Pokaż wyniki od 1 do 41 z 41

Wątek: Start Gniezno Resume 2002

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Start Gniezno Resume 2002

    Dziekuje!

    Tak dziekuje Startowi Gniezno za ten sezon. Z calego serca. Choc nie weszli...Lecz kto zakladal, ze namieszamy w szeregach Wielkiej Dwojki Zgrzeblarek i Kilofow? Bylo extra jechac po zwyciestwo do Zielonej, bylo pieknie stamtad wracac siedzac, a jakze, na fotelu lidera. Bylo...Potem karta sie odwrocila, na zle Startowi. Pech dreczyl nas niemilosiernie i do konca.
    Zawodnicy pojechali na miare swoich mozliwosci. Kontrakt z Cegielskim byl swietnym posunieciem naszych dzialaczy. Pieta Achillesa naszego klubu okazali sie byc obcokrajowcy. Nie mielismy obcokrajowca z prawdziwego zdarzenia i to jest wielka bolaczka, a zarazem zadanie dla dzialaczy na przyszly sezon.
    Celem numer 1 wydaje sie jednak zatrzymanie Cegly na przyszly sezon. No i wspomniane wczesniej zakontraktowanie obcokrajowca.
    W Gnieznie wytworzyla sie znakomita atmosfera wokol zuzla. Zal ja zaprzepascic. Nie mozna sie teraz poddac.


    Łzy w oczach kibica...

    Dzis po meczu mialem prawie łzy w oczach i przypomnial mi sie kibic z Zielonej Gory...placzacy po meczu z nami (46:44 - Wielki Dzien). I uswiadomilem sobie ile ten sport dla mnie znaczy. To moje zycie. Tak wiem jestem (jest nas wiecej) moze niepowazny, ale to prawda. Szacunek dla placzacego kibica z Zielonki. Szacunek kolego...
    Dzis jestesmy pograzeni w zalobie, ale nie nalezy wieszac psow na zawodnikach. Zrobili co mogli. Musimy wierzyc, ze dobry zuzel w Gnieznie przetrwa ten zly okres. Nie dolujmy tak dobrej atmosfery wokol niego.
    Stalo sie ale trzeba jechac dalej. Znow w 1 lidze...Chociaz my kibice dajmy przyklad jacy potrafimy byc wierni. W takich chwilach poznaje sie wartosc KIBICA. Ja nadal bede chodzil na szlake...Wy tez chodzcie. Nie poddawajmy sie po 1 sezonie walki. Nie dajmy zginac temu sportowi w naszym miescie. Bo jesli zuzel w Gnieznie zginie to mnie tez pochowajcie...na Wrzesinskiej.

    Damy rade. Wierzmy w to. Wiara potrafi czynic cuda...Wciaz wierzacy...


    P.S. Dzieki poTFoor. Ty juz dobrze wiesz za co...



  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    DO PRAWDZIWYCH KIBICÓW STARTU GNIEZNO

    NIESTETY JEDNYM SMUTEK DRUGIM RADOSC,ALE TRZYMAJCIE SIĘ I DLA WAS NADEJDĄ LEPSZE CZASY.NO CÓZ TRZEBA PRZEŁKNĄC GORYCZ PORAŻKI,ALE NIEWOLNO SIĘ ZAŁAMYWAC.DLATEGO PRAWDZIWI KIBICE STARTU GŁOWA DO GÓRY BO WASZ KLUB WALCZYŁ I CHWAŁA IM ZA TO,A ŻE PRZEGRALI..TAKI JEST SPORT.SZKODA TYLKO,ŻE NIEKTÓRZY WASI PSEUDOKIBICE PSUJĄ WIZERUNEK WASZEGO KLUBU.DLATEGO POZDRAWIAM TYLKO PRAWDZIWYCH KIBICÓW Z GNIEZNA.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    NIESTETY JEDNYM SMUTEK DRUGIM RADOSC,ALE TRZYMAJCIE SIĘ I DLA WAS NADEJDĄ LEPSZE CZASY.NO CÓZ TRZEBA PRZEŁKNĄC GORYCZ PORAŻKI,ALE NIEWOLNO SIĘ ZAŁAMYWAC.DLATEGO PRAWDZIWI KIBICE STARTU GŁOWA DO GÓRY BO WASZ KLUB WALCZYŁ I CHWAŁA IM ZA TO,A ŻE PRZEGRALI..TAKI JEST SPORT.SZKODA TYLKO,ŻE NIEKTÓRZY WASI PSEUDOKIBICE PSUJĄ WIZERUNEK WASZEGO KLUBU.DLATEGO POZDRAWIAM TYLKO PRAWDZIWYCH KIBICÓW Z GNIEZNA.
    Nic dodać, nic ująć...

    Cóż... 3majcie sie Gnieznianie, wasza drużyna pokazała, iż zasługuje na cos wiecej... Szkoda, że pseudokibice psują wizerunek waszego klubu, no ale w jakim miescie nie ma przygłupów? Bez względu na to co sie działo miedzy Gdańskiem a Gnieznem, życze wam abyście w przyszłym roku znow walczyli o najwyższe cele. /mam nadzieje, że wszyscy sie oduczycie tej tak zgubnej pewnosci siebie, na tym naprawde można sie "przejechać".../
    pozdr.
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    każdy kocha to co lubi ale wydaje mi się że wątków o gnieznie jest już troszkę za wiele
    wiec może się zaczniemy panowie ograniczać bo miejsca zabraknie ;)

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zal mi jest troche Gniezna, mieli bardzo duza szanse aby znowu powrocic na Extraligowe tory.
    Zycze wam abyscie w przyszlym sezonie awansowali z pierwszej lokaty.

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach

    I po co to

    Wasz honorowy prezes to wiele mówi i bez sensu,ale przed wami jest teraz najważniejszy mecz sezonu mianowicie utrzymanie składu i życze wam chwil radosci i awansu bo to co pokazaliscie to zasługuje na awans i życze wam powodzenia.

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zaraz chyba walnę ze śmiechu. Grajewskiego stać na każdego - to bardzo dobrze, jednak jakby kupił Hamilla i Pedersena to by całkiem inaczej wyglądał skład przez KSM. Takie gadanie jest bez sensu.Sztuką też jest ułożyć skład z takimi zawodnikami. To tyle.
    Co do smutku, to nie macie dlaczego rozpaczać bo po co.
    Przecież wam pisałem już przed meczem z Zielonką, że nie awansujecie, wielu z was mówiło, że to nie jest możliwe u siebie przegrać mecz. A baraże wiadomo. Rybnik rok temu był zespołem o klasę lepszym od tego w tym sezonie (od Gniezna zresztą też) i w barażach nie miał szans przez głupi KSM, gdyby był on naliczany tak samo dla obu ekip to mielibyście wieksze szanse, niesprawiedliwość zawsze jest. Tak więc w przyszłym sezonie znowu się zobaczymy tylko pytanie w jakich składach wystąpią nasze ekipy?? Skoro Grajewskiego stać na każdego to może będziecie mieli drem team?? W każdym bądź razie mam nadzieję, że ten sezon pozwolił wam przeżyć wszystko to co przeżyć kibic może. Ja chciałbym pogratulować mimo wszystko ekipie z Gniezna za podjęcie walki. Po tym sezonie wiem, że niektórzy kibice snopowiązałek nabiorą dystansu i trochę pokory i rozmowa będzie z nimi sensowniejsza, czego sobie też życzę. Nie będzie wtedy głupich kłótni.
    pozdrawiam kibiców z Gniezna, chłopaki trzymajcie się i pamietajcie, że ten sport jest cudowny nawet wtedy jak się nie awansuje, my już 10 lat czekamy i wciąż wierzymy.
    ...:: pozdROWienia ::...

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    174
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj oj wy naprawde macie kompleks FALUBAZU. Nie ma wątku, żebyście swoich 3 groszy nie dodali. A to wswzystko wina wina waszego "wielkiego pana JAG". Widze, że wy dalej nie możecie się pogodzić z faktem że FALUBAZ był w tym sezonie od was lepszy!!!!
    Ps. Naprawde nie wierzcie w każde słowo JAG bo przez tego gościa robicie się bardzo śmieszni. Mówicie ile to wasza drużyna miała pecha a ja wam powiem, że wasza drużyna miała najmniej pecha z całej trójki walczącej o awans!!!! Zrozumcie to w końcu.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gnieźnianie zrozumcie ...

    ...wreszcie to że Wasza druzyna była słaba i nie należał sie jej awans.Cała wielka 3 1 ligi miała pecha u nas Svab Kłopot Hamill w Row-ie Romanek u Was Cegła więc nie piszcie,że tylko Wy mieliście pecha.Poza tym mierni stranieri nie pasujący do klubu, który mysli o e-lidze.Fakt faktem Wybrzeże z którego sie smialiście-sprzęt, ludzie, organizacja-pokazało Wam miejsce w szeregu i do Wybrzeża oraz Falubazu czyli drużyn które wybiły Wam marzenia z głowy powinniście mieć szacunek.Wasza drużyna pokazała Wam jaki ma szacunek do Was-kibiców podczas meczu (;) play-off w Rybniku.
    Pozdrawiam
    WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jakieś problemo ???
    przecież nawet dziecko powie że w wlace zielonka - gniezno
    włąsnie ci drudzy padną na mate
    no i padli
    a co do grajewskiego
    w sumie lubiłem gościa bo z widzewem swego czasu trzymał ciepło ale z tego co pamietam to w środowisku żużlowym nico nie zwojował i nie zwojuje
    grajek do reklamy z tygrysem się nadajesz a nie na managere żużlowego
    straszne ale prawdziwe

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    podsumowanie start gniezno

    Najpierw było chamsrwo w Rawiczu:wtargniecie huliganów na tor,obsceniczne gesty do publiczności tej miernoty jabłońskeigo,chamskie zachowanie wojciechowskiego w parku maszyn,potem niepowazne potraktowanie meczu w Rzeszowie,dalej walkower w Rybniku,prostackie pozbawione odrobiny smaku przemówienie jaga przed meczem z ZKŻ,obarczanie wszystkiego i wszystkich za porazki,wreszcie jak najbardziej zasłużenie przegrane baraże.A wczesniej piękna porazka ze wspaniałym ZKŻ.
    Acha i jeszcze kara 30000zł za Rybnik tzn za totalne zlekceważenie rybnickich kibiców.
    Musicie przyznac że podsumowanie sezonu wypada dla gniezna okazale.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kolejni szowinisci...

    ...dokladaja lezacemu. Gdzies mam te kopy, gdzies mam gadanie o "slabym Starcie", wstaniemy i pokazemy jeszcze kilku niedowiarkom jak sie jezdzi. Slaby zespol nie wygralby na torze w Zielonej...
    Mowcie co chcecie, MY w GNIEZNIE i tak wiemy swoje i swojego klubu nie opuscimy przez wypociny jakichs pozal sie Boze kiboli z klapkami na oczach.
    Dostalismy za swoje na torze i starczy...Dosc plucia na cos co szanuje ja i tysiace kibicow w Gnieznie i poza nim. Czcze gadanie i wyzywanie sie na Panu Grajewskim jest smieszne. Temu czlowiekowi zuzel w moim miescie duzo zawdziecza. To, ze trzesly portkami przed nami takie ekipy jak Zielona Gora to jego zasluga. I chyba tylko z tych prozaicznych wzgledow Zielonogorzanie pisza takie texty. Nie mam innego usprawiedliwienia dla nich...
    My wam jeszcze wszystkim pokazemy...moze juz niedlugo. Nasze 5 minut kiedys nadejdzie. Choc juz tyle czekamy...ale bedziemy czekac. Bo warto.

    P.S. Falubazzini dzieki za Twoj ostatni post. Kto by sie spodziewal...THX!

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach

    Smutek czy radość?!

    Przed sezonem nikt nie zakładał, iż ekipa gnieźnienska będzie walczyc o awans do Ekstraligii wśród głównych kandytów upatrywano ekipy z Zielonej Góry i Rybnika! Gratuluje z tego miejsca ekipie Startu tak dużego sukcesu,jednak mam pewne awersje do tego klubu i nie pałam miłością do niego przyczyny są proste nie będę teraz ich wyliczac, bo nie mam ochoty sprzeczac sie z buractwem , bo jak zauważyłam macie mentalność typową dla Wielkopolski nikomu nigdy racji nie przyznacie tym bardziej do błedu nie umiecie sie przyznać!

    Onyx ja mam do Ciebie słońce pytanie czy ty nadal wierzysz w to,że Grajewski zostanie ze swoim kapitałem w Gnieźnie? Tacy ludzie zazwyczaj po nie udanym sezonie (który niewątpliwie dla Grajewskiego jest) zabierają zabawki i idą do innnej piaskownicy! Nie byłabym taka pewna również tego czy wasi kibice zostaną tacy wierni! A co do Cegły to moim zadniem nie ma szans aby zostal u Was jest to wolny czlowiek zapewne podzieli losy Ułamka pojdzie do klubu ktory bedzie dawal wiecej piniedzy! Chciałabym jeszce kiedyś zawitać do Gniezna na zawody żużlowe może uczynie to w przyszlym sezonie zobaczymy jak sie ulozy kalendarz rozgrywek he chyba jedynie bede musiala skorzystac z innego srodka transportu niz ostatnio ehhh szkoda mi slow!

    Rozsmiesza mnie teraz gdybanie co by bylo gdyby?? Teraz nie ma co płakac nad rozlanymmlekkiem los sie ulozyl tak a nie inaczej a zycie dalej sie toczy a dla waszego klubu ja jedynie widze ciemnosc ! Wiecie co was zgubilo wasze pewniactwo, pycha i zarozumialość panoszyliście sie po 1 wrzesnia jakbyscie byli "panami tego swiata" a tu nagle krach pech dotknal rownniez wasza druzyne! Nie umieliscie wspoczuc innym nasmiewaliscie sie z biednych klubow a tu w mysl zasady "pieniadze to nie wszystko" obeszliscie sie smakiem!Cecy ktore wyzej wymienilam w tym sezonie dalo sie zauwazyc zarowno u Was kibicow jak i dzialaczy!

    Ps. Powodzenia w budowaniu "monolitu" hehehehe zwala ludziska zwala rozsmieszaly mnie wasze wpisy hehehe !

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Falubazka

    Zauwaz jedna sprawe czy ja pisze o przyszlym sezonie? Mowie o tym co bylo i jak bylo. Grajewski wspieral Start w tym i zeszlych sezonach. I za to powinnismy, My Gnieznianie byc mu wdzieczni. Nie bede plakal jesli zwinie majdan i odejdzie. takie jest zycie i mowi sie trudno. Buisness is buisness. To samo tyczy Cegly. To znakomity zawodnik i nikt w Gnieznie nie bedzie mu mial za zle zmiany barw klubowych. Jestesmy realistami.
    Falubazka znam Twoje wczesniejsze posty i wiem, ze nie palasz miloscia do mojego ukochanego klubu. Ale ja to olewam. Zycze Falubazowi jak najlepiej w extralidze, bo okazali sie lepsi i koniec dyskusji. POWODZENIA.
    Te gdzies zakorzenione antagonizmy drzemia w nas wszystkich kibicach-forumowiczach. Nie bede na sile przekonywal kogos, ze Start jest wielki. Bo dla mnie poprostu jest i koniec dyskusji. Mozemy byc kombajnistami, traktorzystami OLEWAMY to. Zniesiemy wszystko...byleby kiedys awansowac. Piszesz o pewniactwie forumowiczow. Wyniki naszej druzyny napawaly optymizmem. U jednych byl to nawet hurra-optymizm. Nie dziwie sie im. Ja w takim klimacie nigdy nie pisalem...Pewniactwo zostalo ukarane. Moze kiedys i nasi forumowicze dorownaja tym z Rybnika (nie wszystkim). Tym, ktorzy z utesknieniem czekaja na awans. Byc moze...Zawsze znajdzie sie garstka debili piszacych o dupie Maryni, byle tylko z duma pokazywac swoj post mamie i tacie. Moze to w Gnieznie teraz minie, licze na to!
    Zyje zuzlem i bede zyl. Wiem jaka radoche mieli kibice po naszej porazce w Gdansku. Ale my sie nie poddamy. Bedziemy walczyc dalej...do usranej smierci. Jestem tego pewien, bo wracam z piwka i okrutnej dyskusji o gnieznienskim zuzlu z kibicami. Prawdziwymi kibicami... Nie jestesmy juz tak zalamani jak wczoraj. Emocje ustepuja.
    Za rok sie uda, a jak nie to znow za rok, z Grajewskim czy nie, z Cegielskim czy nie. To nie zmieni mojej opinii o tych Panach.

    W gore serca ! Niech zwycieza START!

    I tym optymistycznym akcentem koncze...i pozdrawiam.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo dobry zespół, ale komuś musiało się nie udać. Grajewskiemu z.............. udało się załatwić precedens z Cegłą może uda mu się załatwić ekstraklasę 10-zespołową. Gniezno do ekstraklasy a RKM z Gorzowem baraże.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakby nie patrzeć to uważam, że START przez niemal cały sezon mógł się podobać i powinniśmy być zadowoleni, że mogliśmy oglądać interesujące spotkania. Końcówka nie wyszła ale cóż jak już to kilka razy wspominałem taki jest sport ktoś musiał a ktoś niestety przegrać. Padło na START może w przyszłym roku karta się odwróci.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    brakowało obcokrajowca z jajami !!!
    jakby takowy w gnieżnie był to może wówczas coś by z tego wyszło.
    emeryt kasper, duńska pomyłka handberg i laukannen to mimo wszystko jest troszke za mała siła ognia.

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    05-09-2002
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wielkie Gniezno

    Cóż to był za sezon! Jeden z najlepszych w historii klubu, a chyba najlepszy w życiu kibica mojego pokolenia. To co się u nas działo, tego nie było nigdzie. Po raz pierwszy od kilku sezonów stadion był wypełniony po brzegi. Na szlagiery kolejki przychodził co 5 mieszkaniec miasta. Końcówka sezonu przyprawiała o zawrót głowy. „Pyry”, „rolnicy”, „snopowiązałki” sprawiły, że kilka klubów w Polsce srało w gacie ze strachu, nie mogąc zrobić nic więcej. Rybnikowi, Gdańskowi i Zielonej pozostało tylko jeb*nie nas na stronach netu, byli bezsilni. Wielkie Gniezno rządziło.
    Jasne, byliśmy zarozumiali, pewni siebie. Cóż tradycja (nie tylko żużlowa) zobowiązuje. Gnieźnianie zawsze będą dumni, bo urodzili się w Stolicy. Tej pierwszej, najważniejszej. Zrozumcie to !
    Całe miasto żyło szlaką, tak emocjonujących meczów jeszcze nie widziałem. Były defekty, upadki, walka od startu do mety. Przed ukończeniem spotkania nie było nic pewnego-u nas, czy na wyjeździe. I te dziesiątki postów w necie: 1 z Gniezna, 20 odpowiedzi : złośliwych, zazdrosnych, chociaż nie tylko (pozdrawiam ADAGIO ZKŻ i JiMBo ) W końcu dobrym zwyczajem stały się powitania podczas prezentacji ( kto był na meczu z Zielonką wie o czym mówię ) czego nie było wcześniej. Cały stadion szalał!
    Nie awansowalismy, ale to był *****isty sezon! Tej atmosfery , która się wytworzyła wokół gnieźnieńskiego żużla nie zaprzepaścimy! Uwierzyliśmy w naszą Drużynę, i to jest najważniejsze!
    Gniezno, moje Miasto, jestem z Ciebie dumny !

    P.S. Zawsze będę dumny !

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach

    Wielkie Gniezno czy Młode Gniezno!?!?!

    Wielkie Gnizeno no nie wiem panowie nie wiem czy bylo to wielkie Gniezno dla mnie druzyna,która się zmaga na I ligowych torach nie jest wielka ,ale cóż jak już pisałam mentalność wielkopolska! Piszecie o tradycjach he nie bede wnikac jakich bo malo mnie to intere, ale kazdy czlowiek niezaleznie od tego skad pochodzi powinnien miec jakies zasady moralne i troszke samokrytyki, której u was jakos ciezko zaobserwowac!

    Onyx przeczytaj uwaznie swoj post i zastanow sie co nim chciales przekazac, bo ja moze i jestem i mloda ale nie glupia:P

    Jak bys zaobsrewowal to ja w ostatnim poscie nie potepilam Gniezna uważam, że jakiś sukces odnieśliście! Ale,żeby od razu pisac o Wielkim Gniznie to juz lekka przesada do "wielkości" wam brakuje i to dużo! Pamietam jak 29 wrzesnia tego roku na stadionie pszczano piosenke tzn. reklame przed wyborcza "Młoode Gniezno" moim zdaniem ten epitet was doskonale charakteryzuje! Nagle gdy zapomniano o latach gdy start walczyl na torach ekstraligii poajawia sie "swiatelko w tunelu" owe "swiatelko" zgaslo i nie wiadomo kiedy ponownie sie pojawi!

    Oby jak najpredzej!

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wielkie GNIEZNO ?!?!?!?!?!? :):) Ale jaja.
    Jakie wielkie?? Tzn. mam rozumieć, że Rybnik jest jeszcze bardziej wielki bo my od 10 lat nie umiemy wejść do e-ligi i co roku przeżywamy to samo?? Wiecie co, dajcie juz spokój. Powiem wam ci jest wielkie. Wielki jest ROW, który zdobywał w swoim czasie 12 razy DMP, jednak te czasy minęły i wszyscy w Rybniku czekamy na ich powrót. Bardzo się cieszę, że nie zpomnicie tego sezonu bo był on naprawdę jednym z lepszych dla waszego klubu. Życzę wam abyście w przyszłym sezonie mieli dobrą ekipę, bo nie chcę oglądać nieciekawych meczy u nas w Rybniku.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Nikt w Gdańsku nie sr**** przed Gnieznem. Może z 20% ludzi ( w tym ja ) bało sie o wynik meczów barażowych. Większość forumowiczów z Gdańska była pewna wygranych baraży. Niewiem czy ich pewność była słuszna czy nie ale jest jak jest. Po za tym jest takie powiedzenie że NIEPATRZYSZ NA KOGOŚ JAK ZACZYNA ALE JAK KOŃCZY. Wy skończyliście jak skończyliście. Wiem , zaraz powiecie GKSŻ itd. ale to sprawa wasza i GKSŻu. Niezazdroszcze wam teraz samopoczucia ale to sport. Daje głowe że te wszystkie małolaty na forum ( w przypadku wygrania przez was baraży ) gadały by co to nie za drużyna z was. Już zakładali teamy australijczyków itd. No niewyszło. Próbujcie za rok. Stal sie podobno ( zaznaczam PODOBNO ) do awansu niepcha. Będziecie mieli chyba łatwiej.

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gniezno

    Gdy spadalismy z EKSTRALIGI bylem w szoku po tych dwuch meczach z Unia Leszno ale spodziewalem sie awansu i powrocenie do KESTRALIGI ale wiedzialem ze bedzie ciezko balem sie po prostu o RKM oni byli zagrozniem nr 1 gdy przejacholo do na Gniezno myslalem ze spokojnie odjedzimy ten mecz a tu niespodzianka druzana gosci pokazala klase ze nawet bez Cegielskiego umieja jezdzic (47-43) wtedy nawet jeszcze niemyslaem ze Gniezno bedzie o cos walczyc caly sezon az zobaczylem iz rkm wygywa coraz mniejsza iloscia pkt a gniezno coraz wiekasza to zaczelem sie bac ze wogole nie awansujemy nawet z barazy!po kolejce gdzie rybnik przegral w Rzeszowie uswiadomilem dopiero sobie ze najgrozniejszym rywalem jest Gniezno .Nadszedl 1 Wrzesnia a tu nie mila niespodzianka przegrana na wlasnym torze z Gnieznem gdy wychodzilem ze stadionu miealme Lzy w oczach a po drugiej stronie cieszyli sie Gnieznianie i sobie pomyslalem czy my wogole bedzimy mogli sie cieszyc juz nie wierzylem w falubaz ale gdy pech dopiero dotarl do gniezna(kontuzja Cegielskiego)to juz wtedy myslaem mamy szanse moglem jechac do Gniezna a nie pojechalem najwiekszy moj blad .Gdy sluchalem w radiu iz upadli mna tor Pedersen z Stojanowskim to juz wogole zalamalem sie ale znowu poratowal nas Billy Hamill ktory w coudowny sposob prowadzil Grzegorza klopota na podwojne zwycienstwo to bylo cos !!a pozniej rozkrecil sie Huszcza i wygralismy 40-50 !!Falubaz w Ekstralidze !!.
    ps : Pisze to dlatego iz uwazam ze ten sezon i walka z Gnieznem byla bardzo meczaca i ciezka .Zabraklo szczescia i Gnieznianie znalezli by sie wsrod ekstraligowcow moze za rok ale warunek jeden CEGILSKI !!
    POWODZENIA
    bullet

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    13-10-2002
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    CO TUTAJ REASUMOWAC ??? CALY SEZON DLA WAS STRACONY, A TERAZ NA NOWO TRZEBA ZBIERAC PIENIADZE, NA OPLACENIE DOBRYCH ZAWODNIKOW I WSZYSTKO ZACZYNAC OD NOWA. TYLKO CZY CEGLA BEDZIE CHCIAL JEZDZIC JESZSZE JEDEN SEZON W I LIDZE ...

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    uważam sezon za udany, nie zważając na posty niektórych idiotów że Gniezno jest cienkie! miała być walka w środku tabeli a tu prawie bliski awans. najważniejsze że utworzyła się wspaniała atmosfera wokół gnieźnieńskiego żużla i nie można tego zaprzepaścić. a co do Grajewskiego to może przesadził z tymi życzeniami dla ZKŻ aby znalazł się w barażach ale zostanie w Gnieźnie bo tu się czuje atmosferę, są kibice spragnieni dobrego żużla. pozdrawiam prawdziwych kibiców

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    945
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wielkie GNIEZNO ?!?!?!?!?!? :):) Ale jaja.
    Jakie wielkie?? Tzn. mam rozumieć, że Rybnik jest jeszcze bardziej wielki bo my od 10 lat nie umiemy wejść do e-ligi i co roku przeżywamy to samo?? Wiecie co, dajcie juz spokój. Powiem wam ci jest wielkie. Wielki jest ROW, który zdobywał w swoim czasie 12 razy DMP, jednak te czasy minęły i wszyscy w Rybniku czekamy na ich powrót. Bardzo się cieszę, że nie zpomnicie tego sezonu bo był on naprawdę jednym z lepszych dla waszego klubu. Życzę wam abyście w przyszłym sezonie mieli dobrą ekipę, bo nie chcę oglądać nieciekawych meczy u nas w Rybniku.
    pozdrawiam

    Kania na ch... sie wyrywasz, jak nie umiesz sie wczuc w klimat tego watku. To ze kibic gnieznienski powiedzial "wielkie gniezno", to znaczy, ze dla niego jest wielkie, on tak uwaza, on je kocha, on zyje zuzlem w gnieznie.
    Ty urywasz sie z choinki i zaczynasz dyskusje - a zaraz zacznie sie spor - kto jest bardziej wielki. Powoli te sukcesy "wielkiego ROWu" pamietac beda tylko zakurzone ksiazki i kartki ze statystykami, tak wiec daruj sobie glupie uwagi.

    Co do naszego pewniactwa - przejechalismy sie - ktore spowodowane bylo bardzo dobra postawa zespolu i byly ku temu realne powody.
    Moge tez przypomniec zielonogorskie prognozy (czyt. nierealne wyniki) przed meczem 1 wrzesnia, za ktore tez zostali ostro skarceni, ale takze mieli powody aby tak muslec i uwazac.

    Bardzo chcialem w przyszlym roku zobaczyc T. Golloba u nas na torze - niestety trzeba czekac znow rok i niewiadomo czy sie uda, taki ten sport juz jest,pozdr.
    TOMEK GOLLOB wystąpił w 28 Wielkich finalach: 10-I, 2-II, 6-III, 10-IV, czy to wymaga komentarza? Jest wielki!
    Ukryta zawartość
    THE ONLY EASY DAY, WAS YESTERDAY

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomeczello
    Nie czuję klimatu tego wątku?? OK niech będzie. Wy Gnieźnianie macie jakąś manię. Wielkie Gniezno piszcie sobie tak na swoim forum. NIe dojż, że przez cały sezon większość z was tutaj na forum woziła się jakbyście byli najlepsi na świecie, to jeszcze teraz dolewacie oliwy do ognia. Jakie wielkie??? Czy wy nie widzicie błędów waszych działaczy i zawodników?? Jaka drużyna jest wielka co oddaje mecz walkowerem. Jasne napiszesz, że wielka jest dla miejscowych kibiców. To jest forum ogólnopolskie a nie Gnieżnieńskie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! więc przestań gadać pierdoły. Jest może 2 forumowiczów z Gniezna, z którymi można w miarę obiektywnie pogadać. Może stworzycie kącik własniej adoracji?? OK w porządku niech dla was Gniezno jest wielkie i niech takie zostanie już do końca,kończąc każdy sezon i bedąc na ustach wszystkich kibiców u większości z pogardą za podejście do rozgrywek. Trzeba umieć realnie spojrzeć na sytuacje panującą w klubie. Poza tym jest to już chyba 5 wątek, który zakładacie wy Gnieźnianie o swoim klubie, nie piszę już o wątkach, które usuwam. Macie jakąś iluzoryczną manię wyższości, która teraz wam nie daje spokoju. Mam nadzieję, że w następnym sezonie pokora bedzie wam towarzyszyć bo obiektywizmu można się nauczyć. Większość niekulturalnych postów jakich usuwam jest w wykonaniu Gnieźnian. Nie piszę tutaj, że wszyscy są tacy, jest wielu ok. Jednak czasami nerwy nie strzymują.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do startowców

    Kania zbulwersował się za ten walkower który oddaliście ;)
    WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    945
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kania teraz to chyba z wierzby sie urwales i na dodatek w glowke sie uderzyles:p
    1. Ja "wielkie gniezno" nie napisalem, ale rozumiem co chcial przez to wyrazic kibic, Ty nie zrozumiales i nie rozumiesz nadal - Twoja sprawa.
    2. To nie jest gnieznienskie forum, ale watek gnieznienski jak Ci przeszkadza i w oczy kole to go usun nie bedzie problemu.
    3. My sie wozimy - znajdz jeden post w ktorym ja tak robilem lub robie, natomiast Ty piekne miales wyskoki po meczu Rybnika w Rzeszowie, tak wiec troche obiektywizmu Kania, ktorego brak nam zarzucasz.
    4. Napiales ze jest moze 2 forumowiczow z Gniezna z ktorymi mozna obiektywnie porozmawiac - ze mna i kilkoma moimi znajomymi w ogole nie rozmawiales, wiec na jakiej podstawie wysuwasz takie konkluzje.
    5. To zee jestesmy na ustach calej Polski to nie nasza - kibicow zasluga, na poczynania kierownictwa nie mamy wielkiego wplywu.
    Reasumujac : w poprzednim poscie napisalem ze poprzez Twoj wpis zacznie sie zbedna dyskusja, no i stalo sie, ale moze przez to bedzie ciekawiej, pozdr.
    TOMEK GOLLOB wystąpił w 28 Wielkich finalach: 10-I, 2-II, 6-III, 10-IV, czy to wymaga komentarza? Jest wielki!
    Ukryta zawartość
    THE ONLY EASY DAY, WAS YESTERDAY

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po pierwsze skończ z błązenadą typu " po ch... się wtrącasz" i " z choinki sie urwałeś......". Powiem ci w zaufaniu tylko nie mów nikomu. Dobrze wiem co miał w zamyśle kibic pisząc wielkie Gniezno. Wie to dziecko w wieku 8 lat, które chodzi na żużel i kocha swój klub. Wątek Gnieźnieński mi nie przeszkadza i nie będę go usuwał bo po co, nie rozumiem twojej postawy tutaj.
    Napisałem gdzieś w moim poście, że brak obiektywizmu dotyczy Ciebie?? Piszę w liczbie mnogiej jednak nie zaznaczam, że wszyscy. Także polecam przeczytać jeszcze raz mój post. Poza tym zarzucasz mojej osobie brak obiektywnego myślenia po meczu z Rzeszowem. Było minęło ale pewnie chodzi o sporną sytuację z Węgrzykiem. Cos ci powiem do tej pory wszyscy kibice ROWu myślą jak ja wtedy, a kibice Rzeszowa całkiem przeciwnie. Kto jest obiektywny, my czy oni?? Kwestia sporna. (Tak a propo mamy nagrania naszego kibica, który filmował i wygląda ta sytuacja bardziej klarownie, jednak nie będę rozdrapywał ran).
    Nie trzeba z kimś gadać żeby zobaczyć czy jest obiektywny. Wystarczy poczytać posty, w których od razu widać kto je pisze bo są przesiąknięte lokalnym szowinizmem.
    A to, że jesteście na ustach całej Polski tak to zasługa waszego zespołu, jednak to co usłyszałem na forum z ust waszych kibiców (a raczej przeczytałem) mówi samo za siebie.
    NIe będę się kłócił bo nie ma po co. Tymbardziej, że post o Wielkim Gnieźnie wrzucił nowy forumowicz. A Ciebie proszę o nieużywanie określeń, o których pisałem wyżej, trącą mi one troche chamstwem.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj kania kania, a ty znowu swoje...i kto tu sie kloci:) Gdzie klotnia Gniezno-Rybnik tam zawsze jest kania. Zabawne! ale przejdzmy do rzeczy. Zaraz po meczu w Gdansku bylem zalamany! Powiedzialem sobie, ze KONCZE z zuzlem! Tyle lat czekania i kiedy nadarzyla sie okazja by wymknac sie z 1 ligii to na drodze stanela nam kontuzja Krzysia, a potem Gdansk. A jedna noga bylismy juz w ekstralidze... Powoli zaczely wracac wspomnienia z meczow derbowych z Unistami czy Polonia P. te czasy mialy wrocic. Jednak marzenia marzeniami , a rzeczywistosc swoje. Nie ma co ukrywac marzenia o EKSTRALIDZE odplynely pare (!!!) metrow przed meta G.P. w Chorzowie. Wtedy Cegla nieszczesliwie wpadl na motor Sullivana i bylo po sezonie. A przed nami byl przeciez mecz z Falubazem. Chlopaki walczyli na calego z Zielonka , a takze z GKSZ! Oba pojedynki przegrali. Kiedy na mcze z Wybrzezem po paru biegach otworzyla sie szansa ROZGROMIENIA rywala na drodze stanely nam ZERWANE lancuchy na pierwszych pozycjach ( K.jablonski 2-razy i raz M.Hucko ) i to w dwoch przypadakch kilkadziesiat (!)metrow przed meta. Finalowe (za)skromne zwyciestwo i wyjazd do Gdanska. W Gdansku sensacja bodajze po 8 biegach Startowcy prowadza. Jednak szybko ( za sprawa ZNIENAWIDZONEGO fajfera ) zostajemy sprowadzeni na ziemie. Naprawde dramatyczny sezon tylko szkoda, ze bez szczesliwego happy-endu. Jedank gnieznianie! Zaraz nastepnego dnia po meczu barazowym przypomnialem sobie pewne hasło: DUMNI PO ZWYCIESTWIE - WIERNI PO PRZEGRANEJ...i zrozumialem co powinienem zrobic!

    TYLKO START! NA ZAWSZE!

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście

    Resume

    Jak resume to resume.
    Zaczne od poczatku - czyli moje zalozenia przedsezonowe: Szczerz mowiac nie liczylem na jakas extra walke, patrzac obiektywnie na sklad itd. Mowilem sobie - jakos bedzie, moze 1 czworka bedzie a tutaj big surprise. Po meczu w Zielonej czulem ze cos sie kroi, szczegolnie ze juz czulo sie obecnosc Krzysia Cegielskiego. No i sezon trwal. Z meczu na mecz bylo coraz wiecej emocji i coraz wieksze wymagania w stosunku do calej druzyny - no z rosnacym apetytem to juz tak jest...Jak sie skonczylo - kazdy wie.
    I co ja na to?
    No coz..nie bede ukrywal ze sie na koncu nie zawiodlem, ale bylo blisko i to jest fakt. Moge powiedziec ze tylu emocji przy Wrzesinskiej w Gnieznie i na wszystkich wyjazdach jeszcze nie przezylem. Byl to piekny sezon, sezon nadzieji, szczescia, smutku...
    Jestem wdzieczny wszystkim, dzieki ktorym moglem przezywac to co przezylem.
    Kocham Start Gniezno.
    Kocham speedway.
    Dziekuje wszystkim za wszystko.
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    13-10-2002
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sezon

    Sezon mozna a nawet trzeba uznac za udany dla gnieznienskiego zuzla. pamietam jak w zeszlym roku w gnieznie jezdzila armia zaciezna typu Mikolajczak, Kowalski, Dera. Byli to ludzie z drugiej polki, kontraktowani w ostatniej chwili. Przed nowym sezonem transfery dokonane zostaly wczesniej i nazwiska byly takze lepsze. Hucko, Lukaszewski, K. Jablonski byly to uznane firmy na polu pierwszoligowym pozwalajace liczyc na spokoj byt w I lidze. Liderem zespolu mialbyc Kasper. Pozyskanie Cegly spowodowalo, ze ta druzyna zaczela sie liczyc. Gdyby nie Cegla nie bylibysmy nawet w barazach. To dzieki niemu wygrywalismy mecze w Opolu, Zielonej Górze i u siebie z Rybnikiem. Co by bylo gdyby nie bylo Cegly. Nikt przed sezonem nie oczekiwal awansu. Co prawda przyszedl sponsor, ktory jednak sam twierdzil, ze awans jest kwestia trzech lat. Rzeczywistosc zwerfikowal tor. Zawodnicy z Zielonej Gory, Rybnika i Gniezna szli leb w leb. Pozniej zaczala odstawac ekipa z Rybnika. Niestety nie udalo sie awansowac. Trudno, moze za rok sie uda.

    Jeszcze raz przypomne, ze kiedy rok temu Start skladajacy sie z zawodnikow z lapanki ledwo wygrywal ostatni mecz rundy zasadniczej z Rawiczem zapewniajac sobie tym samym udzial w play- offach radosc byla wilelka.
    Gdy w tym roku przyjechal Rawicz wszyscy byli niezadowleni, ze wygralismy chyba tylko 16 punktami. Takie jest zycie, a teraz wiem jak czuje sie zespol z Rybnika. Zobaczymy co sie stanie z druzyny, jacy zawodnicy beda startowac.

    Ogolnie za caly (bardzo udany) sezon dziekuje wszystkim zawodnikom startu, a w szczegolnosci Krzysztofowi Cegielskiemu. dziekuje wszystkim dzialaczom, za to ze starali sie przygotowywac mecze na najwyzszym poziomie organizacyjnym. dziekuje za poduszke klubowa, ktora otrzymalem na meczu z Rybnikiem. Dziekuje telewizji Puls za to, ze mimo brak kapitalow mimo wszystko wspomagala klub. dziekuje Panu Grajewskiemu za jego pomoc. dziekuje wszystkim prawdziwym kibicom za wspolne kibicowanie.

    A co sie stanie z klubem mozna skwitowac powieedzeniem;
    "Pozyjemy- zobaczymy"
    ... a i tak bedzie dobrze.

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak to prawda, że na początku sezonu tylko dwa kluby były stawiane w rzędzie w walce o extraklasę. Jednak Gniezno zaczęło już dobrze w wyjazdowym meczu w Zielonej i powiem szczerze, że nie napawało to optymizmem kibiców innych drużyn. Po podpisaniu kontraktu z Cegłą chyba już wszyscy wiedzieli, że START będzie ekipą bardzo groźną. Tak też się stało. Jednak pierwszy mecz ROW-START, po wygranej ROWu 55:35 mylnie pokazał, że ekipa startu nie jest aż tak mocna, co uświadomiła nam w meczu rewanżowym. Mecze z ZKŻ i STARTEM należały do najciekawszych i miło było na te meczy chodzić. Cuło się jak adrenalina kołuje w człowieku do granic wytrzymałości. Właśnie za to chciałbym podziękować zawodnikom STARTU. Jednak nikt nie zapomni walkoweru. Dla kibica jest to blamaż na dużą skalę (nawet walkower swojego zespołu). Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie ekipa Startu będzie równie mocna (no troche słabsza od nas :):) z wiadomych powodów) i będziemy obserwowali zacięte pojedynki na torze. Tak właśnie ten sport ma wyglądać. Było wiele zgrzytów z udziałem zawodników, pana G. Jednak nam chyba najbardziej chodzi o walkę na torze. Życzę waszym zawodnikom wszystkiego najlepszego i miejmy nadzieję, że żużel jeszcze bardziej się rozwinie w GNIEŹNIE.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    945
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po pierwsze skończ z błązenadą typu " po ch... się wtrącasz" i " z choinki sie urwałeś......". Powiem ci w zaufaniu tylko nie mów nikomu. Dobrze wiem co miał w zamyśle kibic pisząc wielkie Gniezno. Wie to dziecko w wieku 8 lat, które chodzi na żużel i kocha swój klub. Wątek Gnieźnieński mi nie przeszkadza i nie będę go usuwał bo po co, nie rozumiem twojej postawy tutaj.
    Napisałem gdzieś w moim poście, że brak obiektywizmu dotyczy Ciebie?? Piszę w liczbie mnogiej jednak nie zaznaczam, że wszyscy. Także polecam przeczytać jeszcze raz mój post. Poza tym zarzucasz mojej osobie brak obiektywnego myślenia po meczu z Rzeszowem. Było minęło ale pewnie chodzi o sporną sytuację z Węgrzykiem. Cos ci powiem do tej pory wszyscy kibice ROWu myślą jak ja wtedy, a kibice Rzeszowa całkiem przeciwnie. Kto jest obiektywny, my czy oni?? Kwestia sporna. (Tak a propo mamy nagrania naszego kibica, który filmował i wygląda ta sytuacja bardziej klarownie, jednak nie będę rozdrapywał ran).
    Nie trzeba z kimś gadać żeby zobaczyć czy jest obiektywny. Wystarczy poczytać posty, w których od razu widać kto je pisze bo są przesiąknięte lokalnym szowinizmem.
    A to, że jesteście na ustach całej Polski tak to zasługa waszego zespołu, jednak to co usłyszałem na forum z ust waszych kibiców (a raczej przeczytałem) mówi samo za siebie.
    NIe będę się kłócił bo nie ma po co. Tymbardziej, że post o Wielkim Gnieźnie wrzucił nowy forumowicz. A Ciebie proszę o nieużywanie określeń, o których pisałem wyżej, trącą mi one troche chamstwem.
    pozdrawiam
    Kania

    Nie mam zamiaru z Toba dyskutowac, bo to do niczego nie prowadzi ale:
    prosze nie udzielaj mi reprymend jak dziecku, bo doskonale wiem jak powinienem i jak nalezy sie kulturalnie wypowiadac, a Twoje zastrzezenia pod moim adresem w swietle niedawnych "wyskokow" - wiesz jakich, brzmia co najmniej smiesznie,
    Masz racje - nie napisales, jakoby brak obiektywizmu dotyczyl mnie, bylo tak: "Jest może 2 forumowiczów z Gniezna, z którymi można w miarę obiektywnie pogadać". Ja do tej dwojki sie nie zaliczam, wiec... - odpowiedz sobie sam.
    Czepiam sie slowek, ale nie miej mi tego za zle, sam zaczoles ta bezowocna dyskusje przed ktora nas ostrzegalem.
    Przepraszam takze za brzydkie slowka pod Twoim adresem, mimo ze byly powiedziane z przymruzeniem oka - szkoda ze nie potraktowales ich tak samo, pozdr.
    TOMEK GOLLOB wystąpił w 28 Wielkich finalach: 10-I, 2-II, 6-III, 10-IV, czy to wymaga komentarza? Jest wielki!
    Ukryta zawartość
    THE ONLY EASY DAY, WAS YESTERDAY

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2002
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po przegranych barazach jestem troche przybity, ale nie ma sie co załamywac i trzeba isc dalej wyciagajac wnioski.
    Miniony sezon w wykonaniu Startu był bardzo udany, drużyna w trakcie sezonu dostarczyła nam wielu powodów do zadowlenia i trzeba to docenic.
    Pech w koncówce oraz zaskakujaca postawa niektórych zawodników w decydujacych meczach przekreślił ambitne plany awansu.
    Trzeba w tym momencie podkreslic ze na poczatku sezony nikt w Gnieznie nie mówił o awansie ,a to własnie dobra postawa drużyny spowodowała rozpalenie emocji i oczekiwań.
    Mysle ze drugie miejsce przed rozpoczeciem sezonu kazdy w Gnieźnie brałby w ciemno.
    Trudno w tym momencie mówic cokolwiek o przyszłosci zuzla w Gnieźnie, zbyt wiele jest jeszcze niewiadomych.
    Mam nadzieje ze ten sezon który mimo wszystko uwazam za udany, w czasie którego kliamt wokół Startu sie poleprzył zaprocentuje w przyszłym roku i Gniezno znów bedzie walczyło o E-lige.
    Pozdrawiam kibiców Startu i czekam z niepokojem i nadzieja na wiesci z Wrzesińskiej.


  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ojoj
    Tomeczello
    Co do wypominania to Ci powiem szczerze, że najbardziej wszystkie wyskoki to baby pamiętają i wypominają choćby do śmierci byle by miec dobry argument. :):)
    Może sie kiedy jakiego złocistego napijemy i mnie poznasz i nie będziesz w ten sposób do mnie mówił. Chodzi o text" po ch... się ..." bo niestety to nie jest z przymrużeniem oka. Ale spoko nie mam Ci tego za złe i nie będę miał.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście

    Kania

    Ojoj
    Tomeczello
    Co do wypominania to Ci powiem szczerze, że najbardziej wszystkie wyskoki to baby pamiętają i wypominają choćby do śmierci byle by miec dobry argument. :):)
    Może sie kiedy jakiego złocistego napijemy i mnie poznasz i nie będziesz w ten sposób do mnie mówił. Chodzi o text" po ch... się ..." bo niestety to nie jest z przymrużeniem oka. Ale spoko nie mam Ci tego za złe i nie będę miał.
    pozdrawiam
    Sorry ze sie wtracam, ale jakos mnie tak tchnelo:P Znam Tomeczello na tyle, ze wiem kiedy pisze tak a kiedy inaczej, kiedy to zart, a kiedy podpuszczanie i powiem Ci tak - zlocistego bronka to musimy sie koniecznie napic ( spotkamy sie na meczu to napewno bedzie okazyjka:P - chociaz wczesniej bedzie tez napewno okazja) - i zareczam Ci, ze zmienisz zdanie zarowno o Tomeczello jak i o wszystkich (no moze prawie:)), ktorych posadzasz o szowinizm. Pogaduszki na forum zaciemniaja prawdziwe lico czlowieczka - zapewniam Cie.:)
    podrofka
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    945
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stampi ty mi tu sie w nasze dyspote nie wtracaj, bo jutro bedziemy mieli do pogadania:p,
    Kania, co do bronka to spoko - bedzie okazja w przyszlym roku, co do argumentow - to kazdy jest dobry byle sensowny i prawdziwy, pozdr.
    TOMEK GOLLOB wystąpił w 28 Wielkich finalach: 10-I, 2-II, 6-III, 10-IV, czy to wymaga komentarza? Jest wielki!
    Ukryta zawartość
    THE ONLY EASY DAY, WAS YESTERDAY

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten sezon był bardzo udany ,dla Gniezinskiego zuzla .
    Przed sezonem gdyby ktos dawał mi drugie miejsce wzioł bym je w ciemno, ale gdy do druzyny doszedł CEGŁA chyba juz kazdy zaczoł wiezyc w awans , ale nie stety rzeczywistosc okazała sie bardzo brutalna i Gnieznianie musza zostac na nastepny sezon w I-lidze.
    Na przyszły sezon zostawił bym druzyne w prawie takim samy składzie z mała zmiana , bez kapitana druzyny K.Jabłonskiego, czas skonczyc z frajerstwem i temu panu bym podziekował.
    No i w miare dobry obcokrajowiec.

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczerze mówiąc żal, cholernie żal straconej szansy. Bardzo liczyłem na mecze Startu z CKM. Obie bardzo bliskie mi drużyny. Na mecze Startu chadzałem lekko licząc 6 lat, na mecze CKM-u chodzę z racji zmiany miejsca zamieszkania od 6.
    Obiektywnie patrząc, Start w założeniu nie był budowany przed sezonem jako liczący się w awansie. Trafił się Cegła - który przypomnę miał w założeniu jeździć jako obcokrajowiec. Sytuacja się zmieniła w oka mgnieniu - z kopciuszka - faworyt. Trochę żal złego postawienia na obcokrajowców ale kto mógł przypuszczać, że Kasper z KSM około 9 zacznie traktować żużel rekreacyjnie - nawet jeśli był namówiony przez działaczy do przedłużenia kariery o 1 sezon. Handberg - no cóż na większość zespołów 1 ligi na spoko by wystarczył, ale nie koniecznie gdy chcieliśmy awansu. Nieszczęśliwie gdy staliśmy się jednym z pretendentów do awansu to rynek nazwisk zawodników zagranicznych skórczył się totalnie. Właściwie to Kaj był ostatnim z liczących się. Trudno więc o obsadę obcokrajowców mieć do kogoś pretensje. Start miał tylko spokojnie odjechać sezon.
    Czy można mieć pretensje do któregoś z zawodników krajowych. Na pewno żadnych do Cegły i Łukaszewskiego, Hućko - bez rewelacji, pozytywnie młodzi, a zagadką dla mnie jest K. Jabłoński. Szczerze mówiąc dziwię się trochę tym, którzy zarzucają mu nie trenowanie. W dzisiejszych czasach trenują w zasadzie juniorzy, a senior z treningu wynosi co najwyżej ustawienia motocykla - co zresztą jesienią nie ma żadnego znaczenia, bo co godzinę pogoda się zmienia. Moim zdaniem Jabłoński przestał się rozwijać już w ubiegłym roku. Bardzo mu zaszkodziła Piła i Anglia, zwłaszcza to drugie bardzo szkodzi polskim zawodnikom. Odkąd jeżdżą w Anglii jakby zapominali, że źródłem utrzymania jest liga polska, a Anglia to fanaberia i to dość kosztowna. Tak więc wracając do Jabłońskiego to po ubiegłym sezonie sądziłem, że obudzi się, ale niestety jak przyszedł rywal mocniejszy to sen trwał dalej. Może mu zamiast kolejnego motocykla jest potrzebny porządny psycholog.
    Jeśli zawodnikowi regularnie pękają łańcuchy to pilnie zmienia ich producenta. A w przypadku Jabłońskiego w ciemno można było postawić, że w każdym meczu choć jeden defekcik z tego tytułu się trafi. Niestety owe łańcuchy przegrały awans w pierwszym barażu.
    Reasumując pozostał niedosyt, choć jak się wydaje awans może się przytrafić nawet szybciej jak za rok....., a nawet jeśli nie - to z założenia i przyzwoitości powinno się kontraktować drużynę na przyszły sezon jakby miała startować w ekstralidze. Bo jeśli będzie inaczej, to te tysiące ludzi którzy zostawiali pieniądze w kasach klubu kupując bilety, dla których Gniezno jest wielkie, odejdzie i pozostanie zwykła szarzyzna.
    Przeżywałem przez lata w Gnieźnie wzloty i upadki, vice mistrzostwo kraju, spadki z ligi, ale zawsze co roku w kwietniową niedzielę, człowiek szedł na stadion dla emocji i wzruszeń i nowych nadziei.I tego życzę kibicom Startu na nowy sezon. Do zobaczenia prędzej czy później w ekstralidze.
    A pozostałym tym najbardziej zadziornym przypominam, że fortuna kołem się toczy i raz się jest na wozie raz pod nim, a upadek czasami jest niespodziewany i bardzo bolesny.
    Gratulacje dla Zielonki, gratulacje dla Gdańska choć nie bardzo wiem co znaczy ten tekst http://www1.gazeta.pl/trojmiasto/1,35617,1080231.html
    Współczuję kibicom GKS-u tej huśtawki nastrojów , ale co do losów trenera i większej części drużyny to przewidywałem to wcześnie. Murzyn zrobił swoje - murzyn może odejść. A Majewski dalej na stołku.
    Pozdr.

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    suma sumarum

    to był naprawdę dobry sezon dla Startu !!!
    Przed sezonem szczerze mówiąc nie liczyłem na wiele.
    Przyjście do Gniezna Cegły - zabrzmiało ja cud, jakiś sen.
    Choć pierwszy mecz w Zielonce bez krzyśka pokazało, że będzie to waleczny team !
    Jechaliśmy w sumie bez wartościowych stranierri,
    ale siłą naszej drużyny był wyrównany krajowy skład.

    [b]WIELKIE DZIĘKI DLA CAŁEJ DRUŻYNY NASZYCH ORŁÓW !!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •