Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 101

Wątek: Na co stac TZ LUBLIN w 1 lidze ?

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Napisales ze Atilla zdobedzie okolo 7 pkt wybacz ale jak dla mnie taki zawodnik zagraniczny co nie przekracza 10 to cienias na maksa i nalezy go pogonic jak najszybciej !!! po co wydawac walute na niego lepiej jezt chyba wstawic do skladu jakiegos polaka bo po 1 taniej a po 2 jesli bedzie to np obiecujacy junior to naprawde szybko sie objezdzi i zacznie regularnie przywozic wiecej pkt niz ten caly Atilla
    Tak go oceniam, ale nie twierdzę, że mam rację. On nie ma sprzętu, ale jest świetny technicznie (najlepszy z Węgrów pod tym względem). Ale muszę Cię zaskoczyć. Wcale wstawienie Polaka nie jest tańsze. Koszt startu Attili jest porównywalny do np. Marka Dery. Niska cena to bardzo poważny atut w rozmowie z Węgrem.:)

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gelo ale naprawde co to za obcokrajowiec ktory zdobywa 7 pkt wytlumacz mi to ??????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    W sumie polak i węgier to 2 bratanki i do jazdy i do szklanki heheh :)

    Kibol nie pisz ze szkoda ze nie bedzie meczu Gniezno - Lublin skad jestes takim optymista najpierw jeszcze rolnicy musz pokonac GKS a to napewno im sie nie uda

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jaco

    Zapomniałeś,że do KSM nie wlicza się dwóch ostatnich kolejek. Iwtedy wychodzi:Stefani - 9.77, Stachyra - 8.96, Dera - 7.08, Jeleniewski - 5.96, Mordel - 2,50, Zorro - 10.75. Suma= 45.02 - 15%=38.26

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gelo ale naprawde co to za obcokrajowiec ktory zdobywa 7 pkt wytlumacz mi to ??????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    W sumie polak i węgier to 2 bratanki i do jazdy i do szklanki heheh :)
    Już tlumaczę. Attila juz jezdził w I lidze i nic tam nie pokazał. Mam nadzieję, że jeżeli zostanie w Lublinie, to przynajmniej bedzie miał na czym jeździć. W przeciwnym wypadku nie ma szans na wyrówaną walkę. Dlatego rozsądnym rozwiązaniem byłoby, aby załatwić mu polski paszport. Jest taki pomysł, ale niektórzy twierdzą, że już nieaktualny. Jako Polak Stefani mógłby robić te swoje 7-8 oczek, a oprócz niego dwóch obcokrajowców... :)

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quoteAttila juz jezdził w I lidze i nic tam nie pokazał. Mam nadzieję, że jeżeli zostanie w Lublinie, to przynajmniej bedzie miał na czym jeździć. W przeciwnym wypadku nie ma szans na wyrówaną walkę. Dlatego rozsądnym rozwiązaniem byłoby, aby załatwić mu polski paszport. [/quote]
    A ja tam jestem przeciwnikiem kombinowania. Ma być fair play i koniec. A takie "przerabianie" obcokrajowców na własny użytek uważam za niedopuszczalne. Rozumiem, że myślisz o wzmocneniach i szanujesz Stefaniego za to co dla nas zrobił, ale wszystko ma swoje granice.

  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quoteAttila juz jezdził w I lidze i nic tam nie pokazał. Mam nadzieję, że jeżeli zostanie w Lublinie, to przynajmniej bedzie miał na czym jeździć. W przeciwnym wypadku nie ma szans na wyrówaną walkę. Dlatego rozsądnym rozwiązaniem byłoby, aby załatwić mu polski paszport.
    A ja tam jestem przeciwnikiem kombinowania. Ma być fair play i koniec. A takie "przerabianie" obcokrajowców na własny użytek uważam za niedopuszczalne. Rozumiem, że myślisz o wzmocneniach i szanujesz Stefaniego za to co dla nas zrobił, ale wszystko ma swoje granice. [/quote]
    Prawdę mówiąc jest mi on raczej obojętny. Nie jest to żadne kombinowanie. Przykłady Smitha czy Holty pokazują, że taki manewr jest opłacalny i tylko tyle. Przecież szukamy solidnego seniora, prawda??? Zamiast szukać po Grudziądzach i Rzeszowach, mamy go na miejscu. Wszystko jest dla ludzi. Skoro ktoś wprowadził taki przepis, można go wykorzystać. Cel uświęca środki, a TŻ chce się chyba utrzymać w I lidze...

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No Gelo moze masz i racje ale jak dla mnie to ten Atila i tak jest slaby

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No Kotku, powiedzmy średni... był najlepszym sklasyfikowanym obcokrajowcem w II lidze. Nie jest aż taki słaby, Smitha robił jak chciał (jak ktoś słusznie zauważył), a Foxy może i jest słaby, ale w II lidze czesał prawie same komplety.

  9. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Slusznie napisales ze w II lidze niestety teraz nie bedzie juz tak latwo o komplety bo zeby zdobyc 15 pkt w 1 lidze naprawde trzeba ostro sie napracowac :)

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    TZ !!!!!!!!

    Ale jest jeszce 1 wyjscie moze nawet i rozsadniejsze.Otoz wzmocnienia beda tego jestem pewien ale po co wydawac tyle kasy na nazwiaka jak mozna kupic 1 obcokrajowca np.brhela (i niech nikt nie gada ze nas na niego nie stac bo to jush przesada)no i 2 to jush jest zorro bo stefani to raczej sie nie najezdzi jesli zostanie.No i jeszcze 1 seniora np.drabik
    a reszcie a dokladniej truminskiemu,derze,jeleniewskiemu,d.stachyrze kupic porzadnej klasy sprzet i to mysle ze nie jest zle wyjscie i owiele tansze i prosilbym o opinie co o tym sadzicie.

  11. Powrót do góry    #56
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak dla mnie to Drabik odpada-zbyt lekkie podejscie do startow. Z Brhelem to juz jest inna sprawa. Ostatni sezon mial bardzo dobry-awans do GP, ale ja nadal bede sie trzymal tego ze Zorro w I lidze tez by sobie poradzil i to z calkiem dobrym skutkiem. Jakos radzi sobie w Anglii i w Szwecji wiec czemu nie w polskiej I lidze...W tym sezonie przypominam sobie tylko jedna konfrontacje pomiedzy Brhelem i Zeterstromem. Byl to final IME. W pierwszym biegu Magnus mial defekt na pierwszej pozycji a Brhel byl trzeci.
    Jesli ja mialbym wybirac pomiedzy nimi wybralbyl Zorro. Brhel ma juz te 39 lat na karku...(tylko nie mowcie o Huszczy;))
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  12. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale jest jeszce 1 wyjscie moze nawet i rozsadniejsze.Otoz wzmocnienia beda tego jestem pewien ale po co wydawac tyle kasy na nazwiaka jak mozna kupic 1 obcokrajowca np.brhela (i niech nikt nie gada ze nas na niego nie stac bo to jush przesada)no i 2 to jush jest zorro bo stefani to raczej sie nie najezdzi jesli zostanie.No i jeszcze 1 seniora np.drabik
    a reszcie a dokladniej truminskiemu,derze,jeleniewskiemu,d.stachyrze kupic porzadnej klasy sprzet i to mysle ze nie jest zle wyjscie i owiele tansze i prosilbym o opinie co o tym sadzicie.
    Ja sięzgadzam w całej rozciągłości. Może tylko zastanowiłbym się czy seniorem powinien być Drabik (jakoś mu nie ufam - nie wiem czemu - krążą słuchy, że lubi "odpuścić" a raczej "odsprzedać" w ważnych momentach). Ale to świetny zawodnik i co do tegpo nia ma wątpliwosci. Bo Brhel - by się przydał, ale Rzeszów też tak myśli. Nie miałby,m nic przeciwko żeby obcokrajowcem był Bjarne Pedersen (też nie jest chyba przesadnie drogi). Co do kupienia sprzętu reszcie to chyba nie jest możliwe, mają zawodowe kontrakty i sami są odpowiedzialni za sprzęt. Klub moze im co najwyżej wypłacić kasę z góry na zakup sprzętu.

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bjarne Pedersen bedzie naprawde wymiatal zobaczycie ciekawe tylko w jakim klubie

  14. Powrót do góry    #59
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Duńczyk będzie rozchwytywany, zwłaszcza przez kluby I ligi (e-liga może nie chcieć w niego inwestować - za duże ryzyko, bo to spora niewiadoma). Widziałem, jak dyrektor TŻ patrzył z zachwytem na jazdę Pedersena w GP Danii. Było na co popatrzeć, może coś z tego bedzie...:)

  15. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pewnie ze bedzie na co popatrzec bo KLAn Pedersenow naprawde jezdzi dosc widowiskowo niektorzy mowia ze niby oni fauluja ale zuzel to nie sport dla baletnic tylko dla twardzieli

  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wolalbym zeby w tz lublin z obcokrajowcow jezdzili zorro i brhel a co do pedersena nie przekonalem sie jeszcze do niego.a sklad tz lublin moglby byc taki:
    j.stachyra(staszewski bo j.stachyra nie bedzie jezdzil na wyjazdach)
    m.dera
    s.truminski
    s.drabik
    b.brhel
    m.zetterstroem
    rezerwa:d.stachyra

  17. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wolalbym zeby w tz lublin z obcokrajowcow jezdzili zorro i brhel a co do pedersena nie przekonalem sie jeszcze do niego.a sklad tz lublin moglby byc taki:
    j.stachyra(staszewski bo j.stachyra nie bedzie jezdzil na wyjazdach)
    m.dera
    s.truminski
    s.drabik
    b.brhel
    m.zetterstroem
    rezerwa:d.stachyra
    Aj gdyby gdyby... taki skład to awans do ekstraligi. Ale raczej nici z tego. Ja z kolei nie wierzę Czechom (chociaż Brhel jako jedyny z nich nie nawalił dotychczas). ale ma już swoje lata i gdy zostanie na starcie moze odpuszczac. Pedersen to "walczak" i jeździ widowiskowo.

  18. Powrót do góry    #63
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wolalbym zeby w tz lublin z obcokrajowcow jezdzili zorro i brhel a co do pedersena nie przekonalem sie jeszcze do niego.a sklad tz lublin moglby byc taki:
    j.stachyra(staszewski bo j.stachyra nie bedzie jezdzil na wyjazdach)
    m.dera
    s.truminski
    s.drabik
    b.brhel
    m.zetterstroem
    rezerwa:d.stachyra
    tylko ze w takim skladzie lublinianie nie mogliby wystapic w zadnych zawodach-o jednego seniora zaduzo-brak jednego juniora.

    Dziwi mnie fakt ze w swoich gdybaniach na temat przyszlego skladu Mariusz Staszewski jest w rezerwie a w podstawowym sa Dera, Truminski, Stachyra. Przeciez on by ich zrobil z palcem w nosie...
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No ale stachyra bedzie jezdzil tylko w meczach u siebie a staszewski moglby jezdzic na trudne mecze wyjazdowe no i moglby za dere jezdzic u nas np z takim rkm rybnik.

  20. Powrót do góry    #65
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdyby zakontraktowano Staszewskiego i w meczach u siebie czy to na wyjezdzie jechalby Stachyra, Dera, Mordel czy Truminski a nie on to zwatpilbym w ten klub...
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  21. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdyby zakontraktowano Staszewskiego i w meczach u siebie czy to na wyjezdzie jechalby Stachyra, Dera, Mordel czy Truminski a nie on to zwatpilbym w ten klub...
    No nie - nie żartujcie:) Czy naprawdę uważacie, że Staszewski przyszedłby do Lublina żeby jeździć z kimś na zmianę??? (I to jeszcze z gorszymi od siebie) chyba sami w to nie wierzycie...

  22. Powrót do góry    #67
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no dokladnie o tym mowie...
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  23. Powrót do góry    #68
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no dokladnie o tym mowie...
    Już myślałem, że niezapomniana podróż pewnym fordem transitem (Boże broń na przyszłosć) źle się odbiła na Twojej psychice:) Takie rozważania (nawet teoretyczne) są trochę dziwne. A poza tym jakoś nie wierzę, żeby Jasio Stachyra jeździł tylko u siebie;)

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdyby zakontraktowano Staszewskiego i w meczach u siebie czy to na wyjezdzie jechalby Stachyra, Dera, Mordel czy Truminski a nie on to zwatpilbym w ten klub...
    No nie - nie żartujcie:) Czy naprawdę uważacie, że Staszewski przyszedłby do Lublina żeby jeździć z kimś na zmianę??? (I to jeszcze z gorszymi od siebie) chyba sami w to nie wierzycie...
    staszewski nie odejdzie z gorzowa a zwlaszcza do innego klubu pierwszoligowego!

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sezon w 1 lidze super sie zapowiada- 4 nowe kluby!
    stawiam na gdansk,gorzow,tarnow w pierwszej czworce
    lublin,rzeszow- maybe 1 czworka
    gwardia kolejarz bez konkretnych kontraktow-2 czworka!
    co wy na to?

  26. Powrót do góry    #71
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sezon w 1 lidze super sie zapowiada- 4 nowe kluby!
    stawiam na gdansk,gorzow,tarnow w pierwszej czworce
    lublin,rzeszow- maybe 1 czworka
    gwardia kolejarz bez konkretnych kontraktow-2 czworka!
    co wy na to?
    zaraz zaraz, z tego co wiem to baraże jeszcze nie zostały rozstrzygnięte. Być może TŻ spotka się z klubem z innego niż Gdańsk miasta na "G":)

  27. Powrót do góry    #72
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    Z obecnego składu do pierwszej ligi nadaje się jedynie Magnus Zettestroem, natomiast reszta gwarantuje około 7 pkt u siebie ( ze słabszym przeciwnikiem ) i 5 pkt na wyjazdach. Stachyra, Trumiński czy Dera to zawodnicy drugoligowi. Nie wiem czemu wszyscy widzą w Lublinie Winiarza, który deklaruje wielkie przywiązanie do rzeszowskiego klubu. Jeżeli Lublin nie wzmocni się dobrymi seniorami ( np. S. Drabik ) nie wróżę mu długiej kariery w pierwszej lidze.

  28. Powrót do góry    #73
    Początkujący
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jedno mnie zaciekawiło po wypowiedziach tu obecnych. Czemu huralnie wszyscy twierdzą, że obecny skład to DNO??? To pytanie kieruje do tych którzy na łamach tegoż forum negują obecnych zawodników Lublina.
    Przecież każdy zaczyna od zera, niektórym (ileś tam %) udaje się osiągnąć sukces większy, czy mniejszy, ale spoglądzając na I ligę to widzę typowych przeciętniaków ze wskazaniem na ... . Myślę,że obecny skład dałby rade utrzymać się w I lidze (tu usłyszę słowa Stachyry, że nie), aczkolwiek byłby to sprawdzian nie tylko dla kibiców ale i zawodników. Po co, pytam kombinować o (marzeniach) jak i tak stać klub będzie na góra 2 zawodników (średniaków I ligi). Trzeba zainwestoać w obecnych, ponieważ dzięki nim i lepszemu sprzętowi mogą w przyszłości być potęgą LUBLINA. Czemu na siłe kminić punkciarzy (niepewnych) na siłe. I tak się utrzymamy w I lidze, a warto w tym czasie rozwijać LUBELSKIE talenty, których w Polsce trochę jeździ i to z dobrymi wynikami.

    Robić punkty, chopy z LUBLINA tak, by I liga była na bliższa niż dalsza.

    POzdrowienia z LUBLINA.

    P.S.
    II a I liga to nie taka wielka przepaść jak mówią,!, głównie kibice z UNII T. (czemu niewiem). Rozmawiałem z Knappem i Winiarzem i stwierdzili, że poziom lig jest strasznie wyrównany, głównia góry II ligi i całej I ligi. Czyżby przykładem moigłaby być WAWA "niszcząc" prawie pewne bytu (już mniej) w I ldze OPOLE???

  29. Powrót do góry    #74
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No niewiwim czy to by bylo takie swietne wyjscie.Po 1 zgadzam sie ze w obecnym skladzie jestesmy w stanie walczyc w 1 lidze a zwlaszcza gdyby trumnski,dera i jeleniewski dostali porzadny sprzet.Pierwszy z nich jest swietny techniecznie no ale ma braki w sprzecie gdyby mial sprzet taki jak np stefani to napewno robil by kolo 13 punktow 2 sprzet no slabiusienki ale swoja walecznoscia rozgrzewal wszystkich lubelskich kibicow i mysle ze wlasnie dera jest z naszych zuzlowcow najbardziej lubiany.Nastepnie jeleniewski no coz talent ale trzeba przyznac ze bardzo zmarnowany ale mysle ze to wlasnie on z calego lubelskiego obecnego teamu nejlepiej poradzi sobie w 1 lidze a co do wzmocnien moi faworyci to:brhel,szmid,winiarz,drabik ale jak wiadomo ma byc 2 seniorow i jeden obcokrajowiec ale stawial bym na :winiarza,drabika i brhela.

  30. Powrót do góry    #75
    Początkujący
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No niewiwim czy to by bylo takie swietne wyjscie.Po 1 zgadzam sie ze w obecnym skladzie jestesmy w stanie walczyc w 1 lidze a zwlaszcza gdyby trumnski,dera i jeleniewski dostali porzadny sprzet.Pierwszy z nich jest swietny techniecznie no ale ma braki w sprzecie gdyby mial sprzet taki jak np stefani to napewno robil by kolo 13 punktow 2 sprzet no slabiusienki ale swoja walecznoscia rozgrzewal wszystkich lubelskich kibicow i mysle ze wlasnie dera jest z naszych zuzlowcow najbardziej lubiany.Nastepnie jeleniewski no coz talent ale trzeba przyznac ze bardzo zmarnowany ale mysle ze to wlasnie on z calego lubelskiego obecnego teamu nejlepiej poradzi sobie w 1 lidze a co do wzmocnien moi faworyci to:brhel,szmid,winiarz,drabik ale jak wiadomo ma byc 2 seniorow i jeden obcokrajowiec ale stawial bym na :winiarza,drabika i brhela.
    Z Twojej wypowiedzi rozumiem, że zgadzasz się ze mną w 99,9%. To po co pierwsze zdanie"...No niewiwim czy to by bylo takie swietne wyjscie...".

    A może jak już tak na maxa to:
    1.Protasiewicz
    2.Winiarz
    3.M.Karlsson
    4.B.Pedersen\Zorro
    5.Ułamek\Dera
    6.Jeleniewski
    7.Szombierski/Słaboń
    R1.J.Gollob
    R2.Knapp
    R3.D.Stachyra
    R4.Trumiński
    R5.Wrona

    P.S., Jak na Maxa to na maxa, tylko ten je--ny KSM i fundusze, hehe.

    No nic, pijany jestem i ...

  31. Powrót do góry    #76
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeleniewski ma dopiero 19 lat, mowienie ze jest to zmarnowany talent jest chyba przedwczesne. Spojrz na jego wyniki w tym sezonie i sie zastanow co piszesz...
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  32. Powrót do góry    #77
    Początkujący
    Dołączył
    13-10-2002
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    powodzenia!

    Miasto i klub potencjał i zasługi mają wielkie...
    [pamiętam relacje: – Hans i 20tys. kibiców na stadionie motoru... :)
    (choć stadion wymagałby choćby "cieplejszych" ławeczek ;))
    teraz nic wiejej chyba nie można powiedziec.. wystarczy troche kasy... lub troszeczkę kasy i 2 rewelacyjnych młodzieżowców.... i awans.... :)
    ...potencjał jest!
    Wykorzystajcie go! Chętnie zobaczę Was w Extra Lidze!

    Pozdrawiam!

  33. Powrót do góry    #78
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeleniewski ma dopiero 19 lat, mowienie ze jest to zmarnowany talent jest chyba przedwczesne. Spojrz na jego wyniki w tym sezonie i sie zastanow co piszesz...
    Daniel bedzie miał już 20 lat w przyszłym roku, a to co prezentował na wyjazdach miałeś okazje przesledzić w Ostrowie (bylem też w Krakowie - bodajże 1 pkt w trzyosobowej obsadzie) wszyscy wiedzą jak pojechał w Łodzi... Nie mamy juniora na I ligę - niestety. Teraz do wypowiedzi Korzenia - Gdyby Sabek miał sprzęt Stefaniego itd...(skąd masz te wiadomości człowieku???????) Po pierwsze Sabek ma najlepszy sprzęt w Lublinie, a po drugie gdyby Stefani miał sprzęt Sabka to walczyłby o GP. To potwierdzają sami zawodnicy. Dera nie ma większego sentymentu do Lublina, w przyszłym roku chce jeździć... w Grudziądzu... zostanie w Lublinie jeżeli nie będzie zakupów z Rzeszowa...:)

  34. Powrót do góry    #79
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    stefani w gp ty sie hyba zle czujesz i watpie czy seba ma lepszy sprzet niz stefani.

  35. Powrót do góry    #80
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    stefani w gp ty sie hyba zle czujesz i watpie czy seba ma lepszy sprzet niz stefani.
    Póki co jest najlepszym żużlowcem na Węgrzech, a różnicę w sprzęcie widać gołym okiem, chyba że ktoś nie chce tego zobaczyć, albo nie umie.

  36. Powrót do góry    #81
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skoro padają nazwiska Winiarza, Brhela, Drabika, Staszewskiego, to szanse są. Jeżeli Lublin stać na przebicie w kontraktach wymienionych np. Winiarza i Brhla rzeszowian tzn., że jest kasa. Jeszcze kupić sprzęt i zabezpieczyć mu serwis. Tylko żeby nie spaść, bo wiąże się to z ryzykiem końca tej dysypliny w Lublinie. Po prostu klapa finansowa i sportowa. Dlatego lepiej skupić się na utrzymaniu w I lidze niż o pierwszej czwórce. A będzie ciężko.
    Pozdrawiam

  37. Powrót do góry    #82
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,520
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 317 w 167 postach

    PROPONUJE

    No niewiwim czy to by bylo takie swietne wyjscie.Po 1 zgadzam sie ze w obecnym skladzie jestesmy w stanie walczyc w 1 lidze a zwlaszcza gdyby trumnski,dera i jeleniewski dostali porzadny sprzet.Pierwszy z nich jest swietny techniecznie no ale ma braki w sprzecie gdyby mial sprzet taki jak np stefani to napewno robil by kolo 13 punktow 2 sprzet no slabiusienki ale swoja walecznoscia rozgrzewal wszystkich lubelskich kibicow i mysle ze wlasnie dera jest z naszych zuzlowcow najbardziej lubiany.Nastepnie jeleniewski no coz talent ale trzeba przyznac ze bardzo zmarnowany ale mysle ze to wlasnie on z calego lubelskiego obecnego teamu nejlepiej poradzi sobie w 1 lidze a co do wzmocnien moi faworyci to:brhel,szmid,winiarz,drabik ale jak wiadomo ma byc 2 seniorow i jeden obcokrajowiec ale stawial bym na :winiarza,drabika i brhela.
    Z Twojej wypowiedzi rozumiem, że zgadzasz się ze mną w 99,9%. To po co pierwsze zdanie"...No niewiwim czy to by bylo takie swietne wyjscie...".

    A może jak już tak na maxa to:
    1.Protasiewicz
    2.Winiarz
    3.M.Karlsson
    4.B.Pedersen\Zorro
    5.Ułamek\Dera
    6.Jeleniewski
    7.Szombierski/Słaboń
    R1.J.Gollob
    R2.Knapp
    R3.D.Stachyra
    R4.Trumiński
    R5.Wrona

    P.S., Jak na Maxa to na maxa, tylko ten je--ny KSM i fundusze, hehe.

    No nic, pijany jestem i ...
    Słabo szalejesz
    Mój skład:
    1.T. Gollob
    2.T. Rickardsson
    3.P.Protasiewicz
    4.S. Ułamek
    5.R. Okoniewski
    6.R. Dados
    7.J. Hampel

    I mysle ze jakos sie utrzymacie HAHA

  38. Powrót do góry    #83
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lublin według mnie stać na miejsce w środku tabeli, ale nie będzie tak łatwo. Najpierw trzeba by było się wzmocnić i wtedy można ocenić na co stać Lublinian.

  39. Powrót do góry    #84
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Póki co jest najlepszym żużlowcem na Węgrzech, a różnicę w sprzęcie widać gołym okiem, chyba że ktoś nie chce tego zobaczyć, albo nie umie.
    Zamiast pierwszego zdania w pacierzu wymawiajcie słowa Gela :)
    On mądrze mówi, ale niestety inni mają chyba problemy z prawidłową analizą faktów.

  40. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Póki co jest najlepszym żużlowcem na Węgrzech, a różnicę w sprzęcie widać gołym okiem, chyba że ktoś nie chce tego zobaczyć, albo nie umie.
    Zamiast pierwszego zdania w pacierzu wymawiajcie słowa Gela :)
    On mądrze mówi, ale niestety inni mają chyba problemy z prawidłową analizą faktów.
    Jak to nalezy rozumieć???

  41. Powrót do góry    #86
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po prostu w znacznej większości zgadzam się z twoim zdaniem i jednocześnie podziwiam cię za cierpliwość w uczestniczeniu w tej dyskusji :)

  42. Powrót do góry    #87
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba wiekszosc zapomniala o tym watku :)) znamy juz sklad naszej druzyny ,mysle ze stac nasz zespol na zajecie miejsca w 1-4 ;))

    Pozdrawiam:D:D:D

  43. Powrót do góry    #88
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    d

    z ta polityka mysleniem i dzialanie wladz miasta i klubu nalezy nam sie liga regionalna.jeszcze raz podkresle to wyraznie w klubie mi miescie rzadza same styropiany i betony bez ambicji i rozumy i wyczucia spraw sportu

  44. Powrót do góry    #89
    Początkujący
    Dołączył
    02-05-2002
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak tak sie czyta co wypisywaliscie na ten temat w pazdzierniku to sporo sie sprawdzilo, szczegolnie jesli chodzi o przewidywane transfery...(Knapp, Piszcz)
    Tak wiec glosy tych, ktorzy wtedy skazywali nas na spadek okazaly sie troche na wyrost...


  45. Powrót do góry    #90
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2003
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jest dobrze

    Nic nie na siłe. Pierwsza 4 jest realna . Nie wolno tylko zepsuć dobrej atmosfery jaka zaczela sie robić wokoł żużla w Lublinie i nie dopuscić dawnych betonuw do wladzy.Błedem byloby pchać sie na siłe do ekstraligi.Drużyna powinna sie skonsolidować i dopiero zawalczyć . Przypomnijcie sobie dawniejsze balansowanie . Na 2 lige zespoł był za mocny na 1 lige za słaby. Dopiero ostatni awans przyniosł efekty.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •