Zobacz wyniki ankiety: moze to juz kiedys bylo ale nie znalazlem tego w archiwum! Prosil bym odpowiedzi na pytanie"jak w te

Głosujących
33. Ankieta zamknięta
  • Nie

    30 90.91%
  • Tak

    1 3.03%
  • Dajmy mu jeszcze jedna (ostania) zsanse

    2 6.06%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 78 z 78

Wątek: kto jest za pozostaniem Henryka Majewskiego w Gdańsku?

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Koledzy wytłumaczcie mi tylko jedno (moje wizje abstrakcyjne) JAK TO BY BYŁ gdyby okazało się np. na początku powiedzmy następnego miesiąca, że mamy nie jednego, ale dajmy na to trzech poważnych sponsorów. GKS zaczął spłacać zadłużenie w stosunku do wszystkich swoich pracowników i zawodników pokrycie na cały następny sezon mamy skład ustalany był by z założeniami zdobycia medalu a Majonez nic nie ukradł (to jedyne na pewno się kiedyś wyjaśni w tę lub w drugą stronę). Kasa związana jest nie z klubem a z osobą nie będę pisał, jaką bo to każdy się domyśli. Na tyle może moich snów a pytanie brzmi czy w takim wypadku powinien ten „złodziej” odejść i wywieziemy go na taczkach czy zostać i rządzić klubem tak jak dotychczas. Swojej odpowiedzi nie poznałem, bo się za szybko obudziłem a później nie chciał mi się nawet nad tym zastanawiać. Dodam już na poważnie, że głosy takie jakoby rafineria nie wejdzie z pomocą finansową do GKS jak będzie Majonez śmieszą mnie, bo wiem, że taka osoba nic nie wie nie wie, kto i w jaki sposób doprowadził do tego, aby publicznie padło to słowo z nazwijmy to ust rafinerii i ile jeszcze musi paść zabiegów, aby zakończyło się to sukcesem (koledzy zabiegów a nie rozgrywka, kto ma być lub nie Prezydentem). Osobiście cieszę się, że mam spokój od żużla na parę miesięcy nie jest to mój problem, kto ma sponsorować nasz klub. „Majonez” nie jest to też mój problem, bo nie ja go wybierałem i nie ja go mogę odwołać. Ciekawi mnie tylko jak zachowają się zawodnicy jak by dostali pieniądze czy wtedy prezesuncio jest ok., czyli zły jak nie płaci.
    Kolego Gigant
    ja napisałem, że zachowujesz się jak........... (Nie będę pisał drugi raz, aby znowu cię nie obrazić) a nie, że jesteś dla mnie to różnica a ty napisałeś dla mnie same kłamstwa i pomówienia względem mojej osoby (i ja tam nie działam ja czasami tylko sobie tam zachodzę).

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Popo:

    Tylko jedna uwaga:
    ... ten samochód nazywasie "Hummer", a właściwie "HummVey" ...
    nota bene - fura moich marzeń.
    Pozdrawiam.

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Popo,
    nie wierze, ze zawodnicy powiedzieliby prezesuncio po otrzymaniu bez laski pieniedzy zarobionych na torze z narazeniem zycia. Wyplata pieniedzy to nie wszystko. Przypatrz sie jak ten czlowiek tratuje ludzi w klubie, a takze osoby spoza klubu.
    To nie jest normalne, to jest chore!
    Pozdr.- Stewal
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    MAJEWSKI CZY..........

    [b]Według mnie Majewskiemu trzeba dać jeszcze jedną szanse!Gdyby nieon moze byśy się nieutrzymali no niewiadomo??Mam nadzieje jesli ktos go zastąpi to będzie pożądny człowiek.Mogli by zostac(np. Terleccy) !!!!

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stewal
    Jeśli powiesz Majonez powinien odejść, bo obraża ludzi i tak ich traktuje to można się z tobą zgodzić lub nie (mało osób w klubie pracujących tam nie przyznałoby ci racji tak myślę), ale jeśli mówisz, że kradnie to na to żadnych dowodów nie masz i tak nie należy mówić.
    A Hummerem nawet jeździłem to taka luksusowa ciężarówka. Kiedyś też bardzo chciałem mieć taki samochód dzisiaj chyba nie (nie znaczy to, że jest to złe auto).

  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Popo,
    ja w zadnym z moich wpisow nie uzylem slowa kradnie. Uzylem natomiast slowa "znika", czego bylem nieraz naocznym swiadkiem z korony stadionu pod koniec meczow. Jeden raz zwrocil na to maja uwage jeden z forumowiczow.Popo, jezeli Ty probujesz mnie przekonac do tego, ze Majewski jest uczciwy wzgledem klubu i sponsorow to nie wroze Tobie sukcesu na tej niwie. Zapewne odpowiesz, ze nie masz takiego zamiaru bo Tobie jest to obojetne, ale ze wszystkich Twoich wpisow wyraznie wynika, ze probujesz oczyscic Prezesa ze wszystkich zarzutow, ktore padly na tym forum.Podziwiam Ciebie za to, ze (tak to wyglada) sam w to wierzysz.
    Pozdr.- Stewal
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja też jestem za tym aby pan "dyktator" Majewski odszedł z naszego klubu, nie będe pisał nic więcej bo nie znam dokładnie tego co się tam tak naprawde dzieje, ale z tego co słyszałem od osób prcujących tam to nie zasługuje na miano prezesa klubu,powiem tylko jedno:

    jeżeli się coś nie udaje osobie to powinna zrezygnować,a jeżeli nie chce to można jej w tym pomóc !!!

    nie możemy pozwolić aby ten klub się rozleciał !!!

    myśle że jeżeli pomagacie zawodnikom a w tym i klubowi-Popo,Stewal i Poldek to powinniście się teraz zjednoczyć i porozmawiać ze sobą i z innymi osobami aby dojść do porozumienia-przecież ten cały wasz wkład przez cały sezon nie poszedł na marne i cel został osiągnięty(E-lga w Gdańsku) więc jeżeli macie jeszcze siły i ochotę to pomózcie GKSowi

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-11-2001
    Postów
    674
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    NIE!!!!!

    Mam nadzieje, że będzie miał na tyle honoru, ze odejdzie sam. Żaden nie może być gorszy od niego, bo gorzej już też nie może być niz w tym sezonie było. Jeśli Majewski zostanie, nie widze tego klubu w przyszłości. On i tak juz nic nie znaczy w tym klubie, pozatym, że bierze hajc i się ukrywa :)

  9. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Okey
    Tak czytam sobie te wypowiedzi i myślę, kto może zastąpić Majoneza ?
    Może Stewal, który jest takim gorącym orędownikiem jego odejścia zapoda jakąś kandydaturę. Ja w nie chce w ślepo ufać Heńkowi ale kto może go zastąpić?
    A propos dziś Popo widziałem Twoje plakaty w Sopocie; nie boisz się konkurencji? :)

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja stewal pisze, że na pewno zachowanie jego nie podoba się innym i nie napiszę ze nie musi się podobać, bo to nie jego prywatna firma. Twierdze tylko jedno, nic nie jest pewne, że pieniądze Majonez ukradł. Z innymi opiniami generalnie można się zgodzić. Ja nie jestem Duchem Świętym, aby go bronić, ale wiem na temat jak to ty nazywasz znikania pieniędzy nie ma tam jak ty sugerujesz jakiś niejasności nie można wszystkiego pisać do publicznej wiadomości, ale nic z tych pieniędzy nie trafia do prywatnej kieszeni wszystko jest rozliczane z kasy klubu i na jego zobowiązania. Nie piszę, że Majonez powinien zostać (tak też nigdy nie pisałem) piszę, że nic nie wiadomo czy rzeczywiście miały miejsce nadużycia i jak na razie kasy na pewno jest niewystarczająca ilość (to jest jak dla mnie jedyny i najważniejszy powód, dla którego ludzie chcą zmiany we władzach klubu na drugim miejscu postawiłbym jego zachowanie w stosunku do innych osób).
    Rombi
    Ja zawsze konkurencje niszczyłem teraz może jestem starszy niż powiedzmy 10 lat temu i już mi na tym tak nie zależy. A tak na poważnie namówili mnie właśnie z uwagi na to, że mam już, z czego żyć i jak dodają już więcej nie muszę mięć (złośliwcy) a poważniej wszędzie powtarzam, że obojętnie, na kogo się nie zdecydujemy to wybór nie będzie zły, bo nikt z nich nie chce źle i tylko, dlatego że zbliża się ten dzień nie będę pisał i mówił o innych złych rzeczy. Różnica może jest taka, że ja od 19-roku życia zawsze robiłem i zajmowałem się tym, co nazywają kasą. Różnica może jest jeszcze taka, że ja powiedziałem, że jeśli już nastąpi to, o czym wspominasz to wynagrodzenie z tego tytułu będę oddawał w całości na szkołę i przedszkola itp., Bo po prostu stać mnie na to a nie chce być następnym darmozjadem jak inni, bo nie mógłbym na siebie nawet w lustrze spojrzeć a tak na marginesie to bardzo żałuje tego, co zrobiłem.

  11. Powrót do góry    #56
    Początkujący
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panie Majewski zrobił pan dla żużla w gdańsku dużo wyremontował pan stadion ale co z tego jak panu RG niechce powierzyc pieniedzy.Powinien pan juz z tym skonczyc.

    MIŁOŚC WALKA HONOR

  12. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    No proszę już myślałem, że ten temat niedługo "umrze", a tu taki zwrot i coraz ciekawsze komentarze i osoby coraz wyższe (rangą).
    Po lekturze tekstów Pana Popo i odpowiedzi na mój wpis, przez chwilę zaczęłem się zastanawiać czy to jakaś nagonka na biednego prezydenta, a Tu zaczynają się potwierdzać pewne rzeczy na temat Majewskiego, które wiedziałem i widziałem 9 o traktowaniu pracowników) na własne oczy ale...
    Chciałbym się zapytać Panów Popo i Rombiego, na jakich zasadach (prawnych) działa nasz klub? Czyżby nie było żadnej kontroli nad działalnością Prezydenta? No bo jak na to spojrzeć pada masa zarzutów pod adresem Majewskiego, zbiera się Komisja Rewizyjna, po czym jej członkowie odchodzą (w dziwnych okolicznościach) twierdząc że nic nie moga poradzić na działalność Pana M. i nie mają żadnego wpływu na to co się w klubie dzieje? I odchodzą wszyscy poza tym jednym Panem.
    Czy to nie jest chore?
    Poza tym Panie Popo piszesz, że wszystko wyjaśni się (tzn czy Pan Majewski jest złodziejem czy nie), w prowadzonym dochodzeniu + sprawie sądowej itp. Tylko czy nie zauważyłeś, ile taki sprawy trwają - ciągną się latami!!! I pewnie byłoby to na rękę Panu M. Tylko ze My (klub) nie mamy na to czasu. Nam potrzebne jest prawie natychmiastowe oczyszczenie atmosfery wokół klubu. Co z tego ze sprawa się wyjaśni i nawet potwierdzią się (lub nie) zarzuty przeciwko Majewskiemu, jak wyrok zapadnie za 2 lata, a wtedy klubu może juz nie być (odpukać w niemalowane...).
    A Majewski jakby teraz został to i tak smród za nim bedzie się ciągną.
    Do Pana Rombiego:
    Sprawa nowej obsady jest bardzo prosta i wariantów jest przynajmniej kilka. Wystarczy spojrzeć na inne kluby.
    Powołujemy Radę Sponsorów wskład którj wchodziliby ludzie (przedstawciele sponsorów), o największym wkładzie w budżet klubu. Wypadałoby zaprosić do tego grona jakiegoś przedstawiciela Władz (np. miejskich) czy polityki.
    Z tego grona powołujemy (np.) trójkę ludzi którzy tworzyliby zarząd i troszczyli się o finansowanie klubu, kontakty na zewnatrz itp. Dodatkowo należałoby zatrudnić menedżera odpowiadającego za konkretną dyscplinę - żużel - o duzej wiedzy i przeszłości żużlowej, powiedzmy doradcę zarządu do ww celów i zadań, a takich ludzi nam w Trójmieście i nie tylko nie brakuje.
    Rozwiązań jest wiele - wystarczy odrobina chęci. No i ruchu ze strony Prezydenta.
    I na zakończenie dygresja dot. pracowników i ich traktowania przez Majewskiego. Wiem jak kiedyś Biedny Pan Majewski tłumaczył się (może złe określenie) zawodnikom, trenerom, pracownikom, że sytuacja w klubie jest tragiczna, nie ma na nic pieniędzy i on sam jeszcze ze swoich resztek pieniędzy dokłada do klubu i nie ma na nic. A tu parę dni minęło i Heniowi stuknęła 50-tka, no i musiał postawić się trochę i zorganizować wystawny bankiet w bodajże Neptunie. I nic by nie wyszło zapewne na jaw gdyby nie jego kolega - red. nacz. Pan A. pewnego pisma o skrócie TW nie zamieścił swego reportażu z bankietu, wyolbrzymiając przy okazji - jak to zwykle ma w zwyczaju (trochę go znam) i które to pismo trafiło do pracowników. Ja nie mówię pewnie było to przy okazji spotkanie na cześć omówienia sponsoringu dla GKS-u, ale niesmak (bardzo wielki) pozostał...
    Z pozdrowieniami dla wszystkich.

  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzisz kolego człowiek czasami ma racje gdzie indziej jej nie ma. Według mnie jest to nagonka na Prezydenta. Według moich wiadomości nic nie ukradł, czyli nie jest złodziejem. Brak kasy w klubie jest wystarczającym powodem do zmiany zarządu. Stosunek jego do pracowników (ja nie jestem pracownikiem klubu, dlatego nie narzekam) dużo osób ocenia jako naganny, ale z drugiej strony to członkowie klubu (pracownicy) wybierają Prezydenta, czyli jest im dobrze (słowo dobrze ma dla mnie w tym wypadku znaczenie, że uważają ten stan za przejściowy i myślą, że powinna ta sytuacja się poprawić już niedługo, dlatego w tak ciężkiej sytuacji klubu pracowali dalej i obojętne im, kto tak naprawdę tę klasę będzie załatwiał). Na temat komisji rewizyjnej nie zręcznie jest mi się wypowiadać, ale wydaje się mi, że jest to organ, który powinien pomagać w działalności klubu (tak mówił też poprzedni przewodniczący) a nie robić nagonki (prasowa również) i przeszkadzać w działalności klubu. Wytłumaczę to może na przykładzie jednym z zarzutów komisji rewizyjnej (poprzedniej) było według nich zatrudnienie dwóch instruktorów strzelectwa w klubie, mimo że prace wykonują oni na strzelnicy, która podlega pod fundacje i teoretycznie mają racje, ale zapominają o dwóch faktach, pierwszy to to, że strzelnica wykonuje usługi dla policji jako klub a nie fundacja (pieniądze z tego tytułu dostaje GKS) i szkolenia np. straży bankowej robi fundacja, ale pieniądze z tego tytułu i tak trafiają do klubu. Komisja Rewizyjna pełni swoją funkcję społecznie i nie każdy chce działać w niej poświęcając swój czas powiedzmy za darmo. Były rozgrywki powiedzmy wewnątrz klubu, aby przejąć władze w klubie jedna opcja za Majonezem druga za Terleckimi trzecia za Rusikiem. Dodam, że opinia wyrażana jakoby, Terleccy mieli wnieś jakieś pieniądze do klubu to mit, rozmowy były prowadzone (nawet sam Majewski z nimi też rozmawiał chcąc odejść, jeśli będą mieli tyle kasy nie podjęli nawet rozmowy) ktoś tylko puścił taką informację w prasie jakoby mieli wnieś (kolega dał nawet taką deklarację na jednym z meczu jak ich zobaczył, aby wyciągnęli kasę dając do klubu a on zobowiązuje się dać tyle samo efekt był taki, że uciekli z trybun). Komisja Rewizyjna (różni członkowie popierali innego kandydata) zaczęła bawić się rozgrywką, kto na Prezydenta jak okazało się po walnym, że został Majonez to po rezygnowali, do czego mieli prawo nikt ich i nikogo przecież nie będzie zmuszał do czegokolwiek.
    Bankiet kolego był w kasynie policyjnym (budynek gdzie jest speedway pub) nikt nie twierdził ze Majonez jest biedny i nie ma, za co żyć, ale faktem są też (udokumentowane) włożone do klubu jego prywatne pieniądze i to na sumy naprawdę bardzo duże. Dlatego śmieszne są różne zarzuty przy fakcie jak bardzo dużo dał swoich prywatnych pieniędzy (nie będę pisał ile, ale pomoc dla klubu różnych osób np. Poldka czy Stewala to przy tym naprawdę małe piwo). Różne były kontrole w klubie NIK, prokuratorskie, skarbowe drobne uchybienia każdy ma, ale wszystkie dotychczasowe kontrole kończyły się zawsze pozytywnie i ta w Bydgoszczy też zakończy się pozytywnie na pewno nie zakończy się (tak myślę na ile posiadam dobre informacje) postępowaniem sądowym. Powtarzam, że wystarczającym powodem do zmiany Prezydenta jest na przykład jego sposób bycia brak kasy w klubie i inne różne opinie, ale nie według mnie zarzut złodziejstwa. Dodam, że AWF chciał przejąć piłkę ręczną oczywiście za darmo (GKS wyraził na to zgodę) z aktualnym sponsorem (DGT nie wyraziło ochoty na dalszą współpracę ze szczypiornistami i zadeklarowali dalszą pomoc GKS w inny sport, czyli żużel) i bez zobowiązań (na to nie chciał zgodzić się GKS) stanęło na tym, że DGT będzie wspomagało piłkarzy (1 mil zł.) nawet jak przejmie ją AWF a AWF pokryje zobowiązania w stosunku do zawodników (700 tys. zł.). Na takie uzgodnienia AWF nie wyraziło zgody upierając się, że nie pokryją zobowiązań w stosunku do zawodników. Koledzy wszystko za darmo i jeszcze milion zł od sponsora to wszystko, na co chciała zgodzić się AWF. Poczekajmy jeszcze trochę a myślę ze przyszłość GKS naprawdę ukaże się w jasnych kolorach. Majonez myślę, że jak okaże się, że jego praca w przyszły sezonie miałaby wyglądać podobnie jak w tym to sam niedługo zrezygnuje.
    Dodam, że najbardziej narzekają ludzie, którzy deklarowali pomoc a później o tych deklaracjach zapomnieli a że nie chodzi tu wcale o osobę Prezydenta to podam taki przykład gdzie pewna osoba (nie będę pisał, kto) obiecał Markowi Cieślewiczowi, że przed barażami wyremontuje mu silnik (pokryje koszty i oczywiście tego nie zrobił) po wygranym meczu u nas z Gnieznem Marek zobaczył delikwenta w Parku maszyn podszedł do niego i podziękował mu za wyremontowanie silnika frajer bez honoru (za swoje słowo trzeba odpowiadać) spuścił głowę i uciekł. Różnie można tłumaczyć brak kasy jak się nie ma innego argumentu to mówi się ze nie da póki jest majonez. Stewal tez nie przepada za majonezem a pomagał zawodnikom i to, co najważniejsze jak coś się obieca to trzeba to dotrzymać to wydaje mi sie podstawa w życiu.


  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fajny artykół i opinie
    http://www.speedway.gda.pl/komentarz/komentarz.php?id=2144

  15. Powrót do góry    #60
    Początkujący
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    panu Majewskiemu dziekujemy za prezesure

  16. Powrót do góry    #61
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziękuje kolego Popo za obszerne wyjaśnienia. Chodziaż coraz bardziej zamazuje mi się obraz tego co dzieje się w klubie, bo z jednej strony mam informacje przemawiające za Majewskim z drugiej przeciw. Dodając jeszcze swoje wychodzi... "kołomyja", ale generalnie przeciw. Zdania są podzielone (zresztą jak w życiu) nawet wśród formułowiczów którzy są blisko klubu.
    Dla mnie - jak i pewnie większości kibiców GKS-u - najwazniejsze jest to by wreszcie sytuacja się wyjaśniła i ustabilizowała. By klub stanął "na nogi", organizacyjnie, a przede wszystkim finansowo. By zawodnicy mieli za co jeździć i grać (bo dla kogo będą mieli chyba zawsze), by mieli na czym jeździć i czym rzucać (ręczni), by skończyły się przepychanki w klubie z których śmieje się cała Polska, byśmy mieli porządnego trenera (z całym szacunkiem dla Pana Łosia - ale mam dosyć oglądania go prawie codziennie w pewnym stanie) - podobnego do Kędziory. I żeby to wszystko się przełożyło na takie wyniki jakie mieli żużlowcy w 1999 r., piłkarze ręczni w 2000/01.

  17. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A teraz całkiem poważne pytanie:
    Czy kolega Popo ze swym doświadczeniem, znajomością klubu i sportu żużlowego, oraz nie zepsutą reputacją (pisane na podstawie tekstów na forum), nie zechciałby zamienić wybory samorządowe na wybory do klubu i prezydenturę?
    Może nawet jako dobremu znajomemu Majewskiego, łatwiej by było odsunąć go od władzy w klubie.
    Prosze o przemyślenie, to potem rzucimy taki temat na forum.

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nawet kolego nie próbuj

  19. Powrót do góry    #64
    Początkujący
    Dołączył
    08-05-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolego Piotrze, zawsze uczyli mnie ze tzreba byc bardzo ambitnym i robic to co sie lubi!!!
    Po Twoich wypowiedziach smiem twierdzic ze jestes bardzo blisko gdanskiego klubu, i TOBIE, a nie obecnemu prezydentowi, zalezy na tym abysmy walczyli li nie tylko o baraze.

    POPO NA PREZYDENTA

  20. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Polecam wywiad z R.LOSIEM. w dzisiejszej gazecie wyborczej.Mysle ze po przeczytaniu nikt nie bedzie mial watpliwosci ze dalsza prezesura p.Majewskiego wiaze sie ze spadkiem GKS do drugiej ligi (I TO JESZCZE MOZE W 2003 roku).
    http://www1.gazeta.pl/sport/1,35367,1080231.html
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Materiał z dzisiejszej Wyborczej :

    Rozmowa z trenerem żużlowców Wybrzeża Romualdem Łosiem


    Rozmawiał Łukasz Pałucha 22-10-2002

    - Z wiarygodnych źródeł wiem, że straciłem pracę i jest już wyznaczony ktoś na moje miejsce. Nowy trener to gdańszczanin - tylko tyle mogę na razie powiedzieć. Jedno jest jasne: wyjeżdżam do domu i nie wrócę do Gdańska jako trener Wybrzeża - mówi "Gazecie" Romuald Łoś.

    Żużlowcy Wybrzeża na przekór wszystkim przeciwnościom utrzymali dla Gdańska ekstraligę, zostawiając otwartą furtkę dla sponsorów. Tymczasem jak dowiedziała się "Gazeta" prezydent GKS Wybrzeże Henryk Majewski zapowiedział, że jeżeli do 5 listopada br. nie zostanie podpisana umowa sponsorska, rozwiąże sekcję żużlową. Zapomniał, że potencjalni sponsorzy jako warunek zainwestowania w klub stawiają jego dymisję. To nie koniec niezrozumiałych decyzji szefa Wybrzeża - z klubu zwolniony ma zostać człowiek, bez którego utrzymanie byłoby niemożliwe - trener Romuald Łoś. Prezydent już rozpoczął poszukiwanie jego następcy.

    Łukasz Pałucha: Jak będzie wyglądała budowa drużyny na sezon 2003?

    Romuald Łoś: Niestety, wygląda na to, że to nie ja będę ją budować. Z wiarygodnych źródeł wiem, że straciłem pracę i jest już wyznaczony ktoś na moje miejsce. Nowy trener to gdańszczanin - tylko tyle mogę na razie powiedzieć. Jedno jest pewne: wyjeżdżam do domu i nie wrócę do Gdańska jako trener Wybrzeża.

    Dlaczego klub miałby zwalniać trenera, któremu zawdzięcza pozostanie w ekstralidze?

    - Nie wiem. Ta wiadomość boli mnie tym bardziej, że otrzymałem telefony z informacjami, iż jest szansa na duże pieniądze od sponsorów. Było bardzo przyjemnie usłyszeć, jakie pieniądze chcą "wmontować" do klubu dwie gdańskie, poważne firmy. Obracają taką gotówką, że 2-3 miliony złotych to tak, jakbym ja wydał teraz 10 groszy. Nie mnie dane będzie jednak montować drużynę.

    Warunkiem przyjścia sponsorów była dymisja, ale nie Pana, lecz prezydenta Majewskiego.

    - Moje odejście nie ma nic wspólnego ze sponsorami. Zostałem odstawiony, bo nie jestem prawidłowo politycznie zaangażowany, w ogóle nie bawię się w politykę. Czy nowy trener będzie lepszy? Uważam, że to co osiągnąłem w tych warunkach, to cud. I będę się tym szczycić. Zrobiłem to dla gdańszczan, kibiców. Gdyby nie oni, nie warto byłoby się poświęcać, ryzykować zdrowie i nerwy. Tracę pracę, ale nie płaczę nad tym. Za pracę należy się płaca, pierwszy każdego miesiąca to dzień Matki Boskiej pieniężnej, a klub zalega mi jeszcze z wypłatami za zeszły rok.

    Czy będzie się Pan ubiegał o ich zwrot w sądzie?

    - Mam swój honor, nie będę biegał po sądach. Jeśli nie dadzą mi pieniędzy - trudno, trzeba żyć dalej. Wyjeżdżając, ubolewam najbardziej, że wielu ludzi, mechaników, toromistrzów po prostu oszukałem. Naciągałem ich, namawiałem, by zostali i pomogli mi osiągnąć cel. Teraz mechanik przychodzi do mnie i mówi, że nie ma pieniędzy na mleko dla małego dziecka. Czuje się opluty, oszukany przez klub.

    Czy gdyby były pieniądze na sprowadzanie obcokrajowców na każdy mecz i przygotowanie sprzętu, Wybrzeże osiągnęłoby coś więcej?

    - Moją ambicją jest podium. Tylko zdobywając medale, można zostać docenionym. Nie interesuje mnie już chałtura, jaka była w tym sezonie. Ten zespół można określić mianem pompki, trąbki i lewarka. Niechciani gdzie indziej chłopcy pokazali, że stać ich na dobry wynik. Gdybyśmy mieli niezbędne minimum na egzystencję, twierdzę, że bylibyśmy w pierwszej czwórce ekstraligi już w tym roku. A tak utrzymaliśmy się tylko dzięki mniejszym sponsorom i pasjonatom.

    Nie jest chyba normalne, żeby to trener jeździł po kraju i za granicę w poszukiwaniu części, musiał dbać praktycznie o wszystko?

    - Prawie nic w tym roku nie było normalne. Cieszyłem się, jeśli ktoś pożyczył samochód, aby mieć czym pojechać po braci Cieślewiczów do Gniezna, radowałem się, kiedy ktoś kupił oponę, a inny wykonał telefon na swój koszt. Na mecz razem ze sprzętem jeździliśmy zdezelowanym lublinem z przyczepą, wysiadaliśmy prosto na mecz, bo klubu nie stać nawet na tani nocleg. To nie jest normalne.

    Co teraz będzie z drużyną?

    - Nie wiem, czy komukolwiek oprócz kibiców na niej zależy. Najlepiej obrazują to wydarzenia z niedzieli. Tomasz Cieślewicz przyjechał specjalnie do Gdańska, bo miał wystąpić w wieczornym programie sportowym. Okazało się jednak, że żużlowcy nie otrzymali zaproszeń. Usłyszałem, że bracia Cieślewiczowie są na liście do odstrzału, a przecież to dzięki nim też udało się nam utrzymać. Są krnąbrni, mają trudne charaktery, ale mi udało się nad nimi zapanować. Chciałbym mieć w drużynie 10 takich żużlowców.

    Dla Gazety:

    Grzegorz Rywelski, dyrektor Wybrzeża:

    Nic mi o tym nie wiadomo, żeby trener Łoś miał stracił pracę. Nie wiem, skąd ma takie wiadomości. Ja uważam, że lepszego trenera jak on nie znajdziemy. Dla mnie to wyjątkowa postać, człowiek orkiestra, dzięki któremu utrzymaliśmy się w ekstralidze. Nie ma powodu, aby czuł się zagrożony. Nieznana jest mi także opinia pana Majewskiego, że sponsor musi zostać znaleziony do 5 listopada. Przecież zostały tylko dwa tygodnie. Na pewno nie możemy dopuścić, aby powtórzyła się tegoroczna sytuacja, wszystko dograne zostać musi znacznie wcześniej. Nie chce mi się wierzyć, aby padły słowa o rozwiązaniu sekcji.

  22. Powrót do góry    #67
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    1,074
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie chce mi się w to wierzyć. Rozwiązać sekcję żużlową?? Majewski tego nie zrobi, kibice mu na to nie pozwolą! A trener Łoś za wszystko co zrobił powinien zostać. Jesli odejdzie to tego Majewskiemu tez nie wybaczę.
    A jeśli to tylko plotki to normalny prezydent klubu powinien o tym oficjalnie powiedzieć w prasie czy TV. Ale znając Majewskiego to się nigdzie nie pokaże. To cały "nasz" szefunio :(

  23. Powrót do góry    #68
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Napisze cos później po rozmowie z trenerem, ale chyba poczuł sponsora i chce załapać się na pewno na następny sezon, ale czy rozmowę prowadzi się za pośrednictwem prasy. Jest to kochany człowiek, ale chyba najbardziej ze wszystkich osób wie, że cisza i spokój to jest to, co powinno teraz go cechować.

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie jest Was tylu, wszyscy jesteście przeciw a Majewski na znak protestu okopie się i rozwiąże sekcję, albo wyjdzie jak w siatkówce z Biesiadą, roztrwonił miliony ale jest nieusuwalny.
    Życzę wytrwałości.

  25. Powrót do góry    #70
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Powiedzmy, że rozumiem o co ci chodzi Popo, ale rozumiem też, że zostrajesz przy określaniu mnie jako *****a bo mam i nne zdanie.

  26. Powrót do góry    #71
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gigant
    O kolego takiego twierdzenia nie powinieneś pisać.
    Po pierwsze nie napisałem (to powtarzam), że jesteś, ale że zachowujesz się jak.....
    Po drugie nie z uwagi na odmienne zdanie, bo w tej sprawie praktycznie każdy ma inne zdanie, ale z uwagi, że insynuujesz coś względem mojej osoby
    „Coś mi się wydaje, że działając w tym gksie majewski zrobił PANU pranie mózgu. Może boi się Pan go krytykować, bo nie chce wylecieć z GKSu. Postępowanie toczy się nie bez powodu i nieściemniaj PAN, że od 1998 skoro chodzi o Rafinerie, która sponsorowała gks w latach 1999-2000.”
    Po trzecie pisałem kolego nie o zasługach Majoneza tylko o jednym o rzekomej kradzieży pieniędzy dokonanych przez Prezydenta. Tłumaczyłem, że nic nie jest udowodnione.
    Pisałem, że można mieć różne powody, dla którego żąda się odejścia Prezydenta, ale według mnie nie powinien być to zarzut złodziejstwa (tym bardziej nie udowodnione), ale z tym nie każdy musi się zgodzić (a kolego ty oprócz tego, że się ze mną nie zgadzasz, na co przecież masz prawo wysuwałeś różne bardzo brzydkie insynuacje wzgledem mnie).
    Po czwarte pokazałem ci, że jednak sprawa prowadzona była od 1998 roku.
    A na koniec jak poczułeś się za mocno urażony moimi słowami to zmienię to słowo na „zachowujesz się dziwnie”


  27. Powrót do góry    #72
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    POPO

    A ja mam pytanie niezwiazane z żużlem.
    WIdze ze dosc dobrze sie orientujesz w sprawach GKS to powiedz mi czemu piłkaze ręczni juz od 3 miesiecy znowu nie dostaja kasy ????
    Wkoncu DGT cos daje to gdzie ta kasa sie podziewa ???
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  28. Powrót do góry    #73
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzisz ja ciągle pisze może nie wszyscy to czytają albo w to wierzą. GKS przed sezonem miał cały ułożony sposób finansowania klubu (było pokrycie na wszystkie wydatki). Może to slogan, ale kłopoty finansowe nie opuszczają praktycznie nikogo. GKS miał dostać ze stoczni Gdynia 400 tys. zł (chyba rocznie) stocznia sama w chwili obecnej potrzebuje pomocy i tych obiecanych pieniędzy już na pewno nie zobaczymy (dla otuchy dodajmy szybko). Takich firm jest parę dodam ze rozmawiałem niedawno (do dwóch miesięcy temu) ze znajomym prezesem ogromnej Firmy Państwowej (duży zeszłoroczny zysk) pytając, czemu nie da na Gdański żużel trochę kasy odpowiedział, że ma przynajmniej raz na trzy miesiące kontrole, na co wydaje pieniądze raz na pół roku kontrolę bardzo dokładną a po za tym dostał z Warszawy zakaz sponsorowania czegokolwiek (sportu nie tylko żużla). Pomógł (to zasługa nie moja a majoneza) w taki sposób, że poprosił kolegę z głębi Polski (z innej firmy) o pomoc dla klubu (100 tys. zł). Koszty utrzymania klubu są naprawdę bardzo duże to nie tylko zarobki pracowników i zawodników a jak nie starcza na wszystko potrzeba te wydatki równoważyć (nie usprawiedliwiam braku kasy dla pracowników, bo to oczywiście jest nie normalne a w 20 letniej historii mojej firmy teraz mam mniej, ale miałem i ponad 200 ludzi nigdy nie miałem przypadku nie zapłacenia czegokolwiek w terminie). Pisałem już kiedyś o firmie gdańskiej państwowej, która w ciężkich czasach dla klubu zadeklarowała kwotę 200 tys. zł, kolega rozmawiał z prezesem firmy i taka deklaracje uzyskał po pewnym czasie prezes zaczął się z zobowiązania wycofywać tłumacząc to tym, że dla niego osoba naszego prezydenta jest nie wiarygodna i póki on jest nic nie da. Efekt był taki, że Majewski po takim stwierdzeniu powiedział ze przecież on nie musi być prezydentem. Kolega w ponownej rozmowie zaproponował, aby firma tamta dała zobowiązanie, jeśli nie będzie prezydenta dadzą pieniądze czegoś takiego nie chcieli dać. A wracając do DGT ze swoich zobowiązań nie wywiązali się w stosunku do klubu nie będę pisał o zaległościach, ale czy z tego powodu powinniśmy źle napisać o DGT myślę ze nie, bo później uregulują wszystkie zobowiązania a w chwili obecnej możemy im tylko dziękować i kłaniać się ze mimo trudnych czasów pomagają jak mogą najlepiej. Kiedyś majonez mówił, że klubowi pomagają w chwili obecnej nie ci, co deklarowali pomoc na początku lecz ci, co nie deklarowali prędzej nic.

  29. Powrót do góry    #74
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Popo

    Wytłumacz temu znajomemu prezesowi, że pieniądze może przekazać, jako opłatę za reklamę, drobniejsze kwoty, za to parę razy w roku i żadna kontrola się tego nie czepia. To się w doskonały sposób sprawdza w Częstochowie, czemu nie ma się udać w Gdańsku. Nie koniecznie trzeba wchodzić w układ sponsorski - który nota bene jest tańszy, ponieważ można sobie obniżyć dochód do opodatkowania.

  30. Powrót do góry    #75
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kiedys Pan Majewski szedl razem z zawodnikami na rundzie honorowej jako dumny prezydent GKS-u.a gdy GKS walczyl 9o utrzymanie i glosno bylo o przekretach Pana Majewskiego to wtedy nawet na meczu w parkingu sie nie pojawial!!!!!

  31. Powrót do góry    #76
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    A moze warto podsumowac prezydenture Majewskiego jakimis faktami/ np.
    AD 2003
    - klub w ekstraklasie - zgadza sie? TAK
    - ok. 6-7 mln dlugow (???) - zgadza sie? TAK
    - odciety prad i ogrzewanie - zgadza sie/ TAJ
    - brak druzyny, ktora mialaby walczyc nawet o utrzymanie - zgadza sie/ TAK,
    - wyremontowana brama - zgadza sie? TAK,
    - zrazone do zuzla srodowisko gdanskiego businessu - zgadza sie? TAK,

    Dla mnie bilans jest zdecydowanie niekorzystny.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  32. Powrót do góry    #77
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A moze warto podsumowac prezydenture Majewskiego jakimis faktami/ np.
    AD 2003
    - klub w ekstraklasie - zgadza sie? TAK
    - ok. 6-7 mln dlugow (???) - zgadza sie? TAK
    - odciety prad i ogrzewanie - zgadza sie/ TAJ
    - brak druzyny, ktora mialaby walczyc nawet o utrzymanie - zgadza sie/ TAK,
    - wyremontowana brama - zgadza sie? TAK,
    - zrazone do zuzla srodowisko gdanskiego businessu - zgadza sie? TAK,

    Dla mnie bilans jest zdecydowanie niekorzystny.
    Hmmmm - jedna uwaga do podpunktu o bramie:
    Brama jest od dłuższego czsu nieogrzewana - siada już wilgoć i grzyb, pod prysznicami kilogramami mozna zbierać karaluchy, te wielkie szyby w oknach nie zostały odpowiednio zabezpieczone i odpryskujący spod kół motocykli żużel juz kilka "załatwił" - czyli raczej nie "TAK", nieprawdaż?

  33. Powrót do góry    #78
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Opinie o bramie słyszałam krótko po remoncie,że tylko z zewnątrz tak wygląda ładnie.Dlatego to co mówisz Fanatic potwierdza słowa osoby nam znanej...hmmm a mu nie wierzyłam.
    pozdrawiam.
    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •