Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 80

Wątek: Gdzie K.Pecyna ? - W Pile !

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gdzie K.Pecyna ? - W Pile !

    ZA WWW.PRZEGLADZUZLOWY.PL

    Cztery oferty otrzymał po zakończeniu sezonu Krzysztof Pecyna. Najlepszy polski zawodnik Wybrzeża Gdańsk, które utrzymało się w ekstralidze, na razie poważnie zastanawia się jednak nad pozostaniem w dotychczasowym zespole.

    - „Dwie propozycje pochodzą z ekstraligi, a pozostałe z pierwszej ligi. Nazw klubów na razie nie podam. Za wcześnie” - mówi Pecyna. – „Pierwszeństwo ma Wybrzeże. Sporo wysiłku, mnie i kolegów kosztowało, utrzymanie w ekstralidze. Nie chciałbym, aby trud poszedł na marne. Niemniej sytuacja w klubie jest tragiczna. Zaległości sięgają kilku miesięcy. Byłem ostatnio w klubowej kasie, ale nie otrzymałem nawet złotówki. Jeżeli będę zmuszony, odejdę. W minionym sezonie miałem kłopoty ze zdrowiem, ale teraz czuję się już bardzo dobrze. Zapomniałem o przykrym wypadku z kwietnia br. ”


    Wie ktos moze cos o K.Pecynia o jego propozycjach z innych klubow z kad one moga byc ???




  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    NA PEWNO JEDNA OFERTA JEST Z GORZOWA !!!!!!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a skad jestes tego taki pewien?? co gorzow zapronowal wszystkim gdanszczana mieisce ???

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oto pisemko z dzisiejszego Dziennika Wtorek, 29 października 2002r.

    Od 1999 roku, z przerwą na ubiegłoroczne starty w leszczyńskiej Unii, Krzysztof Pecyna reprezentuje barwy Wybrzeża. W zakończonym sezonie ligowym uzyskał najlepszą średnią z krajowych zawodników gdańskiego zespołu.



    - Mam powody do satysfakcji. Przecież utrzymaliśmy się w ekstralidze - mówi Pecyna.


    - A jeździliście praktycznie za darmo.


    - Z okazji zwycięskich baraży otrzymaliśmy od prezydenta klubu skromne wynagrodzenie. Wcześniej przez dwa miesiące nie widziałem żadnych pieniędzy. Podobno na początku listopada możemy na coś liczyć.


    - Jak mówią piłkarze ręczni Wybrzeża, "podobno" to popularne słowo przy ul. Zawodników.


    - Liczę, że coś się wreszcie zmieni. Nie chciałbym opuszczać Trójmiasta. Planuję tutaj zamieszkać na stałe.


    - W tym roku trapiły cię choroby i kontuzje.


    - Pod tym względem był to najgorszy sezon. Fatalny upadek i uraz głowy. Później przewlekła grypa i związane z nią osłabienie. Szkoda gadać. Resztkami sił wsiadałem często na motocykl.


    - Trener Romuald Łoś często cię krytykował. Sugerował nawet, że udajesz chorego...


    - Mam o to żal, chociaż z drugiej strony rozumiem, że czasami znajdował się w trudnej sytuacji. Cenię jego zaangażowanie. Powinien nadal prowadzić naszą drużynę.


    - Koledzy hucznie świętowali zwycięstwo nad Startem. Ale bez ciebie.


    - Wszyscy wiedzą, że nie piję nawet piwa. Nie pozwala mi na to zdrowie.


    Maciej Polny - Dziennik Bałtycki
    Baltyckiego

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mysle ze pecyna jednak pozostanie w druzyne gdanskiego wybrzeza :)) Gorzow nie wie czy bedzie w ogole jezdzil w nastepnym sezonie a juz kontraktuje zawodnikow ;]

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    KRZYSIU STAY !

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieje że Krzysiek zstanie w Gdańsku.....On jest nam potrzebny!!

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    KRZYSIU W GKSie

    KRZYSIU MUSISZ ZOSTAĆ W GDAŃSKU..............Prosze!!!kibice liczą na ciebie.....a najbardziej ja....to ja cie zaczepiłam w Carefoorze!

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krzysiek powinien zostać w Gdańsku - przynajmniej chciałbym aby tak się stało. Pomimo kontuzji i "wiecznych" chorób to polski filar GKS-u, który w trudnych sytuacjach przywoził ważne punkty (oczywiście nie ujmując nic innym żużlowcom Wybrzeza). Myślę, że w pełni sprawny fizycznie i psychicznie (czytaj: sprzętowo i finansowo), może być jednym z najskuteczniejszych polskich zawodników e-ligi.
    Tylko najważniejsza rzecz: Kiedy (czy w ogóle) wyjaśnią się wszystkie sprawy wokół i w samym klubie? I czy do tego czasu naszym zawodnikom starczy cierpliwości, by grzecznie czekać na to co im się należy i na to co będzie im potrzebne do przyszłego sezonu.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    04-12-2001
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krzysiu zostan. Jestes nasz nie oddamy Ciebie nie pozwolimy!!!

  11. Powrót do góry    #11
    Zbanowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    1,121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czy warto ?

    Krzysiu - jazda w GKS-ie czy innym klubie za friko mija sie z celem. Nie warto ryzykowac jedynego życia i zdrowia dla niektórych żużlowych "działaczy". Bo oni zbierają plendory wypracowane właśnie przez takich jak ty. To właśnie "oni" kosztem zawodników pobieraja regularnie i to nie małe wynagrodzenia, premie, nagrody jakie przyznają sobie wzajemnie ....a zawodnik czeka, czeka, czeka. To oni z klubu robia odskocznię do politycznej kariery a co za tym idzie - do jeszcze większej kasy. To właśnie ich działania w wiekszości przynosza dla klubu więcej szkody niż pożytku.Więc odpowiedz sam: Czy chcesz byc wykorzystywany nadal ?

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powiem tak... jak mu nie płacą niech odejdzie,
    każdy chce przecież zarabiać, zawodnik nie może
    być niewolnikiem własnego klubu, jeśli chcemy
    rozwijać żużel;) to nie może dochodzić do
    takich sytuacji, wiem że wielu fanów GKS-u
    by chciało żeby Krzysiek został, np. my
    byśmy chcieli żeby wrócił Walasek i Protasiewicz
    ale nas na to nie stać, więc nie róbmy z
    zawodników, niewolników bo dla kibiców
    to się jeżdziło za komuny, teraz mamy socrealny
    kapitalizm z okrutną twarzą:P

    "Gdzie dwóch się bije tam dentysta korzysta"

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krzysztof Pecyna dobry zawodnik ale czy ja wiem czy bardzo dobry jeśli chce zostać to wporządku jeśli odejść mówi się trudno jego wybór .Przed sezonem mówił że startuje w GKS by na przyszły sezon był tańszy na liście transferowej (uzgodnienia z szefami GKS) może zmienił zdanie ale moim zdaniem nie trzymałabym go tak kurczowo w zespole.

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    13-05-2002
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pecynka

    Pecynka to przyszłościowy zawodnik i dobrze by było gdyby pozostał w Gdańsku. Należy zapewnić mu sprzęt albo zrealizować wszystkie połatności aby ten sprzęt mógł zapewnić sobie sam, a wtedy będzie dobrze. A Pan Majewski nie powinien zapominać o tym, jak Krzysiek został posadzony na motocyklu po fatalnym upadku i wypchnięty do startu (mecz z Piłą). On ze swojej strony zrobił wszystko co mógł, teraz kolej na działaczy! Oddać ludziom zarobione pieniądze.
    Jeśli Krzysiek zdecyduje się odejść do klubu, w którym będą płacić bardziej regularnie i "tłuściej", to należy uszanować jego decyzję. Któż z nas nie wybrałby pracy lepiej i terminowo opłacanej?

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    12-01-2002
    Postów
    376
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Musi zostać

    Chciał bym aby GKS za wszelką cenę zatrzymał Krzysztofa Pecynę poniewaz jest on bardzo dobrym krajowym jeźdzcem tak iwec Krzysiu zostan

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja również jestem zdania że nie powinniśmy za wszelką cenę trzymać Krzyśka w Gdańsku. Fakt, pomógł w utrzymaniu ale miał też pare dziwnych zachowań (niektórzy wiedzą o co chodzi). Myślę, że jest "trochę " sfocusowany na kasę, miał najwięcej siana w tym sezonie a najgłośniej płakał. A tak ogólnie o nim to można trochę jeszcze opowiedzieć...
    Tak więc uważam, że jeśli będzie sponsor i kasa na dobry zespół to powinniśmy pozwolić Krzysiowi rozwijać się gdzie indziej. Z tej ekipy powinien zostać tylko Marek(krótko trzymany) ale to jest tylko moje zdanie.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakby Wybrzeze Gdansk spadlo z ekstraligi, to pewnie Krzysiek opuscil by klub, a tak pewnie zostanie na kolejny sezon, Gdansk pewnie bedzie chcialo go zatrzymac, przecieciez byl najlepszym polskim zawodnikiem w klubie, jak Gdansk straci takiego zawodnika to pewnie spadnie z ekstraligi.

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja jestem za pozostawienie braci Cieslewiczow.
    Do Pecyny i Piszcza mam mieszane uczcia, owszem sa to dobrzy zawodnicy, co w polaczeniu z dobrym sprzetem gwarantowaloby sukces, ale z 2jki Pecyna/Piszcz wole aby został ten 2.

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Z Gorzowa???

    Prawda jest ze jazda Krzysztofa Pecyny zaimponowala nam, gorzowiakom. Zawodnik biedny, "lamliwy", a jezdzi swietnie. Ale nie badzmy smieszni, Pecyna nie przejdzie z klubu niewyplacalnego do klubu jeszcze bardziej niewyplacalnego...

    pozdro

    McAronik

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    01-07-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym bardzo chcial zeby K Pecyna zostal u nas. Wie ktos moze co sie dzieje u nas w klubie ??

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    INTERNETOWY SPORTOWIEC ROKU-GDAŃSK

    Głosujcie na Krzyśka w plebiscycie na "Internetowego Sportowca Roku - Gdańsk" http://gdansk.naszemiasto.pl/galeria/1430.html, ma szanse na 6 pozycję,a może coś wyżej ale to zależy od was :)

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę, że Pecyna pozostanie w Wybrzeżu, chociaż ostatnio coś słyszałem, że ma ofertę startów z Piły.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja myślę, że Pecyny nie zobaczymy w GKS w przyszłym sezonie.

  24. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    @rombi: a na jakiej podstawie tak twierdzisz, sprecyzuj, bo to ważne.

    @wszyscy: Jak K. Pecyna odejdzie to będzie ogromna tragedia dla gdańskiego żużla. Najgorsze, że nie mam teraz czasu na zabawę w demonstracje itp.
    A nowy prezes jeszcze się niczym nie wykazał, poza gołosłowiem (?).

  25. Powrót do góry    #25
    Początkujący
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tej ekipy powinien zostać tylko Marek(krótko trzymany) ale to jest tylko moje zdanie.
    człowieku, co ty mówisz?!?
    Powinni zostac na 100%:

    1. K. Pecyna
    2. T. Cieślewicz
    3. M. Cieślewicz
    4. (oczywiście) Stefan Andersson
    5. Henrik

    Przecież nie można co roku budować całkowicie nowej drużyny.

    Pozatym oni już jeżdżą RAZEM parę lat (niektórzy) i się nawzajem KUMAJĄ na TORZE! - czyż nie było tego widać - ...

    Za dreamteam w Gdansku juz dziekuje... raz byl i potem byla wielka DUPA.

    Tegoroczna drużyna to moim zdaniem najlepszy układ zawodników od 5 lat w GKSie.

    Tylko że jeszcze jest jeden drobiazg... wypłaty panie FORMELA! TO PANA ZADANIE ŻEBY NAM PECYNA NIE ODSZEDŁ. Jesli by się tak stało, odpowiedzialność będzie ciążyć na pańskiej osobie

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    539
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem K.Pecyna powinien zostać.
    Tak samo jak Tomek i Marek Cieslewiczowie.
    Nie można co rok budować innego składu ponieważ to nie będzie drużyna tylko zlepek indywidualności.
    Do tegorocznego składu nalezy dodać jednego bardzo dobrgo seniora(np.Protasiewicz)i ocokrajowca(np Crump lub Karlsson).Mam nadzieje ,że jak znajdą sie pieniądze to nasi dzialacze nie będą budować teamu na jeden sezon jak to pare lat temu było i poprostu wzmocnią skład zamiast go całkowicie wymieniać.

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    moim zdaniem ...

    ... w GKS-ie powini zostać wszyscy oprócz "Henki", co do Pecyny to nie jest on najlepszym (polskim)zawodnikiem wybrzeża bo jest nim Cielak Tomek. A ze tak sie składa ze Pecyna ma najwyższą śednią wGKS-ie z polaków to prosze zobaczyć w jakich on meczzach jechał (chyba se losował lub wybieral) można zauważyć ze nie jechał we wszystkich trudnych wyjazdach i trudnych u siebie wieć jego średnia była by mniejsza o jakieś 0.300 i było by juz mało troszke a poza tym jak on może powiedzieć ze nie pije to on chyba amnezje ma i do GKS-u dokupić Rumpa czy M.Karlssona i do tego LOTOS i bedzie super!!!:
    1.J.Crump\M.Karlsson
    2.T.Piszcz\A.Fajfer
    3.S.Andersson
    4.K.Pecyna
    5.T.Cieślewicz
    6.M.Cieślewicz
    7.M.Giżycki
    8.A.Fajfer(nasz czarny koń)\T.Piszcz

    Bardz bym jeszcze chciał zeby w GKS-ie jeździł Mirek Kowalik jest on świetny i wogóle!!!

    Zeby był taki skład i do tego jeszcze LOTOS podium dla
    GKS-u a moze, moze i ... te najwyższe!!! Oby !!!:)
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    człowieku, co ty mówisz?!?
    Powinni zostac na 100%:

    1. K. Pecyna
    2. T. Cieślewicz
    3. M. Cieślewicz
    4. (oczywiście) Stefan Andersson
    5. Henrik
    ------------------------------------------------------------
    Krzysztof Pecyna - zawodnik bardzo himeryczny, o złym stanie zdrowia, potrafiący wybierać sobie mecze w których chce startować i mający na swoim koncie "parę dziwnych przypadków". Czy On musi zostać na 100% ????
    Myślę, że nie...

    Henryk bardzo wesoły i *****isty jegomość bardzo pomógł w paru meczach a pare zawalił. Myślę, że będziemy mieli dużo lepszych obcokrajowców.

    Prawdopodobnie Tomek zostaje natomiast nie wiadomo co z Markiem (czyt. czy Grajewski go puści)

    A pozostałe wzmocnienia ... to tak jak napisał Mr Rywelski będzie coś wiadomo po przyszłym wtorku.
    A tak swoja drogą dobrze że Grzegorz sie reaktywował na forum, miejmy nadzieję ,że i w klubie powstanie jak "Fenix z popiołów"...

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    do tej pory nie chcialem sie wypowiadac, ale Rombi niestety ma duzo racji.
    Krzysiek potrafi sam sterowac swoimi chorobami i samopoczuciem, tak jak i innymi rzeczami.
    Pozdr.- Stewal
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  30. Powrót do góry    #30
    Początkujący
    Dołączył
    20-11-2002
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pecyna i tak zostanie

    Moim zdaniem Pecyna prowadzi kolejną gierkę odejdę jak nie będą płacić. Tyle klubów złożyło mu propozycję, że coś mi się zdaje że nie dostał żadnej. Może się mylę ale....

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Janek
    tu nie chodzi o to, że Krzysiek straszy, że nie zostanie. Klub wraz z trenerem zastanawia się nad przydatnością tego zawodnika w przyszłym sezonie w barwach GKS.

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle ze Krzysiu zostanie w Wybrzezu!!

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No niestety, Krzysztof Pecyna raczej przejdzie do Polonii Piła. Pomimo wielu deklaracji, że chce zostać w Gdańsku, najprawdopodobniej odejdzie z naszego klubu... :(

    Nie tędy droga do utrzymania się panie Chrzanowski, nie tędy...:(

  34. Powrót do góry    #34
    Początkujący
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nic dziwnego, ze Pecyna wroci do Pily... zapewne dostanie jakas czesc pieniedzy z transferu Hampela i Dobruckiego

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    320
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem Pecyna bedzie śmigał w Pile

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2003
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo bym chciał,żeby Krzysiek Pecyna nadal jeździł w Wybrzeżu.Przecież nie tędy droga aby pozbywać się najlepszych zawodników.Mam nadzieję,że Krzysiek nie zawiedzie fanów gdańskiego speedway'a i nie przeniesie się do Piły.Z drugiej strony nie jest nie zastąpiony,więc nie wiem czemu zażądać 150 tys. żł za podpisanie kontraktu.Mam nadzieje,że dojdzie do porozumienia z władzami GKS'u i ponownie będzie zdobywał punkty dla naszego zespołu.

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja tez mysle ze krzysiu zostanie u nas.jezeli by odszedl,to bedzie to wielka strata dla zespolu.

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    widze ze ktos odswiezyl ten temat chyba komus zalezy zeby Krzysiek zostal w Gdansku...

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    widze ze ktos odswiezyl ten temat chyba komus zalezy zeby Krzysiek zostal w Gdansku...
    Nie będę tego ukrywał, że tak jest:)
    Mam nadzieję, że nie jestem jeden któremu zależy...

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    człowieku, co ty mówisz?!?
    Powinni zostac na 100%:

    1. K. Pecyna
    2. T. Cieślewicz
    3. M. Cieślewicz
    4. (oczywiście) Stefan Andersson
    5. Henrik
    A o fajce to zes zapomniał?Hmmm ale z ciebie kibic:P

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    :)

    [b]Ja tam myślę że Krzysiu zostanie u nas! Szczerze mówiąc to zdziwilam sie gdy usłyszałam ze --==Pecynek=---żada sporo "hajcu"za wystepowanie w GKSie...jestem ciekawa co Wybrzeże zrobi!?

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    jesli sobie tyle zazadal to nie powinie tyle dostac rok temu tez sobie zyczyli co niektozy i co podpisali najpierw pila powinna przygotowac sobie kase na jego transfer:)
    a jesli chodzi o zawodnikow ktorzy opuscili pile to przypomne ze klub pilski mial nie male zobowiazania wobec nich i tak na prawde nie dostali tyle kasy co widnialo na liscie transferowej prz danym zawodniku:)
    Takze Pecyna zejc na ziemie nie jestes gwiazda
    GKS THE BEST

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zostanie w gdansku

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    powiem tak.chcem zeby Pecyna pozostal w gdansku,ale najpierw musi obnizyc swoje zadania finansowe za podpisanie kontraktu.pozdrawiam.

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mi sie tez wydaje ze zostanie w Gdansku. Pila tez nie ma kasy by dac mu 150tys. Za ta kase lepiej w sprzet inwestowac.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •