Pokaż wyniki od 1 do 36 z 36

Wątek: Rafineria wraca do Wybrzeża !?!

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    1,074
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Rafineria wraca do Wybrzeża !?!

    50 punktów muszą zdobyć w rewanżu żużlowcy gdańskiego Wybrzeża, aby utrzymać się w ekstralidze.



    Wczoraj przegrali w pierwszym meczu barażowym z Pulsem Start Gniezno 41-49. Jeżeli w piątek w Gdańsku odrobią straty, w przyszłym sezonie znowu będzie ich wspomagać finansowo regionalny potentat - Rafineria Gdańska. RG dawała już pieniądze gdańskiemu klubowi. Nie były one jednak dobrze zagospodarowywane. Prokuratura Okręgowa w Bydgoszczy sprawdza, dlaczego co najmniej część pieniędzy z RG, na życzenie prezydenta klubu Henryka Majewskiego, trafiła na konto pewnej gdyńskiej spółki. Badane są też inne nieprawidłowości finansowe w Wybrzeżu. Rafineria nie mówi tego wprost, ale można się domyślać, że drugi raz nie powierzy ogromnych pieniędzy tym samym ludziom. Majewski jest bowiem nadal prezydentem GKS. - Sprawy personalne w klubie nas nie interesują. Oczywiste jest jednak, że firma nie wejdzie chętnie do klubu, którego szefami interesują się policjanci i prokuratorzy - powiedział nam wczoraj rzecznik RG Marcin Zachowicz. - Jestem przekonany, że ekstraliga pozostanie w Gdańsku, a przy pomocy Rafinerii nie będziemy na każdym kroku napotykali kłopotów w prostych sprawach - powiedział po wczorajszym meczu trener gdańskich żużlowców Romuald Łoś. Rewanżowy mecz ze Startem już w piątek.

    W 1999 i 2000 roku Rafineria Gdańska wsparła GKS Wybrzeże ponad 4 milionami złotych. Co najmniej część tych pieniędzy w dziwny sposób zniknęła z klubu. Okoliczności finansowych nieprawidłowości w klubie, które opisaliśmy w ubiegły piątek, bada Prokuratura Okręgowa w Bydgoszczy. Wczoraj rzecznik prasowy Rafinerii poinformował nas, że mimo przykrych doświadczeń z przeszłości, firma chce wydatnie pomóc gdańskiemu zespołowi żużlowców w przyszłym sezonie. Przypomnijmy, że według naszych informacji i materiałów zebranych przez śledczych pieniądze z Rafinerii były przelewane na konto pewnej spółki z Gdyni. Miała to być opłata za "usługi doradcze". Według byłych i obecnych pracowników i działaczy decyzje o przelewach na rzecz gdańskiej firmy nalegał prezydent GKS Henryk Majewski. Tym, którzy nie chcieli wykonywać poleceń w tej kwestii groził wyrzuceniem z pracy. Dodatkowo policjanci i prokuratorzy ustalili, że tak sowicie wynagradzana firma w rzeczywistości prawdopodobnie nie świadczyła żadnych usług na rzecz Wybrzeża. - Rafineria Gdańska chce i będzie wspierać gdański żużel - powiedział nam wczoraj rzecznik Rafinerii Marcin Zachowicz. - Warunkiem jest utrzymanie wysokiego poziomu sportowego i zainteresowania mediów, co gwarantuje nam udział drużyny w ekstralidze. Zapytany o to, czy jego firma pójdzie znowu na współpracę z prezydentem Majewskim, Zachowicz odpowiedział: - Sprawy personalne w klubie nas nie interesują. Oczywiste jest jednak, że firma nie wejdzie chętnie do klubu, którego szefami interesują się policjanci i prokuratorzy.
    (Zródło - Dziennik Bałtycki)



  2. Powrót do góry    #2
    Zbanowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    1,121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    GKS DO BOJU !!!

    Odrobienie 8 pkt straty, to przy odpowiednim przygotowaniu sie sprzętowym / patrz "Lisek" w Challange / jest pestką. Jednak prawdziwe schody zaczną się od przyszłego roku...no chyba,że zostaną uporządkowane sprawy niezniszczalnego prezydenta...

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    17-06-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I znów wszystko w rekach pana M. Jestem ciekaw jak zareaguje na takie postawienie sprawy. Czekam z niecierpliwoscią na ruch z Jego strony. Ale trzeba jeszcze w piątkowym meczu zapewnić sobie utrzymanie (w co głęboko wierze).

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli Rafineria stała by się sponsorem Wybrzeża to w przyszłym sezonie Gdańszczanie powalczyliby nie tylko o utrzymanie się w ekstralidze.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    nie ma wyjscia !!!!

    Jak widac nie mamy innego wyjscia jak utrzymac sie.
    Ciesze sie ze Rafineria wyraziła chec współpracy z GKS.
    Oznacza to pieniądze które są nam tak bardzo potrzebne.
    Mysle ze teraz zawodnicy zmobilizują sie jeszcze bardzie bo wiedzą ze niektórzy walczą i przyszła karierę !!!
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Caly GKS pelna mobilizacia i rozjechac Gniezno do ... 15 !!! GKS WYBRZEZE RAFINERIA SPONSOREM I WALCZYC O DMP ale napierw musza byc wzmocnienia !!! KGS RULEZ !!!

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik Awatar mietek
    Dołączył
    18-09-2002
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Rafineria Gdańsk przyjacielem żużla jest!

    No wreszcie jakieś optymistyczne wieści z Wybrzeża. Mam nadzieję, że te oświadczenia szefowie rafineri zamienią na konkretne działania. Jeden porządny krajowy lider i stranieri z czołówki Grand Prix i Gdańsk będzie bardzo atrakcyjnym przeciwnikiem dla każdego. Myślę, że po tak dramatycznym sezonie zasługujecie na walkę o wyższe cele aniżeli utrzymanie w ekstralidze. Cieszą mnie dobre wiadomości z Zielonki, Gdańska i Bydgoszczy, bo to daje nadzieję na wyrównane boje w ekstralidze 2003. Mam nadzieję, że w nadchodzącym sezonie każdy zespół będzie miał wyrównany skład i o mistrzostwie nie będzie decydował gruby portfel, a klasa sportowa.
    Pozdrowienia z Leszna!
    tak to jest, że moje serce jest jak pies

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    No to teraz wszystko w rekach.......motocyklach zawodnikow.
    Oczywiscie nie dopuszczam mysli ze w 2003 roku prezesem bedzie Majewski.Gdyby tak sie stalo to lepiej zeby Gniezno awansowalo.Do klubu z Majewskim na czele nie przyjdzie zaden powazny sponsor a to oznacza wegetacje.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie i panie z Gdańska.Start Gniezno nie jedzie na mecz do was by utrzymać wynik ale poto żeby to spotkanie wygrać i pokazać że to nie przypadek miejsca czolowego w tabeli 1 ligi tak więc do zobaczenia w Gańsku na barażowym meczu.Stawiam oczywiście na START 48-42 DLA GNIEZNA POZDROWIENIA

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolego Misza
    Co twój wpis ma wspólnego z Rafinerią Gdańską (chyba może to, że przyjedziecie samochodami, w których używacie olei silnikowych rodem z gdańskiej Rafinerii)

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale jak do tej pory to "fachowcy" z Gorzowa wiedzieli najlepiej, że Wybrzeże nie zasługuje na ekstraligę, bo i tak będzie chłopcem do bicia. A my spokojnie siedzieliśmy, nie wychylając sie i nie krzycząc o tym, jak to sponsorzy walą drzwiami i oknami. I co teraz powiecie gorzowskie "spece" - ściska gardełko i niżej???

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    749
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Musze powiediac, ze nie zdziwilem sie kiedy zobaczylem ten temat. Uslyszalem bowiem tydzien temu w bydgoskim parkingu , ze Protasiewicz moze w kazdej chwili podpisac w GKS'ie. Jak na razie Piotrek rozmawia z Polonia, ale sam fakt o takiej mozliwosci, sam z siebie nasuwa taka mysl.

    Milo ,ze macie wraca do Was rafineria, ale jako bydgoszczanin wolalbym , zeby GKS odczepil sie od Protasa.

    Pozdrawiam !
    Żuras, Żuras nasz
    kochany, IFQ w pełni
    oddany, Z chęcią poratuje
    nas, dla IFQ zawsze ma
    czas.
    - Aszotek Ukryta zawartość

    Interesujesz się piłką
    nożną ?! Chcesz sprawdzić
    swoją wiedzę i poczuć
    adrenalinę ? Spróbuj się
    w Internet Football Quiz
    !!!
    ...
    Ukryta zawartość

    [img]http://www.zuzel.org
    /~marmar/inne/flaga4.jpg[
    /img]



  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    1,074
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Milo ,ze macie wraca do Was rafineria, ale jako bydgoszczanin wolalbym , zeby GKS odczepil sie od Protasa.
    Hehe. Nie wiem ile w tym prawdy, ale zawodnik takiego kalibru bardzo by się nam przydał. Zuraz ale nie masz sie co martwic, załatwimy Start w barazach to pewnie Cegła bedzie szukał klubu w ekstralidze (a ponoc do was ma najblizej). A moze Krzysiek wroci do nas?? (heh takie marzenie :) )

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Milo ,ze macie wraca do Was rafineria, ale jako bydgoszczanin wolalbym , zeby GKS odczepil sie od Protasa.
    zuras:
    Ja, jako gdańszczanin też... :):):)
    Pozdrowienia.

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście


    hehehe.. przydałoby sie troche wiecej jak 5 złotych :P
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    05-07-2002
    Postów
    366
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale jak do tej pory to "fachowcy" z Gorzowa wiedzieli najlepiej, że Wybrzeże nie zasługuje na ekstraligę, bo i tak będzie chłopcem do bicia. A my spokojnie siedzieliśmy, nie wychylając sie i nie krzycząc o tym, jak to sponsorzy walą drzwiami i oknami. I co teraz powiecie gorzowskie "spece" - ściska gardełko i niżej???
    Wybrzezefanatic napewno nam sciska gardełko ale nie z zazdrosci ale z radości że Gdańsk nie podzieli losu z Gorzowem i nie bedzie najbiedniejszym klubem w e-lidze.(jezeli oczywiscie sie utrzyma.)
    Nie badz taki zawziety na Gorzów bo to nie cały Gorzów krzyczał ze jestescie chłopcami do bicia.
    Widze że bardzo sie ciszysz z nieszczescia Gorzowa ale to twoja sprawa ja tylko moge powiedziec że jakby wszystcy mieli takie myslenie jak ty w tym wpisie to kibice w Polsce z msciwości do innego klubu pozabijali by sie.

    Jak sie utrzymacie to napewno wam pogratuluje nowego sponsora oraz pozostanie w e-lidze.

    Pozdrawiam i pokój dla wszystkich kibiców bo dla prawdziwych kibiców podziałow nie ma:P:P:P

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dziadeks:

    Fakt - mój błąd - powinienem tam wstawić słowo "niektórzy".
    Chylę czoła, bo m.in. Ty jesteś wyjątkiem potwierdzającym niestety tę regułę.
    Nie chce mi się przytaczać tu cytatów niektórych Gorzowian - zresztą każdy może sobie sprawdzić...
    Jeszcze raz - jeżeli Cię uraziłem - SORRY !!!

    I nie cieszę się z Waszego nieszczęścia, bo byłem jednym z pierwszych, którzy życzyli sobie by Gorzów nie zniknął z żużlowej mapy Polski - ale oczywiście niektórzy Gorzowiacy musieli sobie po mnie "pojechać" w Twoim temacie, więc proszę nie zwalaj winy na mnie.
    Mój poprzedni post skierowany był właśnie do nich.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak pisałem wcześniej w innym wątku, bardzo mnie cieszy ew. powrót Rafinerii do gdańskiego żużla. Oczywiście jeśli utrzymamy się w lidze, w co oczywiście głęboko wierzę. :) Jak sam Łoś stwierdził – jest to dodatkowa motywacja dla naszych zawodników w piątkowym spotkaniu, bo już jak wspomniał brakowało mu argumentów, by dać im jakąś motywację do jazdy.
    Ciekawi mnie jedna sprawa.. a mianowicie jak w świetle ew. sponsoringu przez Rafinerię Wybrzeże w roku 2003 zachowa się p. Majewski?!
    W trakcie sezonu bracia Terleccy też oferowali pomoc i to wcale nie małą, ale mieli też swoje warunki, oczywiście Majewski nie zrobił nic by w jakikolwiek sposób się dogadać. Mam głęboką nadzieję, że tym razem jeśli już to dyr. Rylewski będzie prowadził negocjacje z Rafinerią, a Majewski złoży prezydenturę (hehe) we właściwe ręce.

    Pozdrawiam

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W zdjęciu nie chodzi o 5 zł tylko o min. piędziesiąt punktów aby nas chcieli wspomóc w przyszłym roku

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach

    ok

    gratuluje gdańsku że pozyskali spowrótem takiego sponsora

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    TA NAPRAWDE !!!!! :)

    :)

  22. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    16-07-2002
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nareszcie może będzie medal w rzyszłym sezonie

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    W zdjęciu nie chodzi o 5 zł tylko o min. piędziesiąt punktów aby nas chcieli wspomóc w przyszłym roku
    poważnie ?? rany.. nie miałem pojęcia.. ;)

    Co do 50 pkt... wierze ze sie uda.. Jak to ostatnio czesto mowia Gnieznianie : "Wiara czyni cuda" (i dlatego wygra GKS ) :) pozdr
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  24. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A nie sądzicie że taki HURRA-optymizm jest za wczesny? Po pierwsze wygrajmy z Gnieznem i wtedy okaże się czy to nie jest jakaś plota. Już słyszałem o T.Gollobie mającym w mijającym sezonie jeździć w Gdańsku.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2002
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Junan, sam wiesz ze Cegla im meczu nie wygra. Co prawda moze sie cos zdarzyc(odpukac) ale powinnismy z nimi wygrac w granicach 70:P Nie, ale powaznie to licze na 54-36 dla nas oczywiscie. A po wygranym meczu bedzie sie mozna schlac i swietowac do poznej nocy bo:
    1) E-liga
    i co najwazniejsze:
    2) Rafineria: Ktora miejmy nadzieje da dosc duzo kasy na dobry sklad. O ile do tego czasu wszystkich nam wykupia:P:P

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    103
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odchodzi Majewski !?!?
    Przychodzi Rafineria ?!?!
    A może zabierzecie od nas Rickardssona - zabierzcie !!!!

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2002
    Postów
    85
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem za powrotem jako sponsora Rafineri Gdańskiej tylko przede wszystkim pieniądze zainwestowane w nasz KLUB mają obracać sie tylko w nim a nie poza,jak dotychczas !!!

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odchodzi Majewski !?!?
    Przychodzi Rafineria ?!?!
    A może zabierzecie od nas Rickardssona - zabierzcie !!!!
    Hehe a wiesz że wczoraj na treningu o tym z kumplem rozmawiałem, jakoś odrazu przy temacie Rafinerii przypomniał mi się Rickardsson z duma reklamujący LOTOS ;)
    Rafineria chcąc mieć duży poklask w mediach być może będzie chciałą powrócić do tej współpracy, ale wiadomo tylko wtedy gdy Ricki jeździł by w Gdańsku....

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cieszyłby mnie fakt, ze Gdańsk miałby wsparcie ze strony solidnego sponsora, ale ...
    jak na razie Rafineria jest w rękach Ministra Skarbu i jako tako szefowie koncernu mają wolę obdarować GKS, ale ... nie mogą, bo nie mają takiej kasy. Rafineria dramatycznie potrzebuje sponsora strategicznego, bo już w tej chwili brak jej funduszy na rozwój sieci dystrybucyjnej, a co tu jeszcze mówić o sponsoringu. Dopóty Rafineria będzie państwowym molochem będzie wola, ale brak środków.
    W momencie pozyskania strategicznego sponsora i zmiany form własnościowych w spółce obecny zarząd będzie miał przysłowiowe g... do gadania. Będzie kasa, ale czy będzie wola. Sektor biznesu niepublicznego tzn. prywatnego(a takim będzie Rafineria) ma to do siebie, że za darmo pieniędzy nie rozdaje (jak ma to akurat miejsce pod egidą państwa) i takim "typom" jak Majewski pieniędzy nie przekaże. Gwarancja reklamy, dobrego wyniku, dobrej marki to rzecz najistotniejsza, a niestety obecny obraz GKS-u malowany przez "krwawego Henia" przedstawia się nad wyraz mizernie, a perspektywicznie nie gwarantuje absolutnie niczego ...
    Zatem nowy prezydent -> nowe perspektywy -> nowy "stary" sponsor
    Wszystkiego dobrego GieKaeSie ... z Rafinerią lub bez!

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe jak na waszych riderów działa hasło bogaty sponsor, ciekawe czy mają świadomość, że jak przyjdzie, to oni w 85 % muszą szukać nowego klubu, bo są za słabi na ekstraligę (jeśli się utrzymacie).

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do tego co napisał START warto dodać , że rząd zmienił zasadę funkcjonowania rynku paliwowego w Polsce.Do niedawna istniał przepis mówiący o tym ,że w Polsce muszą być przynajmniej dwa ośrodki produkujące paliwa.Przepis ten został zniesiony ,więc nie do końca jest jasna sytuacja Rafinerii Gdańskiej , gdyż chodzą plotki o wykupie przez płocki koncern.

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    jurrek1008

    nie przesadzaj.. 85% ? ;P

    Moim zdaniem wystarczy wymienic 2-3 zawodnikow + dobry sprzet. To powinno wystarczyc na walke o medale...
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    1,020
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie przesadzaj.. 85% ? ;P

    Moim zdaniem wystarczy wymienic 2-3 zawodnikow + dobry sprzet. To powinno wystarczyc na walke o medale...
    Dokładnie. Lepiej pieniądze zainwestować w sprzęt niż w jakieś ogromne transfery. Np. Crump za Henkę i jakiś dobry senior za Fajfera/Piszcza i jedziemy :)
    No teraz czekamy na ruchy ze strony Rafinerii :)

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za rok włożymy czapeczki LOTOSu ? :)

    Ja raczej nie włoże (dla mnie to GKS).. ale chciałbym aby niektórzy mieli je na głowach.

    Z obecnego składu na drugiego stranieri nadaje się Stefan Andersson. Bracia Cieślewieczowie muszą zostać.

    Dokupić klasowego żuzlowca z zagranicy i jedengo dobrego krajowego. Pecyna/Piszcz/Fajfer ...... tylko jeden z nich bedzie raczej za rok jezdził.

    Reszta na sprzet... zeby byl taki jak dzis Adama i Stefana!

    [[----------STEFAN ANDERSSON RULEZ------------]]

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Prawda jest taka, że...

    Jest jak popo mówi prezes obecny woli koszykówke i na nią łoży kasę. Rafineria, jednak to nie worek bezdna. Ten rok, w obliczu kryzysu w całym kraju(wiadomo komuchy u władzy), dla rafineri był słaby wyszła prawie na 0 czyli nic nie zarobiła niemalże. Rafineria ledwo zipie, niby prywatyzacja ma pomóc, ale na Boga nie Orlen(nie ma kasy na rozwój), a wszystko na to wskazuje, bo czy w Płocku wiedzą co to żużel wogle jest... Ale nie oto chodzi ja tu widze szansę tylko jak odejdzie Henryk M., bo jego rafineria nie lubi.

    P.S. Wiem co nieco bo mój ojciec pracuje w Rafineri Gdańskiej S.A. od 27 lat i wie co nieco, choć (szychą nie jest).

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może będzie jak mówisz a może inaczej, kto to wie, czyli pożyjemy zobaczymy pewności nikt nie ma. No może tylko my wiemy jak chcielibyśmy, aby było.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •