Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 123

Wątek: Kolejarz Rawicz - sezon rozpoczęty !

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kolejarz Rawicz - sezon rozpoczęty !

    Jak będzie wyglądał Kolejarz Rawicz w nowym sezonie? Oto moja propozycja:
    1. P. Dym (Lider drużyny)
    2. T. Kruk (pewny punkt)
    3. T. Topinka
    4. A. Korolew (Z tego co wiem jest do wypożyczenia, a zapewne nie jest drogi w utrzymaniu)
    5. S. Wilson
    6. P. Świderski
    7. M. Nowaczyk (duży talent)
    8. M. Mróz
    Jak widać można stworzyć silną ekipe za niewielkie pieniądze, jestem pewny, że ten skład utrzymał by się w 1 lidze. Życze Kolejarzowi udanego sezonu i skutecznej walki o utrzymanie.


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec Awatar Seth
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    549
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na dzien dzisiejszy sytuacja zawodnikow Unii wymienionych wyzej wyglada nastepujaco:
    A.Korolew - bardzo powazna oferta z Warszawy, beda z tego pieniadze dla Korolewa i Unii.
    Mikolajczak bez powaznych ofert - mozliwy do zagospodarowania.
    Fierlej - podpisal na kolejny sezon w Lodzi i sprawa zamknieta.
    Loman- b. dobra oferta z Lodzi, a ponadto ma oferty z Krakowa i Krosna. Rawicz tez rozmawia ale oferta jest malo konkurencyjna.
    Roman Jankowski wraz z Marcinem dogadani z Warszawa i tu tez sprawa juz przesadzona.Rawicza nie stac na Jankesa.

    Inni tj.Bzdega i Jader podpisali w Opolu.
    Lowicki stara sie poraz drugi i narodowa licencje Niemiec.
    Juz w ubieglym roku wrwz zDaniszewskim jezdzili w lidze niemieckiej/chyba 2/ jako Niemcy.
    Lowicki nie ma akttualnej licencji polskiej.
    Myler - do wziecia Jego atut to wlasny sprzet, ale syn pana posla Mylera chyba nie jest wstanie uratowac Kolejarza.

    Pozostali swiezo upieczeni Nawrot. Jankowski/nie z tych Jankesow/. Ten pierwszy to ponoc duzy talent a na dodatek pracowity i ambitny.

    No i na koniec Tomasz Lukaszewicz .
    Wg posiadanych przeze mnie informacji pozostanie w Lesnie przynajmniej do ostatniego sparingu. Jego sponsor / jeden ze sponsorow Adamsa/ firma Polcoprer zakupila dla niego najwyzszej klasy sprzet i sparingi maja zdecydowac o jego przydatnosci do druzyny. Chlopak ma 23 lata spore umiejetnosci i ambicje ale dopiero teraz dostal prawdziwy sprzet i sponsora.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie! Tomek Lukaszewicz i Lukasz Loman beda jezdzic w Wandzi Krakow!!!
    Inaczej byc nie moze!

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomek Lukaszewicz,chlopak ma talent do zuzla,mysle ze powinien sprobowac sil w pierwszej lidze np. wlasnie w Kolejarzu Rawiczu gdzie napewno by sie przydal i bylby sporym wzmocnieniem,oczywiscie przy odpowiedniej klasie sprzetu.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-02-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A moze Kościuch

    W Uni jest bardzo zdolny junior ktory i tak nie bedzie mial wielkiej mozliwosci jezdzenia w lidze, bo miejsca juniorow w uni sa juz zajete, ale w kolejarzu by napewno mial szanse sie rozwinąć. Do Rawicza blisko, przeciwnicy dobrzy a i punktow by moze duzo robil... jestem za opcja by N. Kosciucha wyporzyczyć do Kolejarza

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bardzo bym chcial aby rawicz wystartowal w pierwszej lidze,jednak bardzo ciezko bedzie sie Rawiczowi w tej lidze utrzymac.zycze powodzenia i jak najwiecej wygranych.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No coz widze ze zle sie dzieje w rawiczu i mysle ze mozecie byc taka druzyna jak grudziadz w poprzednim sezonie obecnie macie tylko jednego zakontraktowanego zawodnika a szczerze mowiac nikt wartosciowy niezostal do wziecia poza zuzlowcami ktorzy niemieszcza sie do 1 skladu, z pelnym szacunkiem ale niewrurze wam dobrze jak przyjedziecie do lublina.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    898
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    szczerze mowiac nikt wartosciowy niezostal do wziecia poza zuzlowcami ktorzy niemieszcza sie do 1 skladu, z pelnym szacunkiem ale niewrurze wam dobrze jak przyjedziecie do lublina.
    szczerze mowiac... nawzajem :)

    pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar Seth
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    549
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i co z tym skladem?
    Kolejne dni mijaja a tu cisza.
    Z Leszna - tak sie przynajmiej zapowiada- przyjda Mikolajczak i Myler z wrocka Swiderski i moze Baron mowi sie ze moze tez Roni Pedersen i Topinka beda ewentualnie do dogadania. Dodajac do tego Dyma, Nowaczyka i Kruka to ciagle mala sila razenia.
    Sklad
    1 Dym
    2 Baron
    3 Mikolajczak
    4 Topinka
    5 Pedersen
    6 Swiderski
    7 Nowaczyk
    8.Kruk W odwodzie Myler i chlopcy po licencji.

    -moim zdaniem- moze nie wygeac zadnego meczu nawet w Rawiczu.
    Po paru porazkach na stadion przyjdzie z 500 osob i beda klopoty zeby dojechac do konca rozgrywek.

    Kogo tu szybko mozna jeszcze zakontraktowac , naprawde nie wiem!


    A moze ktos z Rawicza ma jakies wiadomosci ?

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    SZAJCHULIN

    Co do obcokrajowcow wescie sobie szajchulina mowie wam jesli mu dacie dobre warunki bedzie wam min, 10pkt sypal
    niema duzych wymagan a w tamtym sezonie startowal w lublinie i pokazal ze 2 liga to dlaniego pestka ani razu niezszedl poza 10pkt.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i co z tym skladem?

    .................

    Dodajac do tego Dyma, Nowaczyka i Kruka to ciagle mala sila razenia.
    Sklad
    1 Dym
    2 Baron
    3 Mikolajczak
    4 Topinka
    5 Pedersen
    6 Swiderski
    7 Nowaczyk
    8.Kruk


    -moim zdaniem- moze nie wygeac zadnego meczu nawet w Rawiczu.
    Po paru porazkach na stadion przyjdzie z 500 osob i beda klopoty zeby dojechac do konca rozgrywek.


    Seth - Ty chyba naprawde nie lubisz Rawicza.

    Na pewno nie zgadzam sie z Toba, ze Kolejarz nie jest w stanie wygrac zadnego meczu.
    Zobacz sam.
    Dam pare przykladow: (chodzi mi o mecze na naszym specyficznym rawickim torze


    1. Dym+Świderski+ 1 senior (Kruk lub Mikołajczak) = 20 punktow
    2. Dwoch w miare rownych obcokrajowcow - zalozmy 16-18 punktow
    Razem daje nam to 36-38 punktow!!!

    Czyli do wygrania Kolejarz potrzebuje jeszcze tylko 8-10 punktow.
    Sadze, ze te brakujace punkty sa w stanie zdobyc zawodnicy, ktorzy ewentualnie mogliby wzmocnic nasz zespol np. Mikołajczak lub Kruk, (ktory z nich patrz punkt 1) lub ci ktorych kandydatury rozwazaja na dzien dzisiejszy rawiccy dzialacze. A takich zawodnikow na 5-6 punktow jest jeszcze naprawde sporo. Oto czysto teoretyczne i wylacznie moje przyklady:
    1. Lukaszewicz
    2. Loman
    3. Lecki
    4. Tajchert
    5. Zaluski
    6. Truminski
    7. Kowalski
    8. Kujawa
    9. Smoter
    10. Korolew
    11. Cierniak
    12. Trojanowski
    13. Dera
    14. itp itd

    No i co??? Nadal uwazasz, ze jestesmy bez szans na wygrywanie meczy.

    Pozdrawiam

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec Awatar Maldini
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    1,222
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do zawowdników, którzy mogliby zasilić Rawicz to ich lista jest znacznie uboższa, bo wielu z nich ma już zaklepane starty w innych zespołach i wcale nie palą się do jazdy w Rawiczu. Ich start w Rawiczu jest raczej pobożnym życzeniem działaczy. Ci zawowdnicy na 100% nie pojadą w Rawiczu:
    Łęcki - Ostrów
    Tajchert - Ostrów/Łódź
    Załuski, Trumiński - Opole
    Kujawa - Warszawa
    Trojanowski - Rzeszów
    Kowalski - Piła
    Wasi działacze muszą więc troche się pospieszyć bo "towar" na rynku robi sie powoli przebrany.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do zawowdników, którzy mogliby zasilić Rawicz to ich lista jest znacznie uboższa, bo wielu z nich ma już zaklepane starty w innych zespołach i wcale nie palą się do jazdy w Rawiczu. Ich start w Rawiczu jest raczej pobożnym życzeniem działaczy. Ci zawowdnicy na 100% nie pojadą w Rawiczu:
    Łęcki - Ostrów
    Tajchert - Ostrów/Łódź
    Załuski, Trumiński - Opole
    Kujawa - Warszawa
    Trojanowski - Rzeszów
    Kowalski - Piła
    Wasi działacze muszą więc troche się pospieszyć bo "towar" na rynku robi sie powoli przebrany.
    A wiec tak:

    Tajchert - caly czas do dyspozycji, rozmawia niemal z wszystkimi drugoligowymi druzynami a jezeli chodzi o Rawicz to chyba wiesz kto jest trenerem Kolejarza

    Zaluski - do wziecia za darmo z Gdanska, w Opolu na pewno jeszcze nie podpisal

    Truminski - j.w. tyle ze z Klubu z Lublina ale tego ktory nie startuje w lidze. rozmawia z kilkoma II-ligowymi druzynami a takze z Warszawa

    Kujawa - byly mistrz swiata juniorow jeszcze nie podpisal kontraktu w Warszawie, nadal jest zawodnikiem ZKZ-u

    Trojanowski - w Rzeszowie?? to dlaczego przeslal oferte do Krosna???

    Kowalski - w Pile ten chlopak na pewno nie bedzie jezdzil. Prowadzi rozmowy z Ostrowem, Lodzia, Krosnem, Opolem i dwoma I-ligowymi druzynami.

    No i co terez powiesz!!! Na dzien dzisiejszy z tych bardziej wartosciowych zawodnikow kontrakt z innym klubem niz macierzysty podpisal Piotr Baron. W sezonie 2003 bedzie reprezentowal on TZ Opole.

    Pozdrawiam

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec Awatar Seth
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    549
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie mam zadnych co do rawicza uprzedzen. Jak napisalem juz wczesniej czesto odwiedzam rawicki stadion ale wiem tez ,moze lepiej niz niektorz rawiczanie, jakie problemy stoja przed nowym prezesem i jego wspolpracownikami.
    1. brak wlasnych zawodnikow
    2. brak gwarancji finansowych
    3. koniecznosc poruszania sie w bardzo malym budzecie

    Wielu zawodnikow podejmowalo z Rawiczem rozmowy ale proponowane przez wlodarzy tego klubu warunki wydaja im sie byc nie do przyjecia. Proponowane stawki na poziomie:
    1 - 7 punktow 150 PLN
    8 - 12 punktow 250 PLN
    po wyzej 12 punktow 350 PLN
    oraz pomoc sprzetowa w postaci jednego nowego ale standardowego silnika nie jest dla wielu wystarczajacym magnesem do podpisania kontraktu. Taka oferta jest gorsza niz oferty Lodzi, Opola, Grudziadza, Ostrowa i Krosna. Wszyscy kandydaci do jazdy w drurzynie Kolejarza zdaja sobie sprawe z sily pozostalych druzyn I ligowych. Praktycznie wszystkie poza Stala Gorzow no i oczywiscie Rawiczem mierza w pierwsza czworke a nawet nie ukrywaja apetytow na awans do Ekstraligi. W tej sytuacji nie odpusci Rawiczowi w najmniejszym stopniu i nic moze nie pomoc rawiczana ich specyficzny tor, ktory dla wiekszosci przestal juz byc zagadka. Niestety mimo tego ze slonce coraz wyzej i nieublaganie zbliza sie czas pierwszych sparingow Rawicz nadal jest bez drurzyny. Jesli moje informacje sa dobre to na dziej dzisiejszy rawicz to:
    Dym, Kruk, Myler i Nowaczyk.
    Reszta rozmow nie posuwa sie na przod.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec Awatar Maldini
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    1,222
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolejarz-Rawicz
    Ty wiesz swoje i ja wiem swoje i niech tak na razie zostanie. Chyba doskonale zdajesz sobie sprawe, że zawodnik w okresie transferowym rozmawia z wieloma klubami, więc nie widze w tym nic dziwnego, że ktoś przesyła swoją ofertę do Rawicza. Ja nie neguje tego że działacze Rawicza rozmawiają z wieloma zawodnikami, ale od rozmowy do podpisania kontraktu jeszcze daleka droga. Lista zaowdników wolnych owszem jest jeszcze duża, ale to wcale nie oznacza, że każdy z nich pali się do jazdy w Rawiczu.
    Życze zespołowi z Rawicza jak najlepiej bo darze ten zespół pewną symapatią, ale uważam, że na dzień dzisiejszy każdy z wymienionych przeze mnie zawodników jest znacznie bliżej podpisania kontraktu w innym zespole niż Rawicz,a oferte Rawicza zachowuje raczej w rezerwie.
    1. Jeżeli chodzi o Tajcherta to w pierwszej kolejności liczy się dla niego Łódź i Ostrów, a dopiero później ewentualnie Rawicz, a przy wyborze klubu wezmie pod uwagę raczej kase a nie to że ojciec jest tam trenerem,
    2. Załuski na 100% będzie jeździł w Opolu, a podpisanie kontraktu o ile tego jeszcze nie uczynił to formalność,
    3. Kujawa podpisał kontrakt w Warszawie, wiec tematu nie ma,
    4. Trumiński jest zainteresowany w pierwszej kolejności startami w Opolu gdzie powinien niebawem podpisać kontrakt,
    5. Trojanowski będzie jeździł w Rzeszowie bo tam podpisany kontrakt, Stal straciła Rempałe wieć nie pozwoli na odejście kolejnego zawodnika. Zapewniam Cię że "Trojan" rozesłał swoje oferty do wielu klubów, nie tylko do Krosna i nie ma się czemu dziwić bo każdy szuka jak najlepszych warunków, ale chyba w Rawiczu kokosów nie ma, wieć tam nie zawita.
    6. Łęcki na 100% w Ostrowie, a z Rawiczem nie prowadził żadnych rozmów.
    7. Kowalski owszem rozmawia z wieloma klubami, ale do jazdy w Rawiczu raczej nie jest przekonany. Jest duże prawdopodobieństwo, ze ten zawodnik będzie jeździł jednak w Pile, która nie ma składu i będzie opierać zespół na wychowankach.
    Pozdro.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    sklad

    jak dobze pujdzie i rawicz kogos dobrego wypozyczy to moze sie uczymac

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    13-12-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    :-(

    Panowie co się tu będzimy oszukiwwać ... Kolejarz spadnie i niema na to żadnej rady ... W 2 lidze posiedzicie z 2 sezony i wyjdzicie z tego kryzysu ... Chyba że opole też niebędzie miało skąłdu ... Bądżmy dobrej myśli ...

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    jak dobze pujdzie i rawicz kogos dobrego wypozyczy to moze sie uczymac
    Ja nie moge...coś takiego rzadko się widuje :)

    No a wracając do tematu:
    1 - 7 punktow 150 PLN
    8 - 12 punktow 250 PLN
    po wyzej 12 punktow 350 PLN
    Czy to są faktycznie stawki proponowane w Rawiczu ?? Bo jeśli tak to nie wygląda to zbyt ciekawie i nie sądze żeby takimi ofertami udało się kogoś do Rawicza skusić...

  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dokładnie....

    jak dobze pujdzie i rawicz kogos dobrego wypozyczy to moze sie uczymac

    Zgadzam się z kolegą sulkiem!!!NIC DODAĆ, NIC UJĄĆ!!!;);););););)

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ..........
    Wielu zawodnikow podejmowalo z Rawiczem rozmowy ale proponowane przez wlodarzy tego klubu warunki wydaja im sie byc nie do przyjecia. Proponowane stawki na poziomie:
    1 - 7 punktow 150 PLN
    8 - 12 punktow 250 PLN
    po wyzej 12 punktow 350 PLN


    Jestem ciekaw skad masz takie "dokladne" dane?
    A tak po za tym to dlaczego uwazasz, ze sa one nie do przyjecia?? Przeciez zdobywajac 10 punktow gosc zarabia 2500 złotych. Czy to jest malo???? To w takim razie co maja powiedziec ludzie, ktorzy zarabiaja po 500,- zlotych i musza z tego wyzywic rodzine??? Zapewne powiesz mi, ze zawodnik musi robic remonty, kupowac opony itd. Zgadzam sie. Jednak sa przeciez jeszcze sponsorzy, ktorzy napewno w znacznym stopniu potrafia "odciazyc" zawodnika w tej kwestii. Przeciez nie jest problemem zaoferowanie zawodnikowi 600,- za punkt. Problemem bedzie pozniej realizacja finansowa takiego kontraktu. Wydaje mi sie, ze lepiej miec mniejsze pieniadze, ale takie ktore zostana wyplacone, a nie "miliony" ale tylko na papierku.



    Taka oferta jest gorsza niz oferty Lodzi, Opola, Grudziadza, Ostrowa i Krosna.

    Ale dales przyklady!!!!!!!
    Grudziadz - likwidacja klubu, powolywanie nowego - sezon 2002 - tragedia finansowa
    Opole - no prosze - jak wyzej,
    Ostrow - sam zobacz kolejny w tym sezonie nowy/stary klub
    Lodz - tu o finanse najlepiej chyba zapytac Jarka Lukaszewskiego i Marka Hucke


    I co?? Nie mam racji???



    Jesli moje informacje sa dobre to na dziej dzisiejszy rawicz to:
    Dym, Kruk, Myler i Nowaczyk.


    Zgadza sie


    Reszta rozmow nie posuwa sie na przod.

    O!!! I tu jestes naprawde w bledzie!!!
    Ale szczegoly juz niedlugo

    Pozdrawiam

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    898
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No prosze, dawno nie zagladalem na forum
    a tu taki ciekawy temat :P
    Jestem strasznie ciekaw skad wszyscy maja
    takie swietne informacje na temat Kolejarza ?
    Czyzby w lokalnych gazetach w calym kraju
    o tym pisali ?
    A z tym spadkiem Kolejarza to jeszcze poczekajcie
    sezon sie jeszcze nie rozpoczal, nie znacie
    skladow a juz takie szumne prognozy.
    Co do stawek punktowych to zgadzam sie z
    Kolejarzem-Rawicz... zawodnikom juz powoli
    nie wystarczaja tylko 'wirtualne' pieniadze.
    Powoli dochodza do wniosku, ze 'lepszy
    tysiac w garsci niz milion na dachu... :P

    No coz... poczekamy zobaczymy...

    Seth, ide z Toba o kazdy zaklad, ze Rawicz
    wygra niejeden mecz w sezonie.

    Sulus, Twoj tekst nominowalbym do tekstu
    miesiaca... bynajmniej nie z powodu jego
    zawartosci merytorycznej :P

    pozdrawiam

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolejarz dysponuje zdecydowanie gorszym skadem niż w ubiegłym sezonie a wiadomo czym to jest spowodowane.
    Więc w sezonie 2003 Rawiczanie powinni się skupić przede wszystkim na meczach u siebie, bo jeżeli uda się wygrac wszystkie mecze u siebie to jest dość duża szansa się utrzymać ale wiadomo, że punktów nikt za darmo nie odda i trzeba będzie walczyć.
    Ze swojej strony mogę życzyć powodzenia Rawiczanom, i wierze, że jesteście w stanie się utrzymać, bo szkoda byłoby aby Rawicz spadł do II ligi.
    Pozdrawiam

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec Awatar Seth
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    549
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie mam nic przeciwko temu aby Kolejarz pokrzyzowal plany tzw faworytom. Jesli to zrobia to bedzie Ok.
    A skad mam takie wiadomosci na temat propozycji Kolejarza ?
    To nie jest tajemnica ! To sa informacje przekazane mi przez zawodnikow z Leszna ktorzy byli na rozmowach w Rawiczu.
    Oni tez powiedzieli mi o propozycjach innych klubow, a ze z kazdym z nich rozmawialem osobno nie mam prawa posadzac ich o jakas zmowe w tym temacie.
    Nie obchodzi mnie czy to co proponuje Rawicz jest wystarczajace czy tez nie ,nie obchodzi mnie rowniez czy inne klubu sa bardziej wiarygodne o Rawicza czy tez mniej.
    Ja przekazuje informacje i tylko tyle .
    A swoje prognozy snuje na aktualnych juz skladach a nie na podstawie tego co moze sie wydarzyc w transferach.

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    2,331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Braki finansowe w tym sezonie jak i wielu innych klubacz spowodowały w Rawiczu osłabienie siły rażenia. Zespół przy szczęściu, głównie chodzi mi tu o wygrane u siebie powinien powalczyć o byt w lidze.
    Przy większym szczęściu i wypożyczeniu kilku wartościowych i przedewszystkim tanich zawodników możnaby pokusić się o pierwszą czwórke.
    Życzę powodzenia i pozdrawiam kibiców z Rawicza.

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    507
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach



    Seth - Ty chyba naprawde nie lubisz Rawicza.
    Ja ich nie lubie i to bardzo !!!!!!!!

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-12-2002
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach



    Seth - Ty chyba naprawde nie lubisz Rawicza.
    Ja ich nie lubie i to bardzo !!!!!!!!

    Ja też ich nie lubię i obawiam się że nie jestem ostatni :P

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trzymajcie sie z dala od Korolewa... To sprzedawczyk

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    898
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach



    Seth - Ty chyba naprawde nie lubisz Rawicza.
    Ja ich nie lubie i to bardzo !!!!!!!!

    Ja też ich nie lubię i obawiam się że nie jestem ostatni :P
    Bez obaw, jakos z tym bedziemy zyc :P
    Mysle, ze nie wplynie to znaczaco na
    psychike kibicow i osob zwiazanych z
    rawickim zuzlem :P

    pozdrawiam, ubawiony do lez :D

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    507
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle, ze nie wplynie to znaczaco na
    psychike kibicow pozdrawiam, ubawiony do lez :D
    te dwa pogrubione slowa nieodlacznie kojarzą mi sie z rawickim speedwayem

    pozdrawiam kibicow z rawicza dzieki ktorym kibce w calej polsce maja ubaw

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle, ze nie wplynie to znaczaco na
    psychike kibicow pozdrawiam, ubawiony do lez :D
    te dwa pogrubione slowa nieodlacznie kojarzą mi sie z rawickim speedwayem

    pozdrawiam kibicow z rawicza dzieki ktorym kibce w calej polsce maja ubaw
    Kibice z calej Polski maja ubaw. hahahahahaha
    Jestem ciekaw dlaczego.

    A tak po za tym to gdzie trawa o wysokosci 1 metra rosnie pomiedzy lawkami na sektorze glownym.

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle, ze nie wplynie to znaczaco na
    psychike kibicow pozdrawiam, ubawiony do lez :D
    te dwa pogrubione slowa nieodlacznie kojarzą mi sie z rawickim speedwayem

    pozdrawiam kibicow z rawicza dzieki ktorym kibce w calej polsce maja ubaw
    Kibice z calej Polski maja ubaw. hahahahahaha
    Jestem ciekaw dlaczego.

    A tak po za tym to gdzie trawa o wysokosci 1 metra rosnie pomiedzy lawkami na sektorze glownym?????

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    507
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A tak po za tym to gdzie trawa o wysokosci 1 metra rosnie pomiedzy lawkami na sektorze glownym?????
    no nie wiem bo u nas w glownym sektorze to raczej nie...

    Jestem ciekaw gdzie prezes przed meczem jezdzi ciezarowka po pasie bezpieczenstwa rozwazac glosniki ????

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    898
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem ciekaw gdzie prezes przed meczem jezdzi ciezarowka po pasie bezpieczenstwa rozwazac glosniki ????
    Hmm... nie widzialem zeby prezes rozwozil glosniki,
    ale nawet jesli tak bylo, to co ? w czyms to przeszkadza ?
    Rozumiem... prezes w Opolu nie znizylby sie do
    takiego poziomu... przeciez to PREZES, a
    PREZESOWI nie wypada, buahahahaha :D

    Dzieki naszemu prezesowi rozwozacemu glosniki
    nie musimy zmieniac co chwile nazwy, zeby uciec
    przed dlugami. Nie musimy sie wstydzic przed
    cala Polska... szkoda, ze nie wszedzie tak
    jest.

    pozdrawiam
    ps. Nie odpowiedziales, dlaczego to kibice w
    calej Polsce maja ubaw z kibicow Kolejarza ?
    Baaaardzo mnie to ciekawi.

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A tak po za tym to gdzie trawa o wysokosci 1 metra rosnie pomiedzy lawkami na sektorze glownym?????
    no nie wiem bo u nas w glownym sektorze to raczej nie...


    No wlasnie u was!!!!!


    Jestem ciekaw gdzie prezes przed meczem jezdzi ciezarowka po pasie bezpieczenstwa rozwazac glosniki ????

    Jumbik juz odpowiedzial ci na to pytanie i sadze, ze po raz kolejny nie trzeba na odpowiadac. Widze, ze zrozumienie niektorych stwierdzen przychodzi Tobie bardzo opornie.

    Pozdrawiam

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-12-2002
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję:

    ps. Nie odpowiedziales, dlaczego to kibice w
    calej Polsce maja ubaw z kibicow Kolejarza ?
    Baaaardzo mnie to ciekawi.


    Adam Skórnicki aejaejao
    Andrzej Zieja Andrzej
    Piotrek Dymek Piotrek
    Kolejarz Rawicz sialalalala hej

    Buahahahahahahaha i sie dziwisz czemu mają z was ubaw ? :D

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    898
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Buahahahahahahaha i sie dziwisz czemu mają z was ubaw ? :D
    o matko... ja jakis strasznie malo domyslny jestem...
    kurna... bedziesz musial mi to jakos prosciej
    wytlumaczyc... tak wiesz... lopatologicznie.
    A wiec... sprobuj jeszcze raz.

    pozdrawiam

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    507
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmm... nie widzialem zeby prezes rozwozil glosniki,
    ale nawet jesli tak bylo, to co ? .

    KOLEJARZ RAWICZ - TŻ OPOLE

    Niedziela 1 września 2002 roku , godzina ok. 14:15




  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmm... nie widzialem zeby prezes rozwozil glosniki,
    ale nawet jesli tak bylo, to co ? .

    KOLEJARZ RAWICZ - TŻ OPOLE

    Niedziela 1 września 2002 roku , godzina ok. 14:15



    No a mozesz mi wytlumaczyc co w tym zlego?????
    Szczerze powiedziawszy nadal nie rozumie czy to jest cos tak ogromnie wstydliwego, zeby dzialacze pomagali w organizacji imprezy!!!

    Pozdrawiam

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak się przyglądam tej dyskusji między kibicem Z Opola i Rawicza. Naprawdę śmieszny argument to jest ten który przedstawia kibic opolski (chodzi mi o stadion i nabijanie się z trawy w Rawiczu). W Rawiczu niestety jeszcze nie byłem. W Opolu miałem okazję na play-off, kiedy Unia tam jeździła. Zrobiłem nawet kilka fotek, które są na stronie Unii w dziale galeria. Opolanie naprawdę nie ma się czym chwalić jeżeli chodzi o stadion i trybuny. Więc przytaczanie argumentow gdzie rośnie trawa na metr jest śmiesznym w waszej sytuacji.

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak się przyglądam tej dyskusji między kibicem Z Opola i Rawicza. Naprawdę śmieszny argument to jest ten który przedstawia kibic opolski (chodzi mi o stadion i nabijanie się z trawy w Rawiczu). W Rawiczu niestety jeszcze nie byłem. W Opolu miałem okazję na play-off, kiedy Unia tam jeździła. Zrobiłem nawet kilka fotek, które są na stronie Unii w dziale galeria. Opolanie naprawdę nie ma się czym chwalić jeżeli chodzi o stadion i trybuny. Więc przytaczanie argumentow gdzie rośnie trawa na metr jest śmiesznym w waszej sytuacji.
    Dokładnie, ja byłem w Opolu 2 lata temu na wyjeździe Wybrzeża w Opolu. Najpierw rozbawił mnie ochroniarz gdy na pytanie gdzie jest sektor kibiców przyjezdnych tylko wzruszył ramionami :) A stadion domyslam się że w Rawiczu gorszy być nie może, bo nie obrażając kolegów z Opola jest tam tragiczny. Siedziałem na trawie - bo miałem wybór albo ławki gdzie z desek jakieś 10 cm zardzewiałe gwoździe, albo trawka. Już nie wspomnę o tzw. pasie bezpieczeństwa, którego praktycznie tam nie ma i na prostej przeciwległej do startu nie trudno o tragedię, jeśli motory w jakimś wypadku zaczną piruety kręcić w powietrzu. Z tego co mnie jeden kolega z Opola uświadamiał, Kolejarz nie wiele może zdziałać, ponieważ właścicielem jest ZNTK, a zakład ten ma gdzieś łożenie pieniędzy na stadion :(

    Pozdrawiam

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]

    Z tego co mnie jeden kolega z Opola uświadamiał, Kolejarz nie wiele może zdziałać, ponieważ właścicielem jest ZNTK, a zakład ten ma gdzieś łożenie pieniędzy na stadion :(

    Pozdrawiam

    Guzik prawda!!!!!!!!!!! Jak nie moze za wiele zdzialac??? A prosze mi powiedziec od czego sa w klubie czlonkowie tego klubu i jego dzialacze. Przeciez to nie jest zaden problem zorganizowac "dzien pomomocy klubowi". Wystarczy wybrac jakas sobote zorganizowac troche kielbaski na rozno i troche piwa, no i do roboty!!! Przeciez ten stadion to nie jest zaden stutysiecznik i w pare godzin mozna zarowno powyrywac trawe, powymieniac polamane deski i pomalowac bande.
    No ale w Opolu przeciez tak nie wypada bo .............

    Pozdrawiam

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do wyporzyczenia

    mam pytanko kogo chce rawicz wyporzyczyc bo tylko zosyaje do wyporzyczenie z lepszych
    korolew
    lukaszwski
    robacki
    z tegoo co wiemy to bedzie na pewno w rawiczu jezdzic szmit
    a z zagranicznych ma byc
    pedersen
    topinka
    i ktos z skandynawi
    bedzie trudni rawiczowi sie utrzymac

  43. Powrót do góry    #43
    Początkujący
    Dołączył
    15-02-2003
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kolejarz będzie mocny!!!!!!

    W Kolejarzu Rawicz skład ma prawdopodobnie Andrzej Korolew oraz Tomek Łukaszewicz. Dodając do tego Dyma, Kruka, Mikołajczaka oraz Świderskiego powstaje niezła ekipa. Ma być też Ronni Pedersen i jakiś inny obcokrajowiec. Jak na razie wszystko na dobrej drodze!

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    507
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak się przyglądam tej dyskusji między kibicem Z Opola i Rawicza. Naprawdę śmieszny argument to jest ten który przedstawia kibic opolski (chodzi mi o stadion i nabijanie się z trawy w Rawiczu).
    ehhh to chyba sie pogubiles w tej "dyskusji" bo to rawiczanin pisal o stadionie w opolu a nie opolanin o stadionie w rawiczu
    P.S. Jeżeli uż rozmawiamy o trawie na stadionach to nic nie pobije stadionu w Krakowie gdzie zamiast murawy jest "pole"

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2002
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ŁUKASZEWICZ ZOSTAJE W UNII LESZNO

    W Kolejarzu Rawicz skład ma prawdopodobnie Andrzej Korolew oraz Tomek Łukaszewicz.
    Z tego co wiem to Lukaszewicz pozostanie w tym sezonie w Unii Leszno.Ponoc dostal niezly sprzet i bedzie mial okazje sie pokazac w meczach sparingowych leszczynskich Bykow.
    Ktos przeciez musi byc straszakiem na Rempalke i Balona :) :) ;)
    Okoniewski - bękart ziemi leszczynskiej


Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •