Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Wątek: Kibicu Polonii -- Głosuj na Jasiaka !!!

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    26-02-2002
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kibicu Polonii -- Głosuj na Jasiaka !!!

    KIBICU POLONII - GLOSUJ NA JASIAKA

    Witam!

    Zachecam wszystkich kibicow zuzla w Bydgoszczy do glosowania na Romana Jasiakiewicza - Dombrowicz w wywiadzie dla Expressu bydgoskiego stwierdzil cos w stylu, ze sport to nienajlepsza promocja - co to znaczy - KONIEC ZUZLA i GP W BYDGOSZCZY!

    >> TO NIE AGITACJA << TO ZDROWY ROZSADEK KIBICA POLONII BYDGOSZCZ!!!


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    KONIEC ZUZLA i GP W BYDGOSZCZY!

    Co prawda nie jestem z Bydgoszczy, ale wydaje mi się że bierzesz to zbyt dosłownie. Zresztą często przed wyborami kandydaci obiecują nie wiadomo co tylko po to aby wygrać. Puźniej nie wiele z tego wynika, czasem lepiej że kandydat mów szczerze przynajmniej wyborcy puźniej nie są rozczarowani. Ja osobiście zawsze staram się nie mieszać polityki do sportu bo nie wiele z tego wynika.

    Zresztą sami popatrzcie na zużel przychodzi wielu znanych polityków, nawet sam prezydent. A czy do tej pory coś z tego wynikło ? Oczywiście to dobrze że żużlem interesuja się znane postacie, ale ja pytam o coś konkretnego.

    Czy gdy prezydent podpisywał ustawe o wychowaniu w trzeźwości pomyślał o żużlu ? Szczerze wątpie tak samo zresztą jak cała reszta.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Dzięki Jasiakiewiczowi Gollobowie są w Bydgoszczy, są sponsorzy.
    To co może się nie udać
    Nie uda się na pewno

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli możecie to głosujcie na Jasiakiewicza !
    Mnie czerwony kolor zdecydowanie odrzuca ! Za dużo uczyłem się historii aby teraz na nich głosować .

    A Mrucky dobrze ujął jakie jest podejście polityków do sportu.
    Jak mniemam jest to słuszne podejście , gdyż (jak widać w tym temacie) można zyskać poparcie "robieniem" pewnych spraw pod publikę .

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Durnie!

    Durny temat - agitka! Durne poglądy. Gollobowie dzięki Jasiakiewiczowi? Hahahahahahaha, dzieci w przedszkolu mają więcej rozumu! I przez to, że populista stawia na żużelek macie na niego głosować? Opamiętajcie się, pały! Zniesmaczacie mnie.

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ;););););););););););););););););););););););););) ;);););)

    A ja drugą turę sobie chyba podaruje ...
    :)
    Hach możesz nam bliżesz przedstawić swoją osobę ??? ;)

    SLD-KGB

    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    26-02-2002
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    blizej moja osoba

    j.w.
    Imie : Jan Maria
    Nazwisko : Rokita
    Zam : Stryszek/k. Bydgoszczy
    stan cywilny : wolny
    lat : 18
    zainteresowania : modelarstwo, zbieranie grzybow, wedkarstwo
    najwazniejsze wyd. w moim zyciu : wpisanie sie na liste czlonkow SLD-KGB w maju tego roku
    najwieksze marzenie : Aby L. M. zostal prezydentem

    Mam nadzieje, ze wystarczajaco blisko...

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    29-08-2002
    Postów
    123
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    hmmm Jasiakiewicz ?

    właśnie !!!

    może przytoczę dane z uchwały rady miasta :

    "zadłużenia i podwyżki" kadencja Jasiakiewicza .....

    BiletMZK-w roku 1998 1.20zł, rok 2002 2zł , wzrost 66%
    Woda m3-w roku 1998 1zł/m, rok 2002 2zł/m, wzrost100%
    Ścieki-w roku 1998 0,76zl/m, rok 2002 3,45zł/m,wzrost 453%
    Czynsz socjalny- rok 1998 0,71zł/m , rok 2002 1,23zł/m , wzrost 73%;
    Podatek od nieruchomości- rok 1998 0,33zł/m, rok 2002 0,49zł/m , wzrost 48%

    Zadłużenie miasta i spółek miejskich- rok 1998 83mln zł , rok 2002 393mln zł , wzrost 473%

    Zadłużenie na 1 mieszkańca- rok 1998 218zł , rok 2002 1034zł (rekord Polski) , wzrost 473%.

    Po przeczytaniu tych danych dostałem szkou i mam głęboko gdzieś wybory !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    podro4all

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie którzy mają głęboko przyszłość naszego miasta niech głosują na Jasiakiewicz, a ci na którym zależy na dobru naszego miasta ... niech nie idą do wyborów !

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Nie byłem na tych szmaciarskich wyborkach.

    Pożałowania godne? Chyba nie, i tak nie mógł wygrać ktoś, kto nie wystawiałby sobie świadectwa kasoroba i pachołka jakiejś grupy interesów. Mógłbym ujawnić tu powiązania zarówno Jaśka jak i drugiego matołka - Jabłuszka, ale rzygam tym wszystkim. Biedna Bydgoszczy, ale masz, kwakwa jego mać, dylematy na progu 21. wieku!!!

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2002
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    no i jak podal onet.pl

    Jasiakiewicz w II turze przegral :(
    a moze jednak :) ?

    Pzdr
    Ross

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    No i mamy Konstantego Dombrowicza jako prezydenta Bydgoszczy. Bydgoszczanie sami sobie ten los zgotowali. Ja go nie zgotowalem bo nie moge głosowac :P

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    26-02-2002
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    no to sie ryplo...

    Hmmm - bedziemy miec "tate muminka" za prezydenta - szkoda, bo sport w Bydgoszczy siadzie - podobno Dombrowicz chce zazadac od Polonii Bydgoszcz 1.000.000 zl za wynajem stadionu - o zgrozo!:(

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie którzy mają głęboko przyszłość naszego miasta niech głosują na Jasiakiewicz, a ci na którym zależy na dobru naszego miasta ... niech nie idą do wyborów !

    poTFoor
    Co Ty poTFoor, do urny nie poszedł tylko chory albo durny :P.
    No nie, no żartuję, ale gdybym był uprawniony to przy wyborze Jasiakiewicz vs. Dobmrowicz to już zdecydowanie Jasiakiewicz. Myślę, że jednak coś tam dla bydgoskiego żużla robił podczas swojej kadencji. Dombrowicz jak sam zapowiadał niestety nie będzie robił nawet tego co Jasiakiewicz, więc już lepiej by było z Jasiakiem. No ale niestety wygrał Dombrowicz:(.
    A co do samej polityki, to myślę, że już bardziej jestem zwolennikiem SLD jak PO, PiS itp. Po prostu rzygać mi się chce jak słyszę te różne durne teksty Kaczorów i tych różnych płażyńskich i innych takich - oni po prostu są zakłamani, ciągle tylko zwalają na rząd a sami nie lepsi.
    A z resztą w ogóle polityka to jedno wielkie bagno, racje mieli Panasewicz z Borysewiczem z Lady Panku, że wszyscy są k...y i złodzieje:)

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Miłoszku, twoja naiwnośc nie zna granic ...

    Ludzie którzy mają głęboko przyszłość naszego miasta niech głosują na Jasiakiewicz, a ci na którym zależy na dobru naszego miasta ... niech nie idą do wyborów !

    poTFoor
    Co Ty poTFoor, do urny nie poszedł tylko chory albo durny :P.
    No nie, no żartuję, ale gdybym był uprawniony to przy wyborze Jasiakiewicz vs. Dobmrowicz to już zdecydowanie Jasiakiewicz. Myślę, że jednak coś tam dla bydgoskiego żużla robił podczas swojej kadencji. Dombrowicz jak sam zapowiadał niestety nie będzie robił nawet tego co Jasiakiewicz, więc już lepiej by było z Jasiakiem. No ale niestety wygrał Dombrowicz:(.
    A co do samej polityki, to myślę, że już bardziej jestem zwolennikiem SLD jak PO, PiS itp. Po prostu rzygać mi się chce jak słyszę te różne durne teksty Kaczorów i tych różnych płażyńskich i innych takich - oni po prostu są zakłamani, ciągle tylko zwalają na rząd a sami nie lepsi.
    A z resztą w ogóle polityka to jedno wielkie bagno, racje mieli Panasewicz z Borysewiczem z Lady Panku, że wszyscy są k...y i złodzieje:)
    Jeżeli byłeś uprzejmy wierzyć w to, co prawił durny Jasio, to Twoja sprawa. Komunista przegrał, ale wygrał nieudacznik i to jest już poważny problem. Mimo to uważam, że głosowanie na marionetkę kucharki Ciemniakowej nie przystoi człekowi rozumnemu!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •