Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 89 z 89

Wątek: Jupitery w Rzeszowie

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po co Jupitery na prowincji polskiego żużla??
    Chociaz maja w Rzeszowie a w Lesznie nigdy nie bedzie sztucznego oswietlenia.

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2002
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po co Jupitery na prowincji polskiego żużla??
    Bueeheheehe :D Właśnie za takie wpisy "uwielbiam" sportsboard.
    Ps. PZLD rules :P

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    apele: pytasz po co jupitery na prowincji polskiego zuzla, otoz odpowiem ci tak ze STAL RZESZOW to pilka nozna a nie zuzel, nikt tu nie wspomnial ze na ostatnim meczu mojej kochanej druzyny w 3 lidze bylo blisko 6 tysiecy ludzi ktorzy rewelacyjnie dopingowaly swa druzyne, te jupitery sa dla fanow pilki a nie motomyszy, zreszta z takim zamiarem byly budowane oswietlajac plyte a nie tor, pozdrawiam

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2002
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    apele: pytasz po co jupitery na prowincji polskiego zuzla, otoz odpowiem ci tak ze STAL RZESZOW to pilka nozna a nie zuzel, nikt tu nie wspomnial ze na ostatnim meczu mojej kochanej druzyny w 3 lidze bylo blisko 6 tysiecy ludzi ktorzy rewelacyjnie dopingowaly swa druzyne, te jupitery sa dla fanow pilki a nie motomyszy, zreszta z takim zamiarem byly budowane oswietlajac plyte a nie tor, pozdrawiam
    A tobie się aby forum nie pomyliło? Nie wiem kogo chcesz do tego, tam powyżej, przekonać i wątpie, by ci się to udało pod tym adresem :P A jeśli lubisz liczby, to oświeć nas wszystkich ile ludzi było w ty roku na Rybniku (tak, żużel...), lat 1995-1999 nie będe ci nawet przypominał, a jakie miejsce zamowała wtedy piłka w Stali, też chyba nie musze ci tłumaczyć.

  5. Powrót do góry    #50
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    apele: pytasz po co jupitery na prowincji polskiego zuzla, otoz odpowiem ci tak ze STAL RZESZOW to pilka nozna a nie zuzel, nikt tu nie wspomnial ze na ostatnim meczu mojej kochanej druzyny w 3 lidze bylo blisko 6 tysiecy ludzi ktorzy rewelacyjnie dopingowaly swa druzyne, te jupitery sa dla fanow pilki a nie motomyszy, zreszta z takim zamiarem byly budowane oswietlajac plyte a nie tor, pozdrawiam
    Żal mi w takim razie kibiców piłki, których aż sześć tysięcy przyszło na III ligę - wszyscy oni powinni się udać na natychmiastowe leczenie psychiatryczne. Dla mnie jako człowieka nie z Rzeszowa Stal to żużel i nic innego. I z tego co wiem, Stal (żużlowa) przez wiele sezonów miała jedną z najliczniejszych publiczności w kraju - i tak trzymać :) Kopaczy wygońcie na kartoflisko!!!

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kenny01:
    forum mi sie nie pomylilo ale czasem trzeba wiedziec co pisza motomyszy...
    jesli chodzi ci o lata 95-99 to powiem ci tak ze nawet w tych latach jezdzilismy na wyjazdy nawet w 7-8 wiernych fanow, praktycznie na kazdym meczu wyjazdowym ktos byl od nas z ekipy, a ze sekcja byla rozkradana przez prezesow zuzla to inna historia

    Gelo
    Żal mi w takim razie kibiców piłki, których aż sześć tysięcy przyszło na III ligę - wszyscy oni powinni się udać na natychmiastowe leczenie psychiatryczne
    - wydaje mi sie ze ty jestes jakis nienormalny a tymi slowami to udowodniles, mysle ze powinienes martwic sie o swoja sekcje i nie mowic nam :
    Kopaczy wygońcie na kartoflisko!!!
    wg mnie jestes imbecylem, pozostawie to bez komentarza

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kenny01:
    forum mi sie nie pomylilo ale czasem trzeba wiedziec co pisza motomyszy...
    jesli chodzi ci o lata 95-99 to powiem ci tak ze nawet w tych latach jezdzilismy na wyjazdy nawet w 7-8 wiernych fanow, praktycznie na kazdym meczu wyjazdowym ktos byl od nas z ekipy, a ze sekcja byla rozkradana przez prezesow zuzla to inna historia
    Gelo
    Żal mi w takim razie kibiców piłki, których aż sześć tysięcy przyszło na III ligę - wszyscy oni powinni się udać na natychmiastowe leczenie psychiatryczne
    - wydaje mi sie ze ty jestes jakis nienormalny a tymi slowami to udowodniles, mysle ze powinienes martwic sie o swoja sekcje i nie mowic nam :
    Kopaczy wygońcie na kartoflisko!!!
    wg mnie jestes imbecylem, pozostawie to bez komentarza
    To jest właśnie słynna kultura fanów kopaczy.
    To w Rzeszowie jest ich aż siedmiu???:) Gratuluję

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ciebie chyba naprawde p******o, wez sie ********* od pilki w rzeszowie i nie doradzaj nam co bedzie najlepsze, martw sie o to zeby u was sekcja przezyla bo ja bym chcial zeby u nas ja zlikwidowano

  9. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ciebie chyba naprawde p******o, wez sie ********* od pilki w rzeszowie i nie doradzaj nam co bedzie najlepsze, martw sie o to zeby u was sekcja przezyla bo ja bym chcial zeby u nas ja zlikwidowano
    Coraz lepiej:) wysoki poziom. Jak to czytam to do kartofliska dla kopaczy dorzuciłbym jeszcze siedmioosobową klatkę w zoo dla pseudokibiców.

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    koncze temata gdyz z glabami nie przywyklem rozmawiac

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kolejna ciekawa informacja dla fanow pilki a troche mniej fajna dla kibicow zuzla, 16 lub 17 listopada odbeda sie derby rzeszowa znow przy jupiterach, ma to byc mecz o tzw superpuhar rzeszowa jak wypali ma sie odbywac co roku, tak jak 1 stycznia w polodnie odbywaja sie mecze w krakowie pomiedzy wisla a cracovia.
    mysle ze ostatnie mecze stali pod wzgledem frekwencji jak i poziomu sportowego przyniosly wiecej niz spodziewany efekt wiec dzialacze chca zrobic kolejna frajde dla nas organizujac derby, chwala im za to

  12. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    STAL RZESZÓW to nie tylko piłka, lecz i żużel, ja Was wogóle nie rozumie przecież kibicujemy wszystcy jedenmu klubowi, a zachowujecie się jak by to były dwa odrębne, a to, że na żużel zawsze szło więcej pieniędzy to chyba wina tego, że żużel był może jest popularniejszy w Rzeszowie od piłki takie jest moje zdanie, ale i tak trzymam kciuki za Stal i licze, że awansują do 2 Ligi, jutro ważny mecze w Przemyslu ....
    Biegasz? Uprawiasz sport? Ukryta zawartość jest dla Ciebie!

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po co Jupitery na prowincji polskiego żużla??


    Hmm czesto mi sie nie zdarza pisac w ten sposob,ale tym razem pozwole sobie na komentarz....

    apele jestes prostakiem, ktory przynosi klubowi z Leszna i tysiacom wspanialych kibicow Unii tylko wstyd. Zazdroscisz jupiterow ???????....... SAm sobie odpowiedz dalej... NIe mam ochoty z Toba dyskutowac... nie bede sie wiecej znizal do Twojego poziomu.


  14. Powrót do góry    #59
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    592
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiecie co??...mi sie zawsze Stal Rzeszów kojarzyła tylko z żużlem!! I było by głupo gdyby tego sportu wspanialego tam nie było!!

    Wykopcie tych piłkarskich szmaciarzy!!

  15. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po co Jupitery na prowincji polskiego żużla??
    Znalazł się "mistrz świata z Leszna", bohater miejscowych kibiców. Widzę kolego, że zazdrosc zżera. Tarnów też ma jupitery i po małym remoncie napewno by sprawnie zafunkcjonowały. Nadal nie możesz tego znieść?
    Powiem jeszcze, ze skoro Rzesżów to prowincja na południu Polski, to samo możesz powiedzieć o moim mieście. Co ty masz takiego w Lesznie ( małej mieścinie), że aż tak potrafisz ocenić inne miasta. Poza żużlem wielkie"G" !

  16. Powrót do góry    #61
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]Po co Jupitery na prowincji polskiego żużla??
    Po prostu facet przyjedź do Rzeszowa to zobaczysz czy to taka prowincja(nie tylko sportowa!!). Niedawno otworzyli nowoczesną halę sportową, której zazdrości nam cała Polska, lada dzień oddany zostanie do użytku nowy most(bardzo ładny zresztą :)). Przyjdź sobie na stadion, obejrzyj mecz żużlowy lub piłkarski to odechce ci się pieprzyć trzy po trzy!

  17. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiecie co??...mi sie zawsze Stal Rzeszów kojarzyła tylko z żużlem!! I było by głupo gdyby tego sportu wspanialego tam nie było!!

    Wykopcie tych piłkarskich szmaciarzy!!
    To chyba nie do konca taaak. Zarowno ja jak i kilka (2-3 tys) kibicow zuzlowych chodzimy na pilke i jest co ogladac. JAk druzyna wejdzie do 2-ej ligi to juz nie beda szmaciarzami. Ja nie mam nic przeciwko pilce w Stali, a wrecz przeciwnie.

    btw. niestety my zagozali kibice zuzla w Rzeszowie mozemy pozazdroscic atmosfery na Stalowskiej pilce...
    Druzyna wygrywa z najlepszymi w tabeli... NA mecze przychodzi chyba najwiecej kibicow z calej 3 ligi wlasnie w Rzeszowie. I tak 80 % mojego zycia zajmuje zuzel, pozniej pilka z 10 % i reszta....

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proszę nie robić grandy w temacie założonym przeze mnie :)))))

  19. Powrót do góry    #64
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]Po co Jupitery na prowincji polskiego żużla??
    Jesteś tak żałosny, że, aż mi Cię szkoda. Rzeszów aglomeracja stary co Ty pieprzysz porównaj sobie tylko statystki Rzeszowa i Leszna, wiem, że jesteś za lewy więc Ci pomogę:
    Powierzchnia Rzeszowa: 53,7 km kw.
    Powierzchnia Leszna: 31,9 km kw.

    Liczba ludności Rzeszowa: 162 200
    Liczba ludności Leszna: 63 310

    Popatrz tylko na to, a więc skoro my jesteśmy aglomeracją, wiec w takim razie czym Wy jesteście??? Poza żużlem, który macie w Ekstralidze to co jakie Wy tam jeszcze atrakcje macie?? Szkoda, że przez jedną jedostke ludzką musze jechać na całe Leszno.
    Biegasz? Uprawiasz sport? Ukryta zawartość jest dla Ciebie!

  20. Powrót do góry    #65
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    damon:
    a to, że na żużel zawsze szło więcej pieniędzy to chyba wina tego, że żużel był może jest popularniejszy w Rzeszowie od piłki takie jest moje zdanie

    - bierz pod uwage to ze pilka jest w takim polozeniu aktualnie przez to ze zawsze wszystkie pieniadze jakie byly w klubie pochlaniala sekcja zuzlowa, wiec chyba rozumiesz ze nie moze byc pilka na wysokim poziomie. ostatnio gdy jest super sytuacja to juz przezes sekcji podal sie do dymisji czyli sam widzisz ze nie jest cos tak

    speedmanson:
    Wykopcie tych piłkarskich szmaciarzy!!

    - daj se czlowieku luzu z takimi haselkami bo jestes bardziej po****** niz piatek z pankracym, nie mam zamiaru tego glupiego hasla wiecej komentowac

  21. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    damon:
    a to, że na żużel zawsze szło więcej pieniędzy to chyba wina tego, że żużel był może jest popularniejszy w Rzeszowie od piłki takie jest moje zdanie

    - bierz pod uwage to ze pilka jest w takim polozeniu aktualnie przez to ze zawsze wszystkie pieniadze jakie byly w klubie pochlaniala sekcja zuzlowa, wiec chyba rozumiesz ze nie moze byc pilka na wysokim poziomie. ostatnio gdy jest super sytuacja to juz przezes sekcji podal sie do dymisji czyli sam widzisz ze nie jest cos tak

    speedmanson:
    Wykopcie tych piłkarskich szmaciarzy!!

    - daj se czlowieku luzu z takimi haselkami bo jestes bardziej po****** niz piatek z pankracym, nie mam zamiaru tego glupiego hasla wiecej komentowac
    Bardzo łatwo dajesz sie sprowokować kolego. Jak na razie rzeszowcy żużlowcy to dwunasta drużyna w Polsce. A piłeczki nie widać na horyzoncie.

  22. Powrót do góry    #67
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mimo, ze jestem od wielu, wielu lat kibicem zuzlowym w tej dyskusji popieram koronera, zreszta nie dlatego, ze chodze tez na pilke. A poprzednikowi jesli sie nie podoba gra Stali to niech sobie przyjedzie na mecz Stal Rz. - Motor Lublin (rewanz, w pierwszym meczu juz Lublin u siebie padl)... aa co do tego, ze Stali nie widac na horyzoncie to chciale przypomniec, ze jestesmy w tej samej lidze co Wy Lublinianie, tylko na dosc odmiennych miejscach w tabeli... nam juz raczej 4 liga nie grozi :D

    KOroner pisze prawde... kibice pilkarscy (Ci ktorzy kibicuja od kilku(nastu) lat widzieli co sie dzieje z pieniedzmi, ale nie zgodze sie ze zdaniem, ze zuzlem wszystko zaprzepascil. W latach 1994-1997 robilismy furrore swoimi juniorami i swoja szkolka w calej polsce zdobywajac medale MDMP (rowiez te zlote), MMPPK i MIMP. W 1998 r. najcenniejszy (pomimo, ze brazowy) medal DMP !. Tutaj napewno wiecej kasy dal Van-Pur, niz szewostwo zuzla zabralo sekcji pilkarskiej. Mam nadzieje, ze Stal bedzie w tej lepszej czesci 1 ligi, a pilkarze Stali pokaza, ze nie tylko nazwiska sie licza (Korona) i nie tylko kasa i trzymam za nich kciuki.

    Speedmanson - straciles nieco w moich oczach swoja wypowiedzia... Stal to Stal czy pilkarska, czy zuzlowa !!!

  23. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    - daj se czlowieku luzu z takimi haselkami bo jestes bardziej po****** niz piatek z pankracym, nie mam zamiaru tego glupiego hasla wiecej komentowac
    To nie komentuj i po problemie!

  24. Powrót do góry    #69
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mimo, ze jestem od wielu, wielu lat kibicem zuzlowym w tej dyskusji popieram koronera, zreszta nie dlatego, ze chodze tez na pilke. A poprzednikowi jesli sie nie podoba gra Stali to niech sobie przyjedzie na mecz Stal Rz. - Motor Lublin (rewanz, w pierwszym meczu juz Lublin u siebie padl)... aa co do tego, ze Stali nie widac na horyzoncie to chciale przypomniec, ze jestesmy w tej samej lidze co Wy Lublinianie, tylko na dosc odmiennych miejscach w tabeli... nam juz raczej 4 liga nie grozi :D
    Nie podoba mi się ani gra Motoru ani Stali - w góle mnie to nie obchodzi. Piłka w tym wydaniu nie zasługuje na żadne komentarze - szkoda czasu. Dla mnie kopacze mogą spaść nawet do piątej ligi. Sorry ale nie wiedziałem, że w Rzeszowie jest sekcja piłki (żart). Ne mecz przyjadę ale w przyszłym roku na żużel. A niech Stal sobie wygra z Motorem i 8:0 czego Wam życzę. Przypominam tylko, że temat dotyczy jupiterów na stadionie.

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zyczyc to nie musisz i tak wygramy, ale nie zartuj sobie w ten sposob o moim ukochanym klubie bo mnie tym obrazasz, nie raz juz dostalem smary za ten klub, ale nie za sekcje zuzlowa tylko pilkarska chodz nie jestem zadnym hool's , a jupitery znow beda sie palily na derbach w nastepna sobote albo niedizele

  26. Powrót do góry    #71
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co nieco trzeba zluzować temat więc zatańcze...
    a tak na serio
    ja jestem za tym aby wzmocnić światełko na stali i w przyszłym roku robić speedway przy jupiterach.
    myślę ze pomysł jest do przeskoczenia i do zrealizowania.

  27. Powrót do góry    #72
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    po co jupitery na zuzlu? pomysl ze tam trzeba by bylo na lukach cos porobic bo nic nie bedzie widac, jupitery sa u nas jedynie na pilke wiec nie ma sensu robic tego na zuzel, stmosfera zrobila sie dla pilki to juzbyscie chcieli tez, pamietajcie, STAL to PILKA a nie zuzel

  28. Powrót do góry    #73
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    STAL to PILKA a nie zuzel
    Jak dla kogo kolego. Stal dla mnie zawsze byłą i będzie kojarzona z żużlem, ale nic przeciwko piłce nie mam.

  29. Powrót do góry    #74
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Koledze "piłkarzowi" najwyraźniej zależy na tym aby kogoś wkurzyć i ma satysfakcję jak mu się to uda. Więc proponuję olać to. Jak chce niech sobie chodzi na szmaciarzy, a i tak cała Polska wie, że Stal to żużel. Życzę Wam, żeby żużel w Rzeszowie był rozgrywany przy sztucznym oświetleniu, bo to zupełnie inne wrażenie, a i ja chętnie wybiorę się na taki meczyk Stali z naszym TŻ-cikiem. Pozdro z Lublina.

  30. Powrót do góry    #75
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wyobraz sobie ze z reguly jestem spokojnym czlowiekiem i unikam konfliktow, ale skoro ty tak to interpretujesz to zycze milego dnia.
    na jakiej podstawie uwazasz naszych pilkarzy za szmaciarzy? zastanawiasz sie nad tym co mowisz wogole? szmaciarze to sa wasi kopacze, my zajmujemy 3 miejsce w tabeli, chodzi kupa ludzi a takiej atmosfery nie bedziecie miec u siebie nigdy jaka panuja u nas na pilce, wydaje mi sie ze po prostu zazdroscisz nam wiec piszesz takie smety nie znajac faktow

  31. Powrót do góry    #76
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wyobraz sobie ze z reguly jestem spokojnym czlowiekiem i unikam konfliktow, ale skoro ty tak to interpretujesz to zycze milego dnia.
    na jakiej podstawie uwazasz naszych pilkarzy za szmaciarzy? zastanawiasz sie nad tym co mowisz wogole? szmaciarze to sa wasi kopacze, my zajmujemy 3 miejsce w tabeli, chodzi kupa ludzi a takiej atmosfery nie bedziecie miec u siebie nigdy jaka panuja u nas na pilce, wydaje mi sie ze po prostu zazdroscisz nam wiec piszesz takie smety nie znajac faktow
    no jest czego zazdrościć - trzeciej ligi:) poza tym skąd wiesz jaka atmosfera jest u nas na żużlu, że ją porównujesz? i żeby było jasne - szmaciarze to nie tylko piłkarze Stali, Motoru - to także np. reprezentacja kraju. Polska piłka to jeden wielki syf.

  32. Powrót do góry    #77
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no i moj setny wpis wypada w moim ulubionym temacie, czekam na szybkie odpowiedzi kolegi gelo, na ich forum nie mozemy sobie pogadac bo mam bana wiec odezwe sie tu,
    chcialem poinformowac ze znany jest terminarz i godziny rozgrywania meczow w 3 lidze malopolskiej i nasi dzialacze znow sie popisali gdyz tylko 2 mecze beda rozgrywane w dzien, jeden w wielka sobote gdyz wiadomo ze wieczorem idzie sie do kosciola i w przedostatniej kolejce gdyz wszystkie ecze sa o jednej porze, z tego co wiem spidleje nie beda przy jupiterach.
    szczegoly w dziale pilka nozna w temacie: "3 liga poludniowo-wschodnia "
    pozdrawiam i czekam na dalsze obrazanie moich pilkarzy przez gelo

  33. Powrót do góry    #78
    Początkujący
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ty ****a gelo co zal ci ludzi kturzy przychodza w 5czy 6 tysiecy na mecze pilki noznej w rzeszowie liczy sie teraz sekcja pilkarska a tak jest prawda ze ci ludzie co chodza na zuzel to ponad polowa jest z okolic rzeszowa.FANI KOPANEJ RODOWICI RZESZOWIANIE. I sam sie jebni do psychiatry jak masz ajkeis problemy

  34. Powrót do góry    #79
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mamy w Rzeszowie bardzo dobre jupitery ale przez ostatnie lata one głównie niszczały. Wreszcie po rozum do głowy poszli działacze piłkarscy i zaczęli organizować mecze przy sztucznym świetle. Od razu spotkania zyskały na widowiskowości, a na stadion zaczęło przychodzić więcej ludzi. Oczywiście jest to też zasługa dobrej gry Stalowców, ale nie tylko. Szkoda, że działacze od żużla w ogóle nie planują rozgrywania meczy przy świetle jupiterów.

  35. Powrót do góry    #80
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no i jestesmy po 2 meczu na wiosne przy jupiterach, wczoraj na meczu z faworyzowana korona zjawilo sie na moje oko okolo 8000 tysiecy ludzi a moze i wiecej, doping byl wspanialy, nie ma nawet co go porownywac do meczy zuzlowych nawet jak stal zdobywala brazowy medal w dmp.
    sukces organizacyjny zostal odzwierciedlony zwyciestwem stali rzeszow nad druzyna dariusza wdowczyka i andrzeja wozniaka w rozmiarach 1:0 a bramke strzelil lukasz szczoczarz zawodnik kadry polski do lat 19.
    walka o 2 lige sie rozpoczyna a jakbysmy byli w 2 albo pierwszej lidze to strach pomyslec co by sie tu dzialo

  36. Powrót do góry    #81
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    widze ze troche nerwowo na tym forum ale wrzuce swoje 3 grosze

    w rybniku stoja juz 4 odlotowe maszty oswietleniowe i juz nie moge sie doczekac ich odpalenia... zawody rozgrywane przy sztucznym swietle to jest to co tygrysy lubia najbardziej... dobrze by bylo gdyby w polsce mozna bylo pochwalic sie kilkoma stadionami gdzie jest taka mozliwosc

    tak wiec rzeszow do boju - jupitery czas rozpalic

  37. Powrót do góry    #82
    Zaawansowany Awatar Lady_of_Darkness
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    2,720
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma to jak meczyk przy jupiterkach :)
    Juz drugi raz mialam okazje byc na takim meczu. Nio i mimo, ze byla to pilka nozna to na stadionie pojawil sie Maciek Kuciapa, Karol Baran i Łukasz Golonka...
    Ja wole zuzel, ale atmosferka mi sie podobala....

  38. Powrót do góry    #83
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzę, że ktoś odszukał ten temat założony przeze mnie. Myślałem, że już dawno gdzieś się zaplątał ... Piszcie, piszcie, może będzie gorąca dyskusja :P

  39. Powrót do góry    #84
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z taką formą jaką zaprezentowali dzisiaj Stalowcy to mogą sobie włączyć jupitery i posprzątać stadion ...

  40. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja powiem tylko tyle w tej dyskusji. Może zacznę chodzić na piłkę, jeśli w ogóle kiedyś Naszym piłkarzom zdoła się awansować do II ligi. To trochę okrutne, co mówię, ale taka dla mnie jest prawda. Trzecia liga polska to poziom poniżej przeciętności i tego się trzymam. Szczerze życzę piłkarzom awansu, ale to nie nastąpi zbyt prędko. Wiem o tym, że mamy utalentowanych młodych piłkarzy, zobaczymy co z tego będzie za kilka lat. A i tak przez całe życie żyję tylko żużlem w Rzeszowie, bo nic nie zastąpi unikalnego zapachu metanolu i tego hałasu, ryku silników towarzyszącego kibicom przy każdym biegu. To nieporozumienie, że jeszcze nie odbyło się spotkanie żużlowe przy jupiterach w poprzednim sezonie, oby w tym się coś zmieniło na lepsze.

  41. Powrót do góry    #86
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wyciągam wątek bo nasze marzenie niedługo się spełni. Za kilka dni w Rzeszowie w świetle jupiterów rozegrany zostanie sparing pomiędzy Jasolem a Unią Tarnów. Dla naszych szanownych sąsiadów :P bedzie to próba przed meczem w Rybniku, który również odbedzie się przy sztucznym świetle.

    Ja się bardzo cieszę z tej okazji, na pewno przyjdzie sporo ludzi. :D

  42. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2003
    Postów
    831
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 25 w 11 postach
    Jednak Raven nie bedzie meczu przy jupiterach, gdyz poczatek spotkania zaczyna sie o godzienie 16 :)

  43. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Jednak Raven nie bedzie meczu przy jupiterach, gdyz poczatek spotkania zaczyna sie o godzienie 16 :)
    Hmm, no początki mają to do siebie że się lubią zaczynać :P A czy wiadomo kiedy zaczyna się koniec zawodów ?? :P:P

    Ale na serio: szkoda że jednak nie będzie przy sztucznym świetle. Jaskółki by sobie potrenowały przed Rybnikiem no i na pewno też ludzi by troszkę więcej przyszło...

  44. Powrót do góry    #89
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale podobno to jeszcze nic pewnego. Działacze czynią starania aby mecz rozegrać przy jupiterach. Zapewne im się to nie uda (jak zwykle) ale łudzić się można :P

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •