Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16

Wątek: Czy Rafineria Gdańska wejdzie do GKSu gdy bedzie Majewski?

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czy Rafineria Gdańska wejdzie do GKSu gdy bedzie Majewski?

    Wpisujcie swoje opinie na temat wspolpracy Rafinerii Gdańskiej i GKSu. Czy mozliwa jest wspolpraca gdy bedzie Majewski prezydentem??

    Śvirus


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-12-2001
    Postów
    919
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi sie ze TAK! Niech Rafineriaa lozy na zawodnikow lub daje kase trenerowi. Nie wiem czy jest taka mozliwosc, ponjiewaz nie znam prawa zbyt dobrze. No ale mogli by dawac kase samym zawodnika ktorzy by potem zanosili rachunki do Rafineri ze kupili to i to i bylo by git. Lub sam Los kupowal by sprzet potem rachuneczki do Rafu, a przeciez prezydentem moze nadal byc Majewski. Ale powtarzam ze ja sie nie znam na prawie.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja osobiscie uwazam ze nie bedzie wspolpracy jesli prezydentem bedzie Majewski :(
    Chyba ze beda sprawdzac wszystkie wydatki.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Siergiej

    Masz w sumie racje ale kto by chcial wspolpracowac z osoba sprawdzana przez prokuratora?
    A co do tych rachunkow to niech zrobia tak jak w Toruniu.
    Tam w zarzadzie sa goscie z firm ktore sponsoruja zuzel i maja do wszystkiego wglad:)

    Zdrowko sponsorow ktorzy wespra GKS!!

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Koledzy nie chce wam ubliżać, ale napiszcie cos logicznego.
    Rafineria ma w d u p i e i to dosłownie zarząd (pełnienie w niej obowiązków) w GKS-ie.
    Jak rafineria dawała pieniądze na żużel prezesem jej był Dyrka wielki miłośnik tego sportu, obecny na prawie każdym spotkaniu naszej drużyny. Obecny szef rafinerii żużla nie lubi kocha inna dyscyplinę i na nią łoży. W zarządzie jest jedna osoba, która chętnie dałaby pieniądze na naszą dyscyplinę, ale to za mało. Potrzebny był nacisk osób z najwyższej władzy, aby prezes się zgodził. Jaki będzie efekt pożyjemy zobaczymy?

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy rafineria da pieniądze to moze poczekajcie najpierw na to kto ją kupi bo to raczej pewne.Wtedy będziecie sie zastanawiac komu cos sie skapnie.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolego bodek poruszyłeś najwazniejszy problem, bo koledzy problemem da czy nie da na pewno nie jest majonez. A jak sprywatyzują to wszystkie wkoło głosy mówia że da a jak nie srywatyzują to napisze że może być tak jak z gra np. w totolotka albo tak albo siak

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do prywatyzacji Rafinerii to ciągle wychodzą na jaw nowe wątki i chyba sam minister Kaczmarek nie wie kto ją wreszcie kupi i co się z nią stanie. Powoli zaczyna się wycofywac Rotch, Rosjan u nas w kraju nie chcą (dziwne to patrząc przez pryzmat ludzi u władzy bo zawsze darzyli ogromną sympatią wschodnich sąsiadów - teraz widać Zachód - UE - ma większą siłę oddziaływania, no i niepokój o okno portowe na świat - Naftoport). Wychodzi na to że Rafineria połączy się jednak z Orlenem, co dla nas konsumentów nie jest dobrym rozwiązaniem, podobnie jak dla regionu gdańskiego. Jednak moze to byc ostatnia deska ratunku dla RG - bo wiadomo zakład trzeba modernizować i przy tym spłacać kredyty - nie małe). Więc czy coś "skapnie" dla GKS-u może nie byc jeszcze takie pewne, zwłaszcza jak obecna sytuacja wokół RG przeciągnie się o kilka miesięcy.
    I rzeczywiście sam Majewski może nie być tu stroną.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DLA RAFINERI TAK MAM NADZIEJE ZE UMOWE PODPISZA JUZ NIEDLUGO JAK NAJSZYBCIEJ !!!

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmmm to zostawiamy majoneza:P
    wg mnie skoro chlopaki z RG powiedzieli ze chca sponsorowac to mam nadzieje ze dotrzymaja slowa (chociaz z tym roznie bywa) jednak mam nadzieje ze ani wladze ani prywatyzacja nie bedzie miala duzego wplywu na to czy beda nas sponsorowac.
    A jesli chodzi o zarzad to ktos mnie zle zrozumial bo nie chodzilo mi o zarzad RG a klubowy bo w nim powinni zasiasc ludzisq ktorzy sponsoroja (np spons glowny)

    Pozdroffq
    Śvirus

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Prawda jest taka, że...

    Jest jak popo mówi prezes obecny woli koszykówke i na nią łoży kasę. Rafineria, jednak to nie worek bezdna. Ten rok, w obliczu kryzysu w całym kraju(wiadomo komuchy u władzy), dla rafineri był słaby wyszła prawie na 0 czyli nic nie zarobiła niemalże. Rafineria ledwo zipie, niby prywatyzacja ma pomóc, ale na Boga nie Orlen(nie ma kasy na rozwój), a wszystko na to wskazuje, bo czy w Płocku wiedzą co to żużel wogle jest... Ale nie oto chodzi ja tu widze szansę tylko jak odejdzie Henryk M., bo jego rafineria nie lubi.

    P.S. Wiem co nieco bo mój ojciec pracuje w Rafineri Gdańskiej S.A. od 27 lat i wie co nieco, choć (szychą nie jest).

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Ale nie jest źle już w poniedziałek podali w radio węźle że Rzfineria bardzo prawdopodobnie będzie wspierać gdański żużel, gdyż warunek - utrzymanie - został spełniony.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    12-01-2002
    Postów
    376
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I o to się boję jeśli w przyszlym roku nie wejdzie w gks dobry sponsor to moze byc źle :(

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo sie boje ze rafineria nie podpisze kontraktu bo maja przykre wspomnienia zwiazane z tym panem

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czy żużlowcy znajdą sponsora?

    Po udanych barażach i zachowaniu miejsca w ekstralidze ciągle głośno o gdańskich żużlowcach i ich trudnej sytuacji finansowej. Oni - wbrew wszelkim trudnościom - zrobili swoje. Teraz czekają, aż klub wywiąże się ze zobowiązań finansowych wobec nich.

    Warunkiem dalszego istnienia sekcji żużlowej Wybrzeża jest niewątpliwie znalezienie sponsora. Dotychczasowe próby nie przyniosły żadnego rezultatu, chociaż nie należy zapominać o drobnych sponsorach, dzięki którym można było kupić części, opony czy paliwo na trening.

    Tuż przed barażami ze Startem Gniezno na naszych łamach pisaliśmy, iż Rafineria Gdańska SA gotowa jest sponsorować żużel w przyszłym sezonie, o ile oczywiście zespół zachowa miejsce w ekstralidze. Andrzej Olszewski, specjalista ds. sponsoringu w rafinerii, nie potwierdza tych informacji. - Na razie wywiązujemy się z naszych sponsorskich zobowiązań przyjętych na 2002 rok. Budżet sponsorski na rok 2003 zaczniemy tworzyć wstępnie w listopadzie. Jak na razie nie dotarł do mnie żaden sygnał z zarządu firmy, że będziemy sponsorować gdańskich żużlowców.

    Rzecznik prasowy Rafinerii Gdańskiej SA, Marcin Zachowicz, po rozmowie z którym napisaliśmy, iż rafineria gotowa jest powrócić do sponsorowania żużlowców, tym razem nieco inaczej ujmuje tę kwestię: - Nie chcę tłumaczyć, iż zaszła pomyłka, ale na pewno doszło do swego rodzaju nadinterpretacji mojej wypowiedzi. Wiadomo iż rafineria nie odwraca się od wybrzeżowego sportu i nie można wykluczyć naszego powrotu do żużla. Zależeć to będzie od wielu rzeczy, a także od analizy popularności tej dyscypliny, miejsca które zajmuje ona w mediach, a w szczególności w TVP oraz oczywiście od wyniku sportowego. Niemniej na dzisiaj - i takie jest stanowisko zarządu rafinerii - nie ma żadnej decyzji. Ani na tak, ani na nie.

    Zatem kwestia "wejdą - nie wejdą" w sponsorowanie gdańskiego żużla nadal pozostaje otwarta. Chociaż trener Romuald Łoś jeszcze w poniedziałek mówił, iż ma sygnał z rafinerii, że może liczyć na finansową pomoc w nowym sezonie. Tylko kto do niego dzwonił... Tenże sam trener Łoś czuje się zagrożony i - jak ujawnił na łamach dwóch innych gdańskich gazet - może, wbrew własnej woli, rozstać się z Wybrzeżem. Ba, podobno zna już nawet nazwisko swojego następcy.

    Prezydent Wybrzeża, Henryk Majewski, na pytanie czy zwolnił trenera Łosia lub ma taki zamiar, odpowiada krótko: nic o tym nie wiem. Dyrektor klubu, Grzegorz Rywelski, mówi o zaletach i zasługach trenera, które wykluczają wypowiedzenie z pracy.

    Jedno jest pewne. Trener i zawodnicy umówili się w Gdańsku 5 listopada. Mają przyjechać i mają nadzieję, że tego dnia otrzymają z klubu przynajmniej część zaległych pieniędzy.
    Janusz Woźniak - Dziennik Bałtycki
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    5 listopada - dzień sądny

    Przewija się ta data jak smród, żeby się tylko nie okazało, że pan prezydent M. nie wręczy tego dnia zmiast kopert z pieniędzmi - wypowiedzeń.
    A co do Łosia, to jeśli się mówi takie rzeczy do gazety a za chwilę przeinacza je zwalając winę na piwko, to trąca to schizofrenią. A białych myszek to on nie widuje???

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •