Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16

Wątek: Spotkanie zawodników Uni Leszno w Gostyniu

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    523
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Spotkanie zawodników Uni Leszno w Gostyniu

    W piątek w kinie GOK Hutnik w Gostyniu o godz. 17.30 odbędzie się spotkanie z zawodnikami wicemistrza Polski Uni Leszno . Taką informacje można ujżeć na telegazecie gostyńskiej .
    Nie wiem jak tam wy ale ja ide !!!


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ide

    ja też ide

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bedzie Krzysztof Kasprzak ze sponsorem oraz Damian Baliński!!!!!!!
    Krzysztof oczywiscie bedzie z ojcem
    Kto jeszcze??? Tego nie wiem jak narazie

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar Payton
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    1,220
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Witam!

    Tak się składa, że jestem współorganizatorem tego spotkania i cieszę się, że temat wyszedł na forum. Na 100 % będą Krzysiu i Rufin. Na pewno będzie jeszcze jeden zawodnik, prawdopodobnie Okoń.

    Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych, zarówno z Gostynia jak i bliskiej i dalekiej okolicy:).

    Gostyń, piątek, godzina 17.30
    sala gostyńskiego kina
    "Zresztą ja wolę pić niż uprawiać sport. To mniej niebezpieczne. I mniej idiotyczne."

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec Awatar Payton
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    1,220
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Zapomniałbym o najważniejszej sprawie.
    Na spotkaniu w kinie powstanie gostyński fan club Unii Leszno. Jest mała grupa inicjatywna, widzimy ile osób jeździ do Leszna na mecze. Powstał pomysł żeby zorganizować się w jakieś struktury. Mam już pełną aprobatę Rufina dla tej idei. Więcej szczegółów na temat FC wyjawię jutro na spotkaniu.

    zapraszam jeszcze raz
    "Zresztą ja wolę pić niż uprawiać sport. To mniej niebezpieczne. I mniej idiotyczne."

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-10-2001
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie tylko uwazajcie,zeby sie Krzysiu tam z wami nie zasiedzial!!!!W niedziele ma byc w Mureck w Austrii na zawodach o zloty kask!Tzn najpozniej w sobote rano ma juz byc w drodze,zebyscie mieli to na uwadze i zeby mi nikt sie nie wychylil z jakimis napojami wyskokowymi:))))

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach

    ja nie będe mógł być :(((

    niestety nie będe mógł przyjść i żadłuje tego robiłem wszystko żeby pójść ale nic nie wyszło to jak byc co to ja do tego fan cluu sie zapisuje jak by co jeślio ktoś będzzie mógł to moze mi napisać o tym na gg 1840487

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Nio chciałem założyć ten temat ale mnie ktoś już uprzedził:) Jutro kończe prace o 17 i od razu ide na spotkanie:) Mam tylko małe pytanko do Pytona: To spotkaneko odbędzie się w Gostyńskim Ośrodku Kultury (przy ulicy Hutnika), czy też w Kinie (na ulicy Bojanowskiego)?
    Posdrawiam i do zobaczenia:)
    Ps. Może małe spotkanko forumowiczów?:)
    Leigh Adams - There's only One!


  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    417
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Kasprzak do Austri pojedzie dopiero po sobotnim turnieju sponsorów w Warszawie.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec Awatar Payton
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    1,220
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Spotkanie odbędzie się w kinie (róg Bojanowskiego i Mostowej).
    20 minut temu dowiedziałem się że prawdopodobnie będzie więcej gości niż się spodziewałem (oprócz Krzysia, Okonia i Rufina jest szansa na Balinę i Jankesów). Nie jestem tego pewien, bo trudno złapać Rufina na komórce:)
    Jedno jest pewne. Powstaje fan club, powiem o wszystkim na spotkaniu. Co do spotkania forumowiczów z Gostynia i nie tylko, to myślę że to genialny pomysł. Po spotkaniu będę przyjmował zapisy do fc to możemy pogadać. Poznacie mnie na pewno, będę siedział koło zawodników w szaliku.
    Wpisujcie się tutaj czy zamierzacie wpaść, bo może będzie trzeba dostawiać krzesła:)

    KINO w Gostyniu
    Piątek godz. 17.30

    zapraszam

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2002
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Okonia spotkania z kibicami

    Sorki ze troche nie na temat,ale w sobote na boisku sp 13 w Lesznie odbedzie sie festyn firmy Delta plus na ktorym ma byc OKON poczatek o 11:00 serdecznie zapraszam.Rowniez w niedziele na boisku sp nr 12 tez o 11:00.Delta plus jest glownym sponsoren Okonia i zapowiada ze na przyszly sezon planuje zakup zawodnika lecz to narazie niespodzianka.
    Okoniewski - bękart ziemi leszczynskiej


  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec Awatar Payton
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    1,220
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Wiadomość z ostatniej chwili.
    Dzwoniliśmy godzinę temu do Rufina. Na pytanie kto z zawodników Unii zjawi się na spotkaniu prezes wytłumaczył najpierw, że z oczywistych względów nie będzie Ułamka i zagraniczniaków, a następnie odpowiedział, że z reszty składu pojawią się "wszyscy"!!!
    Tak więc może być nieźle:)
    Niezdecydowanych jeszcze raz zapraszam.
    Kino 17.30
    "Zresztą ja wolę pić niż uprawiać sport. To mniej niebezpieczne. I mniej idiotyczne."

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    523
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na spotkaniu zjawili się z zawodników :
    Okoniewski , Kasprzak , Baliński oraz Rempała , obecny również był prezes Sokołowki :)
    Pytania głownie dotyczyły minionego sezonu , jak i założeń na kadrowych na przyszły sezon . Spotkanie trwało około 1 godz .

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    19-04-2002
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ja chcę do fan clubu!!!!!!1

    jak mozna się zapisać do fan clubu Unii Leszno w Gostyniu.Jak by co to czekam na odpowiedzi.Napiszcie co było na tym spotkanku dziekawego i czy duzo było ludzi.Ja niestety nie mogłem wpasc ani na minutkę i żałuję.[img]buźka[/img]

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec Awatar Payton
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    1,220
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Zapraszam do fan clubu wszystkich chętnych!
    Jak juz powiedzialem na wczorajszym spotkaniu wkrótce zrobię zebranko w hutniku (w małej salce) na którym ustalimy wszystkie szczegóły funkcjonowania fc.
    Wszystkie osoby które się zapisały zostaną powiadomione o terminie telefonicznie bądź pocztą pantoflową:)
    Jeżeli do fc chcą wstępować nowe osoby to się bardzo cieszę i proszę o kontakt ze mną.

    0-600 110 332
    tomaszbarton@tlen.pl
    "Zresztą ja wolę pić niż uprawiać sport. To mniej niebezpieczne. I mniej idiotyczne."

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec Awatar Payton
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    1,220
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Na spotkaniu było ok. 80 osób.
    Było wiele pytań, oczywiście wiele z nich dotyczyło transferów na przyszły rok. Wszystko zależy od ustaleń GKSŻ dot. KSM-u. Z ust prezesa padło stwierdzenie, że "do Unii przyjdzie ktoś tylko wtedy jeżeli ktoś odejdzie".

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •