Zobacz wyniki ankiety: Już za 6 dni rusza najwieksza i najlepsza liga swiata - NBAKto wygra?Jak myślicie?Moim zdaniem chy

Głosujących
25. Ankieta zamknięta
  • Lakers

    8 32.00%
  • Minesota

    1 4.00%
  • Sacramento

    5 20.00%
  • Washington

    2 8.00%
  • Portland

    2 8.00%
  • Philadelphia

    1 4.00%
  • Toronto

    3 12.00%
  • Utah

    0 0%
  • New York

    0 0%
  • Inny klub.Napisz jaki!

    3 12.00%
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 45

Wątek: NBA

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,677
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    NBA

    Już za 6 dni rusza najwieksza i najlepsza liga swiata - NBA:)Kto wygra?Jak myślicie?Moim zdaniem chyba znow wygraja Lakersi:(:(:(

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    25-10-2001
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do bani ta ankieta :P bo gdzie się podziało phoenix;)!!

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Moim zdaniem tytuł z przed roku obroni zespół Los Angeles Lakers,ale śadze że napieszać może zespół M.Jordana Washington Wizards i to właśnie im będę kibicował.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2002
    Postów
    257
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sorka za reklame i wogóle, ale sporo o NBA i drużynach w najnowszym numerze @-SPORTu.
    Mi coś mówi, ze to koneic dominacji Lakers, a King będa mieli o co walczyć. Maja dobry skład, ai nadzieję są wielkie. nets to dobry klub, ale wielkiego skoku raczej nie dokona. Sixers po stracie Mutombo pograją jedynie o awans. New Orleans moze dojść do finału konferencji... hm, a moze jednak. Orlando, jesli nie połapie kontuzji będzie czarnym koniem,, Wizadrs brak doświadczenia, ale playoffs będzie bez dwóch zdań. Suns mogą zaskoczyć oraz Volvs. Raptors psują klubi troche minie, kiedy się obudzą. Być moze o palyoffs powalczą Clippers. Trudno typować, ale Lakers jednak nie po raz 4...

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar NITa
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    4,403
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam wielką nadzieję , że w tym sezonie mistrzem zostaną Sacramento Kings i że pokażą Lakers'om ich miejsce w szeregu ;) ;) ;) .

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    05-02-2002
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chciałbym żeby tytuł zdobyło Toronto, bo gra tam mój ulubieniec Vince Carter, ale chyba większe szansę ma Sacramento, które jest moim drugim typem. A Lakers'i niech odpoczną od mistrzostwa :P

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję, że w tym sezonie Lakersi nie zdobędą mistrzostwa, a to dlatego, że jakoś niespecjalnie darzę ich sympatią. Może uda się Sacramento zdetronizować Jeziorowców.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2002
    Postów
    257
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    eeeeee.... Jestem za Raptors, ale oglądając mecze przedsezonowe, nic dobrego w nich, w tej ekipie nie widziałem. Jeśli chodzi o Kings, to mimo braku Bibbego i Webbera, klub wygrywa, ma bardzo wyrównany skłąd. mecz oglądałem w nocy i Doug Christy (naiwzanie do Raptors);) Zagrał tlyko 2 minutki, ale zdobył oczka. Grali peja Stojaković, ale z kolei Vlade Divac za długo sobie nie pograł 19 min, a szkoleniowiec klubu dał szanse Scotowi Pollardowi, który zdobył 14 oczek (o pkt więcej niz Divac), grajac 10 min więcej. Najlepiej zagrał Bobby Jackson - 16 oczek i to tylko pokazuje, jak bardzi wyrównanym skąłdem dsyponują Kings. na lini ognia znaleźli się Lakers, przegrywajac z królewskimi 88-93. Wielkie brawa dla przyjezdnych. Ciekawe co będzie, jak wrócą Webber, Bibby i Price!!!!!

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    14-02-2002
    Postów
    224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Christie zagral tylko 2 minuty poniewaz pobil sie z Foxem, ktorego trafil lewym "podbrodkowym". W Kings nie zagrali Bibby i Webbera bo Price'a nie licze gdyz przewaznie i tak nie gra. W LA brakowalo Shaqa a poza tym byl to sparing wiec ciezko wyrokowac. Jesli chodzi o Toronto w przecietnym wschodzie powinni wejsc do Play Off. Mile zaskakuje Jelani McCoy na centrze

    Davs

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2002
    Postów
    257
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Toronto największą niespodzianką moim zdaniem na plus jest Michael Bradley. Co do Christiego i Foxa, to dzięki za wiadomość. Brent Price gra dość często, jak na drużynę Sacr, a co do Shaqa, to jego porblemu z palcem mogą trwać przez dłuższą część sezonu.

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    24-10-2002
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Faworytem mimo symaptii, jaka darze Kings, i niecheci do Lakers są jednak ci drudzy. Tak dlugo, poki są tam Shaq, Kobe i Jax, ciezko mi znalezc druzyne, ktora jest w stanie ich pokonac. Niby zawsze ktos jest bardzo blisko (raz Portland, w zeszlym roku Kings), ale to jednak Lakersi sa mistrzem. Ze wschodu nr1 do awansu dla mnie jest NJ Nets. Wzmocnieni Mutombo, Rogersem i Childsem beda jeszcze mocniejsi niz w zeszlym roku. Poza nimi o final powalcza Orlando (jak Hill i T-Mac unikną kontuzji, to maja baaardzo duze szanse), Boston (Baker na srodku to nowa sila na wschodzie) i Hornets (rowny sklad, doswiadczenie i Baron Davis). Nie mozna tez zapominac o Wizards, ale oni wg mnie awansuja do playoffs i nic wiecej.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2002
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Porażka Lakersów!

    Faworyci do tytułu mistrzów ponieśli porażkę 87-82 z San Antonio i to we własnej hali.Usprawiedliwieniem jest fakt że w ekipie mistrzów nie grał Shaq,który leczy wciąż kontuzje po porzednim sezonie.Mimo dobrej grze Kobego Bryanta 27pkt,10 zbiórek czyli double-double i spędzeniu na parkiecie 43 minut, nikt niepotrafił zastąpić O'Neala.Starał sie Medvedenko zdobywając 11 punktów,ale jednak widać jaki wpływ ma Shaq na zespół.w drużynie gości na wyróżnienie zasłużył rezerwowy Malik Rose 16pkt,11 zbiórek.W innych meczach nie było niespodzianek:
    Sacramento łatwo pokonało Cleveland 94-67
    Orlando uporało się z Sixers 95-88

    Pierwszy dzień sezonu zapowiada wielkie emocje na parkietach NBA i miejmy nadzieję że kolejne dni pokażą nam za co kochamy NBA!

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-10-2002
    Postów
    2,299
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Juz na początku malutka niespodzianka- L.A.Lakers przegrali z San Antonio.Moim zdaniem wsród faworytów należy wymieniac Sakramento,Lakers,San Antonio i może Dallas na zachodzie oraz New Jersey i Orlando na wschodzie. Pozdrowienia !!!!!!

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar NITa
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    4,403
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oooops ... i kolejna porażka LAKERS'ów , tym razem z Portland . :) :) :) :) :)

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2002
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A oto wyniki dzisiejszych meczów:

    Boston-Chicago 96:99
    Philadel.-Milwauk. 95:93
    Toronto-Washington 74:68
    Indiana-Houston 91:82
    N.Jersey-Atlanta 105:95
    Miami-Orlando 86:100
    Detroit-N.York 86:77
    Minnesota-Denver 83:77
    Memphis-Dallas 108:119
    N.Orleans-Utah 100:75
    Portland-LA Lakers 102:90
    Seattle-Phoenix 86:73
    LA Clipp.-Clevel. 96:98
    Golden St-S.Anton. 106:98

    Po raz kolejny nieobyło się bez niespodzianek no ale NBA jak to liga zawodowa zawsze będzie nas zaskakiwać.Druga z rzędu porażka mistrzó znowu bez O'Neala.
    Porażkę poniosła też drużyna Trybańskiego z jednym z faworytów rozgrywek Dallas,niestety trener uznał że Czarek musi poczekać na swoją szansę.
    San Antonio zostało poskromione w Golden State,tak więc kalifornia narazie tylko w 50% jest szczęśliwa dla zespołu z Teksasu.Drużyna Spurs niemogła znaleźć recepty na superstrzelca Antwana Jamisona,który rzucił 36pkt przy skuteczności z gry 14/25 za 3 2/3.Dzielnie wspierał go Jason Richardson,który dorzucił 22pkt.Niepomogła dobra gra na tablicach Robinsona,"Admirał" zaliczył 15 zbiórek.
    Ciekawie zapowiadjaćy sie mecz w Toronto wygrali gospodarze a to za sprawą... Jordana,gdyż ten mimo niezbyt dobrej skuteczności dużo rzucał z gry 4/14 zdobył zaledwie 8 pkt.w drużynie Toronto najlepiej punktowali Petterson 20 i Carter 18,wyróżnił sie także Kwame Brown 18 zbiórek.
    Widać że jeszcze muszą popracować Czrodzieje nad skutecznością a będzie z pewnością gra się układała dużo lepiej.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    10-02-2002
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Portland-LA Lakers 102:90 żadnej niespodzianki nie było bo bez Shaqa Lakersi są niczym. A Portland z powracającym do zespołu Sabonisem i Wallace'em idzie na mistrza :)

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    24-10-2002
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Portland mała wpadka w drodze na szczyty NBA - porażka u siebie z najslabszym zespolem NBA Denver Nuggets :). A Orlando znowu zwycieskie i 47p T-Maca!!!

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No mysle ze mistrzostwo jest w rekach graczy ... :) Macie racje ze Lakresi bez Shaqa sa praktycznie niczym ale mysle ze jak on powruci to zrobia serie wygranych !!! i mysle ze pojda na mistrza bedzie zacieta walka miedzy paroma druzynami ... przedewszytkim do walki napewno wlaczy sie Portland i Sacramento tego jestem w 100 % pewny ...

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pewnie winer bedzie la lakers ale licze na sacramento i troche na szerszeni z orleanu maja dobra ekipe :)

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,677
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Stackhouse i Jordan rozłożyli Lakers!

    Już piątej porażki w obecnym sezonie NBA doznali koszykarze Los Angeles Lakers. Tym razem mistrzowie NBA musieli uznać wyższość graczy Washington Wizards przegrywając 99:100.

    Końcówka spotkania była bardzo emocjonująca. Po rzutach wolnych wykonywanych przez Jordana Wizards na 11 sekund przed końcem prowadzili 98:96

    W odpowiedzi Lakers Robert Horry trafił za trzy punkty i na niespełna sekundy przed końcową syreną mistrzowie NBA objęli prowadzenie 99:98.

    W ostatniej akcji spotkania zespołowa akcja Jordan –Russel – Stackhouse dała wygraną Wizards. Decydujące punkty zdobył ten ostatni.

    Najwięcej punktów dla zwycięzców zdobyli Stackhouse – 29 (9 celnych na 2 rzuty) i Jordan – 25 punktów. „Air Mike” rozegrał bardzo dobre spotkanie. Przebywał na parkiecie 30 minut i trafił 9 z 14 wykonywanych rzutów.

    Tradycyjnie dla Lakers najwięcej punktów rzucił Kobe Bryant – 27. Drugim strzelcem zespołu z Los Angeles był Brian Shaw – 20 punktów.

    Wyniki:

    NBA (09.11):

    Sixers - Cavs 108:84
    Pacers - Knicks 107:94
    Wizards - Lakers 100:99
    Bulls - Mavericks 87:114
    Suns - Blazers 86:75
    Magic - Sonics 105:98
    Nets - Clippers 106:92
    Hornets - Warriors 110:104
    Jazz - Hawks 110:97
    Kings - Grizzlies 99:91

    Michael jest najlepszy!!!!!!!

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    14-02-2002
    Postów
    224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Trener Grizzlies zrezygnowal

    Z praca z Grizzlies pozegnal sie Sidney Love. W jego miejsca ma przyjsc Hubie Brown, trener Knicks z polowy lat osiemdziesiatych. Moim zdaniem juz jest za stary na powrot do trenerki. Ciekawy jaki to bedzie mialo wplyw na sytuacje Trybanskiego

    Davs

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar NITa
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    4,403
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale jajca !!!!! - po dzisiejszej porażce z Atlantą <!!!> , LA Lakers zajmują ostatnie miejsce w Pacific Division :) :) :) z bilansem 2/6 .

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    davs nowy trener niesiedzial tylko przez te ostanie lata i pierdzial w stolek byl jednym z glownych komentatorow nba i od samego ogladania zachowan taktycznych mozna sie duzo uczyc a pozatym ma twarda reke i walasnie chyba tego brakuje ekipie Trybanskiego moze wkoncu ustawi co ja jak trzeba:)

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    14-02-2002
    Postów
    224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jabol, moim zdaniem Brown nie ma juz silnej reki tak jak kiedys i ciezko mu bedzie namowic graczy do posluszenstwa. Moze podpatrzyl technike ale realia w ktorych bedzie pracowal sa zupelnie inne niz przed pietnastu laty a wtedy tez nie osiagnal wiele z Knicks

    Davs

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cezary Trybański doczekał sie debiutu na parkietach NBA.

    Memphis Grizzlies przegrali z Minnesotą 95:99. Trybański zagrał przez 6 minut (0-3 rzuty, 2 zb, 1 as.). Dobrze, oby teraz coraz częściej wychodził na parkiet.

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2002
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A tu niespodziewanie poczatek sezonu do Dallas nalezy. O tym, ze maja mocna pake wiedzialem od dawna, ale zeby az tak odskoczyc???
    JA chcialbym, zeby w tym sezonie 76-ers doszlo do finalu...bedzie ciezko szczegolnie po oddaniu Dikembe w zamian za Van Horna i MacCullacha.

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    02-12-2002
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cos slabo graja jeziorowcy wiecej porazek niz zwyciest ale jeszcze sie podniosa i mistrzostwo bedzi ich

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    LICZE NA SACRAMENTO 20-6 bilans moze w koncu beda mieli final

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2002
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem tym razem wygra albo san antonia albo lakers.

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Patrząc na wyniki to mistrzem zostanie Dallas

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    638
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tam liczę na Lakersów, ale nizbyt in idzie w tym sezonie. Poza tym mam nadzieję, że Memphis będzie się lepiej wiodło i że Trybański będzie grał coraz częściej

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2002
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W tym sezonie mam trzech faworytów ligi - Dallas, Sacramento i San Antoniow (w takiej włąśnie kolejności).Może do walki włączą się Lakersi ale muszą oni grać o dwoe klasy lepiej niż teraz.

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    LAKERSI NA MISTRZA !!!

    od kiedy pamietam zainteresowanie koszykowka z mojej strony zawsze bylem za Jeziorowcami, wiec nie moze byc inaczej :) to co Kobe zrobil w meczu z Supersonics, to cos extra :) mam nadzieje na wyrownane finaly z koncowka na korzysc Lakersow :)

    pozdrawiam

    cryss

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    LAKERSI NA MISTRZA !!!

    od kiedy pamietam zainteresowanie koszykowka z mojej strony zawsze bylem za Jeziorowcami, wiec nie moze byc inaczej :) to co Kobe zrobil w meczu z Supersonics, to cos extra :) mam nadzieje na wyrownane finaly z koncowka na korzysc Lakersow :)

    pozdrawiam

    cryss

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    LAKERSI NA MISTRZA !!!

    od kiedy pamietam zainteresowanie koszykowka z mojej strony zawsze bylem za Jeziorowcami, wiec nie moze byc inaczej :) to co Kobe zrobil w meczu z Supersonics, to cos extra :) mam nadzieje na wyrownane finaly z koncowka na korzysc Lakersow :)

    pozdrawiam

    cryss

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wielkie sorki...

    ... za 3 takie same odp, ale cosik mi sie skopalo i nie chcialo wskakiwac :) a okazalo sie ze weszlo 3 razy...

    pozdro

    cryss

    jeszcze raz sorki :)

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ma zaledwie 27 lat, a jest już najlepiej opłacanym koszykarzem świata. Podczas ostatniego Meczu Gwiazd zdobył tytuł MVP. Czy Kevin Garnett poprowadzi w końcu do sukcesów Minnesotę Timberwolves? - pisze "Życie Warszawy".
    Jeśli jesteś pogrążony w depresji, może lepiej dalej nie czytaj. Minimalna płaca w USA wynosi 5 dolarów i 15 centów za godzinę. Kevin Garnett inkasuje tyle w... 7 sekund! Każda sekunda jego dnia przynosi mu 80 centów. Niezależnie od tego czy gra, śpi, je, czy zupełnie nic nie robi. 80 centów...

    Oznacza to mniej więcej tyle, że w czasie, gdy dotarłeś do tego miejsca tekstu Garnett właśnie zarobił 12 dolarów - wyliczał skrupulatnie u progu obecnego sezonu dziennikarz "Pioneer Press". Nic dziwnego. Każdemu przeciętnemu kibicowi NBA Kevin Garnett kojarzy się właśnie z pieniędzmi. Na dalszy plan schodzi to, że był pionierem dla zawodników, którzy zrobili karierę w NBA bezpośrednio po skończeniu nauki w szkole średniej.
    za wp.pl

    Wychodzi więc na to,że "Czy się stoi czy sie leży 80 centów na sekunde sie należy":)
    Jestem ciekaw czy macie może informacje o zarobkach np.M.Jordana?Strasznie mnie ciekawi ile on zarabia na sekundę?
    Pozdrawiam.

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  39. Powrót do góry    #39
    Początkujący
    Dołączył
    18-06-2013
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co prawda wątek jest troszke stary, natomiast potwierdzają się mohe przypuszczenia, że w tym roku SAS wygrają mistrzostwo. Nie zapeszam bo prowadzą 3-2 z Miami, ale chyba już ich przepchną na 4-2
    zapraszam na Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #40
    Początkujący Awatar marzenaew
    Dołączył
    21-01-2014
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    W tym roku Oklahoma narazie numer 1 . Co to bedzie co to bedzie nie wiem jak wy ale ja Liczę na OKLAHOMESKIE GRZMOTY !
    Pozdrawiam Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    15-12-2013
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Uważam, że numer jeden będzie Indiana tym bardziej teraz wzmocniona A.Bynumem będzie czyściła tablicę.

  42. Powrót do góry    #42
    Początkujący
    Dołączył
    29-10-2015
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Który sezon według was w historii nba był najlepszy?

  43. Powrót do góry    #43
    Początkujący
    Dołączył
    03-11-2015
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Każdy sezon ma coś nowego w sobie i z chęcią śledzę dalsze losy nba. Trudno byłoby mi stwierdzić który był najlepszy.

  44. Powrót do góry    #44
    Początkujący Awatar balamut44
    Dołączył
    02-06-2016
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    a Magic Johnson??

  45. Powrót do góry    #45
    Początkujący
    Dołączył
    20-12-2016
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakie czasy to były że w ankiecie na faworytów prowadzi Lakers

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •