Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17

Wątek: SPOTKANIE prez. JASIAKIEWICZA Z T. GOLLOBEM!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    26-02-2002
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    SPOTKANIE prez. JASIAKIEWICZA Z T. GOLLOBEM!!!

    środa, 9 października 2002
    Miasto pomoże Polonii
    9 października br. Prezydent Bydgoszczy Roman Jasiakiewicz spotkał sie z kapitanem żużlowej drużyny Polonii Bydgoszcz Tomaszem Gollobem.

    Zaniepokojony sygnałami docierającymi z ulicy Sportowej w Bydgoszczy Prezydent Bydgoszczy zwraca uwagę, że stowarzyszenie Polonia Bydgoszcz nieodpłatnie korzysta z majątku, który jest własnością miasta i wszystkich jego mieszkańców.
    Prezydent z niepokojem i niedowierzaniem przyjmuje informacje, jakoby tak zwani działacze konstruowali nową drużynę żużlową bez udziału Tomasza Golloba. Prezydent jednoznacznie stwierdził, że Miastu Bydgoszcz bardzo zależy na tym, by w barwach BKS Polonia nadal startował Tomasz Gollob i uczyni wszystko, by tak się stało. Tomasz Gollob dostarcza nam bowiem nie tylko wspaniałych emocji sportowych, ale w znakomity sposób promuje nasze miasto Bydgoszcz.
    Mieszkańcy Bydgoszczy nie akceptują zachowań niektórych działaczy, którzy narażają na szwank i kompromitują klub z przeszło 80-letnią tradycją. Dla takich działaczy w klubie nie powinno być miejsca. Prezydent Bydgoszczy oczekuje na stosowne decyzje w tej sprawie od Zarządu Klubu.
    Prezydent w czasie rozmowy z p. Tomaszem Gollobem podkreślił, iż umowa sponsorska nie łączy się – tak jak się niektórym wydaje – ze sprawowaniem władzy w Klubie, ale znajduje swoje odbicie w postaci reklamy w nazwie drużyny.
    I to Zarząd Klubu wypełnił – zdaniem Prezydenta Bydgoszczy – z nadwyżką.
    Prezydent wyraził pogląd, że Zarząd Klubu zamknie współpracę z dotychczasowymi sponsorami z chwilą wygaśnięcia umowy, tj. 31 października 2002 roku. Prezydent oczekując wyjaśnień od prezesa Klubu zadeklarował wolę współpracy dla rozwiązywania ważnych spraw Klubu.


    I CO WY NA TO OPONIARZE I (S)PISAKOWCY - LYSO WAM?!!


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co ja na to ? Ano nic , bo od takich obietnic parę ładnych milowych kroków do podpisania kontarktu . Poza tym jest to chyba zagranie prezeydenta Bydgoszczy , w koncu zbliza sie seria najwazniejszych wyborow do rad miasta , gmin i powiatów... Ładnie punktuje ten wasz prezydent...

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jekyll - trafne sformułowanie dotyczące tych wyborów.

    Ale dobrze ,że coś się dzieje - mam nadzieje , że miasto wspomoże bydgoski klub i "rozgoni" czarne chmury zbierające się wokół Polonii.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 37 w 24 postach
    niestety w Bydgoszczy SLD rządzi :( .
    To są obietnice, które być może ten polityk spełni, ale
    pod presją mediów, aby był szum koło niego, żeby udało
    mu się wygrać wybory. Różycki i spółka to też chyba
    komuchy. Ale ich wygwizdam na ZK.



  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bleemek ...raczej stety

    Dlaczego ?
    Bo SLDS zawsze duzo iecywało i wykonywało jakis tam procent tych swoich obietnic.
    Za to prawica ? Obiecuja złote góry a skąpią grosza na sport.
    TO SĄ UKŁADOWCY !
    Polonia do boju : Nie znikajcie z żuzlowej mapy Polski bo dla mnei oznacza to upadek żuzla w Poslce !!!

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zobaczymy po wyborach.Jak zobaczą dno w miejskiej kasie,to o żużlu zapomną.Lepiej niech pomyślą,jak ściągnąć sponsora,a nie wyciągać pieniędzy z miasta.Oprócz igrzysk potrzeba też i chleba.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Całość jest w Expresie Bydgoskim. Dołączono również list otwarty pracowników Polonii ukazujący tragiczną sytuację całego klubu.
    To co może się nie udać
    Nie uda się na pewno

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kampania wyborcza

    Prawda jest taka, że Jasiakiewicz robi obecnie wokół siebie dużo szumu, żeby wygrać wybory. Mieszkańcy bydgoszczy wiedzą jak to u nas teraz jest, jedziesz rondem Jagielloński - spogląda na Ciebie wielki Roman, wchodzisz to tramwaju, a tam też Roman, jedziesz Grunwaldzką - Roman, otwierasz skrzynke pocztową - Roman. Teraz otwieram forum, a tu Roman brrrrryyyy :(. Boje się, że jak dziś rano otworze lodówkę znajdę tam wielkiego Jasiakiewicza, mówiącego: Czy mogę być twoim prezydentem ??? :P

    Głosu na niego nie oddam napewno, bo to lewus, a wszystko co lewe to złe. I stilonku powiem Ci, że jesteś młody i chyba mało wiesz o polityce. SLD to jeszcze większe UKŁADUSY niż prawica, wszystkie stołki obsadzone przez czerwone doopy. Nie wiem jak tobie ale mi niepodoba się bardzo, że moim premierem jest były sekretarz PZPR.

    Wracając do tematu.

    Różycki i Chyliński muszą odejść.

    To by było na tyle :P
    W innych wątkach już o tym mówiłem ... nie chce mi się kopiować :P

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    93
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Z ręką w nocniku

    Widzę, że kampania wyborcza ruszyła na całego. Oprócz potężnych billboard'ów z podobizną naszego prezydenta mamy teraz kolejną akcję pod tytułem Polonia Bydgoszcz a właściwie Tomasz Gollob. Jak już kiedyś pisałem zatrzymanie młodszego z Gollobów powinno być priorytetem dla samego miasta bo trudno znaleźć lepszą promocję naszej prowincji.
    Cel jest piękny i uzasadniony ale mam dziwne przeczucia, że po wygranych wyborach prezydent zacznie wycofywać się z tego rakiem. Zaniepokoiło mnie również oświadczenie o rozwiązniu dotychczasowych umów sponsorskich. Mam nadzieję, że R. Jasiakiewicz wie co mówi i już w chwili obecnej prowadzi rozmowy z nowymi darczyńcami. Zastanawiam się jednak kto nim może być i nic niestety nie przychdzi mi do głowy. Powrót do żużla Browarów Bydgoskich jest ze względu na ustawę jeszcze nie możliwy a nikt inny nie był wcześniej tak związny z żużlem. Inne stwierdzenie, które mnie zdziwiło to chęć odsunięcia sponsorów od wpływu na decyzje klubu. Tu niestety śmierdzi polityką a nie chęcią posiadania w mieście prawdziwie profesjonalnie prowadzonego klubu. Z drugiej strony staram się zrozumieć miasto, które cały czas jest właścicielem stadionu i musi ponosić koszty z tym związane. Brzmi może głupio ale to kółko jest kompletnie zamknięte. Zawiłości jest tu napewno więcej ale finalizując można powiedzieć, że i tak na końcu to kibic zostaje z ręką w nocniku. To dzięki nam ktoś zostaje prezydentem. Działacze, sponsorzy i zawodnicy maja kasę a nam pozostaje jedynie nadzieja, że w nastepnym sezonie znowu będziemy mogli cieszyć się z żużla.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Wybory zbliżają się wielkimi krokami!

    Tak w skrócie można skomentopwać to spotkanie. Wiadomo, że wizytówkę Bydgoszczy stanowi Polonia i Tomasz Gollob, więc kandydaci zwracają się w ta strone, aby zdobyć głosy. Zresztą takie "sztuczki" występują prawie wszędzie - przed wyborami wiele się obiecuje i zwraca się uwage na różne rzeczy, które były dotą olewane.
    Co do samej Poloni życze Wam abyście wyszli z kłopotów finansowych.
    A w dniu wyborów uważajcie - niewałaściwie postawiony "krzyżyk" może grozić kolejnymi kłopotami finansowymi:(
    Pozdrawiam!
    Leigh Adams - There's only One!


  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    13-09-2002
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie, ten konflikt w Bydgoszczy jest dla mnie nie zrozumialy wiele artykulow przeczytalem i dalej nic nie wiem,a raczej wiem ze Polonia jezdzila na kredyt i teraz niema z czego zaplacic zawodnikom. Uwazam ze takie kluby nie powinny miec zezwolenia na start w lidze.Odnosnie politykow to mysle ze ich pomoc to moze byc gwozdz do trumny dla zuzla bo jesli klub sie zwacha z SLD a wygra wybory np.PO to juz ma przej..... .Jak najmniej polityki w sporcie,jestem rowniez przeciwny temu aby miasta dotowaly kluby ,niech za zuzel placa ci ktorzy go lubia OI OI

  12. Powrót do góry    #12
    Zbanowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    1,121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    wybory...

    [b
    Podczas jednej z minionych kampanii wyborczych było powiedzonko: "gdyby krowa zdjęcie z Wałęsą zrobiła toby senatorem była"
    Czyżby wypróbowaną zasadę miał stosować Jasiukiewicz? A może wezwał Tomaszowa aby udzielił mu ostatniego namaszczenia?

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Naprawdę bardzo ciekawe i wątpliwe czy T.Gollob zostanie w przyszłym roku w Bydgoszczy. Jeżeli by odszedł to wydaje mi się się, że nie poza progi województwa Kujawsko-Pomorskiego...
    Pozdrawiam

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cóż,tak zwani politycy szukają wszędzie głosów.Popatrzcie ile ludzi przychodzi na mecze.To potencjalni wyborcy.We Wrocławiu jest tak samo z tą tylko różnicą,że kandydat nie sypie jeszcze kasą ale ją obiecuje.Jest niedobrze,gdy politycy wszędzie włażą butami.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    teraz wszyscy zganiają na działaczy z bydgoszczy,ale tak naprawde to nie oni do końca zawinili...
    Waldi-fan:
    Co masz na mysli??? Chodzi ci pewnie o frekwencje na stadionie?? Wez sie tak nie podniecaj frekwencja w Toruniu bo wszyscy wiemy ile w tym sezonie przychodzilo ludzi na mecze.
    I nie tlumacz ze torun jeździl o nic.wszystkie te dane ktore podaje prasa sa nei prawda.Polonia nie pomiesci 20 000 kibicow bo na mecz z Atlasem sprzedano ok. 14 000 biletow a stadion byl wypelniony po brzegi , wiec to wszystko sa klamstwa .Z etgo co wiem Torun ma mniejszy stadion wiec tez Twoje wielkie frekwencje sa nieprawda.
    A jesli Ci nie chodzilo o frekwencje to przepraszam
    Nie chce wywolywac klotni ale ciagle wspominasz ile to kibicow przychodzi do Torunia a ile na Polonie. . .
    Pozdrawiam

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 37 w 24 postach
    Olka:
    Nie policzyłaś jeszcze tych, którzy "przypadkiem"
    nielegalnie, bez biletu wpadli na stadion. Myśle, że
    jest ich ok. 2000. A stadion wcale nie był wypełniony
    po brzegi.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bleemek:
    Liczba 14 000 juz jest zaokraglona bo ok.13 500 chyaba sprzedano nie wiem dokladnie, moze na II łuku bylo troche miejsca ale takto to byl prawie pelen.Napewno byla to najwieksza frekwencja w calym sezonie.
    I Ty przeciwko mnie ;)

    Pozdro

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •