Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 452

Wątek: Skład GKS Wybrzeże na sezon 2003

  1. Powrót do góry    #181
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Osama
    oczywiście, że na walne zebranie może wejść każdy kto tylko chce; tylko przy wejściu musi podać hasło. Powiem Ci w tajemnicy, że na to zebranie hasło brzmi następująco:
    "Żyrafy wchodzą do szafy". Mam jednak prośbę abyś go nie zdradził nikomu.
    rotfl :P

  2. Powrót do góry    #182
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A odzew brzmi:
    "Pawiany wchodzą na ściany".

  3. Powrót do góry    #183
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Polecam dzisiejsza lekture w gazecie wyborczej.Hm brzmi calkiem niezle ale czy to nastepna kaczka...czas pokaze

  4. Powrót do góry    #184
    Użytkownik
    Dołączył
    15-11-2002
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    GKS

    Słyszałem w tamten czwartek spotkał sie zarząd Majewski,Formela,Łoś,Łos zapewniał ze bedą zmocnienia (Formela obiecał)We wtorek jak sie okazało Formela wysłał list w krórym pisze ,ze sie niespotkał z Łosiem ani nic nieobiecywał tzn:za Łos sciemniał .WIEC Z KIM SIE SPOTKAŁ

    ZNACIE JAKIES SZCZEGÓŁY TEGO ZAJSCIA!!!!

  5. Powrót do góry    #185
    Użytkownik Awatar killus
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    Stoczniowiec
    Ja wcale nie twierdze ze Ułamek bedzie na 100% w Lesznie. Jak byc uwaznie czytal to tylko chce aby Seba zostal, przeciez byl on liderem bykow:))) Moze podmienimy Cegle na Ulamka:)))
    pozdroofka

  6. Powrót do góry    #186
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    tomigks

    Polecam dzisiejsza lekture w gazecie wyborczej.Hm brzmi calkiem niezle ale czy to nastepna kaczka...czas pokaze
    A mógł bys dac ten artykuł tutaj albo gdzie go znalesc w necie?
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  7. Powrót do góry    #187
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Masz troche niewiem czy cale na www.motor.lublin.pl tam jest w tym temcie o Crumpie i zjedz na dol i chyba znajdziesz :)

  8. Powrót do góry    #188
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Masz troche niewiem czy cale na www.motor.lublin.pl tam jest w tym temcie o Crumpie i zjedz na dol i chyba znajdziesz :)

  9. Powrót do góry    #189
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W tym temacie nie było jush postów od godziny 08:25 dnia 21-11-2002 o ukochanej naszej drużynie piszcie co wiecie, najmniejsze info mile widziane, ja niestety nie moge sie pochwalic jakimi kolwiek newsami :( dlatego licze na Was bo w Gdańskiej prasie są głównie informacje od "redaktora" Polnego z DB które mają na celu tylko i wyłącznie popsucie atmosfery w drużynie i staram sie ich nie czytać jak widze podpis w/w pana pod artykułem, także piszcie ...

    POZRDO

  10. Powrót do góry    #190
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DRAZ

    O dziwo tego w necie nie ma:(a o ile pamietam ten artykól byl w dodatku trojmiasto z dnia 21.11.br

  11. Powrót do góry    #191
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DRAZ

    Zobacz w watku "Rozmowy w Wybrzezu" tam Gonzo przytacza wiadomosc o ktora mi chodzi.Pozdrowionka

  12. Powrót do góry    #192
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten artykuł jest w http://gdansk.naszemiasto.pl/sport/227332.html
    Pozdr.

  13. Powrót do góry    #193
    Użytkownik
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Skład

    Moim zdaniem w takiej sytuacji jakiej jest GKS to dobrze jak przyjdzie cegła i crump nic wiecej nie potrzeba raczej nie zmiesci sie piszcz. Reszta powinna dostac sprzet i powinno wystarczyć na 3-4 miejsce w lidze.

  14. Powrót do góry    #194
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    539
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do Cegły ja go nie chce widzieć w GKS.
    Wole Protasiewicza albo Ułamka.
    Cegła przed sezonem bluzgał na cały GKS a teraz chce wrócić??
    Mam nadzieje że już go nigdy nie zobacze w plastronie Wybrzeża!!!!!!!!!

  15. Powrót do góry    #195
    Użytkownik
    Dołączył
    15-11-2002
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cegła to **** mam nadzieje ze juz niebedzie jezdził w Gdańsku.Ale każdy tak mówi ale jak zacznie u nas jeżdzić (po 13-15ptk.)wszycy mu wybaczą????

  16. Powrót do góry    #196
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    539
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cegła to **** mam nadzieje ze juz niebedzie jezdził w Gdańsku.Ale każdy tak mówi ale jak zacznie u nas jeżdzić (po 13-15ptk.)wszycy mu wybaczą????
    Będzie zdobywał po te 13-15 punktów,a jak w Wybrzeżu skończy sie kasa to znów wszystkich oleje!!!!!!!!

  17. Powrót do góry    #197
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jesli chodzi o mnie to napewno wolałbym Cegielskiego od Ułamka...
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  18. Powrót do góry    #198
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dziewięciu na listę

    Dziewięciu zawodników Wybrzeża Gdańsk trafi na listę transferową. Najdroższy będzie „nieopierzony” junior, Rafał Wielemborek - 400 tys. zł. Jacek Woźniak ma kosztować 320 tys. zl., Krzysztof Pecyna 300 tys. zł., Paweł Duszyński 200 tys. zł., a Adam Fajfer 70 tys. zł. Tomasz Piszcz, Marek Dera, Wojciech Załuski i Marek Mróz będą do pozyskania bezpłatnie.

    Dwaj ostatni wykupili swoje karty z gdańskiego klubu. Być może prezydent Wybrzeża, Henryk Majewski, zmieni jeszcze sumy transferowe w przypadku Pecyny, Duszyńskiego i Woźniaka. Ten pierwszy podobno zawarł z Majewskim porozumienie, że będzie kosztował 150 tys. zł.
    przegladżużlowy.pl
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  19. Powrót do góry    #199
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    539
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    WYWIAD Z MARKIEM CIEŚLEWICZEM

    - Kibice zastanawiają się czy pozostaniesz w Wybrzeżu?

    - Chciałbym i to bardzo. Moje chęci mogą jednak nie wystarczyć. Wprawdzie na listę transferową trafię za 50 tys. zł, ale nawet tak śmieszna wydawałoby się kwota, może się okazać wygórowana na możliwości Wybrzeża.

    - Rozmawiałeś o tym z prezydentem Wybrzeża, Henrykiem Majewskim?

    - Byłem w Gdańsku tylko na spotkaniu prezydenta z zawodnikami. Nic z tego nie wynikło. Mamy czekać do 3 grudnia, kiedy zaplanowano w klubie walne zgromadzenie. Zapowiadane zmiany mają przyczynić się do poprawy sytuacji. Oby.

    - Podobno do pozostania w Gnieźnie namawia cię prezes honorowy i główny sponsor Startu, Andrzej Grajewski.

    - Nie potwierdzam i nie zaprzeczam. Otrzymałem kilka propozycji, ale najlepiej czułbym się w Gdańsku. Tym bardziej, że kontraktem z Wybrzeżem związany jest jeszcze mój brat Tomek. Poza tym podobnie jak inni koledzy włożyłem sporo wysiłku, aby uratować ekstraligę.

    - Za bułkę z masłem nie będziesz jednak jeździł?

    - Nie, bo to nie ma sensu. Tegoroczny sezon był prawdziwą męczarnią. Czasami brakowało nawet pieniędzy na obiad, o sprzęcie nie wspominając. W przyszłym roku chciałbym otrzymywać regularnie zapłatę za starty. Przede wszystkim dysponować odpowiednim sprzętem.

    - Twoje zdrowie, zwłaszcza ręka, pod koniec sezonu poważnie ucierpiało. Czy wszystko jest już w porządku?

    - Praktycznie tak. Istniała obawa, że płuco nadaje się także do leczenia, ale to były tylko przypuszczenia.

    - Jak spędzasz czas po zakończeniu sezonu?

    - Odpoczywam na całego i czekam na dobre wieści z Gdańska



    www.przegladzuzlowy.pl



  20. Powrót do góry    #200
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sklad w tym wypadku jest bez znaczenia. Wazne jest, aby GKS pozostal w Ekstralidze. Z kim w skladzie nie jest wazne. Wazne jest, aby zawodnicy utozsamiali sie z klubem, byli z nim na dobre i na zle(brak kasy).

  21. Powrót do góry    #201
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Czy ktoś mógłby mi przedstawic stan rzeczy?

    Bardzo długo mnie tu nie było wynikało to nagromadzenia zajęć, mam prośbe czy znajdzie się osoba która mogłaby mi przedstawić stan rzeczy tzn. kto ma kontrakt kto raczej ma a kto napewno odejdzie w Wybrzeżu. Będę bardzo wdzięczny czytam różne opinie a wszystich nie moge przeczytać. Najlepiej jak byłby to "pan" Popo który wie zawsze więcej.

  22. Powrót do góry    #202
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Popo

    Do mnie zadzwonił z klubu Berliński przed 6 rano z prośbą o samochód, aby pojechać po Pecynę mówiąc, że dzwonił właśnie on z informacja o swoim samochodzie (stąd wysunąłem wniosek, że dzwonił przed chwilą, ale nie twierdze ze mam rację, bo dokładnie tego nie wiem, kiedy ten telefon nastąpił). Nie zmienia to mego zdania o tym zawodniku szczególnie na tle różnych informacji.
    Stewal parę może informacji o twoim pupile.
    Zgadzam się ba podpisze się obiema rękoma (jak dam rade to i nogami) pod twoim stwierdzeniem „potrafią się i zachować i pojechać po mistrzowsku”.
    Czy myślisz, że w swoich poprzednich klubach nie miał płacone na bieżąco a odstawiał im takie numery, że nikt go w końcu nie chciał.
    Mam trochę lepszy pogląd w dokumenty klubu (to nie jest samochwalstwo) i mogę stwierdzić, że Tomek był rozliczany praktycznie na bieżąco. Możemy się zastanawiać czy zarabiał dużo, ale jest to sprawa na ile uzgodnili to miedzy sobą, zresztą jak by mu ktoś zaoferował więcej to tam by poszedł, ale nikt takiego zawodnika nie chciał. Wyjaśnię ci jedną rzecz zawodnik pobiera zaliczki a potem rozlicza się z nich, polega to na tym ze wystawia za swoje usługi rachunek a od tego opłaca podatki niestety z Tomeczkiem jest taki problem, że nie chciał wystawić rachunku (trzeba pójść do księgowości i to zrobić a on chodził tylko do kasy) bo nie miał za co opłacić podatku (bo wydał wszystko prędzej).
    Powiem ci o takim zdarzeniu siedzimy w kawiarence klubowej trener ja i Poldek, obok jedzą Cieślewicze, Tomek pobrał kwity z księgowości, jakie wziął zaliczki w tym sezonie na każdym pobraniu przez niego zaliczek jest jego podpis a on twierdzi, że Majewski go oszukuje (wtóruje mu ojciec), bo on ich nie pobierał, pobrał co prawda parę, ale te inne (większość) to on sobie nie przypomina, na moje pytanie, że wszędzie na kwitach jest jego podpis odpowiedział, że możliwe, że chodzi o zeszły sezon (daty mówiły cos innego) na koniec stwierdził, że może daty ktoś poprzestawiał. Stanęło na tym ze miał to wyjaśnić w księgowości następnego dnia z trenerem, (który dodał, że jeśli chodzi o zaliczki to z nim jest tak zawsze) efekt był taki, że nawet nie pofatygował się do chwili obecnej a dalej będzie twierdził ze klub zalega mu z wypłatami.
    Twierdzisz, że „gdy są normalnie opłaceni” ja twierdze ze numer z nimi udał nam się, ponieważ dostali od nas pieniądze na koniec (Poldek pilnował ich ciągle obu) i nie mogli szczególnie Tomek, za co przygotować się odpowiednio do meczu. Marek po tym jak zabrali mu samochód potrzebując pomocy Majoneza też trochę przy temperował swój charakter, jak dostał z powrotem rozwijał go dalej (a jaki był prędzej milutki cukiereczek). Zapominasz, że Tomka należy leczyć (nie chodzi mi o psychikę) z nim będzie coraz gorzej a tu potrzeba zgody na to również i z jego strony a on swojej winy w takim postępowaniu nie widzi i będzie robił to, co robi dalej jak mu starczy na to kasy. Wydaje mi się Stewal, że patrzysz na Tomka na jego możliwości sportowe w chwili obecnej (są bardzo duże) a co mi odpowiesz, jakie one będą jak ci ze stogów dalej będą mu dawać to, co dają a on tego używać. Tu potrzeba zmiany człowieka a nie nastawienia do niego, czy zapomniałeś o fakcie, że nie tak dawno trener zastanawiał się czy wystawi go w składzie i wyjdzie on do prezentacji (czy utrzyma się na nogach), bo był nawalony jak worek (nie od alkoholu) i przez 3- godziny stawiali go na nogi. My naprawdę nie wiemy, jaki jest to człowiek, ale każdy, kto nie chce kłopotów związanych z nim powinien trzymać się od Tomka z daleka.
    Masz naprawde dużo racji, bardzo dużo. Jestem zresztą pewny skoro masz znim kontakt i wiesz jaki to człowiek.
    Nie mniej jednak niemoge tego odrzałować, może jeździć naprawde dobrze, ale czy on chce(Tomek)? Ale co się dziwić to prosty człowiek wkońcu skończył zaledwie podstawówke, więc jego pogląd na świat ogranicza się tylko do pieniędzy ;). Ale jestem za tym żeby jeździł, dobrze by było mnieć zmiennika dla niego co mogłoby w nim wzbudzić chęć rywalizacji.

  23. Powrót do góry    #203
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bez tematu:)

    przepraszam czy stwuel to ten stwuel o ktorym mysle???
    (przepraszam jezeli pomylilem nicki:P)

  24. Powrót do góry    #204
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    159
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ostatnio doszly mnie glosy, ze Stefan Andersson zostanie prawie na pewno w Gdansku. Chcialbym sie dowiedziec czegos wiecej o tym. Wole sie tego dowiedziec z wiarygodnych zrodel sportsboardowych anizeli z plotek.

  25. Powrót do góry    #205
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jutro walne zgromadzenie (godz 12.00) w GKS i okaze sie czy zapowiedzi SLD sie sprawdza bo jak na razie Formela ciagle kombinuje jak sie wycofac ze swoich publicznych zobowiazań.

  26. Powrót do góry    #206
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Jutro walne zgromadzenie (godz 12.00) w GKS i okaze sie czy zapowiedzi SLD sie sprawdza bo jak na razie Formela ciagle kombinuje jak sie wycofac ze swoich publicznych zobowiazań.
    popatrzcie parenaście postów wcześniej jak mówiłem że Formela będzie kręcił .... no i sie niestety sprawdziło... w końcu koleżka Kosteckiego.

  27. Powrót do góry    #207
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W związku z otrzymaną od dyr. Grzegorza Rywelskiego teczką zawierającą zbiór nieuporządkowanych dokumentów dotyczących zobowiązań klubu, uprzejmie informuję, że nie jest to sprawozdanie zarządu GKS Wybrzeże Gdańsk za okres od ostatniego walnego zebrania sprawozdawczo-wyborczego do chwili obecnej. Powyższe materiały mogą stanowić jedynie załączniki do sprawozdania.

    Z przedstawionych dokumentów wynika ogólny chaos finansowy, brak kontroli i nadzoru nad gospodarką finansową stowarzyszenia, a w szczególności zaciąganymi zobowiązaniami. Żaden z przedłożonych dokumentów nie daje podstaw do traktowania go za sprawozdanie ustępującego zarządu, żaden nie jest potwierdzony przez upoważnionych przedstawicieli zarządu i główną księgową.

    Oczekuję w związku z tym, że taki dokument - będący podstawą myślenia o jakiejkolwiek przyszłości klubu, zostanie przedstawiony podczas walnego zgromadzenia członków GKS Wybrzeże Gdańsk.

    Marek Formela

    I teraz to już coraz więcej wskazuje na to że wcale nie będzie tak pięknie jak się zapowiadało...

  28. Powrót do góry    #208
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jutro walne zgromadzenie (godz 12.00) w GKS i okaze sie czy zapowiedzi SLD sie sprawdza bo jak na razie Formela ciagle kombinuje jak sie wycofac ze swoich publicznych zobowiazań.
    Czyli bryndzy ciąg dalszy. Teraz nie mam już wątpliwości, że z pięknych perspektyw będą nici. Od początku wydawało mi się, że to wszystko jest zbyt piękne. Co prawda jutro wszystko się okaże, ale moim zdaniem już teraz wszystko jest przesądzone. Ciekawe jaki cel miałby P.Formela w tym, aby bez żadnego wynagrodzenia pracować w Wybrzeżu? Szkoda słów, a jeśli jutro sprawdzi się czarny scenariusz (choć może to i dobrze - komuniastą jest się do końca życia) to biorę spray i ruszam na billboard'y :P

  29. Powrót do góry    #209
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-06-2002
    Postów
    1,236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli chodzi o mnie to napewno wolałbym Cegielskiego od Ułamka...
    Przeciez Ułamek jest lepszy od Cegielskiego ja bym wwalił Ułamka zamiast Cegielskiego:)

  30. Powrót do góry    #210
    Użytkownik
    Dołączył
    13-10-2002
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    CYTAT:
    Przeciez Ułamek jest lepszy od Cegielskiego ja bym wwalił Ułamka zamiast Cegielskiego:)

    CIEKAWE W KTÓRYM MIEJSCU UŁAMEK JEST LEPSZY OD CEGIELSKIEGO ???

  31. Powrót do góry    #211
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Ulamkowi bardzo duzo brakuje do cegielskiego, chociazby kwestia walki na torze. Ulamek jest za uprzejmy a cegla lubi zaryzykowac.
    Pozdrawiam
    Marcin

  32. Powrót do góry    #212
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    1,020
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Lipa

    ...tyle powiem :(:(:(

    Po dzisiejszym walnym boje się, czy w ogóle będzie coś takiego jak GKS w ekstralidze. Klub został bezpański (stary zarząd zrezygnował, a nowego nie wybrano bo... Formela się wypiął). 6 mln długu i brak perspektyw na przyszłość. W tej chwili GKS jest bliżej klepania biedy w II lidze, niż walki o medale. Będę naprawdę szczęśliwy, jeśli sezon 2003 uda się przetrwać tak jak mijający...

    Zresztą poczytajcie: http://www.wybrzeze.gdansk.pl/k.php?k=news&id=14

  33. Powrót do góry    #213
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    539
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Niewierze...

    ...to co dziś przeczytałem na stronie Lloyda przybiło mnie do końca.Czyżby to był koniec Wybrzeża???
    Okazało sie,że Formela ma w dupie GKS i on to robił tylko żeby zwiększyć swoje notowania w wyborach,pajac jeden.Miał być wielki GKS a będzie wielkie nic.Mam nadzieje że jeszcze nie wszystko stracone i klub jakoś wyjdzie na prostą i nie będzie jeździć w drugiej lidze o ile wogóle żużel pozostanie w trójmieście.Powtarza sie scenariusz sprzed roku tylko że wtedy wystartowaliśmy,żużlowcy uratowali ekstralige.Jak będzie teraz ???????????????
    Tego nie wie nikt.
    :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(

  34. Powrót do góry    #214
    Użytkownik
    Dołączył
    15-11-2002
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    FORMELA ????SKŁAMAŁ

    Tak jak pisałem For....specjalnie to zrobił by mieć większe poparcie głosów w wyborach!!!!Mam nadzieje,ze jeszcze damy rady wystartować w EKSTALIDZE i się utrzymamy !!!!!1

    NA DOBRE I NA ZŁE !!!!!!JESTEM Z GKS-em

  35. Powrót do góry    #215
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    539
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JA JESTEM CIEKAW U KOGO GKS JEST TAK BARDZO ZADŁUŻONY.

  36. Powrót do góry    #216
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za to co zrobił Formela ( mozna sie było spodziwac wkoncu to czerwony *** ) powinien dostac ostry **** w dosłownym znaczeniu tego słowa !!!
    Wykorzystał naiwnosc ludzi którzy uwierzyli ze moze pomóc naszemu klubowi.


    No to cienko z nasym klubem. Wątpie zebysmy w takiej sytuacji mieli wogule szanse na wystartowanie w sezonie !!!
    MAJEWSKI and FORMELA CHWWD
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  37. Powrót do góry    #217
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie myslmy teraz w jakim pojedziemy składzie, ale czy wogóle pojedziemy.
    Cornolio
    ten dług jest z wielu mniejszych i większych kwot
    A propos Majewskiego; myslę, że minie pare dni i wiele osób zmieni zdanie na jego temat.Zobaczymy jak dziadek pokieruje klubem, jego wybór to... może tylko dobre jest to, że Majonez poprosił Towarzysza Formelę żeby wspomógł dziadka finsowo i ten sie zgodził
    To faktycznie bedzie czarny sport w Gdańsku...

  38. Powrót do góry    #218
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie myslmy teraz w jakim pojedziemy składzie, ale czy wogóle pojedziemy.
    Cornolio
    ten dług jest z wielu mniejszych i większych kwot
    A propos Majewskiego; myslę, że minie pare dni i wiele osób zmieni zdanie na jego temat.Zobaczymy jak dziadek pokieruje klubem, jego wybór to... może tylko dobre jest to, że Majonez poprosił Towarzysza Formelę żeby wspomógł dziadka finsowo i ten sie zgodził
    To faktycznie bedzie czarny sport w Gdańsku...

    Oj bardzo czarny.... ;(

  39. Powrót do góry    #219
    Użytkownik Awatar killus
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    I co tak przycichliscie, o ile dobrze pamietam to niedawno spekulowaliscie na temat transferow w waszym klubie a teraz nawet zarzadu nie macie - wspolczuje. Mam nadzieje ze uda sie wam zmontowac jakas porzadna druzyne bo nie mam zamiaru ogladac meczu GKS - UNia 73-17
    Pozdrawiam

  40. Powrót do góry    #220
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    GKS - UNia 73-17
    Pozdrawiam
    aby do tego nie doszło musicie sie wzmocnić kolego ale i tak taki wynik bardzo mi sie podoba jako kibicowi z Gdańska

  41. Powrót do góry    #221
    Użytkownik Awatar killus
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    hehe Popo ale gafe popelnilem (prosze o wybaczenie w koncu pisalem to o 8 rano i byle w stanie spiaczki:)) Mialem oczywiscie na mysli wynik 73-17 dla UNII:) ale niemialbym nic przeciwko gdyby bylo 46-44 dla U. po zacietym ladnym meczu:)

  42. Powrót do góry    #222
    Początkujący
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po ostatnim walnym nie zdziwiłbym się gdyby tak skład wyglądał:
    1.Giżycki
    2.Fedeczko
    3.Olszewski(może)
    4.Miaśkiewicz
    5.Wielemborek
    6.(jakis junior,który zda licencje)
    7.brak zawodnika
    8.brak zawodnika

  43. Powrót do góry    #223
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po ostatnim walnym nie zdziwiłbym się gdyby tak skład wyglądał:
    1.Giżycki
    2.Fedeczko
    3.Olszewski(może)
    4.Miaśkiewicz
    5.Wielemborek
    6.(jakis junior,który zda licencje)
    7.brak zawodnika
    8.brak zawodnika
    Powiało optymizmem;)

  44. Powrót do góry    #224
    Użytkownik
    Dołączył
    01-03-2002
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zapomnieliście o Marku Derze?

  45. Powrót do góry    #225
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moze jeszcze Berlinski bedzie jezdzil??? a o Darku Stence niezapomnijcie

    i co jeszcze ????????

Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •