Pokaż wyniki od 1 do 36 z 36

Wątek: Crulex w Poloni - Bydgoszcz skłąda sie do kupy

  1. Powrót do góry    #1
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach

    Crulex w Poloni - Bydgoszcz skłąda sie do kupy

    Crulex podpisał umowę sponsorską z POlonią Bydgoszcz. Nie będzie go w nazwie ale ma podobno dawać więcej kasy niż Point'S. Odbyły się też w Poloni nowe wybory. Prezesem został Ratkowski. Oprócz tego w sekcji zostali Stachowicz(Pentel) i Kamiński(Point'S). Po spłaceniu zaległości wobec Protasa (do końca października), na początku listopada zostaną z nim podjęte rozmowy. A więc wszystko w Poloni zmierza w dobrą stronę :):)

    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I bardzo dobrze :).

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik Awatar oki
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    367
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 8 w 5 postach
    Tak trymać!!! Pomimo tych wszystkich słów krytyki pod adresem dyrektora klubu i prezes sekcji żużlowej uważam iż są to kompetentne osoby i na odpowiednich miejscach!!
    jeszcze pare tygodni temu wydawało się że żużel w Bydzi może kompletnie się rozsypać! A tu proszę taka niespodzianka! Sternicy klubu wcale nie złożyli broni a wręcz przeciwnie już podpisali umowę z jednym sponsorem a mówi się jeszcze o dwóch innych. Sam dyrektor Polonii potwierdzi że rozmowy z nimi są już bardzo zaawansowane!!!
    Oby tak dalej!!

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    158
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Crulex w Poloni-Bydgoszcz skłąda sie do kupy

    kolejny niewypał działaczy bydgoskich tak jak było z Points tak bedzie z Crulex.Ciekawe czy te 600 tys zł jakie ma przeznaczyć "sponsor" wystarczą na pokrycie dlugów Golloba i Protasiewicza.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kolejny niewypał działaczy bydgoskich tak jak było z Points tak bedzie z Crulex.Ciekawe czy te 600 tys zł jakie ma przeznaczyć "sponsor" wystarczą na pokrycie dlugów Golloba i Protasiewicza.
    Na początek dobre i to :)
    Co oznacza niewypał? - przychodzi sponsor, daje kase ( niczego nie żada z wyjątkiem reklamy)
    A co ma oznaczać "sponsor"?
    A skąd masz informacje ,że z Crulexem będzie tak jak z Point S ?

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    moje zdanie

    moje zdanie jest takie że Polonia powinna znaleźć sobie sponsora który wyłożył by większą kase niż taki point s.Niewiem dlaczego nie mogą tego zrobić.Dlaczego Polonii tak trudno co roku?Niewiem.być może powicie mi coś na ten temat poloniści,bo chciałbym się troche więcej dowiedzieć jak tam u was ze sponsorami.Curlex?Pierwszy raz słysze o takiej firmie.Mam nadzieje że będzie to podobna firma do Adriany:nieznana ale wypłacalna(w co niestety wątpie).

    Oczywiście chciałbym żebyście sobie znaleźli najlepszego sponsora,bo derby bez protasa,czy gollobów to nie derby.\

    APATOR TO MY!

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Waldi pyśku Crulex jest sponsorem pobocznym, a sponsor strategiczny ma się dopiero ujawnić w ciągu miesiąca. Co do sponsorów, to wszystko wina naszego nieudolnego zarządu i prawda jest taka, że gdyby nie wybory to nawet Crulexu by nie było.

    Na pochybel czerwonym !!! :)

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    26-02-2002
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Potfoor I...cylu

    Prawda jest jedna - CRULEX zalatwili Twoi "nieudacznicy" Chylinski i Rozycki - a Ratkowski wybral sie sam i nic do tej pory nie zdzialal...
    A Ty Potfoor powinienes chyba zajac sie czyms mniej odpowiedzialnym i nauczyc czytac sie gazety ... chocby '(t)fuj' Express i dowiedzialbys sie z niego, ze p. ratkowski zostal Przewodniczacym sekcji a nie Prezesem i druga sprawa, ze kierownictwo nad sekcja przejal zarzad klubu, wiec jakies tam powdworkowe wybory przy butelce wodki w podrzednym pubie nie graja wiekszej...sa po prostu niewazne...

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hach, powiem krótko !!!
    Nie podoba mi się twoje podejście !!!
    Nie wiem kim jesteś, że tak bronisz Różyckiego i Chylińskiego. Czy ty jesteś ślepy czy poprostu głupi ??? A może któryś z w/w nierobów należy do twojej familli.
    Nie wiem i nie wnikam, twoje gadki niepoprate są żadnymi argumentami. A co do mojego Expressu, to proszę bardzo:

    GAZETA WYBORCZA

    Umowę pomiędzy klubem a firmą podpisano w sobotę w ratuszu. - Dość już miałem bałaganu wokół Polonii. To klub miejski. Musiałem wziąć sprawy w swoje ręce - powiedział wczoraj prezydent Bydgoszczy Roman Jasiakiewicz, w którego obecności wcześniej w Urzędzie Miasta kontrakty na nowy sezon podpisali bracia Gollobowie.
    Kompromitujesz się facet ...
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    10-10-2002
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    hach naiwniaczek

    Umowę między firmą budowlaną z Bydgoszczy a klubem, w którym Crulex sponsoruje już piłkarzy, podpisano 19 października w Urzędzie Miasta. Nieoficjalnie wiadomo, że sponsor ma przekazać 600 tysięcy złotych, ale wkrótce do Polonii dołączyć mają kolejne firmy, które chcą inwestować w bydgoski żużel

    Umowę pomiędzy klubem a firmą podpisano w sobotę w ratuszu. - Dość już miałem bałaganu wokół Polonii. To klub miejski. Musiałem wziąć sprawy w swoje ręce - powiedział wczoraj prezydent Bydgoszczy Roman Jasiakiewicz, w którego obecności wcześniej w Urzędzie Miasta kontrakty na nowy sezon podpisali bracia Gollobowie.

    Nowy sponsor przekaże żużlowcom kwotę o połowę większą niż poprzedni (Point S w sezonie 2002, Browary Bydgoskie Kujawiak w roku 2001), czyli około 600 tysięcy złotych (z sekcją piłkarską na początku tego roku Crulex podpisał umowę z kwotą 100 tysięcy - przyp. red.). - To bardzo dobrze prosperująca firma, realizująca inwestycje na terenie całego kraju. Prezes Stanisław Gierszewski jest przyjacielem klubu już od dawna - mówi prezes Polonii Lech Różycki.

    Crulex to nie ostatni sponsor, który będzie współpracował z Polonią. Bardzo zaawansowane są także rozmowy z inną firmą budowlaną, operującą na rynku międzynarodowym. W ciągu kilku tygodni być może podpisze ona umowę sponsorską i przekaże środki większe od bydgoskiej firmy. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że chodzi o JCB, koncern produkujący ciężki sprzęt budowlany (koparki, spychacze, itd.), który współfinansował już rundy Grand Prix w Polsce i jest jednym z kilku głównych sponsorów całego cyklu (ciągniki JCB równają tory w niektórych GP). - To bardzo delikatna sprawa, o której za wcześnie mówić. Mogę jedynie dodać, że jest jeszcze inna duża firma spoza branży budowlanej - mówi Różycki.

    - Mam także zapewnienie od grupy firm z regionu, które chętnie będą wspierać bydgoski sport i żużel - uzupełnia Jasiakiewicz. W liście do prezydenta od Pomorsko-Kujawskiej Izby Budownictwa czytamy m.in.: "Wyrażając głębokie zaniepokojenie i troskę o lokalny sport, a w szczególności sport żużlowy, który od kilkudziesięciu lat niezawodnie promuje nasze miasto (...), jako samorząd lokalnych firm budowlanych, deklarujemy podjęcie niezbędnych działań, umożliwiających utrzymanie tych dziedzin sportu, które z racji długoletnich tradycji są stałym wizerunkiem naszego miasta (...)"

    Crulex na razie nie zamierza wchodzić w nazwę drużyny. - Może być tak, że członem nazwy będzie słowo powstałe z połączenia dwóch nazw firm. Ale jeśli następny sponsor da większe pieniądze i zastrzeże, że tylko jego firma ma być w nazwie, to prezes Gierszewski zapowiedział, że nie będzie się upierał - mówi Różycki.

    Wczoraj zebrali się członkowie zarządu sekcji żużlowej Polonii. Zaczęło się od oficjalnych rezygnacji: Jerzego Kamińskiego z funkcji przewodniczącego i Marka Stachowicza, jego zastępcy. Obaj sponsorzy mistrzowskiej Point S Polonii zachowali miejsca w 7-osobowym zarządzie. Ten wybrał na swojego przewodniczącego Jarosława Ratkowskiego (menedżer Piotra Protasiewicza, szef biura prasowego Grand Prix w Polsce), jego zastępcą Krzysztofa Gawła (klubowy lekarz), a sekretarzem pozostał Roman Gajewski. Pozostali członkowie zarządu sekcji to: Waldemar Matuszak (spiker), Grzegorz Gruszka (poseł), Kamiński i Stachowicz. - Chciałbym uniknąć atmosfery zamieszania i poukładać sprawy sekcji. Zrobię wszystko, żeby w drużynie zatrzymać Piotra - zapowiada nowy przewodniczący.
    Poczytaj hach dokładnie ten text. Przeanalizuj go dokładnie akapit po akapicie, zdanie po zdaniu, słowo po słowie i może wtedy wywnioskujesz z niego to, że to właśnie Prezydent Jasiakiewicz , a nie frajerzy zarządzający Polonią szukali tych sponsorów. Nie wiem skąd ty bierzesz te swoje wiadomości i nie interesuje mnie to. Moderatorzy powinni się zainteresować tym, że podajesz fałszywe informacje i powinni wyciągnąć wobec Ciebie odpowiednie odpowiednie konsekwencje...........
    Dawid

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieje tylko że Polonia nie zezwoliła tej firmie wejść w nazwę zespołu, bo jak będzie Polonia - Crulex Bydgoszcz to będzie naprawdę wesoło - lepiej odrazu Durex sobie wpisać.
    Ale mam nadzieję że włodarze bydgoskiej Polonii na cos takiego nie pozwolą - wiadomo sponsor ważna rzecz, ale bez przesadyzmu!

    Pozdrawiam

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 2 postach

    Memory...fajf...Sira i wszystko jasne

    Należy zadać sobie pytanie dlaczego tylko firmy budowlane ?
    To proste. Nowy sponsor i przyszli (w UM mówi się o Rawexie robi prawie wszystkie drogi w Bydgoszczy) robią grube remonty dla miasta !!! Warczy zobaczeć na reklamy na remontowanych budynkach, drogach. Coś za coś. I hasło na dziś : Im więcej remontów w Bydgoszczy tym więcej żużla.
    To co może się nie udać
    Nie uda się na pewno

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    [b]Już kiedyś napisałem, że jakoś to będzie. I jakoś jest. Miejmy tylko nadzieję, że nowy sponsor ( i dalej sponsorzy) faktycznie zangażują solidne środki na sponsoring. Aby nie wyszło tak jak z Point'S, że pieniędzy było mało, a szumu dużo!

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Teraz jest za wcześnie aby coś osądzać. Zobaczymy czy ci sponsorzy zdołają się wypłacić Tomkowi i Piotrkowi w przyszłym sezonie, bo teraz są obiecywane złote góry.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jest tylko jeden mały problem - owe 600.000 zł to tylko część z 1.500.000 długu Polonii za bieżący sezon (pamiętacie o kredycie bankowym). Jeśli weszłoby trzech takich sponsorów, to bieżący sezon macie z głowy, ale startujecie w nowy z zasponsorowanymi raptem 300.000, a jeśli sponsorzy się nie znajdą, no cóż rozpoczynamy ze stanem - 900.000 pln. Czy komuś jest do śmiechu. Chwała prezydentowi Bydgoszczy (już za trzy dni wybory - pewnie wygra, skoro przez cztery lata nie kiwnęli palcem to cóż na koniec dobre i to, szkoda bo przez kolejne lata znów będzie Polonia w głębokim poważaniu u władz).
    Dziwne jak wszyscy się nagle budzą jak potrzeba trochę głosów. Ile to już lat przerabiamy?????

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    386
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nie będzie źle!!!

    Ważne, że są sponsorzy i coś się dzieje. Myślę, że jeżeli Polonia zorganizuje chorzowskie GP w maju to może być z tego niezły zysk (większe prawdopodobieństwo ładnej pogody niż we wrześniu, ludzie będą głodni speedwaya), a poza tym, jak wszyscy wiemy Crulex niekoniecznie będzie sponsorem głównym. Zobaczcie, mamy dopiero październik i już parafki braci Gollobów widnieją na kontraktach. Pepe podpisze najprawdopodobniej za jakąś chwilę. Myślę, że poradzimy sobie z problemami finansowymi o wiele lepiej i szybciej niż w ubiegłych latach. Zarząd sekcji przebąkuje o nawet trzyczłonowej nazwie zespołu, więc z pewnością coś się święci. Jeszcze jeden konkretny sponsor strategiczny, liga sponsorów i sponsorzy indywidualni poszczególnych zawodników i może się zrobić całkiem przyzwoicie. Nie wiem jak Wy ale ja jestem dobrej myśli.

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    26-02-2002
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    SEKCJA NIC ... KLUB WSZYSTKO

    Ludzie zrozumcie jedno - sekcja zuzlowa nie miala najmniejszego wplywu na znalezienie sponsora w Bydgoszczy!
    Sponsorow znalezli Rozycki i Chylinski - Prezydent miasta pomagal w rozmowach i oglosil to w prasie.

    Pan Ratkowski wybral sie sam i dlugo nie porzadzi. Wg statutu klubu sekcje zuzlowa wybieraja delegaci, a nie p. kamionski i Stachowiak.

    to co pisze potfoor i ten drugi klakier TO WIERUTNA BZDURA! Ktro dal potfoorowi MODERATORA - TO WSTYD DLA LISTY!

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DeVries – a co jest śmiesznego w nazwie Crulex/Polonia Bydgoszcz? Zresztą pod taką nazwą występują piłkarze Polonii Bydgoszcz. A jak Tobie wszystko się kojarzy z jedną sprawą to ………, np. czemu nazwa bydgoskiego klubu (z tego sezonu) nie kojarzyła Ci się np. z innym punktem :P ( mam nadzieję ,że skumałeś )

    Ramzes – mylisz się, nie są obiecywane żadne złote góry, wręcz przeciwnie otwarcie mówi się,że żużlowcy muszą ograniczyć swoje żądania finansowe

    jurrek1008 – kredyt bankowy z tego sezonu został już spłacony , a zaległości wynoszą (zależnie od źródła) od 700 – 1200 tys zł .

    hach – polemika z Tobą nie ma za dużego sensu więc jej nie będę prowadził , a co masz do poTFoora? Nie każdy lubi czerwony kolor :P. Zresztą popatrz sobie na jego wpisy i Twoje teksty .Piszesz : o poTFoorze – wyzywasz go , o jakichś klakierach , to jest forum dyskusyjne (a nie towarzystwo wzajemnej adoracji) , każdy ma prawo do własnego zdania ale to nie jest powód do wyzywania kogoś od cyt: „I…cyli”
    A jeszcze jedno co masz do cyt: „'(t)fuj' Express” ? Sprzedaje się lepiej niż „Trybuna” .


  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    15-10-2002
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wazne w zasadzie kto bedzie sponsorem strategicznym, czy bedzie jeden czy tez dwoch. Najwazniejsze jest to, ze pomimo takich problemow jakie przezywa klub, zawodnicy potrafili pokazac na co ich stac i zdobyc kolejny raz mistrza.Klub posiada po prostu druzyne na ktora sladaja sie Ci wspaniali zawodnicy. Za rok podejrzewam i mam jednoczesnie nadzieje, ze jezeli zostanie Loram i Protasiewicz, a przy zniesionym Ksm bedzie mozna wstawic dobrego juniora to korona zostanie w Bydgoszczy. Bedziemy po prostu "krolowac":)

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Panowie gdzie ta radość ?!!!

    Szanowni Forumowicze!
    Przeczytałem wszystkie wypowiedzi i jestem szczerze zdziwiony z powodu braku radości kibiców żużla,że pierwszy klub w Polsce ma sponsora już w pażdzierniku!
    Przypomnijcie sobie fakt iż poprzednia umowa sponsorska została podpisana tuż przed rozpoczęciem sezonu,a Tomasz podpisał umowę na Balu Sportowca! A dziś już mamy sposora i braci Gollobów i do tego Piotr Protasiewicz i Mark Loram szykują sie również do podpisania umów ! Po co takie rozległe dywagacje?! Cieszmy się!!! Nie obrażajmy nikogo i zdejmujmy zasług,nie grzebmy w mrowisku kijem i skończmy z tą polityką,przecież chodzi o sport!Widowsko, które nas cieszy trwać będzie dalej!Nie obrażajmy ludzi,którzy związali swoje działanie z tym sportem,poświęcają się mu i wspólnie dążą do sukcesu bydgoskiej POLONI.Podziękujmy im, bo te pieniądze mogły by zostac spożtkowane na inny cel.
    BRAWO PANIE PREZYDENCIE!BRAWO DZIAŁACZE!BRAWO SPORTOWCY!BRAWO KIBICE! NIE ŻYJE "POLONIA" BYDGOSZCZ!!!

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Radość ...

    Oczywiście cieszę się z podpisania umowy z nowym sponsorem, jednak narazie wydaje mi się, że powinniśmy się z tym wybuchem radości ponieważ 600 tyś nie zapewnia nam płynności finansowej na cały sezon. Chociaż przy obniżonych kontraktach dla zawodników klub powinien wypłacać gratyfikacje regularnie.

    Nie wiemy też ( my kibice ) jaka jest obecna sytuacja finansowa klubu. Czy są długi ??? Jeżeli tak to jak wysokie ??? Nic !!! Kompletny brak informacji na ten temat. Mam wrażenie, że władze zaczynają traktować ten klub jak swoją prywatną firmę i nie uważają za stosowne informowania kibiców o tym co dzieje się w klubie.

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    250
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szanowni Forumowicze!
    Przeczytałem wszystkie wypowiedzi i jestem szczerze zdziwiony z powodu braku radości kibiców żużla,że pierwszy klub w Polsce ma sponsora już w pażdzierniku!
    Przypomnijcie sobie fakt iż poprzednia umowa sponsorska została podpisana tuż przed rozpoczęciem sezonu,a Tomasz podpisał umowę na Balu Sportowca! A dziś już mamy sposora i braci Gollobów i do tego Piotr Protasiewicz i Mark Loram szykują sie również do podpisania umów ! Po co takie rozległe dywagacje?! Cieszmy się!!! Nie obrażajmy nikogo i zdejmujmy zasług,nie grzebmy w mrowisku kijem i skończmy z tą polityką,przecież chodzi o sport!Widowsko, które nas cieszy trwać będzie dalej!Nie obrażajmy ludzi,którzy związali swoje działanie z tym sportem,poświęcają się mu i wspólnie dążą do sukcesu bydgoskiej POLONI.Podziękujmy im, bo te pieniądze mogły by zostac spożtkowane na inny cel.
    BRAWO PANIE PREZYDENCIE!BRAWO DZIAŁACZE!BRAWO SPORTOWCY!BRAWO KIBICE! NIE ŻYJE "POLONIA" BYDGOSZCZ!!!
    Jezeli chcesz to sie ciesz, prosze bardzo. Jednak nie wszyscy tak jak ty chcieliby zaslaniac wszystkie problemy. Nie wszyscy beda sie oszukiwac ze jest super. To ze ty sie cieszysz zachowaj dla siebie, a nie naklaniaj innych by zapomianli o tym jak jest naparwde, by zapominali o rzeczywistosci. Moze lepiej zakryc to co zle i cieszyc sie poki mozna, poki jeszcze klub istnieje??. Otoz na to wszystko trzeba spogladac z umiarem. Ale oczywiscie twoj poglad jest twoim pogladem. Rob co chcesz tylko wiedz ze mnie nie przekonales do huraoptymizmu.
    Pozdrawiam! Milego cieszenia sie!

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Święta racja!

    Waldi pyśku Crulex jest sponsorem pobocznym, a sponsor strategiczny ma się dopiero ujawnić w ciągu miesiąca. Co do sponsorów, to wszystko wina naszego nieudolnego zarządu i prawda jest taka, że gdyby nie wybory to nawet Crulexu by nie było.

    Na pochybel czerwonym !!! :)

    poTFoor
    Z najpewniejszych w Bydgoszczy źródeł potwierdzam słowa Potfoora. Czerwone osiadło w Polonii na stałe i nie chce się wynieść. To jeszcze nie koniec tej piosenki. Najlepsze zobaczycie po wyborach. Crulex to firma co ma dokończyć ujścia ścieków w BYdgoszczy u p. Jasiakiewicza. Wygrała "przetarg", dostała kasę, ale ... No, dalej śpiewajcie sami! Na marginesie: w lokalnej GW prezes crulexu twierdzi, że prezydenta jasiakiewicza, z któym dwa dni wcześniej podpisywał pakt dla Polonii, zna z ... plakatów wyborczych! Tak bezczelni i oficjalni są byli i będą tylko czerwoni. Nawet debile z AWS im nie dorównali!

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Masz nędzne informacje, chłopie!

    Należy zadać sobie pytanie dlaczego tylko firmy budowlane ?
    To proste. Nowy sponsor i przyszli (w UM mówi się o Rawexie robi prawie wszystkie drogi w Bydgoszczy) robią grube remonty dla miasta !!! Warczy zobaczeć na reklamy na remontowanych budynkach, drogach. Coś za coś. I hasło na dziś : Im więcej remontów w Bydgoszczy tym więcej żużla.
    W Bydgoszczy wszystkie drogi robi KAMAL sp. z o.o., a nie Rawex. Sprawdzaj, co piszesz.

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    NOZ

    Coś się wam Panowie pomyliło. Nie wiem czy wiecie na jakiej zasadzie wybiera się firmę, która robi drogi w Bydgoszczy.
    Za każdym razem organizowany jest przetarg publiczny i w większości drogi robi kilka firm na raz :). Rawex, Betpol, KAMAL do tego wchodzą jeszcze podwykonawcy, tak więc jest to sprawa bardziej złożona :)

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Myślę że dobre. Bez znaczenia jest która firma wygra przetarg to i tak macza palce w nim każda z większych bydgoskich firm. Troszkę mam pojęcie o tych powiązaniach. A Rawex był tylko przykładem. To są naczynia powiązane. Ja wygrywam "przetarg" to daje Tobie podwykonawstwo, jak Ty "wygrywasz" to dajesz mnie. W sadzie wszystkie z wymienionych firm będą dawać kasiorkę na żużel w Bydgoszczy. Tak naprawdę dla mnie to może być i mafia z Pruszkowa. Byle była kasa na kontrakty i działalność sekcji.
    To co może się nie udać
    Nie uda się na pewno

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    No dobra!

    Coś się wam Panowie pomyliło. Nie wiem czy wiecie na jakiej zasadzie wybiera się firmę, która robi drogi w Bydgoszczy.
    Za każdym razem organizowany jest przetarg publiczny i w większości drogi robi kilka firm na raz :). Rawex, Betpol, KAMAL do tego wchodzą jeszcze podwykonawcy, tak więc jest to sprawa bardziej złożona :)

    poTFoor
    Potfoorze, Betpol to firma podwykonawcza Kamalu, należąca do familii. To tyle. Naprawdę mam informacje z pierwszej ręki. Pozdroofka. Uwierz w teorie spiskowe! Aaaaaaa ......... przetargi to w skorumpowanej RP fikcja.

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    386
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No tak, znamy Panowie już ustalenia GKSŻ odnośnie przyszłego sezonu. Zastanawiałem się nad idealnym składem dla Polonii na przyszły rok. Jak myślicie? Kto by nas rozjechał gdybyśmy przystąpili do sezonu w następującym zestawieniu:
    1. T. Gollob
    2. J. Gollob
    3. M. Loram
    4. J. Crump
    5. P. Protasiewicz
    6. J. Hampel
    7. M. Robacki
    8. Ł. Stanisławski
    Wiem. wiem, trochę się rozmarzyłem, ale jeszcze jeden bardzo solidny zagraniczniak i będziemy się liczyć, oj będziemy! Cieszy mnie ta cała akcja z Crulexem, ale to jeszcze troszkę za mało. Czekam z niecierpliwością na rozwój wydarzeń, a na razie pozdrowionka dla wszystkich.

  29. Powrót do góry    #29
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach

    marc

    Przesadziłeś trochę. Moim zdaniem nie trzeba nikogo nowego aby Bydgoszcz była silna. Popatrz:
    1.Tomek Gollob
    2.Jacek Gollob
    3.Loram
    4.Wiltshire
    5.PePe
    6.Stanisławski
    7.Uminski
    8.Robacki

    Też jest dobrze (tyle że wątpie czy Robak (zasada senior za seniora) sobie pojeździ więc może za niego juniora np.Czechowski) Pozdrowionka
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Vicar ma rację!

    Taka paka starczy na każdego! Pozdrowionka!

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik Awatar oki
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    367
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 8 w 5 postach
    No! No! Z takim sqadem to rzeczywiście nie było by mocnych na Polonię!! Według mnie jest on całkiem realny bo opiera się na zawodnikach którzy jeździli w zeszłym roku w naszym klubie a wiadomo że zawodnicy zawsze dają pierszeństwo w rozmowach kontraktowych aktualnemu klubowi !!

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Młode twarze w Polonii

    Widać, że w Polonii coś się wkońcu zmienia.
    Szefostow rozesłało oferty do paru młodych zawodników, którzy w tym roku co by tu nie mówić. Zrobili furore w SGP.
    Oferty wysłano do:

    Lukasa Drymla
    Andreasa Jonssona
    Nickiego Pedersena
    Bjarne Pedersena

    Czy uda się któregoś ściągnąć ???
    Ja bym tam wolał Cegielskiego ;)
    Ale nie dla Psa kiełbasa ... :P

    Umowe podpisze też Robak, który mam nadzieję będzie objawieniem sezonu 2003 i na 2004 dostanie Wild Card w SGP :P Ma chłopak talent ;)

    Do stołu siada też PePe, który dostał już część należnego mu siana :)
    Oby podpisał :) To już chyba zależeć będzie w dużej mierze od Ratkowskiego.

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    386
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma co ukrywać Panowie!!! Podpisy Marka Lorama i Nicky Pedersena oznaczałyby, że w bydgoskiej drużynie zobaczylibyśmy trzech najbardziej widowiskowo jeżdżących żużlowców na świecie. Do tej dwójki dodajmy Tomka Golloba i mamy zagwarantowaną na ligę potężną dawkę emocji!!! Jedna z firm z siedzibą w Warszawie zainteresowana jest wyłożeniem miliona złotych na potrzeby naszego klubu. Szczegółów niestety jeszcze prasa nie podała. Zaczynam powoli odnosić wrażenie, że będziemy się liczyć w przyszłym sezonie w walce o tytuł!!!

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik Awatar oki
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    367
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 8 w 5 postach
    Zaczynam powoli odnosić wrażenie, że będziemy się liczyć w przyszłym sezonie w walce o tytuł!!!
    Marc a miałeś jakieś wątpliwości co do tego?!?!?! :)

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najlepiej dla Poloni byłoby chyba gdyby kontrakt podpisał Nicky Pedersen. Uważam także, że w Poloni powinien zostać Todd Wiltshire, ponieważ nie jest on złym zawodnikiem, który udowodnił w końcówce sezonu, że stać go na wiele.
    Pozdrawiam

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nie jest tak źle

    W końcu Polonia postarala sie o sklad.Jakby kupili Nicki Pedersena to play-off powinien byc nasz :) ,ale tez sa inne druzyny np. Toruń, Wrocław, Leszno, Czestochowa.Liga zapowiada sie bardzo ciekawie.Tylko trzeba bedzie dlugo czekac do wiosny. . .

    Pozdro

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •