Pokaż wyniki od 1 do 21 z 21

Wątek: ! Adam Fajfer - jego przyszłość... !

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ! Adam Fajfer - jego przyszłość... !

    Zastanówmy się nad przyszłością Adama Fajfera w Gdańsku.
    Zawodnik ten miał swoje wzloty i upadki.
    Czasami jeździł gorzej niż źle.. ale w kluczowych meczach nie zawodził (chociazbyu ten ostatni czy dwu mecz w PLAY OFF rok temu z Rybikiem).

    Uważam, że gdyby Adam miał sprzęt to byłby tym Fajferem z 1998. Oczywiscie nie wszystko lezy po tej stronie, ale uwazam, że psychika Adama ma tu duze znaczenie. Zawsze staral sie jechac jak najlepiej ... nie szlo mu i odrazu wszyscy poszli na niego z morda..

    Ja bym mu dał jeszcze jedna szansa. Zasluzyl na nia.

    Co wy o tym sadzicie?


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Cóż...

    Adam zawsze był moim ulubionym zawodnikiem, chociaz ostatnio roznie z tym bywało.. Jesli chodzi o Fajke i GKS, to uwazam, że powinnismy go zatrzymac w Gdańsku na przyszły sezon. Wierze, że po ostatnim meczu,po tym jak w nim pojechał, po tym jak mu dziękowaliśmy, uwierzy w siebie i przy dobrym sprzęcie bedzie znowu tym "starym, dobrym Fajką "
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    159
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wg mnie Adam powinien zostan w Gdansku. Praktycznie dzieki niemu jestesmy teraz w eXtralidze. dzieki jego punktom wygralsimy spotkanie ze Startem. Macie racje ze Adam nie zawodzi w waznych meczach. Zla decyzja ze strony GKSu bylo by nie przedluzenie umowy z Fajka. Gdyby jeszcze mial dobrze przygotowany sprzet <co najmniej tak na meczu baranzowym> to moglybyc jednym z lepszych zawodnikow w Polsce <oczywiscie po odpowiednim przygotowaniu sie do tego chodzi mi tu o wzmozenie treningow>.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przykra sprawa ale ten koleś nie ma przyszłości

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście
    Moje zdanie jest takie ze jezeli Adam nie zostanie w Gdansku to z latwoscia znajdzie zatrudnienie w 1-ligowym klubue!!! lub w 2 lidze.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    04-12-2001
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Adam

    Może już pisalem a może nie ze Adam Fajfer jest jednym z moich ulubionych zawodnikow, nigdy na niego zlego slowa nie powiedzialem i bbylem z nim zawsze nawet przez te najgorsze lata. Moim zdanie ma je już za soba i gorzej już być nie może. Faja pomalu zaczyna wychodzic z kryzysu i o ile znajdzie się kasa w przyszlym sezone zobaczymy Fajke z 1998 roku. Także nie wypuszczajmy tego zawodnika i nie przysparzajmy sobie klopotow tak jak to było w tym roku z Krzyskiem Cegielskim. Przy okazji apeluje do wszystkich by wstawili się za Cegla i zmusili go do powrotu nad morze, inaczej będziemy zalowac tego tak jak kiedys wypuscilismy Gollobow.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Drax co a moze wasz Stal chce naszego Fajke !!!??? ja osobiscie mysle ze Adam sie po tym meczu odnalazl i bedzie tym starym Fajka za swoich najlepszych lat !!! i bardzo mu tego zycze !!!

    ADAM ZOSTAN W GDANSKU TO TOBIE ZAWDZIENCZAMU ELIGE !!!

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2002
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja zgodze sie z wiekszoscia i uwazam ze faja powinien zostac. Jest u nas juz dlugi i mi np faja kojarzy sie z Gdanskiem...

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    faktycznie, to już taki "symbol" :D. Może to zawodnik miał raz racje i to faktycznie wina motorynek była

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Koledzy myślę ze ogromna zasługa Fajki w ostatnim meczu jest bez dyskusji. Ale faktem są tez przegrane mecze przez naszego kochanego zawodnika (nie popisał się w nich). Jeśli będziemy mieli sponsora (wyjaśni się początek następnego miesiąca tak myślę) będzie potrzeba ustalania składu, jeśli podchodzę do tego sentymentalnie to Fajka jeździłby dalej w GKS a jeśli rozum zwycięża nad sercem niestety Adam nie zostanie. Mogę się tylko cieszyć, że to nie mój problem.

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może już pisalem a może nie ze Adam Fajfer jest jednym z moich ulubionych zawodnikow, nigdy na niego zlego slowa nie powiedzialem i bbylem z nim zawsze nawet przez te najgorsze lata. Moim zdanie ma je już za soba i gorzej już być nie może. Faja pomalu zaczyna wychodzic z kryzysu i o ile znajdzie się kasa w przyszlym sezone zobaczymy Fajke z 1998 roku. Także nie wypuszczajmy tego zawodnika i nie przysparzajmy sobie klopotow tak jak to było w tym roku z Krzyskiem Cegielskim. Przy okazji apeluje do wszystkich by wstawili się za Cegla i zmusili go do powrotu nad morze, inaczej będziemy zalowac tego tak jak kiedys wypuscilismy Gollobow.
    Ja nie mam zamiaru nikogo prosic aby przyszedł do nas.
    I tak jak ktos tu przychodzi to robi to dla kasy.
    Nie zapominaj ze Cegielski jeszcze GKS-owi nie odpuscił i jak sam powiedział chce odzyskac pieniądze zaległe.
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A Gdańsk chce odzyskać od Cegielskiego pieniądze za sumę transferową.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2002
    Postów
    85
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uważam,że Adaś powinien zostać w klubie cenie go za koncentracje w najwazniejszych momentach dla naszego klubu.Wcałym sezonie różnie bywało z formą ale przecież nikt z nas nie jest doskonały.Pozdrawiam

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wierzę, że w przyszłym sezonie będziemy walczyli o inne cele niż w tym i Adam raczej nie gwarantuje nam dobrego wyniku.Przy całej sympatii dla tego zawodnika uważam, że powinniśmy pozwolić mu rozwijać się gdzie indziej.

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja również jestem za pozostanien Adama.
    Ale jeśli wróci RAfineria, to Adam raczej nie znajdzie miejsca w składzie. Lepiej aby chłopak jeździł wtedy w 1 lidze i tam cos zarobil. Przeciez umie jezdzic!!

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    04-12-2001
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Oddajmy to co ich!!!

    Tu pojawia się kolejny problem do poruszenia ale tylko go w skrocie przedstawie. Otoz moim zdaniem Wybrzeze powinno oddac zawodnikom to co ich czyli zarobione pieniadze i ich wynagrodzic za utrzymanie się w elidze, ale znajac zycie nie będzie tak. Moim zdaniem rownierz powinnismy oddac Krzyskowi Cegielskiemu zalegle pieniadze. W koncu jestemy jemu winni to ze w tym roku moglismy jezdzic elidze. Ja tez niezamierzam prosić nikogo ale jak np. pojawi się grozba ze PROTASIEWICZ DO GDANSKA o nie mili panowie wole już na kolanach prosić i blagac Cegle niż tego mozola z Bydgoszczy zapraszac do druzyny.

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Troszkę nie na temat sorki...
    Ale piszą tu Gdańszczanie więc informuje, ze

    W czwartek 24 X, o godz 22 na TVG mecz GKS - START

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tu pojawia się kolejny problem do poruszenia ale tylko go w skrocie przedstawie. Otoz moim zdaniem Wybrzeze powinno oddac zawodnikom to co ich czyli zarobione pieniadze i ich wynagrodzic za utrzymanie się w elidze, ale znajac zycie nie będzie tak. Moim zdaniem rownierz powinnismy oddac Krzyskowi Cegielskiemu zalegle pieniadze. W koncu jestemy jemu winni to ze w tym roku moglismy jezdzic elidze. Ja tez niezamierzam prosić nikogo ale jak np. pojawi się grozba ze PROTASIEWICZ DO GDANSKA o nie mili panowie wole już na kolanach prosić i blagac Cegle niż tego mozola z Bydgoszczy zapraszac do druzyny.
    No własnie tylko z czego im oddac ????
    Watpie czy nawet jezeli sponsor by sie znalazł to czy dałby kase na zaległe wypłaty.Ale oddac trzeba!!!
    A co do Cegielskiego. Tu ja tez nie jestem pewny komu co sie nalezy.
    W sumie to sie nalezy mu kasa za prace ale...
    To my dalismy ponad 300tyś zł za jego transfer. Mimo wszystko .
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Pavilon to wątek o fajferze nie o twoich ukochanym cegirlskim

    nic dodac nic ująć

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Niestety nie zgodze się z przedmówcami.

    Moim zdaniem Adam Fajfer powinien dla własnego dobra zmienić klub. Nie ma szans na rozwój tutaj, pokazały to 4 lata które tu spędził. W żadnym sezonie nie pokazywał umiejętności z 1998 roku, a liczenie na to bez przerwy to głupota. Adama szanuje za to co zrobił dla GKSu nie będę się rowodził czy dużo czy mało. O ile po zeszłym sezonie niezłym(ale w 1lidze) liczyłem, że tak jak na początku tego sezonu kiedy zdobywał około 8 pkt., o tyle się zawiodłem po paru pierwszych w miare meczach, w których na tle innych zawodników dobrze jeździł, dalej przestał jeździć wogóle..., poprostu zablokował się(poza meczem z WTSem gdzie pomógł mu jego ulubiony deszcz). Przez niego przegraliśmy kilka meczów. Śmiem twierdzić, że ten występ to łud szczęścia (deszcz) w 2 biegu swoim Adam wrócił do dawnej jazdy(czyt. 4 pozycja) i gdyby nie deszcz, a wiadomo, że Fajfer lubi przyczepny naśiąknięty tor, to boje się czy wybrzeże byłoby w Ekstralidze. Dla mnie Fajfer nie powinien być w składzie na ten mecz(chyba że wygrywał z Piszczem na treningu, w co i tak nie wieże). Bo tłumaczenie, że Henka zdobył 1 pkt. w Angli to dla mnie nic przekonywującego(Fajfer w Angli ile by zdobył - pytanie retoryczne). Henka pokazął w 1 meczu barażowym przerwanym w którym w dwóch biegach zebrał 4+1, że stac go na dobrą jazdę mimo chorej nóżki, w powtórce meczu nie wyszło mu, jak w Gorzowie. Pamietajcie że na naszym torze nie zawodził(z Toruniem rozsypał mu się motor, uprzedzam argumenty innych). I myślę że zdobyłby tyle pkt. ile trzeba bybyło. Usrawiedliwieniem jest to, że jednak miał prawo źle się czuć. I niech będzie Łosiowi, ale jakby fajfer zdobył 1 pkt. to kibice Łosia by powiesili, że Henki nie wystawił. Z tym wiąże się inna sprawa, wszyscy jechali po fajce jak po... A tu jeden mecz i każdy chce żeby został. Mnie ten zawodnik nie przekonał do siebie, udały mu się tak naprawde 2 mecze w sezonie z WTSem i ten ostatni, jakże napewno ważny, ale to niepowód by takiego zawodnika trzymać. Zresztą za rok móglby ławę grzać... No chyba że kasy nie będzie dalej, to znów możemy jechać tym składem.

    Echhhh, ale żem się zmęczył.

    P.S. Faja kocha tory przyczepne jak i cała nasza ekipa, ale nasz tor taki nie jest chyba że pada...ciągle pada...

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    GKS bez Adama to nie GKS FAJA był jest i mam nadzieje bedzie z GKS-em a GKS z Adasiem
    POZDROWIENIA z GDYNI niechciany ŚLEDŹ przy DŁUGICH OGRODACH

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •