Pokaż wyniki od 1 do 30 z 30

Wątek: Dyrektor Rywelski odchodzi!!!!!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    17-06-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dyrektor Rywelski odchodzi!!!!!!!

    Maiałem dziś wątpliwą przyjemność przeczytać na PŹLD, że jeden z ludzi którzy zrobili tak wiele dobrzego dla GKS-u w tym sezonie odchodzi. Mianowicie Pan Rywelski otrzymał propozycję pracy w jakiejś firmie i przestaje być dyrektorem w GKS-ie:(((((( Smutne to.

    Panie dyrektorze - gdańscy kibice nie zapomną tego co Pan zrobił dla naszego klubu.

    DZIĘKUJEMY!!!!!!!


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie odchodzi z GKS-u, ale przestaje być dyrektorem sekcji żużlowej (nosi się z zamiarem swojej decyzji jeszcze na 100% nie potwierdza).

  3. Powrót do góry    #3
    Zbanowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    1,121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zmiay w GKS-ie ?

    Czyżby to początek długo oczekiwanych zmian na kierowniczych stanowiskach w GKS-ie ?

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    17-06-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Popo dzięki za sprostowanie. Ale tak jak zaznaczałem taką informację uzyskałem na PŻLD.
    Mam nadzieję że jednak Pan Rywelski pozostanie na swoim stanowisku.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kłopot w tym że to nie te osoby mają się zmieniać, Rywelski wraz z Łosiem moim zdaniem uratowali GKS w tym sezonie (ofc największą zasługę mają zawodnicy za swe poświęcenie i jazdę za dziękuję). Jeśli ktos ma odejść to raczej Majewski, a nie Rywelski
    Oj nie jest to dobra wiadomość, w sumie mimo wygranych baraży, nadal nie było żadnej dobrej wiadomości dla gdańskiego żużla :(

    Pozdrawiam

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ciekaw jestem czy tak zasłużony działacz dla gdanskiego żużla jakim jest pan rylewski musi odejść z powodu znalezienia lepszej pracy czy może to kontrowersyjna osoba pana majewskiego doprowadziła do tego .

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    09-10-2002
    Postów
    251
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No dobrze, a czy sytuacja z Łosiem już się wyjaśniła? Tzn. Odchodzi czy nie ?

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I znowu ma ktos odejsc mam nadzieje ze P. Rywelski zostanie! spelnial on swoje obowiazki moim zdaniema to on powinnnien zastapic na fotelu Prezydenta klubu Majoneza!

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Majewski musi odejść !!! Bez przesady , ale jest już coraz gorzej !!! Co z tego że utrzymali sie po barażach ??

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie tych ludzi zmieniaja...

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Nie zmieniają , a sami odchodzą. Trochę nie w tej kolejności co powinni to już inna sprawa.
    Pan Rywelski zapewne wie co robi...

    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na pewno Grzegorz z własnej woli przestaje pełnić obowiązki dyrektora; natomiast w klubie bedzie przez cały czas.
    Prawdą jest to że otrzymał propozycję pracy i właśnie pełnione tam obowiązki kolidowałyby z pracą w GKS.Przecież w końcu musi chłopak zacząć zarabiać jakieś pieniądze :)

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zapewne Pan Rywelski wie co robi. Ma określone wykształcenie i powiązaniu z innymi czynnikami pewnie o lepszą pracę Mu nie trudno.
    Mnie to wszystko coraz bardziej martwi, bo wychodzi na to że jedynym działaczem w klubie (sekcji żużlowej) został Majewski. Nie wiem tylko czy to jest przejaw tak wielkiej miłości Pana M. do klubu (może pieniędzy), że został sam, tego, że nikt nie może już z nim wytrzymać, czy tego że inni sami wykończyli się całą sytuacją w klubie.
    Coraz gorsze informacje...
    Kiedy wreszcie będą lepsze????
    Czy ktoś zna odpowiedź???

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    04-12-2001
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W klubie ani widu ani slychu. Nic. Nic sie nie dzieje. Czyzby wszyscy swietowali utrzymanie sie w e-lidze?? Ale panowie sytuacja Wybrzeza nadal jest ciezka, trzeba nadal ratowac zuzel w Gdansku bo moze dojsc do tego ze znowu bedzie tak jak w tym roku. Odchodza Ci co ratuja Wybrzeze a zostaja Ci ktorzy maja odejsc !!!!!!

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proponuje wywiadzik w Dz.B. z panem Rywelskim.
    pan dyrektor został ściągnięty w tym sezonie żeby pan Majewski mógł się usunąc trochę w cień by zbyt nie drażnić swoim wizerunkiem .
    Lecz słobo mu to wypadło gdyż nikt mu nie zapomni co zrobił dla klubu tego dobrego lecz i tego złego.

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Magdusia
    pomyśl zanim coś napiszesz; takimi textami upodabniasz sie do poprzednika (pavilona). A nie o to Ci chyba chodzi...

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    04-12-2001
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Rombi

    Rombi przestan wszystkim mowic i rozkazywac co maja robic!!!!! Wiesz zaczyna juz mnie to wkurzac naprawde. Zrozum kolego ze nie wszyscy maja takie samo zdanie po to jest to forum przeciez. Nie wszyscy kochaja Majewskiego tak jak Leppera.

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    30-10-2002
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    GRATULUJE UTRZYMANIA SIE W EKSTRALIDZE!!!NIE KUMAM DO KONCA KLIMATOW ZWIAZANYCH Z GDANSKIM ŻUŻLEM ALE Z TEGO CO MOŻNA WYCZYTAC TU I TAM TO MAJEWSKI NISZCZY WAM LUDZISKA ŻUŻEL:(!!!WEDŁUG MNIE TO TYPOWY "STOŁKOWICZ"!!!POTRZEBA WAM KOGOS KTO NAPRAWDE KOCHA ŻUŻEL I SUMIENNIE BEDZIE "PREZYDENTOWAŁ"!!!!POZDRAWIAM!!!!

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    04-12-2001
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I oto wyzej widzicie jakie jest zdanie neutralnego kolesia. Brawo. Nie jest zwiazany z klubem ale najlepiej widzi co sie dzieje. Jego zdanie wedlug mnie jest nawet bardziej znaczace od pogladow wszystkich kibicow z Gdanska na temat Henia Majewskiego. Ja juz dawno mowilem ze moje zaufanie do Majewskiego sie wyczerpalo, dla mnie juz jet skonczony. Nie wieze w to co pisza w gazetach ale mam tez swoj rozum. To nie jest normalne co sie dzieje w naszym klubie.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję, że po odejściu pan Rywelski dalej będzie pisał na sportsboard. Jego komentarze zawsze były wyważone. Patrząc na niego, prze pryzmat jego wpisów mogę stwierdzić, że jest człowiekiem kompetentnym, ważącym słowa i zapewne takim jest w rzeczywistości, ale to chyba najlepiej wie rombi. A tak na marginesie, to wyluzuj trochę rombi. Gdyby wszyscy mieli takie zdanie jak Ty, to sens zakładania różnego rodzaju Forum, czy list dyskusyjnych byłby wątpliwy.

    P.S. Gratulacje za utrzymanie, bo nie miałem okazji jeszcze tego zrobić.

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Magdusia
    pomyśl zanim coś napiszesz; takimi textami upodabniasz sie do poprzednika (pavilona). A nie o to Ci chyba chodzi...
    ------------------------------------------------------------
    Rombi muszę ci powiedzieć że to co napisałam było przemyslane P. Rywelskiego znam z działalności jeszcze jak nie był w klubie to perspektywiczny człowiek i do jego osoby nie mam nic ale nikt mi nie powie że nie został ściagnięty jako zasłona dymna dla P. Majewskiego!!!!.

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czas troszeczke odkurzyć ten temat

    Co jest teraz z Panem Rywelskim, jest w klubie czy jush w/w Pana nie ma, jak w został w GKSie to napiszcie na jakim stanowisku. Po ostatnich "roszadach" sam sie jush pogubiłem i nie wiem co i jak.
    Mam nadzieję że pozostanie w klubie i bedzie dalej pomagał nam kibicom a przede wszystkim żużlowcom

    POZDRO

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jutro około południa napiszę Wam co i jak...

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Grzegorzowi w ostatni piątek skończył się urlop i oficjalnie od dziś pracuje.Jak do tej pory przecież on nie złożył wypowiedzenia, ani nikt mu go nie wręczył.
    Wszystko rozstrzygnie sie po walnym zebraniu.
    Wczoraj wieczorem obiecał mi, że sam sie tu odezwie...

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2002
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jestem wciaz dyrektorem Klubu.

    Witam wszystkich. Wciaz jestem dyrektorem GKS, mimo, ze piastowanie tej funkcji w ekstremalnych warunkach ekonomicznych jest niezlym wyzwaniem. Do 22 bylem na urlopie, choc kazdego dnia i tak bylem w Klubie. Co bedzie dalej zobaczymy po 3 grudnia, kiedy to odbedzie sie Nadzwyczajne Walne Zebranie GKS, ktore ma wybrac nowy Zarzad. Oczywiste dla mnie jest, ze nowy Zarzad sam dobierze sobie zaufanych wspolpracownikow i jest to zupelnie naturalne. Ja nawet nie bedac po walnym pozostane aktywnym czlonkiem Klubu, chcacym wspierac jak najlepiej sekcje zuzlowa.
    Obecna, przedluzajaca sie niepewnosc nie sluzy niczemu dobremu, wiec z niecieprpliwoscia wyczekuje Walnego Zebrania, po ktorym trzeba niezwlocznie uporzadkowac sporo spraw w Klubie. Nie mialem okazji rozmawiac dluzej z kandydatem na Prezydenta Klubu, ale wierze w szczerosc intencji i zlozonych deklaracji. Tym bardziej, ze zlozone byly publicznie, do tego w specyficznym czasie. Kluczem do dalszego, lepszego funkcjonowania Klubu sa oczywiscie finasne i na pieniadzach opiera sie jego przyszlosc. Wszystkie te niewiadome powinny sie rozwiazac 3 grudnia. Trudno mi sobie wyobrazic, by te niewiadome nie rozstrzygnely sie pozytywnie.

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2002
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ja na Forum

    Moja aktywnosc na Forum dosc radykalnie spadla, ale nie wynika z braku sympatii dla sportsboard.pl Przyszczyna jest ptrozaiczna - czas. Jak dobrze wiecie forum wciaga, a ja jestem na to dosc podatny. Dlatego sledze biernie, aczkolwiek uwaznie o czym tocza sie dyskusje i na wszelki wypadek nie wlaczam sie do nich, bo nie odchodzilbym od komputera... :-)

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Witam Dyrektorze,
    czy mam rozumiec, ze dalsze piastowanie funkcji Dyrektora
    przez Pana zalezne jest od ustalen "walnego", a nie jak sie
    ogolnie mowi z powodu rezygnacji?
    Osobiscie bardzo chetnie ogladalbym Pana w sezonie 2003
    "biegajacego" po parku maszyn jak do tej pory i oczywiscie
    w tej samej roli jak dotychczas.
    Pozdrawiam- Stewal
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2002
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pozwol stewal, ze nie ustosunkuje sie do Twojego pytania, a pogadamy po przyszlym wtorku? Nie wypada mi zbyt wiele komentowac biezaca sytuacje, w tym swoja, szczegolnie gdy zbyt wiele jest niewiadomych.

  29. Powrót do góry    #29
    Początkujący
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no to szkoda

  30. Powrót do góry    #30
    Początkujący
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bardzo przepraszam za tą wypowiedź górną!!!to sie nie powtórzy!!!!!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •