Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 77

Wątek: Kontuzja Henki- ciekawsze baraze?!

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    671
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kontuzja Henki- ciekawsze baraze?!

    Wczoraj po upadku Gustafssona z Januszem KOlodziejem w spotkaniu Poole z druzyna zlozona z polakow, ten pierwszy doznal zlamania nogi i nie pojawi sie do konca sezonu na zuzlowych torach. Oznacza to rowniez brak Henki w pojedynkach barazowych, a wiec bedzie barzo ciekawa konfrontacja o ekstralige


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2002
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadza się. Rywalizacja będzie ciekawsza. Jednak trzeba przyznać, że Gdańszczanie mają trochę pecha, bo wiadomo, że Henka zrobiłby "kilka" punktów. W sumie to szkoda, że Kołodziej go skosił. Wiem, że nie specjalnie, ale to duże osłabienie dla Wybrzeża...

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam,
    to gdańszczanie mają problem,Henka gwarantował 7-10 pkt.
    przy dobrychwiatrach to może i wiecej, moze przeproszą sie z Andrew Korolewem, albo Faja dostanie szanse,przecież pojedzie na swoim torze.

    pozdrawiam,

    Ps Może jeszcze jest do wzięcia rekordzista gdańskiego toru Lars Gunennstad

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ach ten Kolodziej nie umie smigac a jeszcze kosi innych !!

    Czy w Gdansku moga zakontraktowac jakiegos innego obcokrajowca na ten mecz ??

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gdańsk pechowiec

    szkoda szkoda szkoda tyle mi się ciśnie na usta. Jak nie gażniki to kontuzja naprawde mają pecha gdańszczanie ale mam nadzieję że moilizacja bedzie pełna i zostaniecie w ekstralidze tego wam życzę z Zielonej Góry. Ciekaw jestem czy możecie kogoś zakontraktować z zagranicznych jak tak to mam nadzieję że wasz zarząd zrobi wszystko w tej sprawie. GKS DO BOJU!!!!!!!

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zaczyna się robić baaaardzo ciekawie!!!
    Henka na torze w Gdańsku gwarantował 10-12pkt. a tak będzie problem w Wybrzeżu, bo dziura się zrobiła niesamowita.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Zgadzam się z Wami. GKS Wybrzeże ma pecha, ale przecież nie nalezy zapominać o pechu Startu!. Przecież Krzychu Cegielski też jest kontuzjowany!
    Niestety jeszcze na koniec sezonu zawodnicy muszą walczyć z konsekwencjami przykrych upadków. Jestem ciekaw, czy to było jakieś bezpardonowe zachowanie Janusza, czy też po prostu braki w umiejetnościach.
    Gustafssonowi życze szybkiego powrotu do zdrowia. Na pewno Henka był myślami przy czekacjących go meczach, a pózniej przy wakacjach. Chociaż w przypadku tego zawsdnika o wakacjach można wiele mówić. Sporo juz wolnego miał.

    Pozdrawiam!

    PS. Myślę, ze teraz Start Gniezno bardziej opytmistyczniej będzie spogladało na czekające ich baraże. Głowa do góry! Wielkopolska!!!

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zaczyna się robić baaaardzo ciekawie!!!
    Henka na torze w Gdańsku gwarantował 10-12pkt. a tak będzie problem w Wybrzeżu, bo dziura się zrobiła niesamowita.
    Teraz 10-12 punktów a tydzień temu:
    Ten grubas, cienias etc. :)

    Jakoś sobie poradzimy spokojna głowa. Miszczu pytanko: od strony Dworca jak dojechać na stadion? Jakiej ulicy szukać, bo znajomi będą samochodami naginać, ja autokarem to się nie martwię, ale innym by pomogło, ew. jak od strony Bydgoszczy na stadion trafić????

    Pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    uważam

    że w Gnieźnie nieobecność Henki to żadna strata, on by za dużo punktów w gnieźnie nie zrobił co najwyżej 3-4p. Może nie być wesoło w Gdańsku na Meczu ale jak pamietam GKS może zakontraktować jeszcze jednego zagraniczniaka.

    Nie wiem czy nie palne jakiejś gafy ale chyba Gunnestad nie jest jeszcze chyba nigdzie na ten sezon zakontraktowany :)
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Szkoda bo by było ciekawia .

    Moim zdaniem START by wygrał nawet gdy jechał by HENKA bo co by zrobili GDAŃSK przecie CIELOKI MYŚLĄ O powrocie i START by ich pżecież wrżił a csczególnie młodego bo gsyby werzili młodego to z z M.JABLONSKIM by mieli jednych lepszych w lidze juniorów . FAJFER nie jedzie bo nie wypłacili . CEGŁA szczęście jedzie i WYGRAJĄ bo WYGRAJĄ START .

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    451
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Musicie kierować się na Wrześnię ( stadion stoi przy ul.Wrzesińskiej).Zresztą kogokolwiek zapytacie, wskaże Wam właściwą drogę.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dojazd na stadion

    Wjezdzasz do Gniezna od strony Bydgoszczy obwodnica jedziesz cały czas prosto mijasz po lewej stronnie esso, dojezdzasz do drugich swiateł na których krecisz w lewo (kierunek Wrzesnia)po czym dalej cały czas obwodnica prosto, przy koncu obwodniccy jest pierwszenstwo w prawo na stadion kreci sie w lewo i wtedy do stadionu jest jakies 400 m.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ppp

    chłopie ile ty masz lat ?? poproś kogoś aby pisał za Ciebie to trudno wywnioskować o co CI chodzi !!!!!!! albo walisz jakimś grypsem, albo mam problemy z obsługą klawiatury :) he he he he
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wjezdzasz do Gniezna od strony Bydgoszczy obwodnica jedziesz cały czas prosto mijasz po lewej stronnie esso, dojezdzasz do drugich swiateł na których krecisz w lewo (kierunek Wrzesnia)po czym dalej cały czas obwodnica prosto, przy koncu obwodniccy jest pierwszenstwo w prawo na stadion kreci sie w lewo i wtedy do stadionu jest jakies 400 m.
    Bardzo dziękuję!!! Z pewnością to ułatwi dojazd tym którzy pierwszy raz w Gnieźnie będą się poruszać.
    Z tego co pamiętam naprzeciwko stadionu jest jakiś zakład z parkingiem gdzie policaj kieruje przyjezdne auta (chyba ktoś coś o cukierni wspomniał jakiejś).

    Pozdrawiam

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    592
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I teraz by sie przydała obecność Jarka Olszewskiego, mysle ze by godnie zastąpił kontuzjowanego Henke, zrobił by z 7-8pkt.napewno...a tak to nawet i jego nie bedzie:(

    ALE I TAK WYGRAMY BARAŻE!!!!
    GKS!!GKS!!GKS!!GKS!!GKS!!GKS!!GKS!!GKS!!GKS!!
    :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    638
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I teraz by sie przydała obecność Jarka Olszewskiego, mysle ze by godnie zastąpił kontuzjowanego Henke, zrobił by z 7-8pkt.napewno...a tak to nawet i jego nie bedzie:(
    Olszewski został wypożyczony do Opola i tam być może pojedzie, przecież Opole i tak już spadło praktycznie...

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    638
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A właśnie że mecz będzie mniej ciekawy!!!

    Gdyby jechał Gustafson to Wybrzeże miałoby jeszcze jakieś szanse na wygraną (ale bardzo małe). A teraz gdy Henka jest kontuzjowany to wybrzeze ma dużo mniejsze szanse na wygraną (znikome). No może gdyby cegła nie jechał...

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Muszę przyznać że bardzo się zmartwiłam kontuzją Heńka ale coż ostatnimi czasy był wielką niewiadomą bardziej stabilny zrobił się Stefan. Teraz trener ma nielada problem bo raczej tego nie przewidział .
    Olszak + -
    Fajka + -
    Korolew - -
    Olszak jego plus to dobra mocna walka i głod speedwaya i teraz pewnie będzie okazja do wykazania się cały GKS liczy na ciebie Jarek minus to pierwszy występ na meczy po 2 latach przerwy.
    Fajka jego plus to że startował w przekroju całego sezonu raz lepiej raz gorzej na ale startował no i własne śmieci
    minus to że fajka utracił odwagę do walki na granicach ryzyka i pewna blokada psychiczna.

    No więc jak już testować Jokerów to stawiam na Olsona
    Chyba że się sam wycofa a to wtedy sorry tylko po jakiego licha Jarek chciał odnowić licencję!!!!!!

  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kontuzja henki

    teraz gdansk jest skonczony.bez henki te baraze dla gdanska sa przegrane. my mamy cegłe kase i extralige

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie, spokojnie.

    Wybrzeże da rade, zważywszy że faja musi sie pokazać, bo inaczej żadnego klubu już nie znajdzie ( dla niego to będzie mecz życia, tak sądzę ). A poza tym gnieźnieńskie tuzy żużlowych torów Hućko i łukaszewski nie dadzą rady w rewanżu. pozdrówka.

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    DEVRIES

    Tak masz racje na przeciwko stadionu jest teren cukrowni na który Policja kieruje autokary i samochody przyjezdnych, po czym je pilnuja, tak wiedz o bryke morzesz byc spokojny.
    A wracajac do meczu mysle ze w Gnieznie Start wygra i to dosz zdecydowanie (55-35) ale o baraz w Gdansku mam obawy.
    Ale cóż wtgra na pewno lepszy i mam nadzieje ze bedzie to Start

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Baraże będą zapewne ciekawsze, ale myślę, że to i tak Wybrzeże wyjdzie obronną ręką.
    Pozdrawiam

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    945
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ppp

    Moim zdaniem START by wygrał nawet gdy jechał by HENKA bo co by zrobili GDAŃSK przecie CIELOKI MYŚLĄ O powrocie i START by ich pżecież wrżił a csczególnie młodego bo gsyby werzili młodego to z z M.JABLONSKIM by mieli jednych lepszych w lidze juniorów . FAJFER nie jedzie bo nie wypłacili . CEGŁA szczęście jedzie i WYGRAJĄ bo WYGRAJĄ START .
    Moja propozycja:
    Mianowac tego pana na forumowicza miesiaca, co ja mowie roku!!!
    Najlepszy wpis w historii forum, dawno tak sie nie usmialem. Niezaleznie od tego ile masz latek i jakie jest Twoje wyksztalcenie jestes The Best. Jestes miom idolem, musze Cie poznac, musze wziac od Ciebie autograf, pozdr.
    Nie gniewaj sie ze tak szydze i ale jestes najlepszy!!!!
    TOMEK GOLLOB wystąpił w 28 Wielkich finalach: 10-I, 2-II, 6-III, 10-IV, czy to wymaga komentarza? Jest wielki!
    Ukryta zawartość
    THE ONLY EASY DAY, WAS YESTERDAY

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    za co ??

    Niektórzy z was mówią ze GKS powinien miec teraz inego obcokrajowca. No dobra tylko za co ????
    Sytuacja jest tragiczna. Ostatnio zaje***** gaźniki.
    U nas nie ma kasy na nic. A co dopieo na nowego obcokrajowca
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    05-07-2002
    Postów
    366
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Kontuzja Henki-ciekawsze baraże?!" ja bym to nazwał tak "Kontuzja Henki-nastepny pech Gdańska.
    Jak widze klubu z Gdańska nadal nie opuszcza pech najpierw kontuzje na początku sezonu a teraz skradzione dwa gazniki i do tego kontuzja Henki.
    Jak widze jestescie teraz w takiej sytuacji jak my zwami zabrakinie wam Henki w barazach jak nam zabrakło Śwista z wami.
    Teraz wam to napewno utrudni sytuacje w barazach a szkoda bo wpełnych składach obu drużyn zapowiadał sie ciekawy pojedynek.

  26. Powrót do góry    #26
    Zbanowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    1,121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    o co tu chodzi?

    Zawodnik H.G. doznał groźnej kontuzji spowodowanej głupotą Polaka, który zamiast sie uczyć to łamie innym gnaty. Jest to przykre i nad tym powinno dyskutować. Jednak większość forumowiczów jakoby rażona znieczulicą "przeszła do porządku dziennego", gdzie mówią o sprawie tylko pośrednio związanej z tym wypadkiem. Delikatnie mówia,że sprawa jest ciekawsza, bo....zabraknie Henki. Ludzie...gdzie my jesteśmy i co się z nami dzieje!?

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pewnie dostal sie ten szczaw do Angli chcial pokazac coz on nie potrafi i polozyl Henke niestety umiejetnosci z mozliwosciami nie ida w parze

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    1,020
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ciekawsze?!?

    A waszym zdaniem w najsilniejszych składach nie byłyby ciekawe? Z Henką mieliśmy, przynajmniej teoretycznie, wyjątkowo wyrównane składy. Teraz znacznie wzrosły szansę Gnieźnian. Moim zdaniem właśnie przez to baraże mogą stracić na atrakcyjności (oby nie...).

    Nie obwiniajcie Kołodzieja, przecież taki jest ten sport, że kontuzje się zdarzają. Chłopak jest młody, może nie miał jeszcze na tyle doświadczenia, żeby uniknąć wypadku. A niektóre wasze wypowiedzi brzmią, jakby Kołodziej zrobił to specjalnie, aby osłabić Wybrzeże...

    Co do naszego składu - liczę, że działacze zakontraktują nowego obcokrajowca (Gunnestad??). Na Fajfera raczej nie ma co liczyć, więcej niż czterech punktów to on raczej nie zdobędzie. Olszewski trochę zrobił nas w przysłowiowego "konia", Korolew mnie wciąż nie przekonuje. Oby nasi działacze wykazali się w tych trudnych chwilach...

    Pozdr.
    PS. Osobne pozdrowienia dla pierwszego znawcy gdańskiego speedway'a - ppp :P

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    12-01-2002
    Postów
    376
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kurcze* czytam ten watek i aż mi sie ciepło zrobiło ja niemoge* no i to jest wielka lipa myśle ze bez henki nie ma co marzyc o wygranej w gnieźnie moze u nas powalczą ale i tak nie sadze zeby bez henki wygrali. Ale jestem kibicem do konca i wierzę w Wybrzeże ze zostanie

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kurcze, ja byłem całym sercem za Gdańskiem, a tu taka kicha.. zawodnik Unii osłabił jedną z moich ulubionych drużyn, nie tak miał wyglądać konieć sezonu.

    Jeśli chodzi o Janusza to wszyscy wiedzą że jeździ na granicy faulu, co niejednokrotnie stwarzało groźne sytuacje na torze. Janusz jest to chłopak który nigdy nie odpuszcza ale kiedyś to się może skończyc dla niego źle (oby nie)...

    Jeśli chodzi o Gdańsk, to bez Henki będzie dużo trudniej wyjść obronną ręką z tej konfrontacji z Gnieznem. Jednak ja trzymam kciuki i wierzę że w next sezonie do Tarnowa przyjedzie Start a nie GKS.
    1881469Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość - oficjalna strona ISQ
    Ukryta zawartość - oficjalna strona Black Panthersów
    Ukryta zawartość - mój zespół w FSL
    Ukryta zawartość - oficjalnia strona Frontu wyzwolenia II LO w królewskim mieście Tarnów

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ach ten Kolodziej nie umie smigac a jeszcze kosi innych !!

    Czy w Gdansku moga zakontraktowac jakiegos innego obcokrajowca na ten mecz ??
    kolodziej jest swietnie zapowiadajacym sie zuzlowcem
    co do obcokrajowcow to was nie stac na kolejnego!
    do widzenia eksraligo!
    faja mowil:"na co wchodzicie jak i tak spadniecie i sie zobaczymy w 1idze"
    pomylil sie!
    my wchodzimy a wy....

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fajnie by było gdyby w następnym sezonie w Pierwszej Lidze jezdziło by aż cztery nowe zespoly!!!

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    671
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kotek i bok

    Koledzy wychamujcie troche z najezdzaniem na koledzieja.
    Zadam wam pytanie, czy widzieliscie ten wypadek?? chyba nie wiec laskawiem nie zwalajcie calej winy na Janusza.

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fajnie by było gdyby w następnym sezonie w Pierwszej Lidze jezdziło by aż cztery nowe zespoly!!!
    o gdansk bede spokojny ale jestem bardzo ciekaw jak poradzi sobie biedny gorzow, kogo nakupuje gwardia ina co bedzie stac koziolki!!!
    ale chyba zboczylem z tematu
    z gory sorry...
    tylko mnie znowu nie banujcie!

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tej Kibol nie badz taka cyna musicie wygrac a pozniej bedziesz sie mogl cieszyc
    Pozatym tez sie przechwalales ze wygracie z ZKZ a tu niestety dostaliscie po tylku mam nadzieje ze ta sama historia bedzie w meczu z GKS :)

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tej Kibol nie badz taka cyna musicie wygrac a pozniej bedziesz sie mogl cieszyc
    Pozatym tez sie przechwalales ze wygracie z ZKZ a tu niestety dostaliscie po tylku mam nadzieje ze ta sama historia bedzie w meczu z GKS :)
    zauwaz ze w tym meczu jechalismy bez cegly a start bez cegly nie istnieje!
    pisalem tak bo nie mialem zamiaru obgryzac paznokci przed meczem
    zaczalem sie obawiac dopiero w dniu meczu a uswiadomilem sobie widmo porazki dopiero w 10 biegu-moj blad...
    a z gdanskiem nie dostaniemy bo nasze bozyszcze jedzie!!!
    poza ym my w przeciwienstwie do niektorych mamy na czym jechac...

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj Dziobak, Dziobak. Start dostal szanse od niebios (podobnie jak Zielonka ), ale czy ja wykorzysta?

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak zykle gniezniaki pewne swego że wygracie ojjj żeby nie było tak jak z Zieloną . Co za zarozumiały naród taki potencjał w druzynie sam raz na ekstraligę tylko Cegła jechać umie... GKS do BOJU!!!!!!!!!!!

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pozwolilem sobie zamiescic pewna informacje z www.przegladzuzlowy.pl :
    W niedzielę i poniedziałek ostatecznie rozstrzygną się losy żużlowców Wybrzeża Gdańsk, którzy walczą o pozostanie w krajowej elicie. W dwumeczu barażowym zmierzą się oczywiście ze Startem Gniezno, wicemistrzem pierwszej ligi.

    Żużlowy światek obiegła informacja, że w meczu towarzyskim w brytyskim Poole, między "Piratami" i zespołem złożonym z polskich zawodników, nogę złamał jeden z dwóch szwedzkich obcokrajowców Wybrzeża, Henrik Gustafsson. Henka ostatecznie nie złamał nogi - stwierdził dyrektor Wybrzeża, Grzegorz Rywelski. - Odczuwa jednak ból i zastanawia się czy poturbowana poważnie noga nie przeszkodzi mu w skutecznej jeździe.

    Trener Wybrzeża, Romuald Łoś, nie zamierza ryzykować.
    - Jeżeli Gustafsson ma tylko przyjechać i skasować pieniądze to mija się to z celem - uważa Łoś. - Szukamy zastępcy. Namawiamy do przyjazdu młodego Słoweńca Mateja Zagara. Mamy już wszystkie namiary na tego zawodnika. W ostatni weekend Zagar zajął drugie miejsce w "Zlatej Prilbie" w Pardubicach. W piątek mają zostać załatwione wszelkie formalności.

    Zgłoszone składy
    WYBRZEŻE: 1. Pecyna, 2. Piszcz, 3. Andersson, 4. Fajfer, 5. T. Cieślewicz, 6. Kierzkowski, 7. M. Cieślewicz.
    START: 9. Łukaszewski, 10. Hućko, 11. Cegielski, 12. Laukkanen, 13. K. Jabłoński, 14. Linette, 15. M. Jabłoński.

    A wiec jak sie okazuje Henka nie zlamal nogi... a kto wie moze pojedzie Zagar i walnie z 10 pkt. wtedy by napewno wszyscy sie cieszyli... ja tesz jestem za Wybrzezem :)

    Co do Kolodzieja to lepiej go nie obwiniajcie bo nie widzieliscie co sie stalo... moze to byla wina Henki !


  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    717
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja i tak wieżę w H. Gustafssona że dojdzie do siebie i że wygramy baraże. A Startowi Gniezno życzę wejścia do ekstraklasy w roku 2003 - 04 najlepiej za P. Pi.. .

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wielkopolskie pyrusy sa pewne swego oby tylko sie mocno nie rozczarowali

    GKS :)

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście
    Ciekawsze !!! buhahahaha jak GKS w Gnieznie wyjdzie z 35 to bedzie swietnie. :P

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dwie sprawy:
    Jak wiadomo Henka nie złamał niogi - może pojedzie....
    Zakontraktowanie Zagara jest ryzykiem... bo chociaż ostatnio jest w wysokiej formie, ale nigdy nie startował w lidze polskiej... i za bardzo nie chce.. powód...? Chłopak boi się! Tak powiedział w wywiadzie jaki czytałem z 2 m-ce temu, uważa że w Polsce się zbyt brutalnie jeździ heh (kogo on ogladał - Golloba?!).

    Druga sprawa: Panowie na litość boską! Co wy wypisujecie, że to wina Kołodzieja! Janusz ambitnie walczył, aże w ferworze walki zahaczył Gustafssona, zwykła sprawa w walce. Co prawda został z wyścigu wykluczony, ale przestancie teraz na zawodniku Unii psy wieszać. Równie dobrze mogło być odwrotnie! Janusz jest super zawodnikiem, i mam nadzieję że nie czytał tych głupot tutaj.

    Pozdrawiam

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zastanawiam sie dlaczego Bok i kotek (kibice ZKŻ) tak najeżdżają na Kołodzieja?????? To jest młody i utalentowany chłopak i może go troche poniosło. Nikt z was nie widział a pierdoły piszecie, że ma się lepiej uczyć niż łamać gnaty.
    To po meczu w Zielonej ze Startem co ma robic dziadek Huszcza, który dwa razy ostro potraktował Cegłę a potem spowodował upadek Hućki i Jabłońskiego??????
    Może też by lepiej zaczął się uczyć niż łamać gnaty????

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    945
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kotek
    czy ty jestes tak ograniczony ze nie potrafisz nic wiecej wystukac oprocz tego ze gnieznianie sa pewni zwyciestwa. Wykaz sie wieksza inwencja!! pozdr.
    TOMEK GOLLOB wystąpił w 28 Wielkich finalach: 10-I, 2-II, 6-III, 10-IV, czy to wymaga komentarza? Jest wielki!
    Ukryta zawartość
    THE ONLY EASY DAY, WAS YESTERDAY

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •