Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: Szkolka zuzlowa!!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Szkolka zuzlowa!!!!

    Jezeli wiesz cos na temat wstapienia do szkolki zuzlowej to bylbym wdzieczny za informacje!!! Dziekuje!!!

    I jescze czy cos trzeba zrobic!!!

    Narazie!!!



  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Na pewno musisz miec zgoda obu rodziców , to jst 100%. A co wiecej to bys musiał przyjsc na którys trening i pogadac z trenerem.
    Tylko Falubaz!

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiem ze w Gdansku to zalezy odwieku mozesz przyjsc maja ile chcesz lat! ale do jakiegos wieku porzejrze 15 lat musza byc z toba rodzice na stadionie badz jakis inny opiekun! Jezeli zaczniesz majac np. 16 17 lat i bedziesz jazdzil slabo to klub podzekuje ci za wspolprace tak mi sie wydaje! niema chyba zadnych specjalnych wymagan wazne sa checi !!!

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    Ja wiem !!!!!!

    Tak się składa, że ja należe do szkółki Gdańskiej!!! Nie będę ujawniał mojego imienia bo to jest tajne przez poufne (ale jeżeli którys z moich kumpli przeczyta ten tekst napewno bedzie wiedział że chodzi właśnie o mnie:))!!!
    A więc zaczne od tego ze najlepsza szkółka jaką spotkałem jest w ... Grudziądzu! Są treningi systematyczne i każdy jeżdzi do bólu, aż do usranej śmierci:)!!! Normalni przeciętni adepci ścigają sie z takimi zawodnikami jak ... Knapp, Kempes czy Łukasz Dados!!! A w Gdansku jest wręcz odwrotnie!!! Każdy wyjedzie może 3 razy (w grudziądzu 6-7), i to jeżdzi sie kilka okrążeń (w grudziądzu ładuje sie metanol, i jezdzi sie tak długo dopóki sie nie skończy)!!! Tak więc jakaś różnica jest, Gdansku treningi są nieraz 2 razy w tygodniu a nieraz nie ma ich wogóle!!! I jak tu ma wyrosnąć jakiś dobry adept!!! W Grudziądzu jest naprawde wspaniała atmosfera w Gdansku bywa z tym różnie. Nie wiem jak to wygląda w Zielonej Górze, Gorzowie, Leszni ... Świętochłowicach czy w pozostałych kubach ale to jest chyba jednak innaczej. Musze jednak przyznać ze teraz pod koniec sezonu, sytuacja związana z treningami sie znacznie polepszyła!! BRAWO oby tak dalej!!! Jednak trzeba zauważyć ze każdy kibic woli zobaczyć Gdanszczanina niż jakiegoś chłopaka z Piły, Gniezna czy nie wiadomo z kąd indziej, zawsze lepiej sie patrzy na swojego!!! Nie ma sie co dziwic ze w Gdansku od czasu Marka Dery nie było takiego, dosyć dobrzego zawodnika, który nawiązałby jaką kolwiek walke z innymi dosyc dobrymi zawodnikam!!! Jednak po przeczytaniu mojego tekstu można stwierdzić ze tak być nie może!!! Powinno sie do Gdanska zatrudnić człowieka który naprawde chce cos zrobić, aby to drgnęło i aby GKS Wybrzeże mógł sie w przyszłości poszczycić czymś takim jak Toruń!!! Czyli mieć skład złożony tylko i wyłącznie ze swoich wychowanków!!! A nie że trener prowadzi te treningi tak od niechcenia!!! Bo żużlowców z Gdanska nie ma ,,zawiele". Jedyni Gdanszczanie jeżdżacy jeszcze natorach żużlowych to:
    Jarosław Olszewski (niegdyś ogromny talent, ale charakter pana Jarka ,,troche" zrujnował kariere, gdyby był inny to by jeżdził na poziomie ,,PePe"!!!)Marek Dera (2 liga teraz 1, ale raczej odejdzie bo nie bedzie sie mieścił w składzie, z tegozawodnika raczej nie bedzie juz pożytku, ponoć chce juz skonczyć kariere), Robert Fedeczko (niezły ale troche za stary!!! Szkoda ze nie ma 16 lat bo jeszcze by mógł być niezły), Rafał Wielemborek (niezły, ale widać u niego jeszcze duży brak objeżdżenia), Bartosz Miaśkiewicz (szkoda motorów!!! niech se kupi cos słabszego i sie nauczy jechać na przeciętnym sprzęcie, a nie na motorach ligowych jak nie na GP, raczej wielekich nadzieji bym w nim nie pokładał)!!! Niestety prawda jest okrutna i to daje dużo do myślenia Gdańskim działaczom którzy wolą kupić zawodnika 400 tys. zł. zamiast wyszkolić swojego!!! Przecież nawet i ludzi byłoby więcej na trybunach, neprawdaż!!! W Gdansku od adeptów raczej wymaga sie zawodostwa czyli mieć swój motor, acesoria(kask, ochraniacze ipt.itd.), no chyba ze ktoś se jeździć na starym rupieciu(stojak z wlewem oleju do ramy!!!:):):), ale na serio!!!). Tak więc wiesz, a po drugiwe, jeszcze do maja robili porblemy ze nie można mieć swoich, ale klub i tak gówno zapewni więc lepiej wybrac toą droższą droge!!!

    P.S. O sytuacji w innych klubach prosze mówić, bylbym bardzo wdzięczny, ponieważ mógłbym porównać tą sytuacje jaka jest u mnie a jak jest gdzieś indziej!!!

    P.S.2 Może ja będe tym pierwszym, który zapoczątkuje wspaniałą ere Gdanskiego speedway'a i może w 2005\06 GDAŃSCY KIBICE będą mogli sie doczekać swojego!!!! OBY:)

    Pozdrawiam i prosze mówić o sytuacjach w innych klubach dzieki i wogóle :):):):):):);)

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a jestes z chelmu i nazywasz sie Maciek ???

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Rybniku to się przedstawia w ten sposób. Przychodzisz do trenera (najlepiej przed sezonem, aczkolwiek można dołączyć do szkółki w trakcie). Pierwsze pytanie, jakie ci zadaje, to jest ile ważysz. Jeśli masz ponad 55 kg (nie ma w tym żadnej przesady!!!), każe ci schudnąć. Bez względu na wzrost!!! Nie polecam narzucania żadnej diety, ani usilnego zbijania wagi, bo jeszcze się anoreksji nabawisz:P, a wtedy będzie musiał ktoś jeździć z tobą i odkręcać ci manetkę gazu:P:P:P:P. Żarty żartami, ale naprawdę pan Jan Grabowski postępuje według podobnych zasad. Nie wiem czy ten chłop wie jak wygląda przeciętny czternastolatek, w każdym razie śmiem w to wątpić. A chłopak, który uprze się i zacznie zbijać wagę, może zrobić sobie krzywdę. I to jest trener?? Ponoć bardzo dobry, mimo, iż nie zna podstawowych zasad (no bo nikt mi nie powie, że waga 50 kg przy wzroście 178 cm to rzecz normalna). Być może jednak Grabowski robi tak dlatego, by na wstępie odesłać potencjalnych adeptów, miast powiedzieć, że np. nie ma miejsca w szkółce.
    Pozdrawiamm.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-12-2001
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kibic_GKS ma w 100% racje. Najwiekszy blad popelniono gdy z klubu wyrzucono Dzikowskiego. Gdyby nie to obecnie Wybrzeze mialo by kilku licencjonowanych zawodnikow wiecej. Po odejsciu Dzikiego kilku chlopakow zaczelo trenowac wlasnie w Grudziadzu ale dojazdy zbyt drogo ich kosztowaly i zrezygnowali z zuzla.

    Zeby dostac sie do szkolki to po pierwsze trzeba zrobic testy psychotechniczne. Jezeli nie jest sie totalnym gamoniem to nie powinno byc problemu. Druga i rownie wazna sprawa to badania lekarskie. Nastepnie zgoda rodzicow i jestes juz w szkolce.

    Kibic, podobno cienko u was z dyscyplina. Treningi ogolnorozwojowe olewacie, a sprzet po kilka tygodni nie moze sie doczekac wody i pianki! Z takim podejsciem GKS przez kolejna dekade nie doczeka sie wychowanka z pawdziwego zdarzenia!

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    A kim ty jesteś

    Ej Osama mój gg to 1717553. Jak chcesz wiedziec kim jestem to pogadajmy se!!! I jeszcze jedno zapraszam na czat z Krzyskiem Pecyną i na mój gg (mozna se pogadać na temat żużla powymieniać sie jakimiś info etc.

    P.S. Miejmy nadzieje ze w przyszłym roku znajdzie sie w Gdansku trener z prawdziwego zdarzenia.

    P.S.2 Ej Tomas czy to bie chodziło o mnie jak mówiłeś ze motor chce piany i wody czyu jakoś tak????

    Prosze okntakt jeszcze raz GG 1717553

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    P.S. Miejmy nadzieje ze w przyszłym roku znajdzie sie w Gdansku trener z prawdziwego zdarzenia.
    Stary, może mi powiedz co masz do Łosia ?
    Dla mnie jest to spoko trener, wprowadził nas do extraligi, utrzymał nas w niej mimo, to ze nie bylo za co jezdzic, motywowal zawodnikow, "zebral" na sprzet.
    Owszem zdarzylo mu sie kilka bledow, m.in. taktycznych w meczach, ale nikt nie jest doskonaly.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W ZG to jest dopiero dyscyplina. Żaden zawodnik (ten młodszego pokolenia np. Grabowski, Zarówny, Kasprowiak ) ani żaden adept nie może sobie gadać z kibicami,, sprzęt myją zawsze po treningu i to solidnie, takze bedąc czesto na treningach zauwazyłe ze Jąder krótko trzyma :P np. ostatnio fajny motyw, Grabowski Tomek zchodził sobie pod bande, a jak go trener zobaczył to do niego " gdzie leziesz. bierz sprzet i na tor" ale miałem polewe, oczywiście grabowski nawet nie pisnął. i tak powinno być, przynajmniej sie czegos uczą.

    PS. Tak samo jak był Dobrucki to tez go opieprzał za to że sie rozwalił ze sprzetem, albo jak protas przyjechał i trener na niego wpadł przypadkiem to sie protasowi tez zgarnęło ... nie nie to były żarty :P:P:P:P:P:P:P, ale o adeptach to serio, pozdro
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    masz to jak w baku ze jak tylko mi gg ruszy to sie odciebie odezwe

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    Nie wiem o co ci chodzi!!!

    Powiem ci soe nie wiem o co ci chodzi, ja nie mam nic do trenera Łosia, popsotu chodzi mi o to ze, trzeba by w Gdansku trenera od szkółki a pan Łoś moze i jest dobrym trenerem, ale on jest od pierwszej druzyny a nie od adeptów. Tak więc przydałby sie trener który zajął by sie młodzieżą i wkładał całe swoje serce w to co robi!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •