Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 80 z 80

Wątek: Gdzie K.Pecyna ? - W Pile !

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2003
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieje, ze Pecyna zostanie w Gdansku....Bo bardzo bym chcial, zebyscie utrzymali sie w EXTRALIDZE.....
    Mam rowniez nadzieje, ze zmontujecie taki sklad, ktory "pomoze" rolnikom jezdzic w barazach...z np Lublinem..
    Pozdrawiam kibicow z Gdanska....

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja widzę to w ten sposób...
    Wydaje mi się,że Pecyna wybierze ten klub,który zapewni mu lepsze warunki finansowe.W sytuacji w jakiej znajduje się gdańskie Wybrzeże może zabraknąć kasy(jeśli jakaś nawet jest) aby podołać wymaganiom Krzyśka.Inna sprawa,że 150 tyś to kwota dla mnie nie do przyjęcia.Nie jestem pewny czy zmiana klimatu z morskiego na wielkopolski wpłynie korzystnie na zdrowie tego żużlowca:),a tak na poważnie to się wcale nie dziwię,że facet próbuje zapewnić sobie jakieś w miarę stabilne dochody.Tylko zastanawiam się czy w Pile będzie miał tak różowo...(należy pamiętać,że Polonia nadal ma poważne problemy finansowe i oby nie powtórzyła się sytuacja z ubiegłego roku gdzie żużlowcy jeździli za darmo czy tam za jakieś marne grosze).
    Jednak powstaje tu inny problem.Pecyna został wyróżniony przez gdańskich kibiców,którzy wybrali go do 10-tki najlepszych sportowców regionu.Wydaje mi się,że to do czegoś nobilituje...Bardzo bym się ucieszył gdyby teraz on pokazał,że mu zależy na pozostaniu w Wybrzeżu(może za mniejsze pieniądze).Najgorsze jest to,że może zasilić klub z którym GKS ma stoczyć walkę o utrzymanie.....

  3. Powrót do góry    #48
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No coz ja za Pecyna plakac nie bede. A w szczegolnosci za jego "chorobami".

    Ale mimo to chcialbym aby zostyal

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2002
    Postów
    142
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety...nie zostanie.
    Wraca do Polonii Piła. :)

    pozdr.

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NO NIE PECYNEK ODCHODZI :( zapowiada sie że Wybrzeże bedzie w jeszcze wiekszych kłopotach niż w ubiegłym sezonie ! :(

    Dozobaczenia na STADIONIE !:P

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Qu

    Pisząc o "chorobach" Pecyny bardzo sie mylisz.
    Jeżeli uważasz Krzyska za takiego człowieka, to pogadaj z WybrzeżeFanaticiem. Zobaczysz w jakim jestes błędzie co do Krzyska.
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dozobaczenia na STADIONIE !:P
    Ciekawe tylko na jakim, bo ten w Gdańsku chyba w trakcie sezonu będzie jedynie obrastał trawą...:(:(:(

    Pecyna--->Piła
    Andersson--->Gniezno
    A.Fajfer--->Warszawa
    Piszcz--->Lublin
    Kierzkowski--->Grudziądz
    Korolew--->Łódź(?)
    Gustafsson--->?

    "...to jest już koniec, nie ma już nic, jesteśmy wolni, możemy iść..."

  8. Powrót do góry    #53
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Krzysztof Pecyna powraca do macierzystego klubu. Dzisiaj zawarł wstępną umowę z pilską Polonią. – „Wracam do Piły. Musimy jeszcze dograć szczegóły. Warunki zaproponowane przez pilskich działaczy są porównywalne do gdańskich. Niemniej ominą mnie podróże z Piły do Gdańska. Będę bardziej wypoczęty. W tym tygodniu odwiedzę jeszcze Trójmiasto, aby uregulować wszystkie sprawy z Wybrzeżem” - stwierdził Pecyna.

  9. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marys

    Ale z Ciebie kibic,nie wierzysz w wystepy Wybrzeza w Ekstralidze '03.To sie grubo mylisz kolego jeszcze zostało 5 dni dla nie dowiarków co mysla tak jak Ty.Zyje nadzieja ze za dwa miesiace(ponad)poczuje ten wspaniały aromat metanolu:)i zapach spalonej gumy:)na Długich Ogrodach.NBadzieja ponoc matka glupich a ja do nich niestety;)naleze.Pozdrawiam

  10. Powrót do góry    #55
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No cóż Pilanie..... przygotujcie sie na "epidemie chorób w waszym mieście"

  11. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krzysztof Pecyna powraca do macierzystego klubu. Dzisiaj zawarł wstępną umowę z pilską Polonią. – „Wracam do Piły. Musimy jeszcze dograć szczegóły. Warunki zaproponowane przez pilskich działaczy są porównywalne do gdańskich. Niemniej ominą mnie podróże z Piły do Gdańska. Będę bardziej wypoczęty. W tym tygodniu odwiedzę jeszcze Trójmiasto, aby uregulować wszystkie sprawy z Wybrzeżem” - stwierdził Pecyna.
    Mam nadzieję że się mylę, ale wydaje mi się że pecyna uciekł z deszczu pod rynnę.
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I dobrze bo By sie Chłopak tam zmarnował !

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    Zawsze jest to jakies wzmocnienie pila chyba powaznie mysli o barazach :):)
    szkoda tylko ze kosztem gdanska :(
    moze jednak klub sie pozbiera i wyjdzie jakos z trudnej sytuacji :)miejmy nadzieje ze nadejda lepsze czasy dla tego klubu

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krzysztof Pecyna ostatni sezon mial znakomity byl lidere Wybrzez Gdańsk w każdym spotkaniu zdobywał duz ilość punktów.Wraca do swojego macierzystego klubu i na pewno będzie chciał pokazać sie z jak najlepszej strony.Na jego barkach bedzie opieral sie szkielet druzyny po odejściu z Piły Dobruckiego i Hampela.

  15. Powrót do góry    #60
    Początkujący
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    I

    A ja już miałem nadzieje że K.Pecynka zostanie z Wybrzeżem!!!A tu nagle patrze:K.Pecyna wrócił do macierzystego klubu...no i koniec nadzieji.Wybrzerze będzie miało ciężko bez Krzysia, ale wierze że utrzymają się!!!!SERDECZNE POZDROWIENIA DLA CAŁEGO GDAŃSKA!!!BĘDZIE OK

  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    :(:(;(

    [b]szkoda że Krzysiu odszedł-to był,jest i BEDZIE mój ulubiony zawodnik !!! PAMIĘTAJ KRZYSKuuu zawsze !! i pamiętaj tę TOYOTE CARINĘ którą mijałeś wtedy.... :P papa

  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak to szybko się zapomina o pewnych sprawach;)
    Jak kilka lat temu Pecyna przychodził do Gdańska to pan Wilczyński wogóle zabronił mu się pojawiać w klubie i miał zakaz treningów na pilskim obiekcie. Jak widać czas goi rany... i to szybciej niż się nam wszystkim zdaje...

    Mimo wszystko życzę Krzyśkowi wszystkiego dobrego:)

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    417
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Nie za bardzo wierzę w porównywalne warunki jakie ma otrzymać w Pile Pecyna .Skoro 150 tys. [co prawda w ratach]
    jest zbyt małą kwotą to nie wiem jakie "gruszki na wierzbie" obiecują mu włodrze Polonii.[jeśli nie jest
    tajemnicą -może ktoś napisze z kim personalnie z działaczy
    rozmawia się obecnie w Pile]Jeszcze mała sprawa Krzysiu odchodził do Gdańska za 200 tys.PLN Ile dziś trzeba zapłacić dla Gdańska?

  19. Powrót do góry    #64
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    p.majac :)

    Rozmawia się z dealerem TOYOTY p.Ukleją ,z szefem firmy PROFIL i jakimś posłem :P

  20. Powrót do góry    #65
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kto powiedzial ze Pecyna jest juz w Pile,skoro dzis byl na rozmowach w Gdansku.

  21. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2003
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W 100% zgadzam się z Biardykiem Pecyna nie podpisał jeszcze kontraktu w Pile.A ponadto był dzisiaj na rozmowach w Gdańsku.Więc nie chwalcie dnia przed zachodem słońca.

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na jakiej podstawie piszecie, że na 100% nie podpisał w Pile? Podobno był w Gdańsku i z działaczami Gks-u ustalił szczegóły transferu do Piły...

  23. Powrót do góry    #68
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    :)

    DOZOBACZENIA NA STADIONIE-to tylko do prawdziwych kibiców....którym jestem JA ! :D

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2002
    Postów
    142
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pecyna kłamie???

    Za www.speedway.gda.pl :
    "Krzysztof Pecyna krajowy lider gdańskiego Wybrzeża, który miał znaczący udział w utrzymaniu gdańszczan w żużlowej ekstralidze w zbliżającym się sezonie będzie reprezentował barwy pilskiej Polonii. - Twoja druga przygoda z Wybrzeżem trwała tylko rok. Co zadecydowało o powrocie do Piły? - Nie odszedłem z Gdańska z przyczyn finansowych. Zadecydowały sprawy osobiste. Gdyby nie problemy prywatne to nadal jeździłbym w Wybrzeżu. Żałuję, że odchodzę tym bardziej, że działacze budują ciekawą ekipę. Dziękuję panu Stefanowi Chrzanowskiemu i Andrzejowi Terleckiemu za wyrozumiałość i pomoc w przejściu do Piły. - Jak oceniasz ten rok? - Był bardzo dobry. Z drużyną osiągneliśmy wynik, którego nikt się nie spodziewał. Bardzo dobrze układała się moja współpraca ze sponsorami i chciałbym w tym miejscu podziękować firmom ZAPRO i Top-Fruit za wsparcie w trakcie sezonu. Mam nadzieję, że będą mi pomagać również w tym roku. Nie mogę zapomnieć o wspaniałych kibicach Wybrzeża. Takich fanów jak w Gdańsku nie ma nigdzie. Są najlepsi w Polsce i bardzo żałuję, że w tym sezonie nie będę dla nich jeździł. Zrobię wszystko, żeby za rok ponownie jeździć w Wybrzeżu. - Czy nie obawiasz się, że część kibiców może mieć do ciebie pretensje, że przechodzisz do drużyny, która zdaniem wielu osób jeździła w koncówce sezonu przeciw Wybrzeżu? - Nie. Mam nadzieję, że kibice nie będą mieli do mnie pretensji. Jeździłem przecież jak najlepiej umiałem, a do przejścia skłoniły mnie powody osobiste. - Przechodzisz do zespołu, którego sytuacja kadrowa nie jest najlepsza... - To prawda. Z zespołu odeszli liderzy Hampel, Dobrucki. Pozostali jednak młodzi jeźdźcy, z którymi będziemy starali się walczyć o utrzymanie. Ten sezon będzie walką o przetrwanie żużla w Pile. - Dziekuję za rozmowę. - Dziekuję i jednocześnie pozdrawiam wszystkich gdańskich kibiców. Mam nadzieję, że w przyszłym roku ponownie będę reprezentował Wybrzeże...."

    Drodzy gdańszczanie, dziwne rzeczy opowiadacie/piszecie.

    pozdr.

  25. Powrót do góry    #70
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trochę mnie to dziwi, że sprawa zawodnika, który jeszcze nie podpisał kontraktu jest taka głośna !!! Ja Uwieżę, że odszedł dopiero wtedy, gdy się dowiem, że Piła zapłaciło 150000 GKS-owi.
    Spokój panowie

  26. Powrót do góry    #71
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ojjj...?:(

    Ten --=Pecynek=-- coś kręci...co on chce przez to dokonac ?

  27. Powrót do góry    #72
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2002
    Postów
    142
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kto kręci?

    Może poprostu zawiedzeni gdańscy kibice narobili lekkiego zamętu puszczając famę o rzekomych czwartkowych rozmowach z Wybrzeżem.
    Krzysztof Pecyna podpisał roczną umowę z T.S.Polonia Piła!!!

    pozdr.

  28. Powrót do góry    #73
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może poprostu zawiedzeni gdańscy kibice narobili lekkiego zamętu puszczając famę o rzekomych czwartkowych rozmowach z Wybrzeżem.
    Krzysztof Pecyna podpisał roczną umowę z T.S.Polonia Piła!!!

    pozdr.
    Kto tu wprowadza zamęt? To my kibice jesteśmy cały czas kołowani! Przed chwilą na www.sportsboard.pl ukazała się informacja, że Pecyna dopiero uzgodnił warunki w Pile a nie podpisał kontrakt. Kto tu więc kogo kołuje???

  29. Powrót do góry    #74
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tam sie powołują na Tygodnik Nowy , a prasa regionalna informuje ze sporym opóźnieniem, zresztą pada tam zdanie, że niedawno odbyło się walne, dziwne, że autor sam chyba nawet nie wie kiedy to miało miejsce (znów jakiś dyletant). A info o Pecynie jest w telegazecie a tam raczej nie sprawdzone newsy nie trafiają.

  30. Powrót do góry    #75
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    info o Pecynie jest w telegazecie a tam raczej nie sprawdzone newsy nie trafiają.
    Zdziwilbys sie ile tam jush bylo rzeczy niesprawdzonych... np jesli chodzi o Manchester United... jestem Redaktorem naczelnym [ur]http://www.manutd.pl[/url] i newsy zza zagranicznych portali czytam i tlumacze kilka dziennie... za to w telegazecie pisza o transferach ktore wg nich sa jush na 100 % pewne i zara pilkarz podpisze ... a w rezultacie sa to tylo plotki.

  31. Powrót do góry    #76
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2002
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak wy z Piły tak piszecie że Pecyna jest na 100% w Pile to pokarzcie zdjęcie z popisem jego na kontrakcie

  32. Powrót do góry    #77
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2002
    Postów
    142
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak wy z Piły tak piszecie że Pecyna jest na 100% w Pile to pokarzcie zdjęcie z popisem jego na kontrakcie
    Czy widziałeś podpisane kontrakty T.Cieślewicza,Kościechy czy Chrzanowskiego?
    Dla mnie wystarczy to co usłyszałem od M.Madeja, a jest to osoba wiarygodna.

    pozdrawiam

  33. Powrót do góry    #78
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Koniec tematu, Pecyna jest w Pile i tyle...

    Szkoda wielka, że musiał odejść, ale cóż zrobić...
    Będzie go w każdym bądź razie brakowało:(

    Krzysiek, mimo wszystko, wszystkiego dobrego:)

  34. Powrót do góry    #79
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    t.czeslewicz ma kontrakt czy tego chce czy nie

    ma kontrakt bo nie jest na liscie transferowej i nie pitol.
    Pecyna w Pile, mimo wszystko zawiodłem się na nim, poszedł z deszczu pod rynnę, ale jego wybór.

    Na dzień dzisiejszy moge ppogratulować pilanom utrzymania, bo u nas nie ma nikogo wartościowego w składzie, ba my składu nie mamy i nie widać szans poprawy, a to co wszyscy gadają to pobożne życzenia i jedna wielka ściema, na dzień dzisiejszy gks sdkładu nie ma i nie zanmosi się żęby to się zmieniło!

    Wybaczcie mi ale mnie to już wk*****, te szachy bezsensowne.

  35. Powrót do góry    #80
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    KONIEC

    Dobra koniec tematu Krzysiek poszedł do PIŁY ! Byl w Gdańsku pożegnał sie i odjechał...KONIEC!!!
    [b][u]DZIĘKI KRZYSIEK-DZIEKI ZA WSZYSTKO !!

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •