Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17

Wątek: Czy talent Jaroslawa Hampela rozwija sie prawidlowo??

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czy talent Jaroslawa Hampela rozwija sie prawidlowo??

    Postawilem to pytanie dlatego, ze Jarek mimo startow w roznych ligach (angielskiej przedewszystkim), nie zrobil znaczacych postepow, a takze medali IMSJ. Jak narazie oczywiscie jest solidnym zawodnikiem, ale moim zdaniem zgubil gdzies swoja mlodziencza pasje ktora prezentowal jeszcze 1,2 sezony temu kiedy to bil rekord toru w Gorzowie. Byc moze sie myle. A co wy sadzicie??


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2002
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tez uwazam, ze Jarek Hampeljkaby stanal w miejscu jeszcze niedawno rozwijal sie dynamicznie a teraz jakby zastuj. Moze to wynik startu w zbyt wielu ligach i zbytnie zmeczenie startami a przez to przejscie do rutyny.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja uwazam ze talent Jarka jest bardzo duzy. Ale jest jedna rzecz - Jarek nie ma placonych takich pieniedzy jak np. Krzysztof Kasprzak. Jestem pewny gdyby Hampel mial taki sprzet jak Krzysiu to by by mniej wiecej kolo Golloba.

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W tym sezonie Jarek nie wywyższał się i nie jest zbyt widzianym zawodnikiem w zespole. Lecz uważam, że jego kariera idze ku dobremu. I jak będzie już seniorem i dostanie stałą dziką karte na GP pokaże na co go stać.

    Pozdrawiam

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jarosław Hampel jest młodym, utalentowanym zawodnikiem i uważam, że jego talent rozwija się prawidłowo. W lidze Brytyjskiej notuje coraz lepsze występy, w lidze polskiej też nieźle. Jeżeli będzie tak dalej, to Polski Speedway będzie wrótce doczeka się Szczakiela:P

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2002
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W przyszlym sezonie w barwach Apatora pokaze co potrafi :)

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A moze to i dobrze, ze Jarek Hampel mial slabszy sezon. On ma jeszcze sporo czasu, na wielkie osiagniecia. Pewnie w nastepnym sezonie pokaze na co go stac. Tylko ciekawi mnie to czy dostanie od organizatorow gp dzika karte, moze jeszcze teraz ale za rok ????? Czemu nie.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie przekreślajcie Jarka co nie którzy odrazu na straconej pozycji on ma jeszcze czas na wojowanie w świecie, jak na juniora to jego talent jest i tak duży, jest jednym z najlepszych juniorów świata, szkoda, że tylko nie ma na to potwierdzenia w IMŚJ, ale moim zdaniem i jestem tego pewien, jest z niego lepszy zawodnik od Kasprzaka, tylko wydaje mi się, że przed ważnymi zawodami się pali, jak ma to miejsce w GP........
    Biegasz? Uprawiasz sport? Ukryta zawartość jest dla Ciebie!

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I ja uważam że sezon 2002 nie był specjalny w wykonaniu Jarka Hampela. Praktycznie nic nie osiągnął, lecz wydaje mi się że jest to wina działaczy z Piły, a raczej braku finansowej płatności. Myślę, że jarek w nowym klubie o stabilnej sytuacji jeszcze pokaże na co go stać. Czasami mam wrażenie, że Jarek jest przepracowany, jest młodym chłopakiem, który w zakończony sezonie chyba za dużo wziął na siebie. Powinien się zdecydować albo Polska – Anglia, albo Polska – Szwecja i plus np. Dania, Niemcy , z dołożeniem turniejów indywidualnych i młodzieżowych będzie i tak wystarczająco.

    Pozdrawiam

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem telanet Jarka rozwija się powoli ale solidnie. To cieszy, zawodnik woli doskonalić swoje umiejętnosci na Wyspach niż w polskich zawodach juniorskich. Jego statystyki z ligi angielskiej mówią same za siebie, w takim wieku a już świetne wyniki.

    Jarosław Hampel (Ipswich)
    Żużlowiec Polonii Piła, w Anglii broniący barw Ipswich Witches może pochwalić się najwyższą średnią biegopunktową ze wszystkich Polaków. Jarosław Hampel wystąpił w dziewiętnastu meczach i 97 biegach. Zdobył 171 punktów i 16 bonusów.
    Średnia biegowa: 1,92
    Średnia meczowa: 9,84
    Pierwsze pozycje: 36
    Drugie pozycje: 22
    Trzecie miejsca: 19
    Czwarte miejsca: 15
    Defekty: 2
    Upadki: 1
    Wykluczenia: 2

    ( Przegląd Żużlowy )

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Drogi Damonie! Nikt Jarka nie skresla! On jest jednym z najlepszych juniorow swiata (o ile nie najlepszym), ale ten sezon w jego wykonaniu w Polsce byl nieco matowy i bez wyrazu. Cieszy mnie to ze ma swietne wyniki w lidze angielskiej, ale od kiedy wzial ja na swoje barki troche go przytloczyla. Mysle ze Jarek w nowym sezonie odzyska swoja swiezosc i bojowosc!

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    rozwija sie prawidłowo tylko trzeba przyznać że sprzęt robi swoje bez tego nie tylko Jarek ale każdy zawodnik był by cienki ale Hampelek już dawno zapowiadał sie ciekawie i wszystko na to wskazuje że będzie tak dalej życze mu tego.Pozdrawiam

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    W przyszlym sezonie prawdopodobnie ujrzymy go w Toruniu, a gdyby tak sie stalo to ma pewne pieniadze. Zobaczymy ile potrafi jadac na lepszym sprzecie, z dobrym zapleczem finansowym. Ten sezon byl w polskiej lidze sredni dla Jarka, ale na pewno jego talent sie dobrze rozwija.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    30-09-2002
    Postów
    369
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cos z Hamplem sie dzieje niedobrego. Pamietam jeszcze jak rok temu "wojowal" na torze, a teraz to cos nie umie wywalczyc sobie pozycji. Jego talent rozwija sie, ale w tej chwili bardzo powoli. Jesli Jarek chce coraz lepiej jezdzic powinien zwrocic sie do kogos o pomoc.

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    01-11-2002
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sezon średni ale myśle że Jarek w następnym sezonie jadąc ostatni sezon w roli juniora się spręży i pokaże co potrafi...

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    487
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jarek Hampel

    Być może na gorszą dyspozycje Jarosława Hampela miały wpływ problemy z jakimi borykał się jego klub czyli Polonia Piła.
    Jarkowi został jeszcze jeden sezon w gronie juniorów i moim zdaniem młody pilanin wykorzysta ostatnią szanse do zdobycia tytułu indywidualnego mistrza świata juniorów.

    Moim zdaniem jego talent rozwija sie prawidłowo czemu służa starty za granicą i podejście do uprawianego sportu.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    638
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jego talent rozwija się bardzo dobrze, świadczą o tym dobre występy w lidze, a także za granicą, gdzie jeździ z nalepszymi żużlowcami świata. Gdyby był to słaby zawodnik, to by nie dostawał "Dzikich kart" na GP, albo nie byłby powoływany na drużynowe mistrzostwa świata. Szkoda tylko że olewa sobie zawody młodzieżowe...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •