Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Spotkanie kibiców vs zarząd RKM i trener

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Spotkanie kibiców vs zarząd RKM i trener

    Dzisiaj o godz. 19:00 rozpoczęło się spotkanie kibiców - forumowiczów z włodarzami klubu. Na spotkanie przybył prezes pan Dominik Kolorz w towarzystwie pana Kuchcińskiego, Wilaszka no i oczywiście najważniejszej osoby pana Grabowskiego. No jak przystało na organizatora tej imprezy :):) zacząłęm całą dyskusję. Na początku zostało wyjaśnionych parę kwestii dotyczących "delikwentów", o których pisał Ostafiński (Śliwa) w TŻ i innych gazetach, jakoby to Grabowski był winny nieudolności klubu a co za tym idzie brak awansu. W miłej atmosferze zostało wyjaśnionych wiele kwestii doryczących zadłużenia klubu. Dowiedzieliśmy się, że największe ma klub wobec Mariusza Węgrzyka jednak wszelkie zaległości zarząd postara się uregulować. Kibice (min. ja :)) pytałem jak będzie wyglądała sytuacja w przyszłym sezonie, jednak nie uzyskaliśmy rzeczowej informacji gdyż obecny zarząd nie będzie prawdopodobnie pełnił swojej funkcji w przyszłym sezonie. Głównie na wszystkie pytania odpowiadał prezes Kolorz jednak później do syskusji włączył sie także pan Kuchciński. Dowiedzieliśmy się jednego, że chcieli dobrze jednak nie wyszło. Pan prezes zapewniał, że praca na lini trener - zarząd układała się pomyślnie. Później gdy zabrał głos trener Grabowski dało się wyczuć pewną atmosferę niesmaku, jednak wszystko ulegało wyjaśnieniu przy nas kibicach. Trener Grabowski zaznaczył, że jeżeli wszystkie
    osoby odejdą z zarządu to niestety ale nie będzie to najlepsze dla dobra klubu. Tutaj niestety muszę się z nim zgodzić. Poza tym trener wyraził chęć dalszej współpracy w Rybnickim klubie. Powiedział, że ma tutaj dobre warunki i chce cos zrobić dla Rybnika i dla rybnickich kibiców. Spotkanie trwało dwie godziny. Jednak Jak Grabowski został z nami jeszcze godzinę dłużej i rozmawiał z nami o klubie i zawodnikach, a potem jeden z forumowiczów odwiózł go do domu :):). Wielu kibiców pytało o przyszłe sprawy klubu jednak w odpowiedziach słyszeliśmy tylko, że to jest już sprawa przyszłego zarządu.
    Pisze to dopiero teraz gdyż Daro zaprosił nas na kręgle i graliśmy prawie 2 godziny, za co mu wielkie dzięki :):).
    Myślę, że wątek ten będzie uzupełniany przez forumowiczów, którzy byli na tym spotkaniu. Ja niestety nie mam dyktafonu i nie moge przedstawić pełnej relacji z tego spotkania.
    pozdrawiam

    ...:: pozdROWienia ::...

  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no to kolorz pokazuje sie jeszcze w towarzystwie grabowskiego???
    z tego co widzialem i czytalem to miloscia oni do siebie nie palaja, no ale na takie imprezy dzieki bogu przyszli.
    a i kaniowski jeszcze mam pytanie ile u was luda stawia sie na takich spotkaniach.
    mniemam ze tobie jako organizatorowi powinno na publice zależeć...

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    16-09-2002
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Było nas około 40 z tego co widziałem(mało mi mijsca nie zabrakło he,he)

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zajdi
    Hhmmm, Mmoże nie organizatorem bo salę zamówił Daro :):) Ja założyłem wątek na naszym forum rybnickim z prośbą do zarządu o spotkanie i się zgodzili. Natomiast do trenera poszli inni forumowicze i go zaprosili. Było ok. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie takie spotkania będą na porządku dziennym :):)
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zajdi, Kolorz nie wiedział ze Grabowski będzie na tym spotkaniu, więc jak już się tam spotkali to musieli się razem pokazać. Ale nie bój nic Kuchciński siedział między nimi i nie doszło do rękoczynów ;)
    Poza tym na spotkaniu było dosyc ciekawie. Dowiedzieliśmy się wielu rzeczy które nas zastanawiały. Dlaczego Węgrzyk nie pojechał z Zielonką, jaki jest stam finansów naszego klubu, itp...
    P.S. Kurde żałuję że nie poszedłem z wami na te kręgle, ale musiałem odwieść ojca i znajomego do domu.
    Może zorganizujemy kiedyś turniej forumowiczów w kręgle???
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oczywiscie ja tez bylem na tym spotkaniu.
    Tak jak piszecie chlopcy odpowiedzi na nasze pytania byly ale czy prawdziwe? Czy tylko pod publike to chyba wiedza tylko sami odpowiadajacy.
    Wiem jedno ze prawdopodobnie panowie prezesi na spotkaniu z nami znali juz nazwisko kandydata na stanowisko sternika RKM-u.
    Z tego co slyszalem to nie jest dobrze ale nazwiska nie znam.
    Co do spotkania to odbylo sie w milej atosferze i w koncu zarzad Rybnika zobaczyl ze ma do czynienia z normalnymi ludzmi a nie z banda "delikwentow".
    Martwi mnie tylko jedno.
    Mianowicie to ze wyjasnilismy sprawy dotyczace zakonczonego sezonu ale co dalej?
    Zarzad siedzi z zalozonymi rekami i czeka,nikt nie prowadzi rozmow z zawodnikami ktorzy mieliby zasilic RKM w przyszlym sezonie.
    Pan Kuchcinski stwierdzil ze nie beda rozmawiac z nikim bo byloby to smieszne.
    Mam tylko nadzieje ze nasz ukochany klub bedzie walczyl o ekstralige choc bedzie to trudniejsze niz w zakonczonym sezonie.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A może ktoś napisze coś o dzisiejszym spotkaniu?

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    to z oficjalnej strony RKM Rybnik
    "Dziś w sali konferencyjnej Biblioteki Miejskiej i Powiatowej w Rybniku odbyło się spotkanie kibiców RKM-u Rybnik z trenerem J.Grabowskim, mechanikiem R.Małeckim i honorowym prezesem RKM-u J.Cyranem.
    Na spotkanie zorganizowane przez dziennikarzy tygodnika "Nowiny" przybyła dość spora grupa kibiców, chcących porozmawiać o przyszłości klubu, zawodnikow jak i planów modernizacji stadionu.
    Pytania dotyczyły także planów na przyszły sezon, jednakże trener nie chciał podać żadnych konkretów do czasu walnego zgromadzenia członków klubu.
    Pan Józef Cyran przedstawił dalsze plany modernizacji stadionu. I tak jeszcze przed rozpoczęciem przyszłego sezonu ma być zamontowane na stadionie 12 tyś. krzesełek. Poza tym mają stanąć już niedługo słupy oświetleniowe oraz ma być zainstalowana tablica świetlna."

    Generalnie nic nowego, może ma ktoś ciekawsze informacje niż ta oficjalna.

    pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    27-03-2002
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Naprawde nie bylo nic nowego.
    Z trenerem bylo spotkanie 3 dni wczesniej i kazdy sie juz wczesniej dowiedzial tego co chcial. w-ce prezydent miasta jedyne konkrety jakie podal, to wlasnie te dotyczace stadionu. Natomiast mechanik - R. Malecki prezentowal licznie zgromadzonej publicznosci (ponad 100) m.in. slynna krzywke o ktora byle tyle krzyku na forum.

    Warto zaznaczyc, ze wsrod publicznosci bylo wielu bylych dzialaczy KS ROW, przedstawicieli rybnickiego sportu, a takze bylych zuzlowcow (m.in. Wyglenda, Maj, Fojcik)

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    03-06-2002
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    MNIE TAM NIE BYŁO ALE MAM SWOJE ZDANIE.TRENER POWINIEN ZOSTAĆ ALE TAK MU NIE PRZEDŁUŻA UMOWY ZNAJĄC NASZ ZARZĄD CHYBA ŻE ZMIENI SIĘ NAPRAWDE NA DOBRZE

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Luc-20, Zarząd podaje się do dymisji więc nie będzie prowadził rozmów z trenerem. Najwazniejszą sprawą dla władz miasta w kwestii RKM-u jest to by zatrzymać Grabowskiego. Wiemy już że władza w mieście się nie zmieniła więc możemy być dobrej myśli.
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •