Pokaż wyniki od 1 do 34 z 34

Wątek: Gdańscy kibice wg Janosza z przeglądużuzlowego

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gdańscy kibice wg Janosza z przeglądużuzlowego

    Czwartek, 17 Października 2002 08:48
    Od: Marek Zarembski <marekz1@poczta.onet.pl>
    Do: <zuzel@uni-paderborn.de>
    Adres zwrotny: <zuzel@uni-paderborn.de>
    Temat: Gdansk ! Gdansk ? Gdansk :(
    Witam ponownie. Przepraszam za drugi list, ale nie wytrzymalem :)
    Nasz kolega Dominik Janusz popelnil na www.przegladzuzlowy.pl
    nastepujacy artykul. Z mojej strony bez komentarza :)
    Przepraszam za polskie znaczki.
    Pozdrawiam
    Marek Zarembski
    "Ach ten biedny nieszczęśliwy Gdańsk. Wiecznie krzywdzeni, wszyscy są
    przeciwko nim i robią wszystko, aby ten klub zniszczyć. Skąd ja wziąłem te
    słowa? Ano oczywiście od niezwykle obiektywnych i bezstronnych gdańskich
    kibiców, na których to ja niby się uwziąłem. No ale chyba jednak faktycznie
    się uwziąłem, bo trudno nie zwrócić uwagi, jeśli absurd goni absurd, a
    szowinizm i zapatrzenie we własne podwórko sięga maksimum.

    Przeanalizujmy ostatnie 12 miesięcy. Zaczęło się od sprawy Cegielskiego. Ten
    niedobry Krzysztof Cegielski ośmielił się źle powiedzieć o Gdańsku i
    upomnieć o swoje ciężko zapracowane pieniądze. "Precz z Cegłą" - krzyczeli
    wtedy gdańscy kibice. Przez długi czas wyglądało na to, że wychowanek
    Gorzowa nie wystartuje w żadnym polskim klubie, ale wtedy pojawił się ten
    niedobry trybunał PZM-ot, który ośmielił się sprzeciwić gdańskiej władzy i
    umożliwić Cegielskiemu starty w Gnieźnie. Dodatkowo od klubu odwrócili się
    sponsorzy, których, jak twierdzili gdańscy kibice, zapewne Cegielski
    zniechęcił do inwestowania w klub. Niesamowite, co potrafią tacy szowiniści
    wymyślić!!!

    Sezon przebiegał spokojnie, pomijając fakt, że ci obiektywni gdańscy kibice
    nie chcieli wypuścić z Gdańska żużlowców Włókniarza Częstochowa po tym, jak
    ci ośmielili się wygrać na ich terenie. Ale to już staje się w Gdańsku
    codziennością i chyba nawet ja muszę się do tego przyzwyczaić. I wszystko
    było dobrze, dopóki nie zaczęły się play-offy. Otóż kulejąca finansowo
    Polonia Piła przywiozła na spotkanie do Gdańska Jasona Crumpa i Gary
    Havelocka. No i zaczęło się. "Ktoś z zewnątrz musiał ich zasponsorować" -
    padały domysły. Co daleko szukać? Winny był oczywiście klub z Gorzowa, który
    liczył na porażkę gdańszczan no i się na nią doczekał. Tylko ciekawe, skąd
    oni mieli pieniądze, skoro jeszcze w zimie chcieli w ogóle wycofać się z
    rozgrywek. Chyba, że pan Mariusz Guzenda - prezes gorzowskiego klubu, żeby
    nie było jakichś niedomówień - odkrył złoża złota i platyny pod Gorzowem,
    tylko wolał zachować to dla siebie i jak ten harpagon nie podzielić się z
    innymi.

    Kolejna burza wybuchła, kiedy pewna już ekstraligowego bytu Polonia Piła
    przegrała dwukrotnie ze Stalą Gorzów, a potem pokonała u siebie Wybrzeże.
    Powstały rewelacyjne pogłoski o spółdzielni mającej na celu spuścić gdański
    zespół do pierwszej ligi. Tak więc Dobrucki celowo sobie odpuścił mecze ze
    Stalą, a cała Piła postanowiła zaszkodzić Gdańskowi oddając 4 punkty
    drużynie z Gorzowa. Przesadzam? To nie ja, drodzy czytelnicy, lecz ci
    właśnie gdańscy kibice, czy to zasiadający na trybunach, czy też piszący
    swoje przemyślenia w internecie. To od nich pochodzą te rewelacje. W
    spółdzielnię ponoć zaplątany był jeszcze ktoś z I ligi, bo miało mu się
    lepiej jeździć w barażach ze Stalą niż z Wybrzeżem. Na szczęście Apator
    Toruń okazał się jedyną uczciwą drużyną w Polsce, przegrywając w Gdańsku, a
    wygrywając w Gorzowie. No i spuścił klub Edwarda Jancarza do pierwszej ligi.
    Gdyby wygrał w Gdańsku, a przegrał w Gorzowie, byłby kolejnym członkiem
    antygdańskiej spółdzielni.

    W Gdańsku oczywiście zapanowała euforia. Ale wkrótce została brutalnie
    stłumiona podczas pierwszego meczu barażowego w Gnieźnie. Okazało się, że
    znów wszyscy chcą spuścić Wybrzeże do I ligi. Kiedy to wszystko szło po
    myśli gdańszczan, bo remisowali 18-18, sędzia zdecydował się przerwać mecz.
    No przecież odbyło się 6 wyścigów, to można było rozegrać jeszcze dwa. Tylko
    jakoś nikt w Gdańsku nie pomyślał, że skrzywdzony zostałby Start Gniezno. Bo
    na własnym torze jechaliby tylko 8 biegów, a w Gdańsku aż 15. Z góry byłoby
    więc jasne, że Wybrzeże miałoby wówczas większe szanse. Tak ja to widzę.
    Gdańszczanie widzieli inaczej. Nawet trener Romuald Łoś naczytał się chyba
    różnorakich internetowych list dyskusyjnych, bo jakieś takie nerwowe
    wypowiedzi padły z jego ust. Ostatecznie udało się mecz odjechać i to w
    pełnym piętnastobiegowym wymiarze.

    Aż mnie ciekawość zżera, co wymyślą gdańscy kibice po drugim meczu
    barażowym. Jeśli Wybrzeże nie wygra go co najmniej 9 punktami, to wtedy
    usłyszymy kolejne sensacje - że Cegielski od dawna planował zemstę na swoim
    dawnym klubie i postanowił ich spuścić do I ligi, że kluby z Wielkopolski
    podstawiły sprzęt Startowi, bo bliżej im do Gniezna niż do Gdańska, że ktoś
    namówił Janusza Kołodzieja, aby ten porozbijał Gustafssona podczas
    towarzyskiego meczu w Poole i stąd niedyspozycja Szweda, że...

    Zresztą co ja będę teoretyzował. Poczekamy, zobaczymy. Coś mi więc mówi, że
    pomimo umilknięcia motorów w całej Polsce, długo jeszcze będziemy mieli się
    czym emocjonować. Szczerze obawiam się jednak o zdrowie drużyny
    gnieźnieńskiej, a w szczególności Krzysztofa Cegielskiego, z którym gdańscy
    szowiniści mają rachunki do wyrównania.


    Zaznaczam ,ze nie jest to moje zdanie lecz Pana Janosza z przeglądu zużlowego
    Czy zgadzacie z się z zarzutami tego dziennikarza ?


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-12-2001
    Postów
    919
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aż mnie ciekawość zżera, co wymyślą gdańscy kibice po drugim meczu
    barażowym. Jeśli Wybrzeże nie wygra go co najmniej 9 punktami, to wtedy
    usłyszymy kolejne sensacje - że Cegielski od dawna planował zemstę na swoim
    dawnym klubie i postanowił ich spuścić do I ligi, że kluby z Wielkopolski
    podstawiły sprzęt Startowi
    -----------------------------------------------------------

    A moze panstwo Gollobowie w parku maszyn w Gnieznie i samo Lukaszewski ktory sie przyzna ze ma silnik od Jacka Golloba to jakas bajka Gdanskich kibicow?? Parodia!!

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kto to jest

    SKĄD JEST TEN GOŚCIU CO ON MÓWI ALE NIESTY CORAZ WIECEJ JEST LUDZI KTÓRZY NA NICZYM SIĘ NIE ZNAJĄ I TAKI JEST MÓJ WNIOSEK PO TYM CO TEN KOLEŚ PISZE, POWINNI POZBYWAĆ SIĘ TAKICH LUDZI A NIE DAWAĆ IM DO PISANIA TAKICH RZECZY.

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    22-06-2002
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    GKS !!!!!!

    To jakas glupota. Ten Janusz to jakis idiota. Po pierwsze nikt nie wyzywal Cegielskiego, tylko raczej wszyscy uwazali ze ma racje, bo mu kasy nie placili!
    Druga sprawa to mecz Pila-Gorzow - nie wiem jakim cudem Pila przegrala to bylo poprostu smieszne. Wyraznie bylo widac ze ten mecz sobie odposcili. Bo raczej ciezkozeby taka druzyna przegrala u siebie z najslabszym zespolem ekstraligi.
    A teraz najlepsze - co ten debil pieprzy wogole z tym Kolodziejem, to juz jakas glupota o tym gadac. Chyba to jest normalne ze zdarzaja sie kontuzje, i to najczesciej w najgorszych momentach ( tak jak teraz Marek Cieslewicz - chociaz pojedzie w meczu ).
    Ale o czym tu gadac jak jutro i tak Wybrzeze wygra co najmniej 50:40 :) Bez szans jest Start jesli Gustafsson i mlody Cielak pojada tak jakby nie mieli zadnych urazow. A jesli nie, to zapowiada sie dobry mecz.

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Eeee tam..

    Co tam sie przejmować gadką jakiegoś gryzipiórka, ktory probuje zrobić z nas kretynów... Przecież od razu widać, że to jest "przejaskrawione". Mam nadzieje, że ostatni raz widze wypociny tego goscia..

    I jeszcze jedno :
    "Otóż kulejąca finansowo
    Polonia Piła przywiozła na spotkanie do Gdańska Jasona Crumpa i Gary
    Havelocka. No i zaczęło się. "Ktoś z zewnątrz musiał ich zasponsorować" -
    padały domysły."

    No cóż.. moim zdaniem tak było.... ale przecież ja jestem tylko kibicem z "biednego, nieszczesliwego Gdańska".. pan Gryzipiórek oczywiscie wszystko wie najlepiej..
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    panie Janusz fajnie ma pan pod sufitem. Niech pan pisze tak dalej to TŻ napewno nieosiągnie poziomu brukowca. Oczywiście to sarkazm !!! Jeśli przynajmniej ten gość by sie interesował sprawą Cegły to by wiedział że to chodziło o text że "Żałuje że wyprzedziłem zawodnika RKMu na ostatnim Łuku". Gks awansował dla nas , a on powiedział że tego żałuje. I tak ten szowinistyczny redaktorek tego nieczyta. Panie J. talibów to my wynajeliśmy i to my torpedą trafiliśmy Kurska.

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    22-06-2002
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    GKS !!!!!!

    Skad on wogole jest? ( moze z gorzowa ). Ta gadka jest poprostu smieszna. Ale jak taki koles chce to niech se pisze! Tylko nie bardzo mu radze isc na mecz w Gdansku, bo to za biedny klub dla niego. Jak go podnieca takie cos to mu nie bronie pisac, ale u Gdanszczan sobie przesral!

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Janosz jest z Rzeszowa , a ciekawi mnie jedno? Czemu nagonka zawsze jest na najbiedniejszych ? Biedne kluby : Stal , Wybrzeże powinny działać razem a nie osobno bo inaczej jeden i drugi klub utonie w morzu a raczej oceanie długów.
    Pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    187
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Odpowiedz na "Manie prześladowczą" Pana Dominika Janusza

    Poniżej moje wypociny, które są odpowedzią na w.w. artykuł. Tekst ten przesłałem autorowi artykułu za posrednictwem Przeglądu żużlowego.
    Pozdrawiam.


    Niniejszy tekst powstał po przeczytaniu artykułu Pana Dominika Janusza pt. „ Mania prześladowcza” na łamach Przeglądu żużlowego. Pragnę podzielić się swoimi spostrzeżeniami po lekturze tego artykułu, który zawiera impertynencje wobec gdańskich kibiców oraz według mnie jest pozbawiony obiektywizmu. Obiektywizmu, który cechować powinien dobrego dziennikarza. Pozwolę sobie także dodać kilka istotnych faktów, których zabrakło w analizie ostatnich 12 miesięcy Pana Dominika.
    Zaczynając od sprawy Krzysztofa Cegielskiego, zgadzam się
    z autorem, że zawodnik ten miał decydujący wpływ na awans Wybrzeża do ekstraligii i jak nikt inny zapracował na swoje dochody. Największe zastrzeżenia budzić może forma egzekwowania poborów, którą podjął Krzysztof. Rozumiem,
    że zdesperowany zawodnik po prostu chciał odzyskać swoje pieniądze, jednak w jego sytuacji znalazło się wielu innych zawodników, którzy jednak nie składali pozwów w sądzie. Jeśli chodzi o „ zemstę Cegielskiego na dawnym klubie” to wiadomo, że zawodnicy w szczególnie sposób mobilizują się na takie mecze, pragnąc rewanżu i nie należy tu doszukiwać się jakichś dziwnych podtekstów.
    Kolejna sprawa to „play-offy”. Po pierwsze nie zgodzę się
    z użytą przez Pana nazwą „play-off”, jest to bardzo częsty błąd, który nie przystoi dziennikarzowi, ponieważ kibice czytają i powtarzają to sformułowanie. Nazwa tej części rozgrywek ligowych to runda finałowa. Wracając do zdarzeń, jakie miały miejsce na torach żużlowych podczas tej fazy rozgrywek, dają jednoznacznie dowody, że w sporcie już od dawna zasada fairplay została odstawiona do lamusa. Frazesy „niech wygra lepszy” to już archaizm, a o wszystkim decyduje wszechmocny pieniądz. Zanim przejdę do podania kilku faktów należy w tym miejscu podkreślić indolencję GKSŻ. Tu rodzi się pytanie czy owa komisja nie chce nic zrobić czy nie może ze wszystkimi „przekrętami” mającymi miejsce w polskim żużlu. Tak czy owak trzeba to zmienić
    i to jak najszybciej. Ludzie władający polskim żużlem stracili już zaufanie kibiców, a bez kibiców żużel nie istnieje. Wracając do cudów z rundy finałowej, najwięcej wątpliwości budzą dwie porażki Poloni Piła ze Stalą Gorzów. Niewiele później ta sama Stal przegrywa na własnym torze
    z Apatorem Toruń, w składzie, którego znalazło się 4 juniorów. Po drugie „szopka”, jaką urządzili działacze Poloni podczas meczu Piła-Gdańsk. W niedziele tor nie nadawał się do jazdy to fakt.
    W poniedziałek, gdy dwóch kluczowych seniorów Poloni płynęło promem do Szwecji zarabiać pieniądze w tamtejszej lidze, tor również nie nadawał się do jazdy, a ściślej biorąc tylko jeden łuk. Czyżby na rzeczonym łuku panował mikroklimat. Dodać należy, że w nocy nie padało. Ciekawe prawda? Dlaczego o tym Pan nie wspomina Panie Dominiku?
    Teraz sprawa baraży które jak co roku budzą wiele emocji. Po pierwsze zarzuty szowinizmu gdańskich kibiców proszę zweryfikować w kontekście zachowaniem kibiców z Gniezna wobec braci Cieślewiczów i Adama Fajfera. Gdański szowinizm chowa się przy chamskim zachowaniu fanów Startu. Pan Dominik obawia się również o zdrowie drużyny i kibiców
    z Gniezna podczas rewanżu w Gdańsku. Nie wspomina Pan nic
    o kontuzji M. Cieślewicza, której zawodnik Wybrzeża nabawił się po bezpardonowym ataku młodszego z braci Jabłońskich podczas meczu w Gnieźnie oraz o kamieniu, który rzucili kibice z Gniezna w autokar wiozący kibiców z Gdańska.
    W wyniku tego zdarzenia został ranny kierowca tego autobusu. Dlaczego nie pisze Pan o tym, pytam ponownie? Jeśli chodzi o sam mecz w Gnieźnie, co najmniej dwie sprawy budzą pewne niejasności, ale o nich też Pan nie wspomina. Stan gnieźnieńskiego toru w niedziele 13.10.02 dawał wszelkie podstawy by sędzia odwołał mecz. Zespól z Startu nalegałby jednak jechać. Po 6 biegach, kiedy to wynik był mało korzystny dla Startu ( K.Cegielski 0 punktów
    w 2 biegach) działacze i zawodnicy z Gniezna stwierdzają,
    że tor jest niebezpieczny. Pytam, po co nalegali na rozpoczęcie meczu. Mecz przełożono na poniedziałek, tu należy pokreślić zacny gest Pana Grajewskiego (który miał moim zdaniem największy wpływ na przerwanie meczu) fundującego pobyt gdańskiej drużyny w Gnieźnie. Mecz poniedziałkowy odbył się także w atmosferze skandalu, ponieważ zawodnicy Startu łamiąc regulamin tankowali paliwo (ciekawe, jakie?) nie z beczki, z której tankują oba zespoły lecz w warsztatach z tajemniczego kanistra. Ponieważ za protest trzeba wnieść opłatę 2500 PLN drużyna
    z Gdańsk nie posiadając takiej kwoty zrezygnowała z tej opcji. W efekcie po 15 biegach mamy 49-41 a przed nami rewanż w Gdańsku i nadal wszystko możliwe. Czy działacze
    z Gniezna mają jeszcze jakieś triki w zanadrzu zobaczymy? Apeluje ponownie o wstrzemięźliwość
    w posługiwaniu się frazesami typu „niech wygra lepszy”, bo w tej sytuacji raczej nie pasują.
    Konkludując Panie Dominiku tak widzę te sprawy ja człowiek z Gdańska. Myślę, że publikując artykuły o zasięgu ogólnopolskim jest wskazane więcej obiektywizmu. Po lekturze Pańskiego tekstu Panu również można zarzucić szowinizm, o który posądza Pan innych.

    VALDI


  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    BRAWO WALDI

    MAM NADZIEJĘ ŻE PANU J. W PIĘTY POSZŁO. P.S. TYLKO JEDNA PROŚBA DO KIBICÓW GKS. ZRÓBMY WSZYSTKO ŻEBY JUTRO START NIEMIAŁ POWODU DO PRZERWANIA MECZU Z POWODU ZŁEGO ZACHOWANIA KIBICÓW !!!!!

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    417
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    P.Januszowi w pięty nie pójdzie ,jego [mniemam uzasadniona z jego punktu widzenia ]niechęć do wszystkiego co wiąże się z gdańskim żużlem i kibicami nadmorskiej drużyny jest
    chyba powszechnie znana.Jednak z "popełnieniem" tego ostatniego artykułu to jest przesada .Dawno nie czytałem
    tak mało obiektywnego stanowiska wobec spraw często
    kontrowersyjnych i nie wyjaśnionych do końca gdzie jest
    prawda ,która często lubi sobie poleżeć po środku.

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chcem tylko powiedziec krotko i zwiezle.Jesli chodzi o Stal to moze ktos w koncu powie jak to sie stalo ze mecz 13 bm doszedl wogole do skutku i dlaczego go przerwali akurat po 6 biegach.Gdzie byl nasz kochany prezes.
    Do cholery z opiniami wszystkich uwazam ze super ze wogole dojechalismy do konca z takim prezesem jak Majewski,a co do Cegielskiego to jak mozemy go zle przyjac skoro w przyszlym sezonie bedzie znowu bronil barw GKSu

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do VALDI7775

    Niezly tekst!!. Naprawde! Powinnienes wyslac go na PZLD, poniewaz Dominik Janusz nie czyta raczej Sportsboardu. Jezeli nie jestes zapisany na PZLD moge wyslac to w Twoim imieniu. Wedlug mnie powinno sie to znalezc wlasnie na PZLD i jak najwiecej osob powinno go przeczytac bo tekst podejmuje wiele aspektow o ktorych D.J. nie wspomnial.


  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Biedne kluby : Stal , Wybrzeże powinny działać razem a nie osobno bo inaczej jeden i drugi klub utonie w morzu a raczej oceanie długów.
    I kto to pisze?
    Ciekawe, że nikt inny nie wkleja takich farmazonów jak wypociny dziennikarzyny rzeszowskiego i nikt nie rozpoczyna takich tematów...
    Ale jak tylko pojawi sie riposta na prowokacje stilonka, to ktoś(?) szybciuteńko usuwa niewygodne wpisy...
    Coraz bardziej zaczyna to przypominać forum milicyjne...
    "Wszyscy jesteśmy równi... z tym, że niektórzy są tu równiejsi"...

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    05-07-2002
    Postów
    366
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wybrzeżefanatic ale chyba możesz sie zgodzić ze mną że to wy rozdmuchaliście te wszystkie ploty związane z Spółdzielnią i Wałkami Startu Gniezno dlamnie to tez są farmazony takie same jak ten artykuł który ma zawarte troche prawdy. Ja sie Stilonkowi nie dziwie a to z tego powodu że na nas cały czas jezdzicie jak po szmacie.
    Jeszcze jedno moge ci powiedzieć że załozenie tego tematu przez Stilonka to napewno nie chęc kłotni on już z wami nie chce sie kłocic tylko nie pozwoli aby nasze misto było bez powodu oczerniane a w temacie SPÓŁDZIELNIA (i nie tylko). Może chciał wam uzmysłowic że nie tylko Gorzów nie wierzy w Spółdzielnie ale są tez inne osoby z którymi ja juz nie raz miałem doczynienia.
    Uwierzcie mi że Stilonek jest bardzo sympatycznym i w porzadku gościem pod warunkiem że wobec niego jestes taki sam.

    P.S. Wiem że zaraz bedzie atak w moja czy nasza strone ale mnie to niemartwi.

    Pozdrawiam kibiców z Gdańska i prosze o zaprzestanie kłótni które i tak nie maja sensu.:):):):):):):):):):)

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W sumie już się wypowiedziałem co do tematu w wątku Start – Wybrzeże, bardzo podoba mi się obrona Valdiego, tekst naprawdę dobry, zadający kilka bardzo ciekawych pytań p. Januszowi (BTW czy przypadkiem nie jest spokrewniony owy autor z byłym zawodnikiem Stali i Krosna Romualdem Januszem?!). mam nadzieję, że doczekamy się na nie odpowiedzi.
    Swoja drogą jak ktoś zupełnie nie znający się na gdańskim speedway`u, nie znający zupełnie środowiska, mający wiedzę dot. Tematu tylko z gazet (bo tak musze wnioskować po przeczytaniu tych wypocin), może pisać publicznie takie bzdury..... ?!

    Pozdrawiam


  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach

    ha ha

    Ten gośc za dużo zielska pali gdzie są jego przełożeni.

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Artykuł w formie i treści dość radykalny, ale ...
    ... czy uważacie, ze Wybrzeże nie reagowało nazbyt nerwowo na przyjazd Crumpa? Wypowiedzi pomeczowe (Polsat Sport- widziałem i słyszałem) były żenujące. Fakty okazały się nad wyraz zaskakujące, ale napotkane trudności należy przyjąć z godnością, a nie jak Łoś bluzgać oskarżeniami ... skoro Gorzów zapłacił Pile to czemu nie postaraliście się, żeby Wam ktoś zapłacił?
    Siergiej ... skoro Gollobowie pomagają Startowi to dlaczego nikogo nie poprosisz o pomoc dla Wybrzeża tylko biadolisz na forum ... to jest woda na młyn takich artykułów - zastanawiałeś się nad tym???

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dziadeks:

    Bedzie bluzg (trudno - uważam, że byc musi):
    Pisałem juz wcześniej, że mnie p.i.e.r.d.o.l.i, czy była spółdzielnia, a w tym ping-pongu gdańsko-gorzowskim uczestniczyłem dla zwykłej "sadystycznej:P" zabawy. Temat się skończył, jest po lidze i skończyło sie z mojej strony. Założyłeś temat o pozostaniu Stali w żużlowej Polsce i wpisałem Ci, że jestem z Wami, bo każdy klub żużlowy w Polsce musi się bronic przed zniknięciem. Jednak..... itd. - wiesz o co mi chodzi.
    Natomiast co do Stilonka - popatrz sobie np. na taki temacik, gdzie gdańscy kibice marzą sobie jaki skład chcieliby zobaczyć w przyszłym sezonie. Wszystko cacy i co??? Nagle pojawia sie piętnastoletni mądrala ze swoimi fochami. Nikomu innemu nie przyszło do głowy, żeby sie wpieprzyć w temat.
    A ten temat, to wogóle dla mnie przegięcie. Napisałem już, że dla mnie ten co napisał ów "felieton":):):) jest d.e.b.i.l.e.m, a ten który wkleił pasuje do niego jak ulał.
    I jak znam życie, to mój post zostanie usunięty przez jakiegoś "życzliwego"...
    Pozdrawiam.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    na wesoło

    Niezłe teorie spisku !
    Podobno grajeski kupił już mecz
    i będzie remis.
    A Hućko będzie jeździł na maszynach Golloba.
    i dwie spółdzielnie się zawiązały przeciw GKS.

    Koniec żartów - myślę że mecz będzie bez układów
    i faktycznie wygra lepszy

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To nie jest moje zdanie. Ciekaw byłem tylko stanowiska fatyków Wybrzeża.
    Wybrzeżefantic : Z tymi równymi i równiejszymi to strzeliłeś jak kulą w płot. Jak tak Ci sie nie podoba to nikt nie zmusza Ci na nim pisać.
    Każdy jechał po nas we wrześniu , Janosz juz drugi raz napisał podobny artykuł i byłem ciakw jak Wy zareagujecie. Pozdrawiam

  22. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wy wszyscy jestescie ............

    Prawda jest taka, ze gdanscy kibice to buraki. Piszecie bzdury. Widze ze bardzo lubicie zmieniac fakty, macie bujna wyobraznie. Po pierwsze nie mowcie teraz ze nikt nie mowil "Precz z Cegielskim" bo sam rozmawialem na ircu z kilkoma osobami, ktore obrazaly Krzysztofa, za to ze on chcial swoje pieniadze. Po drugie spoldzielnia to jeden wielki wymysl wiecznie skrzywdzonych gdanskich fanatykow. Dlaczego Polonia Piła Przyjechala do Gdanska z obcokrajowcami?? Jak ktos nie wie to niech spojrzy jak przed tym meczem wygladala tabela. Gorzow nie mogl juz zagrozic nam, ale gdansk tak. Zreszta pamietam glosne zapowiedzi gdanskich kibicow, ktorzy stwierdzili ze napewno wyprzedza pilan. Dlaczego pila miala jechac po porazke do gdanska jak juz w tym meczu mogla sobie zapewnic utrzymanie, w efekcie nie sciagac obcokrajowcow na ostatnie mecze (ktore moglyby byc decydujace w przypadku przegranej z gdanskiem). Prosze gdanskich kibicow o odpowiedz na to pytanie. Kolejne pytanie sie nasuwa: Po co zawodnicy pilscy w koncowce sezonu majac zapewniony byt mieli inwestowac w swoj sprzet, przygotowywac go jak najlepiej, skoro nie maja za co??? Kolejne pytanie. Dlaczego w meczu z Pila tak swietnie zaprezentowal sie Robert Flis.? Czy to jest pomoc pilskich zawodnikow, ktorzy widzac na starcie flisa zjezdzali mu z drogi?? Moze to Flis przekupil Pilan? Jest to przeciez bardziej logiczne. Gdanscy kibice nie wiedza co to jest sport. Nie potrafia zrozumiec ze o zwyciestwie gorzowian w pile zdecydowala fantastyczna forma slabiutkiego przez caly sezon flisa. A dlaczego kibice gorzowscy nie mowia o "Spoldzielni Gdansk - Torun" Bo sa normalni. Potrafia sie pogodzic z porazka i z honorem spasc do 1 ligi. Przeciez to Torun odbieral gorzowowi a dal "skrzywdzonemu gdanskowi". Gdanskowi ktory przegrywa 73-17 w lesznie. Dziwne ze gdansk potrafi wygrac z mistrzem polski, odbiera punkty atlasowi wroclaw, a przegrywa z polonia pila. Oczywiscie pilanie powinni pojechac z gdanskiem z samymi juniorami, bo to nie ich klub jest wazny, wazniejsza dla nich powinien byc ligowy byt wybrzeza. Smiac mi sie chce z was! Kolejne pretensje kibicow z gdanska do pomocy jacka gollob lukaszewskiemu. Co w tym zlego?? Zawodnik dba o swoj sprzet i jesli udalo mu sie pozyczyc od kogos lepszy to mozna go za to tylko pochwalic. Ja nie widze w tym nic zlego. Gdanscy zawodnicy tez mogli pozyczyc lepszy sprzet. I ty napiszecie ze nie ma pieniedzy. A kogo to wszystko obchodzi, czy to jest wina startu gniezno ze wybrzeze nie ma pieniedzy?? Czy oni maja jechac na slabszym sprzecie zeby wyrownac szanse?? Smiac sie chce jak sie czyta wasze beznadziejne nigdy obiektywne komentarze. Czekam na wasze komentarze po meczu rewanzowym ktory juz za chwile. Kto tym razem przeszkodzi "biednemu, niewninnemu gdanskowi". Ja osobiscie nie lubie gdanska za ich glupia organizacje. Nie ma co ukrywac ze gdyby nie bezsensowne zawieszenie Tomka Cieslewicza, Andrzeja Korololewa, to gdansk pewnie zapewnilby sobie juz dawno ligowy byt. A kibice to juz inna sprawa. (oczywiscie musze zaznaczyc ze moj komentarz nie jest skierowany do wszystkich kibicow gdanska, a wiadomo do ktorych)........

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    02-10-2002
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gdansk vs. Gniezno

    cze wszystkim kibicom, chyba wszystkie dyskusje na jakies 2 godzinki umilkna!jestem za Gdanskiem, i... boje sie o gnieznienskich prawdziwych kibicow!bo dlaczego caly klub ma cierpiec z powodu kilkunastu debili ktorzy nie przychodza na stadion aby ogladac mecz!no coz taki los... jak bedzie zobaczymy Gdansk wygrywa 50:40 i w elidze mamy wts gks i zkz:) ale jazda!!!pozdrawiam wszyskich prawdziwych kibicow!

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    no i co ty anty cos tam

    Wygralismy i jestesmy w Elidze.
    Wszystkie twoje nadzieje poszły sie walic.!!!!!
    hahahahahahahahaha
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  25. Powrót do góry    #25
    Początkujący
    Dołączył
    18-10-2002
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Janosz - brawo za obiektywizm!!!!!!!!!

    Tobie KROWY doić a nie wypowiadać się na temat żużla!

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczere gratulacje Draz !
    Tylko Stali żal...

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    heja przeczytajcie sobie moj txt ktory jest zamieszczony na glownej stronie TŻ:)
    napiszcie czy dobrze i przejrzyscie sie wyrazilem:)
    pozdroffq

    Śvirus

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    heh...Antygollob...chyba sama nie ujelabym tego lepiej...dokladnie tak sie sytuacja uklada..wiadomo ze gdanscy kibice beda zacieklie bronili swego chocby mialo to by sie okazac nieprawda (niewszyscy oczywiscie bo osobiscie znam kibicow GKS-u , ktorzy sa bardzo obiektywni i naprawde az milo z takimi ludzmi rzeczowo pogadac),no ale taka juz jest mentalnosc POLSKIEGO KIBICA...to trzeba przyznac...

    Gratulacje dla gdanszczan za utrzymanie sie w szeregach extraligi...Gniezno okazalo sie chyba jeszcze za slaba druzyna na extralige...lub zabraklo troche szczescia w koncu te defekty w pierwszym meczu barazowym...wynik moglby byc calkiem inny ale teraz mozna spobie gdybac, wierze w to ze w przyszlym roku Gniezno wejdzie do extraligi...bo w koncu jakas solidarnsc wielkopolska musi byc :) i nie chce byc zlosliwa ale jakos nie wyobrazam sobie znow gdanskiego GKS-u w 2003 roku w extralidze no ale coz czas pokaze czy wyciagna wnioski...

    Pozdrowienia z Piły

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Stilonek:

    Odpowiedz mi, czy może my teraz powinniśmy napisać, że nie wierzymy w twoje gratulacje???
    Przypomina ci to coś???

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle ze mozecie...bo jednak okazaliscie sie lepsi...fakt...ale czy dlugo bedziecie sie tym cieszyc??

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    antygollob puknij sie w czolo i zloz zazalenie hehe
    z iloma osobami rozmawiales na ircu? wiekszosc z tych co tam gadaja to nie wiedza co mowia hehe
    ile osob ci powiedzialo tak o Cegielskim? 2,5 czy 10?
    nie wiem czy umiesz liczyc ale przy ok 25000 kibicow GKSu
    to wyglada raczej marnie taka garstka heh
    sluchaj ich dalej i pisz bzdury to napewno bedziesz duzo wiedzial i slyszal na swoj temat hehe
    pozdroffq

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chciałbym zobaczyć minę tego pajaca po 14 biegu...

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Zeby cos podac w oficjalnej prasie, trzeba przynajmniej na 99% cos o tym wiedziec.Jestem ciekaw, czy ten "znawca" tematu byl na ktoryms ze wspomnianych meczow.
    Ja bylem w parku maszyn na prawie wszystkich meczych GKSu i tym w Gnieznie tez. Wszystko widzialem, slyszalem i macalem.
    Sam powiedzialem do M. Polnego, zeby sfotografowal jak mechanik wylewal paliwo na srodku parku z motocykla, gdy sedzia byl w drodze z wiezyczki.Wydatna pomoc T, Golloba, jego bus i maszyny J. Golloba nie byly az tak niezauwazalne,
    tak jak krotkie spotkanko Grajewskiego z Sedzia.
    To dowod na to, ze my Gdanszczanie nie wymyslamy sobie tak wszystkiego.
    Teraz i tak wszystko niewazne, bo ekstraliga nasza.
    Rewanz odbyl sie po sportowemu, bez przekretow i kombinacji.
    Po meczu Mr. Grajewski podszedl do trenera i mnie(stalismy razem) i pogratulowal "lepszemu".
    Trener odpowiedzial na to "biedniejszemu", na co Grajewski odpowiedzial "ale, lepszemu"
    Koniec dyskusji na temat.
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    250
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    antygollob puknij sie w czolo i zloz zazalenie hehe
    z iloma osobami rozmawiales na ircu? wiekszosc z tych co tam gadaja to nie wiedza co mowia hehe
    ile osob ci powiedzialo tak o Cegielskim? 2,5 czy 10?
    nie wiem czy umiesz liczyc ale przy ok 25000 kibicow GKSu
    to wyglada raczej marnie taka garstka heh
    sluchaj ich dalej i pisz bzdury to napewno bedziesz duzo wiedzial i slyszal na swoj temat hehe
    pozdroffq
    Heh a pamietasz jak wszyscy gwizdali na Cegielskie w rewanzowym meczu barzowym, to chyba pokazalo jak gdanscy kibice go bardzo lubia za to, ze chcial pieniadze za uczciwa prace......

    Hmmm tak wogole to gdanscy kibice maja poniekad racji, ale sami tez troche wymyslili, jak zwykle przesadzajac.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •