Pokaż wyniki od 1 do 22 z 22

Wątek: Goście w Unii Leszno.

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Goście w Unii Leszno.

    Wczoraj podczas Memoriału Alfreda Smoczyka goscił na stadionie pan Aleksander Gudzowaty. Był to jego pierwszy turniej żużlowy. Biegi, które obejrzał bardzo mu się podobały. Nasza długa rozmowa napawa optymizmem co do przyszłości Unii. Dziś z przedstawicielami klubu spotkała się w leszczyńskim ratuszu Minister Edukacji i Sportu pani Krystyna Łybacka. Z jej rąk Jan Krzystyniak otrzymał Medal Edukacji Narodowej za szkolenie młodych zawodników. Podczas spotkania pani minister zadeklarowała i potwierdziła to dziennikarzom wsparcie dla planów modernizacji Stadionu Alfreda Smoczyka. Razem z Sebastianem Ułamkiem zaprosiliśmy ją na inaugurację sezonu żużlowego w Lesznie w przyszłym roku. Uważni obserwatorzy trybuny honorowej Unii Leszno z pewnością odnotowali obecność na meczach z Bydgoszczą i Czestochową Konsula Federacji Rosyjskiej w Polsce S. Siemionowa. Z Siergiejem znamy się prawie 20 lat i pomaga mi on w pozyskaniu dla Unii "sponsora marzenie".


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Widać, że w Lesznie idzie ku lepszemu.
    "Sponsor marzenie" - brzmi bardzo ciekawie. Może jakieś małe szczegóły?
    W Lesznie zawsze był klimat do żużla. Swoją drogą nie mogę już się doczekać kwietnia i inaugaracji ligi. Najlepiej oczywiście dla nas Falubazów byłoby jakby już w pierwszej kolejce przyjechała do nas właśnie Unia.

    Pozdro!!!!!
    Wyznawca Falubazu


  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Panie Prezesie.

    Pańskie działania w tym sezonie doprowadziły Unię do SREBRNEGO MEDALU DMP 2002. Jeśli ma Pan jeszcze siły (w co niewątpię) to my kibice prosimy o jeszcze. Dobrym posunięciem było zatrzymanie Adamsa w Unii, zawodnika darzonego ogromną sympatią w Lesznie. Nieźle byłoby gdyby udało się to z Ułamkiem. Co do juniorów chyba możemy być spokojni. Damian - gdzie mu będzie lepiej , kibice go kochają mimo wszystko za widowiskową jazdę. Ja osobiście chciałbym widzieć w Unii Adama Skórnickiego.
    Co do sponsorów , przydałby się jakiś naprawdę solidny, który zapewniłby Unii płynność przez cały sezon.
    W tym miejscu serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy wsperali naszą drużynę w tym sezonie ( nie będę wymieniał, żeby kogoś nie pominąć). Pełna lista sponsorów KS UNIA LESZNO dostępna na stronie Unii www.unialeszno.pl
    POZDRAWIAM
    ps.PREZESIE PROSIMY O JESZCZE !!!

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik Awatar Elyot_Ness
    Dołączył
    21-09-2002
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ja tez lubie "Skore", ale niestety jest za slaby na ekstralige i z jego luzackim podejsciem do sportu nie daje mu wiekszych szans na powrot do ekstraligowej formy.
    Jezeli w nastepnym sezonie udowodni ze jeszcze z niego "kozak" to niech wraca ale w 2004

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sponsor marzenie.

    Jak rosyjski konsul i Gudzowaty to chyba Gazprom będzie. Takie są plany Panie prezesie ? :)
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-12-2001
    Postów
    919
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No No to Unia teraz sie zasponsoruje! Ale ich zasponsorowanie rozni sie wiele od innych Polskich klubow! nazwa pozostaje taka jak za dawnych lat i za to szanuje Pana Rufina!

    PS: Ja tam Pana nie znam od 20 lat ;)

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No wlasnie jak bedzie wygladala sprawa z nazwa klubu bo jakos dotychczas udawalo sie pozostawic bez dodatkowych czlonow, jednak nie wiem czy to plotka czy tak bylo, ze mialo to zwizek z Akwawitem i czy teraz tez tak pozostanie ze Unia nie bedzie miala dodatkowej czesci nazwy? Zapewne na chwile obecna trudno jest to okreslic ale byloby super gdyby pozostalo tak jak do tej pory...
    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    907
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jabłecznik trafił w sedno sprawy-Gasprom.
    Wejście takiego sponsora w polski żużel to byłby meisterschtik.Obecność na stadionach osób wyglądających na milion dolarów nie świadczy jeszcze o zaangażowaniu się w daną dyscyplinę.We Wrocławiu na stadionach zasiadało wiele osób które miały decydować o losach świata (biznes, polityka) i nie miało to żadnego przełożenia na póżniejsze sukcesy miejscowych drużyn (w czasach odległych).
    Życzę Rufinowi szczęścia w negocjacjach a leszczyński żużel powróci do lat świetności.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no ładnie. Z Gudzowatym teraz kojarzy mi się AKWAWIT. Natomiast z konsulem Rosji hmmm... ŁUK OIL ?!!!
    To Rosyjski koncern naftowy, który ma wykupić Rafinerię Gdańską.
    Sponsor marzenie dlatego, bo daje pieniążki do kasy klubowej i to pan Rufin określi na co to wyda.Ponadto prawdopodobnie UNIA LESZNO
    pozostanie UNIĄ LESZNO - czyli nazwa się nie zmieni.
    Kurczę chciałem o tym napisać wcześniej, dobrze że to prezes spowodował ten temat. Znaczy to tyle, że rozmowy są baaaardzo zaawansowane, i to cieszy.
    Ten Memoriał był chyba jednym z najważniejszych dla Leszna

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2002
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mnie najbardziej cieszy deklaracja pani minister Łybackiej.Modernizacja stadionu tzn.krzeselka i oswietlenie mam racje??? Jesli wszystko pojdzie dobrze to w 2004r.GP Europy odbedzie sie w Lesznie i wtedy te 35 tys.ludzi bedzie minimum.JAK SLODKO POMAZYC.
    Jesli chodzi o sponsoring Guzowatego i Rosjan to mam mieszane uczucia Guzowaty nic nie robi bezinteresownie i zyczylbym sobie aby sie on nam czkawka nie odbijal przez kilka latek.naszczescie mamy rozsadnego prezesa.
    Nazwa musi zostac bo UNIA ZAWSZE BEDZIE UNIA
    Okoniewski - bękart ziemi leszczynskiej


  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie wracamy na ziemię. Co Gazpromowi czy Lukoilowi daje wejście w polski żużel - odpowiem sam dokładnie nic, chyba, że chcą tak jak u siebie wyprać trochę grosza, zawsze w speedwayu lepiej się pierze niż w Dosi czy innej RexPollenie.
    A wybory już za trzy tygodnie....

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przepraszam ale nie wiem w jakim temacie się wpisać a chciałbym żeby prezes przeczytał. W sobotę idąc na stadion miałem o jeden bilet w karnecie za dużo bo wcześniej raz zapomniałem karnetu.Przechodząc koło stadionu od strony podjazdu zauważyłem kilkunastu nastolatków próbujących przeskoczyć przez płot.Podszedłem do jednego chłopaka wiszącego na ogrodzeniu parkingu ,który podziwiał grzanie maszyn,spytałem czy chciałby iść na żużel ,długo zapamiętam radość jego oczu gdy dałem mu bilet.Ale pytanie .Prezesie czy można by jakoś zaradzić żeby ci chłopacy uczyli się kibicować a nie forsować ogrodzenie .Robią to pewnie nie z przyjemności ale jeśli rodziców nie stać na bilet a bardzo pragną zobaczyć swoich idoli to zaczynają oszukiwać .

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    250
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszystko bedzie ok, tylko nie mozna sciagac jakis gwiazd do unii bo zespol sie sypnie. Trzeba zostawic ten sklad, bo on gwarantuje sukces!

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    co z tego bedzie ? ano zobaczymy

    jak ja lubie takich gosci co maja "cos" do powiedzenia i zaoferowania.

    cos mi sie wydaje ze Rusko bedzie musial zostac szefem GKSZ aby pokrzyzowac zdobycie Unii Leszno zlota DMP w 2003 bo inaczej to nie da rady?!
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach

    Brawo

    Ręce same składają się do oklasków iżycze powodzenia

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Wszystko bedzie ok, tylko nie mozna sciagac jakis gwiazd do unii bo zespol sie sypnie. Trzeba zostawic ten sklad, bo on gwarantuje sukces!
    Przy takich sponsorach zapewne jednym ze stranieri zostanie zawodnik za wschodniej granicy . moze Darkin lub Powaznyj?

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle ze Sklad sie nie zmieni. Moze dojdzie jeden zawodnik ,ale gdy beda pieniadze to pojedzie caly zespol.
    Takie jest moje zdanie.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    487
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gratulacje dla pana Rufina Sokołowskiego

    Chciałem pogratulowac panu Rufinowi Sokołowskiego pozwania do sądu redaktora jednej z leszczynskich gazet.Pan ten nie ma żadnego pojęcia o tym sporcie ,a pisze jak wielki znawca.Gratulacje.

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    mam satysfakcje !

    Gratulacje Prezesie za pozew przeciwko pajacykowi z Panoramy Leszczynskiej!

    ale bylem dzis zaskoczony ogladajac lokalne wiadomosci. Okazalo sie ze w gazecie "panorama leszczynska" (ktorej notabene nie czytam) na ostatniej stronie felietony pisze zastepca naczelnego i napisal o "lewych pieniadzach w unii leszno" w artykule zatytulowanym "w cieniu srebra". ow zastepca naczelnego od lat wydaje sie swieta krowa, wszystko wiedzacym wiec pozwolil sobie pluc na unie leszno !

    A Prezes w trybie wyborczym 24h(ze wzgledu na kandydowanie do rady miejskiej) pozwal redaktorzyne, co prawda sad stwierdzil ze artykul nie ma wplywu na kampanie i oddalil pozew to reakcja prezesa na znieslawienie dobrego imienia klubu i ludzi z nim zwiazanych bardzo mi sie podobala. Ow redaktorzyna byl oburzony ze zostal pozwany po raz pierwszy od 8 lat kiedy pisze owe brednie w tej gazecie.

    Powiem krotko wreszcie ktos do dupy sie dobral temu ..., brawo Prezesie. Juz od dawna gosc mnie denerowal swoja butą, ktora moge porownac tylko do zachowania andrzeja leppera.

    Teraz chlop jak z Guzowatym Prezes Unii rozmawial i ludzmi z Rosji a teraz w Lodzi to dopiero sobie glowe ryje !!!
    ale jestem przekonany ze Gudzowatego nie ruszy bo bedzie sie bal.

    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    966
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 25 w 15 postach
    Sponsor zza wschodniej granicy (w przyszłości może nie do końca) - super sprawa. Kibicom waarto przypomnieć, że w Rosji mocno sponsoruje żużel MEGA LADA i wspomniany już LUKOIL, o którego obecnej strategi znający sie nieco na polityce powinni się orientować.
    let the metal flow.

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyżby w Lesznie Łukoil otwierał rafinerię, a może ropę znaleźli i nic o tym nie mówią. O ile pamiętam to bliżej im było do Gdańska i tamtego pomnika socjalizmu. Ale może postanowili przenieść się do Wielkiejpolski i pędzić benzynę z ziemniaka, a może buraka?
    Ot polityka.
    Chyba, że Gazprom - Ci napewno otworzą w Lesznie gazownie.....

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spekulacje mogą być różne ale najwazniejsze ze cos sie dzieje w sprawie sponsora.
    Wiadomo, ze jestesmy jedynym klubem bez nazwy sponsora ale Unii mozna przylepic 10 członów a i tak zawsze będzie Unią a jakos trzeba przetrzymac ten zły okres.
    Kiedys chodzilismy dumni,ze sprzedajemy zawodnikow a nie kupujemy a jednak przyszedł czas na zakupy.
    Moze tez przyszedł czas na zmiane nazwy?
    Kazdy wolałby zeby zostało tak jak jest ale osobiscie uwazam ze jezeli miałoby to miec wpływ na kase to jestem za.
    Zresztą uwazam ze prezes zrobi co trzeba.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •