Pokaż wyniki od 1 do 23 z 23

Wątek: Zawody Szkoleniwoe w Zielonej Górze !!

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach

    Zawody Szkoleniwoe w Zielonej Górze !!

    W sobote o godzinie 15.00 na torze przy ul. Wrocławskiej zaprezentuja sie zawodnicy ze szkołek żuzlowych z Zielonej Góry , Ostrowa i Gorzowa. Wczesniej o 13 odbedie sie ostatni w tym sezonie trening zawodników ZKZ-u. Mysle ze warto przyjsc na te zawody i podziwiac młode talenty. Na liscie startujacych znajdziemy min. Alana Marcinkowskiego i Damiana Grabskieg z ZKZ-u Zielona Góra , czy np. Andrzeja Głuchego ze Stali Gorzów.

    Tylko Falubaz!

  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    638
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawie może być, ale z tego powodu, aby zobaczyć jak prezentuje się (przyszły junior ZKŻ-tu) Alan M. no i po raz ostatni zobaczymy naszych żużlowców...
    Oby tylko pogoda sprzyjała.
    ps.Czy bedzie to sie odbywało w roli zawodów czy tylko tak sobie będą jeździli(bez liczenia punktów)?

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Alan Marcinkowski

    Moze sie wybiore, chciabym w koncu zobaczyc w akcji Alana, podobno niezly talent nam sie wykluł. Jednak wszystko zalezy od pogody.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2002
    Postów
    251
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję, że pogoda dopisze, bo z przyjemnością popatrzę, jak młody Alan szaleje na torze :)
    A i o reszcie zawodników może sobie jakieś zdanie wyrobię, wszak to są przyszli zawodowi jeźdzcy speedwaya ;)

  5. Powrót do góry    #5
    Zbanowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    1,121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A JA ....

    A ja bym chętnie obejrzał młodego Dominiczaka, bo jak wygląda dziadek to wiem :)

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawy jestem jak zaprezentuje sie w tym turnieju Maciej Piaszczynski. Ma chlopak... talent

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wyniki turnieju

    Jak ktos z "drogich" formulowiczow bedzie sie wybieral na ten turniej to po jego "odjechaniu" prosze zeby umiescil wyniki poszczegolnych zawodnikow i swoje opinie na temat zawodow.
    Niestety wiem juz na 100%, ze na turniej sie nie wybiore :(
    ale za to poszczelam gole kolega na boisku ;)

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    szkoda ze nie moge sie jutro wybrac do zielonki, bedzie na co popatrzec o ile pogoda dopisze :)) ciekawe czym nas zaskoczy teraz alan :))

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Wczoraj sie dowiedziałem ze dzisiejszy turniej rozpocznie sie o godzinie 13.00 !! A wiec niebedzie wczesniejszego treningu o którym wspominałem. W zawodach tych wystartuje około 20 zawodników , i turniej bedzie rozgrywany prawdopodobnie na zasadzie GP.
    Tylko Falubaz!

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    638
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i pogoda nie jest taka straszna, chociaż czasem troche pada. Szkoda, że nie ma treningu. Głupio, że te zawody są o 13, mało osób przyjdzie – Grand Prix...
    Mam pytanie: Czy ktoś napisze jakie były wyniki tego turnieju? Trzymam kciuki za Zielonogórzan (a szczególnie Alana)

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,725
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    Od godziny 13:00 do 13:40 byłem na stadionie i nawet zawodników nie widziałem! Nie wiem o co chodzi.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyżby kolejny przykład "profesjonalizmu"
    naszego klubu? Oby nie. Jeśli coś będziecie
    wiedzieć, to piszcie.

    "Jedyne co mi wyszło w życiu to włosy"

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wiec albo ktos zrobil nas w hu.. podajac ten temat albo zkz zalecial ze w hu.. ale z tego co wiem to w gorzowie sa zawody zaplecza kadry wiec moze o to chodzilo :)) wiec jak cos to do gorzowa zapraszamy ... :))

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    638
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A więc nic nie było??

    Długo się zastanawiałem czy pójść na stadion czy zostać w domciu i słuchać w radiu relacji z GP. W końcu zdecydowałem się zostać i widze, że dobrze uczyniłem:):);):P

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Od godziny 13:00 do 13:40 byłem na stadionie i nawet zawodników nie widziałem! Nie wiem o co chodzi.
    A to ciekawe aszotek bo my tez bylismy od 13 i ciebie nie widzieliśmy, a chodziliśmy po całym stadionie. Co do zawodów to byly, tylko że rozpoczęły sie o 15 ze względu na fatalny stan toru który dla niedoświadczonych zawodników trzeba było dokładnie przygoowac. Zawody były krótkie,dużo upadków, mało walki. Wygrał jak sie mozna było spodziewać Alan Marcinkowski, który z kompletem punktów nie dał szans rywalom.

    PS jaki motyw , słuchajcie, po zawodach Huszcza w sportowym dresiku biegał po koronie stadionu, a tacy dwaj kolesie jak go zobaczyli zaczeli skandować jego hasła wyborcze :" Edukacja, rozwój, praca " ale polewa, tym czasem nara
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,725
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    Byłem i siedziałem na żółtych krzesełkach od strony wejścia, tam gdzie na meczu z Gnieznem, jak zwykle w niebieskiej czapeczce. Wy byliście pod wieżyczką, czy mi się zdawało?

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wygrał Alan

    To fajnie, ale kto jeszcze startowal i jakie byly zdobycze punktowe poszczegolnych zawodnikow. Moze ktos to umiescic?

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To fajnie, ale kto jeszcze startowal i jakie byly zdobycze punktowe poszczegolnych zawodnikow. Moze ktos to umiescic?
    Mati, ale mnie rozmieszyłeś :) tego nie mozna było wiedzieć, żadnych programów a tym bardziej spikera, mało zawodników chyba było 10 zawodników łacznie z ZG, Ostrowa, leszna i Rawicza. Wiem tylko jeszcze że Domminiczak zdobył 2,2,3,w i to tyle co moge powiedzieć.

    PS Aszotek, widziałeś nas i nie podszedłes??? ahhh
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2002
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fajnie że wygral Alan chyba cos bedzie z tego chlopaka. To ze nie bylo spikera moge zozumiec, ale wyniki chyba ktos notowal??? no chyba, ze to przyklad profesjonalizmu naszego klubu.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ej fiołek, przestań gadać o przykładach profesjonalizmu, OK??? jak mozna oceniać profesjonalizm klubu po takich banalnych sprawach?? przecież te zawody to był zwykły trening!zawodnicy jeździli po 2 okrażenia, nie było sędziego, taśme puszczał Jąder, który jako jeden z niewielu notował sobie wyniki, pozdro
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a wiec jednak zawody byly:)) widac nasz alan sie rozwija prawidlowo PRZESTRZEGAM INNYCH KIBICOW PRZED ALANEM BO ZA ROK W E LIDZE ALAN BEDZIE ROBIL TAKIE KOMPLETY :p

    czyli juz chyba definitywny koniec zuzla w zg w tym sezonie ??

  22. Powrót do góry    #22
    Zbanowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    1,121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pozostaje jazda po lodzie ....

    Z pewnością to koniec sezonu żużlowego. Teraz pozostaje oczekiwać,że nasi za przykładem zawodników z innych klubów, do opon powkręcają blachowkrety i pośmigają po lodzie, najlepie po zalewie n/Ochlą :)

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    25-09-2002
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    fajnie tylko zeby pogoda dopisała

    Zobaczymy marcinkowskiego, jak narazie prezetuje sie calkiem, calkiem. Oby tak dalej sie rozwijal a bedziemy mieli nastepnego Kurmanskiego.[b]Gratulazje zespołowi za awans.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •