJ MIALO BYC COS O SPONSORZE ??? JAKIE NFO KTOS MA ??

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Jesli mam cos powiedziec o tym czlowieku to podczas sezonu slyszalem opinie iz jesli on zostanie prezydentem Gdanska to w klubie mozna liczyc na wieksze pieniadze na GKS. Slyszalem to od paru osob. nie wiem jaka jest prawada ale jesli tak to moze byc ciekawie.
    CWALI: moglbys przyblizyc informacje na temat zwiazku Formeli z hokejem? niestety na stoczniowca nie chodze a z checia dowiedzialbym sie o co chodzi. z gory thx
    pozdrowienia wszystkim
    To jest człowiek z klimatów Kosteckiego , wszystko dla siebie i rodziny nic dla innych ( przynajmniej ja tak go odczuwam i paru innych ). Na RKSie jest notorycznie wygwizdywany. Nielubie człowieka , ale może dla żużla będzie OK...

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    159
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kto jest wygwizdywany Formela czy Kostecki?? bo sdie jush pogubilem :D. a tak wogole to gdzie moze byc jakies nfo <oficjalne> na temat tego ze majonez jush nie mejst prezydentem??

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    1,020
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Formela? Eeeeee nie, przecież on w niedzielę ma drugą turę wyborów na prezydenta Gdańska, w razie zwycięstwa w GKSie nie popracuje. Poza tym mało możliwe wg mnie jest żeby HM tak po prostu zrezygnował... Podejrzane... ale jeśli prawdziwe, to mam nadzieję, że wyjdzie na dobre dla gdańskiego żużla.

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    WIĘC MIEJMY NADZIEJE, ŻE TO PLOTKA!! (oczywiście ni to, że stary prezes odszedł)

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ZA www.interia.pl !!!

    Henryk Majewski - prezydent klubu sportowego GKS Wybrzeże zapowiedział rezygnację ze stanowiska. Jego następcą ma być Marek Formela, kandydat SLD-UP na prezydenta miasta i redaktor naczelny "Głosu Wybrzeża".

    - Podjąłem decyzję o wycofaniu się z czynnego brania udziału w pracach zarządu klubu. Myślę, że po rozmowach z panem Markiem Formelą i po ustaleniach, które poczyniliśmy parę dni temu mamy szansę program naprawczy, program utrzymania sportu przeprowadzić - powiedział w czwartek Majewski.

    - Zdecydowałem się przyjąć propozycję ubiegania się o funkcję prezesa GKS Wybrzeże Gdańsk - prezydenta, ale być może zmienimy nomenklaturę - czekam na rozstrzygnięcie walnego zgromadzenia członków klubu. Mam nadzieję, że te działania, które ustępujący prezydent pan Majewski podjął stanowią podstawę do uratowania klubu. Utrzymano sekcję w pierwszej lidze żużla, ustabilizowano sytuację drużyny piłki ręcznej - powiedział kandydat na nowego szefa klubu Marek Formela.

    Dodał, że jest m.in. po rozmowach z prezesem Rafinerii Gdańskiej S.A. i prawdopodobnym jest, że zakład ten powróci do sponsorowania klubu. Usankcjonowanie zmian w gdańskim klubie nastąpić ma do końca listopada.

    Henryk Majewski potwierdził, że klub zadłużony jest m.in. wobec dostawcy ciepła, energii elektrycznej, operatora telefonicznego, zawodników sekcji piłki ręcznej, żużla.

    Marek Formela, kandydat koalicji SLD-UP na prezydenta miasta Gdańska, twierdzi, po jego ewentualnym wyborze na to stanowisko będzie pełnił obydwie funkcje.

    Tymczasem Prokuratura Okręgowa w Bydgoszczy od kilku tygodni sprawdza, czy w gdańskim klubie GKS Wybrzeże doszło do niegospodarności. Może chodzić o kwotę ok. 4 milionów złotych, otrzymanych w 1999 i 2000 roku od jednego ze sponsorów.

    - Ze wstępnych ustaleń wynika, że mogło dojść do niegospodarności na kwotę ok. 4 milionów zł otrzymanych m.in w ramach kontraktów reklamowych. W toku śledztwa będziemy wyjaśniać, czy ta suma była wydatkowana zgodnie ze wskazywanymi w fakturach tytułami płatności - mówił w październiku rzecznik Prokuratury Apelacyjnej w Gdańsku Krzysztof Trynka.

    Badane też są inne wątki dotyczące gospodarowania pieniędzmi. Śledztwo trwa. Dotychczas nikomu nie postawiono zarzutów w związku ze sprawą. Prokuratura obecnie gromadzi i zabezpiecza dokumentację.(PAP)

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oby tylko nie było korupcji w prokuraturze...

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    SLD już jakiś czas robiło podchody na to stanowisko i udało się. Formela przyniósł ze sobą sponsoring rafinerii i jest prezydentem.NIESTETY.Ogłoszono to dzisiaj przed drugą turą wyborów na Prezydenta Gdańska gdzie Formela jest kontrkandydatem Adamowicza.Myślę, że jutro Formela w prasie napisze jakie uczyni w Gdańsku cuda i że GKS pod jego pieczą zdobędzie DMP.Przykro mi, że prezydentem Gks jest komunista, ale mam nadzieję, że nawet tym triciem nie zagrozi Adamowiczowi.
    Wolę Majewskiego niż komunistę..

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    159
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy wam wszystkim odbilo <prawie wszystkim przepraszm tym ktorzy czuja sie urazeni>??!!
    Co wy macie do Formeli?? to ze jest w SLD oznacza ze jest komunista?? oszaleliscie?? <w Sejmie patrz przyklad Sebastiana Florka tego z Big Brothera czy on tesh jest dla was komunista??>
    Mam nadzieje ze dla Marka Formeli najwazniejsze bedzie dobro gdanskiego speedwaya a nie wzgledy polityczne. tak samo pamietam jak jeszcze w sezonie 1999 wszyscy nosili Henryka Majewskiego na rekach. a teraz co sie dzieje?? wszyscy wyzywaja go od zlodzieji!! a jush nikt nie pamieta ile dobrego zrobil dla gdanskiego klubu!!
    pamietajcie ze kazdy jest tylko czlowiekiem i kazdemu moga sie wydarzyc wpadki.
    wiec prosze dajcie sie temu czloweikowi wykazac a nie jeszcze posady prezydenta nie objal a wy jush na nim psy wieszacie!!
    blagam was dajcie troche na looz i poczekajmy jak sie potocza sprawy!!

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    SLD już jakiś czas robiło podchody na to stanowisko i udało się. Formela przyniósł ze sobą sponsoring rafinerii i jest prezydentem.NIESTETY.Ogłoszono to dzisiaj przed drugą turą wyborów na Prezydenta Gdańska gdzie Formela jest kontrkandydatem Adamowicza.Myślę, że jutro Formela w prasie napisze jakie uczyni w Gdańsku cuda i że GKS pod jego pieczą zdobędzie DMP.Przykro mi, że prezydentem Gks jest komunista, ale mam nadzieję, że nawet tym triciem nie zagrozi Adamowiczowi.
    Wolę Majewskiego niż komunistę..
    Co z tego, że komunista ?
    Rombi wolisz, zeby byla bieda jak dotychczas w klubie. Jakby Majewski zostal to by byla lipa jak w tym sezonie.
    Czlowiek, ktory niby wyprowadza kase z klubu ma byc dalej prezydentem ? ciekawe czy ta kasa nie poszla czasem na budowe nowych kosciolow ? :P:P

    Chyla czola Majewskiemu za to, ze SAM ZREZYGNOWAL, oraz za to co DOBRE zrobil dla gsdanskeigo zuzla

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję, że tera ten temat sie nie zamieni w wojne SLD vs AWS.

    PS Niektorzy z was pisza "naobiecuje co tera bedzie w GKS i wygra wybory". Przeciez to mozebyc jego program wyborczy :P Ilu politykow cos obiecuje i jak jush wygra nie dotrzymuje slowa ? .. dla mnie to jest normalka, wiec przestancie na jego narazie jechac.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    159
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Qu3s5:
    W pelni sie z toba zgadzam.
    jak tak dalej pojdzie to bedziemi mieli tu typowy freestyle ktory bedzie mozna porownac do bitwy plockiej <tej z roku 2001 zainteresowani wiedza o co chodzi- freestyle ;D>.
    mam nadzieje ze skoncza sie tu te najazdy na bylego i obecnego prezesa, gdyz nie ma to iwkszego sensu.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po pierwsze: Formela jest z SLD, Tak? Tak. Wiec z partii rzadzacej naszym krajem, a wiarze sie z tym sponsoring. Pamietacie jak Majewski przyszedl do GKSu, to kto rzadzil? AWS-UW, a on byl(jest) w UW. I o to sie rozchodzi.

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Qu3s5:
    W pelni sie z toba zgadzam.
    jak tak dalej pojdzie to bedziemi mieli tu typowy freestyle ktory bedzie mozna porownac do bitwy plockiej <tej z roku 2001 zainteresowani wiedza o co chodzi- freestyle ;D>.
    mam nadzieje ze skoncza sie tu te najazdy na bylego i obecnego prezesa, gdyz nie ma to iwkszego sensu.
    Ja nic niemam do jego upodobań politycznych , mówie tylko jak wygladała sytuacja jak zaczoł kręcić sie wokół Stoczniowca , kibice za nim nieprzepadali bo... a nieważne. Zobaczymy za kilka miesiący co z tego wyjdzie.

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A czy ten pan nie chciał jakis czas temu rządzić w Lechii??

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    A czy ten pan nie chciał jakis czas temu rządzić w Lechii??
    BINGO !!! A gdzie niechciał rządzić ??

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i w koncu stalo sie to co mialo sie stac.
    Miejmy nadzieje ze teraz nadejda dobre czasy dla GKSu.

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No tak ale sam powiedzial ze sprawy speedway sa mu obce czy to dobrze ???

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik Awatar Kac
    Dołączył
    20-10-2002
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sa jakies szanse aby stery przejeli Terleccy?

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Załamała mnie ta informacja,szczerze mówiąc.
    Formela jest kandydatem na prezydenta naszego miasta , raczej nikłe ma sznse żeby je wygrać z Adamowiczem.
    MicJes , ale w Gdańsku nie rządzi SLD.!!!Nasze miasto jakoś tych panów nie lubiło i nie lubi...
    Najśmieszniejsze jest to że Majewski nie wycofał się do końca, zrezygnował tylko z funkcji prezydenta...
    A i jeszcze jedno nie będziemy mieli już prezydenta tylko prezesa i to jest chyba największy plus..śmiechu nie będzie w TŻ. Swoją drogą ciekawe co ten pan wie o żużlu...
    Zobaczymy...


    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-11-2001
    Postów
    674
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    PRECZ Z KOMUNĄ!!!!!

    Myśle, że my kibice nie pozwolimy na to!!!!

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2002
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    heh, czy ten gosc (Formela czy jak mu tam) w ogole zna sie na sporcie i w ogole, bo ja goscia kompletnie nie kojarze:P:P

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Koledzy wzucie na luz jak na razie GKS idzie na medal w przyszłorocznych rozgrywkach. Na razie widać, że nie jest dobrze jest bardzo dobrze. Powoli i inne wiadomości będą ukazywały się coraz lepsze.

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam wszystkich,
    widzę, że zamiast sportu opisujemy tu rozgrywki polityczne.
    Trzeba zwrócić honor ustępującemu prezydentowi Majewskiemu za to że zgodził się opuścić swe stanowisko i pozwolił na oczyszczenie klimatu wokół GKS-u. Wreszcie powróci dobry wizerunek klubu, który w ostatnim czasie mocno podupadł.
    Jednocześnie myślę, że możemy podziękować Henrykowi M., że mimo tych wszystkich epitetów lecących w jego kieunku (pewnie słusznych), zdecydował się znaleźć osobę (mógł tego nie robić), która mam nadzieję postawi na nogi GKS.
    A to, że jest z SLD?!? Dla mnie w kwestii politycznej nie ma to żadnego znaczenia. Natomiast dla klubu może to mieć duży plus już na samym wstępie. Jest to człowiek, może nie z wyżyn politycznych, ale też nie z nizin, tak więc swoje kontakty polityczno - gospodarcze ma. I to jest najważniejsze może przyciągnąć odpowiedni kapitał do GKS-u.
    Mimo że jak sam mówi na samym żużlu się nie zna, to i tak jako główny menedżer klubu ma dbać przede wszystkim o kasę (stabilność finansową), odpowiedni wizerunek klubu. Potrzebuje do tego odpowiednich konsultantów (konsultanata), którzy by mu doradzali w sprawach żużla czy piłki ręcznej (tu chyba już ma). Ludzi z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem. I to wszystko. Pokażcie mi firmę (dużą firmę) w której prezes zna się na wszystkim i o wszystkim decyduje, doradza itp. Każdy prezes ma swoich doradców, kierowników, dyrektorów, którym poleca wykonanie odpowiedniej pracy i za to ich rozlicza. Zresztą popatrzecie na początki prezydentury Majewskiego w GKS-ie. Jestem pewien, że gdyby nie pomoc ś.p. (niestety) Lechosława Bartnickiego, sam Majewski nic by nie zrobił, raczej zepsuł, bo on też na żużlu to za bardzo się nie znał.
    Może któryś z Was zna lepszego kandydata? Może Któryś z Was sam zajmie stery GKS-u? Albo skoro Formela jest "be" to niech wskaże i namówi do pracy na stanowisku "naczelnego wodza" innego - lepszego kandydata?
    Poczekajmy trochę z tymi ocenami, dajmy szansę pokazania co zrobi w klubie Formela, (gorzej chyba być juz nie może) a wtedy oceniajmy. Może i miał coś niefortunnego ze Stoczniowcem, coś próbował w Lechii (ale tam jest 1000 razy gorzej niż w GKS-ie, nie licząc V ligowej Lechii - reszty już prawie nie ma), jest z SLD - komunistycznej partii, ale myślę że może pomóc GKS-owi.
    Zresztą widać, że telewizja i prasa ładnie zagmatwuje sprawy partyjnie, pokazując że Ci panowie i panie z przeciwnych frakcji politycznych walczą ze sobą na śmierć i życie. Tak może i jest przed kamerami tv: w Sejmie, Senacie itp. A po tym jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zmieniają się w wielkich przyjaciół, prowadzących wspólne interesy, bywających na wspólnych bankietach (choćby u tych organizowanych przez właściciela Prokomu - Pana Krauzego). Tak więc z tymi partiami też dajmy sobie na wstrzymanie.
    i na zakończenie, żeby nie było wątpliwości. Nie jaestem związany z zadną partią (w sensie formalnym), jedynie współpracuje z pewną partią (właściwie to chyba nawet jeszcze nie partia) z wyżyn politycznych, tej z prawej strony sceny politycznej.
    Pozdrawiam:
    I oby w GKS Wybrzeże Gdańsk, nastały wreszcie lepsze czasy!'

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Jak niebędzie robił przekrętów i będzie dobrym prezydentem ( dbał o klub ) to nawet może być prawą rąką Leppera !!!

    To jak to jest ?? już jest prezydentem tylko czeka na walne na zatwierdzenie ???

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    oby to była bajka

    wiecie jaki był wynik wyborow na prezydenta gdańska?wydaje mi sie ze i tak przegra wybory w drugiej turze i szykuje sobie posdke w naszym klubie.a tak pozatym chciałbym aby cała sprawa wokoł pana formeli była bajką ,wszak jest na wybrzezu kilku innych ,wydaje się, lepszych profesjonalistów niż w/w.pozdrawiam wszystkich

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To walne zgromadzenie wybiera Prezydenta. Pan Formela zgodził się kandydować na to stanowisko. Jak na razie jest to najlepsza kandydatura dla GKS-u i dla niego (nie dla Formeli) najlepsza przyszłość w chwili obecnej. Ciekawe, co to za posadka, jeśli publicznie oświadczył ze będzie to robił społecznie (chyba ze nie rozumiem, co to oznacza).

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja również jestem za tym aby Formela przejął GKS!
    Ps dodam, że prezes rafinerii gdańskiej to również osoba w pewien sposob powiazana z SLD, swoj swojgo znajdzie!!

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mam...........

    [b]Mam to gdzies kto bedzie prezydentem ale mama nadzieje ze to bedzie udciwy gosc!!!!!!!!!!!!!!

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rombi napisał:
    SLD już jakiś czas robiło podchody na to stanowisko i udało się. Formela przyniósł ze sobą sponsoring rafinerii i jest prezydentem.NIESTETY.Ogłoszono to dzisiaj przed drugą turą wyborów na Prezydenta Gdańska gdzie Formela jest kontrkandydatem Adamowicza.Myślę, że jutro Formela w prasie napisze jakie uczyni w Gdańsku cuda i że GKS pod jego pieczą zdobędzie DMP.Przykro mi, że prezydentem Gks jest komunista, ale mam nadzieję, że nawet tym triciem nie zagrozi Adamowiczowi.
    Wolę Majewskiego niż komunistę..
    W Polsce nigdy nie było komunizmu! Był socjalizm... równie dobrze chyba zdajesz sobie sprawę że rzekomym "komunistą" jest Kwaśniewski, Miller.... :)

    Pozdrawiam

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A podsumowaqując temat:
    Uważam że w obecnej sytuacji Wybrzeża Formela jest jakims wyjściem. Zastanówcie się kto innym może przyciągnąć do klubu sponsorów i pieniądze - tym samym zrobić wynik?!
    Bardzo krótka taka lista osób jest na Wybrzeżu, jeśli Formeli uda się spełnić te założenia - chwała mu! Jedyne co mnie martwi że facet niewiele ma pojęcia o zuzlu, ale Majewski też specem nie był jak przychodził.. ba nie jest nim nadal...
    Od tego wszak są podwładni, kierownicy, dyrektorzy...
    Zobaczymy jak sprawa z Formmelą będzie wyglądała ok. wtorku - środy gdy bedą znane wyniki wyborów na Prezydenta Miasta Gdańska, nie sądzę by MF mógł pokonać Adamowicza. Zobaczymy wówczas jakie będzie jego podejście i oddanie sprawie.
    Czytam tu w kółko, że to "komunista" heh z historia trochę na bakier jesteście widać, ale pal licho. Jakby nie patrzeć w Polsce rządzi SLD - i tak jeszcze długo będzie, możecie byc pewni. A że w Gdańsku zawsze prawica była górą - cóż czasy Solidarności zrobiły swoje!
    Odpuście sobie narazie dywagacje polityczne, a skoncentrujmy się na tym co będzie się działo w kierunku poprawy sytuacji w klubie, bo gorzej chyba już być nie może (po za likwidacją Wybrzeża - odpukać!)

    Pozdrawiam

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    592
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    EE tam ja sie ciesze że Formela będzie prezydentem a nie jakis tam Majewski!!
    Hehe a co byście powiedzieli gdyby prezydentem Gks-u był Adamowicz??:D:D.Jemu by to pomogło w wyborach baaardzo:)

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    A podsumowaqując temat:
    Uważam że w obecnej sytuacji Wybrzeża Formela jest jakims wyjściem. Zastanówcie się kto innym może przyciągnąć do klubu sponsorów i pieniądze - tym samym zrobić wynik?!
    Bardzo krótka taka lista osób jest na Wybrzeżu, jeśli Formeli uda się spełnić te założenia - chwała mu! Jedyne co mnie martwi że facet niewiele ma pojęcia o zuzlu, ale Majewski też specem nie był jak przychodził.. ba nie jest nim nadal...
    Od tego wszak są podwładni, kierownicy, dyrektorzy...
    Zobaczymy jak sprawa z Formmelą będzie wyglądała ok. wtorku - środy gdy bedą znane wyniki wyborów na Prezydenta Miasta Gdańska, nie sądzę by MF mógł pokonać Adamowicza. Zobaczymy wówczas jakie będzie jego podejście i oddanie sprawie.
    Czytam tu w kółko, że to "komunista" heh z historia trochę na bakier jesteście widać, ale pal licho. Jakby nie patrzeć w Polsce rządzi SLD - i tak jeszcze długo będzie, możecie byc pewni. A że w Gdańsku zawsze prawica była górą - cóż czasy Solidarności zrobiły swoje!
    Odpuście sobie narazie dywagacje polityczne, a skoncentrujmy się na tym co będzie się działo w kierunku poprawy sytuacji w klubie, bo gorzej chyba już być nie może (po za likwidacją Wybrzeża - odpukać!)

    Pozdrawiam
    Wszyscy narzekają na socjalizm itd. ale ile osób ( niemówie o forumowiczach , bo jesteśmy troche za młodzi ) sie nachapało w tamtych czasach i niepowie złego na nie. Ale to niejest temat na teraz... Rufin Sokołowski przychodząc do Unii też nieznał sie na żużlu, a do tego jakim prezesem Sokołowski jest to sie niemieszam bo niewiem. Mam nadzieje że znajdzie sie jeszcze jakiś kandydat oprócz pana Formeli i będzie kto miał walczyć o posadke.

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    CHYLE CZOLA DLA P.MAJEWSKIEGO TYLKO DLACZEGO TAK "WCZESNIEJ" PODJAL DECYZJE.CZYZBY NIKOGO NIE WIDZIAL NA JEGO MIEJSCE?WSZYSTKO PIKNIE I KOLOROWO WIDAC NA PRZYSZLOSC.CZAS POKAZE

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Przewróciło się w główkach

    Co ja tu widze nie którzy chcieli an siłe wywalic majoneza i żeby kto kolwiek przyszedł, przyszedł formlea i juz marudza ze komunista i sie nie zna na żużlu, jak pamietam to majonez też się nie znał na niczym ale miał popracie i dużó kasy i jak pamietam jeżdziły gwiazdy pełny stadion i bło super teraz może być podobnie dajcie mu szasnse w tym sporcie trzeba miec kase a nie zna ć się na niej wystarczy ze bedzie rywelwski albo terllecy pomogą i będzie git. Może naweyt plech wróci zobaczymy a wy już kolesia na starcie przekreślacie bez sensu z takim podejscie to lepiej sami zgłoście kandytature i znajdzie kase na utrzymanie sekscji i będzie git.

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Światełko w tunelu

    Piątek, 8 listopada 2002r.

    Miejsce na podium ekstraligi żużlowców oraz utrzymanie na dobrym poziomie drużyny piłkarzy ręcznych to cele jakie stawia przed sobą Marek Formela. Podczas zwołanej wczoraj błyskawicznie konferencji prasowej właśnie jego, jako nowego prezydenta Gdańskiego Klubu Sportowego Wybrzeże, przedstawił pełniący tą funkcję od pięciu lat Henryk Majewski.



    - Przyjście Marka Formeli może spowodować, że zostaną uregulowane zaległości wobec żużlowców i piłkarzy ręcznych. Rozmowy prowadziliśmy ponad rok. W ostatnim czasie rozmawialiśmy konkretnie - stwierdził Majewski, który dzień wcześniej, podczas posiedzenia Głównej Komisji Sportu Żużlowego w Warszawie nie dawał oznak, że rezygnuje. Wprost przeciwnie, jako prezydent snuł plany budowy silnego zespołu. - Swoją funkcję będę sprawował społecznie. Zdecydowałem się podjąć to wyzwanie, bo na sercu leży mi gdański sport. Nie wyobrażam sobie, aby Wybrzeże zniknęło ze sportowej mapy - powiedział na wstępie Formela. Formela spotkał się już z prezesem zarządu Rafinerii Gdańskiej, Olechnowiczem, który zadeklarował wsparcie. Szczegóły, podobnie jak w przypadku innych drobniejszych sponsorów, którzy zadeklarowali pomoc, mają zostać ustalone w przyszłym tygodniu.

    Podczas konferencji usłyszeliśmy, że gdańscy żużlowcy mają w kolejnym sezonie zająć miejsce w najlepszej trójce. - Ze względu na zbliżający się koniec okresu transferowego czas nas nagli - dodał Formela. W najbliższy wtorek dojdzie do spotkania Formeli z trenerem żużlowców, Romualdem Łosiem i zawodnikami. - Każdy z prezesów zrobił wiele dobrego dla tego klubu, ale często życie jest brutalne. Nie można zaplanować wszystkiego co do złotówki - powiedział na zakończenie Formela, zapominając, że "Głos Wybrzeża", gdzie pełni funkcję redaktora naczelnego, regularnie atakował Majewskiego w ostatnich latach.

    Dodajmy, że kandydatura Formeli musi zostać jeszcze zaakceptowana przez członków klubu. W ciągu czternastu dni odbędzie się walne zgromadzenie i wówczas powinna nastąpić oficjalna nominacja.

    Artur Siódmiak
    piłkarz ręczny Wybrzeża
    - Jeżeli zmiana sprowadzi do klubu sponsorów, jestem jak najbardziej za. Tym bardziej, że nowy prezydent może przyczynić się do oczyszczenia atmosfery wokół klubu. Gorzej już być nie może. My chcemy grać i nie wypatrywać z niepokojem 10 dnia każdego miesiąca, kiedy powinniśmy otrzymywać wypłatę. Czas pokaże czy zamiana Majewskiego na Formelę wyjdzie na dobre.


    Krzysztof Pecyna
    żużlowiec Wybrzeża
    - Zmiana na stanowisku prezydenta powinna wyjść na dobre Wybrzeżu. Musiało do tego dojść, bowiem brakowało postępów w działaniu kierownictwa klubu. Niemniej nie kieruję zarzutów do prezydenta Henryka Majewskiego. Mnie i innym kolegom otworzył drogę do sportowej kariery. Znam jego następcę. Miałem z nim przyjemność rozmawiać. Czas pokaże czy się sprawdzi.


    (m, wrób) - Dziennik Bałtycki

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Jestem po spotkaniu z prezesem Rafinerii Gdańskiej Pawłem Olechnowiczem. Obie strony interesuje tylko ścisła czołówka ekstraligi, wręcz miejsce na podium - wyjaśniał Marek Formela. Nowy szef Wybrzeża, którego na stanowisku zatwierdzić musi w ciągu 14 dni walne zgromadzenie członków, zapewnił także, że w połowie przyszłego tygodnia w sponsorowanie Wybrzeża włączą się także inne gdańskie firmy. - Była alternatywa: rozwiązujemy klub albo jedziemy dalej, tylko z kim innym u steru. Kimś, kto jest w stanie namówić do współpracy sponsorów. Takim człowiekiem jest Marek Formela. Ja po pięciu latach czuję się wypalony - tłumaczył Henryk Majewski.

    - Przejmuje klub z dwoma I-ligowymi sekcjami. Niedawno były obawy, że obie mogą zniknąć ze sportowej mapy, dlatego twierdzę, że mam dobrą pozycję startową - mówił Formela.

    Klub jest poważnie zadłużony, także u żużlowców, a zgodnie z nowym regulaminem, zatwierdzonym w środę przez Główna Komisję Sportu Żużlowego, 30 listopada rozwiązane zostaną wszystkie umowy z zawodnikami, którzy mają udokumentowane na 1 listopada zaległości finansowe. Tych w Wybrzeżu nie brakuje. - We wtorek spotkamy się z trenerem Łosiem i zawodnikami. Wypracujemy strategię na najbliższy sezon - mówi Formela. Przedwczoraj zniesiona została także kalkulowana średnia meczowa, co oznacza, że w budowaniu drużyny nie ma już ograniczeń, obowiązują już tylko twarde prawa rynku. Najbogatsze kluby rzucą się teraz na najlepszych zagranicznych żużlowców, by jak najszybciej zdobyć ich podpis na kontrakcie. Do takich klubów miałoby należeć Wybrzeże z rafinerią. Właśnie konieczny pośpiech w budowaniu drużyny był według Majewskiego i Formeli powodem niespodziewanej zmiany na stanowisku prezydenta klubu. Jak obaj zapewniają decyzja ta nie ma nic wspólnego z drugą turą wyborów na stanowisko prezydenta Gdańska, w której Formela jest rywalem Pawła Adamowicza. - Nieważne, kto wygra wybory. Prezydent Gdańska musi wspierać ten zasłużony klub. Jeśli ja nim zostanę, to na pewno jego wizerunek na tym nie ucierpi. W klubie będę pełnić rolę społecznika, nie przychodzę tu do pracy - tłumaczył Formela.

    Formela zapewnił także, że obiecuje całkowitą jawność finansową klubu, wszystkich zawieranych przez niego umów i kontraktów.

    Powszechnie znane są opinie, że brak jasności w rachunkach był powodem odejścia od klubu rafinerii dwa lata temu. - To był błąd polityczny, każda opcja ma swoje wizje. Więcej nic na ten temat nie mogę powiedzieć - przyznał Majewski, który przekonywał, że pieniądze, jakie otrzymywał od rafinerii, były należycie spożytkowane.

    za www.gazeta.pl

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Marek Formela...

    Jeśli zostanie prezydentem Gdańska to całą kase przeznaczy na żużel, w Gdańsku nie będzie nic oświetlenia pracy ale będzie żużel... Nie, żartuje :).

    Na pewno dobrze, że zmieni się prezydent bo sponsorzy przyjdą, ale w sumie jako działacz sportowy to co on zrobił... Rozpierniczył Stoczniowca?

    A niech tam niech już będzie, ale jako prezydent(Gdańska) nie ma u mnie szans bo politykiem jest słabym, a dotego... SLD-UP.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •