Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: Skład Grudziądza - sezon 2003

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Skład Grudziądza - sezon 2003

    Jak wielu pisało wizję składu swojej ekipy na przyszły sezon. Postanowiłem abyście pisali w tym temacie jak widzicie Grudziądzan w przyszłym sezonie oraz nowości dotyczące transferów dokonywanych przez GKM (GTŻ). Z tego co słyszałem narazie to Grudziądzanie widzieliby w swoim składzie M.Latosiego oraz wszystkich zawodników, którzy po sezonie będą zawodnikami GKM.
    Oto mój skład Grudziądza na przyszły sezon(trochę optymistyczny):
    1.Grzegorz Knapp
    2.Robert Kempiński
    3.Piotr Markuszewski
    4.Paweł Staszek
    5.Roman Poważnyj (ew.Marek Latosi)
    6.Łukasz Dados
    7.Maciej Kierzkowski
    R1.Krzysztof Buczkowski
    Z takim składem GKM byłby w stanie powalczyć nawet o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
    Pozdrawiam.


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Jesli Grudziądz w przyszłym sezonie wystartowałby z takim składem, zawodnicy mieli by wypłacane pieniądze regularnie to jestem przekonany ze pierwsza 3 by była.

    P.S Krosno czeka na Grudziądz :)

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak dawno nie było meczu Grudziądz - Krosno ostatni raz sezon 1997...kiedyś ten moment musiał nadejść i przy okazji Grudziądz czeka na Krosno:P

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    15-10-2002
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Witam Optymistę!!

    Z nadzieja otworzyłem wpis o naszym składzie na sez 2003. Niestety brak w nim pewnych wiadomości. Z tego co wiem, raczej nie uda sie utrzymać Knappa, co do reszty, zobaczymy. Mam nadzieję, że zostanie u nas Roman Powazhny, bo oprócz tego że to dobry zawodnik, to jeszcze super gość (byłem u niego w obsłudze na dwóch meczach). Ale tak naprawdę za wcześnie na proroctwa, miejmy nadzieję, że nasi w ogóle wystartują w 2003

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    595
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wy sie mudlcie w Grudziącu żebu wasza drużyna wystartowała.Teraz jeszcze za wcześnie na kompletowanie waszego składu najpierw znajdzcie sponsora(bo z tego co wiem nie macie ich wielu)I wtedy pomyślimy , domyślam sie że macie wielkie długi i grozi wam upadłość klubu!

    Ale trzymam za was kciki i wierze że skompletujecie dobry skład!!!

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wy sie mudlcie w Grudziącu żebu wasza drużyna wystartowała.Teraz jeszcze za wcześnie na kompletowanie waszego składu najpierw znajdzcie sponsora(bo z tego co wiem nie macie ich wielu)I wtedy pomyślimy , domyślam sie że macie wielkie długi i grozi wam upadłość klubu!

    Ale trzymam za was kciki i wierze że skompletujecie dobry skład!!!
    Wy w Gorzowie też módlcie się o to samo i też trzymam za Was kciuki:).
    Co do Grudziądza, to uważam, że Knapp na 99 procent odejdzie. Jeżeli Lublin się wzmocni "do łyknięcia" będzie Marek Dera

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    15-10-2002
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli nie będzie nędzy z kasą, to Dera do niczego nie będzie nam potrzebny. Lepiej zatrzymać obecny skład + Garego.

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Wy sie mudlcie w Grudziącu żebu wasza drużyna wystartowała.Teraz jeszcze za wcześnie na kompletowanie waszego składu najpierw znajdzcie sponsora(bo z tego co wiem nie macie ich wielu)I wtedy pomyślimy , domyślam sie że macie wielkie długi i grozi wam upadłość klubu!

    Ale trzymam za was kciki i wierze że skompletujecie dobry skład!!!
    A u was lepiej? No chyba nie wiec zauważ co sie u ciebie dzieje!!!! GRUDZIĄDZ Bydgoszcz z wami. Walczcie i niech powróci Kujawsko - Pomorska EKSTRALIGA!!!

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wy sie mudlcie w Grudziącu żebu wasza drużyna wystartowała.Teraz jeszcze za wcześnie na kompletowanie waszego składu najpierw znajdzcie sponsora(bo z tego co wiem nie macie ich wielu)I wtedy pomyślimy , domyślam sie że macie wielkie długi i grozi wam upadłość klubu!

    Ale trzymam za was kciki i wierze że skompletujecie dobry skład!!!
    [b]No nie i kto to mowi!!!
    Kibic druzyny która cudem wystartowala w tym sezonie !!!
    Raczej bardziej bym sie bal o was bo Grudziadz sobie poradzi(widac po ostatnich meczach,sa ludzie ktorzy chca cos zrobic)
    A w gorzowie,no coż pierwszy raz spadek,pewnie wiekszosc zalamana!Czyżby teraz jakiś kryzysik przez pare lat...???
    Moim zdaniem tak.
    Pozdrawiam caly Grudziadz!!!

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzięki za wsparcie dla Grudziądzkiego klubu. Również wierzę, że Grudziądz stanie na nogi i wkrótce powalczy z najlepszymi. No i jestem przekonany Daminek że już niedługo dojdzie do meczu Bydgoszcz - Grudziądz:P
    Pozdrawiam.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najwazniejsze co jest Wam potzebne to troche kaski bo bez tego ani ruz

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    15-10-2002
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pozdrawiam Maryjana i wszystkich, którzy wierzą jeszcze w grudziadzki zespół. Akurat Tarnowianie rozumieją zapewne nasze kłopoty, gdyż im po spadku razem z nami w 96 -tym nareszcie udało się przełamać złą passę IIgo ligowej egzystencji. Brawa za dobrą postawę w tym sezonie!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •