Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 7891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 405 z 452

Wątek: Skład GKS Wybrzeże na sezon 2003

  1. Powrót do góry    #361
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sorki, że się chłopaki wam łąduję w wątek :)


    kibicsks

    Jak to mozliwe, ze klub ktory niedawno mial w skladzie Cegle,Ricardsona moze nie wystartowac w tegorocznych rozgrywkach? Glosno sie mowi ze RKM juz dziesiec lat puka do bram E-ligi, a ja wam powiem ze wole RKM-w pierwszej lidze ale bez dlugow. Zycze powodzenia i utrzymania sie w E-lidze, moze za rok sie spotkamy!!!!!
    Rkm jest bez dlugow? Smieszysz mnie!!!
    Tak się składa, że RKM (wole ROW :)) jest bez długów, do końca roku zarząd dzięki pozyskaniu sponsorów miał spłaciś długi i z tego co mi wiadomo to tak uczynił. Poza tym nie wiem czy wiesz ale Gniezno miało zapłacić Rybnikowi do końca roku 30 tys, zł za walkower. Jeżeli tego nie zrobili nie mogą zacząć sezonu transferowego.



    Wybrzeżefanatic
    Następnym razem dam znać jak się pojawi taki topic o najfajniejszym :):)


    Fatalnie się czyta takie posty jak wasze, Chodzi mi o to zadłużenie i wogóle. Nie wiem jak to będzie, mam nadzieję, że spoko. Poza tym nie poddawajcie się i nie piszcie takich rzeczy żeby zmienić nazwę i wystartować od II-ligi. Przecież chyba nie po to była walka w barażach aby teraz odpuszczać. Mam nadzieję, że się to ułoży jakoś.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  2. Powrót do góry    #362
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fatalnie się czyta takie posty jak wasze, Chodzi mi o to zadłużenie i wogóle. Nie wiem jak to będzie, mam nadzieję, że spoko. Poza tym nie poddawajcie się i nie piszcie takich rzeczy żeby zmienić nazwę i wystartować od II-ligi. Przecież chyba nie po to była walka w barażach aby teraz odpuszczać. Mam nadzieję, że się to ułoży jakoś.
    pozdrawiam
    A kto powiedzial ze chce odpuscic ???

    Nikt chyba niechce zeby nasz kochany klub startowal pod inna nazwa musi zostac GKS WYBRZEZE GDANSK bo bezsensu jest zeby klub z takimi tradycjami zmienil nazwe i tymsamy przestal istniec !!!

    Natomiast Marek Cieślewicz gdyby miał trochę w głowie mógłby być jednym z lepszych polskich juniorów (jeśli nie najlepszy) ale cóż ...
    Tak naprawdę oba Cielaki maja papiery na naprawdę dobrych zawodników;
    Marek jeszcze bedzie najlepszy jezeli bedzie rozwijal sie w tym tempie bedzie swietnie !!!



    GKS BEDZIE DOBRZE !!! MAM TAKA NADZIEJE !!!


  3. Powrót do góry    #363
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    lepiej 2 sezonu nizej niz ciagnąc to bagno przez reszte lat

    Od dawna jestem za tym abysmy zrezygnowali mimo wszystko z występów w E-lidze i zeby GKS zaczął wszystko jako nowy klub,bez długów bez zobowiązan. Gdyby tylko była odpowiedznia osoba która umiała by tym wszystkim odpowiedznio pokierowac mysle ze za 2 sezony bysmy byli teraz gdzie jestesmy. Zobaczcie jakim klubem było by Wybrzeze bez długów.majewskiego juz nie ma. Mysle ze bysmy przezyli jakos te ciezkie chwile po to abysmy nie musieli sie martwic czy w nastepnym tygonie nasza druzyna bedzie istniała. Ba taki dług jaki jest nie zniknie w ciagu seznou czy dwóch. To jest szyfowa praca. Dlatego lepiej by naprawde było gdybysmy zaczeli wszystko od nowa.W 2 lidze nie są potrzebni mega zawodnicy. Mogli by sie powoli szkolic nasi wychowankowie. Tak wiec same plusy. Tylkoze ktos musi podjąc tą najcieższą decyzję.
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  4. Powrót do góry    #364
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Przypuscmy ze jednak GKS sie wycofa, to kto w ekstralidze ich zastapi? Jesli sie nie myle to chyba Gniezno, tylko co taki zespol zrobi. Dobrze bedzie jak zdobedzie 2 punkty na slabiutkiej Pile, w pozostalych spotkaniach pogromy, chyba nie o to nam chodzi. I moze sie okazac ze decyzja Cegielskiego byla zbyt pochopna, bowiem on stwierdzil ze w glownej mierze wplyw na przyjscie do Wroclawia mialo to ze bedzie sie scigal w ekstaklasie. A wiec to wszystko jest bardzo zagmatwane.
    Pozdrawiam
    Marcin

  5. Powrót do góry    #365
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    a tu juz nie problem GKS

    Przypuscmy ze jednak GKS sie wycofa, to kto w ekstralidze ich zastapi? Jesli sie nie myle to chyba Gniezno, tylko co taki zespol zrobi. Dobrze bedzie jak zdobedzie 2 punkty na slabiutkiej Pile, w pozostalych spotkaniach pogromy, chyba nie o to nam chodzi. I moze sie okazac ze decyzja Cegielskiego byla zbyt pochopna, bowiem on stwierdzil ze w glownej mierze wplyw na przyjscie do Wroclawia mialo to ze bedzie sie scigal w ekstaklasie. A wiec to wszystko jest bardzo zagmatwane.
    To juz niech załatwi GKSŻ.
    Dzisiaj to nawet GKS nie moze zakontraktowac nikogo z zagranicy bo Majewski jeszcze nie zapłacił BSI kasy . WIec co mamy jezdzic w Elidze z z chłopakami po 16-18 lat ???
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  6. Powrót do góry    #366
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czytajac ten watek po prostu chce mi sie plakac :(:(:(

    Draz masz duzo racji mowiac, ze dlug bedzie sie za nami ciagnal .. i to bardzo dlugo i boje sie ze z roku na rok bylby coraz wiekszy.

    Zaleta startu od II ligi jest
    - owszem pozbycie sie dlugow
    - szkolenie mlodziezy ..
    - nazwa.. tylko to jedno nurtuje.
    Skład na 2 lige by sie spokojnie uzbieralo. Chociazby Dera, Olszewski, Korolew...

    ehhh sam jush nie wiem co lepsze.
    pozdroo

  7. Powrót do góry    #367
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Cholera...

    Wiecie co w tym wszystkim jest najgorsze? To, że jestesmy w EKSTRALIDZE! EKSTRALIGOWA drużyna nie ma pieniedzy na utrzymanie.... Tak może być tylko w Polsce....
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  8. Powrót do góry    #368
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach

    Jeszcze rok...

    Myślę, że start od drugiej ligi byłby dobrym rozwiązaniem, ale chyba za rok. W tym roku pomeczyć się jeszcze w E-lidze, a potem nowa nazwa (np. Gkż Wybrzeże Gdańsk ;)). Skład na 2 ligę by się uzbierało na pewno. Nie wiem, ale może i awansik by był:-). Tylko chyba przyjemniej jest oglądać Crumpów, Rickardssonów czy Golobów niż Niemczury, Kujawy itp. Sam już nie wiem za rok powinna być pierwsza liga i tak i tak :D, a może pokonamy Piłe :p

    Pozdr Lukash


  9. Powrót do góry    #369
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    539
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myśle,że powinniśmy wystąpić od 2 ligi,a to z tego względu że nie mamy szans spłacić tak dużo zadłużenia.Długi zamiast maleć będą rosnąć dlatego trzeba będzie wystartować od 2 ligi najlepiej jak najszybciej bo to że klub zlikwidują to dla mnie jest oczywiste.Bardzo bym chciał żeby pozostała nazwa klubu taka jak jest teraz czyli GKS WYBRZEŻE,a nie jakieś TŻ Gdańsk czy coś w tym stylu.

    Pozdrawiam

  10. Powrót do góry    #370
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    po co ??

    Myślę, że start od drugiej ligi byłby dobrym rozwiązaniem, ale chyba za rok. W tym roku pomeczyć się jeszcze w E-lidze, a potem nowa nazwa (np. Gkż Wybrzeże Gdańsk ;)). Skład na 2 ligę by się uzbierało na pewno. Nie wiem, ale może i awansik by był:-). Tylko chyba przyjemniej jest oglądać Crumpów, Rickardssonów czy Golobów niż Niemczury, Kujawy itp. Sam już nie wiem za rok powinna być pierwsza liga i tak i tak :D, a może pokonamy Piłe :p

    Pozdr Lukash
    No ale po co mamy jezdzic jak najmniejszym kosztem aby za rok i tak spasc 2 ligi nizej ?
    CZy jest sens ??
    Przeciez lepiej traz zacząc odbudowywac GKS bez długów i za rok byc juz w 1 lidze. Znalesc porządnego sponsora i jechac dalej.
    A Gollobów i Crumpów to sie jeszcze naoglądamy ale potem jak bedziemy spowrotem w elidze pod nazwą : GKS WYBRZEŻE GDAŃSK !!!!!!!!!!!
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  11. Powrót do góry    #371
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    2 texty

    Ten list trafił do złego adresata. Moje zdanie w tej kwestii nie ma mocy prawnej - odpowiada na pismo Gerarda Sikory z propozycją ratowania żużla w GKS Wybrzeże prezydent Gdańska Paweł Adamowicz. Stefan Chrzanowski nadal czeka na nominacje na kuratora Projekt byłego trenera Wybrzeża Gerarda Sikory zakłada m.in. dzierżawę stadionu żużlowego przez firmę Pawła Miaśkiewicza, która ponosić miałaby koszty organizacji na nim imprez, a także przejąć utrzymanie polskich żużlowców. - Moje zdanie w tej kwestii nie ma znaczenia. Grunt, który należy do skarbu państwa, jest w wieczystej dzierżawie GKS Wybrzeże. Stadion, budynki wszystko to jest własnością klubu. Dlatego decyzje, co się stanie z tymi terenami, może podjąć tylko szef klubu, a na razie sąd nie wyznaczył jeszcze dla niego kuratora - mówi "Gazecie" prezydent Adamowicz. Wniosek o wyznaczenie kuratora dla Wybrzeża trafił z Sądu Rejestrowego do Sądu Rodzinnego i dla Nieletnich. Zgodnie z prawem klub występuje jako zwykła osoba prawna, a dla takiej kuratora wyznacza Sąd Rodzinny. Sędzia, który ma zająć się tą sprawą, wczoraj wrócił dopiero w urlopu i wniosek rozpatrzy najwcześniej dzisiaj. Tymczasem w klubie nie ma nikogo, kto mógłby z mocą prawną podejmować jakiekolwiek decyzje, gdyż po operacji i pobycie w szpitalu rezygnację ze sprawowania stanowiska tymczasowego szefa klubu złożył Kazimierz Dauksza. "Nie umocowany" prawnie Stefan Chrzanowski chce działać, ale ma na razie związane ręce. - Sądzę, że najlepsza jest propozycja braci Terleckich, którzy przedstawili najbardziej realny plan funkcjonowania sekcji żużlowej. Zaprezentowali dokładny kosztorys, wskazali, w którym kierunku szukać sponsorów i samych zawodników - tłumaczy Chrzanowski. Firma Andrzeja i Roberta Terleckich Speedway Star Promotion może także zagwarantować firmę ubezpieczeniową, która za darmo ubezpieczy imprezy i samych zawodników, a także firmę, gotową wykupić transmisje meczów Wybrzeża w gdańskiej telewizji. Relacje ze spotkań żużlowców byłyby magnesem dla dużych firm w tym Rafinerii Gdańskiej. Powrót do Gdańska rozważał Krzysztof Cegielski. Zgodnie z umową czekał jednak tylko do 2 stycznia i w miniony piątek podpisał umowę z Atlasem Wrocław. - Nadal pozostaje jednak kilku zawodników, z którymi można jeszcze podpisywać umowy. Rozmawialiśmy z Samem Ermolenko i Markiem Loramem. Ten drugi do 15 stycznia czeka na decyzje Polonii Bydgoszcz. On, podobnie jak inny wolny żużlowiec Rafał Dobrucki, ma także propozycje z Unii Leszno, na podjęcie kroków nie ma więc zbyt wiele czasu - mówi Robert Terlecki. W Gdańsku dalej startować chce Stefan Andersson, który kuszony jest także przez Start Gniezno. 50 tysięcy złotych klubowi z Gniezna musi zapłacić Wybrzeże, jeśli chce, aby dalej w Gdańsku jeździł Marek Cieślewicz. Ważną umowę ma jego brat Tomasz. Na liście transferowej z podstawowych zawodników znaleźli się Tomasz Piszcz i Krzysztof Pecyna. Piszcz, który zabrał z Gdańska cały swój sprzęt, dostępny jest za darmo. Być może da się namówić byłemu trenerowi Wybrzeża Lechowi Kędziorze na starty w reaktywowanej drużynie z Grudziądza. Pecyna kosztuje 150 tysięcy złotych. - Mam konkretną propozycje z Polonii Piła, ale jestem także po rozmowach z panem Chrzanowskim i braćmi Terleckimi i gdybym miał wybierać, bez wahania postawiłbym na Wybrzeże - powiedział Pecyna. ..."
    Nieoficjalna wypowiedz Trenera Łosia na stronie www.speedway.gda.pl z tym ze nie mozna powiedziec czy to naprawde trener czy osoba podszywająca sie pod niego :
    Wiatm wszystkich kibiców!!! Jednak GKS Wybrzeze Gdansk zacznie ten sezon od 2 ligi!!! Mam do dyspozycji nastepujacych zawodnikow i na nich bede opierał sklad na przyszly sezon. W tej chwili nie moze byc mowy o kontraktowaniu zawodnikow zagranicznych poniewaz GKS zalega BSI prawi 70tys dolarów. Zawodnicy; Dera, T,Cieslewicz, Fajfer, Załuski lub Wozniak, Fedeczko i Wielemborek prawdopodobnie treningi zacznie Jaroslaw Olszewski ktory rowniez bedzie brany pod uwage. Raczej bez szans na start ma T.Piszcz ktory ma zamiar wrocic do Lublina. Krzysiem Pecyną interesują sie kluby extraligowe. Co sie tyczy Marka Cieslewicza to robimy wszystko zeby zatrzymac tego zawodnika w klubie, ale potrzeba na to 50 tys złotych tyle trzeba zaplacic do Gniezna za transfer definytywny. Chicalem na koniec zyczyc kibicom wszytskiego najlepszego w nowym roku w wierze ze juz za rok gdanskie Wybrzeze bedzie jezdzic w 1 lidze. Pozdrowienia Romuald Łoś
    Ale fajnie by było miec taki skła no nie ?? Stare dobre czasy :P:P:P
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  12. Powrót do góry    #372
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    " ja też bym wolał wystartować od 2 ligi z czystym kontem, ale nie pod inną nazwą "


    Kurcze.. w trakcie dzisiejszej rozmowy z Bosmanem na gg uswiadomiłem sobie ile znaczy dla mnie "GKS"...
    Mam nadzieje, że w Gdańsku idąc jeszcze kiedyś bede szedl na GKS i tylko na GKS. Jesli chodzi o nasza sytuacje to jestem załamany i od razu robi mi sie słabo, gdy mysle o tym. Żużel to jedna z najwazniejszych rzeczy w moim zyciu... Walka o utrzymanie, podpisy pod petycjami, zbiorki pieniedzy, doping... po cholere to było?? :(
    Nie mamy teraz nic.... Opcja startu w 2 lidze nie bardzo mnie cieszy, ale lepsze to niż nic.. (oczywiscie jesli to bedzie GKS bo na żadne Gie Ka Żety to ja chodził nie bede).
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  13. Powrót do góry    #373
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,788
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    [quote]Mam nadzieje, że w Gdańsku idąc jeszcze kiedyś bede szedl na GKS i tylko na GKS. [quote]

    GKS - może być Gdańskie Kółko Speedweyowe? :-)
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  14. Powrót do góry    #374
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach

    Nazwa

    Jeśli o mnie chodzi to jeśli miałoby to pomóc to i nasz klub mógłby być i "Czerwoni Gdańsk". Ja nie ważne jak będzie się klub nazywał będe chodził na GKS, skandował GKS, żył GieKaeSem. Przywiązany jestem do nazwy, ale jakl był Lotos nikt nie krzyczał LOTOS!! Po paru latach i tak zmienimy nazwe na GKS. Co nas kibiców obchodzi, że formalnie klub jest GKŻ ten klub dla pozostanie naszym kochanym GKS WYBRZEŻE GDAŃSK

  15. Powrót do góry    #375
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A czy byś chodził na mecze gdyby drużyna nazywała się np.Stomil ,Durex czy inne kondony.Ja czuje przywiązanie to tych barw i nazwy klubu i nie wyobrażam sobie innej.Chodzę na żużel od 15 lat i dla mnie liczy się tylko Wybrzeże.
    Nie wiem czy zespół może wystartować w 2 lidze bo chyba już upłynął termin zgłoszeń.Najgorsze jest to ,że może zabraknąć ryku motorów nad Motławą jeżeli dalej każdy będzie się wymądrzał zamiast coś robić.
    Nie dziwcie się żużlowcom,że odchodzą.Za co oni mają żyć?!Nie wieszajcie na nich psów...
    Prawdziwe Wybrzeże to kibice,którzy są z Gks-em na dobre i na złe.Zobaczymy ilu nas zostanie.
    Nie chcę być złym prorokiem ale nie sądzę,że stanie się cud podobny do zeszłorocznego i może nas zabraknąć w szeregach ekstraligi.
    Jednak wbrew propozycjom niektórych forumowiczów napewno nie zamierzam jeździć na żużel do Torunia......


    Szczególne pozdrowienia dla WybrzeżeFanatica!

  16. Powrót do góry    #376
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Szybko odpowiem Lu-Kashowi:

    Na inne posty postaram sie odpowiedziec jak sie wyspie :P.

    A jak sądzisz? Po co jacys ludzie zakładali kilkadziesiąt lat temu kluby o okreslonych nazwach? Czemu są "Lechia" czy "Wybrzeże" (przykład tylko z własnego podwórka)?
    Po to, by przychodził jakis frajer ze słoma w butach z pieniędzmi z buraków cukrowych, wykładał pieniądze, a za rok juz go nie będzie? (przykład bez konkretnego podwórka:P)

    Zobacz jak to jest za granicą. Kupa DUŻYCH firm daje DUŻĄ kasę nie tylko na DUŻE kluby i nikt nie żąda zmian nazw.
    To jest różnica między EUROPĄ a europą...

    Dziękuję wszystkim za pozdrowienia - nawzajem.

  17. Powrót do góry    #377
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fakt, że brzmi to idiotycznie gdy słyszy się, że gra Old Spice z Blachami.....
    Jakoś w Unii tak nie jest - Real to Real, a Inter to Inter.
    Pozdr.

  18. Powrót do góry    #378
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    GKS bedzie sie nazywal GKS i wystartuje w E-lidze.trzeba byc dobrej mysli.

  19. Powrót do góry    #379
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    biardyk...

    Popieram w 100% Trzeba byc dobrej myśli.
    Ludzie wykarzcie troche optymizmu...

  20. Powrót do góry    #380
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    A jak sądzisz? Po co jacys ludzie zakładali kilkadziesiąt lat temu kluby o okreslonych nazwach? Czemu są "Lechia" czy "Wybrzeże" (przykład tylko z własnego podwórka)?
    Po to, by przychodził jakis frajer ze słoma w butach z pieniędzmi z buraków cukrowych, wykładał pieniądze, a za rok juz go nie będzie? (przykład bez konkretnego podwórka)

    Zobacz jak to jest za granicą. Kupa DUŻYCH firm daje DUŻĄ kasę nie tylko na DUŻE kluby i nikt nie żąda zmian nazw.
    To jest różnica między EUROPĄ a europą...
    Nie chodzi tutaj o reklamę, ale o spłatę długów :P. Przykład Lechji nie jest doskonałym przykładem, bo Lechia ie nazywa się BKS (niestety), ale OSP( Ośrodek Szkolenie Piłkarskiego). Niestety, uświadomił mnie Piekarz, że czas zgłoszeń do 2 ligi minął! Chyba nie ma tutaj osoby, która chciałaby, zby nie było żużla w Gdańsku. Ja zdaję sobie sprawę z tego, że najlepiej by było, gdyby wróciła rafineria, zostawiła, nazwę, plastrony itd. Taka szansa jest minimalna 0%! Nie wyobrażam sobie Gdańska bez żużla...

  21. Powrót do góry    #381
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lu-kash
    Bawiły mnie twoje posty ale common daj już spokój.Piszesz takie farmazony że aż strach. Moja babcia tak nie płacze i nie biadoli bez sensu jak ty.
    Odpuść sobie a najlepiej zmień nicka i zacznij jeszcze raz na tym forum ale na Boga pisz coś mądrego i sensownego

  22. Powrót do góry    #382
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    lu-kash
    zejdz na ziemie i stapaj twardo po ziemi.pozdrawiam

  23. Powrót do góry    #383
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach

    Za Przeglądem Żużlowym

    Coraz głośniej mówi się i pisze o zainteresowaniu żużlowcami Wybrzeża, działaczy innych polskich klubów. Tomasza Piszcza, który mieszka w Lublinie kusi miejscowe Towarzystwo Żużlowe, beniaminek pierwszej ligi. „Piszczyka” wraz z Krzysztofem Pecyną widzi w zespole trener pilskiej Polonii, Czesław Czernicki.

    - „Nie będę czekał w nieskończoność” - mówi Piszcz. – „Muszę spłacać długi, stąd nie chcę zostać na lodzie”.”

    - „Poczekam jeszcze na przebieg wydarzeń w Gdańsku” - stwierdza z kolei Pecyna. – „Przede wszystkim Wybrzeże. Dopiero później inne drużyny”.

    Marka Cieślewicza, za którego trzeba zapłacić 50 tys. zł., chętnie zatrzymaliby włodarze pierwszoligowego Startu Gniezno. Na decyzję z Gdańska cały czas czeka Stefan Andersson. Szwed dalej chciałby startować w Wybrzeżu.
    To jest artykuł pana Polnego, więc dla niektórych (pozdro Lloyd ;)) to bez wartościowy śmieć :P, którego nie powiniennem przytaczać:D, Ale to zrobiłem, bo może jednak zatrzymamy zeszłoroczny skład :)

  24. Powrót do góry    #384
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Lu-kash

    masz racje,artykuly pana Polnego to nic innego jak zwykle smiecie.on tylko podnosi atmosfere wokol klubu.jak pamietam to nie napisal zadnego pozadnego artykulu na temat GKS-u.w piatek bedzie znany kurator i wtedy wszystko sie wyjasni.pozdrawiam wszystkich.

  25. Powrót do góry    #385
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Lu-kash

    masz racje,artykuly pana Polnego to nic innego jak zwykle smiecie.on tylko podnosi atmosfere wokol klubu.jak pamietam to nie napisal zadnego pozadnego artykulu na temat GKS-u.w piatek bedzie znany kurator i wtedy wszystko sie wyjasni.pozdrawiam wszystkich.

  26. Powrót do góry    #386
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach

    Za Przeglądem Żużlowym


    Wybrzeże Gdańsk ma kuratora. Funkcję tę pełnić będzie Stefan Chrzanowski, który został wytypowany przez członków walnego zgromadzenia.
    - Sąd Rodzinny w Gdańsku wyznaczył kuratora dla Wybrzeża. Zgodnie z sugestią prezydenta Pawła Adamowicza został nim pan Stefan Chrzanowski, który będzie upoważniony do reprezentowania stowarzyszenia - powiedziała nam Hanna Langa-Bieszki, rzecznik prasowy sądu okręgowego w Gdańsku. ,
    - W ciągu dwóch tygodni decyzja musi się uprawomocnić. Mogę zacząć już działać, ale jeszcze nie mam upoważnień do podpisywania jakichkolwiek dokumentów - mówi Stefan Chrzanowski
    Nie wiem czy słusznie, ale mam prośbę o nizakładanie nowych temetów o GKS. Tylko o wpisywanie się w tym!

  27. Powrót do góry    #387
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    GKS WYBRZEZE

    no i mamy kuratora.jednak doszlo wedlug mnie do skandalu,pan Majewski domaga sie od klubu zwrotu 620 tysiecy zloty.pan chrzanowski powiedzial:cytuje"To jets skandal!tak zachowuje sie czlowiek ktory doprowadzil ten klub do ruiny.panu Majewskiemy nie zalezy na uratowaniu klubu,a na jego upadlosci.Gdyby pan Majewski nadal byl prezydentem,to WYBRZEZEA juz by nie bylo."zgadzam sie w 100% z panem Chrzanowskim.pozdrawiam wszystkich kibicow z gdanska,i dozobaczenia w kwietniu na zuzlu,zobaczycie ze bedzie wszystko dobrze.

  28. Powrót do góry    #388
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    mAjewski człowiek kłamliwy jak mało kto

    JEgo obecne zachowanie jest ponizej krytyki. Przez tyle lat obłowił sie taka kasą ze te 600 tyś. to pewnie dla niego nie za duzo. Ale nie człowiek który powtarzał ze zalezy mu tylko na dobru klubu teraz stara sie go do konca rozwalic. CZłowiek ten własnie pokazuje całego prawdziwego siebie.
    Nie dosc ze sytuacja GKS jest spowodowana jego nieudolnymi rządami to jeszcze chce zgasic jako pierwszy swiatełko w tunel na jakiekolwiek zakonczenie problemu. Marze o tym zeby sąd znalazł jakies dowody na jego przekrety i go udupił w pierdlu na wiele długich lat !!!
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  29. Powrót do góry    #389
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Realnie patrząc:
    1.Pecyna
    2.Piszcz
    3.T.Cieślewicz
    4.Andersson
    5.Gustafsson
    6.M.Cieślewicz
    7.Giżycki

  30. Powrót do góry    #390
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Realnie patrząc:
    1.Pecyna
    2.Piszcz
    3.T.Cieślewicz
    4.Andersson
    5.Gustafsson
    6.M.Cieślewicz
    7.Giżycki
    Realnie patrzac to ja widze :
    M. Dera
    A. Korolew (?)
    T. Cieślewicz (?)
    J. Olszewski (?)
    A. Fajfer (?)
    Wielomborek
    Fedeczko
    Miaśkiewicz

  31. Powrót do góry    #391
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Korolew będzie raczej w Łodzi a Dera w Lublinie.
    Ciekawe tylko co z Olszakiem?

  32. Powrót do góry    #392
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Realnie patrzac to chlopaki badzcie dobrej mysli.ja caly czas wieze ze bedziemy lepsi od Pily i Leszna.

  33. Powrót do góry    #393
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach

    Raczej wątpie...

    Od Piły to może lepsi będziemy, ale do Leszna to nam jeszcze troszkę brakuje! L.Dryml i Adams to jedna z najlepszych par obcokrajowców. Kasprzak jest jednak lepszy od Marka Cieślewicza, którego transfer do naszego klubu stoi pod dużym znakiem zapytanie. Tak mnie wszyscty bluzgali jak napisałem, że nasz skład to będzie Miaśkiewicz i spółka... Co do Majewskiego to on rzeczywiście brał kredyty na Wybrzeże po swoim nazwiskiem, choć to było tak dawno, że pewnie już sobie je sam spłacił ze sporym procentem :(

  34. Powrót do góry    #394
    Stały bywalec Awatar Seth
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    549
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lubie ten Gdansk bo wyjazd do was yo przy okazji fajna wycieczka casami nawet 2-3 dniowa ,wiec zycze wam aby wasz boj o urzymanie zakonczyl sie sukcesem.
    Jezeli jednak chcielibyscie byc przed Unia to znaczy ze bedziecie z nami w I - czworce.
    Co do skladu to ja planowalbym taki sklad ktory nie generowalby kolejnych koszyow zwiazanych z wypozyczeniami, bo za Korolewa ,Olszewskiego, Cieslewicza trzeba zaplacic.
    Moze wiec jednak Wozniak,Dera,Zaluski ...
    W tej sytuacji Pila ni da wam przeciez Olszaka

  35. Powrót do góry    #395
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    oby wszystko poszło przynajmniej zadowalająco

    Żebyśmy nie mieli gorszego składu niż rok temu będę szczęśliwy, żebyśmy wystartowali, proszę....

  36. Powrót do góry    #396
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Żebyśmy nie mieli gorszego składu niż rok temu będę szczęśliwy, żebyśmy wystartowali, proszę....
    Oby tak było... ja też będę wtedy szczęśliwy:)

  37. Powrót do góry    #397
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JEgo obecne zachowanie jest ponizej krytyki. Przez tyle lat obłowił sie taka kasą ze te 600 tyś. to pewnie dla niego nie za duzo. Ale nie człowiek który powtarzał ze zalezy mu tylko na dobru klubu teraz stara sie go do konca rozwalic. CZłowiek ten własnie pokazuje całego prawdziwego siebie.
    Nie dosc ze sytuacja GKS jest spowodowana jego nieudolnymi rządami to jeszcze chce zgasic jako pierwszy swiatełko w tunel na jakiekolwiek zakonczenie problemu. Marze o tym zeby sąd znalazł jakies dowody na jego przekrety i go udupił w pierdlu na wiele długich lat !!!
    Troche sie wam dziwie (choc chyba nie powinienem)...Pamietam jak pare lat temu, gdy powstala nowa sila w polskim speedwayu - LOTOS WYBRZEZE - to na meczu w Gnieznie, gdy kibice Startu zaczeli wyzywac p.H.M. od zlodzieja itp. to gdanscy kibice ( w sektorze obok; "w klatce" ) z wielka agresja byli gotowi na wszystko by nas ukarac za tak ochydne slowa kierowane przez nas pod adresem waszego zuzlowego prezydenta...

    A teraz?

  38. Powrót do góry    #398
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ... sytuacja sie zmieniła bo ...

    JEgo obecne zachowanie jest ponizej krytyki. Przez tyle lat obłowił sie taka kasą ze te 600 tyś. to pewnie dla niego nie za duzo. Ale nie człowiek który powtarzał ze zalezy mu tylko na dobru klubu teraz stara sie go do konca rozwalic. CZłowiek ten własnie pokazuje całego prawdziwego siebie.
    Nie dosc ze sytuacja GKS jest spowodowana jego nieudolnymi rządami to jeszcze chce zgasic jako pierwszy swiatełko w tunel na jakiekolwiek zakonczenie problemu. Marze o tym zeby sąd znalazł jakies dowody na jego przekrety i go udupił w pierdlu na wiele długich lat !!!
    Troche sie wam dziwie (choc chyba nie powinienem)...Pamietam jak pare lat temu, gdy powstala nowa sila w polskim speedwayu - LOTOS WYBRZEZE - to na meczu w Gnieznie, gdy kibice Startu zaczeli wyzywac p.H.M. od zlodzieja itp. to gdanscy kibice ( w sektorze obok; "w klatce" ) z wielka agresja byli gotowi na wszystko by nas ukarac za tak ochydne slowa kierowane przez nas pod adresem waszego zuzlowego prezydenta...

    A teraz?
    nikt wtedy nie wiedział co robi Majewski. Myślisz ze gdyby kibice wiedzieli jaką przyszłość nam on zafunduje to czy by go bronili ??
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  39. Powrót do góry    #399
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Troche sie wam dziwie (choc chyba nie powinienem)...Pamietam jak pare lat temu, gdy powstala nowa sila w polskim speedwayu - LOTOS WYBRZEZE - to na meczu w Gnieznie, gdy kibice Startu zaczeli wyzywac p.H.M. od zlodzieja itp. to gdanscy kibice ( w sektorze obok; "w klatce" ) z wielka agresja byli gotowi na wszystko by nas ukarac za tak ochydne slowa kierowane przez nas pod adresem waszego zuzlowego prezydenta...

    A teraz?
    Kolego wiele sie zmienilo. Wtedy mielismy dla tego czlowieka szacunek. Zrobil dla nas bardzo wiele, ale pozniej wszystko zniszczyl.

  40. Powrót do góry    #400
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zgadza sie kiedys mielismy zaufanie do pana majewskiego.jednak to co on zrobil z klubem przechodzi wszystko.mam nadzieje ze wystartujemy w E-lidze.teraz wszystko w rekach pana Chrzanowskiego.

  41. Powrót do góry    #401
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tylko dlaczego my na Starcie juz wtedy wiedzielismy jakim on jest czlowiekiem? Przeciez nikt tak od zaraz nie moze budowac potegi zuzlowej jak p.H.M.! Skad kasa? Kiedys musiala sie skonczyc. Troche mi was zal i wydaje mi sie, ze lepiej dla was byloby przegrac te baraze z nami... Mniejsze koszty i budowanie zespolu od poczatku byloby latwiejsze. Teraz jestescie tak jak Gorzow przed poprzednim sezonem. Nic was nie zatrzyma w ekstra...

  42. Powrót do góry    #402
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Troche mi was zal i wydaje mi sie, ze lepiej dla was byloby przegrac te baraze z nami... Mniejsze koszty i budowanie zespolu od poczatku byloby latwiejsze. Teraz jestescie tak jak Gorzow przed poprzednim sezonem. Nic was nie zatrzyma w ekstra...
    Tak?! oile pamietam a z pamiecia jeszcze dobrze... to w zeszlym sezonie tez my mielismy poleciec z Ekstra?
    a co Wygralismy baraze z druzyna pelna "Gwiazd" ktora mowiliscie ze jest Start! i niezdziwie sie jak bedzie tak samo... znowu baraze :) albo i lepiej :) ale najpierw sklad...

    To co za rok znowu baraze i powtorka z przed roku?
    Nie nie teraz wygramy i wyjazd Cegielki juz niema...

  43. Powrót do góry    #403
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no i zaczelo sie.mam potwierdzona informacje ze Tomek Piszcz podpisal kontrakt w lublinie,kto nastepny odejdzie z gdanska?mysle ze na tym sie skonczy,w kazdym badz razie chcial bym bardzo zeby reszta zostala.

  44. Powrót do góry    #404
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    za przegladzuzlowy.pl

    Ostatnio w internecie pojawiła się informacja, że Tomasz Piszcz i Dariusz Śledź są już zawodnikami TŻ Lublin. Jak się okazuje, nie jest ona prawdziwa. - "Rozmawiamy z wieloma zawodnikami, w tym także z wymienioną dwójką, ale nie jest prawdą jakoby podpisali kontrakty w Lublinie. Nie potrafię na razie powiedzieć, czy będą u nas startowali" - skomentował tę informację dyrektor TŻ Lublin Jarosław Siwek.

    POZDRO
    yAku

  45. Powrót do góry    #405
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    GKS WYBRZEZE>Rozmowy z zawodnikami i sponsorami trwaja

    za DZIENNIKIEM BALTYCKIM


    Pierwsze dni dzialalnosci Stefana Chrzanowskiego jako kuratora GKS WYBRZEZE nie przyniosly wielkich nowinek.Bo tez nie mogly.Rozmowy sa w toku,a na ich zakonczenie przyjdzie jeszcze troche poczekac.Pewnie okolo tygodnia,bo druzyna zuzlowa nie ma zbyt wiele czasu.
    -Sa dwie grupy ludzi.Jedni rozmawiaja z zawodnikami.Zarowno tymi,ktorzy jezdzili w Gdansku,jak i nowymi.Druga grupa prowadzi dyskusje ze sponsorami.Na efekty trzeba jeszcze poczekac-mowi Chrzanowski.
    nowy wlodarz klubu nie chce ujawnic nazwisk zawodnikow.
    -prosze mnie z,e nie zrozumiec,ale nie chce wychodzic przed szereg.Z niektorymi zawodnikami rozmowy jeszcze sie nie zaczely.jak bedziemy dogadani,to podamy nazwiska.jesli chodzi o zawodnikow zagranicznych,to rozmawiamy ze znanymi zuzlowcami.W tym sezonie musimy przetrwac.nie ma co liczyc na cuda.Chcielibysmy stworzyc taki zespol ktory zagwarantuje nam 5-6 miejsce w lidze-zdradza kurator.
    Rozmowy z zawodnikami to jedno.Trzeba pozyskac jeszcze sponsorow i ulozyc sie z wierzycielami.
    -Sa chetni do pomocy klubowi.jednak podejmujac sie tego zadania nie zdawalem sobie sprawy z wagi problemu.prubujemy ratowac klub<ale nic nie moge obiecac.Wybrzrze to nie tylko zuzel.Sa judocy.pilkarze reczni.jestem gotowy podpisac kontrakt z samym disblem,zeby uratowac klub.chcialbym znalezc od jednego do trzech duzych sopnsorow oraz 20-30 mniejszych firm w Trojmiescie,ktore dadza nam miesiecznie po 2 tysiace zlotych.wskali roku daloby to pokazna sumke.A jeszcze w najblizszym czasie czeka mnie rozmowa z prezydentem Pawlem Adamowiczem,do ktorego tez zwrocilem sie z prosba o pomoc.Kiedy znajda sie pieniadze na biezaca dzialalnosc,rozpoczne rozmowy ugodowe z wierzycielami-konczy Chrzanowski.


    Odrazu napisze ze autorem tego tekstu nie jest pan Polny Tylko Pawel Stankiewicz.

    moze wreszcie cos sie ruszylo w naszym klubie?Mam nadzieje ze do konca stycznia poznamy sklad druzyny zuzlowej.pozdrawiam wszystkich.

Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 7891011 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •