Pokaż wyniki od 1 do 41 z 41

Wątek: Gollob zostaje w Bydgoszczy !!!

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    749
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gollob zostaje w Bydgoszczy !!!

    Stalo sie ! Dzis o godzinie 11.30 najlepszy zawodnik w historii polskiego speedwaya przedluzy kontrakt z Polonia Bydgoszcz. Gollob przed polodniem wybierze sie przed poludniem na ratusz do naszego Prezydenta, by podpisac kontrakt z BKS'em. Nie musze chyba mowic, ze strasznie sie z tego faktu ciesze. Tomek wyrazil w ten sposob po raz kolejny wyrazil swoje przywiazenie do klubu. Az brak slow, by o tym mowic.
    Teraz musze leciec do szoly, pozniej sie rozpisze :).

    Dziekujemy Ci Tomku !

    P.S. PoTFoor, sorry ze tak pozno mowie, ale nie moglem ryzykowac.

    Żuras, Żuras nasz
    kochany, IFQ w pełni
    oddany, Z chęcią poratuje
    nas, dla IFQ zawsze ma
    czas.
    - Aszotek Ukryta zawartość

    Interesujesz się piłką
    nożną ?! Chcesz sprawdzić
    swoją wiedzę i poczuć
    adrenalinę ? Spróbuj się
    w Internet Football Quiz
    !!!
    ...
    Ukryta zawartość

    [img]http://www.zuzel.org
    /~marmar/inne/flaga4.jpg[
    /img]



  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No chyba sam Prezydent w Bydgoszczy swoją pensje odłożył :)
    Wybory wszak sie zbliżają...
    A tam poważnie, cóż pogratulować tylko. Najważniejsze ogniswo zespołu zostało zachowane.

    Pozdrawiam

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    945
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powiem tak, nie wyobrazam sobie Nowego Jorku bez Empire State Building, Egiptu bez piramid, Chin bez muru chinskiego, Paryza bez wieży Eiffel, Londynu bez Big Bena i Bydgoszczy bez Golloba. Niech tak zostanie na zawsze, pozdr.
    TOMEK GOLLOB wystąpił w 28 Wielkich finalach: 10-I, 2-II, 6-III, 10-IV, czy to wymaga komentarza? Jest wielki!
    Ukryta zawartość
    THE ONLY EASY DAY, WAS YESTERDAY

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik Awatar grzegorz
    Dołączył
    18-04-2002
    Postów
    120
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nikogo w Polsce nie stać dziś na kupowanie "symboli" za pieniądze, które niejednokrotnie wystarczyłyby na działalność sekcji żużlowej.
    Z Tomkiem niedługo kontrakt będzie musiał podpisywać Kwaśniewski. Oj ta polityka.

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Powiem tak, nie wyobrazam sobie Nowego Jorku bez Empire State Building, Egiptu bez piramid, Chin bez muru chinskiego, Paryza bez wieży Eiffel, Londynu bez Big Bena i Bydgoszczy bez Golloba. Niech tak zostanie na zawsze, pozdr.
    Ameryki pld. bez Amazonki, Pacyfiku bez Rowu Marianskiego...itd mozna wymieniac i wymieniac, a ja i tak powiem: Nie ma takiego kibica ktory nazwiska Gollob nie kojarzylby z innym miastem - jesli jest to niech sie do Tworek zglosi:P. Mysle, ze zmiana barw klubowych, toru itd, moglaby wcale Tomkowi na dobre nie wyjsc.. ale potwierdzily sie jego wlasne slowa sprzed bodajze 2 lat - "zostane w Polonii do samego konca":) - a ja dodam "mojego lub jej" hyh
    Dobrze bylo, jest i bedzie.
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    10-10-2002
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem jak was czytelnicy, ale mnie ta informacja wcale nie zaskoczyła. Byłem pewien, że Gollobowie w Bydgoszczy zostaną. Klub w Bydgoszczy tak się niestety z Gollobem zaszufladkował, ze razem z jego odejściem odeszłoby wszystko na co pracowano przez wiele, wiele lat.

    Bardzo interesuje mnie to jakie sumy znajdują się w tym kontrakcie. Czy Tomek Gollob naprawde jest wierny klubowi czy klub Tomkowi ...

    Dawid Pycz

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach

    Dobra wiadomość!!!

    W całym tym bałaganie jaki się wytworzył wokół Polonii jest to najlepsza wiadomość jaka mogła się pojawić.
    [b]TOMASZ GOLLOB NA ZAWSZE W BYDGOSZCZY!!!!!!!!!
    Z faktu, że Jacek podpisuje umowę też należy się cieszyć. Obiektywnie patrząc sezon 2002 miał udany i przysłużył się Polonii w zdobyciu Mistrzostwa Polski.
    Pozdrawiam wszystkich fanów Polonii Bydgoszcz i Tomka Golloba.

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gollob w Bydgoszczy i do hacha

    Napisałem tak, prawda. Co więcej dalej podtrzymuje swoje zdanie o dyrektorku Chylińskim, który moim zdaniem jest główną przyczyną kryzysu w bydgoskim klubie.

    Hach skoro wypowiadasz takie słowa w moim kierunku zapewne wiesz, że kilka dni temu na łamach Expressu Bydgoskiego ukazał się list otwarty pracowników Polonii Bydgoszcz, którzy to zarzucają Chylińskiemu złe prowadzenie klubu. Jednym z zarzutów jest min: (za Expressem Bydgoskim) "tworzenie zbędnych stanowisk pracy wysokiego stopnia", a co za tym idzie opłacanie ludzi na tych stanowiskach wysokimi pensjami.

    Chyliński był bardzo oburzony tym faktem i chodził po wszystkich pracownikach zbierając podpisy pod oświadczeniem, w którym mowa jest o tym, że to nie oni są autorami tego listu.

    Bardzo się widocznie dyrektorunio przestraszył. W swojej odpowiedzi na ten list żadnego z postawionych mu zarzutów nie zdementował. Dlaczego ??? No hach z znasz całą prawdę skoro tak bronisz dyrcia to nam wytłumacz.

    Jak go nie nazywać partaczem ??? Skoro mając w talii takiego asa jak Tomasz Gollob nie potrafi znaleść dla klubu sponsora zapewniającego drużynie odpowiednich środków finansowych. Wszyscy wiemy, że na funkcjonowanie teamu żużlowego potrzebna jest duża kasa.

    To co zapewnili Pentel i Point-S stanowi zaledwie niecałe 10 % potrzebnej kasy, a Stachowicz i Kamiński panoszą się jakby dali przynajmniej 80 %. To wszystko jest dla mnie chore i za dużo w tym polityki.

    Moje zarzuty głównie tyczą się organizacji SGP Europy w Chorzowie. Wiadomo, że winę za podpisanie tej umowy ponosi właśnie Tadziu. Te 30 000 $ chyba i tak będzie trzeba zapłacić. Nie wydaje mi się, żeby BSI miało gorszych prawników od BKS Polonia.

    Stachowiczowi i Kamińskiemu w jednym przyznam rację. Należy uniezależnić bydgoską sekcję żużlową. Długi wobec Protasiewicza, Gollobów i BSI zostaną wtedy na BKS Polonia, a sekcja żużlowa będzie czysta. Polonią zaś niech dalej zarządzają Chyliński i Różycki i niech kombinują jak wydobyć klub z długów.

    Kto miałby wtedy poprowadzić niezależną sekcję żużlową ??? Nie ma chętnych. Może Roman Jasiakiewicz jak przegra wybory :P

    To właśnie Romanowi zawdzięczam podpisanie kontraktu z Gollobami. Wszak ten składnik znajduje się w przepisie na najlepszą, bydgoską kiełbasę wyborczą. Teraz jestem mu nawet w stanie wybaczyć to, że jadąc codziennie przez miasto zmuszony jestem oglądać jego czerwoną twarz na połowie bydgoskich billboardów.

    Tobie hach polecam zaś zdiagnozowanie wszystkich objaw tej choroby, i dopiero później postawienie diagnozy. To by było na tyle. No i zapraszam Cię jeszcze do lektury Expressu Bydgoskiego.

    Pozdrawiam
    poTFoor

    PS. Liczę na szybką odpowiedź.
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  9. Powrót do góry    #9
    Zwycięzca FTSL 2019 Awatar adamo
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    842
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    no to miodzik, to sie chwali , szczerze mówiąc nie sądziłem że nastąpi to tak szybko , no ale pozostaję się tylko cieszyć :) :) :)
    teraz trzeba się jeszcze postarać o pepe :)
    Ukryta zawartość Dużo bym dał, by przeżyć to znów -
    Wehikuł czasu - to byłby cud!
    ...
    Wspaniali ludzie nie powrócą,
    Nie powrócą już! Nie!

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Dziwne to wszystko. Mi to jakoś tak brzydko pachnie. Tutaj po prostu nie może i nie ma mowy o czystych umowach, przepisach i nieskazitelnej polityce klubu jak i innych bydgoskich władz. Ale tak zapewne jest wszedzie. Zwłaszcza przed zblizającymi sie wyborami (I jak tu iść na takie wybory! Toż to parodnia!).
    Tomek Gollob od 2/3 sezonu narzekał na brak wypłacalności klubu wobec jego osoby. Każdy mówił o długach w tysiącach złotych. Dodać do tego jeszcze Piotrka, to juz były setki. Sezon się jeszcze nie skończył, a tu patrz! Skład Polonii otwiera nie kto inny jak sam... Tomasz Gollob! Albo te długi były jakąś zasłoną (jaki w tym sens) i ich nie było, albo traptem klub z Bydgoszczy wygrał szóstkę w totka, albo Tomek stał się tak miłosierny i łaskawy, ze zrzekł się tych wielkich sum, które juz mu nie są potrzebne... jesli tak, to nasz najlepszy zawodnik jest jednym z najbogatszych ludzi w naszym kraju! No ale z kolei to mi nie pasuje, poniewaz Tomek, tak jak wszystkie inne gwiazdy są pazerne na zapach pieniązków.
    Tak czy inaczej, węszę tu jakieś machlojki, lub coś jeszcze gorszego.
    Przedmówca ma rację. Kogo dzisiaj stać na zatrzymwyanie sław w klubach? No chyba tylko i wyłącznie MU trzymając Davida B!
    Dziwne to wszystko i trudne do uwierzenia.
    Przynajmniej dla mnie.
    Hyh...
    Cześć

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Moje zarzuty głównie tyczą się organizacji SGP Europy w Chorzowie. Wiadomo, że winę za podpisanie tej umowy ponosi właśnie Tadziu. Te 30 000 $ chyba i tak będzie trzeba zapłacić. Nie wydaje mi się, żeby BSI miało gorszych prawników od BKS Polonia.
    A ja mysle, ze Polonia tej kary nie zaplaci.
    A co do prawnikow BSI bede sie upieral:

    Baaaaaaaaaaaardzo sie dziwie temu, ale raczej maja gorszych niz Polonia, bo nie umieli oni nawet przygotowac jednoznacznie brzmiacej i prostej do wyegzekwowania umowy, a to wlasnie prawnicy umowy handlowe przygotowuja.
    A dlaczego to niby maja lepszych prawnikow???
    Bo angielskich????
    Bo BSI jest bogatsze od Polonii????
    I co z tego????
    Sam znam pare osob, ktore pracuja dla wielkich firm i miedzy nami mowiac brzydko w dupie byli i gowno widzieli, takze gdy chodzi o zawodowe kwalifikacje.
    Przestanmy bic poklony i popadac w zachwyt przed wszystkim co pochodzi z zachodu i pozbadzmy sie kompleksow.
    Sam mieszkam za "zachodzie" ladnych pare latek i wierz mi przecietny amerykanin nie ma sie nawet co rownac z przecietnym polakiem. To prawda, zdarzaja sie wsrod nich (amerykanow) wybitni fachowcy, ale wiekszosc to zwykli partacze.
    Nie widze powodu dla ktorego z anglikami mialo by byc inaczej.
    PeZet

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    26-02-2002
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do potfoora

    A jednak ... nie potrafisz przynac sie do bledow ...
    Expressu nie czytam, bo to BRUKOWIEC... zauwaz, ze maja delikatnie nieswieze, a nawet smierdzace informacje - CZYTALES DZISIEJSZY KOMENTARZ>>KONIEC ZUZLA W BYDGOSZCZY<<
    Nie wiem czy potrafisz zauwazyc pewna implikacje - jest DLUG do Tomka i Jacka --> nie ma kontraktu ;
    nie ma DLUGU --> jest kontrakt

    WNIOSEK : Tak znienawidzeni przez Ciebie Rozycki i Chylinski znalezli jednak jakos te bagatela 600.000 zl na splate zawodnikow

    A gdybys czytal EXPRESS dowiedzialbys sie, ze niektore zarzuty byly wyssane (L. Kusz zostala zatrydniona juz rok temu, itp)

    Skoro Express bez sprawdzenia drukuje LIST OTWARTY (z podpisami 4 osob!!!), a w klubie jest 50 pracownikow, oraz gdy dzis podaja, ze OSWIADCZENIE podpisalo 36 (a rzeczywiscie podpisalo 46!!!) to chyba swiadczy o nich, ze NIE DOROSLI i jeszcze duzo im brakuje... Takze czytaj, analizuj i napisz nam, co na to wszystko lekarz!?

    P.S.
    Czemu piszesz o faktach niedokonanych jak o dokonanych - przeciez BKS nie zaplacilo zadnej kary!!!
    Ty jestes moderatorem - PRZESADZILES, lepiej zapisz sie na www.szachy.lista.pl

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję:

    "Życie nie znosi próżni, jedni sponsorzy są, za chwilę pojawiają się inni. Zapaść finansowa na pewno klubowi nie grozi. Pragnę poinformować za pośrednictwem "Gazety Pomorskiej", że pomimo niesprzyjającej atmosfery, jaka wytworzyła się ostatnio wokół klubu, zarządowi udało się porozumieć z braćmi Gollobami. W piątek z Tomaszem i Jackiem podpiszemy nowe kontrakty na sezon 2003, a dokonamy tego w bydgoskim ratuszu, bo klub jest miejskim i na wsparcie miasta zawsze mogliśmy i możemy liczyć"

    Lech Różycki

    CIACH

    Według mnie z tej wypowiedzi wynika, że prezes nie poczuwa się do obowiązku szukania nowych sponsorów dla klubu ponieważ przychodzą oni sami. Wiadomo jest, że klub przeżywa finansowego doła i sponsorzy są raczej niezbędni. Tak sobie wyliczyłem, że budżet klubu żużlowego na jedne rok to ok 6 mln złotych. To jest chyba kwota minimalna. Czy miasto jest w stanie zapewnić nam taką kwotę ??? Raczej nie.

    Sprawda druga. Nigdzie nie jest powiedziane ( napisane ), że Gollobowie mają uregulowane zaległości finansowe na sezon 2002. Jeżeli jest to podaj mi proszę źródło hach. "Dojscie do porozumienia" niekoniecznie musi oznaczać spłatę długu.

    Potrafie przyznać się do błędu i jeżeli zajdzie taka konieczność to to zrobię, bez twojej ingerencji. Narazie same błędy popełniają Chyliński i Różycki.
    Takie jest moje skromne zdanie.

    Jeszcze co do Expressu Bydgoskiego. Wydaje mi się, że bydgoska prasa podzieliła się także na zwolenników i przeciwników obecnego zarządu, tak wieć nigdy nie wiesz która z gazet przedstawia fakty.

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TOMASZ GOLLOB NA ZAWSZE W BYDGOSZCZY!!!!!!!!!
    I chwała Bogu!!! :):):):):):):):):)

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo sie ciesze ze Tomek zostal.Kolejny raz potwierdzil ze nie liczy sie dla niego tylko kasa.tomek bardzo mocno jest zwiazany z Bydgoszcza i mysle ze do zakonczenia swojej kariery bedzie jezdzil w Bydgoszczy:)Ma tu pelno kupionej ziemi, domek nie daleko mnie:) i jest zwiazany oczywiscie z kibicami ;)

    Pozdro

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    12-01-2002
    Postów
    376
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    zgodze sie z Tobą wybrzezefanatic

    i chwała Bogó ;)

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To w takim razie ja równiez sie pod tym podpisze:P

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Szczerze mówiąc nie zdziwiło mnie to - w końcu gdzie miałby jeździć Tomek jeśli nie w Bydgoszczy? Raczej nie w Toruniu:P Ciekawi mnie sprawa finansów Polonii w kontekście podpisania kontraktu z Tomkiem - przecież tak narzekali na biede w klubie.
    Pozdrawiam

    Ps. Tomeczello: "Powiem tak, nie wyobrazam sobie Nowego Jorku bez Empire State Building..."
    Wielu nie wyobrażało sobie Nowego Yorku bez World Trade Center:P

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    29-08-2002
    Postów
    123
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    żadna rewelacja

    Nie wiem czy wiecie , ale dla Tomasza te pieniądze które mu klub zalega to pestka. Dlatego też bez problemu podpisuje kontrakty. Tomasz ma takie dochody poza żużlem, że ten dług nie robi na nim wielkiego wrażenia. Zobaczcie (jesli możecie) ;P jakim on samochodem jeździ...

    a tak wogle to cię cieszę :-)

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Bardzo sie ciesze ze Tomek zostal. (...)
    Ma tu pelno kupionej ziemi, domek nie daleko mnie:)...
    :) :) :)

    uroczy jest ten tekscik.
    podoba mi sie. bardzo! mi sie podoba.

    i jeszcze delsol:

    >>Tomasz ma takie dochody poza żużlem ...<<

    Rozumie, ze jestes ksiegowym Golloba!? :)
    Napisz cos wiecej chetnie poczytamy!

    >>Zobaczcie (jesli możecie) ;P jakim on samochodem jeździ...<<

    No i co z tego???
    Uwazasz, ze na samym zuzlu nie mozna sie dorobic takiego merola???

    PeZet




  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    592
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i bardzo dobrze gratuluje bydgoskiej druzynie za zachowanie na kolejny sezon swojego "rodzynka":D

    A ktoś tu na forum z Gniezna sie wymądrzal ze to do Staru ma przyjśc Tomek i Jacek Gollobowie i jeszcze Protasiewicz...po co... do I ligi??!!!

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no to jednak jest kasa w bydzi a tak placza wszyscy :D jacek gollob i tomasz gollob to juz mocni zawodnicy jeszcze do tego jeden stranieri i protas i znowu mistrza maja

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no to jednak jest kasa w bydzi a tak placza wszyscy jacek gollob i tomasz gollob to juz mocni zawodnicy jeszcze do tego jeden stranieri i protas i znowu mistrza maja
    Kasa??Gdy by ona byla to by nie bylo zaleglosci wobec liderow druzyny, Protas by nie odszedl od nas i nie bylo by tego zamieszania.
    To wszytsko sa przekrety,Gollob nie chce mowic o swoim kontrakcie z Polonia.Jasiakiewicz znowu cos na obiecywal i dlatego tak sie stalo.A poza tym dla Golloba kasa nie ejst najwazneijsza i dlatego zostal.Za bardzo jest zwiazanyz Bydgoszcza(nie tylko pod wzgledem kibicow i klubu) zeby odejsc.

    Pozdrawiam

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik Awatar Martines
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    1,355
    Podziękowania: 59 w 29 postach
    No i dobrze ja w Lesznie podstawówkowicza nie chce widzieć. Niech Bydgoszcz bierze na niego następny kredyt.

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    749
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kasy ni ma ...

    ADAS ZKZ

    no to jednak jest kasa w bydzi a tak placza wszyscy jacek gollob i tomasz gollob to juz mocni zawodnicy jeszcze do tego jeden stranieri i protas i znowu mistrza maja
    Kasy w Bydzi jeszcze nie ma. O tym zaraz napisze. Jacek i Tomek to rzeczywiscie mocni zawodnicy, ale o dolaczenie do nich zawodnikow na miare kolejnego DMP bedzie bardzo ciezko w aktualnej sytuacji klubu. Szczegolnie ciezko bedzie utrzymac w Polonii Protasa, ktory podobno w kazdej chwili moze podpisac w ... Gdansku ! Mam jednak nadzieje, ze jakos zrobi sie sklad i chociaz wejdziemy do czworki. Na wiecej w przyszlym sezonie sie nie nastawiam.

    Olka

    To wszytsko sa przekrety,Gollob nie chce mowic o swoim kontrakcie z Polonia.Jasiakiewicz znowu cos na obiecywal i dlatego tak sie stalo.A poza tym dla Golloba kasa nie ejst najwazneijsza i dlatego zostal.Za bardzo jest zwiazanyz Bydgoszcza(nie tylko pod wzgledem kibicow i klubu) zeby odejsc.
    Rzeczywiscie duzo w tym przekretow, a wszystko to przez wejscie polityki w sport. Szerzej pisze o tym na Hyde Parku w temacie "Polityka a sport".To po prostu zenada.

    Jasiakiewicz niczego nie musial Tomkowi obiecywac. Gollob nie jest taki glupi i za wiele przezyl, zeby teraz lykac jakies puste slowa. Tomak zostal, bo na szczescie kasa nie jest juz dla niego najwazniejsza. Podpisanie kontraktu -jak ktos juz napisal- nie oznacza uregulowania zaleglosci za ostatni sezon. Oprocz tego, ze obiajal sobie kosci dla tego klubu przez 14 lat i wrecz ubostwiaja go tutejsi kibice sa takze inne powody jego pozostania. Jednym z nich jest na przyklad brat. Odejscie Gollobow z Polonii, to dla Tomka nic zlego - przynajmniej od strony finansowej. Prace znajdzie w 5 minut. A co byloby z Jackiem ? Wysoki KSM, coraz starszy, itp... Moglby miec duze problemy ze znalezieniem pracodawcy.
    Sa takze lokalni sponsorzy, ktorzy sprawiaja, ze zaleglosci klubu wobec Tomka tak nie bola.
    Z reszta ...

    Powiem tak, nie wyobrazam sobie Nowego Jorku bez Empire State Building, Egiptu bez piramid, Chin bez muru chinskiego, Paryza bez wieży Eiffel, Londynu bez Big Bena i Bydgoszczy bez Golloba. Niech tak zostanie na zawsze, pozdr.
    Wlasnie.

    Pozdrawiam !
    Żuras, Żuras nasz
    kochany, IFQ w pełni
    oddany, Z chęcią poratuje
    nas, dla IFQ zawsze ma
    czas.
    - Aszotek Ukryta zawartość

    Interesujesz się piłką
    nożną ?! Chcesz sprawdzić
    swoją wiedzę i poczuć
    adrenalinę ? Spróbuj się
    w Internet Football Quiz
    !!!
    ...
    Ukryta zawartość

    [img]http://www.zuzel.org
    /~marmar/inne/flaga4.jpg[
    /img]



  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    i bardzo dobrze ze golloby zostaja w bydgoszczy,
    szczerze piszac to nie wyobrazalem sobie aby opuscili oni bromberg (no moze poza jackiem)\
    ciekawe co teraz bedzie sie dzialo w byd
    mam nadzieje ze w toruniu skompletyuja teaz niezla druzyne i bedzie mozna ekscytowac sie derbami
    sedecznie pzdr

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zuras:
    chodzi mi o to ze Jasiakiewicz znowu na obiecywal ale nie tomkowi tylko Poloni.pewnie ze Tomek nie jest glupi w koncu zyje w tym swiecie dobre 14 lat.Wie na czym to wszytsko polega.Tomasz w Bydgoszczy traktowany jest jak Bog, przez wladze miasta i klub..I bardzo sie z tego ciesze :)
    Podpisaniem tego kontraktu i jego wypowiedzia udowodnil ze dla niego nie ejst najwazniejsza kasa i ze obchodzi go dobro klubu:
    Zrobiłem to dla klubu, dla Bydgoszczy. Zdaję sobie sprawę z trudnej sytuacji w jakiej znalazła się Polonia. Wierzę, że moja decyzja pomoże wyjść na prostą klubowi, który jest wizytówką tego miasta Zgodziłem się również aby wszelkie zaległości finansowe były spłacane w zależności od aktualnych możliwości klubu - dodał Gollob.

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    olka co ty?

    Olka kasa w naszym swiecie jest najwazniejsza,
    a w bydgoszczy kasa na golloba zawsze sie znajdzie - juz widze ja zostaja poruszane rozne kanaly, np. tp juz sponsoruje golloba a kto wie co bedzie za rok; wq.. mnie to bo z torunia tp sa sie wynosi i na nasz koszt gollob bedzie w toruniu komplety walil..
    zreszta z drugiej gollob juz nie jest wcale takim osamotnionym number 1 jak kiedys, cegielski, hampel czy nawet protasiewicz z ulamkiem depcza mu juz po pietach,
    nawet w meczu z wlokniarzem przegrywal z pietrzykiem i wjezdzal w tasme...era golloba w polsce sie konczy
    i lista klubow ktore by go chcialy nie jest tak wielka jak kiedys,
    lecz w nastepnym gp gollob bedzie na pudle (moj typ - 2)
    pzdr

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    misiek_torun:
    Hampel,Protas ,Cegla czy Ulamek nie depcza mu po pietach.Maja do niego bardzo dluga droge i watpie zeby w ogole kiedys byli takimi zawodnikami jak on.W Polsce jest tylko Gollob i dlugo dlugo nic. Taka jest prawda.I jestem pewna ze kazdy klub chcialby takiego Golloba, jezeli mieli by kase bo jak wszyscy wiem z pieniedzmi w klubach jest bardzo kiepsko.
    mowisz ze Gollob bedzie na pudle GP i mowisz przy okazji ze Gollob nie jest juz takim nr 1 w polsce.To teraz powiedz mi czy to jest logiczne???
    Twoja wypowiedz zaprzecza sobie.


    Sorki ze odbieglam od tematu.
    Pozdrawiam

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powiem tak, nie wyobrazam sobie Nowego Jorku bez Empire State Building, Egiptu bez piramid, Chin bez muru chinskiego, Paryza bez wieży Eiffel, Londynu bez Big Bena i Bydgoszczy bez Golloba. Niech tak zostanie na zawsze, pozdr.
    Bez Bydgoszczy Golloba nikt sobie nie wyobraża, to prawda.
    Widząć Tomka w innym plastronie niż ten z gryfem, cięzko by było się przyzwyczaić, a odczucia by były jakieś takie nieswoje.
    Poza tym spójrzymy prawdzie w oczy Bydgosz bez Golloba T. miotałaby się na krawędzi Eksta- I-liga.
    Olka jest to możliwe, że Gollob będąc na drugim stopniu podium nie będzie najlepszym Polakiem.
    Na pierwszym, stanie ...Krzyś Cegielski, więc logiczne uzasadnienie jest, a o to Ci chodziło.

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tmek w Bydgoszczy!

    > Czy Tomek Gollob naprawde jest wierny klubowi czy klub Tomkowi ...

    Bardzo interesujące i trafne pytanie. Oczywiście cieszę się, że Tomek zostaje... A skoro Tomek to i Jacek tylko nie wiem po co? Ktoś napisał, że Jacek miał udany sezon! Tak? Ile meczy miał udanych? Dwa, trzy? Jasne, że zdobycie DMP to sukces, ale jaki tak naprawdę wkład miał w to Jaca?! Dla mnie to jakieś nieporozumienie... Dlaczego nikt nie gada z Protasem???? Tego również nie rozumiem. Może ktoś może mi to wytłumaczyć???

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kujon:
    Nie przekonuje mnie Twoje uzasadnienie bo praktycznie jest niemozliwe.Juz sie wiele razy wypowiadalam na temat Cegly i Golloba i nie bede sie powtarzac, a poza tym to nie watek na ten temat.Nie ludzcie sie ze Cegla zaskoczy was czyms milym, bo przezyjecie rozczarowanie. . .

    Pozdrawiam

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kujon:
    Nie przekonuje mnie Twoje uzasadnienie bo praktycznie jest niemozliwe.Juz sie wiele razy wypowiadalam na temat Cegly i Golloba i nie bede sie powtarzac, a poza tym to nie watek na ten temat.Nie ludzcie sie ze Cegla zaskoczy was czyms milym, bo przezyjecie rozczarowanie. . .

    Pozdrawiam
    rozczarowan to coraz wiecej maja kibole tomusia!!!!!
    co do cegly to jego blyskotliwa kariera coraz bardziej sie rozpedza i za rok bedzie detronizacja!
    w tym roku cegla troche go nadgryzl i gdyby nie idiotyczne posuniecia komisji na poczatku sezonu i ostatnio kontuzja to kto wie? kto bylby wyzej w klasyfikacji grand prix?
    wiec kotku predzej ty sie rozczarujesz
    tomek jest uparty i jak sobie postanowil robic motocykle to zdania nie zmieni
    i to on bedzie v-ce za rok!!!!!!!
    pozdrufka dla bydgoszczy!!!

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma co gdybac, ale nawet jesli kontuzja Cegly by nie miala miejsca to i tak nie byl by wyzej od tomka bo Tomek mial za duza przewage.

    A co do jazdy Cegly miales ja przedstawiona na Zloty Kasku.Wiem ze Cegla mial kontuzje i to jego pierwszy start ale ktos mowil na tym forum ze Krzysiek jest w pelni sil.
    Ja takze kibicuje Cegle ale mysle ze mu jeszcze bardzo daleko chociaz do polowy umiejetnosci.Nie zaprzeczam ze jest on dobrym zawodnikiem ale nic wiecej.
    Dlaczego wszyscy sie na mnie rzucaja ;) ;)
    Pozdrawiam

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma sie co za bardzo cieszyć bo w zestawie zostaje wam też daremny Jacuś :-)

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    No i tak miało być.

    Zaskoczenie żadne, na Złotym Kasku nikt nawet specjalnie nie dziekował, chcą wywalić Protka, to i wywalą, nie żal mi go, ale metody i klasa bydgoskich działaczy pozostawiają wiele do życzenia. To szmaciarze, wszystko zawdzięczają przekrętowi o pustej głowie, który chce być ponownie prezydentem B. Ale może im się nie udać i wtedy obaczym! póki co, komuna rządzi w Bydce jak za cara Gierka. Amen.

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Statystyki nie kłamią !!!

    Ten post skierowany jest do tych, którzy tak strasznie wieszają psy na Jacku Gollobie. Mnie również nie podoba się styl w jakim starszy Gollob zdobywa swoje punkty, ale naprawdę nie można powiedzieć, że nie był skuteczny.
    Poniżej przedstawiam zestawienie kilku klasowych zawodników i porównanie ich średnich ze średnią Jacka. Tak więc:

    Zawodnik-----Mecz---Biegi---Punkty---Bonusy---Razem---KSM

    R. Holta-------14------73------142------10------152----8.33
    J. Gollob-----14------68------124------17------141----8.30
    S. Nicholls-----9------44-------85-------6-------91----8.27
    W. Jaguś-------12------60------106-------7------113----7.53
    J. Hampel------14------74------132-------6------138----7.46
    A. Jonsson-----11------57-------89------16------105----7.37
    R. Sawina------10------49-------76------13-------89----7.26


    Nic dodać, nic ująć !!!

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  38. Powrót do góry    #38
    Początkujący
    Dołączył
    05-07-2002
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gollob pomaga robić kampanię wyborczą prezydentowi Bydgoszczy, to podpisanie to kiełbasa wyborcza.

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale problem! niech Polonia teraz całą kase rozwali, zobaczymy wtedy jakimi środkami finansowymi będzie dysponowała w trakcie sezonu! Gollob ładnie już tam skóre z nich zdarł a oni nadal Tomuś, Tomuś

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    93
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo się cieszę, że klan podpisał kontrakt ale swój kij w szprychy muszę wsadzić. Z jednej strony słyszę o kontrakcie, w który zaangażowany jest sam prezydent, piękne słowa Tomasza o miłości do klubu i wiele innych ckliwych bzdur. Brzmi pięknie ale z drugiej strony zastanawia mnie czemu w tak paskudny sposób potraktowano P.Protasiewicza. Podobnie jak młodszy Gollob On również wyraża chęć zakończenia kariery w bydgoskim klubie a nikt z Nim nawet nie rozmawia podczas gdy inni podpisują kontrakty. Wypowiedź Pepe, że jest mu z tego powodu przykro jest chyba najdelikatniejszym stwierdzeniem jak mógł powiedzieć. Czyżby nagle wszyscy zapomnieli, że bez Piotra ten tytuł byłby tylko w sferze marzeń a mówienie o czterokrotnej, złotej koronie T. Golloba jest nieco śmieszne bo tytuł w parach wywalczył Pepe a nie Gollob. Myślę, że klub wykazał się w tym momencie totalnym prostactwem, traktując tak dobrego zawodnika jak przysłowiowe powietrze. Aby być jednak obiektywnym należy stwierdzić, że sam Protasiewicz narobił sobie dużo wrogów atakując ostro klub na łamach prasy. Do tego doszedł Pan Stachowicz, który zamiast sponsorować wziął się za politykę w klubie i Pentel Team zaczął być śmierdzącym jajkiem na bydgoskim podwórku. Przykre jest również to, że sami kibice położyli już chyba kreskę na Pepe no ale jak mówi sam Piotr łaksa kibica na pstrym koniu jeździ. Mam jednak nadzieję, że wszystkie problemy uda się rozwiązać pokojowo i drzwi do startów w Poloni Bydgoszcz zostaną otwarte.

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    749
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kemeiz

    W tym co mowisz jest wiele prawdy. Glownie zgadzam sie z Toba , jesli chodzi o zamieszanie polityki w sport. a co do Protasa... Klub zwyczajnie nie ma kasy na niego- tak jak zreszta i na Tomka, tyle ze ten drugi jest bardziej zwiazany z klubem i coraz mniej rusza go kasa. Jednoczesnie draznili go juz chyba srazy sponsorzy Polonii, ktorym podpisujac konrakt w Bydzi zagral na nosie, konczac ich marzenia o autonomii. W szczegolach opisuje ta sytuacje w moim poscie z Hyde parku na temat Polityka a sport. Tu podaje linka :

    http://www.sportsboard.pl/Forum/viewthread.php?FID=14&TID=13549

    Pozdrawiam i sorry, ze sie tak w linku rozpisalem- o ile go przeczytasz
    Żuras, Żuras nasz
    kochany, IFQ w pełni
    oddany, Z chęcią poratuje
    nas, dla IFQ zawsze ma
    czas.
    - Aszotek Ukryta zawartość

    Interesujesz się piłką
    nożną ?! Chcesz sprawdzić
    swoją wiedzę i poczuć
    adrenalinę ? Spróbuj się
    w Internet Football Quiz
    !!!
    ...
    Ukryta zawartość

    [img]http://www.zuzel.org
    /~marmar/inne/flaga4.jpg[
    /img]



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •