Pokaż wyniki od 1 do 25 z 25

Wątek: Winiarz odchodzi z Rzeszowa????

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2002
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Winiarz odchodzi z Rzeszowa????

    Ostatnio w prasie pojawiły sie doniesienia o tym ze Piotrek Winiarz zamierza opuscic Rzeszow. W gre wchodza takie kluby
    jak Wrocław, Rybnik i Lublin. Co wiecej Siwy trafi
    na liste transferowa za 0 zł.
    W tym miejscu chciałbym pogratulowac gospodarnosci
    naszym prezesa. Tak alej panowie a w niedługim czasie
    zostanie z druzyny zuzlowej tylko tor.
    Nie wierze w to ze Piotrkowi zalegaja az tyle zeby on mógł
    dostac swoja karte zawodnicza. NIe chciał bym nikogo posadzac ale moze niektórym tak bardzo zalezy na jego transferze bo... no własie chca napełnic swoje kieszenie a klub... niech zdechnie.
    Chciałbym równierz przpomniec ze równierz T.Rempała znajdzie sie na liscie za tzw. free.


  2. Powrót do góry    #2
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2002
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Załozyłem now temat bo moze nie kazdego obchodzi podsumowanie sezonu w Rzeszowie, a w tym temacie nie chodzi o zadne podsumowanie tylko o zupełnie cos innego

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rozne rzeczy sie mowi. CZesto wspomina sie o tym ze Winiarz moze zasilic team z Lublina i ja wcale nie milabym nic przeciwko temu. W zuzlu juz dawno skonczyly sie sentymenty i zawodnik idzie tam gdzie wiecej placa. niestety taka jest prawda i my w Lublinie dokladnie znamy tego smak...

    Jak bedzie okazac moze sie juz niedlugo. Sam Winiarz zapowiada ze chcialby teraz podpisac kontrakt zeby juz zaczac robic sprzet. Teraz mechanicy sa duzo tansi wiec za mniejsze pieniadze mozna zrobic dobry sprzet...


  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak wierzyć słowom Winiarza, jazda w e-lidze go nie interesuje. Dlatego też jeżeli nie zostanie w Rzeszowie, trafi do Rybnika, Tarnowa lub Lublina. Myślę, że dla Stali utrzymanie go będzie sukcesem, bo takiego zawodnika każdy przyjmie z otwartymi ramionami. Ja również nie miałbym nic przeciwko jakby jeździł w Lublinie. Ale dla wielu jest on symbolem rzeszowskiego speedwaya, i trudno jest sobie wyobrazić skład Stali bez Siwego. No i takie osłabienie oznaczałoby walkę Stali o utrzymanie a tego nie życzę sąsiadom z Rzeszowa.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tamten temat bardziej dotyczy teraz uzbrojenia polskiej armii niż żużla:)

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak Winiarz odejdzie ja się powieszę !!!
    Dziękuje odchodze...

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    z tego co gdzies tam slyszalem to rzeszow mial skladac ekipe walczaca o elige ale jak odejdzie winarz to tego jakos nie widze.
    wydaje mi sie ze winiarz dokladnie nie rozmiawial z dzialaczami z rzeszowa i jezeli bedzie widzial realne szanse na awans rzeszowa do eligi to zostanie.

    pozdrawiam z krosna
    waldek

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ponoć jutro na nowym miescie jest spotkanie z winiarzem i karolem.
    nie wiem czy to bedzie zwiazane z ewentualnym zostaniem w klubie czy tylko takie sto pytan do
    dom kultury
    bodajże 18-00

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2002
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rozne rzeczy sie mowi. CZesto wspomina sie o tym ze Winiarz moze zasilic team z Lublina i ja wcale nie milabym nic przeciwko temu. W zuzlu juz dawno skonczyly sie sentymenty i zawodnik idzie tam gdzie wiecej placa. niestety taka jest prawda i my w Lublinie dokladnie znamy tego smak...
    Ale właśnie Siwy jest (był?) jednym z tych, którym bardziej niż na sobie zależy właśnie na Stali i jej kibicach. Fakt, że gdy ludzie z forum www.stal.rzeszow.pl zaczęli wyzywać go od sprzedawczyków (przed meczem z Rybnikiem), a on to przeczytał, mógł wpłynąć ujemnie na to drugie :(


    Jak bedzie okazac moze sie juz niedlugo. Sam Winiarz zapowiada ze chcialby teraz podpisac kontrakt zeby juz zaczac robic sprzet. Teraz mechanicy sa duzo tansi wiec za mniejsze pieniadze mozna zrobic dobry sprzet...
    Chodziło mu o to, że 1 stycznia każdego roku wszystko idzie w góre. Ale akurat w tym nie powinno tak być, bo inflacja jest minimalna...

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2002
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    z tego co gdzies tam slyszalem to rzeszow mial skladac ekipe walczaca o elige ale jak odejdzie winarz to tego jakos nie widze.
    wydaje mi sie ze winiarz dokladnie nie rozmiawial z dzialaczami z rzeszowa i jezeli bedzie widzial realne szanse na awans rzeszowa do eligi to zostanie.

    pozdrawiam z krosna
    waldek
    Tuż przed zakończeniem sezonu na TV Rzeszów, były wywiady z ludźmi z Jasolu i Winiarz po raz kolejny mówił to, co jest w jego stylu :), czyli dzięki temu, że "jasolowcy" jeżdżą za niewielkie pieniądze, w Rzeszowie może istnieć żużel na jakimś poziomie, i w sezonie 2003 z powrotem trzeba będzie zrezygnować z kasy, by budżet wytrzymał walkę o ekstraligę...
    Dlatego, gdy teraz on mówi, że zostanie na 50% i nie chodzi o kase... to o co chodzi? :/
    Coś się nagle popsuło w klubie?

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lublin robi sensacje, bo jest napalony i jeszcze nie bardzo kojarz rzeczywistosc. Winiarz nic nie mowil, ze go nie interesuje jazda w e-lidze. Powiem wam... jesli Winiarz odejdzie to moim faworytem jest Atlas Wroclaw lub Apator Torun, ktory napala sie na budowanie zupelnie nowego skladu z m.in. HAmpelem... wiecej nizc nie pisze. Zapraszam jutro na spotkanie do Domu Kultury.

    Spotkanie z Winiarzem i Baranem (podobno ...)

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chodziło mu o to, że 1 stycznia każdego roku wszystko idzie w góre. Ale akurat w tym nie powinno tak być, bo inflacja jest minimalna...
    Chyba jednak nie o to. teraz po sezonie jak wiadomo mechanicy nie maja zbyt wiele roboty dlatego robia sprzed po duzo nizszych cenach niz w trakcie sezonu czy na kilka tygodni przed sezonem.

    A co do tego napalenia w Lublinie to mysle ze nie jest to napalenie bezpodstawne. Kiedys mowiono ze Sachyra do Lublina tez nie przyjdzie. Pozyjemy zobaczymy, ja niczego nie wykluczam...

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ktoś wcześniej napisał że Winiarz ma przyjśc do Tarnowa. Tylko po co...??? Zapewnie do Uni przyjdzie Jaco Rempała (Bukowski się już o to postara) i będzie dwócgh obcokrajowców (jeśli GKSŻ pozwoli), więc 3 Rempałów + 2 obcokrajowców + Kołodziej + jeden z trójki wardzała, Kużdżał, Burza.... tak więc widać że dla Winiarza nie ma miejsca w składzie, a na utrzymywanie długiej ławki raczej tarnowskiego klubu nie stać
    1881469Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość - oficjalna strona ISQ
    Ukryta zawartość - oficjalna strona Black Panthersów
    Ukryta zawartość - mój zespół w FSL
    Ukryta zawartość - oficjalnia strona Frontu wyzwolenia II LO w królewskim mieście Tarnów

  15. Powrót do góry    #15
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uważam że wszyscy(rzeszowianie) postępujemy zbyt egoistycznie. Za wszelką cenę chcemy zatrzymać Piotrka w drużynie, ale nie zwracamy uwagi na to, że w Rzeszowie nie ma on możliwości rozwoju. Poza tym żużlowiec to nie instytucja charytatywna i za dobrze wykonaną pracę należą mu się przyzwoite pieniądze. Pamiętam jego wypowiedź, że żeby pojechał Brhel to on zrezygnował z części kapusty za punkty, mogło to się zdarzyć raz czy dwa ale nie może tak być dalej. Winiarz zasługuje na to, żeby go traktowano godnie i w tym, że chce odejść nie ma nic dziwnego. Np. gdyby wam zaproponowano pracę gdzie zarabialibyście dwa razy tyle to co byście zrobili?

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2002
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co do tego napalenia w Lublinie to mysle ze nie jest to napalenie bezpodstawne. Kiedys mowiono ze Sachyra do Lublina tez nie przyjdzie. Pozyjemy zobaczymy, ja niczego nie wykluczam...
    Jak mam być szczery to po Jaśku nikt tu w Rzeszowie nie płakał... Z Winiarzem byłoby trochę inaczej :)
    A do wypowiedzi Ramelowa: Lublin się napalił - ich prawo :) Ale pamiętaj, że Lublin to póki co jedyne miasto o którym oficjalnie wspomniał sam Piotrek...

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To ,że klub z nad Bystrzycy koniecznie chce widzieć w swoich szeregach Piotra W. to dużo, ale potrzebne są mocniejsze argumenty...
    Kilka już mamy,ale zobaczymy czy wystarczające.
    Pierwszy to - Kasa za podpisanie kontraktu, która już czeka w Kozim Grodzie na zawodnika z Rzeszowa , drugi to odległość pomiędzy Lublinem i Rzeszowem ,a trzeci to fakt że lubelski tor zawsze pasował "Siwemu"
    Czy to wystarczy?
    Zobaczymy wkrótce...

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]Ja tam bym widział winiarza w Tarnowie.
    Wole jego tu widziec niz dwoch pozostalych braci R.(jacka i tomka)

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tam bym widział winiarza w Tarnowie.
    Wole jego tu widziec niz dwoch pozostalych braci R.(jacka i tomka)
    Ja wiem, ale macie to, czego wszyscy wam zazdroszczą - czyli swoich wychowanków. Jacek pod koniec sezonu pokazał, że jest w dobrej formie a my w Lublinie raczej nie mamy co liczyć na powrót Dadosa, czy Piszcza. Także Unii nie życzę Winiarza, bo wtedy nie będzie szans na wygraną choćby u siebie. A tak... kto wie.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    05-09-2002
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moim zdaniem winiarz zostanie w rzeszowie !! W wrocławiu nie ma szans aby być jakimś tam liderem jezeli wrocła kupi także protasa to bedzie raczej rezerwowym !! W rybniku by sie przydał ale to samo ma w rzeszowie więc po co odchodzić w Lublinie no coż beniaminek nie ma aspiracji do awansu raczej będą walczyć o utrzymanie więc przydał by im sie Winiarz bo to dobry zawodnik !!

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    był kto z was wczoraj na tym spotkaniu ???
    jak tak to niechajże napisze o czym tam gadali.
    przecież kwestia startu w przyszłym sezonie musiała być poruszana.
    ja też wierze że siwy zostaje u nas !!!!!!!!!!!!!

  22. Powrót do góry    #22
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    był kto z was wczoraj na tym spotkaniu ???
    jak tak to niechajże napisze o czym tam gadali.
    przecież kwestia startu w przyszłym sezonie musiała być poruszana.
    ja też wierze że siwy zostaje u nas !!!!!!!!!!!!!
    Były same ogólniki - obaj stwierdzili, że chcą jeździć w Rzeszowie i nic poza tym.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kwestia byla poruszona. Jednak zco z tego... MYslalem, ze Siwy powie wszystko ?. Dal do zrozumienia, ze chce jezdzic w Stlali, ale wszystko zalezy od funduszy (narazie mamy podobno pewne pieniadze na treningi 3 razy w tygodniu - to naprawde duzo pieniedzy rosze mi wierzyc). Siwy powiedzial, ze do konca pazdziernika jest zawodnikiem Stali, a jak sie potocza jego losy to sie okarze za kilkanascie tygodnii. NIe wspomnial o zadnym klubie.. KArol powiedzial to samo, ze jesli bedzie z powodow funnduszy zmuszony odejsc do odejdzie.. NA spotkaniu bylo wiecej zartow niz konkretow, ale ogolnie bylo milo.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2002
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wczorajsze spotkanko...

    Było naprawde spox. Szkoda, że kolejna taka okazja dopiero za 4 (?!) lata. Niestety nasz zarząd (mówiłem, że to du**? ;)) nie robi takich spotkań, z, moim zdaniem, bardzo prostego powodu - działacze boją się mówić o pieniądzach. Tymczasem Piotrek rozkręcał się z minuty na minutę :) Można było dowiedzieć się wielu szczegółów o kosztach sprzętu, jego eksploatacji i utrzymania. No i oczywiście już żadnych cyfr nie pamiętam, ale kilka razy mnie zagięło, np. koszt ramy - ile to było? 12 000, 17 000 zł? Ale, że na tym spotkaniu z kibicami, dziennikarzy było jak mrówków - to mam nadzieje, że ci już przedstawią wszystkie szczegóły, w końcu sporo tego było a tylko oni robili notatki. O! Potwierdziło się, że Piotrek za punkt bierze 500 zł, pod warunkiem, że zrobi ich min. 9. Poniżej "9" są mniejsze stawki, też nie pamiętam jakie - Ramelow wspomóż, pewnie nie tylko mnie to interesuje. Tak więc przy "10" zgarnia się 5000 zł, ale... i tu się zaczyna: podatek, ZUS, eksploatacja sprzętu (3 opony w meczu, olej - w sumie 3 jego wymiany - przed meczem oraz 2 razy w jego trakcie)
    W pewnym momencie pytania zeszły tylko i wyłącznie na temat pieniędzy (wśród wyborców nie ma dżentelmenów :)), co zaczęło mnie w pewnym momencie żenować.
    Jeśli chodzi o jego odejście, to się uspokoiłem. Piotrek wypowiadał się w takim samym tonie jak w TV Rzeszów. Jeśli w Rzeszowie stworzy się perspektywiczny skład z nadzieją walki o awans, to on jest gotów tu zostać. ŻADNYCH konkretnych rozmów z innymi klubami Piotr nie prowadził, powód może być prosty - nie wiadomo, jaki będzie w przyszłym roku regulamin :) Wracając do Rzeszowa: Winiarz chciałby, aby walczono tu o awans, bo wtedy jest po prostu atmosfera w drużynie i na widowni. Sami zawodnicy byli w "szoku", gdy widzieli jak kibice entuzjastycznie zareagowali po wygranej z RKM-em, więc "Siwy" dla takiej właśnie widowni chciałby jeżdźić, ale do tego potrzebna jest właśnie walka o awans. A pieniądze - Piotr skwitował krótko: "one szczęścia nie dają..." On sam jedzie na kredytach, a potem je spłaca, ot taka rzeszowska rzeczywistość... Teraz trochę o Karolu. Jemu także płacono tak jak zawodowcowi, więc możliwe, że tez dostaje 5000 zł za 10 pkt. Ale on sam tego nie stwiedził, więc ręki uciąć sobie nie daje, Karol zadeklarował chęć pozostania w Rzeszowie, problem, póki co, tkwi w tym, że nikt z zawodnikami Jasolu jeszcze nie rozmawia.
    Co tam jeszcze... Przed sezonem zawodowcy dostali 20000 zł na sprzęt, tzn. kasa ta była wypłacana w ratach. Karol, który zdecydował się na zawodostwo już po podpisaniu amatorskiego kontraktu, tych 20 000 nie dostał i, jak to określił , "wysępił" jedynie z klubu jakiś tam sprzęt. Lista transferowa: Winiarz za darmo, Baran, jeśli nie wypłacą mu zaległości, co jest mało prawdopodobne, za 5000 bądź 15 000 zł (on sam nie wiedział :)) Winiarz bardzo chwalił Rafinerię Jasło S.A., jeśli ta odeszłaby, to po prostu byłaby katastrofa... Rafineria to taka firma, która ładuje pieniądze w żużel "na kredyt" jeszcze przed sezonem, gdy niewiadomo, jaki wynik osiągnie drużyna.
    Najlepiej było, gdy "Siwy" opowiadał o swoich "wspominkach" :))). Czy to z Wrocka, czy z "Kriminalnajej Rosiji". Opowiadał jak w 2000 roku zrobił sobie konkurs na treningu z Darkiem Śledziem pod tytułem: "Kto pojedzie bliżej bandy" :)))). Konkurs wygrał Piotrek, który skończył... na samej bandzie :))). Potem obydwoje mieli z tego powodu nieprzyjemności... :) O samym pobycie we Wrocku Piotrek wyrażał się w samych superlatywach: tam zarząd jest przyjacielem zawodnika, działacze starają się zapewnić zawodnikom świetlane warunki do uprawiania żużla (i co Ruskożercy???) Pracują nad nimi na każdej możliwej płaszczyźnie: psychicznej, fizycznej, sprzętowej. Z samymi zawodnikami bywało gorzej. Przyjeżdżali w piątek czy w sobotę, stosunki na linii cześć-cześć. A po meczu do domu... Lecz to nie przesłoniło faktu, że Piotrek do Wrocka mógłby iść po prostu w ciemno (tymbardziej, że moim zdaniem, teraz zrobiła się tam drużyna, a nie zbiorowość różnych Ułamków). Naprawdę wiele się tam nauczył. Poznał na przykład tajemnicę "Jawy" ze skokiem "GM-a"... Jest to silnik, z zewnątrz "Jawy", który w środku to po prostu "GM"... Nigdy wcześniej się z tym Piotr nie spotkał... A jeśli chodzi o Rosje... :). Kiedy się jedzie do Togliatti to trzeba zapłacić kilkanaście łapówek policji. Otóż ta tylko czai się na drodze i wypatruje obcokrajowców, a gdy ich widzi to zatrzymuje i, mimo że jechało się np. 70 km/h, to oni pokazują radar, gdzie wyrażnie widać 110 km/h! :))) Jak oni to robią? Tego Piotrek nie wiedział... :) I tak musiał płacić po 10-15 dolarów za każdym razem, dlatego gdy jedziecie do Rosji, musicie mieć pochowane pełno zaskórniaków w samochodzie, bo was zatrzymają "stróże prawa" i koniec - nie pojedziecie dalej. Lecz Policja to nie wszystko, jest jeszcze mafia, która szczęśliwie naszych żużlowców nie dorwała, bo ci "panowie" zarządaliby po 100 dolarów, a gdybyś się ociągał to z Rosiji mógłbyś nie wrócić i to wsio... Karol podsumował to tak, że on już do Rosji nigdy nie pojedzie, no chyba że z Piotrkiem :). A same turnieje organizują... jakieś rosyjskie mafie.. ;) Choć, moim zdaniem, prócz mafii ;) jest tam jeszcze Łukoil, potentat naftowy.
    HM, co jeszcze? Sporo tego było, naprawdę wiele rzeczy, o których z wywiadów się nie dowiecie. Może koledzy mnie jeszcze uzupełnią, spotkanko trwało w sumie około... 2 godzin!

  25. Powrót do góry    #25
    Początkujący
    Dołączył
    24-10-2002
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sport to taka profesja, w której pracują ludzie, chcący coś osiągnąć, do czegos dojść... Jeśli Winiarz ma swoje ambicje, a pewnie ma, wybierze najkorzystniejszą oferte, i wcale się nie dziwię! Dlaczego jego kariera ma stać w miejscu? Dlaczego ma jeździć na rozpadających się silnikach? Ja rozumiem sentyment, ale teraz jest inny speedway nie ten z lat 60,70 kiedy liczyło się zwycięstwo i plastron z jakim wpadało się na mete z 3 pkt. Teraz żużel pochłonęły pieniądze, reklama... Nie masz pieniędzy - stoisz w miejscu. I powiem wam, jeśli w Rzeszowie nadal będzie takie kalectwo, jeśli Szanowny Pan Szlachat nie przestanie wydwać pieniędzy na gówno obchodzące ludzi pojedynki trzecio rzędowych bokserów zwanych tudzież "zawodowcami", to nie będe się dziwił Piotrkowi jeśli zmieni klub. Gdyby to była drużyna z ekstraligi to tym bardziej, bo trochę przykre gdyby zmienił klub na tym samym szczeblu, przecież jest to młody, ciągle perspetyywiczny zawodnik... Zresztą gdziekolwiek będzie jeździł życzę mu dobrych wyników i zdrowia...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •