Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 80

Wątek: 2.11.2002 GKS! Odwoływanie Majewskiego!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    2.11.2002 GKS! Odwoływanie Majewskiego!!!

    Komunikat nr 4 napisał(a) dnia 2002.10.27
    Poszły konie po betonie a węgorze po torze nie mówcie o żadnym zebraniu organizacyjnym - jak sobie to wyobrazacie?PO PROSTU KAZDY KOMU GKS MIŁY PRZYCHODZI W SOBOTE 2 LISTOPADA O 20.00 pod Neptuna.Potem przemarsz z flagami pod stadion.Na placu przed Pubem 501 podpisujemy petycję do Wojewody o przejęcie kurateli nad klubem - ustanowienie zarządu komisarycznego.Zadnych zadym i krzyków bo nas załatwia na amen jako zakłucaczy porzadku


    1. Ktos musi przygotowac tekst petycji
    2. W poiedzialek 4.11 moemy zrobic duuuuza wieeeksza DEMONSTRACJE i zaprosic media

    3. WSZYSCY PRZYLAZIC!!!



  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja jestem za. Ale petycji nie napisze, bo nie umiem :(. Ale pod Neptunem bede. Pokazmy gnojom(czyt. H.M.) jak nam zalezy na klubie!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wsumie to tez jestem ZAMowice pod Neptunem Proponuje isc w szalikach i czapeczkach i flagach klubowych kazdy w tym co ma !!! Chyba ze Rafineria powie wyraznie ze bedzie Wspolpracowac z majonezem a o ktorej godzinie pod tym Neptunem ??? z Petycja namnie nieliczcie bo pisac nieumiem teraz tak jakos przypadkiem :D :P


    POZDRAWIAM WSZYSTKICH KIBICOW GKS !!!

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    GKS

    Na benk wpadne w kolegami!!!!!!!!

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bede napewno.
    Mam nadzieje ze zjawi sie jak najwieksza liczba osob!

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2002
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bede z grupka 20-20 osobowa

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bede z grupka 20-20 osobowa
    To znaczy ilu was bedzie? Bo nas tak 5-5 osób :D

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    GKS!!!!!!!!!!!

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2002
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bede z grupka 20-20 osobowa
    To znaczy ilu was bedzie? Bo nas tak 5-5 osób :D
    tu mialo byc 10-20:P:)

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    04-12-2001
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jestem za

    Oczywiscie ze sie przylacze ale nie wiem czy dojade mam kawal drogi do Gdanska w kazdym razie jestem za wami i z wami. Odwolajcie tego Majoneza.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    GKS!!!!!!!!!!!
    Powiedzial co wiedzial.
    Apropos Neptuna to mysle, ze o godz 20:00 to za pozno.

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    MicJes po czesci masz racje, ale ja np. wczesniej nie dam rady :(:(:(

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    MicJes po czesci masz racje, ale ja np. wczesniej nie dam rady :(:(:(
    To moze o 19:59? Pasuje;) A tak na serio, to mysle, ze ok 21(czyli jak dojdziemy na stadion) to tam nikogo nie bedzie(czyli kto nas zobaczy, ze protestujemy??? Wtedy to nic nie da.

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To moze z taczka jezdzmy ? :)

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-11-2001
    Postów
    674
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Od nas ok 20 osob spokojnie, ale o godzinie 21 tam nikogo nie bedzie. Najlepsza godzina to ok godz 12!!!!

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Super Pomysł

    Ja tez będę,ale myślę że to spotkanie faktycznie powinno być wczesniej.Mozna tez zaprosic kogos z mediów + pana Mielczarka z TV Gdansk.Im bardziej to nagłosnimy tym większe szanse.pozdrawiam wszystkich kibiców GKS-u.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szans na odwołanie w taki sposób nie ma żadnych a wojewoda tym bardziej. Jedyne, co można zrobić to pogadać, aby prezydent sam zrezygnował lub namówić członków klubu GKS (miedzy innymi Waszkiewicz, Osiński, Rywelski i paru jeszcze innych), aby odwołali prezydenta z pełnienia tej funkcji.

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Obawiam sie że takiej dużej taczki nie znajdziecie.
    Myślę że Pele ma racje w klubie tak póżno nikogo nie będzie.O ile w ogóle ktoś tam jeszcze przychodzi.

    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Warto by zaprosic Leppera... on by nam zrobil demonstracje.. wtedy Majewskiego bysmy sie pozbyli na 100 % :)

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle, ze to dobry pomysł, jednak o 20-21 nic nie zdziałamy, mysle, ze powinno sie to odbyc wczesniej.Kto z działaczy klubu lub osob ktore bysmy chcieli bedzie w sobote ok 21? To musi byc zdecydowanie wczesniej.

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To moze faktycznie na godz. np.14:00 ??? Praca w klubie powinna trwac do ok 15-16.

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2002
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie nie ma znaczenia godzina, moze byc nawet o 23:P na mnie i moja grupke mozecie liczyc

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    GKS :))

    JA na 100% przyjde..i wypier......Majewskiego z naszego klubu.....TAK SIE BAWIA TAK SIE BAWI???

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawie, coraz bardziej ciekawie zaczyna się robić wokół Majewskiego...
    Panowie i Panie, taka akcja chyba i tak nic nie da, wprawdzie próbować trzeba, nie zapominajcie jednak że Majewski to były (obecny) polityk i nie takie demonstracje zapewne przeżył. I jak będzie chciał to odejdzie, jak nie bedzie chciał to nie odejdzie, a widać to członkowie klubu nie bardzo chcą (nie mogą?!?) go odwoływać.
    By akcja nabrała jakiegos rozgłosu musi być przynajmniej ze 150-200 i to osób - krzykaczy (by nie był to marsz milczenia), ale kulturalnych, żadnych zadym i głupich niecenzuralnych przyśpiewek.
    Prasa nie darzy Majewskiego dużym szacunkiem (i vice versa), więc zapewne coś o akcji wspomni.
    Jednak i tak 2.11. - to sobota - długi weekend w klubie na pewno bedzie pusto i nie ważne czy akcja obędzie się o 20-stej jak i 14-stej.
    Lepiej zorganizować coś takiego po meczu piłkarzy ręcznych. Więcej z tego byłoby pożytku: bo i piłkarze mieliby porządny doping, a i łatwiej kogoś z kierownictwa zastać. Petycję (wyraz zdania kibiców o Majewskim) można byłoby przekazać np. Trenerowi Waszkiewiczowi, (by przekazał ją na ręce zaineresowanego i pozostałych członków klubu), a który jak pisze Popo jest członkiem klubu i moze mieć jakiś wpływ na odwołanie Majewskiego.
    W przeciwnym razie będzie trochę krzyku, petycję będzie można przekazać najwyżej portierowi i tyle. Po krzyku - żadnego rezultatu.

  25. Powrót do góry    #25
    Początkujący
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zastanowcie sie lepiej dokładnie nad data bo ta sobota nie tylko jest jednym z dni długiego weekendu, ale takze sa to Zaduszki i nikt w ten dzien nie pracuje.

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Nie zgodzę się z Tobą Stoczniowiec.
    Dużo krzyku robi swoje.Myślę że nawet więcej niż petycje.
    Ten kto pamięta sprawę poprzedniego prezydenta w GKS powinien się ze mną zgodzić.Tym bardziej że tym razem media raczej stoją po kibiców stronie.
    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  27. Powrót do góry    #27
    Początkujący
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    @wszyscy: macie racje. a kiedy jest mecz piłki recznej?

    @jeszcze jedno: W SOBOTE I TAK MOZNA SIE SPOTKAC, kto moze, i obgadać wstępnie dalsze posunięcia.

    @popo - to co muwisz jest wazne


    pójdziemy sobie na mecz a potem zobimy szum!!


    Ja załatwie dziennik bałtycki
    Kto może załatwić telewizje?
    Kto napisze petycje?

    piszcie do mnie pod woodszit@op.pl

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-11-2001
    Postów
    674
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proponuje rozwiesic plakaty itp i wczesniejsza gfodzina spotkania!!

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sprinterka:
    Nie kwestionuje tego, że "krzykiem i ludem" więcej da się załatwić (choć nie zawsze) niż petycjami. Pamiętam doskonale sytuację z końca 1997 roku i odwoływanie byłego prezydenta.
    Ale wydaje mi się ze mamy teraz do czynienia z inną sytuacją (np. obecny Prezydent, Rafineria itp.).
    Zresztą komu mielibyśmy krzyczeć o odwołanie Majewskiego pod klubem w sobotę???
    Chyba tylko portierowi i to zza bramy. Lepiej czasem pomyśleć i zrobić coś porządnego. Cos co zostanie zauważone i przez klub i prasę i wszystkich kibiców.

    wood_shit:
    Najbliższy mecz piłkarzy ręcznych jest o ile mnie pamięć nie myli 13 listopada z Warszawianką. (Jeżeli jest inaczej niech ktoś mnie sprostuje)
    Jest więc trochę czasu by się przygotować i zebrać wszyscy razem "do kupy".

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TO z tym meczem pilkarzy reczny to bardzo dobry omysl. Nie dos ze w koncu bedzie doping na trybunach(dodatkowe 200 gardel) to jeszcze napewno bedzie jakis dziennikaz na meczu i zauwazy nasz postulaty. Sie jesscze umowimy, tak by spotkac sie na meczu pilkarzy recznych. uff :)

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pomysł z akcją po meczu piłkarzy ręcznych Wybrzeża wydaje mi się bardziej trafiony. W sobotę nikt na to nie zwróci uwagi niestety, możemy jedynie się spotkać i dograc pewne sprawy organizacyjne.
    Na pewno ważne jest by o całej akcji była poinformowana prasa i Telewizja, co przy okazji meczu szczypiornistów powinno być łatwiejsze do osiagnięcia.
    Musimy zdać sobie sprawę, że ściągnięcie takie człowieka ze stołka jest i będzie trudne. Największym minusem w chwili obecnej jest jeden niezaprzeczalny fakt: NIE MA NIKOGO KTO BY GO ZASTĄPIŁ!!!!
    Chyba że wiecie o czymś , o czym ja nie wiem :)
    na pewno dziłać trezba szybko, ale i rozważnie - bo już w listopadzie trzeba zacząć składac zespół a zawodnicy nie będą czekać do stycznia na rozmowy i zaległe pieniądze...

    Pozdrawiam

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wokół przyszłości żużla w Wybrzeżu krąży wiele kontrowersyjnych informacji. Spróbowaliśmy je sprawdzić u prezydenta klubu Henryka Majewskiego Łukasz Pałucha: - Dowiedzieliśmy się, że notariusz rzeczoznawca wycenia majątek klubu. Czyżby przygotowywany był grunt pod jego rozwiązanie czy też może będzie brany kredyt lub zastaw bankowy? Henryk Majewski: - Ma pan złe źródło informacji. Nie bierzemy żadnego kredytu, wycena nie jest potrzebna. Czy to prawda, że Wybrzeże przegrało w Londynie proces z BSI i musi oddać kwotę około 50 tysięcy dolarów za międzynarodowy turniej zorganizowany w Gdańsku dwa lata temu? - Nie było żadnego procesu. BSI jest na tyle porządną instytucją, że wie, iż bez klubów nie ma racji bytu. Próbujemy się z nimi ułożyć, cześć zaległości już spłaciliśmy, ostatnie wymienione pisma pomiędzy pełnomocnikiem BSI a klubem wskazują, że obie strony dążą do polubownego załatwienia sprawy. Czy polubownie załatwiona zostanie także kwestia zaległości klubu wobec jego pracowników? Nie otrzymują od kwietnia pensji. Złożyli skargę do Państwowej Inspekcji Pracy, która wydała nakaz, aby do końca września uregulowane zostały zaległości za kwiecień, a do końca roku pozostałe. - Klub jest jak firma. Jeśli nie ma kasy, to nie ma na wypłaty. Każdy ma prawo zwrócić się do PIP, nie jest to pierwszy donos. Zarząd zadeklarował możliwość uregulowania. We wrześniu znaleźliśmy pieniądze i zapłaciliśmy. W październiku już wiem, że to się nie uda. Ja jestem takim samym pracownikiem. Także powinienem złożyć doniesienie, że nie dostałem wypłaty i zaskarżyć Majewskiego. Nie robię tego, bo byłoby to śmieszne. Klub nie ma właściciela, do którego można się zwrócić. Taką stroną byłby reklamodawca, z którym klub miałby podpisaną umowę. Czy jest Pan w stanie przyciągnąć takiego reklamodawcę? Większość z nich jako warunek stawia Pana odejście z klubu. - Zapewniam, że w żadnych propozycjach nie było warunku, że Majewski nie ma być prezydentem. Jakie to propozycje? - Wszystko okryte jest tajemnicą. Rozmowy powinny zaowocować na przełomie października i listopada. Po 5 listopada z urlopów wracają żużlowcy i trener Łoś, a po 10 listopada będę już mógł przedstawić plany. Jeśli wszystko powiedzie się, to od grudnia zaczynamy trenowanie, jeśli nie trzeba będzie się zastanowić, jak przetrwać następny rok. Trener Łoś twierdzi, że zostanie zwolniony z klubu. - Czy trener dobrze się czuł, kiedy z panem rozmawiał? Chętnie przesłuchałbym tę taśmę, bo to, co pan napisał, jest dokładnie odwrotne niż to, co było ustalone. Przed dwie godziny rozmawiałem z trenerem na temat przyszłego funkcjonowania klubu, uzgodniliśmy, że po 5 listopada się spotykamy i poszukamy rozwiązania. Nie było mowy o zwolnieniu, a wręcz przeciwnie o wzmocnieniu składu. Teraz trener odpoczywa i nie jest dostępny, także przez telefon.

    I co o tym sądzicie?

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Wszystko fajnie i piknie. Ale czy ktokolwiek z was zastanawia sie co bedzie po odejsciu Majoneza. Czy w trojmiescie jest ktos POWAZNY, jeszce raz powtorze POWAZNY kandydat na prowadzenie takiej instytucji jak GKS.
    Naprawde nie jestem zwolennikiem p.Majewskiego, ale na dzien
    dzisiejszy nie widac nastepcy. Chyba ze chcemy sobie zafundowac "Folwark zwierzecy" i na zuzel jezdzic do Bydgoszczy i Torunia. A moze Gdynia sie ulituje. Raz juz przejeli jeden gdanski klub i to z dobrym skutkiem. Rewolucjonisci pamietajcie! Czas po rewolcie nie znosi prozni !

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszystko fajnie i piknie. Ale czy ktokolwiek z was zastanawia sie co bedzie po odejsciu Majoneza. Czy w trojmiescie jest ktos POWAZNY, jeszce raz powtorze POWAZNY kandydat na prowadzenie takiej instytucji jak GKS.
    Naprawde nie jestem zwolennikiem p.Majewskiego, ale na dzien
    dzisiejszy nie widac nastepcy. Chyba ze chcemy sobie zafundowac "Folwark zwierzecy" i na zuzel jezdzic do Bydgoszczy i Torunia. A moze Gdynia sie ulituje. Raz juz przejeli jeden gdanski klub i to z dobrym skutkiem. Rewolucjonisci pamietajcie! Czas po rewolcie nie znosi prozni !
    Włśnie o tym wspomniałem... nikogo na horyzoncie nie widać - a tak być nie może niestety!!!!
    Kurcze może Terleccy?! Gerard Sikora?!

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Moga byc Terleccy, moze byc p.Sikora, moze byc ktos inny ale niech sie publicznie zadeklaruje, przedstawi koncepcje wyjscia z sytuacji w jakiej znalazl sie klub. Caly klub, nie tylko sekcja zuzlowa. Wielu chcialoby na pewno przyjsc i powiedziec: Dajcie nam zuzel, my go wyprowadzimy na prosta a reszta sie martwcie sami(np.Terleccy). Nie tedy droga. Pozdrawiam

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak niestety w życiu bywa, że nie zawsze jest lepsza alternatywa.
    Poczekajmy trochę żeby sytuacja się wyjaśniła i ze sponsorami i z kradzieżą funduszy opisanych przez Dziennik.
    Tak jak kolega prędzej pisał nie ma następcy, który by gwarantował lepszą pracę (efekt finansowy) klubu. Na razie mamy mizerne środki finansowe a może być tak, że nie będziemy ich też mieć jak się okaże, że prezydent odejdzie z klubu. Rozmowy działaczy klubu trwają i ze sponsorami i z innymi osobami, które mogą w tej sprawie coś zdziałać. Myślę, że nikt (w klubie również) nie wyobraża sobie pracy klubu na podobnych warunkach przez następny sezon. Potrzeba będzie uzbroić się w cierpliwość i poczekać jeszcze trochę w spokoju. Na pewno kwestia rozwiązania tej sytuacji w klubie nastąpi jak najszybciej, ale nie na dniach, bo tak szybko na pewno nic nie będzie wiadomo.
    Fragment listu z PZLD napisał Oskar Zycki
    "Prezes jest od tego, zeby rozmawial ze sponsorami bez posrednictwa dziennikarzy.
    Jezeli Rafineria w rozmowach nie stawia warunku o jego odejsciu, to wszystko
    jest OK. Gazety jedynie relacjonuja to, co sie dzieje. Klimat tych relacji
    mocno zalezy od stosunkow prezesa z dziennikarzami, a te nie sa chyba najlepsze.
    Zanim zaczniesz krytykowac w taki sposob czlowieka, uswiadom sobie, ze
    dysponujesz jedynie subiektywna relacja z drugiej reki."



  37. Powrót do góry    #37
    Początkujący
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kłopot w tym, ze MAJEWSKI nie próbuje nawet odpierać tych zarzutów, z nikim nie rozmawia, kręci, a sponsorów ze swojej grubej dupy nie weźmie! DOŚĆ TEGO@! Skoro wedl tego człowieka Cieślewicze mieliby być na odstrzał to trzeba go wywalić. Pozostaje przy swoim.

    niech ktoś napisze petycje

    SPOTKANIE OGANIZACYJNE W SOBOTE O 20:00

    DEMONSTRACJA PO MECZU PIŁY RĘCZNEJ

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    1,020
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Majewski dał głos ;)
    Ze speedway.gda.pl:

    Wokół przyszłości żużla w Wybrzeżu krąży wiele kontrowersyjnych informacji. Spróbowaliśmy je sprawdzić u prezydenta klubu Henryka Majewskiego

    Łukasz Pałucha: - Dowiedzieliśmy się, że notariusz rzeczoznawca wycenia majątek klubu. Czyżby przygotowywany był grunt pod jego rozwiązanie czy też może będzie brany kredyt lub zastaw bankowy?

    Henryk Majewski: - Ma pan złe źródło informacji. Nie bierzemy żadnego kredytu, wycena nie jest potrzebna.

    - Czy to prawda, że Wybrzeże przegrało w Londynie proces z BSI i musi oddać kwotę około 50 tysięcy dolarów za międzynarodowy turniej zorganizowany w Gdańsku dwa lata temu?

    - Nie było żadnego procesu. BSI jest na tyle porządną instytucją, że wie, iż bez klubów nie ma racji bytu. Próbujemy się z nimi ułożyć, cześć zaległości już spłaciliśmy, ostatnie wymienione pisma pomiędzy pełnomocnikiem BSI a klubem wskazują, że obie strony dążą do polubownego załatwienia sprawy.

    - Czy polubownie załatwiona zostanie także kwestia zaległości klubu wobec jego pracowników? Nie otrzymują od kwietnia pensji. Złożyli skargę do Państwowej Inspekcji Pracy, która wydała nakaz, aby do końca września uregulowane zostały zaległości za kwiecień, a do końca roku pozostałe.

    - Klub jest jak firma. Jeśli nie ma kasy, to nie ma na wypłaty. Każdy ma prawo zwrócić się do PIP, nie jest to pierwszy donos. Zarząd zadeklarował możliwość uregulowania. We wrześniu znaleźliśmy pieniądze i zapłaciliśmy. W październiku już wiem, że to się nie uda. Ja jestem takim samym pracownikiem. Także powinienem złożyć doniesienie, że nie dostałem wypłaty i zaskarżyć Majewskiego. Nie robię tego, bo byłoby to śmieszne.

    - Klub nie ma właściciela, do którego można się zwrócić. Taką stroną byłby reklamodawca, z którym klub miałby podpisaną umowę. Czy jest Pan w stanie przyciągnąć takiego reklamodawcę? Większość z nich jako warunek stawia Pana odejście z klubu.

    - Zapewniam, że w żadnych propozycjach nie było warunku, że Majewski nie ma być prezydentem.

    - Jakie to propozycje?

    - Wszystko okryte jest tajemnicą. Rozmowy powinny zaowocować na przełomie października i listopada. Po 5 listopada z urlopów wracają żużlowcy i trener Łoś, a po 10 listopada będę już mógł przedstawić plany. Jeśli wszystko powiedzie się, to od grudnia zaczynamy trenowanie, jeśli nie trzeba będzie się zastanowić, jak przetrwać następny rok.

    - Trener Łoś twierdzi, że zostanie zwolniony z klubu.

    - Czy trener dobrze się czuł, kiedy z panem rozmawiał? Chętnie przesłuchałbym tę taśmę, bo to, co pan napisał, jest dokładnie odwrotne niż to, co było ustalone. Przed dwie godziny rozmawiałem z trenerem na temat przyszłego funkcjonowania klubu, uzgodniliśmy, że po 5 listopada się spotykamy i poszukamy rozwiązania. Nie było mowy o zwolnieniu, a wręcz przeciwnie o wzmocnieniu składu. Teraz trener odpoczywa i nie jest dostępny, także przez telefon.

    =========
    ...czyli jak zwykle, tajemniczość i optymizm... ehh cały Majewski. Brakowało jeszcze tylko "nie potwierdzam, nie zaprzeczam" :P

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Wszystko okryte jest tajemnicą. Rozmowy powinny zaowocować na przełomie października i listopada"

    Hmm czy ja aby już tego nie słyszalem.. tak z rok temu.

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na przelomie pazdz i listopada to teraz. A akcja to po meczu pilki recznej(ale na meczu tez bedziemy) :)

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    MicJes
    O ktorej i kiedy jest ten mecz pilki recznej?

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    MicJes
    O ktorej i kiedy jest ten mecz pilki recznej?
    Mam takie info:

    DGT "Wybrzeże" Gdańsk - "Wisła" Płock SSA 12/13.11.2002

    lub

    11 kolejka - 9/10.11.2002 r. (sobota/niedziela)
    Wybrzeże Gdańsk - Warszawianka Warszawa

    Wiec nie wiem, 9 i 10 to sobota i niedziela, wiec chyba wtedy. Bysmy zebrali sie w sile 200-300(moze wiecej :D) i pokazali sile Gdanskiego Wybrzeza!!!
    ps. godzine spotkania bede znal w przyszlym tygodniu.
    ps2. Jak mam zebrac podpisy, to jak ma to wygladac- po prostu na kartce, czy ma byc na tej kartce jakas tresc?

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    LEpiej napisz krotka tresc
    i zrob na kartkach! cos takiego w kazdej lini
    ...............
    ................
    .................
    ...............
    ...............

    zeby kazdy podpis byl osobno, bedzie to wygladalo przejrzyscie i ladnie

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-11-2001
    Postów
    674
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ponadto proponuje rozwiesic plakaty o demostracji, zawsze wieej ludzi przyjdzie, bo tak to wiedza tylko ci z forum!!!

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie tylko z forum, ale takze moi znajomi, znajomi moich znajomych...(zle nie jest)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •