Pokaż wyniki od 1 do 23 z 23

Wątek: CZY CEGLA ZOSTANIE ??????

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    CZY CEGLA ZOSTANIE ??????

    CZY CEGŁA ZOSTANIE ????????????

    W dzisiejszym Tygodniku Zuzlowym przeczytac można relacje z zawodow barazowych oraz wywiady z zawodnikami, podczas których Cegla powiedzial:
    „ Probowalismy walczyc, ale troche nam zabraklo. To była moja pierwsza wizyta w Gdansku od chwili odejscia. Kibice – choc nie wszyscy – troche gwizdali, ale to dodatkowo mnie mobilizowalo. Gratuluje gdanszczanom zwyciestwa. Ja ze Startem sprobuje powalczyc o awans w roku przyszlym”.
    CO SADZICIE O TYCH SLOWACH ????????



  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    24-09-2002
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmmmm... Moim zdaniem wszystko zależy od tego co zrobi pan Grajewski. Jeśli zostanie ze swoimi pieniędzmi w Gnieźnie to i Cegła zostanie. Niestety Puls wam się kończy. Z tego co wiem Cegła prowadzi rozmowy z kilkoma klubami więc wszystko zależy od kasy. Myślę że Cegła jednak nie zostanie.

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Start zapewne będzie się starał utrzymać Cegielskiego, bo aby uzyskać awans w drużynie powinien być prawdziwy lider a Cegielski napewno takim jeZ tego co wiem i słyszę już dosyć dużo klubów ekstraligowych kontaktowało się z Cegłą.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach

    Kasa !

    Wszystko zależy od kasy ale Cegła powinień wziąśc pod uwage to że nie zawsze tak gdzie jest kasa(albo tak sie podaje że jest)jest lepiej moim zdaniem lepiej jeżdzić w takim klubie gdzie będzie miał wypłacane chociaż w taki sposób że klub wobec niego nie będzie miał dużych zaległosci bo wszyscy dobrze wiemy że ciężko robi sie w polskim żużlu i bez sponsorów nie ma szans przetrwać ta dyscyplina ale żucze Krzyśkowi żeby trafił do dobrego zespołu a nawett jeśli sie dobrze czuje to niech zostanie w Gnieżnie

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Cegielski otrzyma w na
    pewno w 100% stałą dziką
    karte w Grand Prix na
    sezon 2003!
    Ile czasu zawodnik,
    który ma zamiar osiągnąć
    cos w SGP może się
    scigać w I lidze?

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2002
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie z daminkiem- najwyzszy czas, na E- lige...
    Cegla marnuje sie w I

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Cegła w Unii..

    Liga sie zakończyła , przyszedł czas na myślenie...co dalej,gdzie bedę jeździł w kolejnym sezonie?? Transfery , kontrakty a co za tym idzie sponsorzy no i nie małe sumki "naszych euro".Dużo sie mówiło w ostatnim czasie o transferze Cegły do Unii.Myślę że jest to całkiem możliwe.Unia byłaby napewno w stanie zasilić sie tak utalentowanym zawodnikiem jakim jest Krzysztof "Cegła" Cegielski.No ale istnieje przeszkoda , którą jest niewiadoma KSM w sezonie 2003.Uważam że jeśli Cegła otrzymałby propozycję z Leszna na pewno by jej nie odrzucił.Ale pożyjemy,zobaczymy co wymyślą geniusze z GKSŻ.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nicky Pedersen czy Billy Hammil startowlai w pierwszej lidze i to jakos nie przeszkodzalo im w odnoszeniu sukcesow w G.P. Wszystko zalezy od pieniedzy i od samego Cegielskiego. Mam nadzieje, ze wszystko dobrze sie skonczy. I za rok z Cegla i Jarkiem H. powalczymy o awans!

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach

    nie pisz głupot !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!1

    Liga sie zakończyła , przyszedł czas na myślenie...co dalej,gdzie bedę jeździł w kolejnym sezonie?? Transfery , kontrakty a co za tym idzie sponsorzy no i nie małe sumki "naszych euro".Dużo sie mówiło w ostatnim czasie o transferze Cegły do Unii.Myślę że jest to całkiem możliwe.Unia byłaby napewno w stanie zasilić sie tak utalentowanym zawodnikiem jakim jest Krzysztof "Cegła" Cegielski.No ale istnieje przeszkoda , którą jest niewiadoma KSM w sezonie 2003.Uważam że jeśli Cegła otrzymałby propozycję z Leszna na pewno by jej nie odrzucił.Ale pożyjemy,zobaczymy co wymyślą geniusze z GKSŻ.
    Cegły nie będzie w Lesznie i nie pisz że słychać o tym że Krzysiek ma być w Unii bo są bzdyry większy prawdopodobieństwem jest że Hampel przyjdzie ale wszystko do ksm

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie mów ze niebędzie bo tego nie wiesz.Jakbyś powiedział że się nie zgadzasz z tym to by było inaczej.Pozatym nie powiedziałem że sie mówi tylko ze się mówiło a to jest różnica.NIE CZYTASZ UWAŻNIE.Nie byłeś na 10 leciu Ułamka wiec sie nie wypowiadaj na temat tego że nie moze jeździć .Zachowaj to dla siebie.;)

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nicky Pedersen czy Billy Hammil startowlai w pierwszej lidze i to jakos nie przeszkodzalo im w odnoszeniu sukcesow w G.P. Wszystko zalezy od pieniedzy i od samego Cegielskiego. Mam nadzieje, ze wszystko dobrze sie skonczy. I za rok z Cegla i Jarkiem H. powalczymy o awans!
    Masz racje ja tez uwazam ze jezeli startuje klase nizej to nic nie szkodzi przeciez tagze startuje w Angli ,Szwecji,i to wystarcza a SGP jest najwazniejsze dla kazdego zuzlowca i do tej imprezy szukaja sie najlepiej

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,681
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach
    Według mnie do Polski stranieri przyjeżdżają przede wszystkim dla PIENIĘDZY!! Prawdziwa nauka potrzebna w zdobywaniu szczytów jest przede wszystkim w Anglii z uwagi na różnorodność torów. Fakt że Hamill i Pedersen startowali w tym roku w 1 lidze nie świadczy o niczym bo się tu nie uczyli. Co do Cegły - trafił on w tym roku do Startu przez przypadek. Ponieważ dla niego podstawą są starty w naszej lidze 1 liga to dla niego stanowczo za mało, musi się scigać najczęściej jak to możliwe z najlepszymi. Zrobił sobie wspaniałą reklamę swoimi występami w GP wiec o neigo teraz trwa bitwa. Jego "dzika karta" na GP jest niemal pewna więc żeby się załapać do pierwszej dziesiątki w GP 2003 będzie potrezbował przede wszystkim PIENIĘDZY!!!!! Więc jeśłi podpisze kontrakt z jakimś klubem jednym z podstawowych jego warunków będzie klubowa WYPŁACALNOŚĆ. Po co mu kontrakt na super kasę jak będzie tylko na papierze? Ma przykład z tego roku kto jest nad a kto pod kreską i to zawęża nieco krąg jego zainteresowań. Jeśli tylko o kasę chodzi to właśnie Gniezno raczej nie ma problemów z wypłacalnością, ale TV Puls cienko przędzie, Gniezno nie weszło do ekstra więc sponsorzy też się mogą odwrócić. Kto wie czy Stal nie będzie zainteresowana zwrotem np Łukaszewskiego? No ciekawe który klub zwycięży w wyścigu po Cegielskiego.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moim zdaniem to cegla odejdzie ze startu - on bedzie sie chcial rozwijaj a nie cofac w karierze - I liga go zmarnuje - po za tym e e-lidze bedzie mial kontakt z najlepszymi a co za tym idzie bedzie sie miej stresowal z tymi zawodnikami w gp

    pozdrawiam
    waldek

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cegla zostanie w Gnieznie to jest pewne. Ma tam swojego sponsora placa mu dobrze wiec nie musi isc do ekstraligi.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O tym że ma się gdzieś swojego sponsora nic nie znaczy!!!! Seba ułamek ciagle ma głównego sponsora firmę Top Fruit z Gdańska i co?! Od dwóch lat ściga się we Wrocławiu i Lesznie...
    Ofc jak piszecie wszytsko od kasy zależy - jednak uwazam że jeśli się znajdzie klub w Ekstralidze który poważnie weźmie kandydaturę Krzyśka do składu AD 2003 to i zaplecze sponsorskie też będzie.
    W przypadku otrzymania w miarę wcześnie Dzikiej Karty na GP 2003 - Cegła może zostanie w Starcie, nie będzie musiał szukac nowego klubu, sponsorów...
    Aczkolwiek dla dobra samego zawodnika dobrze by było by jeździł w Ekstralidze, ostatnie dwa lata jechał na jej zapleczu, owszem bardzo skutecznie, ale tam zazwyczaj jeśli już to walczył z jednym tylko zawodnikiem w biegu, bo inny rywal to młodzik lub typowy I ligowy średniak. Jemu potrzeba startów w stawce z Sullivanem i Jonssonem, Gollobem i Protasiewiczem a nie (nikomu nie umiejszając z Markuszewskim i Dudkiem.
    Takie moje zdanie w temacie.

    Pozdrawiam

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Cegła na dwa lata ?

    Jak sie nie oficjalnie dowiedziałem Krzysztof CEGIELSKI ma podpisac katrakt na dwa lata.
    Ponoc sa prowadzone bardzo zaawansowane rozmowy z Jasonem CRUMPEM.
    Podkreslam wiadomnosci nie oficjalne.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    05-09-2002
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja nie wiem po co gniezno kisi tego cegłe w końcu on musi jeździć z elitą a nie z 1-ligowcami !! Marnuje sie talent

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prawda jest taka, że Cegła chyba zrezygnuje jednak ze startów w pierwsze lidze. Pierwszym powidem jest to, że on musi się rozwijać a w pierwszej nie musi się wysilać żę by wygrywać biegi. I pewnie mocno si.ę zastanawia do jakiego klubu z e-ligi przejść. Bo to zależy ile dany klub zapłaci. N rynku jest przebitka. Kto da więcej ten ma wielu dobrych zawodników. Poczekajmy, aż zapadnie decyzja.


    Pozdrawiam

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cegła Do Lublina!!!!:)

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    CEGLA MUSI JEZDZIC W E LIDZE.BO SIE BEDZIE COFAL.NIECH TO GNIEZNO DA MU W KONCU SPOKOJ!!!!!!!!![u][b]CEGLA DO E LIGI!!!!!!!!!!!!!!!11

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jeśli zostanie będzie zaj.....!

    Szkoda, że nie jedziemy w ekstralidze.
    Ale z cegłą i Crumpem, musimy poczekać do
    następnego roku !

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2002
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    CEGŁA ODCHODZI

    cyt: "Stało się to, czego można było się spodziewać. Borykająca się z ogromnymi problemami finansowymi Vargarna Norrköping, dotychczasowy klub Krzysztofa Cegielskiego do przyszłorocznych rozgrywek Eliteserien przystąpi bez popularnego Krille, jak nazywają "Cegłę" fani speedwaya w królestwie trzech koron. Lider Pulsu Startu Gniezno wzmocni beniaminka tejże ligi, Vetlandę."

    za startgniezno .com

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    525
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 4 w 3 postach

    Czy cegielski zostaje?

    Uważam że Krzysztof Cegielski powinien jeździć w jakimś klubie ekstraligi. ja chciałbym że by to była Bydgoszcz. Bydgoszcz ma realne szanse ponieważ jest sponsor który daje więcej niż point's - na spłate całkowitą protasiewicz, i BSI
    Są prowadzone rozmowy z jeszcze dwoma sponsorami.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •