Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 76

Wątek: Protasiewicz vs Gollob

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    26-02-2002
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Protasiewicz vs Gollob

    WITAM

    Pepe oficjalnie potwierdzil na czacie GW konflikt pomiedzy nim a T. Gollobem. Stwierdzil nawet, ze niedlugo sie "odgryzie"... pelny zapis czatu juz niedlugo na portalu GW...
    Wedlug mnie Pepe powinien odejsc - nie mozna w klubie trzymac fermentu


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie może być w jednym klubie dwóch gwiazd a takimi są napewno gollob i protasiewicz.myślę że protasiewicz odejdzie z bydgoszczy a gdzie zawita tego sam chyba nie wie

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Racja myślę że nadchodzi koniec jazdy w jednym zespole Golloba i Protasiewicza, Pepe sobie świetnie poradzi gdzie indziej, ale Polonia będzie musiała kims go zatapic, albo drugim dobrym obcokrajowcem albo Cegielskim :)
    Zreszta nigdy sie obaj nie darzyli zbytnią sympatią, zbyt rózne charakterki i chec liderowania, dodatkowo strasznie mieszał PaPa Gollob, który głośno i otwarcie kiedy tylko mógł krytykował Prostasia, stawiając go nawet nie za Tomkiem ale i za Jacusiem hehe.

    Pozdrawiam

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    290
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pepe bedzie jezdzil we wrocku to juz przesadza sprawe sam mowil ze albo bydzia albo wrocek rusko jest szczesliwy :)

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo lubię Piotrka ale czasami zachowuje się jak szczeniak. Z całym szacunkiem ale w konflikcie mogą uczestniczyć dwie, w miarę równe strony. Pepe nie jest rywalem dla Golloba, bo obu dzieli prawdziwa przepaść. Jeżeli Protasiewicz nie umie się pogodzić, że w Bydgoszczy zawsze będzie "tym drugim" powinien zmienić klimat.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    945
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Byc moze jest miedzy nimi konflikt tylko ze, 90 % winy za to ponosza wscibscy i bezczelni dziennikarze ktorzy rozdmuchuja i dodaja "pikanterii" slowom wypowiedzianym przez zaineresowanych zawodnikow, pozdr.
    TOMEK GOLLOB wystąpił w 28 Wielkich finalach: 10-I, 2-II, 6-III, 10-IV, czy to wymaga komentarza? Jest wielki!
    Ukryta zawartość
    THE ONLY EASY DAY, WAS YESTERDAY

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem najlepszym wyjściem jest powrót Protasa do Zielonki!!.Tam razem z Kurmankiem,Hamilem?! i niezatapialnym Huszczą byłaby całkiem fajna ekipa.Narra...

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe, gdzie Protasiewicz wyląduje?

    Ten konflikt trwa już od kilku lat,
    tyle, że teraz się uaktywnił wypowiedziami
    Tomasza Golloba, i brakiem kasy PePe.
    Osobiście chciałbym, żeby wrócił do
    Zielonej Góry, ale to jest chyba nierealne.

    "Jestem zegarem, dostałem wskazówki od psychiatry"

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach

    niec odejdzie.....

    niech odejdzie do takiego klubu gdzie będą muu wypłacać kase i gdzie będzie sie dobrze czół a od dawna mówie sie o tym że sie nie lubią ...

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja się dziwie Protasiewiczowi,że tak długo wytrzymał z tym Gollobem.....który zawsze musi być najlepszy...number one..
    Według mnie Cegielski też miałby z nim konflikty...zresztą każdy kto "odważyłby" się być lepszy od mistrza GOLLOBA..
    Papa Gollob skrzywił mu psychike wpierając,że jest najlepszy na świecie...ale to juz problem psychologów.

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie wiem czy dobrze mu wyjdzie przejście do Wrocławia ponieważ zauważyłem że wszyscy dobrzy zawodnicy przechodzący do Wrocławia (a było ich już kilku)zaczynają nagle osiągać bardzo słabe wręcz tragiczne wyniki,lub w najlepszym razie nie spełniają pokładanych w niech oczekiwań.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    o czym Wy mówicie?

    Hej ludzie!!! O czym wy mówicie! Protas zostanie w Bydgoszczy! Nie rozmawiał jeszcze z żadnych klubem i za wszelką cenę chce tu jeździć....

    Od 97r. jest w Polonii i były momenty lepsze, ale zasadniczo nigdy za sobą nie przepadali z Tomkiem. Ale sa zawodowcami, a nie dziećmi, które mówią "Ja go nie lubię to nie będę z nim jeździł". No co Wy!!! Ja dam sobie rękę uciąć, że Piotr zostanie u nas i wydaje mi się śmieszne mówienie, że jest już we Wrocławiu... Z tego, co pamiętam to za każdym razem jak kończył mu się kontrakt z Bydgoszczą mówiono, że już właściwie jest zawodnikiem Atlasu!! I co? Jakoś nadal nie jest! Zawsze mnie trochę śmieszą te prognozy przedsezonowe i dziwne, że kibice, którzy nie jeden sezon transferowy przeżyli nadal tak się tym ekscytują.

    Nie ma tu chyba informacji o co tak naprawdę chodzi w tym konflikcie. Ja szczerze mówiąc nie znam całej sprawy. Jeśli ktoś oglądał na bieżąco ostatnie mecze to można było zauważyć współpracę na linii Gollob - Protasiewicz. Były nawet takie propozycje żeby stworzyć team Pe-Gol. Zresztą na tym chacie Protas nie powiedział, ze to jest niemożliwe.
    I wszystko było między nimi w miarę dobrze do Złotego Kasku, kiedy to Tomuś zaczszycił go środkowym palcem lewej ręki! To dopiero jest dziecinne!

  13. Powrót do góry    #13
    Zbanowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    1,121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    TYLKO W ZIELONEJ GÓRZE !!!

    We Wrocławiu "przepadło" wielu zawodników to fakt, ale nie mniej przepadło przy udziale Gollobów w Bydgoszczy. Jedynym wyjątkiem jest Protas, który po tej przygodzie nie tylko,że nie "przepadł" - ale okrzepł. A teraz gdzie pójdzie - może mić tylko lepiej a straszenie,że we Wrocławiu przepadnie to tak jak straszenie dzieci kominiarzem. Jednak najlepiej to będzie miał w Zielonej Górze, bo tu będzie się czuł jak w swoim domu. Powstaje pytanie : kto będzie tak odważny aby zająć jego miejsce w Bydgoszczy? Może będzie nim obcokrajowiec?....a który to zechce na kreskę ?

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik Awatar oki
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    367
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 8 w 5 postach
    Pepe oficjalnie potwierdzil na czacie GW konflikt pomiedzy nim a T. Gollobem.
    Cytat z zapisu czatu :
    Pytanie:"Czy konflikt dotyczy tylko Pana i Gollobów, czy też ma szerszy wymiar?"
    Odpowiedź:"Słowo konflikt jest zbyt mocne. Po prostu dochodzi do nieporozumień."
    Stwierdzil nawet, ze niedlugo sie "odgryzie"...
    Pytanie:"Co Ci pokazywał ręką Tomasz Gollob podczas waszego biegu na Złotym Kasku? Czy to był fuck?"
    Odpowiedź:"Tak, to był ten gest. Zachował się dziecinnie. Obym na imprezie wyższej rangi tym samym mu się nie odwdzięczył."

    Czy widzisz różnice pomiędzy tym co napisałeś a tym co powiedział Protasiewicz???!!!!!
    Jeżeli tak to może sobie odpuść bo takich co to się doszukiwali kofliktów już było wielu!!!
    A jeżeli nie to jedna rada nie dziel się tym co tobie się wydaje z innymi !!!

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2002
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Oki

    Rozumiem Oki, że ty uważasz, że jest wszystko w porządku. Jeśli dwóch żużlowców z tego samego klubu traktuje się w ten sposób (fuck), to chyba jakiś ferment jest. Ja myślę, że Protasiewicz faktycznie powinien odejść. W drużynie bardzo ważna jest atmosfera...

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O czym tu mowa???

    Czy Protasiewicz rozmawial na temat kontraktu z innymi klubami?? Mi tylko wiadomo ze przeprowadzil rozmowe z Bydgoszcza, wiec nie weim dlaczego niektorzy mowia ze Protas napewno przejdzie do ich klubu.
    A co do konfliktu z Gollobem to zaczal sie on juz od IMP chyba 96 lub 97 r.Wtedy w biegu finalowym doszlo do upadku tych dwoch zawodnikow.Sedzia nie mogl roztrzygnac kto z nich byl sprawca wypadku.Protas na dowod winy Golloba pokazywal wygiete szprychy w swoim motocyklu a Gollob mowil ze to tylko autorska sztuczka w wykonaniu Piotra.Jednak sedzia zdecydowal wykluczyc Tomasza i to pzresadzilo o tytule IMP dla Protasiewicza.
    Ale dosyc tej historii.Pepe I Tomek to dwie silne indywidualnosci i wlasnie dlatego panuje miedzy nimi niezgoda.Lecz trwa ona juz 6 lat wiec napewno nei bedzie ona przeszkoda dla startow Protasa w Bydgoszczy.
    Naszczescie nie widac tej niezgody jak Bydgoszcz zdobywa tytuly DMP, wiec nie jest tak źle ;)
    A co do środkowego palca na Zlotym Kasku to ja widzialam jak Gollob pokazal wskazujacy palec w strone Protasa.

    I tyle ode mnie.Niech kibice innych klubow przede wszytkim Zielonej Gory, i Wroclawia nie robia sobie duzej nadzieji na przejscie Protasiewicza bo on powtarzal nie raz ze chcialby jeździc w Bydgoszczy i nie przeszkadza mu konflikt z Gollobem.Mozecie sie zawiecs wroclawiane i zielonogorzanie ...

    I jeszcze do GFalcon:
    Dlazcego Protas ma odejść????Tak samo moge powiedziec ze gollob powinnien odejsc, dlaczego Protas???
    A poza tym zaden z nich nei powinnien odejść, zeby tylko taka atmosfera byla w niektorych klubach.Jakos ich nie zgoda nie przeszkadza klubowi w zdobywaniu DMP a chyba dlatego chcesz zeby pepe odszedl bo chcesz zeby Bydgoszcz nie byla taka mocna jak w tym sezonie.
    Pozdrawiam

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co do konfliktu z Gollobem to zaczal sie on juz od IMP chyba 96 lub 97 r.Wtedy w biegu finalowym doszlo do upadku tych dwoch zawodnikow...
    No akurat z tym konfliktem to było trochę inaczej, bo zaczął się od Papy Golloba, a ten IMP, w którm Tomka wykluczyli był trochę później, bo w 1999 r.

    A co do środkowego palca na Zlotym Kasku to ja widzialam jak Gollob pokazal wskazujacy palec w strone Protasa.
    No śmiem twierdzić, że Protas widział lepiej! Zresztą gcyby Tomek chciał go puścić to przecież by zwolnił. Oglądałam to z milion razy na powtórkach i ciężko stwierdzić co to było...


    I to, co już pisałam wcześniej: Protas nie odejdzie z Polonii i kropka! :) Przekonamy się za kilka tygodni!

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiadomo nie od dzis, że Protas największe sukcesy indywidualne odnosił w Zielonej Górze i Wrocławiu!!! Pepe powinien wrócić albo do Wrocławia albo do Zielonej Góry!!! Konfliktu wtedy żadnego nie bedzie :);)

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niussia:
    Dzieki za poprawke, ten wypadek byl 1999r.
    No tak ale ich bezposredni konflikt zaczal sie od tego wydarzenia.
    Nie czytalam wypowiedzi Pepe na czacie tylko mowilam co mi sie wydawalo co widzialam , bardzo mozliwe ze gollob pokazal mu srodkowy palec.

    Pozdro

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik Awatar oki
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    367
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 8 w 5 postach

    GFalcon
    Nie nie uważam że to jest wporządku!!! Ale nie można z powodu pokazania przez Golloba palca(wszystko jedno który to był PePe mówi że środkowy to chyba dobrze widział) przekręcać czyichś(nie wiem czy to się tak pisze :) ) wypowiedzi!! Pozatym wydaje mi się że Tomek postąpił tak w ferworze walki(byłem na ZK i widziałem jak Tomek z PePejem walczyli bark w bark przez 1,5 okrążenia!), wiadomo przecież nie od dziś że Tomek jest impulsywny szczególnie w trakcie zawodów. Widać było że mocno mu zależy na zdobyciu 4tego mistrzowskiego trofeum( DMP IMP MPPK ) i wg mnie to było przyczyną tego że zachował się tak jak się zachował, a jakieś tam konflikty z Protasem!!!
    Z drugiej strony ciekawe po co Gollob miałby jakis konflikt rozpoczynać?? Co by mu to dało???

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pepe

    Z tego co wiem to konflikt pomiedzy Tomkiem, a Piotrkiem trwa juz troche czasu. Jednak jak zauwazacie nie przeszkadza to bydgoszczy zdobywac tytulow mistrzowskich. Co do transferu Pepe do Zielonki to jest to narazie mozliwe w 5%. W wywiadzie Pepe powiedzial, ze prowadzi rozmowy z Bydzią, ta zobowiazala sie do zaplaty polowy dlugow do konca tego roku. Pepe powiedziel rowniez, ze w zimie chce miec juz zamkniety temat w jakim klubie bedzie jezdzil. Najprawdopodobniej bedzie to Bydgoszcz, gdyz tam sie zadomowil i z ta druzyna odnosi sukcesy. Chcialbym jednak, aby te bezsensowne PLOTKI o przejsciu Protasa do Zielonki sie sprawdzily, ale nie wiem na ile jest to mozliwe.

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    05-09-2002
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja wim że długi poloni bydgoszcz są bardzo duże praktycznie nie do spłacenia a z transferem do zielonej jest nawet prawdopodobnie bo pepe ma tu dziewczyne przyszłą żone ale nie można zapomniec o wrocławiu któźi oferują mu sporo kasy !! Wybór nalezy do protasa ale sam mówi że jedzie tylko dla kibicóow a nie dla kasy , więc w rodzinnym mieści było by mu dobrze

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego wynika iz ten topik to kolejne wielke halo na Golloba tak jak ten ostatni ze niby Tomek powiedzial cos zlego o polskich zuzlowcach w gazecie. Wiec ludzie przestancie wywolywac sensacje, skoro nie lubicie Golloba i nie mozecie przebolec ze jest najlepszy to chociaz przestancie sie zachowywac jak 4 ligowi dziennikarze szukajacy wszedzie wielkich sensacji. A ty Myla cweli to poszukaj lepiej w swojej rodzinie.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik Awatar oki
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    367
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 8 w 5 postach
    Champion
    Podany przez ciebie link odnosi sie do zapisu czatu ale z roku 2001!!!!
    to jest nagłówek tekstu do którego odnosi się link:
    "Piątek, 19 października, godz. 13:00
    Protasiewicz, Piotr - zapis czatu
    Od lat jeden z najlepszych polskich żużlowców. Indywidualny mistrz świata juniorów z 1996 i mistrz Polski z 1999 roku. W tym roku wygrał prestiżowe zawody o Złoty Kask. Zdobywca złotego i srebrnego medalu drużynowych MŚ.
    W tym roku 19 października to jest SOBOTA( a tak wogóle to dzisiaj jest piątek więc byłby problem z przeprowadzeniem tej rozmowy :) )
    W roku 2001 zawody o ZK faktycznie wygrał PePe ale tegoroczne wygrał Tomek!!

    Zapis tegorocznego cztu z Piotrkiem znajduje sie pod adresem: http://www2.gazeta.pl/czat/1,21977,1066272.html
    :)

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach

    o w morde....

    Champion
    Podany przez ciebie link odnosi sie do zapisu czatu ale z roku 2001!!!!
    to jest nagłówek tekstu do którego odnosi się link:
    "Piątek, 19 października, godz. 13:00
    Protasiewicz, Piotr - zapis czatu
    Od lat jeden z najlepszych polskich żużlowców. Indywidualny mistrz świata juniorów z 1996 i mistrz Polski z 1999 roku. W tym roku wygrał prestiżowe zawody o Złoty Kask. Zdobywca złotego i srebrnego medalu drużynowych MŚ.
    W tym roku 19 października to jest SOBOTA( a tak wogóle to dzisiaj jest piątek więc byłby problem z przeprowadzeniem tej rozmowy :) )
    W roku 2001 zawody o ZK faktycznie wygrał PePe ale tegoroczne wygrał Tomek!!

    Zapis tegorocznego cztu z Piotrkiem znajduje sie pod adresem: http://www2.gazeta.pl/czat/1,21977,1066272.html
    :)
    o w morde....ale gafa...zaraz usuwam ten wpis....

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myla
    cyt " niec odejdzie.....
    niech odejdzie do takiego klubu gdzie będą muu wypłacać kase i gdzie będzie sie dobrze czół a od dawna mówie sie o tym że sie nie lubią gollob to cwel i tak już dal mnie pozostanie "

    A ile masz lat dziecinko?


    Colombo
    cyt: "Ja się dziwie Protasiewiczowi,że tak długo wytrzymał z tym Gollobem.....który zawsze musi być najlepszy...number one..
    Według mnie Cegielski też miałby z nim konflikty...zresztą każdy kto "odważyłby" się być lepszy od mistrza GOLLOBA..
    Papa Gollob skrzywił mu psychike wpierając,że jest najlepszy na świecie...ale to juz problem psychologów."

    Po częsci się z Tobą zgadzam ale nie wiem czy zauważyłeś w jakim tonie o Tomku wypowiada się Cegła i Pepe .Jestem pewien ,że Krzysiek byłby mniej problemowym liderem drużyny( jednym z 3,4? ) niż Protek.




  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    417
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Przejście Protasa do Zielonki jest prawdopodobne,chce tylko dostać jak najwięcej z pieniędzy ,które "wisi" jemu klub z Bydgoszczy i dlatego jeszcze im mydli oczy o
    rzekomej chęci występów aw następnym sezonie

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Scenariusz raczej jest już z góry nakreślony
    Protasiewicz pozostanie w bydgoszczy pod warunkiem otrzymania takiej kasy jaką sobie zaśpiewa
    A to ze Rusko bedzie go pragnął to sprawa normalna
    Przeciez ten czlowiek musi mieć w zespole polowe polskich zuzlowców tylko po to aby spelnil sie jego (nierealny) sen o mistrzostwie
    A tak jeszcze co do pepe
    żal mi klienta bo niby chce podskoczyc do golloba a za cholere nie wie jak to zrobić


  29. Powrót do góry    #29
    Początkujący
    Dołączył
    26-02-2002
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pepe nie taki pewny

    Moim zdaniem Pepe bedzie musial przystac na warunki klubu - jezeli nie, to po porsitu odejdzie i nikt z nim nie bedzie dyskutowal - za duzo narozrabial

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach

    Czat

    Całkiem ciekawy był ten wspomniany czat z Protasiewiczem (zwłaszcza w kontekście konflitku z Gollobem). Wczoraj popełniłem gafe i przytoczyłem tu niewłaściwy zapis czata, tym razem jednak umieszcze tutaj już "prawidłową" wersję zapisu z ostatniego czata (wybrane przeze mnie fragmenty):


    twójfan#: Na jakim etapie jest sprawa zaległych pieniędzy od Oktanu - sponsora z zeszłego sezonu?

    Nie ma Oktanu, nie ma pieniędzy. Po prostu zostałem oszukany przez tę firmę.

    dux#: Co Ci pokazywał ręką Tomasz Gollob podczas waszego biegu na Złotym Kasku? Czy to był fuck?

    Tak, to był ten gest. Zachował się dziecinnie. Obym na imprezie wyższej rangi tym samym mu się nie odwdzięczył.

    niuniek#: Czy to znaczy, że Tomka nie wolno wyprzedzać?

    Nie sądzę. Na tym polega przecież żużel.

    j23#: Myślałem, że z Tomkiem i Tobą jest już wszystko OK.

    Widocznie było.

    korba#: Pytanie podstawowe: zostajesz czy odchodzisz?

    Siedliśmy z działaczami do pierwszych rozmów. Teraz piłeczka jest po stronie klubu. Po dwóch, trzech tygodniach będzie można więcej na ten temat powiedzieć.

    Mihalo#: Czy nie jest bez sensu to, że dwóch najlepszych polskich zawodników ( Ty i Gollob) się zwalcza?

    Po raz kolejny mówię, że nie ja to zacząłem.

    korba#: Czy spowodował to powrót Jacka?

    Nie.

    Aniulek#: To znaczy, że nie ma mowy o teamie Pe-Gol na przyszły rok?

    Wszystko jest możliwe.

    twójfan#: Skoro tak szczerze odpowiadasz o fucku, czy to oznacza, że palisz za sobą mosty w Bydgoszczy (wobec Golloba)?

    Na tym chyba polega szczerość, a żadnych mostów nie palę. Jeździłem tu i chcę jeździć nadal.

    impuls#: Czy nie obawiasz się zawarcia nowego kontraktu z Polonią z uwagi, że płatności będą jak w tym roku?

    Kontrakt musi być wiarygodny i taki podpiszę.

    twójfan#: Ile dostaje zawodnik Twojej klasy za zdobyty punkt w polskiej lidze? Proszę, nie zasłaniaj się tajemnicą handlową.

    To jednak niestety jest tajemnica handlowa.

    dux#: Kogo się bardziej w Polonii ceni, Ciebie czy Tomka? I dlaczego nie podpisano z Tobą kontraktu w obecności prezydenta Jaskiakiewicza?

    To pytanie do szefostwa klubu i prezydenta Jasiakiewicza.

    dux#: Czy zdecydujesz się na obniżenie swojego kontraktu, tak jak uczynił to Gollob?

    To jest jeszcze temat do negocjacji. Na razie jeszcze nie mówiliśmy o tym z władzami Polonii.

    Kamuzka26#: Co jest powodem tego, że jeździsz powiedzmy sobie nie za rewelacyjnie na GP?

    Dziękuje za delikatne określenie, ale obiecuję, że w przyszłym roku - chociaż sporadycznie - ale będzie dobrze.

    twójfan#: Ile masz w końcu samochodów i jakie? Czy to był przypadek, że mercedesa okularnika kupiłeś w tym samym momencie, kiedy Gollob?

    Nie. A samochodów mam wystarczającą ilość potrzebną do wykonywania zawodu.

    j23#: Czy grałeś w tenisa z Tomkiem Gollobem?

    Nie, i nie planuje

    twójfan#: Dlaczego Gollob pożycza w meczach motory kolegom z drużyny, a ty nie?

    Też pożyczałem wielokrotnie. I jeśli którykolwiek z kolegów wyrazi taką chęć, nigdy nie ma problemu

    dux#: Czy nie warto opuścić Polonii, żeby wyjść z cienia Golloba?

    Nie czuję się w cieniu Golloba

    j23#: Dlaczego nie chcesz grać z Tomkiem w tenisa? A może z Jackiem?

    Mam innych partnerów sparingowych. Jak chcesz, możemy się umówić na grę.

    korba#: Dlaczego Ty i Gollobowie powtarzacie, że chcielibyście skończyć tu kariery? Atmosfera klubu, rodzina czy co? Przecież ostatnio nie działo się w Polonii najlepiej.

    Atmosfera to nie tylko klub, ale przede wszystkim wspaniała atmosfera na trybunach, którą wytwarzacie

    kamil#: Czy konflikt dotyczy tylko Pana i Gollobów, czy też ma szerszy wymiar?

    Słowo konflikt jest zbyt mocne. Po prostu dochodzi do nieporozumień.

    Kamuzka26#: KSM w 2003 r. - jaka jest Twoja opinia na ten temat?

    Sytuacja finansowa klubów dopuszcza zniesienie KSM, gdyż bogatych klubów nie ma i uważam, że powinno się znieść KSM

    kamil#: Jakkolwiek by to nazwać, "nieporozumienia" wpływają na atmosferę i odciągają kibiców od stadionu.

    Nie jest to moja wina.

    kamil#: Czy pożyczyłbyś Jackowi motocykl w czasie meczu ligowego?

    Tak.

    ___________________________________

    Pełny zapis czata pod adresem http://www2.gazeta.pl/czat/1,21977,1066272.html

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pepe nie płacz
    a tak się zastanawiam... po co właściwie protas jest bydgoszczy potrzebny
    mam propozycje
    cegła za protasa
    jak będzie kasa !!!!!!!

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pepe nie płacz
    a tak się zastanawiam... po co właściwie protas jest bydgoszczy potrzebny.

    No właśnie po co wam Protasiewicz !?
    Wam nie potrzebny a we Wrocławiu się przyda :)

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No właśnie po co wam Protasiewicz !?
    Wam nie potrzebny a we Wrocławiu się przyda

    A gdzie by się Protas nie przydał?!

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    30-09-2002
    Postów
    196
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    Mam kilka wątpliwości dotyczących konfliktu Piotrka z Tomkiem.
    -to jest kwestia ich znaków zodiaku,Tomek z pod znaku Barana jest impulsywny i zanim pomyśli już popełnia gefę, musi poprostu zacząć nad sobą pracować.Wiem że można bo jestem też z Barana i mi się udało.Trzymam kciuki za Tomka.
    -byłem na kasku i widziałem ten ruch ręką Tomka. należy wiezyć Piotrowi bo przecież jest jednym z nas/Bydgoszczaninem /Mam rodzinę w Zielonej i z Zielonej pochodzi moja żona ale mieszkamy i żyjemy w Bydgoszczy i tak już zostanie.Tomek musi się pogodzic że Piotr też już wybrał swoje miejsce i jest to Bydgoszcz. Pozdrawiam jednego i drugiego.
    WCHODZI@wp.pl

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiadomo nie od dzis, że Protas największe sukcesy indywidualne odnosił w Zielonej Górze i Wrocławiu!!! Pepe powinien wrócić albo do Wrocławia albo do Zielonej Góry!!! Konfliktu wtedy żadnego nie bedzie
    Co???? O jakich Ty sukcesach mówisz? W Zielonej Górze? Co on osiągnął w Zielonej Górze? Medal MPPK? Czy Wy w ogóle macie pojęcie o karierze Protasiewicza?? Chyba niewielkie! Faktycznie jeżdżąc we Wrocławiu zdobył tytuł IMŚJ, ale zawody w gronie seniorów to troche inna bajka i nie można w ogóle próbowac tego porównywac ze startami w GP. Z Polonią Protas zdobył 4 tytuły DMP, 1 brąz DMP, 4 złota w MPPK i dwa srebra, a poza tym złoto w IMP w 99 i zeszłoroczny Złoty Kask. Jak dodać do tego trzy awanse do GP to chyba nie mamy o czym mówić.

    do zielonej jest nawet prawdopodobnie bo pepe ma tu dziewczyne przyszłą żone
    No z tego, co wiem to Kaśka mieszka już ładnych parę lat tutaj, więc ten argumet jest bardzo chybiony.

    Przejście Protasa do Zielonki jest prawdopodobne,chce tylko dostać jak najwięcej z pieniędzy ,które "wisi" jemu klub z Bydgoszczy i dlatego jeszcze im mydli oczy o
    rzekomej chęci występów aw następnym sezonie
    Sam to wymyśliłeś czy ktoś Ci pomagał??

    -to jest kwestia ich znaków zodiaku,Tomek z pod znaku Barana jest impulsywny i zanim pomyśli już popełnia gefę, musi poprostu zacząć nad sobą pracować.Wiem że można bo jestem też z Barana i mi się udało.Trzymam kciuki za Tomka.

    O mój Boże! Nie - to już zachodzi za daleko. Proponuję nie bawić się w astrologię, co?!

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co to za bzdury ktore tutaj wypisujuecie???
    Wiadomo Protasiewicz z Gollobem nei daza siebie sympatia, ale przeciez tez sie nie nienawidza!
    Jesli by tak za soba nie przepadali to tak by dlugo nei jeździli ze soba w klubie.Gollob wyraźnie powiedzial w jednym ze swoich wywiadowa ze chcialby aby Protasiewicz jeździl w Bydgoszczy.I mysle ze Pepe zostanie w Bydgoszczy na dobre tak samo jak bracia Gollobowie.
    A do tych ktorzy mowia ze po co nam Protas-po to zeby zdobywac DMP...Wiem ze tez chcielibyscie go miec w klubie lecz to niemozliwe ;)
    cyt: "Ja się dziwie Protasiewiczowi,że tak długo wytrzymał z tym Gollobem.....który zawsze musi być najlepszy...number one..
    Według mnie Cegielski też miałby z nim konflikty...zresztą każdy kto "odważyłby" się być lepszy od mistrza GOLLOBA..
    Papa Gollob skrzywił mu psychike wpierając,że jest najlepszy na świecie...ale to juz problem psychologów."

    Jakos inni zawodnicy lubia Golloba i napewno chcieliby jeździc z nim w parze.Tomasz jest nr.1 i nei ma do tego watpliwosci i inni zawodnicy o tym doskonale wiedza.A male nieporozumienie miedzy nim a Protasem o niczym nie swiadczy bo nei wszyscy musza sie lubic.Tak samo ty nie przepadasz za kims.Mozesz nie lubic Golloba ale nie musisz z niego roibic jakiegos chama.]

    Pozdro

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja twierdze ze Pepe i tak pojdzie albo do Zielonki albo do Wrocka

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [qupte]Mozesz nie lubic Golloba ale nie musisz z niego roibic jakiegos chama.[/quote]

    Ja nie robie z niego chama....tylko uważam,że Gollob jest za bardzo zadufany w sobie,nie docenia klasy innych zawodników -szczególnie z krajowego podwórka-.
    Jak się zachowywał w GP jak Cegielski go wyeliminowł w Chorzowie???...był wielce obrazony....
    Można podawać wiele takich przykładów...
    Wszysy o tym doskonale wiedzą,że jak którys z Polskich zawodników objedzie Tomusia w jakimkolwiek turnieju to zachowuje sie jak rozkapryszone dziecko.
    Ja go nie lubie za to,że nie docenia rywali!!...i uważa sie za mistrza świata...którym nigdy nie zostanie...

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Colombo hahah LOL nie dosc ze jestes prorokiem to wg ciebie od teraz kazdy ktop rzyjedzie w GP na 3 lub 4 miejscu musi sie cieszyc i dziekowac tym zawwodnikom co przyjechali przed nim hahahaha.

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja go nie lubie za to,że nie docenia rywali!!...i uważa sie za mistrza świata...którym nigdy nie zostanie...
    Tomek nie docenia rywali?! Chyba nie wiesz co mówisz! Miewa humorki i ma dość ciężki charakter, ale z tym to przesadziłeś!

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w zasadzie to chlopaki się kochają a ta cała zadyma to tylko pod kibiców - aby się im nie nudziło przez zimę.
    a co do golloba...
    fakt faktem że się chlopak unosi i wywyższa ale ten sezon mu dobitnie pokazał że już nie powinien.
    to wszystko
    czesc

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    525
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Ludzie czy wy dokładnie z uwagą czytali się rozmowe protasiewicza na czacie. Protasiewicz mówił cytuje "Konflikt do za mocne słowa, między mną a Gollobem są małe nieporuzumienia" Co to zagadabnie że dwóch gwiazd takich ja protas i gollob nie może jeździć razem. Od tylu lat jeżdzą razem jakoś sie daje i w lidze nigdy protasiewicz nieczuł sie w cieniu Golloba, on też to mówił na czacie.
    Kolejna że nieprawdom jest to że Tomasz Gollob bedzie w padał w konfliktym obojętnie z jakim zawodnikiem. Nie porównujcie go do władzia golloba.

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Utek widzę, że Ty chociaż łapiesz o co chodzi... :)

    Takiej świetnej atmosfery wśród zawodników nie było w POlonii bradzo długo.... Byłam na wszystkich meczach o złoto od czasu przyjścia Protasa do Polonii i mogę sobie porównać jak to wyglądało.

  44. Powrót do góry    #44
    Zbanowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    1,121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Utek 20" napisał :"Kolejna że nieprawdom jest to że Tomasz Gollob bedzie w padał w konfliktym obojętnie z jakim zawodnikiem. Nie porównujcie go do władzia golloba".

    W tym przypadku uczeń zdecydowanie przerósł swego nauczyciela ...

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    525
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Sorki gościu coty gadasz od rzecz. Prawdom jest to że Gollob ma pewne cechy (wady) odziedziczone od ojca ale to nie znaczy że jest tak samo nienormalny. Bo Władysław Gollob głosi wiele beznadziejnych bezsensownych tez, a Gollob wcale nie.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •