Zobacz wyniki ankiety: Sorki jesli temat sie powtarza abo co ale pisze szybko w trakcie laborkow ze wstepu do informatyki :

Głosujących
41. Ankieta zamknięta
  • Sebastian Ulamek

    7 17.07%
  • Rafal Okoniewski

    0 0%
  • Damian Balinski

    2 4.88%
  • Jacek Rempala

    10 24.39%
  • Krzysztof Kasprzak

    0 0%
  • Lukasz Jankowski

    1 2.44%
  • Ales Dryml

    9 21.95%
  • Prezes Rufin Sokolowski

    1 2.44%
  • Trener Jan Krzystyniak

    2 4.88%
  • SPIKER MARIUSZ CWOJDA

    9 21.95%
Pokaż wyniki od 1 do 27 z 27

Wątek: Kto powinien odejsc z leszczynskiej Unii?

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    496
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kto powinien odejsc z leszczynskiej Unii?

    Sorki jesli temat sie powtarza abo co ale pisze szybko w trakcie laborkow ze wstepu do informatyki :P Ankieta jest przekrojowa i moze posluzyc do wielu celow, chocby i jakies pracy dyplomowej :) Autor sugeruje rozwiazanie oddajac pierwszy glos :) LE-SZNO!!! Kandydatura Niklasa Klingberga zostala pominieta, ale chyba mozna tu liczyc na poparcie przez aklamacje :)


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2002
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Rempalka i Cwojda

    Jesli chodzi o Rempalke to niejednokrotnie juz pisalem ale powtorze jaszcze raz AUT AUT AUT Z LESZNA
    Fajnie ze poruszyles temat Cwojdy.Jestem ciekaw co o nim sadza inni kibice z leszna i nietylko.Moim zdaniem powinien podzielic los Jacka Rempaly.
    Okoniewski - bękart ziemi leszczynskiej


  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestesm za Cwojda. Mysle ze reszta morze zostac.
    Chcialbym aby sklad sie nie zmienil ,zeby Unia miala dobrego sponsora i marzyl bym aby spikerem byl Lorek :) :)

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Unia w tym sezonie Unia miała i dalej ma bardzo dobry skład, bez dziur w składzie. Jednak jednego zawodnika bym nie widział za rok w Lesznie. Jest nim Jacek Rempała. Co do MARIUSZ CWOJDA nie wiem jaka jest sytuacja. Ale chyba nie cieszy się uznaniem kibiców.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    empe ?

    myslalem (i wiem o tym) ze stac Ci na bardziej zmuszajacy do myslenia temat! nie ukrywam ze mnie troche mnie zawiodles.

    brakuje mi w tej ankiecie " kto ma odejsc " jeszcze: sekretarki, toromistrza, a no i kibicow.

    nastepnym razem postaraj sie!
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar Seth
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    549
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nikt nie powinien odchodzic!!!
    Po co zmiany skoro wszyscy sie powoli zgrywaja i mysle ze z miesiaca na miesiac mamy Lepsza druzyne.
    Mozna jedynie pomyslec co dalej z Drymlem i kto za Klingberga.
    Co do Cwojdy mysle ze nie jest najgorszy i moze zostac ale musi tez pracowac nad soba.
    Nie chce ogladac tego pajaca Lorka na naszym stadionie

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    319
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rempała i Cwojda won z Leszna!!!

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    487
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Spiker

    Większych uwag co do Mariusza Cwojdy niemam ,ale chętnie wymieniłbym tego pana na Tomasza Lorka.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    250
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie powinien odchodzic nikt, ewentualnie sebastian ulamek. i JACEK REMPALA ma zostac!!!

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    LOREK to pajac nie wiem co wy w nim widzicie kreci sie tylko po stadionie jak smrod po gaciach :)

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kotek

    Myślę, że nie powinieneś obrażać lorka. Nie wiem czy widziałeś go w akcji na żywo. Pełen profesjonalizm, kontakt z publicznością, króciutkie wywiady z zawodnikami, przez doskonałą znajomość języka angielskiego. Te detale podnoszą ogólnie poziom imprezy, a to udziela się wszystkim, mam nadzieję, że udzieliłoby się również Tobie.
    Pozdrawiam.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    LOREK to pajac nie wiem co wy w nim widzicie kreci sie tylko po stadionie jak smrod po gaciach :)
    Może sam zobacz się w lustrze...
    Z dziennikarzy którzy zajmują się żużlem jest jednym z najlepszych jeszcze Roberta Nogę bym dodał). Łączy w sobie profesjonalizm, z zamiłowaniem do tego co robi. Zobacz jak na jego osobę reaguję zawodnicy, działacze! Od razu uśmiechnięci i wypowiedzi też są adekwatne. Nie zadaje debilnych pytań typu: kto wygra mecz? czy ciężki wyścig był? Etc.
    Lorek jest dobrym symptomem w Polskim żużlu, nie tylko dla kibiców polskich ale i zagranicznych.
    Nie każdy musi go lubić, ale obrażać nie powinien!

    No ale nie odbiegajmy od tematu.
    Moim skromnym zdaniem, Unia jeśli zachowa Ułamka i Okonia powinna śmielej postawić na wprowadzenie młodego jankes lub Kasprzaka pod numer 12 do składu, by już teraz walczył z seniorami, bo obaj są już na to gotowi, a to tylko zaprocentuje.

    Pozdrawiam

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2002
    Postów
    253
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do Tomka Lorka to moge wam powiedziec,ze od polowy sezonu komentowal mecze w Czestochowie i smialo moge stwierdzic,ze odkad chodze na zuzel nie slyszalem lepszego komentatora.Rzadko kto podczas spotkan przeprowadza tyle wywiadow z zawodnikami,prezasami i innymi osobami co Lorek.Mam nadzieje,ze Tomek bedzie w przyszlym sezonie komentowal spotkania w Czestochowie.

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak mnie pamiec nie myli to ten wasz BOG LOREK komentowal Wielki Finał w Pile w tym roku na ktorym zreszta bylem no i jak dla mnie to jest jak taka upierdliwa pchal przynajmniej wtedy tak sie krecil i jakies glupie wywiady przeprowadzal zreszta nie najezdzajcie na mnie to jest moje zdanie a jak nie potraficie tego uszanowac to musi trudno !!

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2002
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym chciał żeby od was odszedł okoń i Adams. Ale dlatego żeby przyszli do nas:P

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja poza pepikiem i szwedem nie zmieniałbym nic w składzie.
    Pisanie o tym ze Rempała jest słaby jest moim zdaniem troche przesadne.Walczyc walczył a słabsze wystepy miał i Okoń i Bally a jednak nikt na nich nie pluje i nie mowi won.Jak tak popatrzec ze spokojem to Jacek nieraz unii dupe ratował ale był "dobry" tylko wtedy.Ja go cenie i chciałbym zeby został w Lesznie.Nie mozna miec samych Adamsow i Ułamków w składzie bo byłoby za nudno na meczach.
    Wierze ze sezon 2003 Jacek zaliczy do udanych i pomoże Unii w zdobyciu DMP.

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Unia powinna się pozbyć Rempały i Drymla w ich miejsce zakontraktować jakiegoś "pożądnego" stranieri. Jakby doszedł jeszcze jeden senior to Leszczynianie byliby zdecydowanym faworytem przyszłorocznych rozgrywek.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    417
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Wszystko to co narazie można zrobić to jeszcze trochę poczekać .Jakie to warunki będzie trzeba spełni aby drużyna mogła wyjechać w optymalnym składzie w dużej mierze zależy od pewnego prezesa i jego kolejnej
    koncepcji na budowanie składu.Wtedy to ustali pewne
    szanowne {nie mylić z szanowanym]gremium reguły gry na następny sezon.Może się okazać ,że to np.KSM będzie dobierało nam skład ,a nie sentymenty lub wyższość na torze.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]Błagam was działacze z leszna ZOSTAWCIE SOBIE JACKA REMPAŁĘ W LESZNIE NA ZAWSZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Ja tego patafiana w tarnowie nie chce widziec,podobnie jak wy w lesznie!

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    360
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do Maryjan
    wiesz że nazywanie kogoś "patafianem" to jest zniesławienie i można za to przed sądem odpowiadać

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    523
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja poza pepikiem i szwedem nie zmieniałbym nic w składzie.
    Pisanie o tym ze Rempała jest słaby jest moim zdaniem troche przesadne.Walczyc walczył a słabsze wystepy miał i Okoń i Bally a jednak nikt na nich nie pluje i nie mowi won.Jak tak popatrzec ze spokojem to Jacek nieraz unii dupe ratował ale był "dobry" tylko wtedy.Ja go cenie i chciałbym zeby został w Lesznie.Nie mozna miec samych Adamsow i Ułamków w składzie bo byłoby za nudno na meczach.
    Wierze ze sezon 2003 Jacek zaliczy do udanych i pomoże Unii w zdobyciu DMP.
    Popieram w 100 % !!!

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    19-04-2002
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    NIKT NIECH NIE ODCHODZI !!!!!!!!

    Moim zdaniem z drużyny Unii Leszno nie powinien nikt odchodzić, oczywiście prócz dwóch obcokrajowców Drymla i Klinberga.A razem z nimi M.Cwojda który sobie zaprzepaścił swoja karierę na ostatnim meczu ligowym ( z Włokniarzem Częstochowa).Jeżeli taki sam skład zostanie na następny sezon to mozemy powalczyć o mistrza, gdyż ta druzyna juz się zgrała co było widać w drugiej części sezonu 2002.

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zostalo napisane, byc może bedzie obowiazywac

    Nie wszyscy chyba wiedza ale w zeszlym roku w protokole z jednych ze spotkan prezesow klubow zostalo zapisane postanowienie, iz w sezonie 2003 te z druzyn ktora nie zmieni skladu w stosunku do roku 2002 nie bedzie obowiazywal limit KSM.
    Oczywiscie mozna gdybac co to znaczy nie zmieni sklady, jednak wedlug owczesnej wykladni oznaczalo to ten sam sklad krajowy.
    Tak jak ktos napisal wiele zalezec bedzie od regul gru w Sezonie 2003. S.Ulamek dawno mialby kontrakt z Unia podpisany, gdyby nie fakt iz nie wiadomo jakie beda reguly.

    Pozdrawiam

    Wojti

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    LOREK to pajac nie wiem co wy w nim widzicie kreci sie tylko po stadionie jak smrod po gaciach :)
    Ale jednym
    Kultura Cie przewyzsza.

    Widzialem go na zywo w akcji podczas meczu wroclaw - bydgoszcz - mi sie podobal, podobniez jak i moim sasiadom
    gdyby technika jeszce nie zawodzila
    ale ktory to stadion w Polsce tak naprawde jest przygotowany akustycznie - technicznie do dobrej obslugi widzow

    Chwile z nim rozmawialem podczas meczu Unii z WTS, siedzial w Lesznie na trybunach kolo klatki.
    Mysle ze moglby raz poprowadzic spikerke w Lesznie. Wowczas....

    Krytykom i krytykantom polecam wziasc mikrofon i zainteresowac 15 tysiecy widzow
    Przeca to takie proste

    Pozdrawiam

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wszyscy chyba wiedza ale w zeszlym roku w protokole z jednych ze spotkan prezesow klubow zostalo zapisane postanowienie, iz w sezonie 2003 te z druzyn ktora nie zmieni skladu w stosunku do roku 2002 nie bedzie obowiazywal limit KSM.
    Oczywiscie mozna gdybac co to znaczy nie zmieni sklady, jednak wedlug owczesnej wykladni oznaczalo to ten sam sklad krajowy.
    Tak jak ktos napisal wiele zalezec bedzie od regul gru w Sezonie 2003. S.Ulamek dawno mialby kontrakt z Unia podpisany, gdyby nie fakt iz nie wiadomo jakie beda reguly.

    Pozdrawiam

    Wojti
    Hmmm a jaką moc prawną mają takie porozumienia ? Już kiedyś Grupa Sobieszewska zadecydowała o powiększeniu ligi, lidze zawodowej i co?! Pamiętajcie że jedynymi organami prawomocnymi w Polskim zużlu jest PZMoT (czy PZM nie pamiętam) i GKSŻ.
    Podpisywanie takich papirów nic nie da. No chyba, że to z oficjalnego posiedzenia GKSŻu, choć nie widzę byś taki zapisek tu umieścił.
    Swoją drogą sezon praktycznie się zakończył, zawodnicy i włodarze klubowi już by chcieli zasiąść do rozmów itd. a tu nadal nie ma jasnego postanowienia co do tego cholernego KSMu!!! Paranoja!!!

    Pozdrawiam

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach

    Nikt

    Nikt nie powinien odejść powinniśmy sie cieszyć że mamy taki skład i żdobyliśmy wreszcie medal po tylu latach

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cwojda nie znam - ale nie strzelać do orkiestry. poza tym Jacek będzie gorąco witany w Tarnowie - tak myślę. A poza tym drugi raz pozdrawiam wszystkich.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •