Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 101 z 101

Wątek: Na co stac TZ LUBLIN w 1 lidze ?

  1. Powrót do góry    #91
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Troche kibice z Lublina przesadzaja, ale cóz kazdy wierzy w swoja druzyne, i ma na to prawo.
    Teraz wiedz Ja przedstawie swoje zdanie nie kazdy musi sie z nim zgadzac.
    Druzyna TZ-tu zmontowała całkiem niezłe nazwiska, ale jak one beda jezdzic na torze teraz trudno powiedziec , ale spróbuje.
    Obcokrajowcy sa całkiem wzgledni oprócz Stefaniego poniewaz watpie by sobie radził w I lidze z takim dobrym skutkiem jak w II lidze.
    Piszcz -to bedzie niekestionowany lider druzyny, którybedzie odgrywał znaczaca role w druxynie.
    Stachyra z całym szacunkiem dla tego pana ale jego lata juz dawno mineły i teraz jego krzywa biegnie nie ubłagalnie w dół.
    Knapp podejrzewam ze bedzie zawodnikiem drugiej linii który powinien te 7-8 pkt. przywozic.
    I teraz najwieksza niewiadoma D.Śledz któremu przerwa w startach nie wyszła chyba na dobre i bedzie potrzebował sporo czasu by odbudowac swa dawna forme.
    Wartosciowych juniorów brak - jak na razie.

    Ale przedsezonowe załorzenia zazwyczaj , nigdy sie nie sprawdzaja wiedz zycze druzynie Lubelskiej jak najlepiej i byscie sprawili taka niespodzianke jak Start w zeszłym sezonie.

  2. Powrót do góry    #92
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak mnie denerwują takie wpisy typu - Stachyra ma najlepsze lata za sobą, Jankowski za słaby, Huszcza za stary, Krzyżaniak emeryt itd. A tymczasem i Stachyra i Jankowski byli najskuteczniejszymi zawodnikami w II lidze, Huszcza awansowałdo finału w Pile Krzyżak był naskuteczniejszym krajowym zawodnikiem w trzeciej drużynie w kraju. I czemu ma służyć takie gadanie? Nie twierdzę, że Jasio Stachyra będzie mistrzem świata, ale poparty dobrym sprzętem - a wiadomo, że taki bedzie miał - będzie zwłaszcza na swoim torze czołowym zawodnikiem lubelskiej drużyny. To oczywiscie i tak nie nie zmieni stanowiska przeciwników "jeżdżących emerytów". Ale mam nadzieję, że Stachyra niejednemu młodzianowi utrze nosa.

  3. Powrót do góry    #93
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Może zaskoczyć...

    Ja twierdzę, że Lublin może nieźle zaskoczyć podobnie jak Warszawa. Te drużyny mogą sprawić dużo niespodzianek. Zmontowały ciekawe składy i nie zdziwiłbym się gdyby jedna z tych drużyn znalazła się w pierwszej czwórce. To jest sport.

  4. Powrót do góry    #94
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kiedyś napisałem, że lubelski TŻ może okazać się "czarnym koniem" tegorocznej I ligi i mam nadzieję, że tak własnie będzie. Skład, którym dysponujemy a który przez wielu jest lekceważnony może okazać się jednym z mocniejszych w lidze. Wszelkie uwagi typu: "Jeleniewski to zmarnowany talent" czy "Stachyra to już wspomnienie" uważam za przedwczesne i mam nadzieje, że nasi żużlowcy niejednego zaskoczą swoją postawą

  5. Powrót do góry    #95
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odowiadajac na pytanie zawarte w tytule watku!
    NA UTRZYMANIE!!!!!I to Tez bedzie sukces!Chodz teoretycznie Rawicz WKM i Pergo mają słabsze sqady!!!Ale tylko teoretycznie,dla mnie w tym sezonie Motor jest jedną z słabszych drużyn ,oprócz Rechardsona nie ma pewniaka!!

  6. Powrót do góry    #96
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hahaha ten tylko o jedny :) Jak nie ma pewniaka chłopie Piszcz będzie niekwestionowanym liderem i nie mów mi że nie ma pewniaka :) W twoich wpisach tylko można się dowiedzieć Lublin przegra, ma cienki skład ale po co to ciągle piszesz i tak już każdy widział twoje posty a więc.... Chłopie nie powtarzaj się :)

  7. Powrót do góry    #97
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odowiadajac na pytanie zawarte w tytule watku!
    NA UTRZYMANIE!!!!!I to Tez bedzie sukces!Chodz teoretycznie Rawicz WKM i Pergo mają słabsze sqady!!!Ale tylko teoretycznie,dla mnie w tym sezonie Motor jest jedną z słabszych drużyn ,oprócz Rechardsona nie ma pewniaka!!

    nom pewnie lublin spadnie i zadnego meczu nie wygra w 1lidze ale coz na lepszy sklad nas nie stac coz moze chlopaki powalcza hehehe:D:D:D: ale mi koles poprawil humorek thx:D:D mozna jeszcze:D:D

  8. Powrót do góry    #98
    Użytkownik
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja uważam że stać lublinian na miejsce w środkowej częsci tabeli. Są to miejsca w granicach 4-6. W pierszej trójce nie ma szans. Trzeba zapłacić frycowe za awans, a z drugiej do pierszej ligi nie jest łatwo się przestawić. W Tarnowie dobrze wiedzą o tym, ale życzę powodzenia.

  9. Powrót do góry    #99
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2003
    Postów
    93
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na co stac Lublin w lidze to sie wyjasni w trakcie sezonu.
    Beda miały tez na to wplyw zdarzenia losowe: kontuzje czy ich brak i najwazniejsze to sportowe szczescie. A czy zaplaca frycowe,czy ja wiem przeciez ze skladu II ligowego zostalo 4 zawodnikow, reszta to doswiadczeni zawodnicy startujacy i w ekstralidze i w I lidze ktorzy nie byli jakimis sredniakami ale jednymi z liderow.
    Pozdrawiam

  10. Powrót do góry    #100
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2003
    Postów
    115
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Siema
    TZ cik w pierwszej lidze napewno bedzie w pierwszej osemce :P ale tak powaznie to powinno byc 3-5 miejsce... i mysle ze na 1 sezon w I lidze to bedzie dobry wynik... tymczasem jeszcze tylko 12 dni do meczu z RKM...
    Pozdrowienia dla wszystkich!!!
    TŻ LUBLIN TŻ!!!

  11. Powrót do góry    #101
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po meczu z RKM bedzie można powiedzieć coś więcej na temat Lublina jakie szanse na 1-4 a narzie można sobie tylko pomażyć:)

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •