Pokaż wyniki od 1 do 32 z 32

Wątek: Speedrower w Gdańsku!!!!!!!!!!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-11-2001
    Postów
    674
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Speedrower w Gdańsku!!!!!!!!!!!!

    Osoby zaiteresowane startami w zespole, lub chętne współpracować, proszę o kontakt na maila, lub bezpośrednio w tym temacie!!!!!!!


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zglaszam sie, ale Pele a gdziebysmy trenowali?

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kurde, pamiętam jak jeszcze w Polsce cicho było o Speedrowerze... my na przeróbce, Stogach i Elbląskiej już żeśmy się ścigali w latach: 1991- 1992. (choć jeżdżono już wcześniej, pamiętam początki ok. 1989 roku) Na samej Przeróbce były bodaj 3 drużyny, z tego co pamiętam na Stogach przynajmniej jedna i ze dwie na Elbląskiej (jedna chyba z Seredyńskiego). Oj się działo... szprychy się łamały, tarcze na kołach też, że już o moje złamanej łapie nie wspomnę... ogólnie wspominam te czasy super! Były tory o różnej geometrii :), plastrony (inspiracja Ipswich Witches w naszej drużynie). Była zabawa, rywalizacja... potem jakieś kilka lat temu coś się w Polsce ruszyło, dla nas to już było „po obiedzie” u nas w Gdańsku już się skończyło...

    Pozdrawiam

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wsumie bylbym zainteresowany tylko powiedz jaki osprzet potrzebny i czy masz jakies dokladniejszy Regulamin itd ... cos wiecej ??? mozenna by sie dowiedziec jak tak skad albo napisz tu JAK NARAZIE SIE ZGLASZAM tylko powiedz cos wiecej POZDRAWIAM ALL KIBICOW GKS !!!

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-11-2001
    Postów
    674
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszystkie sprawy beda omawiane na spotkaniu organizacyjnym Powiem wam tylko tyle, ze mamy wsparcie u profesjonalisty, a co do toru, to jak na razie bedziemy trenowac na mini torze, a po zimie ruszy budowa profesjonalnego toru speedrowerowego (50-100 m , szerokosc do 8m).
    Co do rowerów, to jak na razie mozemy jezdzic na wszystkim, a co do przepisowych, to kola powinny byc 20'-26', bez hamulcow i zmiennych przelozeń. to na razie na tyle. Wkrotce napisze termin i miejsce spotkania. Przydalby sie takze kontak mailowy, piszcie do mnie!!!!

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-11-2001
    Postów
    674
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    SPOTKANIE!!!!!!!

    Spotkanie o 18 w sobote w speedway pubie!!!!!! Wszystcy co mysla serio o tym powinni sie zjawic!!!

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-12-2001
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No Pele podoba mi sie Twoje zaangazowanie. Ja sie zjawie bo akurat w sobote bede w pracy (100 m. od pubu). Co prawda na zawodnika jestem za stary (22 wiosny, jak ten czas leci :P) ale moze bede mogl pomoc w sprawach organizacyjnych.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    592
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    SPOTKANIE!!!!!!!

    Spotkanie o 18 w sobote w speedway pubie!!!!!! Wszystcy co mysla serio o tym powinni sie zjawicSPOTKANIE!!!!!!!

    Kurcze Pele a nie dało by sie zrobić tego spotkania tydzień pózniej ?? Bo ja dopiero wyszedłem ze szpitala i nie moge wychodzic na dwór:( ALE BYM CHCIAŁ BARDZO STARTOWAC!!! JA NAPEWNO!!!. To jak moze być??za tydzień???

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-11-2001
    Postów
    674
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomas: takie osoby tez są bardzo potrzebne... Serdecznie zapraszam na spotkanie..

    Speedmanson: spotkanie jest w sobote, a jeśli nie możesz w tym tygodniu, to po prostu spokamy się za tydzień, może już na trningu, z tego co wiem, to na Ciebie można liczyć...

    pozdrawiam

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    13-05-2002
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Speedrower

    To fakt, że w Gdańsku ścigano się na rowerach już dawno. Na Żabiance jeździliśmy na parkingu dla samochodów (miał kształt owalny). Maszyny były takie jakie były wtedy osiągalne, najczęściej Wigry 3, dobrze pasowały do "naszego toru". Scigaliśmy się ostro, nieraz właściciele samochodów nas przeganiali, ale i tak po pięciu minutach jeździliśmy dalej, a że nawierzchnia była asfaltowa, upadki często kończyły się boleśnie. Na łukach podsypaliśmy trochę piachu, żeby można było z rozpędu wyłamać "maszynę". Plastronów nie mieliśmy, ale programy zawodów obowiązywały!
    A było to w latach '88-89.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-11-2001
    Postów
    674
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    sobota, godz. 18

    Przypominam o dzisiejszym spotkaniu!!!

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pele ja tez akurat dzis wpasc niemoge :( i sie z tego powodu bardzo zmartwilem bo jestem co do tego bardzo chetny JAKI JEST WASZ PRZEDZIAL WIEKOWY ??? czy 14 latek moze :) ???

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-11-2001
    Postów
    674
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    14 lat, jest si, bedziesz juniorem.
    Morze ktos mi napiac, kto bedzie??

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-11-2001
    Postów
    674
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    14 lat, jest si, bedziesz juniorem.
    Morze ktos mi napiac, kto bedzie??

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bede miał wolne od 17:50
    i na 18 nie zdarze :(:(:(

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-11-2001
    Postów
    674
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W takim razie widze, że to nie ma sensu przychodzic dzis na spotkanie, bo oprocz osob, ktore widze na codzien, nikogo nowego nie bedzie. Narka i sorki za zamieszanie!!!

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-11-2001
    Postów
    674
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W takim razie widze, że to nie ma sensu przychodzic dzis na spotkanie, bo oprocz osob, ktore widze na codzien, nikogo nowego nie bedzie. Narka i sorki za zamieszanie!!!

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pele moze bys napisal jak narazie przedstawia sie sklad ... z wiekiem albo czyms takim ... !!! i moze jaka masz koncepcje na nazwe druzny czy masz zamiar wystartowac w lidze jakis zawodach na skale krajowa bedzie jakis sponsor ??? i co jeszcze skad zalatwic sprzet na ktorym mozna jezdzic w oficjalnych zawodach ??? masz zamiar robic plastrony ??? mam jeszcze duzo takich pytan lepiej by bylo sie gdzies spotkac przy piwku i pogadac :) :P

    POZDRAWIAM !!! NARQ

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-11-2001
    Postów
    674
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Takie rzeczy nie są do omawiania przez internet. Mialo byc dzis spotkanie i co wyszlo?? Lipa. To wam powinno zależeć, żeby się załapać do dróżyny, a nie mi. Ja zawodników mam.
    Przepraszam za ostre słowa, ale taka jest prawda, najpierw negocjuje odpowiedni termin, by wsztkim pasowalo, a potem klaopa z waszej strony...

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mi tamten termin niepasowal od poczatku !!! mam nadzieje ze nastepny bedzie odpowiedni a ilu jest narazie zawodnikow ??? w jaki mprzedziale wiekowym ??? i moze kiedy nastepne spotkanie ?? tzn pierwsze :P

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-11-2001
    Postów
    674
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to prosze was, żebyście ustalili sobie termin, a ja sie do was dopasuje!!

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    WSZYSCY KTORZY SA W TEMACIE NIECH PISZA KIEDY IM PASUJE !!! MI PASUJE PRAWIE ZAWSZE PO KOLO 18 procz PN i SR !!!

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmm kiedys sie scigalem ale na goralu:) razem z qmplem wymiatalismy troche hehe
    kiedy to ma byc to spotkanie mi pasuje codziennie oprocz soboty od 17
    pozdrawiam

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    SUPER!!!

    ja w to wcchodze mam jeszcze paru innych kumpli co wymiataja ale pele powiedz kiedy spotkanko i jezeli to niewypali to przeciez mozemy zrobic swoje ligi tzn ja mieszkam na lakowej i mamy juszh jedna druzyne wierze ze znajdzie sie wjecej druzyn conajmniej z 6 i bedzie nasza liga gdanska co wy na to????

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    jasz_czur84:

    Mieszkasz na Chłodnej.
    I bądź z tego dumny !!! :):):):):)
    Łąkowa to gdzieś obok Chłodnej. :P:P:P

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach

    wybrzezefanatic

    A CENTRUM i tak jest na rogu Przyokopowej i Torunskiej :) :)

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Co to za radocha liga Gdańska??
    Pele ma ambitniejszy plan... i mam nadzieję że go zrealizuje..
    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    85
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rozczuliłem się, gdy przeczytałem o "torze" na Przeróbce - tam gdzie teraz są pawilony obok przychodni.Jako mechanik przygotowyałem "maszyny" moim synom.Mam nawet gdzieś zdjęcia ich druzyny z lat ok. 89 /wtedy pasjonowali sie startami Golloba w GKS/.Juz nie pojadę ale obiecuję Wam gratis prywatne nagłośnienie na ważniejsze mecze.Powodzenia.

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2002
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    heh, czemu ja dopiero teraz zobaczylem ten temat??!!:) ja jezdze na dlugoie dystansy i idzie mi dobrze, nie wiem jak byloby na krtokich:ale chetniebym sprobowal na moim goralkku.

    P.S czy zna kto jakeis amatorskie kluby kolarskie??

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rozczuliłem się, gdy przeczytałem o "torze" na Przeróbce - tam gdzie teraz są pawilony obok przychodni.Jako mechanik przygotowyałem "maszyny" moim synom.Mam nawet gdzieś zdjęcia ich druzyny z lat ok. 89 /wtedy pasjonowali sie startami Golloba w GKS/.Juz nie pojadę ale obiecuję Wam gratis prywatne nagłośnienie na ważniejsze mecze.Powodzenia.
    Heh no dokładnie, choć wcześniej jeżdżono koło Poczty, na asfalcie, no i przede wszytskim na najbardziej długim i nietypowym torze w parku k. ZNTK. Ofc także w SP 61 oraz w okolicach ul. Brzechwy - Dickensa gdzieś tam...
    Oj stare to czasy juz teraz...
    By jakoś to wszytsko trzymać "kupy" i solidnie zorganizoweać zabrakło wówczas ludzi którzy by to wszytsko zebrali i jakoś poprowadzili. Było to na zasadzie zabawy tylko, ale można piomyśleć o czyms bardziej profesjonalnym.
    Ja mogę pomóc swoim doswiadczeniem :) w kwestiach organizacyjnych, przygotowanie (heh nie mylic z preparowaniem) toru tec.

    Pozdrawiam

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    592
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mógł bym dopiero za tydzien byc na tym spotkaniu bo jeszcze nie jestem w pełni sprawny:(.A jeśli chodzi o godzine to tak koło 18.

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    wybrzezefanatic:)

    wiem wiem ale tak mi sie juszh mowi :P
    NIECH ZYJE CHLODNAAAAAAAAAAAAA!!!!!dzieki za uwage!:P;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •