Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17

Wątek: Czy grudziądzki Speedway powstanie z kolan...

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czy grudziądzki Speedway powstanie z kolan...

    „Grudziądz powstaje z kolan” – tak najwierniejsi kibice sportu motorowego nad Wisłą komentowali wczoraj spotkanie grupy sponsorów z Prezydentem Miasta. Po wielu tygodniach od złożenia wniosku o likwidację GKM-u do tego samego sądu wpłynął wniosek o utworzenie GTŻ, czyli Grudziądzkiego Towarzystwa Żużlowego.

    W tej chwili grupa założycielska liczy 17 osób (wymagane 15), jednak nadal trwają rozmowy, aby zainteresować, jak najwięcej potencjalnych sponsorów. Założycielami nie są zapaleńcy porywający się z motyką na słońce, lecz osoby, które wcześniej były związane z GKM-em. Zbigniew Fiałkowski był w latach 1998-1999 roku Rzecznikiem Prasowym GKM-u, a od maja 2001 roku do końca ówczesnego sezonu pełnił funkcje Rzecznika Rady Sponsorów. Sponsorzy Jan Grabiński, Janusz Ponikowski, Andrzej Zielke od lat wspierali grudziądzki żużel.

    Jak zapewnia Bożesław Tafelski (Prezydent Grudziądza) nowe stowarzyszenie, podobnie jak GKM, otrzyma w dzierżawę stadion na nie gorszych warunkach od upadłego klubu oraz korzystniejszą dotację finansową. Ambicją nowego ośrodka żużlowego w Polsce jest awans do pierwszej ligi oraz czysta, otwarta polityka finansowa.

    Nowemu zespołowi życzymy realizacji upragnionych celów i mamy nadzieję, że praca członków nie skończy się podobnie, jak w 1999 roku, kiedy po spadku GKM-u do I ligi wybuchł konflikt na linii prezes Sierakowski – pan Fiałkowski, który w dużej mierze przyczynił się do likwidacji 25-letniego klubu.


  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    21-09-2002
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jedna zasadnicza uwaga. Grudziądz leży nad WISŁĄ.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Życzę Wam wszystkiego najlepszego. Mam nadzieję, że klub sie odrodzi i warkot motocykli na tym kameralnym stadionie (i oryginalnym położeniu) nie zamilknie. Zresztą jak widać zabierają się za to poważne osoby i żużel będzie w Grudziądzu, może już nie długo znowu na najwyższym poziomie.
    Pozdrawiam.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja myśle ze tak
    przynajmniej to co pokazał gkm w końcówce to extra sprawa
    w takim składzie a jak sie prezentowali - znakomicie
    no chyba ze to byla tylko reklama przed kolejnym sezonem
    ale oby gkm istnial bo zawsze to jest nas wiecej w polsce

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Grudziadz-bankrut

    Bedzie sukcesem jak w ogole Grudziadz wystartuje do II ligi

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi się, że przy zmiane władz i polityki nowego klubu w Grudziądzu, GTŻ wystartuje w II lidze, a jeśli zatrzyma podstawowych zawodników - wiem że będzie trudno (Knapp, Staszek), to powalczy z pewnościa o awans.
    W II lidze dwa kluby przechodza podobną transformację: Grudziądz i Ostrów, zobaczymy, któremu to powiedzie się lepiej....

    Pozdrawiam

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    15-10-2002
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obawiam się, że ciężko będzie zachować trzon drużyny, ale jeśli znajdzie się przyzwoita ilość pieniędzy, to dlaczego nie? Pozatym, oprócz ludzi potrzebny jest sprzęt i regularne wypłaty, mam nadzieję, że i z tym klub podoła. Ale jakby nie było, może liczyć na moją obecność na stadionie i doping...

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli w Tarnowie sie udało, to dlaczego w Grudziądzu ma sie nie udac ??? Najważniejsza rzecza w chwili obecnej jest utzymanie przy zuciu najbiedniejszych klubów.

    Powodzenia

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    2,331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    GTŻ - nazwa niczego sobie :)
    Ale przejdę do konkretów. Jeśli Urząd Miasta nie pomoże "wystartować" nowemu klubowi to nie ma co marzyć o 1 lidze. Taka ilość sponsorów jaka jest przewidywana nie wystarczy. Klub zakończy wtedy sezon na końcu tabeli 2 ligi (o ile zakończy w ogóle).
    To tylko rozważania, ale chciałbym aby się nie spełniły.
    Wszyscy teraz obiecują kasę bo zbliżają się wybory. Ciekawe czy faktycznie GTŻ dostanie jakieś pieniądze...

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieje, ze sie podniesiecie.
    Zycze wam tego.

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oby nie było tak, że powstanie z kolan po to żeby paść na pysk!

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2002
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle ze sie uda tylko na jak dlugo. Grudziadz jest za maly i ciezko pozyskac tam sponsorow. Albo sie uda albo bedzie to upadek i znikniecie kolejnego kklubu z mapy Polski.
    Powodzenia!!!

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję, że GTŻ szybko powróci do grona pierwszoligowców, ale żeby tak było potrzebne są pieniądze. Jeżeli uda się namówić sponsorów to będzie ciekawie.
    Pozdrawiam

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    2,331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ostatnio w GTŻ chyba coś się ruszyło. Słyszałem pogłoski o jakiś kontraktach i sponsorach. Nic pewnego..
    Czy ktoś może cokolwiek potwierdzić?
    Pozdro.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja nie wiem czy grudziądzki żużel powstanie z kolan, ale życze tego wszystkim kibicom żużla z Grudządza:).

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    15-10-2002
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle ze sie uda tylko na jak dlugo. Grudziadz jest za maly i ciezko pozyskac tam sponsorow. Albo sie uda albo bedzie to upadek i znikniecie kolejnego kklubu z mapy Polski.
    Powodzenia!!!
    __________________________________________________ __________Mam pytanie: jak s±dzisz ilu mieszkańców ma Grudzi±dz???
    I jeszcze jedno: Ilu miesezkańców ma Zielona Góra???

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle ze powinno udac sie podnesc zuzel w Grudziadzu na poziom gwarantujacy AWANS potrzeba tylko jednej zeczy a sa to pieniadze a co za tym idzie zawodnicy jak beda pieniadze beda zawodnicy !!! ZYCZE WAM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •