Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 89

Wątek: Jupitery w Rzeszowie

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jupitery w Rzeszowie

    Witam! W tej chwili na stadionie Stali Rzeszów odbywa sie spotkanie III ligi piłki nożnej! Po długiej już przerwie (i kilku remontach :) zostały uruchomione jupitery! Stadion wygląda znakomicie! Może bedzie to jakiś sygnał dla prezesów Stali, zeby organizować mecze żuzlowe przy sztucznym świetle? Jak wiemy podnosi to atrakcyjność widowsika! Czekam na wasze opinie, może ktoś już cos wie na ten temat! Z tego co sam sie dowiedziałem to łuki są za słabo oświetlone i nie wystarczyłoby to do prowadzenia normalnych zawodów! Trzeba coś nowego dostawic na łukach!


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a co to nikt nie chce się wpisywać :( napiszcie coś bo będę płakał beeeeee :)

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    05-09-2002
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No ładnie nie wiem po co wam te jupitery ale możecie sie cieszyć :) Lepiej było by zainwestowac w sprzęt albo zawodnika ta kase bo inaczej nigdy do e-ligi nie awansujecie :)

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    449
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pihu

    W takie oswietlenie (modernizacje stadionu) przeważnie inwestuje miasto a nie klub, więc Rzeszowianie mają się z czego cieszyć, a zawodnika miasto by im raczej nie kupiło. :D

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Faktycznie stadion ladnie sie prezentuje. Bylem wczesniej na 4-ech treniengach, wczoraj na meczu i wszystko jest jak nalezy :P. To nic, ze na srodku luku ciemno jak za parkiem maszyn, ale akurat jupitery mamy ponoc regulowane i nie sprawia to klopotu.

    Chodza wiesci, ze w mecze przy jupiterach zainwestowal glowny sponsor pilkarzy Stali (hipertmarket..), ktorzy w tym sezonie graja jeden z lepszych od kilkunastu lat sezon.

    Zobaczymy - jak bedzie kasa to moze sekcja pomysli o meczach przy sztucznym oswietleniu. Wkoncu to tylko ulepsza widowisko :)

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Powiem szczerze że jestem ciekaw ile taka przymeność kosztuje ? Może ktoś z was wie ?

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no fajny pomysl zby rozegrac mczyk zuzlowy przy sztucznym swietle :) chcialbym aby takie cos zrobiono kiedys w zielonej gorze ;] ale narazie z tego co wiem to nie ma funduszu na to :(

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zastanawia mnie tylko stan jupiterów w Tarnowie, jak wiadaomo mamy bardzo kameralny i ładny stadion, jednak nie wiem czy oświetlenie nadal funkcjonuje. Pamiętam dawniejsze zawody odbywające się przy sztucznym oświetleniu, to było to!

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Zastanawia mnie tylko stan jupiterów w Tarnowie, jak wiadaomo mamy bardzo kameralny i ładny stadion, jednak nie wiem czy oświetlenie nadal funkcjonuje. Pamiętam dawniejsze zawody odbywające się przy sztucznym oświetleniu, to było to!
    Hehe Dziobak poeim szczerze że ja też powiątpiewałem czy te jupitery u nas "wypalą". Nie pamiętam nawet kiedy poprzednio były używane. Ale jak sie okazało, jeśli były odpowiednio konserowane nie zawiodą ;). Może w przyszłym sezonie znajdzie się sponsor aby od czasu do czasu rozgrywać tak mecze żużlowe. Np. Derby ;).

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    592
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Gdańsku jest znakomity stan jupiterów...przynjamnije byl taki rok temu kiedy Wybrzeze weszło do E-ligi(mecz z Rybnikiem był rozgrywany przy sztucznym swietle ...ale był czaaad mhm:))A teraz podobo rewanż z Gnieznem u nas ma być przy sztucznym oswietleniu rozgrywany...czyżby powtórka z poprzedniego roku??:D

    A w tym roku nie było u nas meczy przy sztucznym świetle bo kasy nie było:(

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to, że w Gdańsku jupitery działają to ja wiem! W tamtym roku pamiętam, że była jakaś impra późną porą i było spoko, i chyba na eliminacjach do DPŚ włączali, ale tego to już nie jestem pewnien bo nie pamiętam tak dobrze! A w Rzeszowie jest dobry stan, zrobili podobno jakieś remonty!

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do jupiterów to właśnie miasto za nie płaci a nie klub. U nas w rybniku modernizuja stadion, wszędzie będą krzesełka, trybuna kryta z przezroczystej pleksy, cały park maszyn i budynki gospodarcze, dwa telebimy, super tablica świetlna, no i oczywiście oświetlenie. To wszystko ma być za niedługo i za to płaci tylko miasto. Wow, jeżeli to zrobią to będziemy mieli najfajniejszy stadion w Polsce :):) oczywiście nie największy bo teraz mieści 20 tys. a po modernizacji ok 15 może 16 tys.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kania, dwa telebimy to na prawdę coś, jeszcze oświetlenie, objętościowe trybuny no i tylko patrzeć, kiedy najlepsi jeźdźcy Grand Prix zawitają do Rybnika...
    Szkoda, że u Nas w Rzeszowie nie jest tak różowo z pieniędzmi. Oby w przyszłym sezonie włączali jupitery nie tylko na piłkę, ale przede wszystkim na żużel, póki co najbardziej popularny sport w Rzeszowie.

    pozdrawiam

  14. Powrót do góry    #14
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tam pamiętam finał MDMP z 1994 roku, który odbył się przy sztucznym świetle! Pierwszy raz i ostatni zarazem widziałem żużel przy sztucznym świetle (live) i powiem krótko jest git! Było widać iskry spod laczków zawodników co przy słońcu jest niemożliwe.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zapłaciłem 7 zetów i widziałem mierny mecz z proszowianką
    ale światło fajne
    jeszcze ze 2 słupy i można by grand prixa w rzeszowie machnać
    dobra to tyle
    :P:P:P:P:P:P:P

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    692
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jupitery nie spowodują że w Rzeszowie zagości Grand Prix.
    Tamtejsza Stal jest za słaba finansowo i organizacyjnie żeby powalczyć o organizacjie takiego turnieju.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chodza wiesci, ze w mecze przy jupiterach zainwestowal glowny sponsor pilkarzy Stali (hipertmarket..), ktorzy w tym sezonie graja jeden z lepszych od kilkunastu lat sezon.

    heheh, lepszy od kilkunastu lat sezon... a wiec posluchaj mnie kolego, z tego co pamietam to w 92 stal rzeszowska grala w 1/8 finalu pucharu polski z legia [1:0] i dopiero w cwiercfinale przegrala 0:2 na wyjezdzie i 1:1 u siebie, pozniej walczylismy o extraklase pilkarska z jagielonia ale niestety nasz lokalny rywal [resofia] sprzedal mecz wlasnie jagielloni i tym samym to jagiellonia awansowala z taka sama iloscia pkt tylko lepsza roznica bramek do 1 ligi wiec nie gadaj ze od kilkubastu lat, a o tym ze wieksza popularnosc ma zuzel niz pilka to bym wcale nie powiedzial, zobacz ze na meczu 3 ligi zjawilo sie ponad 4000 ludzi gdzie mecz nie byl rozgrywany przy jupiterach, i od kiedy chodze na mecze i zuzel [gdzies od lat 80-tych] takiej atmosfery nie bylo na zadnym zuzlu jaka jest w 3 lidze pilkarskiej, dlaczego twierdzicie tez ze skoro na meczu zostaly zapalone jupitery to od razu na zuzlu powinny byc??????? kiedys wszystkie pieniadze co szly na klub byly ladowane w zuzel [sport bez przyszlosci] i co z tego ammy???? 2 lige, teraz tez zaczelo sie lepiej dziac w sekcji pilkarskiej to juz zostal zwolniony prezes sekcji, dlaczego w naszym klubie dominujaca dyscyplina ma byc zuzel? a jeszcze te heca z nazwa stadionu nazwiskiem nazimka, pozostawie to bez komentarza, mysle ze moja wypowiedzia zdenerwowalem niektorych ale zapamietajcie - ZUZEL UPADA, PILKA JEST PRZYSZLOSCIA

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niech wam dlugo swieca.....

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zapomnialem jeszcze powiedziec ze jak ktos chce sie czegos dowiedziec o sekcji pilki to dziala fajniutka strona www.pilka.stal.rzeszow.pl

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    w banie

    byłem na meczu stali rzeszów z proszowianka, powiem tak kilka słów krytyki pod adresem działaczy piłkarskich:
    1. czy blety na trzecia lige piłki musza tyle kosztować 7zł ulgowy nie wiem ile kosztuje normalny
    2. nie wiem czy pani kustra (kierowniczka ochrony) chce przepędzic kibiców ze stadionu, za niedługo juz ich wcale nie będzie. Jak ona wsyła ochroniarzy na ludzi którzy zmarznieci i przemoczeni stali w parku maszyn i oglądali mecz to nie jest to , ja jestem ciekaw gdzie stała pani Kustra pewnie w pawilonie popijając kawke jak bym wiedział że mnie potraktuje mój klub to bym olał to wszystko .

    A pani Kustra to niech się zastanowi co robi a nie wysyła jakichś osiłków na zmarzniętych ludzi.
    Na mecz już nie pójde niech sobie sami oglądają sie ma

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kolego powiedz jeszcze ze atmosfera byla lepsza od tej ktora panuje na zuzlu, czemu za jakies pojedyncze incydenty przekreslasz cala pilke na stali? a do tych co mowili ze mecz nie byl ciekawy, czy wy wyobrazacie sobie zeby w takich warunkch ci pilkarze grali jakas pilke w stylu champions league? zobaczcie jaka byla pogoda i jak ci ludzie sie poswiecali dla swych druzyn, walczyli, niestety tylko remis, ale kto przed sezonem stawial ze prawie na polmetku bedziemy liderem?

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    15-10-2002
    Postów
    99
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z rozmowy z dzialaczem pilkarskim dowiedzialem sie ze taka impreza jest stosunkowo tania.Dawniej trzeba bylo zarezerwowac energie w elektrowni co bardzo duzo kosztowalo.Teraz wystarczy zglosic do elektrowni o planowanej imprezie bez ponoszenie zadnych kosztow pomijajac oczywiscie koszt pobranej energi a ta nie przekracza 500 zlotych.A tak z innej beczki koszt jednej swietlowki do jupitera to okolo 400 zlotych

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Koroner
    Żużel umiera?? Chyba się pomyliłeś. NIe będę kwestionował popularności piłki, bo jak jest każdy widzi. Jednak co do atmosfery, zapraszam do Rybnika na mecz, zapewniam Cię, że u was na meczu e-ligi nie będzie tylu co u nas. Co miasto to inaczej.
    podzrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    01-02-2002
    Postów
    384
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Przyznam szczerze, że zazdroszczę Rzeszowianom, pomysłu z jupiterami. Miałem okazję kilkakrotnie oglądać zawody przy sztucznym świetle, i dla mnie jest to rewelacja. Pamietam dawniej w Tarnowie co rok był organizowany turniej na zakończenie sezonu, właśnie przy jupiterach. Niestety było to w latach 80 i na początku lat 90, nawet chyba jakiś mecz ligowy chyba z Zieloną Górą rozgrywany był pod koniec przy sztucznym swietle. Dla mnie jeszcze raz powtarzam, jest to rewelacja. Zastanawiam się jak w Rzeszowie przebiegała modernizacja oswietlenia, czy zamontowano całkiem nowe halogeny oszczednościowe, a jeśli tak to ile sztuk?(podejrzewam,że kilkadziesiąt) . Kiedys nudząc się na zawodach policzyłem, że w Tarnowie trzeba by zakupic około 120 luxów, więc koszt chyba wysoki. Ciekawe też ile kosztuje prąd za 2 godziny świecenia?(ktoś pisał ,że 500 zł, trochę mało) Jeśli ktoś z Rzeszowian wie, to proszę o informację.
    Szkoda ,że gmina miasta Tarnów jest nieźle zadłużona kredytami na inwestycje i na pewno nie wspomoże Unii w takim przedsięwzięciu. a może jakis sponsor???? oby!
    Pozdrawiam
    Unia Tarnów

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany Awatar Lady_of_Darkness
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    2,720
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Heh no coz rowniez bylam na meczu z Pruszowianka przy jupiterach i musze stwierdzic, ze prezentowalo sie calkiem calkiem (no gdyby nie pewien fakt, ze ktos nie zabral parasola to byloby suuuper). Ale musze przyznac, ze oswietlenie (przynajmniej takie jakie bylo na pilce) nie nadaje sie na zuzel, bowiem jak to juz napisal dobo luki nie sa dostatecznie oswietlone. A tak poza tym to wydaje mi sie, ze lepiej forse (ktorej i tak nie mamy), jak mielibysmy juz przeznaczac na oswietlenie przeznaczyc na np sprzet dla zawodnikow. Chociaz fakt, inauguracja rozgrywek zuzlowych przy jupiterach to bylo by cos....

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach

    Ciemność widzę, ciemność....

    W Rzeszowie macie przynajmniej żarówki w tych jupiterach bo u nas w Tarnowie chyba już dawno świecą w okolicznych dyskotekach :):)
    Zawody w takim świetle to rzeczywiście super sprawa, ja też pamiętam że w Tarnowie dawniej rozgrywano takie zawody. Również na turniejach GP nie jeden raz się przekonałem jaką atmosferę może wprowadzić sztuczne oświetlenie.
    A niesamowitą sprawą było by zorganizowanie derby Rzeszów-Tarnów przy takim właśnie oświetleniu. Ech, to było by coś....

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    z sandecją też zaświecą !!!!!!!!!
    a więc zapraszam - popatrzmy wszyscy na żenujący 3 ligowy poziom
    oki mówimy o żużlu więc niech tak zostanie
    myśle że jak będzie w rzeszowie extraliga to pomówimy o temacie szerzej
    na razie cichosza
    pa!!!!!!!!!

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jesli chodzi o to ze pieniadze lepiej przeznaczyc na sprzet zamiast na jupitery jak powiedziala diana to w odpowiedzi moge powiedziec ze sekcja pilkarska ma swoje pieniadze a sekcja zuzlowa swoje, mam nadzieje ze jednak pilka w rzeszowie sie odrodzi, tak jak kiedys wchodzilismy do extraklasy pilkarskiej (mecze byly rozgrywane przy jupiterach, mysle ze tak teraz bedziemy awansowac do 2 ligi) a z tego co slyszalem jupitery na stadionie naszej kochanej stali za 2 godziny swiecenia zamykaja sie do 1000 zl, wiec koszt nie jest wielki

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    rowniez padlo stwierdzenie ze poziom jest zenujacy, powiedz czego ty sie spodziewasz przy meczu rozgrywanym w ulewie, czemu sie spodziewasz po meczu 3 ligi? dla mnnie zenujacy byl zuzel np z zielona gorka, popatrz na to ze nasi pilkarze sa liderem a przed sezonem kazdy mowil ze beda 1 kandydatem do spadku, czy nie naleza sie slowa pochwaly? pomysl

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    koroner
    to że są liderami to jak najbardziej extra sprawa
    ale poziom jest beznadziejny
    a co do deszczu...
    fajnie tak se postać i popluskać przy lampkach
    :P:P:P

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    85
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oswietlenie stadionu to fajna rzecz.Jednak dla kazdej dyscypliny musi być odpowiednio zaprojektowane.W Gdańsku rozstawienie reflektorów zaprojektowała pięknie, komputerowo belgijska firma.I po zamontowaniu reflektorów ściśle wg tego planu okazało się że tor jest pięknie,równomiernie oświetlony ale nie da sie jechać.Część reflektorów była skierowana "pod prąd" i oślepiała zawodników.Trzeba było wszystko zrobić od nowa i już po swojemu.Spędziliśmy kilka nocy na stadionie kręcąc lampami.Teraz jest lepiej ale nie idealnie.Mimo to stadion wygląda pięknie a nad miastem widać łunę w czasie meczu.Nie wszyscy kibice lubią jednak późne mecze trzeba się śpieszyć do domu bo nazajutrz praca i nie ma czasu na pomeczowe piwkowanie czy połóweczkę..Przy światłach jeżdziliśmy przez trzy dni Drużynowy Puchar Swiata i wszystkie mecze w sezonie 2001r.W tym sezonie tylko barażowy z Gnieznem trzeba było oświetlić.Używanie oświetlenia to niestety koszty.Ale warto je mieć bo w razie zmiennych warunków pogodowych można np przesunąć rozpoczecie meczu nawet o kilka godzin i wysuszyć tor zamiast mecz odwoływać/tak było pierwszego dnia SWC/.Swiatła to też pewien handicap,chociaż zawodowcy jak Cegielski,Gollob czy Ułamek twierdzili,ze dla nich to nie gra roli-jeżdzą czesto przy lampach.Ale dla jadących pierwszy raz moze być problem.I pare punktów stracą.

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co mówił kiedyś prezydent Majewski (a pamiętam to dokładnie!) to koszt zorganizowania meczu przy sztucznym oświetleniu jest większy o zaledwie 50 (to nie pomyłka) złotych. Jeśli to prawda, to są przecież grosze i naprawdę warto organizować zawody o późnych porach.

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gonzo
    pan majewski wiele rzeczy robił i mówił
    tyle tylko że nie do końca było to zgodne z prawdą.
    No bo niby jakim cudem taka impreza ma być jedynie o tak śmieszne pieniądze droższa aniżeli przy normalnym świetle słonecznym.
    No jasne odpowiedz może być taka że sie wycina cenę biletu z 10 na 20 zetów to się i koszty wrócą.
    A może majewski ma lampki na dynamo i cały czas pedałuje ???

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zajdi: skoro poziom na meczach naszej stali ci sie nie podoba to nie musisz przychodzic, ale jest kupa ludzi ktorzy melduja sie tlumnie na meczach mimo iz to jest 3 liga i pada deszcz.ludzie licza sie z tym ze napewno nie bedzie to mecz gdzie pilkarze prezentuja swe najlepsze atuty, a wiadomo ze stal gra bardziej techniczna pilke, przypomne ze na meczach ze slabymi druzynami przychodzi podobna liczba osob i jupitery wcale nie zachecily do przyjscia nowych osob, dzialacze jupitery wlaczyli napewno dla tych wiernych fanow ktorzy sa z druzyna nawet gdy ta ma gorsze momenty, a takich kibicow jest troche. i nie mowcie ze jak dzialacze zamiast inwestowac w sprzet zuzlowcow inwestuja w pilke to zle robia, pamietajcie, STAL RZESZOW TO PILKA A NIE ZUZEL, i nie kojarzcie nas pod wzgledem extraklasy zuzlowej tylko pod wzgledem pilki, przypomnijcie sobie rok 75 (puchar polski) i europejskie puchary, pozdrawiam fanow pilki rzeszowskiej

  35. Powrót do góry    #35
    Początkujący
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ad.gonzo

    Witam i na początku chciałem pozdrowić kibiców z tarnowa,którzy nie rzucają wyzwiskami(przynajmniej tutaj) ale mówią, że podziwiają żużel w Rzeszówie i dodają nam słowa otuchy i chcieliby aby w Rzeszowie żużel stał na wysokim poziomie (wzajemnie).Wracająć do GONZO czy ta informacja że koszty oświetlenia meczu wynoszą tylko 50zł to jest pewna i potwierdzona wiadomość bo troche niechce mi sie w to wierzyć.Jeżeli tak to niewidze przeszkody aby organizować mecze żużlowe i piłkarskie przy oświetleniu, chociarz na lukach trzeba by coś jeszcze postawić bo tam kiepsko z oświetleniem.Pozdrawiam

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2002
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Koszty...

    Wiecie, na wiosnę zainstalowano oświetlenie na stadionie "Wisły" i w Dzienniku Polskim wyczytałem, że... no zgadnijcie ile kosztuje tam 1,5 godziny korzystania ze światła..? 250! Jakby mi się chciało znalazłbym ten artykuł na stronie www.dziennik.krakow.pl ale mi się nie kce :P
    Ale jak widać to wcale nie jest droga zabawa...
    W Rzeszowie może być oczywiście drożej, bo u nas to wszystko komunistyczne jeszcze :), ale na pewno nie są to koszty takie, by nie można było MINIMUM jednego żużla w sezonie przy światłach zobaczyć... Ktoś na forum www.stal.rzeszow.pl napisał, że u nas godzina kosztuje 5000 zł. Nawet jeśli, to naprawde aż tak dużo? Poza tym, zawsze można się dogadać z rozdzielnią prądu, czy cóś... :)
    Ja podsumuję to w ten sposób (nie pierwszy raz zresztą) - nasz zarząd to du**! :)

  37. Powrót do góry    #37
    Początkujący
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jestem pierwszy raz na tej stronie ale z tego co przeczytalem i dowiedzialem sie od was mam tyle do powiedzenia:po pierwsze jupitery mojim zdaniem sa atrakcja na naszych stadionach nie wazne ile tokosztoje bo po to sa sponsozy.po drugie pilka czy zuzel ja jestem z rzeszowa i chodzilem kiedys na zuzel ale teraz juz nie chodze dlatego bo najwazniejsze sa pieniadze dla dzialaczy i calego zazadu i jezdzcow .ale ile oni zarabiaja?po trzecie dokladniej jestem kibicem RESOVI RZ ale ciesze sie z tego ze druzyna stali rz jest w 3 l i dobrze sobie radzi a jak ktos mowi ze nie ma na co popatrzec to sie myli.po czwarte pilka jest wazniejsza.dlatego bo w zuzlu mamy tylko jednego najlebszego jezdzca golloba i tylko on sie liczy na arenie miedzynarodowej poza nim to nikt a pilka jest najpopularniejsza na swiecie i j\est sens w nia inwestowac gdy to jest przyszlosc.moje zakonczenie pozdrawiam pidzame i wszystkich kibicow w rzeszowie czy stali czy RESOVI bo dla mnie jest najwazniejsze to zeby jeden zespol z zeszowa reprezentowal nas w exstra lidze narka co wy na to?

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    po czwarte pilka jest wazniejsza.dlatego bo w zuzlu mamy tylko jednego najlebszego jezdzca golloba i tylko on sie liczy na arenie miedzynarodowej poza nim to nikt a pilka jest najpopularniejsza na swiecie i j\est sens w nia inwestowac gdy to jest przyszlosc.
    Wytłumaczę nieco koledze kilka spraw. Czy w żużlu mamy jednego najlepszego jeźdźca Golloba ? Otóż, okazuje się, że nie. Jest przede wszystkim Krzysztof Cegielski, jeśli kolega oglądał nieraz GP to chyba wie, że też się liczy i gościł już w półfinałach GP. Szkoda tylko, że kontuzja przeszkodziła mu w starcie w poprzedniej edycji GP.
    Po za tym to w Grand Prix jest jeszcze Ułamek, Protasiewicz zastępuje nieobecnych (w tym za rok będzie już prawowitym uczestnikiem tej serii wraz z Tomkiem Bajerskim). Startował także Jarosław Hampel, młody zawodnik będący wciąż przyszłością i nadzieją polskiego speedwaya. Spójrzmy na pozostałych...młodzi utalentowani Rafał Kurmański, Krzysztof Kasprzak i wielu innych to na pewno zawodnicy, o których usłyszymy jeszcze nieraz w ważnych imprezach żużlowych, a może nawet w GP. Wszystko zależy od tego, jak się potoczą losy polskiego żużla.
    Trochę nie na temat rozpisałem się, ale kolega poruszył właśnie taki wątek, więc musiałem udzielić kilku wyjaśnień. Co do piłki nożnej, nie mam nic przeciwko, żeby rozwijała się w Rzeszowie, ale nie kosztem żużla w tym mieście. Żużel to wielkie tradycje, sukcesy i porażki, jak to w każdym klubie bywa. Wspomnienia zawsze są i nadzieje, dlatego tego sportu nie można przekreślić nad Wisłokiem. To byłby nóż w plecy dla fanatyków czarnego sportu.
    Przyszłość to także żużel !

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jesli chodzi ci o zuzlowcow to poki co musze zgodzic sie z marxonem, gdyz glowna role w gp odgrywal jedynie golllob i mysle ze to sie dlugo jeszcze niezmieni, mowisz o protasiewiczu ze odgrywa jakas role, dla niego sukcesem jest sam start w takiej imprezie jak gp gduyz nic nie osiagnal i nie osiagnie bo jest cinki bolek, a pozostali... kiedys swist tez byl nadzieja i bylo duzo zawodnikow nadzieii, dobrucki, dolomisiewicz.... dalej mam wymieniac?
    i nie mow ze w rzeszowie sportem wiodacym ma byc zuzel, pamietasz moze mecze jak wchodzilismy do 1 ligi, wiekszosc meczow byla rozgrywana przy jupiterach a przychodzilo po 30-40 tys ludzi na mecz, w 75 roku zdobylismy puchar... jets troche tych sukcesow, ale skoro przez ostartnie lata cale pieniadze byly inwestowane w zuzel a nie pilke to jak ta pilka ma normalnie funkcjonowac????????? proponuje zalozyc spolke tak jak jets w tarnowie czy innych miastach, w rzeszowie sa sponsorzy co chca inwestowac w pilke, ale jak wloza cos kasy to wszystko idzie na zuzel, pamietaj w stali nie wszyscy sponsorzy lubia zuzel, STAL TO PILKA A NIE ZUZEL

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    koroner
    no nie wiem czy tak do końca jest prawdą iż rzeszów to piłka, ale nie będe się tu z tobą sprzeczał bo nie o to chodzi.
    chodzi o to że światło potrafi zrobić coś z niczego i zarówno denny żużel jak i denna piłka wygląda znaczniej atrakcyjnie.
    a co do stali to jak już mówiłem cieszę sie ze liderują i niech tak sobie dalej będzie.

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie bede komentowal waszych wpisow bo nigdy sie nie przyznacie ze na pilce bylo lepiej chodz sami dobrze o tym wiecie jak byliscie, a jesli ktos caly czas twierdzi ze poziom jest zenujacy to niestety nie przekonam go do swych racji. po jednej wizycie na meczu nie mozna nic powiedziec o caloksztalcie, zwazywszy ze stal preferuje pilke techniczna a w takich warunkach nie mozna bylo tak zagrac, wezcie tez pod uwage to ze najgorzej w pilce gra sie przeciw slabym druzynom ktore przyjezdzajac bronia sie wyczekujac na kontre, ale w takim meczu mimo wszystko tez moze byc jakas atrakcja, mi np bardzo sie podobal zawodnik proszowianki ktory biegal na lewym skrzydle, fajnie jakby dzialacze w przerwie pomysleli i sprowadzili go do rzeszowa, pozdrawiam fanow pilki i zuzla

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wiem wiem koroner
    ten z długimi piórami...
    pan obok mnie krzyczał: skur... nie stac cie na nożyczki ???
    koroner stal potęgą jest i basta bez względu na światła

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DZISIAJ KOLEJNY MECZ PRZY SZTUCZNYM ŚWIETLE! W TYGODNIU ODBYŁO SIĘ PARĘ TRENINGÓW PRZY JUPITERACH! SKORO NA STALI BEZ PROBLEMÓW ROZGRYWANE SĄ MECZE 3 LIGI PIŁKI NOŻNEJ TO NIE WIDZĘ PROBLEMÓW, ABY 1 LIGA ŻUŻLA RÓWNIEŻ BYŁA PRZY NICH ROZGRYWANA!

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powiem szczerze że jestem ciekaw ile taka przymeność kosztuje ? Może ktoś z was wie ?
    To zalezy co trzeba zrobic i kogo jest stadion. Kto ma wylozyc kase itd.
    Mysle ze technika, technologia poszla tak do przodu ze nie trzeba robi takich wiez jak na Olimpijskim we Wroclawiu. Choc niewatpliwie jest to przeefektowne - aczkolwiek bardzo drogie.
    Jezeli sie dobrze pomysli to wzglednie tanio mozna miec oswietlenie na zawody. No ale teraz czy na potrzeby TV - bo to musi byc o wiele jasniej. Czy tylko tak ot dla samego jezdzenia przy swietle sztucznym

    Ale mysle ze jezeli na to jakas kasa by sie znalazla to problem jest drugi
    Mecze przy swietle sa dosyc drogie
    Musi byc na nich odpowiednia frekwencja
    Zeby sie oplacilo
    Po wtore takie imprezy przy swietle najlepiej organizowac w piatek, sobote
    W niedziele do 22 - 23 niewiele osob bedzie siedzialo.

    Ja jestem ZA
    Dla mnie zawody zuzlowe przy swietle sztucznym maja swoj urok
    Ale niestety nie w niedziele. Bo. Bo potem jest poniedzialek
    Ale w piatek-sobota. Nie ma ciekawszej rzeczy jak zawody w swietle jupiterow.
    Zreszta nawet ten cudowny stadion jakim jest Olimpijski tak fatalnie remontowany wyglada super przy swietel sztucznym

    To tyle:-)
    Budujcie. Stawiajcie.
    Tylko pytanie po co?
    Bo zuzel w Polsce....
    Na pewno nie rosnie w sile
    i na pewno przez dlugi okres czasu nioe bedzie mu sie zylo dostaniej

    Pozdrawiam

  45. Powrót do góry    #45
    Początkujący
    Dołączył
    25-10-2002
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]Po co Jupitery na prowincji polskiego żużla??

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •