Zobacz wyniki ankiety: moze to juz kiedys bylo ale nie znalazlem tego w archiwum! Prosil bym odpowiedzi na pytanie"jak w te

Głosujących
33. Ankieta zamknięta
  • Nie

    30 90.91%
  • Tak

    1 3.03%
  • Dajmy mu jeszcze jedna (ostania) zsanse

    2 6.06%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 78

Wątek: kto jest za pozostaniem Henryka Majewskiego w Gdańsku?

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2002
    Postów
    77
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kto jest za pozostaniem Henryka Majewskiego w Gdańsku?

    moze to juz kiedys bylo ale nie znalazlem tego w archiwum! Prosil bym odpowiedzi na pytanie"jak w temacie"!!!

    Pozdrowienia
    Pitex


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panu Henrykowi Majewskiemu dziekujemy za wszystko co dla GKSu zrobil,czas odejsc.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ??

    Moim zdaniem jak robił przekęty to nie powinien dalej pracować, a jak rafineria nie wyłoży pieniędzy jak będzie heniek pracował to odpowiedź jest jedna powinien odejść, moim zdaniem zrobił dużo chociaż każdy glupi mając taką kase zrobilby to samo tylko że on umial ją skombinować szkoda ze niezna się na żużlu i z dreamteam-em spadł do 1 ligi co było nie wyobrażalne, ale coż każdy uczy się na błedach, troche rzeczy po nim zostało choćby stadion ale po co on nam jak żużlem umrze nikt tam nie będzię grał przecież. Liczy się kasa może się usnąc na dlaszy plan nie rywelewski walczy.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2002
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo dziekuje Panu Majewskiemu za wszystko co zrobil dla GKS-u ale widzocznie cos mu (przepraszam) odbilo.:P Bardzo go szanuje ale mimo to wole zeby ktos inny (np. Terleccy) rzadzili GKS-em. Takze wg mnie panu Majewskiemu dziekujemy i zapraszamy panow Terleckich:P

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zeratul czy coś tam zanim napiszesz coś to pomyśl trochę; to naprawdę jesli wygodnie usiądziesz i nic innego nie robisz nie powinno boleć.
    Terllecy lepsi niż Majonez ?? Ku... ale mamy kibiców

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Rombi

    Czy ty go kochasz czy co ?? jego era się skończyła o mały włos doprowadziłby do końca gdański żużel teraz powinien ktoś inny byc na czle a on usonąć się w cien i też działąć ale nie tsak głośno bo to nie przysparza jak widac GKS nieczgo dobrego tylko same zło a przekręty i prokuratorzy moim zdaniem nie są reklama dla nas tylko robia nam pod górę a to tylko przez majewskiego. Popełnił błędy powinien chociaż sie do nich przyznać i przeprosić wystarczy to nam tak mi się wydaję...

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie no Panowie jak wy możecie go bronic.W morde co bylo to bylo.Jasne duzo zrobil dla gdańskiego speedwaya ale jeszcze wiecej zrobil (a własciwie zarobil) dla siebie.Ja bym mu dzisiaj powiedzial czesc a reki nie podal.To on jest przyczyna ze teraz ekstraklasa wisi na wlosku.Podziekowal bym tez panu Łosiowi.
    Czas nowych ludzi, ludzi ktorzy znaja sie na zuzlu. A tak wogole to gdzie sie teraz podziewa nasz kochany prezes jak go klub potrzebuje co?
    To on doprowadzil do tego ze m.in Cegly nie ma a Adas Fajfer spoglada w kieliszki i sie podniesc nie moze.



    Mosiu

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Majewskiemu - dziękujemy!!!

    Majewski powinien odejść. Takie jest zdanie nie tylko moje, ale całej rzeszy właścicieli i prezesów firm , którzy z chęcią weszliby z pieniędzmi (niemałymi) w gdański żużel,a na przeszkodzie stoji Heniu Majewski, któremu pieniądze dosłownie rozpływają się w rękach na cele bliżej nie związane z klubem. Więc nie pisz głupot Rombi i nie obrażaj przy tym innych kibiców. Sam wiesz że czasy (i układy)Majewskiego się kończą, a właściwie skończyły i w biznesie i w polityce i w sporcie. Może powiesz wszystkim dlaczego go tak bronisz - może przez to że Twój kolega dyrektor jest z partii Majewskiego i dlatego trzeba go bronić? Może wytłumaczysz wszystkim dlaczego z klubu odeszło wielu oddanych działaczy np. Kotłowski, Mikulski i inni? Może powiesz kibicom w jaki sposób Twój ulubiony prezydent odnosi się do swoich pracowników, jak ich traktuje i w jak nieudolny sposób nim kieruje? Mógłbym tu jeszcze wiele, wiele napisać. Dlatego zastanów się 10- razy zanim będziesz kogoś obrażać. Pozdrawiam.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    103
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Waszą jedyną szansą jest Rafineria, Majewski nie będzie wam jeździł, a zawodnicy za darmo też raczej nie!!!!

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2002
    Postów
    85
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Żadnej szansy Majewski musi odejść !!!!

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2002
    Postów
    85
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kategorycznie jestem za odejsciem PANA MAJEWSKIEGO !!!

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może koledzy wiecie, dzięki komu rafineria zgodziła się na pomoc klubowi i dzięki komu Minister Skarbu zgodził się na to (na taki krok nie wystarcza decyzja Dyrektora zakładu).
    Nie piszcie, więc takich bzdur jak stoczniowiec. A może kolega stoczniowiec wymieni 10 firm i sumy, jakie dadzą w zamian, jak Majoneza nie będzie. Ja nie mówię, że powinien zostać, ale ciągle jedziemy obojętne, co będzie p i e r d o l i ł Łoś to pieniądze na cały sprzęt załatwiał Prezydent. Jeśli już ktoś pożyczył pieniądze jak to mówi trener to zawsze oddawać musiał Majewski a nie Łoś. Znajdźmy kogoś na jego miejsce, ale nie goło dupca tylko kogoś, kto będzie miał zaoferowane większe sumy od obecnych, a które są związane z osobą Prezydenta.
    Jak były nadużycia będzie sprawa karna a ciągle zapominamy, że gazeta pisała również o tym, że prokuratura prowadzi sprawę od 1998 roku a przekazanie sprawy do innej prokuratury nastąpiło nie z uwagi na zarzuty przeciwko komuś tylko, aby nie było pomówień o ukrywaniu czegokolwiek z uwagi na powiązania byłego ministra.

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    On już był on oszukał on musi odejść

    Znajome hasło ;). To jest proste jeżeli prowadzone jest postępowanie przeciw nie mu to coś w tym jest i jakąś prawdą jest że ojeb...ał gks na duże pieniądze nawet gdyby to nie były te 4 mln zł tylko jedna trzecia czy jedna dziesiąta to sam fakt ze kradł go skreśla.

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Popo

    Coś mi się wydaje że działając w tym gksie majewski zrobił PANU pranie mózgu. Może boi się Pan go krytykować bo nie chce wylecieć z GKSu. Postępowanie toczy się nie bez powodu i nieściemniaj PAN że od 1998 skoro chodzi o Rafinerie która sponsorowała gks w latach 1999-2000.

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    odejdzie czy nie odejdzie ???? mo odejsc czy nie ????

    No i jak by nie było znowu razem z Majewskim utrzymalismy E-lige !!!!!
    Teraz czas na przemyslenie pewnych spraw.
    Mniejmy nadzieje ze wszystko sie jakos ułoży !!!!!
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    FAKT ŻE ZROBIŁ WIELE DOBREGO DLA KLUBU JEST NIEZAPRZECZALNY,ALE MYŚLE ŻE W PEWNYM MOMENCIE PANA MAJEWSKIEGO TO PRZEROSŁO.WIEC NALEŻY DAC SZANSE KOMUS INNEMU.A WIEC POWINIEN ODEJŚC.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Szanowny Panie Popo!!!

    Od dłuższego czasu czytam, Pana wypowiedzi na forum i zawsze uważałem je za najbardziej prawdziwe, stonowane i rzetelne, ale ostatni wpis takim chyba nie był. Nie wiem tylko dlaczego tak bardzo bronicie razem z Rombim Prezydenta Majewskiego.
    Po 1. W pełni doceniam wkład Majewskiego w klub w 1998 roku - wówczas uratował nasz klub przed upadkiem, zapewnił ogromne pieniadze na klub m.in. z Rafinerii Gdańskiej i owszem musiał wydeptać ścieżki po te pieniądze aż po samą górę polityczną. Tylko zauważ kto w tych latach był u władzy - jakie partie. A o wiele łatwiej o pozytywną decyzję u "kolegów" niż u "obcych" - z przeciwnej frakcji politycznej.
    Po 2. W tamtym czasie miał (i słuchał) Nasz Pan Prezydent odpowiednich ludzi znających się na rzeczy: L. Bartnickiego i W. Kotłowskiego - co było nie odzowne przy podejmowaniu decyzji, a czego teraz zauważam - brakuje.
    Po 3. Żadna firma nie bedzie ładowała dużych pieniędzy (przy obecnym kryzysie) w przedsięwzięcia - kluby - sponsoring - które nie mają jasnej struktury np. Rady Sponsorów, rozliczającej z wydatków (czas dyktatury juz się skończył), czy choćby swoich przedstawicieli w klubie.
    Po 4. konfliktowość Prezydenta - Dlaczego nie potrafi (nie chce?) zalagodzać czy zapobiegać sporom? I przy tym źle wystawia na światło klub? vide sprawa z Cegielskim.
    Przecież sponsor w pewien sposób jest identyfikowany z klubem i nie chce by pisać w środkach publicznych, że prezydent klubu o nazwie sponsorskiej XYZ jest uwikłany w jakieś machlojki. Prawda?
    Po 5. Może i rzeczywiście się trochę zagolopowałem z tymi firmami, ale ilekroć rozmawiam z właścicielami czy prezesami pewnych firm i wspominam że skoro wykładają pieniądze na sporty: X czy Z mogliby wspomóc GKS - klub o ogromnych tradycjach, ogromnej widowni - podatnej na reklamę - vide Lotos, odpowiadają że czasy są ciężkie, a nie mają pewności przy tej osobie (Prezydent)na co one pójdą naprawdę.
    Z jednej strony jest to przekłamanie wynikające z całej otoczki wokół klubu (ale do której przyczynił się Majewski), z drugiej sprawa prokuratury.
    Dlatego wymaga to oczyszczenia atmosfery wokół klubu - o którą zadba znowu sam Majewski - jak w 1998 r. ale zmianą osoby rządzącej.
    I na zakończenie mi zależy na dobru naszego klubu nie po to niszcze swoje gardło na meczach, nie po to martwię się ( jak cała rzesza naszych kibiców) o nasz klub, by on upadał.
    I nie o to tu chodzi abyśmy się kłócili czy wyzywali - ale o to aby każdy wnosił jakąś cegiełkę dla dobra (wyników)klubu. Serdecznie pozdrawiam.

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    niech odejdzie jak najszybciej

    jestem zielnej gory.zycze wam jak najlepiej wiec pozwalam sobie zabrac glos.nie wiem czy pamietacie ale my tez mielismy kiedys osobe ktora podobnie jak wasz prezes traktowala klub jak swoja wlasnosc.nazywal sie zbigniew morawski...mimo nie watpliwego sukcesu jakim bylo mistrzostwo z 1991 roku jego dzialania doprowadzily do upadku naszego klubu.i obserwujac z odleglosci dzialania majewskiego widze wiele analogii.np jak mogl dopuscic do opuszczenia przez cegle klubu?????i to w takich okolicznosciach...???mowicie ze zalatwil rafinerie.jak bedzie chciala sponsorowac klub to chyba osoba prezesa nie jest tu wielka karta przetargowa??????konczac wydaje mi sie ze tak konfliktowa osoba to zly kandydat na prezasa...mam nadzieje ze moje spostrzezenia wniosly co nieco do dyskusji..zycze wszystkiego najlepszego w przerwie zimowej i potem juz na torze.....



    ZKZ-GKS-WTS

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    GIGANT
    Różnica między nami może jest taka, że ja naprawdę mam, z czego żyć. I nawet jak pisze gazeta, o Majewskim że nakradł to i tak mam chyba trochę więcej od niego (to się chyba nazywa majątek). A wiec kolego zależność finansowa Popo-Majewski chyba jest nie w tą stronę, co piszesz. Kolego uczniu, bo tak się określasz wytłumacz mi jak to można wywalić kogoś z GKS, jeśli ta osoba tam nie pracuje.............Ba ja nawet bym się cieszył z faktu zaprzestania chodzenia na żużel, bo byłbym bogatszy.............. o doświadczenia życiowe. „W 1999 i 2000 roku klub dostał z RG ponad 4 miliony złotych. Z materiałów zebranych przez policję i prokuraturę oraz ustaleń reporterów „Dziennika” wynika, że przynajmniej część tych pieniędzy klub przelał na pewnej firmy z Gdyni za „doradctwo finansowe”. „Sprawa badana przez prokuraturę ma swój początek w 1998 roku. Wtedy to podpisano umowę reklamową z Rafinerią Gdańską. W ciągu następnych dwóch lat przedsiębiorstwo wpłaciło na rzecz klubu - w siedmiu transzach - w sumie 4,18 mln złotych.”
    Kolego ty nawet czytać nie umiesz w swoim zacietrzewieniu zachowujesz się, bardzo dziwnie jak ktoś kto chciałby obrażać wszystko i wszystkich wokoło. Kolego jak by ukradł 4 mil to było by to prawie wszystko, co dała rafineria, i gdybyś naprawdę czytał porządnie a nie tak po łebkach to wyczytasz „Sprawa badana przez prokuraturę ma swój początek w 1998 roku” tak pisze kolego gazeta, na którą się powołujesz. Polny dostał joby i wyzwiska w Gnieźnie za artykuł, który ukazał się w tak niefortunnym czasie przed barażami, a sam tłumaczył się tym, że mu szef kazał i on musiał to zrobić. Władka Kotłowskiego znam osobiście i jedni mówią, że jest chory a inni, że dobrze zrobił, aby zaszkodzić Majewskiemu (myślę poczekamy zobaczymy). A może koledzy jest tak jak mówią, Majewski dogadał już wszystko z Ministrem, aby Rafineria mogła sponsorować GKS na przyszły sezon, ale przeciwnicy nie śpią i wymyślili teraz artykuł. Jak jest naprawdę nie wiem.
    Ze stoczniowcem też można się zgodzić z jego punktami (w większości), ale wiem jak trudno znaleźć pieniądze dzisiaj i w jaki sposób je się zdobywa dla klubu. Zresztą myślę, że nie ma się nad tym, co zastanawiać, bo już prędzej słychać było, że Prezydent powoli ma to w d u p i e bo nikt nie chce pomagać a czasami wręcz przeszkadzają (wszyscy, którzy znają nazwijmy układy polityczne i kolegów Majoneza przyznają, że on więcej załatwi z SLD niż z prawicą). Co wcale nie znaczy, że musi zostać.
    A na zakończenie kolego GIGANT na razie prokuratura bada sprawę a nie skierowała ją do sądu i jeśli potwierdziłaby zarzuty to powinna go skazać (sąd), bo dla złodziejstwa nie ma wytłumaczenia, czasami tylko wytłumaczyć można głupotę.


  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gigant
    nie chce mi się z tobą rozmawiać natomiast cytat z Samoobrony pasuje do ciebie jak ulał.Może Lepper za Majoneza?:)

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    04-12-2001
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    MAJEWSKI WON

    Co za idioci jeszcze bronia Majewskiego. Zrobil duzo ale jeszcze wiecej zniszczyl. Zastanowcie się to będzie się ciagnelo za naszym kubem jeszcze przez pare lat to co zrobil Majewski. Jak można bronic zlodzieja. To co teraz wyszlo na jaw to i tak kropla w morzu. Ile kasy Majewski z kubowych pieniedzy przeznaczyl na wybory Uni Wolnosci, no ile ha do tego jeszczze nie doszlo dochodzenie. TAK BYBYĆIE MORZE ON MUSI ODEJSC. W innym wypadku nie będę chodzil na mecze. Nie będę dawal zlodziejowi pieniedzy. Dzieki panu majewskiemu ne predko zobaczymy jakies wazne miedzynarodowe zawody na naszym torze. Wybrzeze stracilo przez Majewskiego wiecej niż zyskalo takie jest moje zdanie. A co teraz robi pan Majewski ??? Ukrywa się. Już nie paraduje na meczach tak jak kiedys. Już nie pokazuje się nigdzie. Może wyjedzie niedlugo do Meksyku?? To jest smieszne ze niktorzy jeszcze go bronia. To nie sa kibice. Mi zalezy na klubie GKS i dlatego mowie Majewski Won.

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pavilon

    Co za idioci jeszcze bronia Majewskiego. Zrobil duzo ale jeszcze wiecej zniszczyl. Zastanowcie się to będzie się ciagnelo za naszym kubem jeszcze przez pare lat to co zrobil Majewski. Jak można bronic zlodzieja. To co teraz wyszlo na jaw to i tak kropla w morzu. Ile kasy Majewski z kubowych pieniedzy przeznaczyl na wybory Uni Wolnosci, no ile ha do tego jeszczze nie doszlo dochodzenie. TAK BYBYĆIE MORZE ON MUSI ODEJSC. W innym wypadku nie będę chodzil na mecze. Nie będę dawal zlodziejowi pieniedzy. Dzieki panu majewskiemu ne predko zobaczymy jakies wazne miedzynarodowe zawody na naszym torze. Wybrzeze stracilo przez Majewskiego wiecej niż zyskalo takie jest moje zdanie. A co teraz robi pan Majewski ??? Ukrywa się. Już nie paraduje na meczach tak jak kiedys. Już nie pokazuje się nigdzie. Może wyjedzie niedlugo do Meksyku?? To jest smieszne ze niktorzy jeszcze go bronia. To nie sa kibice. Mi zalezy na klubie GKS i dlatego mowie Majewski Won.
    Ci ,,idioci''są w klubie na codzien i mają mimo wszystko większą wiedzę od ciebie na temat Majewskiego.
    NO nie wiem czy dzieki Majewskiemu nie mamy teraz imprez wysokiej rangi.Kto nam odbudował stadion ???
    Własnie Majewski. A moze Majwski sie nie ukrywa tylko jak ktos tu pisał szuka kasy na sprzęt dla naszych ???
    Nie pomyślałes o tym ??
    Jak narazie Majewskiemu nic nie udowodniono.
    A skad ty mozesz jak to było naprawde z tą kasą ??
    A moze rzeczywiscie Majewski płacił po stołem zawodnika kasę ??? Takich rzeczy nie wie kibic.
    NIe bronie Majewskiego ale nie jestem pewien czy on tą kase wział dla siebie.
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pavilon
    "Dzieki panu majewskiemu ne predko zobaczymy jakies wazne miedzynarodowe zawody na naszym torze. Wybrzeze stracilo przez Majewskiego wiecej niż zyskalo takie jest moje zdanie."
    Ostatnie zawody Drużynowy Puchar Świata, które odbyły się w Gdańsku pochłonęły ogromne sumy pieniędzy powiem inaczej GKS z uwagi na to, że je organizował stracił około 1 miliona zł. (Niektóre wyliczenia liczą na 1,2 mil zł). Z uwagi na powyższe ja nawet się modle, aby jakiś idiota nie chciał organizować takiej imprezy w najbliższym czasie w Gdańsku (to była czysta gotówka kolego) i od tego momentu GKS ma kłopoty finansowe. To był największy błąd w historii finansowej klubu.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    04-12-2001
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Draz

    A SKAD TY MOZESZ WIEDZIEC ZE TAK NIE BYLO JAK JA MOWIE???
    Wiesz z regoly nie opowiadam plotek!!!! Tak jak ten co napisal ze Terleccy chcieli swoje nazwisko w nazwie druzyny, przeciez to smieszne :). Majewski to zlodziej i nawet jak skabinowal jakas kase dla Wybrzeza ostatni to ile wiecej nakradl z klubu no co powiedz mam racje i juz !!!!!!! MAJEWSKI MUSI ODEJSC

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z jednej strony powiedzialbym TAK A Z DRUGIEJ NIE ALE BARDZIEJ PRZYSTAJE PRZY NIE Majonez podjol pare bezsnsownych decyzi przez co klub duzo stracil, ale z drugiej strony to niby on uratowal zuzel w Gdansku doprowadzil do BRAZOWEGO KRAZKA ale pozniej tez do DEGRADACI !!! MAJEWSKIEMU NIE !!!

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A SKAD TY MOZESZ WIEDZIEC ZE TAK NIE BYLO JAK JA MOWIE???
    Wiesz z regoly nie opowiadam plotek!!!! Tak jak ten co napisal ze Terleccy chcieli swoje nazwisko w nazwie druzyny, przeciez to smieszne :). Majewski to zlodziej i nawet jak skabinowal jakas kase dla Wybrzeza ostatni to ile wiecej nakradl z klubu no co powiedz mam racje i juz !!!!!!! MAJEWSKI MUSI ODEJSC
    NO to przedstaw dowody .
    MAsz takie ???
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    04-12-2001
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    MAJEWSKI DO WIEZIENIA

    Cytuje : , ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "

    Stary moim zdaniem nie jestes soba i nie masz swojego stylu skoro robisz to co wszyscy czyli popierasz zlodziei i bandytow którzy powinnie siedziec za kratkami a oczernisz zawodnikow który zazdroscisz. Twoim zdaniem należy winic i karac zawodnika za jedno zdanie wypowiedziane w nerwach i to w strone Majewskiego, a bronisz zlodzieja który oszukal nas wszystkich, kibicow kochajacych ten klub. Nie można Majewskiemu tego zapomniec, nie można tego co zrobil darowac. A DOWOD PROSZĘ BARDZO CHOCBY NA MECZACH W ZESZLYM ROKU I JESZCZE ZA CZASOW ULAMKA I RICKARDSSONA MAJEWSKI ZMIENIAL SAMOCHODZIKI JAK REKAWICZKI, JA NALICZYLEM CZTERY ( PEWNIE BĘDZIESZ GO BRONIL JESZCZE ALE TO NIE BYŁY MALUCHY ) A ILE MIAŁ JESZCZE TO BOG JEDEN WIE. Chocby taki maly szczegolik a jak duzo mowi. No nie.
    MAJEWSKIEMO MOWIMY NIE. MAJEWSKI MUSI ODEJSC INNEGO WYJSCIA NIE MA.

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pamiętam, że kiedyś oglądałem na TVN program Ewy Drzyzgi o pseudokibicach i był gość o ksywie Autobus z Legii. Straszny oszołom i prostak nie myślałem, że spotkam gościa który będzie miał "lepszą" ksywe i będzie gorszym oszołomem. A jednak... Zycie jest przewrotne. Całe szczęście nie osobiście ale wirtualnie poznałem... kogo ???
    PAVILONA.
    Typ nie ma pojęcia o co chodzi, uczepił się słów Polnego i pieprzy " Majewski musi..." Gdyby nie Majewski to Gks miałby teraz sekcje piłki ręcznej, nawet nie bo to On uparł się żeby ich ratować.
    Majonez nie czerpie kasy z klubu bo ma parę innych (legalnych) źródeł dochodu.
    Jeśli masz lepszą osobę niż on na to stanowisko daj znać..
    Zmienimy to...Żużel mamy teraz dzięki niemu faktycznie może nieraz coś ****a.. ale to też jest człowiek i osoby pokroju Pavilona powinny milczeć na jego temat

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pavilon jesteś świr ty po prostu nie wiesz, co to dowód. Obecny samochód Majoneza jest własnością DGT (kosztuje, ponad 250 tys. zł może jest to łapówka, jaką dała DGT dla Majoneza za to tylko, że łaskawie pozwolił jej sponsorować nasz klub) może kolego wiesz, jaka funkcje pełni Majonez w DGT i to, że dają oni ponad milion złoty na GKS (tylko chyba, dlatego że jest to złodziej według ciebie). Już nie będę się pytał, dlaczego dają, bo i tak nie zrozumiesz, „bo Majewski ukradł”. A może kolego wymienisz banki (zresztą bardzo duże), w których majonez jest w radzie nadzorczej może i za darmo, bo przecież nakradł już tak dużo z GKS, że chyba więcej nie musi mieć. Pavilon wymyśl coś daj dowód, że ukradł, bo to, że nie dał pieniędzy zawodnikom, jakie im się należą to fakt, ale jest to dowód na to, że nie ma pieniędzy w klubie a nie jest dowodem, że ukradł. A tak na dodatek mój kolega ostatnio kupił sobie najnowszego Range Rover 4.4i V8
    Zapłacił ponad 120 tys. EUR poprzednio miał Hamera zapłacił za niego 110 tys. USD za mercedesa SL zapłacił 250 tys. DEM według twoich kryteriów Majonez to przy nim się chyba dopiero uczy on to musi być już prawdziwy złodziej. I ten dopiero prawdziwy złodziej dał smary i oleje dla GKS za kwotę około 10 tys. zł, ale złodziej złodzieja powinien popierać może i masz rację. Kolega Pavilon powiedz, co się dzieje jak idziesz i widzisz jak ktoś jedzie dobrym samochodem czy tak jak ja od razu wiesz, że to musi być złodziej a tak w ogóle powinni uchwalić prawo jak masz lepszy samochód jesteś złodziejem i wsadzać od razu do więzienia NIKT NIE BĘDZIE SIĘ LICZYŁ ZE ZŁODZIEJAMI. Pavilon ty się chłopie nadajesz na ministra sprawiedliwości.

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuje : , ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "

    Stary moim zdaniem nie jestes soba i nie masz swojego stylu skoro robisz to co wszyscy czyli popierasz zlodziei i bandytow którzy powinnie siedziec za kratkami a oczernisz zawodnikow który zazdroscisz. Twoim zdaniem należy winic i karac zawodnika za jedno zdanie wypowiedziane w nerwach i to w strone Majewskiego, a bronisz zlodzieja który oszukal nas wszystkich, kibicow kochajacych ten klub. Nie można Majewskiemu tego zapomniec, nie można tego co zrobil darowac. A DOWOD PROSZĘ BARDZO CHOCBY NA MECZACH W ZESZLYM ROKU I JESZCZE ZA CZASOW ULAMKA I RICKARDSSONA MAJEWSKI ZMIENIAL SAMOCHODZIKI JAK REKAWICZKI, JA NALICZYLEM CZTERY ( PEWNIE BĘDZIESZ GO BRONIL JESZCZE ALE TO NIE BYŁY MALUCHY ) A ILE MIAŁ JESZCZE TO BOG JEDEN WIE. Chocby taki maly szczegolik a jak duzo mowi. No nie.
    MAJEWSKIEMO MOWIMY NIE. MAJEWSKI MUSI ODEJSC INNEGO WYJSCIA NIE MA.
    Nie wiem czy umiesz czytac ale chyba wyraźnie napisałem ze nie mam zamiaru bronić Majewskiego. Kogo ja oczerniam ???
    Czego ja moge im zazdroscic ??? Stary nie przesadzaj.
    CZy każdy kto zmienia samochód jest złodziejem ???
    Z tego co pamiętam ostatno jeździł czarna Hondą Accord.
    Zamienił ja na Subaru.
    U mnie ma duzy plus za to ze mimo wszystko uratował piłke reczna na którą regularnie chodze. Byłem pewien ze to koniec szczypiorniaka. A jednak ten ,,złodziej''Majewski utrzymał druzyne. I za to mu jestem wdzieczny !!1
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Popo,
    trudno się z Tobą nie zgodzić w kontekście pozyskiwania pieniędzy na jakąkolwiek działalność, na sport także.
    Wiem coś o tym bo widzę i doświadczam tego co się w ogóle dzieje w całej gospodarce - nie tylko w sporcie - a co ma przełożenie właśnie na sport. Czasem układy nie pomagają, a nawet bywają przeszkodą w pewnych sprawach.
    Moje do nie dawna kierownictwo (prezes) należy do ścisłego grona partyjnego SLD i niestety to nie pomagało - firma nadal kiepsko przędzie. Zresztą na pewnym etapie ludzie z partii różnią się tylko nazwami swych partii, a tak poza tym to są "przyjaciółmi" na bankietach itp. Co jednak nie ulega wątpliwości że 4 lata temu o pieniądze Majewskiemu było łatwiej i przez względy polityczne i gospodarcze.
    Przyznam szczerze ja nie jestem wielkim orędownikiem obecnego Prezydenta, jestem nawet w pewnych względach przeciwnikiem, ale tego co wypisuje niejaki Pavilon nie da się przeczytać - może byś napisał coś jaśniej?? Bo widzisz same hasła typu Majewski - won, nie wystarczą.

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Draz,
    u mnie Majewski za ręczną też ma plusa, bo juz myślałem, że to naprawdę koniec piłki w Wybrzeżu, tym bardziej po tym jak Czerwiński nie chciał przejąć naszej sekcji. Tyle lat sukcesów, a tu...
    Tylko chciałbym aby Pan Majewski zechciał więcej rozmawiać z zawodnikami i trenerami, bo jak widać chcą oni grać (pną się w tabeli), ale na dłuższą metę słowa trenera Waszkiewicza mogą juz nie wystarczyć.

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja osobiscie znam Pana M. i uważam, że człowiek uczy się na błędach i dałbym mu jeszcze jedną szansę.

    chyba, że Rafineria postawi warunek .. kasa albo Majewski.
    Wtedy wolałbym, aby odszedł. Ale i tak dziękuje mu chociażby za ten piękny stadion jaki mamy.

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stadion - to i zasługa Majewskiego. Trzeba by jednak tez złożyć ogromne podziękowania dla Pana Kozłowskiego - wielkiego miłośnika sportu, bo bez jego starań nie dostałby Majewski takich pieniędzy z ówczesnego UKFiT-u, na remont stadionu.

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wszystko zależy od tego ile płacicie za głos na tak a ile za nie

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    04-12-2001
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jakei to piekne??????

    To wszystko jest takie piekne co opisujecie może dacie jeszcze jakis order albo Majewski zostanie honorowym mieszkancem gdanska?? To chyba dobry pomysl od jutra zbieram podpisy. Az mi się lezka w oku zrobila. Tak stadion to zasluga Majewskiego trzeba przyznac, ale wolalbym by nasza druzyna jezdzila chocby na jakims odrapanym stadionie ale żeby chociaz liczyla się w czolowce. Zreszta dzieki panu Majewskiemu bysmy mieli tylko stadion bez druzyny. Wtedy to dopiero by było. Widze ze was nie przekonam i nawet tego nie chcialem, bo jestem soba i robie to co mysle a nie to co inni. Wedlug mnie sytuacja w Polsce jest taka ze żaden uczciwie zarabiajacy czlowiek nie jest w stanie kupic sobie zamochodu chocby za 150 tys. zl. Zreszta i tak ze mna się nie zgodzicie. A pan Majewski nawet jak by dostal samochod od sponsora to powinien go zapisac klubowi a nie sobie. Ja bym tak przynajmniej zrobil bo jestem uczciwy. Mowicie ze pan Majewski jest swiety i wogole wszystko pieknie, nich zostanie tego mu zycze i wam ale wtedy pamietajcie moje slowa jak nie będzie już zuzla w Gdansku. Tego co zrobil, mam namysli roztrwonienie pieniedzy klubu, nie da się porownac z tymi dobrymi rzeczami jak stadion który odbudowal. Mowicie bardzo ladnie i teraz wielbicie Majewskiego za to ze utrzymal Wybrzeze a tak blisko by było żeby wogole nie wystartowalo albo spadlo bo przeciez po 8 biegu zaczelo poadac, wystarczyloby gdyby lunelo tak jak kiedys i po meczu i co wtedy byscie mowili o Majewskim no co?? Nadal byscie go wielbili, wiecie wiele bym dal zeżebyajewski odszedl jestem nawet w stanie powiedziec ze nawet jeśli by to pomoglo wykurzyc go ze stanowiska to chcailbym by Wybrzeze przegralo te baraze tak by było wedlug mnie lepiej dla Wybrzeza, bo by przynajmniej nie było Majewskiego. Ale ciesze się ze się utrzymalismy. Mowie utrzymalismy ale jeśli Majewski nie odejdzie powiem utrzymaliscie. Jestem kibicem Wybrzeza od dziecka i chodze na mecze i zadko kiedy opuszczalem mecze musialem mniec barzo wazne powody a tych było malo, ale w tym roku zwatpilem w pana Majewskiego i w jego dobre checi dla klubu, pragne jego odejscia. Jeśli nie odejdzie nie pojawie się już na meczach Wybrzeza nawet jeśli zdobecie druzynowe mistrzostwo polski czego bardzo kulubowi zycze. Chciałbym jeszcze powiedziec ze nie jestem swirem tak jak niektorzy napisali i im bardzo dziekuje, jestem normalnym czlowiekiem potrafie odroznic dobro od zla, i nie potrafie wybaczyc i nigdy tego nie zerobie panu Majewskiemu. A dowodow nie mam ale wedlug mnie wystarczy chocby to ze rafineria odeszla od Wybrzeza i miala powazne powody. Dla mnie pan Majewski już stracil autorytet a ktos bez autorytetu nie może być prezydentem. I WEDLUG MNIE SLOWA MAJEWSKI WON WYSTARCZA. Aha i nie jestem zadnym pseudokibicem i bardzo mi przykro ze ktos minie tak przyporzadkowal.

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pavilon już naprawdę nie chce mi się czytać twoich bzdur.Najlepiej przestań przychodzić na speedwey i zapomnij o tym forum ( tylko się ośmieszasz).Ty nie kumasz podstawowych pojęć ani tego co kto mówi. Nie mówiłem, że jesteś pseudo tylko porównałem cię do jednego oszołoma(chodzi o twoją inteligencję).Majonez nie dostał tego auta od sponsora ale od pracodawcy; ja też mam auto służbowe i nie sprawia mi to dyskomfortu(jeśli wiesz o czym mówie-staram się prosto abyś mógł przyswoić).
    Natomiast to, że nikt uczciwe prascujący nie jest w stanie kupic sobie dobrego auta to pierdo... takie brednie że szkoda słów.Nie każdy w tym kraju zarabia 800 zł brutto(brr całe szczęście).Ludzie mają piękne domy, dobre auta, latają samolotami,mają nawet telefony komórkowe.Wyjdź spod mostu i się rozejrzyj świat jest piękny i kolorowy...
    Zacznij myśleć pozytywnie o sobie, swoim życiu też możesz coś w nim osiągnąć a daj spokój Majonezowi.Jeśli będzie lepsza osoba odejdzie, jeśli nie to nie.
    Pozbądź się kompleksów chłopie.
    Amen

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    rombi szkoda klawiatury.... on i tak nie zrozumie tego co napiszesz, a bedzie i tak powtarzał swoje.

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    13-10-2002
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NIKT NIE CHCE POZOSTANIA W KLUBIE TEGO GRUBASA, CO NAJWYZEJ ON SAM...

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    04-12-2001
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Każdy ma swoje zdanie i ma do tego prawo.

    Dokladnie tak, każdy może mieć wlasne zdanie, nie chce na nikogo wplywac, dla mnie to jest oczywiste ze GKS z Majewskim nie ma przyszlosci. Może i macie jakies uklady z Majewskim albo przyjaznicie się z nim, ja takich nie mam i wogole tego nie zazdroszcze, nic od nigo nie dostalem a za to mam wrazenie ze jako kibic za duzo mu dalem a on mnie oszukal. Dla mnie facet jest spalony i gdyby miał choc troche przyzwoitosci to by odszedl wlasnie teraz. Aha i sadzenie ******* o tym ze jak będzie ktos lepszy od Majewskiego to Majonez ustapi to bzdury, jak pieknie moglo by być, ja znam np. braci Terlecckich i wiem ze gdyby przejeli GKS na pewno byłaby chociaz pierwsza czworka w tym roku a to ze względu na finnanse. Majonez mowil ze 2 mil. Jakie oferowali to smieszne pieniadze, guzik prawda po prostu nie chcial dac stolka. Gdyby odszedl wtedy pojawili by się inni sponsorzy, z którymi Terleccy mili uklady (być może nawet Rafineria) a tu guzik i omaly wlos Wybrzeze nie upadlo na kolana, i nikt by go wtedy nie mogl podniesc. Amen

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Wiesz Popo

    Cytuję:
    "GIGANT
    Różnica między nami może jest taka, że ja naprawdę mam, z czego żyć. I nawet jak pisze gazeta, o Majewskim że nakradł to i tak mam chyba trochę więcej od niego (to się chyba nazywa majątek). A wiec kolego zależność finansowa Popo-Majewski chyba jest nie w tą stronę, co piszesz. Kolego uczniu, bo tak się określasz wytłumacz mi jak to można wywalić kogoś z GKS, jeśli ta osoba tam nie pracuje.............Ba ja nawet bym się cieszył z faktu zaprzestania chodzenia na żużel, bo byłbym bogatszy.............. o doświadczenia życiowe. „W 1999 i 2000 roku klub dostał z RG ponad 4 miliony złotych. Z materiałów zebranych przez policję i prokuraturę oraz ustaleń reporterów „Dziennika” wynika, że przynajmniej część tych pieniędzy klub przelał na pewnej firmy z Gdyni za „doradctwo finansowe”. „Sprawa badana przez prokuraturę ma swój początek w 1998 roku. Wtedy to podpisano umowę reklamową z Rafinerią Gdańską. W ciągu następnych dwóch lat przedsiębiorstwo wpłaciło na rzecz klubu - w siedmiu transzach - w sumie 4,18 mln złotych.”
    Kolego ty nawet czytać nie umiesz w swoim zacietrzewieniu zachowujesz się, jak p o j e b, który chciałby obrażać wszystko i wszystkich wokoło. Kolego jak by ukradł 4 mil to było by to prawie wszystko, co dała rafineria, i gdybyś naprawdę czytał porządnie a nie tak po łebkach to wyczytasz „Sprawa badana przez prokuraturę ma swój początek w 1998 roku” tak pisze kolego gazeta, na którą się powołujesz. Polny dostał joby i wyzwiska w Gnieźnie za artykuł, który ukazał się w tak niefortunnym czasie przed barażami, a sam tłumaczył się tym, że mu szef kazał i on musiał to zrobić. Władka Kotłowskiego znam osobiście i jedni mówią, że jest chory a inni, że dobrze zrobił, aby zaszkodzić Majewskiemu (myślę poczekamy zobaczymy). A może koledzy jest tak jak mówią, Majewski dogadał już wszystko z Ministrem, aby Rafineria mogła sponsorować GKS na przyszły sezon, ale przeciwnicy nie śpią i wymyślili teraz artykuł. Jak jest naprawdę nie wiem.
    Ze stoczniowcem też można się zgodzić z jego punktami (w większości), ale wiem jak trudno znaleźć pieniądze dzisiaj i w jaki sposób je się zdobywa dla klubu. Zresztą myślę, że nie ma się nad tym, co zastanawiać, bo już prędzej słychać było, że Prezydent powoli ma to w d u p i e bo nikt nie chce pomagać a czasami wręcz przeszkadzają (wszyscy, którzy znają nazwijmy układy polityczne i kolegów Majoneza przyznają, że on więcej załatwi z SLD niż z prawicą). Co wcale nie znaczy, że musi zostać.
    A na zakończenie kolego GIGANT na razie prokuratura bada sprawę a nie skierowała ją do sądu i jeśli potwierdziłaby zarzuty to powinna go skazać (sąd), bo dla złodziejstwa nie ma wytłumaczenia, czasami tylko wytłumaczyć można głupotę."

    Przeczytawszy to co wyżej jest, rozczarowałem się. Myślałem, że Pan Popo, który jest ode mnie 20 lat starszy nie jest zdolny do wyzywania kogoś od *****ów tym bardziej że ja go tak nie nazwałem i nierozumiem jego zachowania. Ja tylko chciałem wyrazić swoje ździwenie odnośnie tego że zawsze wiesz wszystko dobrze i najlepiej nie będąc związanym z klubem. Nierozumiem poprostu jak można wiedzieć ze żużlowcy nie bedą w studio TVG skoro mieli byc nawet redaktor wieczoru ze sportem nie wiedział dlaczego ich nie ma, a Pan Popo wiedział. Naprawde jestem zszokowany i to bardzo... Zawsze byłem podwrażeniem twoich wpisów inteligentnych i przemyślanych ale teraz przegiełeś pałe. Niebędę cię obrażał bo zniżyłbym się do poziomu niektórych osób. Pozostaje jedna rzecz Majewski jest wwtwoim teściem albo wujkiem albo Bóg wie kim. I naczej na wpis o nim nie atakowałbys mnie takimi określeniami...
    dzięki za uwagę.

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Przez nieuwage wpisalem sie na ten temat w watku o meczu rewanzowym.
    Tutaj potwierdze to co napisalem tam, a to znaczy, ze Majewski ze wzgledu na dobro klubu musi bezwzglednie opuscic swoj "tron".To jest facet- przekret najwyzszej klasy.Nikt, kto zna sytuacje w klubie i sposob postepowania
    "Prezydenta" nie bedzie w tym miejscu oponowal, chyba ze kolega Popo.
    Kolego Popo, czy jestes tego 100% pewny, ze zalezy Tobie na Sekcji Zuzlowej GKS " Wybrzeze" Gdansk i jej sukcesach, czy tez moze bardziej na wynikach nadchodzacych Wyborow?
    Z Twoich wypowiedzi wynika, ze prowadzisz Dzialalnosc Gospodarcza, wiec odpowiedz mi, czy Twoi pracownicy tez, aby moc wlozyc cos do "geby" musza rozkradac Twoja firme, a Ty sie z tym godzisz, bo w zamian nie placisz pensji?
    Tak sie glupio zlozylo, ze ja mam tez troche pojecia o prowadzeniu firmy, ale to w niczym nie pokrywa sie ze sposobem "gospodarowania" jaki prezentuje niezniszczalny, niezatapialny i nie do obalenia Pan Prezydent Majewski.
    Ja osobiscie moge zebrac od Ciebie wszelkie "baty", ale to nie zmienia faktu, ze Majewski nie ma nic wiecej do szukania w tym klubie.Prosilbym tez o nieprzeklamywanie warunkow sponsoringu klubu przez Rafinerie.

    Z powazaniem:
    Skromny kibic Sekcji Zuzlowej- GKS "Wybrzeze" Gdansk
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolego stewal i gigant
    Nigdy nie twierdziłem, że Majewski to idealny kandydat i powinien zostać, tłumacze tylko, że zgodzić się można z opiniami na jego sposób bycia, jego despotyzm podejście do zawodników można jeszcze wymieniać różne wady, ale jednej nie można pisać, że jest złodziejem, jeśli nic nie jest udowodnione, sprawa jest badana i zobaczymy jak będzie. Kolega pavilon pisał, że ma dowód na to, że Majonez jest złodziejem, bo ma bardzo dobry samochód idąc tym tokiem rozumowania to stewal jesteś również złodziejem (obrażać się nie masz co bo wychodzi, że ja również). Piszmy, co mu zrobią pracownicy albo, co mu ludzie kibice zrobią, jeśli potwierdzi się to i okaże prawdą. Koledzy możemy wyrażać swoje opinie a nie piszemy jakbyśmy wiedzieli i mieli dowody na to, że już bez dwóch zdań ukradł. Podkreślę, że jeśli ukradł to powinien siedzieć tez bez dwóch zdań a sposób prowadzenia przez niego firmy (GKS to duża firma) mojej aprobaty też by nie uzyskał, ale każdy prowadzi jak chce lub jak umie.
    Kolego Gigant twoje słowa „Coś mi się wydaje, że działając w tym gksie majewski zrobił PANU pranie mózgu. Może boi się Pan go krytykować, bo nie chce wylecieć z GKSu. Postępowanie toczy się nie bez powodu i nieściemniaj PAN że od 1998 skoro chodzi o Rafinerie która sponsorowała gks w latach 1999-2000.” Myślę ze powinieneś się jednak zgodzić, że sprawa badana jest od 1998 roku (oczekuje potwierdzenia). Jeśli chodzi o twoje słowa pranie mózgu i boi się Pan go krytykować (pomijam, że bardzo mocno mnie to obraża) to myślę, że jeszcze trochę napiszesz, że kradłem również chyba tylko, dlatego że nie mówię, że jest złodziejem. Gigant żeby wszystko było jasne pokrewieństwa między nami (Majonez-Popo) nie ma żadnego o zależności już pisałem. Ja po prostu powoli mam tak zwany seksualny stosunek do żużla ja go powoli zaczynam p i e r d o l i ć (zmieniam na koszykówkę).
    „Nie rozumiem po prostu jak można wiedzieć ze żużlowcy nie będą w studio TVG skoro mieli być nawet redaktor wieczoru ze sportem nie wiedział, dlaczego ich nie ma, a Pan, Popo wiedział.”
    Widzisz kolego ty zaraz będziesz wysuwał różne wnioski może nawet pod moim adresem różnica jest taka, że ja przynajmniej sprawdzam wiadomość (no może tylko staram się).
    Sprawa jest prosta (też miałem być w studio) Poldek miał być w klubie o 20.30 po zawodników i trenera. Okazało się, że Trener pojechał już do domu (koło Opola i dawno tam już jest wraca 5 następnego miesiąca) Piszcz w Grudziądzu Cielaki w domu ojciec został tylko w klubie. Pozostał Adam, ale bez trenera to nawet mi się nie chciało iść do studia. Dzwoniłem do trenera (tylko nie pisz o następnej zależności ja od niego albo odwrotnie) powiedział, że pożegnanie z kibicami i wywiady w telewizji zrobią jak już wróci z domu. Pozdrowienia po praniu mózgu (a dodam ci tylko, że jedyna osoba, która robi mi pranie mózgu to jest moja żona jak usłyszy słowo ŻUŻEL) i wywaleniu z klubu czy z pracy jak będziesz sugerował.

  44. Powrót do góry    #44
    Początkujący
    Dołączył
    17-06-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie, naprawde nie rozumiem po co ta kłutnia.

    Sprawa jest jasna - p. Majewski zostaje = nie ma kasy od Rafinerii a w konsekwencji najprawdopodobniej nie bedzie GKS-u.
    Rafineria określiła jasno warunki sponsorowania - utrzymanie w E-lidze (co zawodnicy wywalczyli na torze i chwała im za to), i zmana zarządu w GKS-ie. Wyraźnie widać że kredyt zaufania do p. Majewskiego ze strony potencjalnych sponsorów się wyczerpał. Niezależnie od tego ile zrobił dobrego, czy złego dla gdańskiego żużla, z tego własnie względu powinien odejść.

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stewal i Popo: widzę żę jesteście bardzo dobrze zorientowani w sytuacji w klubie, i nie ukrywam że z uwagą czytam Wasze wypowiedzi, opinie i uwagi. Z większością się zgadzam – odnośnie p. Majewskiego tylko taka luźna uwaga: bez różnicy ile dobrego zrobił on dla Wybrzeża, ile złego teraz robi, czy te pieniądze ukradł, przelał etc. - jego czas minął! Majewski gdy odejdzie z Wybrzeża, od razu oczyści się atmosfera wokół klubu, a tym samym klub zyska nowych kibiców a przede wszystkim odzyska zaufanie i wierzytelność u sponsorów. Bo to jest w tej chwili priorytetem. Sprawa została tak już nagłośniona w mediach – że wręcz niewyobrażalnym byłby fakt pozostania na stanowisku Majewskiego.
    W klubie musi rządzić ktoś, kto zdobędzie zaufanie ludzi biznesu, zawodników i kibiców. Pod tym względem Majewski nie ma już żadnych szans! Po co wogóle istnieje klub Wybrzeże?! Czy dla kibiców którzy od wielu lat kochają go, jeżdżą za nim po całej Polsce, dopingują żyją tym co się dzieje?! Czy dla własnej dyktatury i politycznej gry?! Pamiętacie taki transparent niegdyś wywieszony przez kibiców na stadionie: „ ... Wybrzeże to MY a nie WY” - dot. Zawodników, albo sprawę z Rusikiem?!
    Czas na zmiany nadszedł, Wybrzeże uratowało Ekstraligę, i jest teraz odpowiedni czas na zmiany organizacyjne i personalne w klubie. Nie może być tak, że jeden człowiek, może zniweczyć to w co wierzymy i to co kochamy.

    Pozdrawiam

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •