Pokaż wyniki od 1 do 39 z 39

Wątek: R. Łoś wyrzucony

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    158
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    R. Łoś wyrzucony

    - Z wiarygodnych źródeł wiem, że straciłem pracę i jest już wyznaczony ktoś na moje miejsce. Nowy trener to gdańszczanin - tylko tyle mogę na razie powiedzieć. Jedno jest jasne: wyjeżdżam do domu i nie wrócę do Gdańska jako trener Wybrzeża




  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    09-10-2002
    Postów
    251
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No tak uratował ekstraklasę robiąc coś z niczego a teraz wynocha... Typowe dla gdańskiego prezesa. A może trzeba było mu coś zapłacić hehe?!

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2002
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    mam pytanie

    nie podwazam wiarygodnosci tego co napisales. Tylko chcialem sie ciebie zapytac gdzie to napisali

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wywiad jest w GŁOSIE WYBRZEŻA i to obszerny
    ale p. Rywelski jakoby prostuje że łoś ma być wyrzucony

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ja bym chciał żeby Łoś został.. "zrobił coś z niczego" i za to go szanuje, mimo tych kilku wpadek... (wydaje mi sie tylko, że chyba był za mało stanowczy <poprawcie mnie jesli sie myle>...)

    pozdr.
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-12-2001
    Postów
    919
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zrobil tak wiele dla Gdanska wywalczy e-lige seozn temu, teraz ja uratowal! Z nczego zrobil cos, a teraz ma wyleciec??!?!? To chyba jakies nie porozumienie! Na razie nie dopuszczam do siebie tych slow dopuki nie zostanie wydany oficjalny komunikat!

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Łoś

    Moim zdaniem nie jest dobrym trenerem ale wręcz jest slaby ale wiele zrobił dla nas i dla żużla w gdańsku i nie powinno się go wyzycać jak żużytej rekawiczki, trener nie jest aż tak potrzebny zeby sciagac nie wiadomo kogo może chodzi o jakieś spięcia może cielaki go nie chca ale ktoś inny może nie podoba sie zachowanie łosia do kogoś No nie wiem niedługo pewnie się wszystko wyjaśni.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Moim zdaniem nie jest dobrym trenerem ale wręcz jest slaby ale wiele zrobił dla nas i dla żużla w gdańsku i nie powinno się go wyzycać jak żużytej rekawiczki, trener nie jest aż tak potrzebny zeby sciagac nie wiadomo kogo może chodzi o jakieś spięcia może cielaki go nie chca ale ktoś inny może nie podoba sie zachowanie łosia do kogoś No nie wiem niedługo pewnie się wszystko wyjaśni.
    jest jaki jest ale można powiedzieć że za darmo ustawiał zespól i tak sie mu dziekuje to jest coś tu nie pasuje jeśli zespół będzie miał dobrych zawodników i będzie miał wypłacane to trener nie ma prawie co robić jak każdy będzie dobrze jechał aaa Łoś utrzymał GKS w ekstra i powini go zostawic

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2002
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja uwazam ze trener Los powinien zostac, w koncu to z nim wybrzeze awansowalo do E-ligi i to z nim sie w niej utrzymalo.

    LOS MUSI ZOSTAC!!! (sorry za clocka:P)

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nikt nikogo nie wyrzucił. Jak sam określił trener brak pieniędzy frustracja piwko i jest niefortunny artykuł. Podchodźmy naprawdę do wszystkiego z przymrużeniem oka okres wyborów. Najważniejsza wiadomość w tym artykule „2-3 miliony zł” burzy każdemu serce i rozum.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    1,020
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po pierwsze: nie chcę mi się wierzyć, jakoś mało przekonująco napisane :P

    Po drugie: faktycznie, p. Łoś może taktykiem nie jest najlepszym (oj ile nerwów w tym sezonie było jak wprowadzał zmiany "po swojemu" :)), ale trzeba przyznać, że na żużlu się zna (były zawodnik w końcu), no i dokonał rzeczy wręcz niemożliwej - utrzymał się z Wybrzeżem w ekstralidze. Moim zdaniem należy mu się miejsce w klubie w przyszłym roku

    Po trzecie: wywiad z R.Łosiem z dzisiejszego Dziennika:

    =========

    Żużlowcy Wybrzeża mają w ostatnich latach sporo szczęścia do trenerów. Najpierw Lech Kędziora wprowadził gdańszczan do ekstraligi i zdobył z nimi brązowy medal. Później wprawdzie przeżył gorycz spadku, ale jego następca, Romuald Łoć, także nie zawiódł kibiców. On także poprowadził zespół do awansu, a w ostatni piątek utrzymał drużynę w ekstralidze.

    - Tak trudnego sezonu w karierze trenerskiej pan chyba jeszcze nie miał.
    - Zdecydowanie nie. Byłem nie tylko trenerem. Musiałem biegać i załatwiać pieniądze, które pozwoliły ostatecznie nam przetrwać i ku zdziwieniu wielu osób utrzymać się w ekstralidze. Wszystkim serdecznie dziękuję.

    - Czy zawodników trudno było motywować do skutecznej jazdy w kontekście kłopotów finansowych, które były na porządku dziennym?
    - A ile pan wytrzymałby, nie otrzymując wynagrodzenia za wykonaną pracę? Często nie chciało się nikomu z nas pracować. Starałem się jednak przekonać zawodników, że inwestują w siebie. Jeżeli pokażą się z dobrej strony, w kolejnym sezonie na pewno jakiś klub zainteresuje się nimi.

    - Pan też mógł w każdej chwili powiedzieć dość. O zadłużeniu klubu wobec pana krążą już legendy...
    - Jestem entuzjastą i lubię żużel. Cały czas wierzę, że nadejdą lepsze czasy dla Wybrzeża i w końcu otrzymam należną zapłatę. Na pewno chciałbym kontynuować pracę w Gdańsku, ale to nie zależy ode mnie. Przede wszystkim zależy mi, aby drużyna, która utrzymała ekstraligę żużlową dla Trójmiasta, pozostała w komplecie. Przydałoby się tylko zakontraktować dobrej klasy obcokrajowca. Przy planowanym wejściu do klubu Rafinerii Gdańskiej, powinny nastąpić lepsze czasy dla Wybrzeża.

    - Dokładnie obserwowałem, jak przeżywał pan rewanżowe spotkanie barażowe ze Startem Gniezno w Gdańsku. W pewnym momencie machnął pan ręką i wydawał się pogodzony ze spadkiem?
    - To spotkanie długo nie układało się po naszej myśli. Dopiero w ostatnich wyścigach sytuacja zmieniła się. Wierzyłem jednak do końca w sukces. Mamy naprawdę dobrych zawodników. Trzeba im tylko stworzyć odpowiednie warunki.

    - W przegranej drużynie Startu wystąpił pański były podopieczny, Krzysztof Cegielski. Czy przyjąłby go pan z powrotem?
    - A dlaczego nie? To wysokiej klasy zawodnik, który nie doszedł do porozumienia z Wybrzeżem kilka miesięcy temu, byłby cennym wzmocnieniem.

    DB

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A oto wywiad z Gazety Wyborczej.Rozmowa z trenerem żużlowców Wybrzeża Romualdem Łosiem


    Rozmawiał Łukasz Pałucha 22-10-2002

    - Z wiarygodnych źródeł wiem, że straciłem pracę i jest już wyznaczony ktoś na moje miejsce. Nowy trener to gdańszczanin - tylko tyle mogę na razie powiedzieć. Jedno jest jasne: wyjeżdżam do domu i nie wrócę do Gdańska jako trener Wybrzeża - mówi "Gazecie" Romuald Łoś.




    Żużlowcy Wybrzeża na przekór wszystkim przeciwnościom utrzymali dla Gdańska ekstraligę, zostawiając otwartą furtkę dla sponsorów. Tymczasem jak dowiedziała się "Gazeta" prezydent GKS Wybrzeże Henryk Majewski zapowiedział, że jeżeli do 5 listopada br. nie zostanie podpisana umowa sponsorska, rozwiąże sekcję żużlową. Zapomniał, że potencjalni sponsorzy jako warunek zainwestowania w klub stawiają jego dymisję. To nie koniec niezrozumiałych decyzji szefa Wybrzeża - z klubu zwolniony ma zostać człowiek, bez którego utrzymanie byłoby niemożliwe - trener Romuald Łoś. Prezydent już rozpoczął poszukiwanie jego następcy.

    Łukasz Pałucha: Jak będzie wyglądała budowa drużyny na sezon 2003?

    Romuald Łoś: Niestety, wygląda na to, że to nie ja będę ją budować. Z wiarygodnych źródeł wiem, że straciłem pracę i jest już wyznaczony ktoś na moje miejsce. Nowy trener to gdańszczanin - tylko tyle mogę na razie powiedzieć. Jedno jest pewne: wyjeżdżam do domu i nie wrócę do Gdańska jako trener Wybrzeża.

    Dlaczego klub miałby zwalniać trenera, któremu zawdzięcza pozostanie w ekstralidze?

    - Nie wiem. Ta wiadomość boli mnie tym bardziej, że otrzymałem telefony z informacjami, iż jest szansa na duże pieniądze od sponsorów. Było bardzo przyjemnie usłyszeć, jakie pieniądze chcą "wmontować" do klubu dwie gdańskie, poważne firmy. Obracają taką gotówką, że 2-3 miliony złotych to tak, jakbym ja wydał teraz 10 groszy. Nie mnie dane będzie jednak montować drużynę.

    Warunkiem przyjścia sponsorów była dymisja, ale nie Pana, lecz prezydenta Majewskiego.

    - Moje odejście nie ma nic wspólnego ze sponsorami. Zostałem odstawiony, bo nie jestem prawidłowo politycznie zaangażowany, w ogóle nie bawię się w politykę. Czy nowy trener będzie lepszy? Uważam, że to co osiągnąłem w tych warunkach, to cud. I będę się tym szczycić. Zrobiłem to dla gdańszczan, kibiców. Gdyby nie oni, nie warto byłoby się poświęcać, ryzykować zdrowie i nerwy. Tracę pracę, ale nie płaczę nad tym. Za pracę należy się płaca, pierwszy każdego miesiąca to dzień Matki Boskiej pieniężnej, a klub zalega mi jeszcze z wypłatami za zeszły rok.

    Czy będzie się Pan ubiegał o ich zwrot w sądzie?

    - Mam swój honor, nie będę biegał po sądach. Jeśli nie dadzą mi pieniędzy - trudno, trzeba żyć dalej. Wyjeżdżając, ubolewam najbardziej, że wielu ludzi, mechaników, toromistrzów po prostu oszukałem. Naciągałem ich, namawiałem, by zostali i pomogli mi osiągnąć cel. Teraz mechanik przychodzi do mnie i mówi, że nie ma pieniędzy na mleko dla małego dziecka. Czuje się opluty, oszukany przez klub.

    Czy gdyby były pieniądze na sprowadzanie obcokrajowców na każdy mecz i przygotowanie sprzętu, Wybrzeże osiągnęłoby coś więcej?

    - Moją ambicją jest podium. Tylko zdobywając medale, można zostać docenionym. Nie interesuje mnie już chałtura, jaka była w tym sezonie. Ten zespół można określić mianem pompki, trąbki i lewarka. Niechciani gdzie indziej chłopcy pokazali, że stać ich na dobry wynik. Gdybyśmy mieli niezbędne minimum na egzystencję, twierdzę, że bylibyśmy w pierwszej czwórce ekstraligi już w tym roku. A tak utrzymaliśmy się tylko dzięki mniejszym sponsorom i pasjonatom.

    Nie jest chyba normalne, żeby to trener jeździł po kraju i za granicę w poszukiwaniu części, musiał dbać praktycznie o wszystko?

    - Prawie nic w tym roku nie było normalne. Cieszyłem się, jeśli ktoś pożyczył samochód, aby mieć czym pojechać po braci Cieślewiczów do Gniezna, radowałem się, kiedy ktoś kupił oponę, a inny wykonał telefon na swój koszt. Na mecz razem ze sprzętem jeździliśmy zdezelowanym lublinem z przyczepą, wysiadaliśmy prosto na mecz, bo klubu nie stać nawet na tani nocleg. To nie jest normalne.

    Co teraz będzie z drużyną?

    - Nie wiem, czy komukolwiek oprócz kibiców na niej zależy. Najlepiej obrazują to wydarzenia z niedzieli. Tomasz Cieślewicz przyjechał specjalnie do Gdańska, bo miał wystąpić w wieczornym programie sportowym. Okazało się jednak, że żużlowcy nie otrzymali zaproszeń. Usłyszałem, że bracia Cieślewiczowie są na liście do odstrzału, a przecież to dzięki nim też udało się nam utrzymać. Są krnąbrni, mają trudne charaktery, ale mi udało się nad nimi zapanować. Chciałbym mieć w drużynie 10 takich żużlowców.

    Dla Gazety:

    Grzegorz Rywelski, dyrektor Wybrzeża:

    Nic mi o tym nie wiadomo, żeby trener Łoś miał stracił pracę. Nie wiem, skąd ma takie wiadomości. Ja uważam, że lepszego trenera jak on nie znajdziemy. Dla mnie to wyjątkowa postać, człowiek orkiestra, dzięki któremu utrzymaliśmy się w ekstralidze. Nie ma powodu, aby czuł się zagrożony. Nieznana jest mi także opinia pana Majewskiego, że sponsor musi zostać znaleziony do 5 listopada. Przecież zostały tylko dwa tygodnie. Na pewno nie możemy dopuścić, aby powtórzyła się tegoroczna sytuacja, wszystko dograne zostać musi znacznie wcześniej. Nie chce mi się wierzyć, aby padły słowa o rozwiązaniu sekcji.


    O ile to prawda to panu Przeydentowi mowie S-P-E-R-D-L-A-J z tego krzeselka.Sorki za te wyrazenie ale mnie troche ponioslo po tym przeczytaniu artykulu

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam,
    nie jestem z Gdańska ale bardzo kibicowałem waszej drużynie,pokazaliscie, że jesteście warci e-ligi, ale to co wyrabia wasz zarząd to przechodzi ludzkie pojecie.
    Jak można mówić, ze jeżeli nie podpisze umowy sponsorkiej do 5 listopada to rozwiązuje sekcje. Chłopie rusz dupe i dogadaj sie ze sponsorami.
    Trzymam kciuki za Gdańsk.

    Pozdrawiam

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jezus Maria co debil z tego Majewskiego!
    Jeśli to prawda, to mimo, ze go znam .. trace do neigo szacunek!!

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem pan Łos powinien zostac bo tak wiele zrobil dla gdanskiego zuzla.Jest to kolejny zły ruch ze strony prezesowstwa GKS-u

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W gdansku zawsze jakies dziwne rzeczy sie dzialy. Trener ratuje cudem ekstarlige a zostaje zwolniony. To tylko moze sie zdarzyc w gdansku.

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie co do tego ze Łoś zrobił dla Gdańskiego żużla bardzo wiele kednak popełnił kilka skandalicznych błędów.Jednak ni emożna sie z nim roztac tak jak chce ten gej Majewski to z nim trzeba sie rozstac jak najszybciej.Najbardziej jednak w tym artykule zabolało mnie to ze mają odejść najlepsi gdańscy zuzlowcy czyli Marek i Tomek Cieslewicze. To bedzie normalnie wtedy skandal.
    Jedno jest pewne jesli mowimy juz o odejsciach to zaczac powinien Majewski od siebie

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    12-01-2002
    Postów
    376
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mimo ze jestem za pozostaniem Losia jesli mial by ktos na jego miejsce przyjsc chetnie widział bym Z.Plecha ;) ale Łos musisz zostac ;)

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    1,074
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wyluzujcie trochę. Trener Łoś nigdzie nie odchodzi co napisał Popo. Zresztą w wywiadzie dla Dziennika nie ma ani słowa o odejściu. Po prostu piwko i wywiady to złe połączenie :)

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Jestem kibicem z Zielonej Góry, nie chce wam kadźić, że wam kibicowałem lecz na pewno z uwagą obserwowałem zarówno końcówkę e-ligi w waszym wykonaniu jak i wasz pojedynek w barażach ze Startem Gniezno i moim skromnym zdaniem zaciekłość z jaką broniliście e-ligi jest zdumiewająca.
    Muszę też dodać, że obroniliście nie tylko pobyt w e-lidze ale przede wszystkim nie dopuściliście do upadku żużla w Gdańsku (popatrzcie co się zaczyna dziać w Gnieźnie, przy całym szacunku dla tej drużyny ale już słychać jak co niektórzy zaczynają uciekać z tego klubu). Gdańszczanie dziwi mnie to, że do tej pory nie ma kto zrobic porządku z takimi działaczami.
    A może ja sie nie znam na układach, może Łosia zatrudnili z nadzieją na rychłe rozłożenie klubu na łopatki. Z tego co tu wyczytałem to wychodzi na to, że Łoś jak "prawdziwy" ŁOŚ musiał tyrac za cały zarząd i z tego wszystkiego utrzymał się z drużyną w e-lidze a co niektórzy prezesi rzucali kłody pod nogi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jesli wyrzucą Łosia to chyba celowo opuszcze któryś z meczy w przyszlym sezonie ! Nie zgadzam sie !! Łosiu ma zostać !! (tylko zeby nie pił wiecej i nie gadal bzdur ;) ) (no i kase mu trzeba oddac tak jak innym ;) )
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Łoś dalej jest trenerem w GKS. Nikt go nie wyrzucał. Jest sfrustrowany (całej sumy, o jaka prosił nie dostał) zły (efekt wywiad we wtorek dla wyborczej) i chory (serduszko i wysokie ciśnienie był w szpitalu). Wszyscy (Majonez i Rywelski) martwią się jego zdrowiem i przekazali, aby wracał do zdrowia i nie martwił się tym artykułem. Dziś ma jechać trener do domu (15.00) bo prędzej nie zdecydował się z uwagi na zdrowie.

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    12-01-2002
    Postów
    376
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    no..

    jeśli Łoś nie odchodzi jak mówi Popo do kamien spadł mi z serca

  24. Powrót do góry    #24
    Zbanowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    1,121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    H I E N Y I P O L O W A N I E

    Wraz z pozostaniem GKS-u w e-lidze czuć "mięso". Zgłodniałe hieny jakby na to czekały. Jako pierwszy został namierzony zwierz nader rzadki,co ma rogi jak łopatki.A jako starsze i ponoć w niedyspozycji, miał nie sprawiać żadnych kłopotów myśliwym. Aż tu niespodziewanie w jego obronie stanęli najmniej liczące sie zwierzątka. Zaskoczenie było całkowite, a hienom nie pozostało nic innego jak podwinięcie ogonów i wycofanie sie na pozycje, z których planują dalsze łowy.....

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ochlonelem troszke po ostatniej mojej wypowiedzi.Dzieki Popo za dobre doniesienia z obozu:).Trener Los to twardy czlowiek i wykaraska sie ze wszystkiego(no no bo jak inaczej to Wybrzezowiec:)).Ale mimo wszystko jestem za tym aby prezydent opuscił swoje miejsce dla dobra klubu(skoro chce jak najlepiej dla klubu)

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakos do tej pory jest szkoleniowcem GKSu

  27. Powrót do góry    #27
    Zbanowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    1,121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakos do tej pory jest szkoleniowcem GKSu

    Hi,hi,hi......w takim razie na czym polega teraz jego praca i jakie pobiera wynagrodzenie ?

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powiem tak:JAK DLA MNIE TO PRZEGIĘCIEM PAŁY I ZASRANYM HAMSTWEM JEST WYRZUCENIE KOGOS Z FUNKCJI TRENERA KTO MOŻNA POWIEDZIEC ZATOPIONE(czyt.1ligowe) JUŻ PRZED SEZONEM WYBRZEZE URATOWAŁ PRZED SPADKIEM!!!GRATULACJE DLA PRACODAWCOW:)!!!

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Misiek weź najpierw przeczytaj cały wątek, a nie krytykujesz zarząd nie znając sprawy. Romuald Łoś nadal jest trenerem GKS-u. Nie na miejscu więc są Twoje oceny co do pracodawców!

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    [b]Nie wierzę![/b]

    To są pewnie jakies "BZDURY"? To jest nie możliwe..przeciez to jemu WYBRZEŻE zawdziecza zostanie w Extralidze....FUCK-cio jest grane? CZY TO PRAWDA?:(

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Następna znawczyni wątku. Może by tak wprowadzić jakieś kary za wprowadzanie zamieszania na forum? :P

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    :)

    sorry....ale teraz dowiedziałam sie ze to tylko ploty....głupi H U J

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po prostu porażasz swoimi postami dziewczynko!!! :P

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik Awatar Kac
    Dołączył
    20-10-2002
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ona to ma dopiero cos z czaszka :)

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach

    ZMKNAC!!!!!!

    Moze w koncu jakis admin zamknie ten temat
    GKS THE BEST

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ^^^^^^^^^

    DOkładniE BiedrOna zgadzam sie...

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    ZAMKNĄC TO!! SPRAWA JEST WYJAŚNIONA

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    :( dzieki ludzie!

    Dzieki ****...Nawet sie pomylic nie mozna... i wy macie być prawdziwymi kibicami (do tych którzy mnie krytykuja za pomyłkę) Bym wam cios powiedziała ale nie jestem glupia!

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobra mo nie chodzi np. o tą pomyłkę. Szkoda że wypowiadasz się nie będąc zupełnie zorientowaną.

    Inną sprawą są Twoje wpisy, że przytocze dwa:
    "głupi H U J"
    "gorzów to... wieś"

    co pewnie to nie świadczy o Tobie?

    A tak w ogóle to błagam admina - zamknij w końcu ten temat. Przecież jest on zupełnie niepotrzebny.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •