Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 55 z 55

Wątek: Zbigniew Bartkowiak odkrywa karty

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    W takim razie sorki za moja odezwe, na nastepny raz nie zartuj sobie tak, bo zabrzmiales calkiem powaznie. Koncze juz ta wymiane zdan i nadal utwierdzam sie w przekonianiu ze mamy bardziej wyrownanych juniorow (i wcale nie dlatego ze sa slabi). Pozyjemy, zobaczymy co z kogo bedzie. Oni maja jeszcze czas, sa mlodzi.

    pozdrawiam

    McAronik
    Po pierwsze primo jezeli nie potraktowales tego jak zart to jakis gbur z Ciebie!!!

    Po drugie juz chyba udowodnilam, ze nasi juniorzy maja wieksze osiagniecia indywidulane!!! Na posty,ktore sa zartem odpisujesz a jak ktos ci przedstawia argumenty siedzisz cicho jak mysz pod miotla!!!Ciekawe z czego to wynika ??:P:P:P:P:P

    Ps. Jak junior moze byc stary buahahhahahahha nasi juniorzy np. Alan jest juz stary! Mi sie wydawalao ze junior juz z zasady jest mlody ,sama nazwa na to wskazuje!!!:P:P:P:P:P

    Ps. Bedziecie miec osiagniecia takie jak zielonogorzanie, czy leszczynianie, czy tez rybniczanie to zajmiecie glos a jak narazie to nie macie nic do zaoferowania a wasze posty sa zenujace!!!!

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ostatni

    To juz naprawde ostatni post!Po pierwsze primo: KeyKa: mowiac "mlodzi" mialem na mysli takze waszych juniorow, jezeli tego nie zrozumialas to jestes GBUR. Po drugie primo: wyniki naszych mlodziezowcow W TYM ROKU w ligach mloedziezowych byly bardziej ustabilizowane niz, waszych. Mielismy rowniejszy i MLODSZY team. A po trzecie PRIMo Ultimo: chyba wiekszosc nie zrozumiala tego "zartu" Falubaza (przynajmniej ja i Aszotek), nie wiem kim jest Falubazz i jaka jest jego ideologia, nie obchodzi mnie to.

    PS.Sama musisz przyznac ze to nie byl sezon waszych juniorow, Kurmanskiemu uciekla kolejna szansa na medal IMSJ, oby go wkoncu zdobyl.

    pozdro

    McAronik


  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    jak mogłes nazwać keyke gburem

    "moja ideologia"-chłopcze celowo po swojej wypowiedzi nie umiesciłem znaczków typu ;) lub :P bo to by było zbyt czytelne, chodziło mi o to żeby zobaczyć czy sie połapiesz że to jest żart, jednak sie nie połapałes. pozdro
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach

    Nie naszych juniorow a moze waszych???:P:P:P:P

    Kurmanski ma jeszcze szanse za rok na zdobycie IMSJ, a 6 miejsce to wstydu mu nie przynosi, poza tym wspanialy wsytep Rafala w zawodach pod szyldem "Zlata Prilba" itp.
    Zaloze sie ze Rafal bardziej objezdzil sie na torze niz wasze wspaniale gwiazdy!!!:P:P:P:P Tak wogole patrzac przekrojowo na miniony sezon to kto lepiej sie spisal na torach zuzlowych Spiewanek czy Kurmanski??

    Popularnego "Kurmanka" nagrodzono i juz w sezonie 2003 bedzie mial okazje sciagac sie na torach w Anglii, a gdzie bedzie sie sciglal sie Spiewanek na torach Iligowych!

    Odpowiedz dziecko drogie na mojego posta umieszczonego wyzej(wczorajszego) a nie piszesz jakies pierdoly, ktore nie maja zadnego sensu!!!!

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze, ze ladna wymiana zdan zaszla miedzy wami. Powiedzmy jednak sobie strzeze, ze mlodziez w Zielonej Gorze lepiej sie rozwija. Tyle na ten temat.

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie spokojnie !

    Temat dotyczy artykuly, który ukazal sie na lamach Zielonogórskiego Portalu Sportowego -> www.sport.zgora.pl

    Zapraszam wiec do dyskusji na w/w temat...


    Ps. Wiadomo, ze mlodziez z Zielonej Góry jest lepsza :)

  7. Powrót do góry    #52
    Początkujący
    Dołączył
    05-11-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nigdy do końca nie będziemy wiedzieć jak to dokładnie było i jest w naszym klubie. Prezes mówi swoje a "pokrzywdzeni" zawodnicy swoje. Prawda lezy pewnie gdzieś po środku. Sądze jednak, że gdyby panowie Kujawa i Kłopot podchodzili do swojego żużlowego rzemiosła bardziej profesjonalnie, to zniknęłyby ich problemy z klubem i prezesem.

    Pozdrawiam

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2002
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hello.

    Ludzie o czym wy tu gadacie. Ty goszofiak spadaj do innego tematu.

    Jestem ciekawy co powie Pan Prezes po zebraniu GKSŻ, interesuje mnie co będzie dzialo się po tym zebraniu.

    Tymczasem.

    Pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #54
    Zbanowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    1,121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Co z obcokrajowcami w ZG ?

    Bartkowiak wspominał,że nadal pozostanie w Zielonej Górze Nicki Pedersen. Czy prezes mówił prawdę? GW z Bydgoszczy coś temu przeczy :

    Ruchy transferowe w żużlowej drużynie Polonii


    Jarosław Dąbrowski 07-11-2002

    ... Obcokrajowcem nr 1 ma pozostać Mark Loram, a do roli drugiego zawodnika zagranicznego kandyduje w pierwszej kolejności Duńczyk Nicki Pedersen ....

  10. Powrót do góry    #55
    Początkujący
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I co z tego ze Pedersen kandyduje do skladu Polonii? kandydatow moze byc nawet pieciu i co z tego? to jeszcze nic nie znaczy.Liczy sie podpisany kontrakt w ubieglym roku Nicki podpisal rzekomo umowe w Pile a gdzie jezdzil? pozdrawiam wszystkich fanow Falubazu!

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •