Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 91

Wątek: HM zrezygnował!!! pan Formela nowym prezesem GKS?

  1. Powrót do góry    #46
    Początkujący
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    gks w pierwszej lidze???????????

    może się czepiam .ale pan formela w swoich wypowiedziach twierdzi że cytuję ,,przejmę pierwszoligowy żużel .." nie uważacie że to lekka przesada nie wiedzac gdzie jezdzi nasz ukochany gks?

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    1,074
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Majewski! Co? Dziekuję! :)

    Za to że wiedziałeś kiedy odejść. Choć ryzykowaliśmy duzo bo w razie spadku to mógł byc koniec GKS-u. Ale wszystko poszło dobrze, zespoł się utrzymał, jest nowy prezydent (prezes) i są duże szanse na dopływ dużej kasy do klubu. Choć mnie też nie cieszy, że stery w klubie przejmuje osoba z SLD. Ale jeśli za tym pójdzie dopływ kasy do GKS-u to chyba każdy kibic Wybrzeża jest za?!
    I nie ma się co martwic że M.Formela nie ma pojecia o żużlu. Jego zadaniem będzie załatwic srodki finansowe dla Wybrzeża a za sprawy sportowe będą odpowiedzialni doradcy. Przecież lepiej żeby to Łoś wybierał sobie zawodników jakich by chciał a Pan Formela będzie ich kupował :)



  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Co ja widzę:

    Zmiana prezydenta pociągnęła za sobą małą wojenkę polityczną wśród użytkowników forum.:):):)
    Muszę coś powiedzieć (napisać) - i proszę nie usuwać postu!!! - to do moderów i adminów.
    Wszyscy, którzy mnie znają wiedzą, jakie mam przekonania "polityczne", ale jeżeli chodzi o mój klub, to p-i-e-r-d-o-l-i mnie członek jakiej partii nim rządzi!!! Dla mnie mógłby rządzic tu sam diabeł, byle tylko mój klub nazywał sie GKS "Wybrzeże" Gdańsk i były w nim pieniądze (to dodałem jako pracownik z ponad 6-miesięcznymi zaległościami finansowymi).
    I tylko pod takim kątem będę oceniał nowego prez(esa)ydenta.
    Bo raczej ani On mnie, ani ja Jego do swoich racji politycznych nie przekonamy.

    Miejmy nadzieję, że będzie tak, jak było gdy p. Majewski obejmował klub.

    Pozdrawiam.

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Koledzy poczekajcie jeszcze trochę a wiadomości na pewno (bardzo dobre) usłyszymy.
    To nie jest tak ze Majewski się usunął to teraz będzie kasa. Kasa (jej zapewnienia) były prędzej oczywiście ze zasługa to nie jest tylko i wyłącznie Majoneza. Klimat się poprawia i nie będzie przeszkód w ogłoszeniu sponsorów (na pewno po wybraniu nowego prezydenta, bo to tak politycznie lepiej wygląda).

  5. Powrót do góry    #50
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Popo a co wiesz moze cos wiecej ??? bo widze z twoich postow ze chyba tak moze bys na oswiecil ???

  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    1,020
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziś po raz kolejny jadąc do szkoły mijałem wielki banner Formeli na Zieleniaku i pierwszy spojrzałem na niego pod innym kątem - jako prezesa mojego ukochanego klubu...

    Nie przeszkadza mi to że jest z SLD, ważne, żeby miał koncepcję i możliwości wyprowadzenia GKSu na prostą. Majewski też przecież nie był bezpartyjny, w dobrych czasach otwierało mu to wiele drzwi. Warto zauważyć, że Formela jest z partii aktualnie rządzącej w kraju :)

    Niektórzy się dziwią, że przekazanie władzy w klubie odbyło się tak nagle. Moim zdaniem wreszcie ktoś miał na względzie dobro klubu, bo przecież do magicznej daty 1 listopada (data, po której unieważnione zostaną kontrakty zawodników, wobec których kluby mają zaległości) zostało tylko dwadzieścia kilka dni.

    Nowy prezes (wreszcie normalnie to stanowisko się nazywa :)) obiecał co najmniej brąz... zobaczymy :)

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oki. Poczytałem to wszystko i mam do was jedną prośbę, nie zależnie od Waszych zapatrywań na stanowisko Formeli w GKS. NIE GŁOSUJCIE NA NIEGO W WYBORACH PREZYDENCKICH. Niech nie spieprzy i klubu i Gdańska
    Pozdrawiam
    To nie jest wpis polityczny

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    DZIĘKI BOŻE!! heh

    Nareszcie Majewski odszedł......Wiem że teraz bedzie lepiej....i w sezonie 2003 staniemy na podium...!!!

  9. Powrót do góry    #54
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Popo!
    Może mnie pamięć myli,ale czy był jakiś prezydent w GKS który nie mówił że będzie działał społecznie??
    Trochę starych gazet w domu mam ...odświeżę sobie pamięć...
    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  10. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tym działaniem społecznym to przypominają mi się slogany dobre do roku 89-tego. Zaiste ciekawostka przyrodnicza - to taka zapewne działalność w której głodny wilk obiecuje zającowi że mimo ze ma go w garści nic mu nie zrobi. Przekładając to na normalny język to wydaje mi się to niemożliwe.
    Jakiś cel w tym Formela musi mieć. Najważniejsze jest to żeby dobrze rządził w klubie i nastały czsy spokoju i stabilizacji.
    Jak zawodnicy będą zarabiać swoje, kibice nie będą płacili po 30 zł za bilet, będą sponsorzy i sukcesy - to Pan Marek może sobie darować takich tekstów i może (nawet powinien) wyznaczyć sobie odpowiednie wynagrodzenie.
    Zresztą najbiedniejszy nie jest i zapewne z głodu nie umrze.

  11. Powrót do góry    #56
    Początkujący
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    nie podoba mi sie to!!!

    Cos mi tu smierdzi!i za bardzo nie wiadomo o co chodzi,a jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.Powiedzmy sobie prosto w oczy:Majewski posstawil ten klub na nogi,zrobil stadion zbudowal swego czasu trzecią druzyne Polski.Wydaje mi sie gdyby nie on to moglibysmy chodzic wyprowadzać swoje pieski na toze zużlowym.Z drugiej stronybyło wiel żeczy które ostro przegią np.podnoszenie cen biletów na play off(1999),jak i zeszłoroczna druzynówka,czy sprawa Cegły.Nadszeł czas aby odszedł.Jednak czy Majewski by zrezygnował tak od razu?nie sądzę!Uwazam że liczy iz Formela sciągnie do klubu sposorów a on chce odzyskać swoje żekomo włozone w klub pięniądze.Na temat pana Formeli poprostu lepiej nic nie mówić.Pamietam jak w zeszłym roku,kiedy był dyrektorem TVP w Gdańsku został po miesiącu pełnienia tej funkcji zwolniony!A za co??Za to iż kazał przerwac nadawanie programu i ewakułować cały osrodek bo przyszła przesyłka z WĄGLIKIEM!!!No idiota do kwadratu!!!
    A jak słysze teraz ze mówi iżtrzeba się śpieszyć z kompletowaniem składu bo niedługo kończy sie okres transferowy to leże i ryje ze smiechu.Jednak jak zwykle sa dwie strony medalu.Skoro ma zapewnic kase dla klubu(nie tylko dla żużlowców) to jestem za-ale co do tego faceta to jestem nastawiony negatywnie!!!Czas pokaże czy sie myliłem.

  12. Powrót do góry    #57
    Początkujący
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pecyna, Cieślewicze i Łosiu muszą zostać! Również S. Andersson!

    P.S.: CIEKAWE czy H. Majewski zaglądał na sportsboard.pl


    P.S.: zapraszam do ściągnięcia i posłuvhaania moich kawałków:

    http://www.geocities.com/woodszit

  13. Powrót do góry    #58
    Początkujący
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ła ha ha ha ha ha

    no to nieźle z tą telewizją ;D

  14. Powrót do góry    #59
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Pecyna, Cieślewicze i Łosiu muszą zostać! Również S. Andersson!

    P.S.: CIEKAWE czy H. Majewski zaglądał na sportsboard.pl


    P.S.: zapraszam do ściągnięcia i posłuvhaania moich kawałków:

    http://www.geocities.com/woodszit
    Też jestem za tym żeby zostali zawodnicy którzy walczyli o utrzymanie Ligi !!! Niech sie odkują finansowo ( o ile to będzie możliwe :) ). Po za tym jeśli Formela niebędzie kręcił to niech działa ale jak będzie tak wymyślał jak jego "best friend" Kostecki to wyjedzie na taczce...

  15. Powrót do góry    #60
    Użytkownik
    Dołączył
    01-03-2002
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A na drzewach zamiast liści ,będą wisieć KOMUNIŚCI
    Tam jest miejsce pana Formeli i spółki SLD

  16. Powrót do góry    #61
    Początkujący
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no juz manhatan nie bądź taki GIERTYCH, to sport a nie wiec pod sejmem.

  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Napiszcie cos fajnego a nie jakieś dyrdymały.

  18. Powrót do góry    #63
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj po raz pierwszy od dwóch lat byłem na meczu Lechii Gdańsk. Zawody marne, deszcz padał, dobrze, ża jest trybuna kryta.Ale był jeden piękny element: na stadionie było ok 500 osób i wszyscy jak jeden mąż śpiewali o towarzyszu Formeli.Nie muszę chyba mówić w jaki sposób i co.
    Cieszy mnie, że są w Gdańsku kibice, którzy kumają kim on jest co rozpieprzył i skąd się wywodzi.Posłuchajmy trochę..
    Pozdrawiam

  19. Powrót do góry    #64
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rombi,
    z Twoich wypowiedzi wynika, że jesteś za tym aby Formela nie obejmował prezesury w GKS-ie i może za tym by dalej rządził Majewski? Bo nie bardzo wiem o co Ci dalej z tym towarzyszem chodzi. Owszem może coś rozwalił (a który z ludzi "u góry" jest czysty?), jest i z SLD - partii dawnych towarzyszy, może nie jest najlepszy, ale pokaż mi w tej chwili lepszego kandydata na prezesa Wybrzeża! Jeżeli takiego masz to przedstaw go członkom klubu - może Twój kandydat bedzie prezesem a nie Formela. Jeszcze nic nie jest przecież zatwierdzone. Człowieku spójrz wreszcie logicznie, obecna sytuacja klubu jest na styku działalności i jeżeli szybko nie wprowadzi się "wizerunku czystości" w klubie - to albo bedzie to co jest w tej chwili albo klubu nie będzie w ogóle.
    Dla mnie Formela też nie jest idealnym kandytatem (tak jak Majewski), ale nie mamy teraz lepszego. Niestety.
    A to co śpiewaja Lechiści. Jak chodziłeś wcześniej na Lechię to przypomnij sobie co spiewali kilka lat temu kibce. Jak chcieli wywalić zarząd z Woźniakiem, Kuleszą i resztą i wprowadzić Popielarza (ówczesnego wielkiego fana Lechii z byłego pisma Echa Sportowego).I w końcu zasiadł u sterów Lechii. I powiedz mi teraz gdzie jest ta ich Lechia? Gdzie jest ich wielki działacz i kibic?
    Nie zawsze jest tak jakby się chciało, a tłum ludzi nie zawsze wie co się dzieje naprawdę w klubie, co może zrobić (lub zrobił) konkretny działacz i człowiek, do czego się przyłożył źle, do czego dobrze itp.
    I powtórze że to że Formela jest z SLD nie ma dla mnie żadnego znaczenia.
    Jeżeli dobrze by rządzili i odnosili wyniki w klubie to dla mnie samym prezesem może być zarówno: Lepper, Giertych, Janowski, inni członkowie partii, tak samo jak Formela.
    Pozdrawiam.

  20. Powrót do góry    #65
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jasne, że najważniejsze jest dobro klubu.Nienawidzę ludzi z PZPR a przez to i z SLD a z tymi własnie utożsamiany jest Formela. Wiele w 3mieście rozpieprzył nie zrobił nic dobrego i stara się teraz wypromować swoje nazwisko. Mam nadzieję, że nie będzie się wtrącał w obowiązki trenera i będzie tylko człowiekiem z plakatu. Nie twierdzę, że Majonez byłby lepszy natomiast sam wiesz co zrobił Formela (wszystko czego się dotknął obracało się w gówno).
    Z tego co teraz wiemy Formela przyjdzie z dużym poparciem towarzyszy i kasy, stworzy dream team i zobaczymy co dalej będzie. Myślę, że wątki typu tworzenia akcji przeciw towarzyszowi będą dużo szybciej niż te przeciw Majonezowi

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. Jak zostanie wybrany Formela (obojętnie, kto zostanie musi to nastąpić z poręczenia pewnej osoby i na pewno nie jest to Majewski) zostaną już wcześniej uzgodnione finanse dla klubu odblokowane.
    2. SLD chce pokazać się chyba z tej dobrej strony i promować Formele oraz opcje polityczną a wiec nie wycofają się z wcześniejszych uzgodnień.
    3. To nie z Formelą rozmawia Prezydent i nie on decydował będzie o przyszłości GKS (Formela)
    4. Nie twierdze, że będzie on złym Prezydentem (Prezesem) a może pokazać się z bardzo dobrej strony i chyba taki będzie.
    5. Kasy nie musi załatwiać ona już jest czeka tylko na jego nominacje pokaże się po tym i będzie on wtedy zbawcą GKS.
    6. Kandydatem najlepszym jest ta osoba, z którą idą fundusze a wiec w chwili obecnej Formela jest najlepszym kandydatem.
    7. Czy jestem za tym, aby Formela został Prezydentem na razie tak.
    8. Życie jest taki brutalne, że choćby był bardzo dobrym prezesem po paru latach, co niektórzy powiedzą, że zdefraudował pieniądze GKS a jak się zmieni opcja polityczna to różne rzeczy można będzie się dowiedzieć.

  22. Powrót do góry    #67
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety tak już jest, że gdy ktoś ma kasę lub poparcie do kasy - ten ma władzę (może nie zawsze, ale przeważnie).
    Boję się o ta całą przyszłość klubu - juz nie teraźniejszą, ale za 2,3 lata. Bo moze się okazać, że Formela bedzie świetny i klub bedzie "prosperował" super, ale co się stanie jak będzie się działo jak w 2000 roku: brak sukcesów, atmosfery itp. Jakim będzie prezesem?
    Tego nie wie nikt. I tego nie da się przewidzieć zarówno w stosunku do Formeli, czy innych osób, które piastowałyby funkcje szefa GKS-u. Nie da się przewidzieć kto będzie rządził w kraju za kilka lat (może wcześniej), czy lewica, prawica, może Lepper, może Giertych, może jakiś inny Żyrinowski, "a to wszystko ma wpływ na wszystko". Także na sport, kluby. A jak będziemy mieli kolejną kampanię wyborczą, znowu wiele będziemy się mogli dowiedzieć: "o tym i o tamtym" polityku - działaczu i innych.
    My mozemy stać " na straży" i jak będzie wymagała sytuacja, przy pomocy wielkiej rzeszy kibiców
    GKS-u wywieźć delikwenta na taczce z klubu.;)
    Ooojjj posnułem pesymistyczne wizje.
    Mam nadzieję, że do nich nie dojdzie (może jestem o tym trochę przekonany).
    Na razie skupmy się na tym co mamy - a mamy całkiem różową teraźniejszość.

  23. Powrót do góry    #68
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A jak wspomnieliśmy o wyborach,
    to spóźnione gratulacje kolego Popo za otrzymane poparcie w wyborach i w wyniku tego mamy kolejnego członka władz samorządowych (szkoda, że nie w Gdańsku).
    Nie wiem (może nie do końca)w jakiej dziedzinie jesteś specjalistą i z jakimi zadaniami Startowałeś, ale sport w Sopocie na pewno nie upadnie :).
    I myślę, że po zakończeniu kadencji (może nie jednej),
    nikt z przeciwników politycznych, jak i z wyborców nie bedzie mógł Tobie nic zarzucić.
    Powodzenia!

  24. Powrót do góry    #69
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    1,020
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Znamy już wyniki wyborów - prezydentem Gdańska został, tak jak się można było spodziewać, Paweł Adamowicz. Tak więc naszemu prezesowi nie wyszło zagranie polityczne z przejęciem Wybrzeża. Teraz pozostaje nam ufać, że Popo ma rację. Prezes, w obecnej sytuacji klubu, nie jest po to, żeby go lubić, tylko żeby gwarantował budżet. :)

    Należy pamiętać, że zostały jeszcze trzy tygodnie na spłacenie zaległości wobec naszych zawodników, w przeciwnym wypadku trafią na listę transferową bez kwoty odstępnego. :(

  25. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    no coz, Popo,
    gdy napisalem, ze Majewski musi odejsc troche mi sie od Ciebie na forum dostalo (niedoslownie).
    Teraz, gdy slowo cialem sie stalo, zobacz jak wszyscy sie ciesza z odejscia Majoneza.
    Musze przyznac, ze upatrywalem innego kandydata na Prezesa klubu, bo obecnego nie znam, ale moj faworyt oddalilby z druzyny Cieslewiczow, z czym sie nie zgadzam.
    Pozdr.- Stewal
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  26. Powrót do góry    #71
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlatego może ma dosyć, chociaż trzeba przyznać ze dla dobra klubu zrobi wszystko.
    Odejście Cieślewicza Tomka nie ode mnie zależy, ale zastanów się czy chciałbyś takiego pracownika w swoim zakładzie z jego chimerami i nałogami, bo ja nie i wiem, że budowanie składu opartego na nim może (daje na to 90 % szans) nam się odbić czkawką a nie zapominajmy mamy walczyć o medal (to nie są czcze słowa Formeli tylko realna ocena). Jeśli mamy mieć zawodnika tylko dla tego, że żal nam się z nim rozstać to te czasy już się skończyły. Moje pierwsze pytanie brzmiało czy to jest zależne od tego czy Formela zostanie prezydentem Gdańska ucieszyłem się, że nie. Przejście Marka (mało osób wie o tym) do GKS-u było uzgodnione na stałe, ale jak to widać w życiu zawsze mogą wystąpić jakieś trudności. Jeśli budujemy nowy skład dajmy na to będziemy mieli do wyboru dobrego zawodnika w miejsce Tomka C. to ja jestem za a jeśli Trener zadecyduje, że on zostaje to chciałbym, aby to nie był na zasadzie, że GKS ma tak dużo kasy i nic się nie stanie jak wyda trochę więcej. Stewal może nadejdą normalne czasy i nie będziemy musieli w GKS-e robić zrywów narodowych (a Majewski swoją postawą właśnie do tego doprowadza i nie chodzi tu o deklaracje odejścia, bo to tylko zamyka pewien etap jego ogromnej pracy, jaką ostatnio zrobił).
    Od Piszcza dostałem ładny obraz skórzany przedstawiający żużlowca z dedykacją kurcze przyjąłem (łapówkarz jestem) i teraz nic złego nie będę mógł o nim napisać a wiec gwoli ścisłości to jest to bardzo dobry zawodnik lepszy od Golloba, (bo od niego nic nie dostałem).
    Stewal tak na marginesie będziemy robili dzika (musi być go więcej niż ostatnio) nie wiem, kiedy ale na pewno zrobimy imprezę na zakończenie (dopilnuje, aby twoi FAWORYCI byli osobiście na niej a chyba ci nie pisałem, że nie udało im się wywieść motorów z klubu, ale dokładniej to może napisać wybrzezefanatic). A tak na zakończenie to chciałbym zaznaczyć kolegom, że jest taka sekcja sportowa w GKS-e nazywa się strzelecka, która nie miała i nie ma kłopotów finansowych i nigdy nic nie chcieliśmy i nie chcemy od naszego klubu macierzystego nasze koszty pokrywamy sami może dałoby rade zrobić taka reformę również na inne sekcje, ale cóż szklane domy to kiedyś też była utopia. Koledzy trzymajmy kciuki (za Majoneza również i za Rywelskiego i za Formele i za jego szefa w pracy i za wszystkich innych) ten tydzień powinien być przełomowy dla klubu.

  27. Powrót do góry    #72
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Żeby to sie wszytsko nie zakonczyło na obietnicach :((

    No i sie nowy,,prezes" nie popisał. MIał dzisiaj sie spotkac z trenerem i zawodnikami lecz mimo zapewnien nie przyjechał do klubu.
    NIe zaczyna za dobrze swojej współpracy.
    Oby sie nie okazało ze tak na prawde GKS słuzył mu tylko do zwiekszenia popularnosci przed wyborami :(
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  28. Powrót do góry    #73
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    A nie mowilem "Popo na Prezesa"?
    Ale z Cielakami prosze.
    Pozdr.- Stewal
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  29. Powrót do góry    #74
    Początkujący
    Dołączył
    17-06-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    :(:(:(:( No i wszystko wskazuje na to, że do tak oczekiwanego spotkania "na szczycie" w najbliższym czasie nie dojdzie. Jak podaje www.speedway.gda.pl powołując się na Gazetę Wyborczą, Pan Formela wczoraj wrócił z urlopu a w dniu dzisiejszym wybiera się do Warszawy na Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym. Oj żeby tylko odbijanie piłeczki nie wyszło bokiem GKS-owi. Cała ta sytuacja to wg mnie jawna kpina z zawodników, trenera i nas kibiców.

  30. Powrót do góry    #75
    Początkujący
    Dołączył
    14-11-2002
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No Panie Formela...... do roboty

  31. Powrót do góry    #76
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    odczepcie sie od p formeli nie mogl przyjsc na spotkanie bo mial bardzo wazny wyjazd do wa-wy na turniej PING-PONGA ;););););););););););););););););););););););););) ;););););););););););););););););););););););););) ;););););););););););););););););););););););););) ;););););)
    WIEDZIALEM ZE TAK BEDZIE ...

  32. Powrót do góry    #77
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co za bzdury piszecie jest na miejscu a rozmowy cały czas trwają.

  33. Powrót do góry    #78
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    W końcu jak jest?
    Spotkanie miałobyć wczoraj , nie było...jest dziś tak? Czy Maciek pomylił coś w dzisiejszym dzienniku?
    Słyszałam że takie "spóżnienia" (żeby nie powiedzieć inaczej) to u p.Formeli normalna sprawa nawet jeżeli chodzi o debaty , radio i inne takie.
    No cóż może to tylko plotki...

    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  34. Powrót do góry    #79
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj po południu mieli sie spotkac pierw Formela z Majewskiem a potem jeszcze z dyrektorem Rywelskim oraz trenerem Łosiem.
    Poczekajmy jeszcze troche .
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  35. Powrót do góry    #80
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uzgodnienia wszystkie robi Prezydent a wiec nik po za nim nie miał sie spotykać na razie z Panem Formelą. Spotkanie wczorajsze tez nie było do końca uzgodnione (na zasadzie być może). Poczekamy zobaczymy, konkretnych wiadomości nikt z nas nie moze sie napewno teraz spodziewac a każde inne wiadomosci to plotkli i spekulacje.

  36. Powrót do góry    #81
    Początkujący
    Dołączył
    17-06-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak podaje dzisiejsza Gazeta Wyborcza, wczoraj w godzinach popołudniowych P. Formela spotkał się z trenerem Łosiem.
    Obaj panowie chcą zatrzymać w Gdańsku zawodników dzieki którym Wybrzeże utrzymało ekstraligę. Trener Łoś poinformował że napewno nastąpią wzmocnienia. Mają to być zawodnicy z górnej półki jak to okreslił. Nazwiska poda jednak dopiero wtedy gdy bedzie maił ich podpisy na kontrakcie.Ma to nastąpić najdalej do świąt Bożego Narodzenia. Lada dzień Rafineria ma przelac na konto klubu pieniądze. Po 3 grudnia do sponosringu dołączą inne (3 lub 4)poważne trójmiejskie firmy. Ponadto P. Formela spotka się z zawodnikami w przyszłą środę, aby omówić warunki dalszej współpracy.

    I jeszcze jedno. Kandydatura p. Formeli na prezesa, lub prezydenta klubu jak kto woli, bedzie głosowana na walnym zebraniu zarządu, które ma odbyć sie w grudniu.

    Będzie dobrze???:):):):):)

  37. Powrót do góry    #82
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    W końcu jak jest?
    Spotkanie miałobyć wczoraj , nie było...jest dziś tak? Czy Maciek pomylił coś w dzisiejszym dzienniku?
    Słyszałam że takie "spóżnienia" (żeby nie powiedzieć inaczej) to u p.Formeli normalna sprawa nawet jeżeli chodzi o debaty , radio i inne takie.
    No cóż może to tylko plotki...
    A czy Maciek nie widzi, ze wpuszczaja go w "maliny" :)
    DB pisze, ze spotkania nie bylo, a okazalo sie ze bylo :)
    Moze Formela specjalnie "podkreca" red. Polnego :) aby zdyskredytowac w oczach czytelnikow DB ? :)
    Moze red Polny tego nie "czuje" bo jest zajety wyszukiwaniem swoich starych "artykulow" i publikowaniem ich teraz na Przegladzie Zuzlowym. Dziennikarzom nie placa chyba tantiemow, wiec musza maksymalnie duzo razy sprzedac te same wypociny :)

  38. Powrót do góry    #83
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oto pełen "przedruk" spotkania Formelii z trenerem Łosiem zamieszczony w Gazecie Wyborczej (vel www.speedway. gda.pl):

    "... (GDAŃSK) Czy w przyszłym sezonie Wybrzeże będzie walczyło o coś więcej niż utrzymanie w ekstralidze? Trener Romuald Łoś po spotkaniu z kandydatem na prezydenta klubu Markiem Formelą wierzy, że tak. W czwartek późnym popołudniem w kawiarni hotelu Heweliusz doszło do zapowiadanego od dłuższego czasu spotkania kreowanego na nowego szefa klubu GKS Wybrzeże Marka Formieli z trenerem Romualdem Łosiem. W rozmowach udział wzięli także ustępujący prezydent Henryk Majewski oraz dyrektor klubu Grzegorz Rywelski. Ustalono, że na 3 grudnia zostanie zwołane walne zgromadzenie członków klubu, które zatwierdzi lub odrzuci kandydaturę Formeli na szefa Wybrzeża. W przyszłą środę odbędzie się natomiast spotkanie Formeli z żużlowcami Wybrzeża. - W samo południe usiądą razem przy kawie i ciasteczkach i uzgodnią warunki dalszej współpracy. Chcę, aby wszyscy za- wodnicy, dzięki którym utrzymaliśmy się w ekstralidze, zostali w klubie. Skład na pewno zostanie jednak wzmocniony -powiedział po spotkaniu trener Łoś. Łoś na pewno utrzyma swoją posadę, otrzymał od Formeli duży kredyt zaufania. - Dostałem carte blanche w budowaniu drużyny. Mam już koncepcję jej budowy. Skąd wezmę na to fundusze? Tylko kwestią dni jest wejście Rafinerii, po 3 grudnia do sponsoringu mają przystąpić cztery inne ważne gdańskie firmy - twierdził po spotkaniu z Formelą Łoś. Trener chce mieć drużynę gotową do świąt Bożego Narodzenia. - Chcę w dobrym nastroju powitać Nowy Rok. Nazwiska zdradzę jednak dopiero, gdy zdobędę podpis na kontrakcie. O jednym mogę zapewnić, będą to żużlowcy z wysokiej półki, nie zamierzam sprowadzać chłopców do bicia - mówi Łoś. ..."
    autorstwa Łuki (Gazeta Wyborcza) z dnia 2002.11.15

    Jestem ciekaw skąd swe materiały czerpie Polny z DB?
    Zaczyna on mi przypominać niejakiego Dominika Janusza.
    A może to przez współpracę z ww panem Maciuś tak zaniżył swój poziom?

  39. Powrót do góry    #84
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Kurcze, az milo sie czyta takie cos! I pomyslec, ze jeszcze niedawno........
    Pozdr.- Stewal
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  40. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-12-2001
    Postów
    919
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo milo! Tylko pod jednym warunkiem:
    Uwierze ddopiero jak zobacze, bo rok temu tez sie duzo mowilo :) Badzmy dobrej mysli....

    Pozdrawiam

  41. Powrót do góry    #86
    Użytkownik
    Dołączył
    12-01-2002
    Postów
    376
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem ale według mnie był to chwyt reklamowy ze strony pana Marka Formeli, dzisiaj czytałem na przegladzuzlowy.pl że pan Marek dał warunki m.in. ze chce miec zaswiadczenie ze dawne władze klubu zostały zwolnione i kwit o dlugach jakie ma GKS

  42. Powrót do góry    #87
    Początkujący
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    @stewal - uwierze jak zobacze - swiete slowa... petycja w razie czego czeka...

  43. Powrót do góry    #88
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rozmowy trwają i wszelkie informacje w chwili obecnej to spekulacje. Następne spotkania pomiędzy prezydentem a Panem Formelą odbędą się w następnym tygodniu. Zresztą wydaje się, że obaj panowie mają już prawie wszystko wstępnie uzgodnione a praca w klubie Pana Formeli rozpocznie się po wybraniu go na Prezydenta klubu w dniu 03.12.2002 (Oczywiście jak walne go wybierze, ale chyba tak będzie). Wszelkich wiadomości spodziewać sie należy po walnym zgromadzeniu.

  44. Powrót do góry    #89
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    1,020
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem ale według mnie był to chwyt reklamowy ze strony pana Marka Formeli, dzisiaj czytałem na przegladzuzlowy.pl że pan Marek dał warunki m.in. ze chce miec zaswiadczenie ze dawne władze klubu zostały zwolnione i kwit o dlugach jakie ma GKS
    Pamiętajmy, że prawda zawsze leży pośrodku. Dla Przeglądu Żużlowego pisze niejaki Maciej Polny, który jest związany z Dziennikiem. Formela z kolei, jak całe środowisko lewicowe, jest związane z Głosem Wybrzeża. Logiczne więc jest, że ani w jednej, ani w drugiej gazecie nie przeczytamy rzetelnych i obiektywnych informacji - po Głosie można spodziewać się zawsze pozytywnych, a po Dzienniku (i co za tym idzie - Przeglądzie Żużlowym i Tygodniku Żużlowym) - negatywnych informacji.

  45. Powrót do góry    #90
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A kto powiedział, że p.Formela JEST już prezesem Wybrzeża???

    Może najpierw zaczekajmy na walne zebranie i zatwierdzenie kandydata(ów) na szefowanie w klubie, a dopiero potem spekulujmy co, kto i jak, a przede wszystkim za co...:):):)

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •