Pokaż wyniki od 1 do 25 z 25

Wątek: Drabik i Ułamek w Cz-wie ,co wy na to ?

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    06-01-2002
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Drabik i Ułamek w Cz-wie ,co wy na to ?

    Działając dla dobra częstochowskiego żużla wskazane byłoby ściągnąć obu zawodników do macierzystego klubu.
    Nie patrząc na tych co gwizdają i na prywatne widzimisie niektórych zawodników.
    Co mnie kibica obchodzi że ten czy tamten zawodnik nie lubi się z Ułamkiem.
    Że ten czy tamten kibic gwizda na Sebastiana. Na Golloba też gwizadją ,a każdy by go u siebie chciał.
    Rozmawiając z niejednym mieszkańcem Częstochowy dowiedziałem się że nie chodzą już na żużel bo tu są wszyscy obcy.

    Porównajmy obu tych zawodników do naszych Asów (Walasek , Pietrzyk , Malecha).

    Walasek nie dorównuje Ułamkowi pod żadnym względem ,ten drugi to po prostu profesjonalista w swojej profesji. Bez tego zawodnika Unia była by na pewno w dole tabeli.
    Śmiem twierdzić że jest słabszym zawodnikiem od Drabika .
    Niby został okrzyknięty krajowym liderem Włókniarza w zeszłym roku. A Drabikowi zarzucano słabą jazdę w Poloni. Dziwne to jest dla mnie bo na koniec sezonu obaj mieli tą samą średnią. A niby jeden lider, a drugi cieniuje.
    Sławek jadąc w meczu na własnym torze rzadko oddał punkty czołowym zawodnikom zagranicznym. Jego wynik zawsze nie schodził poniżej 10-11 oczek , a i komplet się zdarzał.
    Pytam kiedy Walasek w meczu zrobił komplet.
    Proszę sobie wyobrazić że obaj mieścili by się w składzie zamiast Walaska i Pietrzyka w tym roku. Jaka waszym zdaniem była by pozycja w tabeli Włókniarza na dzień dzisiejszy???

    Drabik i Ułamek to na pewno dużo większa frekwencja na stadionie ,a co za tym idzie i pieniądze.
    A przeciwnikom takiego rozwiązania pragnę przypomnieć że kiedyś Cieślak i Jarmuła też razem jeździli, a nie przepadali za sobą. Dziś w Bydgoszczy mamy Golloba i Protasiewicza i co?.
    O panu Karolu nie wspomnę bo nie ma o czym.



  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Sullivan
    Jonsson
    Holta
    Ułamek
    Hampel
    a kto im będzie płacił za punkty ?? No chyba że włókniarz będzie w przyszłym roku nosił nazwe "CKM Radson Malma Candela Goldregen Namat Robelit Merida {...) Włókniarz Częstochowa
    Ludzie troche rozwagi...

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    13-08-2002
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jezeli oboje przyszli by do czestochowy to bylaby tam niezl paka. Ja nie mam nic przeciwko. Oddajcie nam spowrotem walaska jak tak na niego narzekacie. Zobaczycie ze u nas sie chlopak znowu odrodzi! Grzesiu i Pepe WRÓĆCIE!!!

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    13-08-2002
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jezeli oboje przyszli by do czestochowy to bylaby tam niezl paka. Ja nie mam nic przeciwko. Oddajcie nam spowrotem walaska jak tak na niego narzekacie. Zobaczycie ze u nas sie chlopak znowu odrodzi! Grzesiu i Pepe WRÓĆCIE!!!

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wy sie powinniście cieszyć z tego że macie wspaniałego zawodnika którym jest salivan, który jest bardzo dobrze punktującym zawodnikiem, do tego jakby jeszcze doszedł Ułamek to byście mieli niezłą pake i może byście coś zwojowali w przyszłym sezonie.
    Oby...

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem Sokołowski zrobi wszystko żeby zatrzymać Ułamka.Co do Sławka Drabika,wątpię za wiele zostało powiedziane w stosunkach pomiędzy zawodnikiem i zarządem on nie wróci do was choć nie twierdzę że by nie chciał.I nie piszę tego wcale z punktu widzenia kibica Sparty z którą jak ogólnie wiadomo Drabik ma obecnie o wiele więcej wspólnego niż z Włókniarzem.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Expres! Jest wiele racji w tym co piszesz , acz przyznam że też jestem jednym z tych co , jak to nazywasz , gwizdają.Mam żal , podobnie jak wielu kibiców , o sposób w jaki Sebastian odszedł. Myślę , że Seba może jeżdzić w Częstochowie ale pod warunkiem , że jemu też będzie na tym zależeć. Powrót Sławka? Czas goi rany a Sławek dla wielu Cżęstochowian zawsze będzie super gościem , niezależnie czy wykrci 5 czy 15 . Niewielu jest zawodników którzy tyle co on zrobili dla CKM. Jeśli chodzi o wpis któregoś z Zielonogórzan to Walaska (oczywiście odpłatnie) oddałbym im choćby zaraz. Dawno w Częstochowie nie było zawodnika cierpiącego na taką " utratę jaj".

    Pozdro.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik Awatar Martines
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    1,355
    Podziękowania: 59 w 29 postach
    Expres ja wiem że pomarzyć można,ale bez przesady. Seba zostanie w Lesznie, więc się tak nie grzejcie a co do Drabola to on się chyba o cos sądził z Czewą czy tak?
    Nara

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę ze do Czestochowy Ułamek nie wroci. W kazdych wywiadach Sebastian mowil ze chce zostac w Lesznie i jest to bardzo prawdopodobne.A co do Drabika to nie wiem,wiec sie nie wypowiadam.Raczej Seba nie wróci,ale i tak Czestochowa bedzie sie liczyc w przeyszlym sezonie,cos czuje ze bedzie wyzej od Bydgoszczy :(

    Pozdro

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myśle, że jest to mało realne, ale wszystko jest możliwe.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zdaje mi sie ze Drabik i Ulamek nie wroca do Czestochowy.Co prezentuje Drabik wszyscy wiemy(bez obrazy).Co do Ulamka to rzeczywiscie by sie wm przydal taki zawodnik.Moim zdaniem jednak jest to niemozliwe poniewaz ja tak samo moge powiedziec ze do swojego macierzystego klubu wroci Walasek i Protasiewicz.(oby)papa

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach

    Drabik tak Ułamek nie

    Po pierwsze Sławek z Włókniarzem się nie sądzi tylko z Piłą sprawy na lini Włókniarz Drabik są już wyjaśnione.Drabik nie mógł wrócić do Częstochowy ponieważ był w klubie Jabłoński ,którego dzięki Bogu już nie ma(Candela go wywaliła)więc nic już nie stoi na przeszkodzie sam Sławek powiedział ,że może wróci , a kto był na ostatnim meczu mógł zauważyć Sławka w parkingu .I jak wiem od jednego ze sponsorów Drabika jest on bliski związania się z Włókniarzem.
    Ktoś tam napisał ,żę Drabik nic sobą nie prezentuje ,no cóż nie wiem który zawodnik gdyby jździł na sprzęcie sprzed dwóch lat osiągał by lepsze wyniki.E-liga to już zupełnie inna sprawa i Słwaek o tym wie, trzeba zainwestować w sprzęt a jak zainwestuje to będzie robił po 8-10 puntków bo przecież nikt od niego nie będzie wymagał kompletów.Moim zdaniem Drabik powinien zastąpić Pietrzyka,natomiast Wole dużo bardziej Walaska niż Ułamka bo w zespole nie liczą się tylko punkty ale również atmosfera a tej z Ułamkiem by nie było.Jeżeli już to Grześka wymienił bym za Hampela.


    Drabik zawsze Ułamek nigdy!
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2002
    Postów
    253
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Byloby dobrze gdyby oboje wrocili do Czestochowy.Zawsze lepsi sa wychowankowie niz armia zaciezna.Do tego za rok moglby wrocic jeszcze Osa,ale u niego warunkiem byloby rozjezdzenie sie w pierwszej lidze.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mało prawdopodobne, prznajmniej jeżeli chodzi o Ułamka.
    Nasi aktualni wychowankowie jeżdżący w barwach Włókniarza
    nie reprezentują nic szczególnego jeżeli chodzi o
    Ekstraligę. Było by dobże mieć Drabika i Ułamka w składzie.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Seba ma na tapecie w tej chwili trzech sponsorów w Lesznie.
    Do tego świetnie dogaduje się z Rufinem, który bardzo Go ceni. Wydaje się, że zostanie u nas. Dużą niewiadomą na dzień dzisiejszy jest KSM. Jeżeli drużyna która nie zmienia składu krajowego będzie miała KSM bez limitu, to bzdurą byłoby zmieniać w Lesznie ekipę. Chłopaki pod koniec sezonu tworzyli ZESPÓŁ. Duża w tym zasługa SEBY.

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Włókniarz niewątpliwie by się wzmocnił, ponieważ Ułamek i Drabik nie są tacy słabi. Wydaje mi się, że bardziej prawdopodobne jest przyjście Drabika, ponieważ Opole jest już praktycznie w 2 lidze.

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    expres powiedziłą że każdy chcioałby mieć golloba w swoich szeregach i tu Cię zaskoczę!
    zapewniam że włokniarz by nie chciał ponieważ jego kibice są dośc konsekwentni i Tomek Gollob nie wytrzymał by psychicznie wszystkich meczy na wyjeździe.A co do składu to mnie zdaje się iż żaden z tych zuzlowców nie bedzie jeździł we włokniarzu w przyszłym sezonie

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Drabika może Częstochowa nabędzie, ale co do Ułamka bardzo wądpie czy Unia Leszno go sprzeda!

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Ułamek rownie dobry jak Gollob!

    jesli chodzi o lige polska, jest przygotowany do kazdego meczu pod kazdym wzgledem. w tym sezonie udowodnil ze od polowy sezonu przyjal liderowanie od samego leigha adamsa pod wzgledem punktow (szczegolnie na wyjazdach). trzeba pamietac ze seba mial w tym sezonie bardzo bolesna kontuzje i praktycznie caly sezon startowal z lekkimi dolegliowosciami a mimo to nie odmowil startu w barwach Unii leszno w zadnym meczu, przyplacajac tym o malo co wyrzuceniem z ligii angielskiej.

    moim zdaniem ulamka chcialby miec kazdy ekstraligowy klub, mi tylko wypada cieszyc sie ze seba reprezentowal barwy unii w tym sezonie i licze na nastepne.

    jaka sympatia cieszy sie seba w lesznie niech swiadczy to ze na turniej seby przyszlo ok 3.5 tys. a w ub. niedziele na 52 memorial smoczyka 2 tys.

    ale zima dluga wiec spekujumy!
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    966
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 25 w 15 postach
    Ułamek - zapomnij. Drabik to fajny gość, lubię wyluzowanych, z dysansem. Nie jest on chyba obecnie w najleprzej formie sprzętowej, w ekstralidze niewątpliwie uległoby to zmianie.
    let the metal flow.

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    expres powiedziłą że każdy chcioałby mieć golloba w swoich szeregach i tu Cię zaskoczę!
    zapewniam że włokniarz by nie chciał ponieważ jego kibice są dośc konsekwentni i Tomek Gollob nie wytrzymał by psychicznie wszystkich meczy na wyjeździe.A co do składu to mnie zdaje się iż żaden z tych zuzlowców nie bedzie jeździł we włokniarzu w przyszłym sezonie
    No w Gdańsku podobnie, nikt by u nas nie zniósł Tomka, Jacka i Władzia. To już znacznie lepiej by było Pink Protasia oglądać. Z tego co czytałem ciekawie zrobił Atlas, sprzedawano czapeczki z nazwiskami zawodników, których najwięcej się sprzedało ten zawodnik ma zostać na sezon 2003. Może w Częstochowie zrobić jakąś oficjalną ankietę, na skład CKMu? Co jak co ale jak klub uwzględnia głos kibica, to jest to bardzo super sprawa, a i klub zyskuje sympatię kibica!

    Pozdrawiam

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Texty typu: Ulamek zostanie w Lesznie na 100%, kocha on Leszno i kibicow Unii-> sa nie ma miejscu.
    Kibice wlokniarza wielbili Ulamka, pamietam jak on zaczynal razem ze swoim bratem Piotrkiem kariery to zeby Ulamek sie rozwijal byla zbioka pieniedzy na sprzet dla niego ludzie przychodzili i dawali to co mieli, nawet grosze. Wszystko bylo dla Sebastiana malo kto dawal Piotrowi. Jego talent objawil sie na meczu z Lublinem (?) gdzie zdobyl chyba 12 i dzieki temu wygralismy praktycznie niemozliwy wtedy do wygrania mecz. Wtedy zapanowala moda na Sebastiana. Mozna bylo zobaczyc w sklepach replike motoru sebastiana z autografem. Popelnil pare glupstw i nie chcial dluzej jezdzic w Czestochowie. Kibice w tym ja rowniez nie lubia Sebastiana. Wyraz nienawisci dali chyba na zawodach na lodowisku w Czestochowie (wtajemniczeni wiedza o co chodzi). Rada dla kibicow z Leszna nie przywiazujcie sie do niego w jeden dzien jest zeby na drugi mu sie cos nie spodobalo i moze odejsc. Ulamek ma jeszcze pare klubow do dowiedzenia w Polsce wiec nie badzcie pewni...
    Co do Drabika czlowiek legenda slynacy nie tlyko z dobrej jazdy ale fenomenalnych komentarzy. Jestem pewien ze u nas na torze robil by kolo 10 pkt.
    Zawsze milo bylo by zobaczyc wychowankow. Co do Ulamka mysle, ze tylko moze byc traktowany jako czlowiek od robienia pkt. Drabil bylby znowy ulubiencem (jest) kibicow.
    NIe bede zalowal jak ta dwojka wroci, chociaz w miejsce Ulamka widzialbym Hampela...

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    09-10-2002
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W tygodniku zuzlowym Seba wypowiada sie ze raczej zostanie w Lesznie no ale to nic pewnego.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ulamka to zostawcie w spokoju :P, marne szanse podobno jest na prostej drodze do kontraktu z unia

    ______________

    ...::: viva la unia :::...
    ______________

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach

    Jarek Hampel

    Dzisiaj o godz. 19.00 Radio Zachód podało, iż Jarek Hampel udzielając wywiadu w Angli potwierdził swoje odejście z Poloni (powód odejścia to : brak jakielkolwiek propozycji ze strony działaczy w Pile oraz zaległości finansowe i brak widoków na ich uregulowanie), jednocześnie stwierdził, że na brak ofert nie może narzekać, powiedział wprost że rozmawia na temat przejścia z czterema klubami tzn. Apator Toruń, Unia Leszno, Włókniarz Częstochowa i ZKŻ Zielona Góra. Naturalnie rozmowy te są wstępne ponieważ wszyscy czekają na nowe przepisy. Osobiście zdziwiony jestem brakiem zainteresowania osobą Hampela przez pana Rusko.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •